KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Ciao mon amie!!!!! Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Ciao mon amie!!!!! Armina10

Ciao mon amie!!!!! Hirdet10

Megosztás
 

 Ciao mon amie!!!!!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
Ciao mon amie!!!!! CIxuq
Ciao mon amie!!!!! HZCIX


Ciao mon amie!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Ciao mon amie!!!!!   Ciao mon amie!!!!! EmptyHétf. Júl. 16, 2012 8:20 pm

Nem kissé guvadtak ki a szemeim, még akkor is, amikor már harmadjára olvastam el a meghívót. Az első dolog, amin fenn akadt a szemem, az alkalom, utána a nevek és végül a helyszín: Olaszország...
...Olaszországba vagyok hivatalos a legjobb barátnőm esküvőjére. Lemaradtam az eljegyzésről. Bár szerintem addigra már rég kiutaztak, és különben is a város alvilágában lévő hatalmas káoszban alig találkoztunk már az utóbbi pár hónapban. Kaptam egy sms-t, hogy kiköltöznek. Vagyis nem kellett volna ennyire meglepődnöm. Meg Wil is üzent, hogy kiutazott külföldre. Itt hagytak...
...de most én is itt hagyom az országot. A darabnak vége, meg volt a temetése is, szóval szabadságon vagyok, és ezt kihasználva irány Itália. Keresek valami ideiglenes szállást és irány az esküvő.

Hetek óta beszéljük Tyával, hogy mikor megyek, meg, hogy ki jön elém a reptérre. Nos, egy átszállás után végre landolt a járat Rione-ban. Csúsztunk... bár mit várok az olaszoktól? Laza banda, és én pont ezt szeretem. Húzom magam után a bőröndöm az márvány folyosókon, és már alig várom, hogy keresztül lépjek a kijáraton a váróterembe. Az önműködő akjtó kinyílik, és végre helyben vagyok. Sokan vannak. Az érkezők megállnak, és a szeretteiket keresik a szemükkel. Mikor megtalálják őket célirányosan feléjük indulnak. Keresem Tyát. Én vagyok a késős, szóval itt kell lennie. Az egyik családon meg akad a szemem. Akaratlanul is, de a sajátomra gondolok. Sok éve nem láttam őket, és már a barátnőm is házasodik. És én mégis mit csinálok? Megrázom a fejem. Hülyeségeken gondolkodok, kapuzárási pánikra nincs okom, mert huszonegy vagyok, majd elrángatom az ifjú menyecskét valami bulihelyre. Ma csak szórakozni fogok. Mit is látogassunk meg először. Annyira elmélyültem az közeljövő tervezgetésébe, hogy észre sem veszem a közeledő barátnőmet.
Vissza az elejére Go down

About...
Tya Petite
Vadász /Staff
Vadász /Staff
Tya Petite
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
177
Valódi kor: :
33
Hozzászólások száma: :
84

Regisztráció: :
2012. May. 07.

Megjegyzések: :
Ciao mon amie!!!!! 32752247


Ciao mon amie!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciao mon amie!!!!!   Ciao mon amie!!!!! EmptyHétf. Júl. 16, 2012 9:42 pm

Jónak ígérkezik ez a nap. Nem is kicsit, hiszen a lány végre valahára viszont láthatja barátosnéját, akivel már nem egyszer sikeresen megküzdöttek a vámpírok ellen.
Tya boldogan ugrik ki az ágyból, de még is egy kicsit azért ügyel arra, hogy ne riassza fel Dailen is.
Csendben elhúzza a szekrényt, s kiveszi az aznapra szánt ruhákat, vissza sétál az éjjeli szekrényhez kihúzza a fiókot, halkan kiemeli belőle a Browningot amit a ruha kupac tetejére rak.
Kisettenkedik a fürdőbe, gyorsan lezuhanyzik, felölti magára a sötét szürke rövidnadrágot, meg egy kék ujjatlan kicsit kivágott felsőt.
A vállra szíjazható fegyvertokot felveszi és bele is teszi a fegyvert. Nem éppen előnyös úgy elmenni a reptérre, hogy az ember állig fel van fegyverkezve és még látszik is, így Tya próbálja elkerülni ennek érdekében, még egy kék-szürke kockás inget is, amit mell alatt megköt. Rövidre nyírt haját gyorsan átfésüli. Felken egy kis sminket, kiemelve szemeit.
Fordul párat a tükör előtt, hogy megbizonyosodjon benne, hogy nem lehet látni semmit. Elmosolyodik, majd indul is, felkapja a kocsi kulcsot a kis dohányzó asztalról, de mikor kilépne az ajtón, meglátja Dailen álmos arcal.

