KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Armina10

Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Hirdet10

Megosztás
 

 Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Empty
TémanyitásTárgy: Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt   Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt EmptyVas. Jún. 30, 2013 1:23 pm


from Kyraih to Alyssa




Zene: nincs;



Megint eltűnök. Sokadik este már, amikor Jeremy egyedül alszik, de mintha bízna bennem annyira, hogy tudja: elég, ha a bátyánkat a házban hagyom vele. Mindig érzem,  hogy rendben van, ha ugyanis nem így volna, valószínűleg az egész világot is cafatokra tépném, hogy megvédjem őt.
Mostanában már csak az anyatigris maradt meg belőlem, és a testvér. Főzök, mosok és takarítok, titkaimat ápolgatom. Igen, tény, hogy a pénzt, amiből élünk, egy ideje már nem a legtisztább módon keresem. Továbbra sem lennék képes rá, hogy úgy létezzek, ahogyan azt egy átlagos vámpír teszi, de legalább most már akadnak, akik el tudják hinni rólam, hogy az vagyok. Tökéletesen játszom, nem vitás. Kérdés, hogy ki mit akar meglátni belőlem: a kisgyerekét eltartó és védelmező, jónak lenni igyekvő anyát, vagy pedig valakit, aki minden már, csak nem tisztességes, jó ember. De halott vagyok, és ezt bele kell számolni mindenbe, amivel szemközt kerülök.
Például ma este.
Korán teszem ki lábam otthonról, még szinte látni lehet odakinn. A közvilágítást most valahogy lenne ésszerű bekapcsolniuk, miközben lépteim végigvisznek a tenger partján, a pálmafák alatt. Hőség van. Vagy csak én érzem úgy? Saját bőröm tapintom, hűvösét semmilyennek érzem. Nem tudom, talán csak a meleg levegő emléke suhint meg, elvégre nem nagyon vagyok már képes rá, hogy aktuális érzéseim legyenek. Vagy képes lennék rá, ha akarnék. De lemondtam róla lassan egy éve már.
Feszülten figyelek. Munka miatt vagyok itt, de egyelőre még a gondolataimból is kizárom, mi az, nem mintha bárki képes lenne csak úgy kiolvasni a fejemből a céljaimat. A járókelőket fürkészem, meg a padokon üldögélő embereket. Kezem a vékony szövetkabát alatt derekamra simul. Riadt lennék? Nos, egy ideje kényszeremet élveznem kell, mert nincs igazán választásom. Vérre lenne szükségem. Mindig. A vágy egyre erősebb, és a gyermekemet meg kell óvnom. Kevésbé érzem tisztának az elmeállapotomat, mint  bármikor eddig. Vér. Pénz. Biztonság. A gyermekem a mindenem...
Mélyet sóhajtok, és leülök az egyik padra. Alighanem egyre nehezebb helyzetben vagyok, ha egy kicsit is ember akarok maradni az ilyen sötét éjszakáim során.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt   Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt EmptyVas. Jún. 30, 2013 5:30 pm




