KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Armina10

Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Hirdet10

Megosztás
 

 Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyHétf. Júl. 01, 2013 9:18 am




Kyra And Nolan


Nincs nálam más, csak egy üveg víz és a telefonom. Mezítláp lépkedek a tengerpart homokjában és nincs más a fejemben, csak a néha fel-fel bukkanó kósza gondolatok olyanokról, hogy: Meddig maradhatunk rejtve? Mikor kell elmennünk?
Mindig meg kell védenem a húgomat. Már csak egymásra számíthatunk. Csak ő van nekem. Habár ő is erős jellem, mint amilyen a szüleink is voltak, mégis úgy érzem, hogy keménysége inkább csak látszat, mint valóság. Néha nem értem, hogy képes olyan átható nyugodtsággal beszélni arról az estéről. Mindig is csodáltam ezt benne. Képtelen bárkire is haragudni, vagy bárkit hibáztatni a történtek miatt. Mintha hinne a jó végben. Abban, hogy mindenkinek megvan a maga keresztje és abban is, hogy akik ezt tették, nem önszántukból csinálták. Pedig én tudom, hogy nem volt véletlen. Szüleink is látták előre, hogy ez lesz, akkor meg hogy a büdös fenébe lenne véletlen?
Kezem ökölbe szorul. Le kell nyugodjak. Haláluk évfordulóján még nehezebb a szokásos nyugodtságot átvennem a helyből. Találnom kell valamit, ahol egyedül lehetek. Egy csendes zugot, ahol ha kell tombolhatok is és senki nem lát vagy akadályoz meg benne. A világítótorony. Most arra van szükségem. Már többször akartam oda elmenni, de sosem volt elég nyomós az indokom. Most azonban az.
Lépteimet felgyorsítom, majd váltok futásra és egész a toronyig meg sem állok. Jó este futni, vagy bármit csinálni, ami a tiszta levegőhöz és a szabadsághoz köthető. Menekülök. A múltam és az emlékeim elől. Teljes erőből lököm be az ajtót és remélem, senkit nem találok el vele. Felszaladok a csigalépcsőn, kezeimet olykor-olykor széttárva és tenyereimet a falnak érintve.




A hozzászólást Nolan Ramirez összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 05, 2013 11:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyHétf. Júl. 01, 2013 9:40 am


from Kyraih to Nolan






Kezem végighúzom a meszelt falon. Nem érzem a hűvösségét. Alig érzek már hőt a szélsőségeken kívül, pedig nem változik napról-napra a képességem a hőérzékelésre, csak szépen, lassan eltűnnek az ilyesmire vonatkozó emlékeim. Talán mostanában még meg tudnám tartani az érzéseket, ha minden nap feleleveníteném őket, ezért is nagyon jó, hogy ott van nekem a fiam.
A fiam, aki miatt egyre több bajba sodrom magam, és erről nem tud sem Milan, sem Jack, sem Tya. Mindenki előtt, akivel jóban vagyok vagy voltam, titokban kell tartanom, mielőtt értetlenkednének, beleszólnának vagy megpróbálnának önmagamtól is megvédeni. Nem tehetik - nem értenek.
Nagyot nyelek. A sötétet fürkészem magam körül, a vizet, ahogy fodrozza felszínét a szél. Rione gyönyörű város, és mindig élmény éjszaka barangolni benne, még ha kötelességből is teszem.
Mint most. Egyre sötétebb a jelenem még a múlthoz képest is. A minap találkoztam egy ötvenes úrral, vérért árulta a felesége ékszereit. Mindig idős hölgyeket bolondított magába, vagyonos öregasszonyokat, akik őrá hagyták mindenüket, és ő vért vett mindenből, amit így elörökölt. Már három százada csinálja, és mosolya, úgy tűnik, nem kopott meg, de semmi emberség nem rejtőzik mögötte. Kiadtam őt. Elvégre vadász voltam addig, amíg voltam valami, s most már csak anya vagyok, aki minden erejével védi a gyermekét. Akár a fajtársaim ellen is szólok, hogy a családomra vigyázni tudjak, mert másképp lehetetlen őket életben tartanom. Ők ezt nem értik, veszélyben vagyunk. Mindannyian.
Egyik kezem a falon, másik az arcomon pihen. Nagyot sóhajtok, majd ismét abbahagyom a lélegzést egy időre. Nem szükséges, hogy ilyen emberi dolgokat tegyek. Elsétálok a világítótorony bejáratáig, és észlelem, hogy nem vagyok, illetve nem leszek odabent egyedül.
Szemeim felvillannak. Örökifjú démonom mindig éhes. Miért ne lakhatna jól? Érzem a bentről kiáradó természetfeletti energiákat, de nem vagyok annyira válogatós. Ha vér, az nekem már elég.
Némán nyitok be, és hangtalan léptekkel indulok meg felfelé. Cipőm a lépcső aljában hagyom, ahogyan kabátomat is. Vékony anyagú, szinte áttűnő mélyzöld selyemruhám a combjaimat simítja minden lépésnél hófehér bőrömön. Vörös tincseim szabadon ringanak hátam közepéig, és tekintetem minden másodpercben újra és újra végigpásztázza a felettem lévő deszkákat a torony tetejében.
A lépcső tetejénél megállok. Kezem a korlát fájára siklik, a faragott díszbe kapaszkodom. Egy férfi áll nem messze tőlem, s ha meghallotta lépteim vagy megérezte közeledésem, vélhetően felém is fordul mindjárt. Meg kellene támadnom? Végigvezetem hátán a tekintetem, pillantásom fenekét is, combját is végigperzseli. Azt hiszem, megfelelő vacsora lesz...

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 6:40 pm




Kyra And Nolan


Kezd hűlni a levegő, de nem érdekel. Most jól esik az enyhe szellő, ahogy végigfut karomon. Felül csak trikó van rajtam, alul pedig egy halásznadrág.
Vágyok a tengerhez, de tudom, hogyha belemennék, csak az emlékek rohamoznának meg. Fájó, gyászos és valótlan képek a múltból, mikor igazi család voltunk. Pedig minél tovább támaszkodok a korlátnak, annál jobban érzem a víz erejét. Csak a nap fénye hiányzik. Akkor lennék igazán erős, elememben a saját közegemben. De rég is volt, hogy engedtem a csábításnak és belevetettem magam a hullámok habjaiba. A húgomnak valamiért sokkal könnyebben megy. Ő tényleg az az erős önálló nő, akit normál esetben nem kellene félteni, hisz tudna magára vigyázni. Normál eset? Mikor volt bármi is normális a mi életünkben?
Mindenünk hazugságokra épült, miszerint emberek vagyunk, csak kivételes tehetségünk van az úszásban, a vízi sportokban. Senki nem is gyanakodott ránk. Külsőre senki nem tudja megmondani, hogy különleges fajhoz tartozunk. Nem tudnám elképzelni az életemet "normálisként". Sosem cserélnék senkivel sem, bármennyit is hajtogatom Alyssának.
Ő az egyedüli, aki tudja a titkunkat az öccsével együtt. Nem is értem őket, hogy miért nem zavarja őket ez. De hálás vagyok azért, hogy találkoztam velük. Nem volt nehéz, hogy a szomszédban laknak.
Elmerengek a távolba révedve. Hogy min is? Hát rengeteg dolog jár a fejemben, hosszú lenne a sor, de nem sokáig maradhatok velük kettesben, ugyanis látogatóm akadt. Azt nem tudom megmondani, ki, vagy mi, de azt igen, hogy nem "halandó". Tőlük nem szokott a szőr is felállni a hátamon látatlanban. Rossz érzés lesz rajtam úrrá. Nagyot nyelek, majd megfordulok. Bevallom férfiasan, van bennem félelem az iránt mit láthatok. Lehet ugyan az aki megölte a szüleimet. Nem tudhatom, de látnom kell.
Szinte a lélegzetem is elakad, ahogy szembekerülök egy nővel. Még nem láttam hozzá hasonlót. Nem csoda, ha hirtelen elfelejtettem levegőt is venni.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyPént. Júl. 05, 2013 10:41 am


from Kyraih to Nolan




Zene: nincs;