-Nem akartalak felkelteni, bocsi, ha hangos voltam. - Mosoly játszik ajkain, oda sétál párjához, s közben csodálattal nézi, ahogy a férfi észbontóan ellenállhatatlan vigyorral nyugtázza a lány szavait. Tya ha éppen nem lenne dolga, most olvadozna azon, ahogy Dailen a lépcső korlátjának dől, s félmeztelen testével csábítóan fest. A lány szemlesütve álmodozik egy röpke pillanatra, hogy hamarosan nem csak egy pár lesznek, hanem házastársak. Már nagyon várja a pillanatot.
-Ugyan Szivi, nem tudsz úgy lelépni, hogy én ne tudnék róla. - Dailen mosolyogva néz, Tya elpirulva lép oda a férfihoz, csókot nyom ajkaira, majd fordul is, hogy az ajtóhoz menjen.
-Eva jön, nem tudom, hogy mikor jövök - válla fölött dacosan veti hátra - és nem akartam csak úgy lelépni. Szóltam, hogy jön.
Egyből megcsapja a meleg, ahogy kilép, most áldja az eszét, hogy rövidnadrágot vett, igaz ezzel kevesebb fegyvert tud elrejteni a testén, de legalább nem fog megsülni. Nem beszélve arról, hogy fényes nappal van, ilyenkor a vérszívók még "alszanak".
- Lehet, hogy majd vissza jövünk lepakolni a cuccait. Itthon leszel? - Kinyitja az autót, lehúzza az ablakokat, hogy egy kicsit kiszellőzzön a meleg.
-Nem tartom valószínűnek, van egy kis dolgom, de vacsorára biztos, hogy megjövök. Nálunk fog lakni?
-Egy ideig biztosan, amíg nem talál magának szállás. Vigyázz magadra, majd beszélünk. - Becsukja az ajtót, Dailen behajol, beejt egy mobilt Tya ölébe. - Ezt ne hagyd itt, hogy érjelek el? Telepatikusan?
Tya halkan elneveti magát, csókot nyom a férfi ajkaira. -Megpróbálhatjuk, szeretlek, majd jövök.

Kint a reptéren már fel alá járkál izgalmában. Régen volt már ideges, és most sem, az, csak fel van tüzelve egy kicsit, hogy ismét láthatja Evát. Gondolkozott azon, hogy készít egy táblát, mint az itt levő emberek többsége és magasba emeli valami olyasmi szöveggel, amiről Eva egyből fogja tudni, hogy rá gondol. Jó ötletnek gondolta, de még is arra jutott, hogy talán még sem kellene, vagy még is?
Szerzett magának egy kis kartonlapot, felírta rá a kis szöveget, és várt, hogy leszálljon a gép. Mikor elkezdett a tömeg megindulni, Tya már mosolyogva várta a pillanatot, és azt amikor Eva meglátja a kis karton lapot.
Kiszúrta a tömegben, majd elkezdett felé sétálni. A vigyor már elöntötte az arcát, mellkasa elé tartotta a táblát, itt-ott halott egy kis kuncogást, nem is csodálkozott rajta, hiszen egy ilyen felirat mint ez, nem mindennapi.
Megállt a lány előtt két méterre, felemelte arca elé a táblát, amin nem más állt, mint az, hogy "Halálosztó81 keresi BritIdiot-ot!".
Szemeivel végig fürkészi a lány arcát, megszólal, hangjában a nevetés kezdetét lehet hallani.
- BritIdiothoz van szerencsém?
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
Ciao mon amie!!!!! CIxuq
Ciao mon amie!!!!! HZCIX