Kyraih And Alyssa


Egyre többet járok ki egyedül éjszaka. Kell a friss levegő a fülledt iroda után. Russ mindig el akar kísérni, hogy ... biztonságban tudjon, hiszen elég veszélyes egy nőnek egyedül ugyebár. De szerencsére mindig lebeszélem róla, vagy kiszökök, mikor azt hiszi alszok. Ma is kénytelen voltam kiszökni a hátsó ajtón, mert betelepedett a nappaliba, hogy lássa, mikor elmegyek hazulról. Már rájöttem, hogy hogyan tudok csendesen és figyelemfelkeltés nélkül elosonni mögötte. Milyen naiv néha. Elhiszi azt, hogy alszok ... Bűntudatom van, amiért átverem őt, de tényleg egyedül akarok lenni és nem akarok vele arról beszélni, mit láttam, vagy mit nem. Hogy mi az ami miatt megváltoztam mostanában.
Mély levegőt veszek, mikor végre leérek a partra.Azért néha-néha a hátam mögé nézek a biztonság kedvéért, de tudom ... vagyis inkább sejtem, hogy az öcsikém már rég elaludt a nagy őrködésben. Mikor lejövök a partra nem tudok máshova menni, csak a pálmafákhoz. Annyira megnyugtató az a rengeteg magas fa, ahogy hagyják, hogy a szél úgy fújja őket, ahogy akarja. Erősek és kiállnak minden időjárási viszontagságot.
Én is olyan akarok lenni mint ők. Erős. De nem vagyok az, jól tudom milyen sebezhető és védtelen vagyok. Már megtapasztaltam a múltkor, hogy mennyire is.
Jobb kezemmel a laptoptáskám pántját babrálom, ahogy lépkedek mezítláb a homokban. Nincs kedvem sokat sétálni, így a legközelebbi padot keresem meg szememmel. Sajnos foglalt. Na nem baj, legfeljebb nem ücsörgök egyedül. Míg melléérek, cégig őt nézem. Olyan tökéletes és hibátlan az arca. Mint egy porcelán baba. Lélegzetelállító. Nem szoktam igazából megnézni a nőket, de most irigykedem rá, nagyon is. Bár biztos sok gondja van a férfiakkal.
- Ne haragudj, leülhetek? - mutatok a mellette lévő helyre.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt   Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt EmptyVas. Jún. 30, 2013 6:09 pm


from Kyraih to Alyssa






Körbenézek még utoljára, mielőtt combomon fekvő balomra emelem tekintetem. Lenge, térdig érő, vállatlan sötétkék ruhámon kívül csak a vékony köpeny fedi a testemet, mégsem fázom. Pedig este van. De én már soha nem fogok fázni... Nagyot nyelek, a tekintetem enyhén elemelve testemről az ég peremét vizslatom. Látom a tengert, látok pár házat is. Nem lakom messze innen, de az egyetlen ismerősöm Tya itt, és neki vannak fontosabb dolgai, mint az után kémkedni, hogy én mire készülök. Jóra-e, rosszra-e. Történetesen épp erőt gyűjtök-e valami olyanhoz, amit az ember egyébként nem szívesen tenne meg, ha nem muszáj. Ha nem kell a pénz. Ha nem halott, és ha nem mondja azt a lelke könnyítéséül, hogy egyébként is mindegy, mit tesz, mert egy örökkévalóságra zárta őt abba a testbe a sors, amivel rendelkezik.
Végigsimítok torkomon. Egy vékony heg mutatja, hogy valaha voltam már vadász áldozata én is. Még Franciaországban. Sok minden történt már velem az elmúlt két évben, mióta nem dobog a szívem, és annyi a különbség az élet és a halál között, hogy a halálban eltöltött minden perccel nem több, hanem épp hogy kevesebb leszel. Én is így vagyok vele.
Gondolataimból kizökkent a fiatalos női hang. Arcom oldalra hajtom, szemem sarkából figyelek felfelé. A fiatal nő csinos, látszólag kellemes. Praktikus volna áldozatul választani, bár aki ilyen szép, azt nyilván várja haza valaki még akkor is, ha egyedül sétálgat éjnek idején. Vagy menekül? Mi lehet az ő története?
De nem, a történetek már jó ideje nem érdekelnek. Elég saját fájdalmam van anélkül, hogy a másokéval törődjek. Nyelek egyet, aprót bólintok. Arcomon nincs mosoly, inkább csak a félelem rezzenti meg szám sarkait.
- Nyugodtan.
Elvégre nekem mindegy. Dolgom van. Információkat kell gyűjtenem, figyelek, fülelek. Kiszagolok. Addig jó, amíg ennél többet nem kell tennem, amíg nem az én feladatom eltüntetni is az általam megtalált nyomokat. Ez lett belőlem, egy hitvány kis alvilági figura, aki kihasználva éles hallását, jó látását és a sötétséget, mely a testembe zárult egy öröklét erejéig, olyan ügyeket segítek, melyekért a bátyám is, a fiam is megróna minden bizonnyal. De erről senkinek sem kell tudnia.
- Azt hiszem, úgysem maradok sokáig, kezd hűlni az idő, én pedig vékonyan öltöztem- mondom szinte elnézést kérve a hangommal, pedig csak kifogásokat keresek. Útra kellene kelnem, ha a fiammal akarom tölteni az éjszaka nagyobbik felét, mellé bújni, nézni, ahogyan alszik. Ő az utolsó a bátyámmal együtt, aki képes embernek megtartani... legalább egy részemet.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt   Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 11:55 am