Várok türelmesen.
Eszembe jut, hogy azelőtt sosem voltam türelmes, de hisz tulajdonképpen most sem vagyok az. Inkább jellemző rám, hogy félelemmel a lelkemben (mert azt az érzést nem sikerült leadni idővel), tipródva állok, jóformán ajkaim rágva (persze csak képletesen) nézem a férfi alakját hátulról, és töprengek, hogy vajon nekem most meg kellene támadnom őt?
Nem tudom, milyen lény. Ha fizikailag erősebb is, reflexeimmel és elmét megzavaró képességeimmel valószínűleg nem veheti fel a harcot. Azelőtt, amikor még Jackkel voltam, ámítottam őt és magamat, hogy tudok egészen emberi lenni, aki nem kívánja a vért szex közben és nem fogja soha mások ellen használni a képességeit. Ezt a naivitást ledobtam közben, mint a sztriptáncosok a ruhát, vagy egyesek a törölközőt. Én vámpír vagyok, még ha igyekszem is a fiam és a bátyám által megőrizni magamban az egykori vadász, illetve ember Kyrát. Vért fogok szívni, amíg csak létezem, és ha valaki elém áll és a szemembe néz, látni fogja, ahogy tekintetemben az éhség és a sötétség villan, melyekről minden idősebb vámpír beszél.
Ez a férfi is láthatja, bár nem állunk egymáshoz annyira közel. Megfordul, és tudom, most dobbanna meg a szívem, ha még élnék - egyszer a félelem miatt, hiszen ez egy idegen pasas, másrészt meg azért, mert a szemei ragyogóan szépek, és egészében véve is jóképű, vonzó alak, ezt nem lehet nem bevallani.
Vajon kóstoljam meg? Vajon bántsam? Vajon megtenném, meg tudnám tenni vele, amit csak akarok? Ezek olyan alapvető vámpír-mizériák. Mint a "ne gyere közel hozzám, veszélyes vagyok". Ki akarom mondani, de már nem mondom. A régi Kyra elküldte volna őt. Szerencsétlennek tartottam magam sokáig, bolondnak, elviselhetetlennek. Pedig most is biztos van valami, amiért a bátyám és a kisfiam szeret. És amiért nekem is ideje lenne elfogadni magam.
Két kezem a hátam mögé húzom, teszek két közeledő lépést a férfi felé. Tekintetem keresi az övét, s ha megtalálja, valószínűleg bele is olvad a tengerszínű pillantásba. Világosan érzem a belőle áradó természetfeletti erőt, de fogalmam sincs róla, MICSODA.
- Alighanem megzavartalak a nézelődésben- villantok rá apró mosolyt. Mielőtt megismertem Jacket, az a típusú nő voltam, aki majdnem mindenkit, aki az útjába került, megpróbált elcsábítani. Ma már "csak vagyok". Kissé megszeppenve érzem magam, de ezt próbálom nem mutatni. Leeresztem két kezem ismét, oldalra biccentem fejem, s nézem őt tovább.
- Megéreztem, hogy itt vagy, de bíztam benne, hogy nem ijesztelek el.
Hogyan ne kezdjünk beszélgetni valakivel? Manapság nem divat őszintének lenni... Márpedig én nem játszom többé zsákbamacskát senkivel.
- Vámpír vagyok, és hacsak nincs képességed rá, hogy megvédd magad, könnyen a vacsorámként végezheted. El merem ezt mondani, mert világosan érzem, hogy te sem vagy ember. Milyen faj szülötte vagy?- teszem fel kérdésemet már valamivel szelídebb hangon, mint ahogy beszámoltam neki mindarról, amit fontos rólam tudnia. Nos, vajon elmegy? Én csak őszinte voltam. Bár persze tudom, ez manapság kicsit sem divat.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyPént. Júl. 05, 2013 1:14 pm




Kyra And Nolan


Az ember könnyedén túl teszi magát olyan dolgokon, mint bűntudat, hazugság, ármány, árulás, félelem és szinte végtelen hosszú az a bizonyos lista. Nekem mégsem megy. Csak nézek magam elé és újra meg újra érzem azt, hogy libabőrös leszek. Egy narfnál a hideg érzete elég magas szinten van. Úgy értem, a tenger vízének igen alacsony hőfokát is képesek vagyunk tűrni, testi reakciók nélkül. Nem fázunk, nem betegszünk le tőle, de annál inkább felélinkít minket. Pont úgy, mint a kávé, vagy a reggeli hideg zuhany.
Tökéletesen egyenletesen lélegzem, mikor már veszek levegőt. Fogalmam sincs, mit kellene gondoljak. Ilyen szexi ruhában vajon hol volt, vagy hova igyekszik? Nem tartozik rám, de azért érdekel. Ez volt az első tulajdonság, amit Lyssától vettem át. Az a kielégíthetelen és idegesítő kíváncsisága. Nekem sem kellene ezzel foglalkoznom, akár csak neki azzal, mi vagyok, mik vagyunk és hogy milyen fajok élnek még Rioneban, vagy a föld más részein. Egy-két tippem nekem is akad, de bizonyítékok nélkül nem árulkodok neki. És hálistennek, egyelőre beéri azzal, hogy mindent megtudhat a narfok szokásairól, életszükségleteikről és lépességeikről. Előtte tényleg nem kell titkolóznom, mert hiába újságíró, megérti, hogy ezt NEM közölheti le. Három napba telt meggyőzni.
De térjünk is vissza a nőhöz, aki egy pillanat alatt borította fel a gondolataim összeszedettségét. Nem tudom eldönteni mit érzek jelen pillanatban. Valamiféle bizalom-félelem kettős kombináció. Állom tekintetét, melyet úgy szívok magamba, mint a szivacs a vizet, vagy mint a drogos, a napi adagját.
Míg légzésemnek igen, szívemnek nem parancsolhatok. Nem vagyok "más", így még szép, hogy feltűnik, ha egy nő csinos és ő az. Hiába van éjszaka, a torony fényei mindent megvilágítanak kellő hangulatossá. Lehetne akár egy egy szappanopera jelenet is, vagy szimplán egy romantikus randevú, de egyik sem. Nem láttam még őt, pedig a város területén már mindenhol jártam, nem is egyszer. Ő is mos költözött volna ide?
- Egyáltalán nem zavarsz. - megtoldom bátorító mosollyal. Senkivel szemben sem vagyok bizalmatlan, vagy feltételezek róla ártó szándékot, míg tettlegességig nem fajulnak a dolgok. Nem értem, miért is kellene elijesztenie. Nem vagyok gyáva, hogy egy nőtől megijedjek. Főleg, ha a nő, kisebb, mint én.
Próbálom rezzenéstelen arccal felfogni minden szavát az elsőtől az utolsóig. Azt mondja vámpír. Hihetek neki? Vagy csak bolondot akar belőlem csinálni azzal, hogy megviccel. Szemeibe nézek. Onnan minden kérdésre megkapható a válasz, ha tudjuk mit keressünk. És én tudom.
- Megvannak a magam képességei, de mit számít az, hogy melyik fajhoz tartozom? - eléggé meglepett, de hangom még mindig nyugodt. Nem érzem magam veszélyben. Ha bármi gond lenne, csak ki kell innen ugornom, alattunk tárt "karikkal" vár a tenger. Felkeltette az érdeklődésemet, nem tagadhatom, de ha komolyan vacsorának szán, akkor azt nem hagyhatom. Nem szeretném bántani, de nem adom olcsón a véremet.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyPént. Júl. 05, 2013 2:15 pm


from Kyraih to Nolan




Zene: nincs;