Ciao mon amie!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciao mon amie!!!!!   Ciao mon amie!!!!! EmptyHétf. Júl. 16, 2012 10:10 pm

Valaki megáll előttem és hozzám szól. Odakapom a fejem, és a várva várt ismerős arccal találom szemben magam.
- Tyaa-a..! - kiáltanám és már kitárom a karomat, hogy a nyakába vethessem magam, amikor elolvasom a tábla üzenetét. Akaratlanul is behúzom és hasamra szorítom a két végtagom, és görnyedt háttal kezdek el röhögni. Egy régi szép emlék, az első találkozásunk utáni napról. Megtelik a szemem a boldogság könnyeivel és végül csak a nyakába vetem magam.
- Annyira hiányoztál! - nyújtom meg a "ny" hangot. Tya volt az a barátnőm, aki tudta, hogy vadász vagyok révén ő is az. Vele mindent meglehetett osztani, és én is remek titoktartó voltam, ha valami hülyeséget csinált, vagy ha egy idegesítő vámpír molesztálta, amiből akár külső szemmel nézve rosszul jöhetett volna ki.
- El sem hiszem, hogy esküvőd lesz - engedem el finoman. Ezt már vagy tízezerszer elmondtam neki, írott módon, de most szóban is kell.
- De, amíg nem kötötték be a fejed... - védekezően emelem fel a kezem - félre ne értsd a világért se akarnálak eltántorítani a drága vadászodtól, de addig élvezzük az életet, és most indulás, vezess körbe ebbe a csodálatos városba! - mutatok a messzeségbe, hősi pózba vágva magam.
- Amint megyünk meg, mindenről beszámolsz!!!
Elindulok utána a kijárat felé. Magam mögött húzom a bőröndöt, és már alig várom, hogy kiérjünk a friss levegőre.
Vissza az elejére Go down

About...
Tya Petite
Vadász /Staff
Vadász /Staff
Tya Petite
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
177
Valódi kor: :
33
Hozzászólások száma: :
84

Regisztráció: :
2012. May. 07.

Megjegyzések: :
Ciao mon amie!!!!! 32752247


Ciao mon amie!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciao mon amie!!!!!   Ciao mon amie!!!!! EmptyHétf. Júl. 16, 2012 11:07 pm

Vigyorogva fogadja az ölelést. Már nagyon régóta várt arra, hogy Eva végre valahára betoppanjon, és most tessék lássék végre itt van.
Tya számára Eva nagyon fontos, és ez látszik is rajta, ahogy csillogó szemével fürkészi a lányt.
-Semmit nem változtál, ugyan olyan vagy, jajj, annyira jó téged végre látni. Nekem is hiányoztál. - Neveti el magát, majd szépen lassan megindul a kijárat felé.
-Te nem hiszed el, hogy esküvőm lesz? Hát akkor én mit mondjak? Soha nem gondoltam volna, hogy bekötik a fejem, arra számítottam, hogy bőven előtte meghalok. - Elneveti magát, annak ellenére, hogy valóban így gondolta. Nem számított arra, hogy Dailennel ilyen komolyra fog fordulni a kapcsolatuk. - Én az örök szabadságszerető... elfogadtam, amikor megkérte a kezem. De ez még Moire de Lansben volt. - Kicsit szomorkásan emlékszik vissza régi otthonára, de nem hagyja, hogy elborítsa rossz kedv, inkább vidámabb irányba evez.
-Mit szeretnél mit meséljek? És mit mutassak? Sok minden van, jó ez a hely, itt kellene maradnod. - Reménykedve pillant Evára, ahogy a mozgólépcsőre lépnek. Megtámaszkodik a korláton, majd folytatja is a fecsegést.
Egy kicsit úgy érzi magát, mintha ismét gyerek lenne, vagy ha nem is az, legalább is tinédzser.
-Nálunk lakhatsz egy ideig, Dailen is beleegyezett, vagy legalább is elfogadta. - Elvigyorodik. - Lehet, hogy csak leközöltem vele, igazából csak ma reggel kérdezte meg.
Egy kicsit azért bűntudata van, de annyira fel volt dobva, hogy nem is foglalkozott olyan apróságokkal, mint az, hogy elmondja a részleteket.
Lelépnek a mozgólépcsőről és a tolóajtóhoz lépnek. A nagy tömeg ellenére egészen gyorsan kiérnek a hőségbe.
-Más okokból is itt kell maradnod, lesz egy születésnapi buli, továbbá kell rendezned nekem egy leánybúcsút, nem beszélve arról, hogy az esküvő majd csak augusztusban lesz, szóval maradsz, nincs más választásod.
Mosolyogva sétál oda az autójához, előveszi a kulcsokat, kiriasztja, kinyitja a csomagtartót, kicsit reménykedve néz Evára, majd a csomagjaiért nyúl, hogy bepakolhassa őket, közben figyelmesen hallgatja végig a lány válaszait.
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
Ciao mon amie!!!!! CIxuq
Ciao mon amie!!!!! HZCIX