Kyraih And Alyssa


Hihetetlen, milyen befolyásoló tényező lehet az ember életében egy-egy találkozás. Egy régi ismerőssel, kivel évek múltán is megtaláljátok a közös hangot. Ugyan úgy fogadjátok a másikat, mintha előző nap mentetek volna együtt haza, vagy mintha csak vakáción lett volna a másik. Igen, az igaz barátságok sosem múlnak el, még évek múltán sem. Vagy ami velem mostanában előfordult, hogy olyan emberekbe botlok, akik elég hamar az életem részévé válnak akaratlanul is.
Különös érzés fog el, ahogy a padon ülő nőre nézek. Olyan hibátlan, létező, mégis valótlanul mozdulatlan az arca. Mintha egy tökéletesen megmunkált viaszbábú lenne, akit alkotója ide helyezett ki, hogy mindenki a csodájára járjon és irigykedhessenek szépségében. Jómagam is így teszek. Képes lennék órák hosszat, vagy egész nap csak őt nézni, ahogy itt ül a pálmafák alatt. Öltözéke ugyan kicsit lengének mondható, de nincs hideg még hozzá. Én is szívesen veszek fel szoknyát, de leginkább akkor, mikor tudom a dolgok végkimenetelét. Ilyen éjjeli kiruccanásokhoz inkább zártabb ruhát öltök magamra, amiben ne adj isten még futni is tudok. Elég befolyásolóak a múlt eseményei, az emlékeim, melyeket senki nem tud már elvenni tőlem. Odaadnám-e? Semmi pénzért. Még akkor sem, ha a világ összes kincsét a lábam elé helyeznék. Nem akarom feledni az idegent, ki megmentette életemet, majd csókot lopott. Lopott? Igazából önként adtam neki. Vajon mi lehet most vele? Jól van? Mit mondott a családjának? Akárhányszor rá gondolok, akarva ... akaratlanul, bűntudatom van.
Őszintén szólva nem tudom, mitévő legyek. Mire szabad egyáltalán gondolnom vele kapcsolatban. Nyilván nem az lesz az első, ahogy meztelenül, sérülten fekszik a fák között a puszta földön.
A nő hangja ránt vissza gondolataimból, majd egy sóhaj kíséretében ülök le a mellette lévő helyre. Felé fordítom fejem és csak szorongatom az ölembe helyezett laptopot. Máris menni akar, vagy én üldöztem el?
- Tényleg nem szükséges menned, ha nem tervezted. Belemerülök a munkába és észre sem fogsz venni. - felnyitom a gépet, hogy lássa komolyan gondolom. Csendesen, szinte hangtalanul kapcsolódik be. Gyorsan begépelem a fiókom jelszavát és már a megkezdett munkám meg is jelent a képernyőn. "Hold - A farkas és az ember közötti kapcsolat". Már megannyiszor akartam a biztonsági mentés másolatát (ez az) kitörölni, megremegett az ujjam az enter felett. Egyszerűbb lett volna lehet, ha a "Törlés" és a "Mégse" gombokra az lett volna írva, hogy "Milan" és "Karrier". Tekintetem a monitorra mered és a kurzor ismét a törlés gomb felett nyugszik.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt   Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt EmptyPént. Júl. 05, 2013 2:02 pm


from Kyraih to Alyssa




Zene: ha tudnám, mit hallgat épp Roy...;