Riadtan figyelem a férfit. Talán túl sokat mondtam el neki, lehet, hogy mégis sarkon fordul és elmegy. Pedig rég voltam már társaságban, főleg pedig egy olyan személy társaságában, aki nem akart megölni, akivel talán még egy kicsit jól is érezhettem volna magam. Erre szükségem van. Kell, hogy érzések, impulzusok érjenek újra és újra, mert egyszerűen képtelenné váltam rá az elmúlt időkben, hogy magamnak adagoljam be mindazt, ami szükséges, hogy ember maradjak belül.
És ezért titokban őt sem akarom elijeszteni, pedig szavaim talán erről árulkodnak. Nem lépek hozzá közelebb, testem köré fonom keresztben karjaim, derékmagasságban ölelem át magam, mintha fáznék. Nem fázom. Jó ideje nem.
Pislogás nélkül meredek rá egy kis ideig, szinte alsó ajkamba harapva várva, mit válaszol. Érzem a számon lévő sötét rúzs bársonyérintését. Nyelek egyet, magamba szívom a langyos esti levegőt, pedig nem kellene, hogy lélegezzek, mert nem vagyok ráutalva már.
- Szóval nem menekülsz el?- kérdezem halkan, szinte ámulva. Majd eszembe jut: elvégre vámpír vagyok, talán félelmetesebbnek kellene lennem. Lehet, hogy nem hisz nekem.
Felvillan szemem sötétje, ahogy ajkaim elnyílnak egymástól, hosszú agyaraim tűnnek fel, az éles fogak felsebzik alsó ajkamat. Apró karcolásaik nyomán két kis vércsepp tűnik fel, szelíden nyalom le őket a számról. Mélyülő hangon, egyet megint közelebb lépve, két karomat leeresztve ismétlem magam.
- Újra kérdezem. Nem akarsz elfutni?- mordulok rá. De ahogy még egyet lépek felé, testének Nap-illata megcsapja az orromat. Mélyen iszom magamba, nyelek egyet, agyaraim visszahúzódnak. Nem vagyok tudathasadt, de ismét riadtan pillantok fel a férfi irányába. Egyik kezem szelíden nyújtom, hogy vállát érintsem, de mielőtt megtenném, visszahúzom ujjaim.
- Sajnálom... Nem, igazad van, nem számít. Hacsak nem szaladgálsz bőrtépő fogakkal és vér iránti szomjjal a lelkedben, bizonyára mindegy.
Nem tudom, a hangomban milyen apró kis csengés mutatja, hogy nem igazán szeretek vámpír lenni, még ha el is kell fogadjam így magam. Alsó ajkamról a maradék kis vért is lenyalva pillantok fel most már valamivel közelebbről az előttem álló arcába.
- Igazából rád akartam ijeszteni, hogy tudd, mivel állsz szemben. Hogy elmehess. Ígérem, nem foglak faggatni... Csak leülök. Hülye ötlet volt elkezdeni fenyegetőzni, ha éhes leszek, majd... Majd elmegyek- mondom kissé erőtlen hangon. Egy gyengéd mosollyal fordulok kissé el tőle. - A nevem Kyra... Ha ez viszont számít- árulom el neki. Remélem, én is megtudom a nevét. Kissé arrébb lépek tőle, félig elfordulok. Hagyom, hogy maga legyen, ha akar, és csak akkor keresse a társaságom, ha beszélgetni akar.


 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyVas. Júl. 07, 2013 12:38 pm




Kyra And Nolan


Néha nem értem a nőket. Miért hiszik mindig az, hogy zavarnak? Ez genetikailag van beléjük kódolva? Mert szinte mindig ezzel kezdik, ha nem a "Ne haragud"-al. A legtöbb férfi társam azt hiszi, hogy a női elme kifürkészhetetlen és hogy ők kiismerhetetlenek éppen ezért. Holott nincs igazuk. Csak egy kicsit kellene figyelniük arra, akivel vannak. Minden megtudható mozdulatukból, szavaikból. A viselkedés arról is árulkodik, amit a szavak rejteni akarnak. De ez ugye "áldozatot" követel a férfi nemtől, ugyanis szemeiket le kellene venni a nő melleiről és áthelyezni az arcára. Megerőltető feladat, mi? Csakhogy nem nekem. A tekintet és az érzések fontosabbak, mint a női mellek nagysága. Azok "csak tartozékok", persze jó ha látszik, hogy nem pasi az illető. Bár manapság a plasztika sok mindenre képes.
Teljes nyugodtsággal nézem az előttem álló nőt. El kellene menekülnöm? Nem érzek rá késztetést és még csak a helyzetet sem mondanám felettébb veszélyesnek rám nézve, hisz itt a tenger. Ő megvéd engem, ahogy többször is védelmet adott már. A barátom, a családom és az összes erő, ami testemben áramlik. Hiszen ha ő nem lenne, én sem lennék. Ez pont olyan, mint egy érthetetlen szerelmi kapcsolat. Ha ő nem lenne, abba belehalnék, viszont ő tovább tudna létezni nélkülem.
Nekitámaszkodom a korlátnak, miközben kezeimet ráteszem magam mellett kétoldalt. Adrenalinszintem fentebb ugrott, mikor az ismeretlen kinyitja száját és szemeim megütköznek a két szemfogon. Igazat mondott volna? Tényleg egy félelmetes szörny lenne? Egy vámpír? De én sehogy sem tudom róla elképzelni mindezt. Most a gonoszságra gondolok. Szemei még ilyen sötétben is tisztának és ártatlannak tűnnek. Nem hagyom, hogy szívverésem túlzottan szapora legyen, nyugtatom magam. Hogy mi erre a legalkalmasabb?
- Elfutni? Minek? - kérdéseimmel egyidejűleg egyik képességemnek köszönhetően, kapálózások, heves kézmozdulatok nélkül irányítom a tengert. Pontosan magam mögé emelek fel egy hatalmas vízfalat. Úgy néz ki, mint egy jól megdagadt hullám.
Figyelemmel követem, ahogy visszatér hozzám és meg akarja érinteni a vállam. Jobban örülnék ha nem tenné, legalább míg feldolgozom, hogy vámpír. Egyáltalán nem néz ki úgy, mint ahogy a legtöbb film és könyv ábrázolja őket. Szelídebb vonásokkal rendelkezik és most már úgy vélem nem veszi tolakodásnak, hogy ha megnézem jobban külsejét és alakját. Sosem voltam egy tahó, aki úgy méregeti a "gyengébb" nemet - ők is erősek, néha még nálunk is erősebbek -, mint valami eladó portékát a vásáron.
- Ha éhes leszel, hm? - nézek le egyenesen szemeibe és úgy kérdezek vissza, mint aki nem érti a dolgot. Nagyon is tudom mi a helyzet. Vacsijelölt. Kábé így érezheti magát az állat is, akit le akarnak vadászni és szembesül az ellenfelével. Valószínűleg nem tudnám megölni, csak menekülni.
Ahogy elfordul tőlem leengedem a falat. Mit mondhatnék azok után, amit mondott? Mosolyogva fogadjam el, vagy azért legyen bennem némi félsz is. Nem is érdekel az, hogy elárultam magam, csak az, mennyire utálja a fajtám, vagy mennyire vagyunk különleges fogás az étlapján.
- Nolan. - jó modorra neveltek. Ha valaki bemutatkozik, azt illik viszonozni.




A hozzászólást Nolan Ramirez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 12, 2013 7:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyVas. Júl. 07, 2013 5:27 pm


from Kyraih to Nolan




Zene: nincs;



Van valami ebben az idegenben, ami megnyugtat pusztán azáltal, hogy még egy lépést sem tesz hátrafelé, hanem visszakérdez, és állja a tekintetemet is. Igaz, mögötte magas vízhullám emelkedik fel, és jól tudom, ez nem természetes reakció egy halandótól. Ezek szerint uralni tudja a vizet? Nem találkoztam még hozzá hasonlóval soha.
Kíváncsiságomat azonban hiába éleszti fel, riadalmam erősebb. Távolabb hátrálok tőle, egész a korlát túlsó feléig. Két kezem két oszlopra tapad, s lassan csúszom le a korláthoz, ferdén magam alá húzva ültömben a két lábamat. Fejem hátrahajtva nézek fel rá, két kezem ujjai a combomra simulnak.
- Mert bajod eshet. A víz bizonyára hatalmat ad neked, de engem nem fojthatsz bele. Már meghaltam. A vámpírok mind holtak - sóhajtok. Miért érzek kényszert rá, hogy minden szó, amit közlök vele, őszinte legyen? Apró mosoly fénylik fel szám sarkában neve hallatán.
- Örülök. Habár cseppet sem biztos, hogy te is - mondom. Nem félek, és nem féltem őt sem. Minden bizonnyal meg tudja magát védeni, ha akarja, és én egyébként sem bántok senkit szándékosan. Vámpír vagyok, ez tény, de nem szoktam többet tenni, több fájdalmat okozni senkinek, mint amennyit az "életben maradásomhoz" feltétlen muszáj.
- És... Beszélgessünk? Vagy hagyjalak? - hangom némi derűt sugároz. Rég próbáltam beszélgetni valakivel úgy, hogy közben nem vett körül hangos tömeg, amely biztosan óvta az illető életét. Tudom, hogy a férfi rosszul van tőlem. Undorodik a fajtámtól, valószínűleg, ahogy mindenki más is teszi. Ezért vagyok ennyire egyedül... És most mégis próbálok úgy tenni, mintha az előbb semmi se történt volna, mert nem akarom újra azt érezni, ahogy magamra hagynak. Még ha egy idegen férfi is az, akit Nolannek hívnak.