Ciao mon amie!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciao mon amie!!!!!   Ciao mon amie!!!!! EmptyHétf. Júl. 16, 2012 11:40 pm

Elértük a mozgó lépcsőt. Én állok feljebb. Haha! Magasabb vagyok!....És gyerekes...
- Hogy mit? Mindent! Ma kicsi-kincsem, buliba megyünk! - jelentem ki.
Annyira jó megint vele lenni. Marasztal. Én meg nem igazán tudom, mit válaszoljak erre. Moire de Lansban van az "otthonom", a munkahelyem. De nem élhetek vissza a vendég szeretetükkel, mindenképpen keresek egy lakást ideiglenesen... aztán még meglátjuk.
- Jaj, de aranyosak vagytok! Már alig várom, hogy azzal a szerencsés úrfival is újra találkozzak! - bököm kicsit oldalba a könyökömmel Tyát. A mozgólépcső után az üvegajtó felé indulunk a tömegben.
- Remélem Dailen is ugyanúgy fog örülni a képemnek, mint te - kuncogok.
Kilépünk a reptérről és...
...pofán töröl a hőség. Meggyengülnek a lábaim és kiszárad a szám. Egy pillanatra megtorpanok.
- Uh... ez nagyon meleg - nyöszörgöm, és lassan vonszolni kezdem magam Tya után. Hallgatom, ahogy magyaráz.
- Értettem asszonyom, maradok a lagziig mindenképpen. A leánybúcsúhoz meg csak annyit, hogy neveket kérek és hozzá telefon számokat! - mondom és ördögi vigyor terül el a képemen. Lehet rossz ötlet volt rám bízni eme fontos feladatot. Bepakolunk a kocsiba. Becsusszanok az anyós ülésre, majd összecsapom a tenyerem.
- Döntöttem. Ezt a meleget nem lehet elviselni. Pakoljunk le és irány a straaand!
Moire de Lans-ban az utóbbi időben ramaty időjárás uralkodott. Igen is kijár már nekem a fürdőruhás jó pasik nézegetése, ahogy a tenger habjai mossák a lábukat és nedves felsőtestükön megcsillan a napfény és ezer szikrát szóró gyémántként díszítik ama csodás lények bőrét. Na, jó ez olyan undorító lett, hogy mindjárt kidobom a taccsot.
- Aztán este keresünk valami zenés helyet. De szeretem Olaszországot!
Vissza az elejére Go down

About...
Tya Petite
Vadász /Staff
Vadász /Staff
Tya Petite
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
177
Valódi kor: :
33
Hozzászólások száma: :
84

Regisztráció: :
2012. May. 07.