A mellettem ülő jelenléte nagyon is eleven nyomokat hagy bennem röpke pillanatok alatt. Azt hinné az ember, egy másodperc alatt elfeledhető, hogy valaki melléd ült egy padon, akinek légies alkata volt, kedves mosolya, figyelő tekintete és átható parfümillata. Igen, mindez működik, ha egy alapvető és egyszerű estéről van szó, de egyrészt az én estém most nem az, másrészt pedig lopva a fiatal lány gépének képernyőjére pillantok, és olyasmit látok meg ott, amit alighanem nem kellene.
Halkan köszörülöm meg torkomat, majd elfordítom tekintetem a másik irányba. Nem akarom titkolni, hogy odanéztem, nem is fogom. Csak a címet olvastam el, de épp elég.
- A farkas és az ember közti kapcsolat? Már megbocsáss, nem kémkedni akarok, meg nem is sértegetni, de miféle marhaság ez?
Folytathatnám a szavaimat, akár mondhatnám azt is, hogy "ugyanolyan baromság, mint az, hogy vámpírok léteznek?" Miközben itt ülök mellette, és vámpír vagyok. Igen, nagyon is tudom, hogy léteznek a farkasemberek, elvégre a bátyám is az. Többet is ismerek közülük ebben a városban, és a világért sem szeretném, ha egy ilyen kotnyeles kis leányzó, mint ez itt, novellákat irkálna róluk.
Netán cikkeket.
- Őrültség- ingatom fejem, szám sarkában halvány mosoly. - Vagy te tényleg hiszel benne? Mert akkor sajnálom, ha megbántottalak. Elég szkeptikus vagyok.
Vagy inkább relista, de nem fogom ezt itt és most az orrára kötni. Jobb, ha kettőnk közül csak én tudom biztosan, milyen jó is a kapcsolat ember és farkas között, és hogy néha mennyire bajos. Múltkor sem véletenül jött haza holdtölte után harapott sebbel a vállán a bátyám...


 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt   Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt EmptyKedd Aug. 13, 2013 10:55 am




Kyraih And Alyssa


Némán ülünk egy ideig egymás mellett ezzel a fiatal nővel. Nem tudom mit gondoljak róla. Olyan ... hihetetlen jelenség. Nem szokásom más nőket megnézni, de tényleg nem. Főleg nem gondolok róluk semmit. Mármint, nem hasonlítom magam másokhoz, mert azzal csak a saját önbizalmamat ronthatnám, vagy nagyon kis mértékben javíthatnám. Ha most mégis meg kellene tennem, biztos, hogy kevesebb önbizalmam lenne.
Néha mély levegőt veszek, hogy visszatérjek a "gondomhoz", ami napok óta aludni sem hagy. Milan tényleg alaposan összezavart. Rám nem jellemző módon döntésképtelen vagyok, bizonytalan és ... azt hiszem tetszik, de nem hagyhatom, hogy még komolyabb érzéseket tápláljak egy olyan iránt, akit még csak nem is ismerek. Nem tudhatom milyen ő, amikor nem egy szőrös vadállat testében van és azt sem tudom, hogy milyen, amikor igen. Persze, egyszer láttam már, de szerintem egyetlen alkalom nem elég ahhoz, hogy kiismerjük a másikat. Egyáltalán szabad nekem így gondolkodni róla? Én nem szoktam senki után sem kajtatni, aki esetleg szimpátiát ébreszt bennem. Ha valaki akar tőlem valamit, az úgyis megkeres, nem? Ha Ő nem akar, akkor bele kell törődjek.
A mellettem ülő fiatal nő, minden bizonnyal kíváncsi volt arra mivel foglalatoskodok, ugyan is halkan köszörüli torkát, majd újra megszólal. Nem nézek rá egyelőre, csak a monitort bámulom. Marhaság? Ez nem marhaság, de ki vagyok én, hogy elmondjam más titkát?
Ekkor valami fény gyúlik a fejemben. Eddig tényleg azt terveztem, hogy Milan titkát elárulom az embereknek ... Bajba sodornám őt, talán veszélybe is és elveszíthetném. Bízik bennem, hogy töröltem a dokumentumot, én pedig mégis a biztonsági másolattal szemezek. Megfogom a fejem és lehunyom a szemem a nő szavaira.
- Ostoba vagyok ... Megígértem egy kivételes srácnak az egyik éjjel, hogy nem írok erről a dologról cikket ... Nem lenne okos lépés és ... igaza van. - azzal gondolkodás nélkül töröltem a teljes doc-ot. Ennyi, nincs több másolat sem belőle és nem is írom újra. Nem éri meg elveszíteni a bizalmát.
- Ne haragudj, de te érezted már azt, hogy félned kellene valakitől, mert tudod, hogy veszélyes lehet, de te csak aggódtál érte? - nem tudom miért terelem ilyen irányra a témát, de muszáj vagyok valakivel beszélni.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt   Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt EmptyHétf. Szept. 30, 2013 5:07 pm