 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyHétf. Aug. 12, 2013 9:47 pm




Kyra And Nolan


Most még jobban hiányzik az apám, mint valaha is hiányzott. Sosem tudtam vele egy jót beszélni, mint ahogy a korombeli srácokkal ül le az apjuk. Mindent magamtól kellett megtanulnom az életről, az életben maradásról ... a nőkről. Elsőre mit mondhattam volna a húgomnak, mikor először megjött neki. Mit mondhattam volna, mikor érdekelni kezdték a fiúk, majd később már a férfiak? Elég kínos beszélgetésekbe keveredtünk. Jobban belegondolva, még az sem volt ilyen kínos, mikor leakartam feküdni egy csajjal, és az apja benyitott. Elég kellemetlen helyzet volt, de nem égett a bőr az arcomon, mint a húgommal való felvilágosítások során.
De lényeg a lényeg ... nem tudom hogy kezeljem a helyzetet, miszerint az előttem lévő nő egy vámpír. Könyvekből van csak valami fogalmam a táplálkozási szokásukról, de semmi mást nem tudok róluk. Semmit. Belső ösztönöm azt súgja, hogy maradjak tőle távol, mert veszélyes lehet a közelében maradni és csak bajt hozhat a fejemre. Viszont, ahogy szemeibe nézek, valami más kezd el belülről motoszkálni. Furcsa egy nő.
Látom rajta, hogy megrémült attól, amit tettem az imént. Oké, tényleg ez volt vele a célom. Bármennyire is nem látok bele veszélyt, jobb az elővigyázatosság és meg kellett tegyem. Ugyan, ki félne tőlünk, narfoktól, ha nem használnánk ki azt amit örökül kaptunk. Uralhatjuk a vizet bármilyen erőfeszítés nélkül.
- Ki mondta, hogy azt terveztem, hogy belefojtalak, vagy egyáltalán, hogy megöljelek vele? Fogalmam sincs mikre vagytok képesek, de a víz le tud lassítani annyi időre, amennyire nekem szükségem van. - elég kellemetlenül kezdtem érezni magam, hogy ő ott lent ül a földön, én meg jócskán főlé magasodok. Amúgy sem vagyok egy kis darab, nem még így. Nagyot sóhajtottam, majd hátamat megtámasztva a korlátnak, leültem a földre. Egyik lábamat kinyújtva hagytam, másikat térdben felhúztam és egyik karommal rátámaszkodtam. Örül? Miért? Vállat vonok, mert nem tudok erre mit mondani.
- Nincs jobb dolgom, szóval jah, beszélgessünk. De miről? - tettem fel a kérdést, melyre megadom a lehetőséget, hogy válasszon. Csak a család témát kerüljük ha lehet, mert arról pláne nem mondok semmit egy idegennek. Legyen bármilyen csinos is.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyKedd Aug. 13, 2013 10:29 am


from Kyraih to Nolan




Zene: nincs;



Belegondolok: nem akartam őt igazán megrémíteni. Illetve először talán igen, mert azt érzem, aki kapcsolatba kerül velem, ha csak a legcsekélyebb módon is, annak felhőssé válik az ege és minden besötétedik körülötte. Én pedig nem akarom, hogy akárki szenvedjen miattam. Soha nem is akartam ezt, mert nem voltam igazi vámpír-lelkületű, még ha meg is próbáltam az lenni olykor.
Nem ment sokáig, nem meglepő hát, ha most se megy. Szóval szinte bocsánatot kérve pillantok fel Nolan arcába, és mikor költői kérdését felteszi, lassan ingatom fejem. Nem, tény, hogy a helyzetünk nem egyszerű. Idegenek vagyunk egy olyan világban, ahol az idegenek általában rossz szándékkal szoktak viseltetni egymás iránt. És persze a világért sem szeretnénk olyan dolgokat mondani egymásnak, amelyek megkönnyítenék az ismerkedést, de többet mondanának el rólunk, mint ami biztonságos lehet.
- Nem mondtam, hogy sebezhetetlen vagyok, és végső soron halhatatlan sem, csak természetes úton nem halok meg... Újra... Egykönnyen.
Addig csűröm-csavarom a mondatot, míg végül zavart mosoly jelenik meg az arcomon. Végül is mindegy. Ha meg akarna ölni, megtehetné, ez a lényeg. Elpusztíthatna. De valamiért úgy gondolom, hogy nem akar ilyesmit tenni velem.
- Nem hiszem, hogy sokat akarnál tudni a fajtámról. Nem vagyunk valami... Pozitív megítélésűek. De te... Te nem tűnsz tömeggyilkosnak - ez valami nagyon ostoba bók, de nem jön ki több. Próbálok elviselhető lenni, ennyi az egész. És mivel leül, gondolom, hogy egyelőre sikerül. Ám felvetése, hogy keressünk valami témát a beszélgetésnek, okoz nehézségeket.
- Na igen, az ilyesmi mindig bonyolult. Elvégre nyilván te nem szeretnél mesélni, és persze valószínűleg én sem szeretnék. Nem valami buta társkeresőben vagyunk, hogy van tíz percünk mindent elmondani magunkról, és tíz perc múlva ki kell tölteni valami papírt, hogy akarunk-e találkozni még az életben, vagy nem. Viszont ez meg is könnyíti a helyzetünket. Mármint amit nem akarunk elmondani, azt nem kell... De elég sok mindent mégis el lehet.
Továbbra is zavarban vagyok. Miért? össze meg vissza beszélek kényszerűen különféle ostobaságokat, de a jó hír az, hogy végre addig sem sajnáltatom magam. Persze egyszerűbb lenne, ha befogná valaki a számat, de azt hiszem, Nolan ezt nem fogja megtenni.
Csinos férfi, persze. Leteperhetne... Ugyan már! Csak az beszél belőlem, hogy rég voltam férfival... Na, még jó, hogy elpirulni semmiképpen sem fogok.
- Szóval... Bocsáss meg, kissé elkalandoztam... Talán nem vagyok annyira jó társaság - legyintek aprót, és megpróbálom lopva olvasni az arcán látható vagy nem annyira látható érzelmeket.


 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyKedd Aug. 13, 2013 5:20 pm




Kyra And Nolan


Mit akar tőlem pontosan ez a fiatal nő? Fiatal? Vajon hány éves lehet? Ha jól tudom, akkor ők képesek évekig, évtizedekig úgy élni, hogy nem látszik meg rajtuk a változás. Nem öregszenek. Kortalanság? Nem tudom én akarnék-e az lenni. Teljesen megfelel az a tempó, ahogyan öregszek, hogy egyszer az igazi nő mellett öregedhessek meg, miközben az unokák körülugrálnak minket. Talán sok gyereket akarok majd, de lehet, hogy ez megváltozik, mire megtalálom az igazit. Nem sietem el a keresést, majd jön, mikor ideje lesz.
- Na idefigyelj! Cseppet sem érdekel, hogy hogy lehet, vagy hogy hogy nem lehet titeket, illetve téged megölni. Nem volt tervben és nem is lesz. Nem ölök embert, sem pedig ... mást. Szóval kénytelen vagy hozzászokni, hogy én nem ártok neked. - miért kell erőltetni ezt a hülye témát? Komolyan úgy nézek ki, mint egy gyilkos? Aki fajtól függetlenül gyilkolja az embereket gondolkodás nélkül? Hát nagyon jó, ha tényleg úgy van ... De állítása szerint nem nézek ki tömeggyilkosnak. Akkor végképp nem értem őt. Nagyon furcsa ez a lány, de valamiért többet akarok róla tudni. Tekintete olyan szomorú, hogy kedvem lenne megölelni és magamhoz szorítani, ha ... ismerném. Leülök vele szemben, hogy könnyebben figyelhessem őt, és ne érezzem magam kényelmetlenül.
- Fogalmad sincs, hogy mit akarhatok. Hacsak nem rendelkezel a gondolatolvasás képességével. Te rendelkezel vele? - szabad kezemmel beletúrok hajamba. Elég érdekes estém lett ahhoz képest, hogy nem gondoltam semmi ilyenre induláskor. Csak egy nyugodt estét akartam a tengerrel. De még lehet így is az, nem? Na majd kiderül mi lesz belőle.
- Öhm, valami olyasmi, szóval kezdheted. - hátradőlök teljesen és érdeklődő tekintettel nézek rá. Megfigyelek rajta mindent. Úgy néz ki, mint egy porcelán baba, vagy mint egy álom, de én nem tudnék ilyen tökéletes teremtményt kitalálni.
Hátam mögött a tenger, mintha kissé megnyugodott volna. Sokkal csendesebb lett, mint aki hallgatózik, hogy mi lesz ebből. Én is tudni akarom, de még várnom kell. Türelmesnek lenni vele és magammal szemben is. Oda kell figyelnem, hogy ne hagyjam, hogy elvegye az eszem a szépségével. Túl ... könnyen menne neki.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyKedd Aug. 13, 2013 6:55 pm


from Kyraih to Nolan




Zene: nincs;