Megjegyzések: :
Ciao mon amie!!!!! 32752247


Ciao mon amie!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciao mon amie!!!!!   Ciao mon amie!!!!! EmptyKedd Júl. 17, 2012 12:11 am

-Örülni fog neked, vadász vagy, és fontos vagy nekem, ezek után nem igazán lesz bármi ellenjavaslata, vagy rossz szava sem. Egyébként sem olyan.
Tya most elmondhatja magáról, hogy ő a legboldogabb a világon.
Van egy férfi akit szeret és viszont van szeretve, nem beszélve arról, hogy végre itt van a legjobb barátnője és ma kirúgnak a hámból. Nem is kell neki már más.
Persze jó lenne, ha most még esetleg Jade is előkerülne, és velük töltené ezt az estét, vagy inkább napot, de a férfiról több napja nem lehetett hallani semmit.
Beszáll a vezető ülésre, elindítja a motort, és már útnak is indulnak.
Bekapcsolja a légkondit, mert feltűnt neki, hogy Eva egy kicsit ki van bukva a melegtől.
-Meglehet szokni a meleget, nagyon rövid időn belül. Nem is gondolnád.
Rámosolyog a lányra.
-Akkor először lepakolunk nálam, és mehetünk is ki a strandra.
Egy kicsit elgondolkodik azon, hogy mit is mondjon Evának a "telefonszámokra". Nem túl sok ismerőse van itt. Nagy részt Franciaországban vannak az ismerősei, persze van aki itt van vele. Akik úgy szint ide költöztek a környékre.
-Képzeld... Jade is itt van.
Egy kis hatásszünetet tartott, és ha mond valamit Eva, azt megvárja.
A mosoly eltűnik az arcáról és némi aggodalom veszi át a helyét.
Rápillant a lányra, majd egy kicsit halkabbra veszi a hangját, nem mintha bárki is hallhatná, csak a rosszkedvével együtt jött ez is.
-De eltűnt. Elment vadászni, és a telefont sem veszi fel. Nagyon remélem, hogy majd megkerül, már kezdek egy kicsit aggódni érte.
A kormányt fogó kezén, megforgatja a gyűrűt, amit egykoron még Jack-től kapott. Amit a srác készített és olyan folyadék van benne, ami foszforeszkál a sötétben. Sokszor volt már hasznára, és nem igazán szokta levenni.
-Meg kell őt keresnem valahogy, ha nem jelentkezik a közeljövőben. Hagytam neki pár üzenetet, és a szülinapi buliba is elhívtam, de már ott tartok, hogy legszívesebben lenyomoznám a mobilját.
Aggódik, nem is kicsit, talán csak most gondolt bele igazán, hogy mennyire is.
Bekanyarodik a saját utcájukba, lassítani kezd, majd beáll a kocsifelhajtóra.
Mosoly játszik ajkain, miközben leállítja a motort és kiszáll a kocsiból.
-Ez az ideiglenes házunk. Dailen egy kicsit hagyományos, és majd ha elvesz feleségül az új házunk küszöbén át akar vinni. - Tya mosolyogva forgatja meg a szemeit. Kiveszi Eva cuccait a csomagtartóból, majd az ajtó felé sétál.
Látja, hogy nincs ott a másik autó, így már tudja, hogy nincs otthon a férfi.
-Dailen már elment, de azt mondta, hogy este a vacsorára haza ér, tényleg nem vagy éhes?
Kinyitja a bejárati ajtót, kinyomja a riasztót, megvárja míg Eva is bejön, és vissza zárja a reteszt.
-Nos, ez lenne a mi kis házunk. - Mosolyogva néz Evára, leteszi a folyosón a poggyászt, majd széttárja karjait, és úgy szólal meg újra.
-Nézz körül nyugodtan, engem egy kicsit zavar, hogy nem emeletes, van pince is, de minek? Mindegy, jól bevéthető, fő a biztonság, főleg, hogy két vadász jó móka a vámpíroknak. A vendég szoba a folyosó végén van balra, vele szemben a fürdő, de fedezz fel mindent.
Tya egy kicsit keserűen de elneveti magát, a konyha felé sétál, kivesz a hűtőből egy kis narancslevet, tölt két pohárral, rak bele jégkockát is, majd leül az egyik székre, és kortyolgatni kezdi a hűs italát.
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
Ciao mon amie!!!!! CIxuq
Ciao mon amie!!!!! HZCIX