from Kyraih to Alyssa




Zene: Panic - The Pretty Reckless;



Figyelmem nem lankad. Azon is mélázom közben, vajon biztonságos-e másokkal egy padon üldögélnem, miközben közeleg az éjjel, én pedig egy vérre éhes szörnyeteg vagyok. De nem féltem magamtól az embereket. Eddig is csak akarattal bántottam, vagy bántottam volna bárkit. Nem úgy nevelt a mesterem sem annak idején, és senki nem volt az életemben vagy halálomban, aki pártolta volna az erőszakot. Na jó. Senki Garylen kívül. Minden esetre nem az a vérengzős fajta vámpír vagyok, és nem támadnám meg ezt a lányt sem. Még akkor sem, hogyha valami olyasmibe üti az orrát, amibe nagyon nem kellene. És bizony a szavai nagyon is erre engednek következtetni.
Gyanakvóvá tesznek ezek a szavak. Egy srác, aki arra kérte, ne írjon farkasokról, farkasemberekről? A srác nyilván maga is farkasember volt. Vajon mi közük lehet egymáshoz? És ki lehet az? Ismerhetem?
Szemeim résnyire szűkülnek, ahogy lenyomja a törlés gombját.
- Bárhány másolatod lehet még- jegyzem meg csendesen, de hűvös hangon. Sosem bíztam az emberekben, ez tény. Senkiben Dorianen, Jacken és a bátyámon kívül. Bár egyikük sem ember.
A lány szavai viszont most eléggé elgondolkodtatnak. Veszélyes lehet, és én aggódtam érte? Hát hogyne. Szinte folyamatosan ezt csinálom, mióta csak halott vagyok.
- Ismerős az érzés, bevallom- bólintok lassan. Ismerős? Jól fogalmazok. Egy vámpír már nem sok mindent érez, leginkább emlékekből táplálkozik csak. Ezért törekszem én minél inkább emberi maradni. Nem akarok olyan lenni, mint bizonyos, nos, őseim.
- Miről van szó pontosan?- kérdezem kissé komornak tűnő, de inkább aggódó hangon. Ha veszélyes lények járják a várost, az nem lep meg. De ha a bátyámra vagy a család bármely tagjára veszélyesek lehetnek, akkor kénytelen lehetek tenni valamit. Hamarosan.


 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt   Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt EmptySzomb. Jan. 04, 2014 1:38 am