Látok valami tétovaságot benne, ugyanazt, amit érzek magamon is. Mintha csak próbálnánk meggyőzni egymást arról, hogy nem érdemes ujjat húzni egyikünkkel sem, és ugyanakkor magunkat arról, hogy veszélyesek, nem pedig veszélyben vagyunk.
És nem is érzem veszélyben magam. Valahogy... Egyszerűen nem. Ahogy arról beszél, hogy tudok-e vajon gondolatot olvasni, képességeim felbátorítanak valamelyest. Nem, eszemben sincs bántani, sem ráijeszteni megint. Csak pislogok rá kissé értetlenül, ahogy arra szólít fel, hogy kezdjek mesélni, de helyette ahogy leül, feltérdelek, és lassan, szinte négyközláb mászom közelebb hozzá. Elképzelem, ahogy hátrahúzódik és feje szinte nekikoccan a korlátnak, persze nem tudom, néhány másodperc múlva valóban ez fog-e történni, avagy valami más. Fejem enyhén oldalra döntöm, és alig fél méternyi távolságban tőle sarkamra ülök, térdeimre támaszkodom, előre dőlve nézek rá.
- Kétségtelen, hogy vannak képességeim. Talán annyi is elég, hogy a szemedbe nézek és beszélek hozzád. Ki tudja, mi mindent érhetnék el vele? Hogy kárt tégy magadban. Hogy kárt tégy valaki másban, akár.
Felegyenesedem, hátradőlök. Megrázom fejem, tincseim az arcomba hullanak, majd vissza két vállamra. Kicsit lehajtom fejem.
- De nem vagyok az a fajta, aki használná a képességeit. Bár elméletileg a vámpírok rendkívül gyorsan gyógyulnak, azért találna pár golyónyomot vagy kés okozta heget, aki jobban megnéz magának. A nyakamon, az arcomon, ha kicsik is, de ott vannak. Mindig menekülök ahelyett, hogy támadnék.
Hangom elhalkul. A szemét nézem folyamatosan, tekintetem megragad az övében. Bár így is feleszmélek rá, mennyire jóképű, azért pontosan eszemnél vagyok. És mit művelek? Na várjunk, tényleg eszemnél vagyok én egyáltalán?
- Nem, nem vagyok eszemnél.
Talán magamnak válaszolok, de nem érzem úgy, hogy ez nagyobb baj lenne, mint bármi más, amit teszek. Vagy amit mondok. Felemelem a fejem kissé, furcsamód mosollyal tudok újra az arcába nézni. Egyik kezem lassan ajkaim elé emelem, majd leeresztem tétován megint.
- Sajnálom. Rég voltam emberek között. Rég voltam... Bárhol, bárkivel.
Oldalra hajtom fejem, tekintetem szájára, állára vándorol, majd visszanézek szemeibe. Létezhet férfi, aki ennyire jóképű?
Sóhajtva támasztom újra a combomra két tenyerem, ujjaim finoman marnak a lábamon lévő szoknya anyagába, és talán kissé alatta a bőrömbe is. Talán szívesebben érinteném őt, de azt nem tehetem meg, és nem is teszem. De a sejtjeim akarják, hogy megtegyem. Ám csupán a pillantásommal vagyok képes birtokolni a testét, semmi több. Egészen elmélázva hajolok előre, és legalább negyedével csökkentem a még köztünk lévő távolságot észrevétlenül, ám hirtelen észbe kapok.
- Sajnálom- enyhén elfordítom fejem. - Azt hiszem, nem kellett volna idemásznom hozzád- mosolyodom el óvatosan, de már nem merek a szemébe nézni. Csak mosolygok magamban, mint valami félőrült, és sokkal könnyebbnek érzem magam a közelében, még ha nem is értem, miért.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyCsüt. Aug. 15, 2013 5:51 pm




Kyra And Nolan


Még mindig nem döntöttem el, hogy mégis mit akarok, mit várok el magamtól, az estétől, ettől a gyönyörű nőtől. Reagálok rá. Minden mozdulatára. Vágyok arra, hogy megérintsem, hogy ő megérintsen, pedig tudom, ez veszélyes. Mindkettőnknek tilos. Itt van Ő, egy elbűvölő nő, aki a világon talán a legveszélyesebb rám nézve, de szemei teljesen mást mondanak. Olyan ártatlan és angyaliak az íriszei és amit bennük látok, hogy szinte magam sem hiszem el. Jól gondolom? Fél? Tőlem? Sajnálom, de muszáj fenntartanom a látszatot, hogy megtudjam magam védeni, ha esetlegesen szükségem lenne rá. De nem lesz. Talán saját magamtól kell majd elmenekülnöm. Attól amit gondolok róla. Attól amit tehetnék. Attól ... amit tenni akarok vele. Ez valami képessége? Ahogy ő is mondja? Elhiszem, hogy képes lenne befolyásolni cselekedeteimet, de most szabadon döntök arról mit cselekszek.
Nézem, ahogy közeledik felém. Mi ez? Mintha kicsit kiszáradt volna a szám. Hátradöntöm fejem, miközben kidugom nyelvem hegyét annyira, hogy benedvesítsem alsó ajkamat. Nem hajolok közelebb. Kell ez a távolság. Higgadtan lélegzek egyenletesen, ezalatt megpróbálom elterelni gondolataimat. Állom pillantását, mely belülről éget. Látom benne égni a tüzet, de elég halványan pislákol az a bizonyos láng. Tudom, hogy halott, de egy halott is élhet teljes életet. Vagy mi. Sosem találkoztam vámpírral és gondolom nem ez az utolsó alkalom sem. Látni akarom őt többször is, de ez korai. Jelenleg maradjunk annál, hogy itt ülünk egymással szemben és nézzük a másikat.
- Tündérke, nem csak te rendelkezel képességekkel. Tudod? Lehet, hogy tudnál befolyásolni, de lehet hogy én meg tudlak blokkolni. Erre gondoltál? - nem, tényleg nincs ilyen képességem, de akár lehetne. Nagy késztetést érzek arra, hogy "felhívására" végignézzek rajta alaposabban, mint ahogy eddig tettem volna. Nem mertem megnézni részletesen, de gondolom, más már megtette, vagy megteszi helyettem is.
Vajon ki az, aki harcba mer szállni egy vámpírral? Elmeháborodott lehet az illető, vagy csak nagyon beképzelt. Én tudom, hogy hol vannak a saját határaim. Meddig mehetek el egy-egy vitában. Tudom, hogy tudom megúszni komolyabb sérülések nélkül. Épp ezért vagyok mindig a lehető legközelebb a tengerhez. Szinte azonnal gyógyulnak a sérüléseim, ha érintkezek a világ egyik leghatalmasabb természeti erejével. A tenger és a víz nagyúr, számomra a legnagyobb és a leghatalmasabb. El tudom felejteni a jelent és a múltat, amikor csak én vagyok, és a tenger. Sokszor kiülök egy sziklára valahova és hagyom, hogy a hullámok csapkodják a lábamat és érjék a testemet.
Mélyet sóhajtok, ahogy azon kapom magam, hogy már megint egymást nézzük. Megfogom a fejemet és magamban morgok. Nincs ellenvetésem igazából ez ellen, de most észnél kell lennem. Egyet kell értenem Kyrával. Nincs észnél, de én sem. Apám nem tudom mennyire örülne ennek, ha rájönne, miket vált ki belőlem egy idegen nő, akit most látok először és egy igazi ragadozó.
- Ezt ne csináld még egyszer ... - sóhajtok, ahogy ajkaihoz ér. Kívánatos és csábító. Fejemet egyidejűleg emelem fel és inkább a mennyezetet bámulom egy darabig. Csak hogy ne tegyem meg amit más férfi is simán megtenne.
Hormonjaim felélednek ahogy még közelebb hajol hozzám és egyre nehezebben viselem. Nemtörődöm módon viselkedek, mint akit hidegen hagy. Nem mozdulok, nem teszek semmit ... még. Megragadtam egyik karját a csuklójánál. Tényleg hideg valamelyest teste, de nem zavaróan.
- Sajnálhatod, mert én szóltam, hogy ne csináld még egyszer. - hangom halk, mint aki nem akarja, hogy más is meghallja amit mond, de már rántottam is magamhoz Kyrát és ajkaimmal birtokba vettem az övéit. Fel vagyok készülve arra, hogy felpofoz, jogosan is tenné, de ő provokálta ki.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyHétf. Szept. 30, 2013 4:57 pm


from Kyraih to Nolan




Zene: nincs;