Ciao mon amie!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciao mon amie!!!!!   Ciao mon amie!!!!! EmptyKedd Júl. 17, 2012 12:51 am

- Éljen! - mondom kicsit bágyadtan. - Biztos meg lehet, csak így a hidegek után kicsit fejbe kólintott. A repülőről leszállva nem volt ilyen vészes. De szeretem a meleget, csak nem vagyok túlságosan hozzászokva.
Csukott szemmel hajolok közel a légkondihoz. Kiráz a hideg és libabőrös leszek, de élvezem. Elsőre nem ugrik be kiről beszél Tya és kérdőn fordulok felé, majd villámcsapásként hajít belém a megvilágosulás.
- Ja, Jack? Ő mindenhol ott van, ahol te vagy - mondom ki tárgyiasan a tényt.
Eltűnt. Na, ez izgalmas. Mr. Szuper Vadász lehet, hogy megütötte a bokáját. Egyszerre több gonosz poén is eszembe jutott, de Tya aggodalmát látva egyiket se osztottam meg vele.
- Sajnálom, majd megkeressük, de szerintem nincs semmi baja.
Nem nyugtattam meg. A gyűrűjével babrált.
- Tya, hiszem, hogy nem sérült meg annyira, hogy ne tudna eljönni a bulidra. Vannak dolgok, ahova még fejtetőig gipszben is elmenne, és ez az egyik ilyen dolog. Kitartó, és ha haldokolna is, ami Isten őrizz - tettem hozzá gyorsan - se adná fel az életét, mert sok mindenért van élni valója. Mintha barátnője lenne, azt mondtad. Nah, ott vagy neki te, meg a barátnője. Még a koporsóból is visszamászna, ha azt kérné valamelyikőtök.
Kicsit túlságosan is találó lett a példa a mi életünkhöz.
- Jack kemény vadász... és ezzel sajnos ő is tisztában van - jegyeztem meg savanyú képpel - A legnagyobb baja annyi lehet, hogy belelépett egy sünbe.
Remélem, hogy egy kis mosolyt tudok az arcára csalni. Megállunk a ház előtt. Nekem tetszik. Kár, hogy ideiglenes. De még egy plusz pont Dy-nek a cuki maradiságáért.
- Ejnye, te mázlista, hát megérdemled ezt? - kérdeztem ferde mosollyal és összeszűkült szemekkel. Bár a válasz egyértelműen "igen" volt.
Nagyon szép a ház és mosolyogva hallgatom barátnémat. Hát igen, én is az emeletért vagyok oda, de a panelek ezt nem tették lehetővé.
- Hát igen, nekem is hiányzik gyerekkorom emeletes háza. Jaj, bocsi nem válaszoltam, nem vagyok éhes, köszi.
Elhúzom a bőröndöm a vendégszoba felé. Takaros az is. Ledobom az ágyra, és kipakolom a dolgaimat. Pillanatok alatt átveszem a fürdőruhámat. Rá egy rövid farmert és egy enyhén átlátszó blúzt húzok. Bikini. Lehetetlen a fegyver elrejtése benne. Így a pisztolyom és két késem - ügyes módon áthozva a határon - a táskámba landol a törülköző és a pénztárca mellett. Papucsban flappogok vissza és ha Tya nem szól, elhaladok a konyha előtt.
- Na, a felfedező túrát későbbre halasztom. Irány a strand. Össze kell szednem magamra egy kis színt még az esküvőd előtt!
Elveszem a másik innivalót.
- Köszönöm - mondom, és gyorsan kiiszom. Agyfagyás.
- Rendben vagyok - mondom grimaszba rándult arccal - Meh-mehetünk.
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Ciao mon amie!!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciao mon amie!!!!!   Ciao mon amie!!!!! Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ciao mon amie!!!!!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Városperem :: Reptér-