Kyraih And Alyssa


Sosem tűnődtem azon, vajon mit tennék meg azért a férfiért, akit igazán szeretek. Meghalnék érte? Minden bizonnyal. Feladnám érte a munkámat is? Nagyon úgy fest. De ki beszélt itt arról, hogy szerelmes lennék? Én. Kit is áltatnék, hisz ez nyilvánvaló, csak még magamnak is félek bevallani. Nem hogy másnak.
Különös dolog bárkiben is hinni annyira, hogy az életed is rábíznád, de én megtettem a múltkor. Milanra bíztam az életemet. Felkínáltam neki magam, mondhatni majdhogynem tálcán. De azok a szemek, az a vonzás. Ráadásul megmentette az életemet. Tartozom neki, de persze nem azzal, hogy az övé leszek amikor akarja. Ha nem írom meg a cikket, nem csak hogy betartom a szavamat, de még a tartozásomat is lerovom.
- Igazad van, lehetne, de nincs. Sokkal fontosabb nekem az a srác, minthogy megszegjem a szavamat amit neki tettem és megírjak egy olyan cikket, amivel árthatnék neki. - de miért is mondom én ezt el egy olyan valakinek, akit nem is ismerek?
- Ne haragudj, de erről többet nem szeretnék mondani és nem is mondhatok. Sok mindenki kerülne veszélybe, ha olyan illető tudtára kerülne pár dolog, aki árthatna nekik. - ez a lány nem tűnik ártalmasnak, de nem lehet tudni. Életem végéig okolnám magamat, ha történne Milannal vagy a családjával valami.
- De ha ismerős az érzés, akkor megértesz engem. - felé fordítottam tekintetemet a gépemről, majd nem fordultam el újra.
- Annyit viszont elmondhatok, hogy még sosem találkoztam különlegesebb és vonzóbb személyiséggel, mint amilyen az a srác, aki pár nappal ezelőtt éjjel megmentett. Ostoba voltam és elővigyázatlan, csak az érdekelt, hogy befejezzem ezt a cikket és nem gondoltam át mindent. Emiatt majdnem meghaltam. Ha Ő nincs ... én már nem élnék. Bűntudatom van, amiért megsérült miattam. Szörnyen érzem magam. - arcomat tenyerembe temetem.
- Nem tudok elégszer bocsánatot kérni tőle, amiért megsérült. Azt sem tudom hol keressem. Merre menjek? Akarja, hogy megtaláljam? Akar még velem találkozni? - rengeteg kérdést teszek fel, de szinte csak magamnak és még én sem tudom a választ.



Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt   Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt EmptySzer. Jan. 15, 2014 3:33 pm


from Kyraih to Alyssa




Zene: Trying not to love you - Nickelback;



Látok rajta valamit, ami ismerős. Dorian iránt is, Jack iránt is éreztem így. Ha valaki megmenti az életed, vagy az én esetemben a halálod, az lehet ilyen. Az váltja ki ezeket a tüneteket. És az, ha az illetővel egyébként is van köztetek valami különös biokémia. Nem mondom, egyébként sem nehéz beleesni abba, aki megmenti a hátsód, de ha az illető egy jóképű srác, akkor a neki tett szó már majdnem szentírás. Mégis milyen makacs ez a lány, hogy itt írta a cikkét a szemem láttára a farkasemberekről! Nagyon különös, de magamra emlékeztet ezzel egy kicsit.
Sokáig csak figyelek és hallgatok. Nem akar többet mondani a témáról, de azért hallgatni sem tud. Ha ő nincs, jaj, tényleg úgy áradozik, mint aki halálosan szerelmes. De miért is ne lehetne? Teliholdkor megvadulnak a nők, és tegnap előtt egészen biztosan az volt. Tudom, hiszen Milan nem töltötte otthon az éjszakát. És tudom, mert Rionében a Hold ereje hatalmas, még egy vámpír számára is érezhető.
- Azt kell mondjam, ebben a városban a különféle dolgok nem meglepőek, akkor sem, ha másutt igen. Itt nem sokan kerülhetnének bajba attól, hogy valakit mondjuk farkasnak bélyegeznek. Esélyes, hogy mindenki, akivel összefutsz, vagy legalábbis a mindenkiknek mondjuk hetven százaléka valamilyen különleges fajhoz tartozik - mondom neki. És pontosan úgy mondom, mintha magam lennék az öreg bácsi, akinek már a nagyapja a különleges erőket és a lényeket kutatta, pedig nem vagyok több, mint egy közülük magam is. De azért a vámpírfogaimat egyelőre nem mutogatom.
Szörnyen érzi magát. Nem, dehogy akarom gúnyolni, de egy kicsit azért mókás, hogy egy farkasembert sajnál. Egy farkasembert, aki, ha rosszabb neveltetést kapott, akár szét is téphette volna. Persze nem mind olyan. Milan sem. Vajon nem vele futott össze véletlenül? Jóképű idegen, aki nőket ment. Ez tipikusan nem illik ugyan rá, de mindig is volt valami a levegőben errefelé...
A lány tovább mesél. Kérdez. Meg akarja találni. Oké, most már egészen biztos vagyok benne, hogy meg is fogja találni a srácot, akit keres.
- Ha azt mondom, hogy jártas vagyok a köreikben, és ha mondasz egy keresztnevet, hamar megtalálhatom neked, arra mit felelsz? Úgyis megszoktad már, hogy idegenekre bízod az életed, ahogy hallom- megengedek magamnak egy félmosolyt, de az is inkább hideg, mint szívélyes. Nem vagyok egy mézesmázos típus.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt   Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt EmptyVas. Feb. 16, 2014 7:47 pm