Meglepve követem pillantásommal minden rezdülését. Egy vámpírnak különös tehetsége van abban, hogy figyelemmel kövesse az idő telését, mely csak rá - csak rám - nincs érvénnyel. Én már nem öregszem, így még több időm van nyitva tartani a szemeim, és látni, ahogy egyre mélyebbre szívja tüdejébe a levegőt. Vajon ez az, amire gondolok?
Nagyot nyelek, miközben észbe kapok és hátrahúzódom. Nem akarom, hogy azt higgye, az arcába akarok mászni, vagy bármi ilyesmi. És úgy érzem, veszélyes sem vagyok rá. Főleg akkor nem, amikor rám pillant, és tündérkének hív.
Tündér, én? Talán meg kellene mondjam neki, hogy nem lát a szemétől, de elveszi hangomat a tekintete, a határozottsága, úgy mindene. Nem tudom, nem tudom, mi ez. És hogy mi történik. Mintha fellélegeznék, pedig köztudott, hogy számomra a levegő már nem olyan fontos. Van viszont valami, ami nagyon is nélkülözhetetlen: hogy emberinek érezhessem magam. És most, most valahogy nem tudok sötét lenni, halott és gonosz. Soha nem ment még ennyire könnyen, hogy elengedjem ezt az elhatározást.
- Nem- vallom be. - Erre nem. Hogy helyesen fogalmazzak: más dolgok jutnak eszembe inkább.
Elkapnám róla tekintetem, de attól tartok, már késő. Arcát a plafon felé fordítja, kétségtelen, hogy van ebben a helyzetben valami érthetetlen, váratlan, kiszámíthatatlan. És valami gyönyörű. Könnyednek érzem magam, bár ezt nehéz jól megfogalmazni, nehéz azonosítani. Hinni tudok annak a természetességnek, amellyel azt mondja "tündérke", és alighanem meghal bennem valami - valami, ami sosem akart élni, talán.
Gerincem megfeszül, ahogy figyelmeztet, majd újra megteszi. Már nem tudom, mit csináltam, amit nem kellett volna, mit csinálok olyat, amit nem szabad. Ha tudnék olyat, rohamos közeledésének hatására most fülig pirulnék.  Ez már nem megy. De halkuló hangja mélyebben morajlik tudatomban, mintha üvöltene, és valami arra késztet, ahogy magához ránt, hunyjam le szemeim.
Ajkai melegek az enyémekhez képest. Persze kétségtelen, hogy ész nélkül cselekszik, nyilván az ösztönei veszik át agya felett, teste felett az uralmat. Másként miért csókolna meg? Ha tudja, hogy talán a sírját ássa vele...
De most nem tudok azon töprengeni, hová fussak, hogy meneküljek el. Ujjai a csuklómon olyan bilincsek, amiket valamiért nem érzékelek félelemmel, amiket nem akarok levetni most.
De hiába érzem ajkainak forró vásznát, én magam mintha gyerekcipőben járnék a férfiak világában megint, egyszerűen nem merek közelebb húzódni hozzá. Ki tudja? Talán visszanyeri elméje fölött az uralmat, és ellök majd. Talán undorodva felröhög - miért muszáj nekem állandóan pusztítani a saját optimizmusom?
Szabad kezem óvatosan emelkedik fel, kúszik vállára, majd onnan felfelé a nyakán. Puha, langyos bőrét érintem, tenyerem megállapodik valahol az állcsontjánál. Élvezem teste hőjét, míg úgy nem dönt, elég. Nem fogok többért ácsingózni, mint amennyit el akar venni tőlem, nem kezdeményezek mélyebb, igazi csókot sem. Nem, tényleg - nem akarok menekülni, de fogalmam sincs, mit tegyek. Csak azt tudom, hogy ez. Most. Így. Jó.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyPént. Jan. 03, 2014 8:35 pm




Kyra And Nolan


Talán most jött el a filmekben a komédiás színre lépésének ideje, vagy most kellene valami humorosat mondani, amitől a közönség vízhangzó nevetésben törne ki. De ez nem egy koszos film, vagy egy unalmas előadás, amire mint néző ültem be. Ez nagyon is komoly, hisz hiába vagyok ura testemnek, mégis könnyen tehetek vagy mondhatok olyat, mivel ez a gyönyörű démon a halálba küldhet. Nem félek attól hogy legyőzne, vagy attól, hogy ő maga micsoda, de jobb az óvatosság. Na igen, én és az óvatosság? Olyan különbözőek vagyunk, mint a nappal és az éjszaka, a tűz és a víz, vagy a kirakós egyes darabjai.
Lehetetlenség egy ilyen nő közelében teljesen nyugodtnak lenni, hiszen én is férfiból vagyok, akinek igenis egészséges vágyai vannak, akár csak minden korombelinek, vagy hozzám hasonlónak.
Nem is próbálom leplezni azt ahogy szemeimmel centiről centire haladva végignézem testének minden pontját és nem érdekel, hogy a melléről, vagy a csípőjéről van-e szó, esetleg hogy  zavarja-e a dolog. De miért zavarná? Mikor ő is pont ugyan azt teszi velem. Kissé olyan, mintha a vadász alaposan végigmérné a zsákmányt, melyet elejteni készül. Megfigyeli mozdulatait, reakcióit, majd mikor úgy érzi kiismerte ... lecsap rá. Én is lecsaptam rá. Most gyorsabb voltam, de ő meg provokatív. Nem tudom hogy mennyi lehet, vagy mennyire veszélyes a maga közegében, de ő is csak egy nő.
Valami azt súgja, hogy csókoljam meg. Meg sem kísérlek ez ellen tenni, hisz ösztöneim még sosem csaptak be. Lehet hogy egy nálunk nagyobb hatalom akarta ezt, vagy azt, hogy mi találkozzunk ma este itt. Figyelmem egy pillanatra sem lankad, mikor ajkam az övét érinti. Jéghideg. De nem zavar és nem húzódok el tőle. Fel akarom melegíteni, hogy érezze, az élet még benne is ott van, hiába ostromolja magát. Nem egy szörnyeteg, de miért nem akarja belátni?
Ahogy megérzem kezét felsiklani állkapcsomhoz, szabadon engedem. Felé eső kezemet övére helyezem. Tenyerem teljesen befedi, olyan apró. Csak kicsit húzódom el ajkaitól, hogy továbbra is érezze hőmet. Mintha csak egy apró kiscicát szeretnék felmelegíteni.
- Miért érzem a gyűlöletedet ilyen erősen, melyet magad irányába táplálsz? Nem vagy te rosszabb senkinél sem. Mit kell ahhoz tennem, hogy higgy nekem? - nem akarom elengedni. Reményeim szerint ő sem fog fejvesztve elszaladni. Meg van a lehetősége. Nem kötöm magamhoz, szabad akaratából dönthet úgy, hogy marad, de akkor nem garantálom, hogy nem teszek semmi hasonlót a továbbiakban. Ha pedig elmegy ... Nos, akkor utána megyek és újra megteszem az iméntit. Ez valami vámpír képesség lenne? Hogy egyre jobban ragaszkodom hozzá, minél többet van velem egy légtérben? De persze én is csak ilyen ostoba tudok lenni, hogy az "ellenségbe" szeretek bele. Valóban így lenne? Beleszerettem ebbe a nőbe?
- Talán most kellene bocsánatot kérnem tőled, amiért megcsókoltalak, de ... nem fogok. Én cseppet sem bánom, hogy megtettem és nem garantálom, hogy nem teszem meg újra, amíg a közelemben vagy. De bármikor elmehetsz. Nem vagy a foglyom. - hátamat újból a falnak támasztom, kezét pedig leveszem óvatosan arcomról és az ölébe ejtem. Lássuk kis hölgy, mit lépsz?



Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyPént. Jan. 03, 2014 9:22 pm


from Kyraih to Nolan




Zene: nincs;



Nem tudok dönteni. Nem tudom, mit akar. Azt sem, mit akarjak én. Teljesen kétségbe esek, pedig számtalan esetben volt már részem, amikor ehhez hasonló dolgok történtek. Egy csók, ugyan, mi az? Akármikor és akárkivel megtörténhet. Jóformán a véletlen műve.
Furcsa nekem, ahogy végigmér. Rég nem tette senki. Érintése is ijesztő, hát még az, hogy egy pillanatra sem enged tekintetével, mintha nem is rabja, foglya, de valami hozzá láncolt személy lennék. Lehetek-e az? Nem értem a saját helyzetemet.
Nem szól, ettől még inkább kétségek közé merülök. Nem mond semmit, nem mosolyodik el. Nem akarja, hogy sejtsem a godolatait? Hát jó! Legyen akkor ilyen, legyen gonosz, legyen közömbös. Hadd lássam annak - már persze mindaddig, amíg végül meg nem szólal.
De megteszi, és gyűlöletről beszél. Jól sejti. De valljuk be, ha utálom magam, az igazán nem véletlen, hanem csakis a múltban elkövetett rusnya tetteimnek köszönhető.
- Miért érzed? Mert igazi - sóhajtok fájón. Igen, mindez megtörtént és valós. Nem merülhet el az árnyak közt, ha egyszer a legmeghatározóbb élmények közé tartozik. És mit kell tennie, hogy higgyek? Nem tudom. Ezt ÉN semmiképp sem mondhatom meg neki.
- Talán ugyanezt. Talán semmit. Talán mindent. De lehet, hogy ez a minden, amit csak teszel- búgom fájón. Mert igen, fáj. Mégis mosolygok, mégis derűsen tekintek rá, és valahol mélyen boldognak érzem magam. Akarom, hogy higgyen bennem. Bennünk.
Megint beszél. Lassan, figyelmesen hallgatom. Megpróbálok még mosolyogni is, és lám, sikerül. Azt mondja, bocsánatot kell kérnie, de én nem akarom. Nem ezt akarom. Ennél valami sokkalta fontosabbra vágyom!
- Elmennék, talán - mondom halkan. De tudnia, látnia kell, hogy képtelen vagyok rá. Megnyerte magának ezt a dolgot. Nem vagyok a foglya? Dehogynem.
- Hát tedd, ha olyan fene nagy a bátorságod- felelek neki. Kissé távolabb húzódom, hogy lássam oly sokat mondó szemeit. Mert tudni akarom, mit gondol. És érezni csókját, megint.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptySzomb. Jan. 04, 2014 12:25 am




Kyra And Nolan


Nem hiszem, hogy valaha is meg fogom őt érteni, hogy miért utálhatja valaki ennyire magát. Persze nem ismertem régebben így fogalmam sincs arról miket tett. Megölt-e már valakit is valaha. Kegyetlen volt-e valakivel, kínozta-e. Csak találgatni tudnék, azt pedig nem szeretek. Utálok kétségek között lenni, ahogy kérdezősködni és ostoba kérdésekre válaszolni is. Ilyenkor jövök csak rá, hogy alig van valami amit szeretek. Filmek, víz, Lyssa, csillagos éjszaka ... de alig tudnék sokkal többet felsorolni. Mint aki nem élt eddig.
- Nehéz elképzelni. - megérintem arcát egy pillanat erejéig, de nem tovább. Mint egy porcelán baba. Pont olyan tökéletes az arca, ráadásul megbabonáz a szemével. Szerintem bármelyik férfi ezer örömmel válna áldozatává ennek a törékeny "démonnak".
Elmosolyodok bizonytalanságán. Örülök annak, hogy nem csak én vagyok tanácstalan, hanem ő is. Pedig nála ki is tudhatná jobban, hogy mivel tudnám meggyőzni.
- Nem vonom vissza a szavamat és bármikor, bármilyen helyzetben dönthetsz úgy, hogy elmész. Hogy magamra hagysz. Nem tudok és nem is fogok neked csillagokat ígérni az égről. - mint valami hős szerelmes, vagy micsoda.
Még nem igen voltam szerelmes. Azt sem tudom hogy eszik-e vagy isszák. Semmit nem tudok az élet nagy dolgairól, hisz senki nem volt, aki elmagyarázhatta volna mi hogyan működik. Talán ezért is nem volt egy komolyabb kapcsolatom sem. Féltem, hogy elrontok valamit, így már az elején kiléptem belőle. Had utáljanak, mint hogy miattam sírjanak.
- Ez nem bátorság, ez gyengeség. Nem vagyok elég erős ahhoz, hogy legyőzzem vágyaimat irántad. De attól cseppet sem félek, hogy esetleg bántanál, vagy megölnél. Ha mégis így lenne, akkor biztos kiérdemelném. - miért provokál ennyire? Túl törékeny és nem tudom tudok-e olyan óvatos lenni. Modortalannak tűnnék, ha mindent elvennék amit így felkínál nekem. Általában hagyom, hogy a nők kezdeményezzenek, hogy még véletlenül se tudják rám fogni, hogy rájuk kényszerítettem magam. De Ő más. Ő provokál és meg sem próbálja leplezni.
- Hát vedd el, ha kell. - széttárom a kezeimet egy pillanatra majd magam előtt keresztbe teszem őket. Ha olyan bátor, hát tegye meg most ő.



Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptySzomb. Jan. 04, 2014 2:45 pm


from Kyraih to Nolan




Zene: Skyfall



Nem tudom, hogy a merészségemben hisz ennyire, vagy a sötétségben, ami gyakorlatilag táplálja a lényemet vérnyomás és szívdobogás helyett. A tekintetét minden esetre kerülöm, és néha magam sem értem, hogy jön össze bennem ilyen különösen a két oldal. Aki életemben voltam, a vadász, aki hagyta magát megöletni, és a vámpír, aki köldökig dekoltált ruhában akart vetkőzős pókert és hasonlókat játszani. Talán illene már megtalálnom az egyensúlyt a két oldal közt, hiszen anya vagyok és örökéltű nő is - hacsak minden lelkem ki nem tépem magamból előbb vagy utóbb, az agyamra fognak menni azok a tettek, melyekre nem vagyok, nem is leszek büszke soha.
Mégis, amikor azt mondja, lehetőségem van elmenni, egy perc alatt helyére zökken az eszem. Igen, tény, hogy előbb-utóbb haza kell mennem a fiamhoz, mert a bátyámnak is van élete, és nem ülhet ott mellette, hogy a tátukmált felelősségemnek tegyen eleget. De azért nincs okom rohanni! És ha van valami, ami változott bennem az elmúlt időkben, az az, hogy gyáva nem vagyok. Már.
- Nem is ezen múlik, hogy meddig maradok. A csillagok pedig jó helyen vannak odafent.
És a szemeiben. De erről elfelejtek említést tenni. Ahogy végre ráveszem magam, hogy pillantásom az övébe véssem, ott is ragadok az íriszeiben. Nos, igen. El kell mondanom, hogy kevés ilyet láttam valaha is. Csakhogy semmi sem tart örökké... Rajtam és a fajtámon kívül. Ez pedig mindig kétségbe ejt.
A pozitivitása különös. Minden szava meglep, és egyúttal meg is nyugtat. Tehát azt gondolja, nem fogom őt ok nélkül bántani. Így is van. Nagyon büszke vagyok rá, hogy még ha kissé úgy is viselkedem néha, mint egy tudathasadt, de a démonom sosem szabadul el felettem, és veszi át az irányítást az akaratomon.
Viszont ettől semmivel sem vagyok ügyesebb. Vannak képességeim, de sosem veszem rá magam, hogy használjam őket. Vannak dolgok, amikre rájöhetnék, de hiába nézem őt, az arcát, a szemeit, nem tudok meg többet róla és a gondolatairól.
Csak azt tudom, amit mond, és azt, ahogyan mondja: talán azt hiszi, csak akkor érdekel, ha fekhetek, mint valami mozdulatlan tuskó, és nem kell tennem érte semmit? Lehet, hogy így is lenne. De ez már nem az a régi én, aki képtelen volt harcolni. Bármiért is.
Fejem enyhén oldalra döntöm, figyelem, hogy testbeszéde alátámasztja-e a szavait. Vegyem el, amit akarok? Ugyan. Ennyi erővel a vérét is vehetném. Az is csábít, nem is kicsit. De most nincs szükségem rá, és megszoktam már, hogy mások meggyűlölnek érte, ha annak mutatom magam, aki valójában vagyok: vámpírnak, akinek a vér legalábbis annyit jelent, mint egy csók vagy egy forró ölelés.
- Nem annyira tetszene neked, hidd el - vallom be. Elvégre egy démon vagyok. Van egy sötét, vérivó, elátkozott és elkárhozott oldalam. Ha a másikat kedvelné is, nem könnyű ezzel is megbirkóznia.
És ahogy keresztbe teszi a két kezét, tudom: nem kell zseninek lenni hozzá, hogy az ember értse, ez a védekezés jele. Tehát maga sem hiszi el, amit beszél? Feltérdelek, mert ülve is jóval magasabb nálam. Közelebbről nézek a szemébe.
- Nagy a kísértés, de hidd el, jól nevelt szörny vagyok - mosolyodom el. Nem lehet viccet csinálni ebből, de az nyilvánvaló, hogy eddig egyikünk sem szaladt el, sőt. Pillanatról pillanatra kerülünk egymáshoz közelebb.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptySzomb. Jan. 04, 2014 5:10 pm