Kyraih And Alyssa


A csillagos ég több emléket is felébreszt bennem. Talán olyanokat is, amiket nem volna szabad. Belül azt remélem, hogy Milan felbukkan valahonnan és ... Nem, nem és nem. Most nem kellene rá gondolnom, vagy vele foglalkoznom. Nyilvánvalóan többet jelent számomra egy kósza éjszakánál, de még mindig nem siethetem el a dolgokat. Nem siettethetem, ha ő nem akar velem találkozni. Nem hívhatom, hisz úgy illik, hogy ő tegye meg a következő lépést. Vagy csak én vagyok ilyen maradi? Léphetnék én?
- Igen, ezzel teljes mértékben egyetértek. Én is több személyt is ismerek, aki ahogy te fogalmazol, különleges. - a több azért talán "kicsit" túlzás, hiszen csak egy farkast és egy "halacskát" ismerek. Ebből egy igen érdekes társaság lehetne, hiszen ha jól gondolom a drága öcsim meg vadász akar lenni. Mondjuk ennek cseppet sem örülök és rendszerint vannak is "kisebb" vitáink emiatt, de lényegében igaza van és nem szólhatok bele abba, hogy mit csinál az életével. Én szimplán csak aggódok. Milanért, Nolanért és érte is.
Nehéz lenne eldönteni, hogy most miért mesélek egy idegennek arról, hogy mit érzek és miért tőle kérek tanácsot. Nyilván egy kívülálló személynek más véleménye van az egészről és hátha ő logikusabban tud gondolkodni. Bár arra nem voltam felkészülve, amit mond. Még hogy jártas a farkasok köreiben és meg tudná nekem találni Őt. Rendkívül csábító az ajánlat. Több időre lenne szükségem ezt átvesézni magamban, hogy mi a jó és mi a rossz, de nekem itt és most kell választ adnom neki.
- Először nyilván azt mondanám, hogy ez őrültség. Magában már az is az, hogy farkasemberekről beszélgetünk. De bármennyire is hangzik jól az ajánlatod én mégis visszautasítanám. Nem ismerlek. Nem tudom nem-e vadász vagy és ha most elmondom a nevét nem ártasz-e annak akit szeretek. Nem bízok még benned annyira, hogy az Ő életét is a kezedbe merjem adni. Inkább kivárom azt, hogy Ő keressen meg engem ha akar. - mosolyodom el mert mégsem akartam bunkó lenni.
- De ettől függetlenül kedves, hogy felajánlottad. Talán ha ismernélek elfogadnám. - leteszem magam mellé a gépemet és felhúzom a lábaimat. Talpam a padra teszem és a térdeimre teszem a kezeimet. Mély levegő. Milan ...



Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt   Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tamura - from Kyra; L'Orange
» Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó
» Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Tengerpart :: Pálmalugas-