Kyra And Nolan


Nem titkolom, hogy egyre jobban meg akarom őt ismerni. Felfedezni akár a csillagokat, de félek attól mire is bukkanhatok. Sötét és heves érzelmekkel találhatom szembe magamat, esetleg ezerszer rosszabb és veszélyesebb vámpírokkal. Nem ismerem őket, nem tudok róluk sokat, vagy inkább semmit. Lehet ők is azon démonok közé valók, akik elpusztították a családomat. Mi van akkor ha igen? Ha kiderül, hogy esetleg neki is köze volt hozzá. Nem, azt kétlem, hogy Ő ott lett volna, de a múlt árnyai rengeteg dolgot másként láttatnak. Beszövik az elmét és tévútra vezetnek. Rossz tanácsadó, jobb nem hallgatni csak az észre.
- Hát min múlik? Elárulod? - valószínűleg addig a rabja maradok, míg itt van, ilyen közel hozzám. De mi lesz, akkor, ha magamra leszek ismét? Mikor nem csábít íj módon, mert nem fogom tudni hol van. Valami azt engedi sejtetni, hogy lesz még ennek folytatása és nem egy kósza kis flört marad.
- Nem tudhatod, mi az ami tetszene nekem Tündérkém. Lehet meglepődnél. - kacsintok miközben sunyin rámosolygok. Még sosem ivott belőlem egyetlen vámpír sem, nem tudom milyen érzés, de neki most még azt is hagynám, ha azt kérné. Bízom benne is és magamban is. Nem vagyok egy elveszett narfocska, aki gyenge és könnyen elejthető. Megtanultam megvédeni magam és a húgomat az évek során.
- Hát, jól nevelt szörnyecském ... - előrébb hajolok kezeimre támaszkodva, amiket magam mellett helyezek el.
- ... akkor önként ajánlom fel magamat. Tégy velem belátásod szerint. Kérlek ne fogd vissza az ösztöneidet. Nem fogsz megölni. - gyengéd csókot lehelek ajkaira. Ezt tényleg ki mondtam volna? Hangosan?
- Még nem találkoztam hozzád hasonló nővel Ky és elhiheted még senkinek nem ajánlottam fel a bennem csordogáló vörös vért. Megsértenél ha nem fogadnál el. - száz százalék hogy napszúrást kaptam éjjel. Vagy bevertem a fejem, de nem emlékszem rá. Esetleg hasonló. A kíváncsiság és a szív nyerte a csatát az ésszel szemben. Ez van.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptySzer. Jan. 15, 2014 3:45 pm


from Kyraih to Nolan




Zene: Kelly Clarkson: Stronger



Nincs még felesleges energiám arra, hogy a fejében próbáljak olvasni, vagy akár az arcán. A képességeimet nem szokásom alkalmazni, pedig bevallom, azok nagyon sokban tudnak segíteni az emberen. Ha van lelke hozzá. Nekem még túl sok van, attól tartok, mert körülbelül akkor használtam utoljára bármelyik képességemet, amikor hagytam Garylt meglógni a vadászok karmai közül. Ami gáz volt, de legalább már csak egy emlék. Nem vagyok biztos abban, hogy megint így cselekednék. Egyre inkább semmiben sem vagyok biztos.
- Én sem pontosan tudom, hogy min - vallom be. Na nem mintha nem lennék magabiztos. Erről vagyok híres, éppenséggel. A haaaatalmas magabiztosságomról. És éljen az irónia is.
Viszont neki visszatér a hangja, talán pontosan az én hatalmas, ámde nem létező magabiztosságom miatt. Mosolya zavarba hoz, de most megerőltetem magam, és mintha márványbabává változnék, csak figyelem tovább mozdulatlanul. Valljuk meg, van rajta mit. Szívesen látnám mondjuk kevesebb ruhában. Vagy ruha nélkül.
Talán az én hangom is kezd visszatérni?
- Nem mondtam, hogy bárkié is vagyok - adom tudtára a függetlenségem. Ez persze sok mindent jelenthet. Azt, hogy nem vagyok az övé, természetesen, de ezt biztosan tudja. Viszont tudta-e vajon eddig, hogy senki másé sem vagyok, és ha az is "tetszene neki", akár szabad a pályája felém?
De az már egészen meglep engem is, amikor közli, hogy a vérét akarja megkóstoltatni velem. Amit persze illő volna azonnal visszautasítanom.
Mégis, szemeim felcsillannak az ötletre. Komolyan gondolja? Ilyen bátor? Ha a vérét veszem, akár komoly baja is eshet. Vagy közben a torkom szorítja majd, nehogy szárazra szívjam? Sosem tudtam, hogy megy ez. Már Dorian is képtelen volt megállni. Vagy legalábbis majdnem képtelen volt. Igaz, ő meg is akart ölni. És igaz, sikerült is neki. Nem bánom - már nem.
Lassan érintem meg kezemmel az ajkaim, melyek az előbbi érintését őrzik. Jéggé vagyok fagyva, és közben olvadni érzem magam. Tudom, ha a vérét venném, fel is melegednék egy kicsit kívül is, belül is. Nem, ezt az ajánlatot nem utasíthatom vissza. Elvégre bármi látszik is belőle, mélyen belül mégis vámpír vagyok.
- Fájni fog egy kicsit - mondom, mert nem akarok hazudni. Igaz, nagyon nem. Legalábbis ha valaki úgy harap, mintha szeretni próbálna vele. A maga módján. A vámpírok módján. - Biztos vagy benne, hogy ezt az őrült ötletedet valóban teljesítsem is?

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptySzomb. Jan. 25, 2014 2:52 pm




Kyra And Nolan


Valahogy sejtettem. Minden nő pontosan ilyen. Azt akarják, hogy megértsük őket, hogy szeressük őket, de senki nem mond semmit, hogy mivel tudnánk elnyerni a bizalmukat, vagy mivel tudnánk elérni, hogy viszont szeressenek minket. Tudom, hogy Ky még így is sokkal különb bármelyik nőnél, viszont egyre jobban érdekel, hogy mi történhetett vele, amiért ennyire bizonytalan önmagával kapcsolatban. Amilyen keménynek mutatja magát néha, biztosra veszem, hogy olyan szelíd is valójában.
- Ilyet sose mondj egy férfi előtt, hogy senkié sem vagy, még azt hiszi a végén, hogy könnyen kapható nőt talált magának. - én nem vagyok ilyen szerencsére. Egy kezem is bőven elég ahhoz, hogy megszámoljam hány hölgy is volt az én szerény hajlékomban, az én kifejezetten kényelmes ágyamban. Nem tagadom, őt is szívesen bemutatnám a paplanomnak, a párnámnak az egész kibaszott ágyamnak és szívesen megismerném a testét közelebbről. De ezek a gondolatok még várhatnak. Nem affért akarok. Ahhoz szabadjára kellene engednem a vágyaimat és valahogy kivetkőznöm önmagamból. Sosem használnám ki, ahogy senki mást sem, de ettől lehet hogy szerencsétlennek tűnök. Mondhatni töketlennek mások szemében.
Bizalom. Ez a szó győzött az ösztöneim felett. Bátor vagyok, vagy csak szimplán őrült. Lehetne vitatkozni, hogy az amit tenni készülök, melyik kategóriába tartozik. Ha az apám itt lenne és hallaná szavaimat, biztos csalódott lenne, hogy egy "démonnak" önként ajánlom fel magamat. Semmi sem biztos. Nem csak neki kell bennem bíznia, hanem nekem is benne így ismeretlenül. Nem biztos, hogy képes megállni, hogy ne öljön meg, de ezt a kockázati tényezőt bevállalom.
- Helyes. Ha nem fájna, még a végén azt hinném, csak álmodtalak. - azt hiszem ilyen mondatok csak a mexikói szappanoperákban szoktak elhangozni, de most már értem miért. Talán kicsit ostobának is tűnhetek a szemében, de olyan aranyos, mikor nem tudja eldönteni, hogy most komolyan mondtam-e.
- Rossz így látni téged, hogy ennyire elítéled magad azért ami vagy és ennyire sok düh van benned magaddal szemben, pedig semmi okod nem lenne erre. Gyönyörű vagy, kedves és szeretni való. És be akarom bizonyítani, hogy több emberiség van benned, mint hiszed. Szóval igen, teljesen komolyan gondoltam és azt akarom, hogy megtedd. - gyengéden megérintem arcát jobbommal, majd egy féloldalas mosollyal is próbálom bátorítani őt. Igen, még mindig fennáll az a lehetőség, hogy napszúrást kaptam.  


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptySzomb. Jan. 25, 2014 5:30 pm


from Kyraih to Nolan






Halványan elmosolyodom. Azzal, hogy akarattal hívja a felszínre a bennem élő vámpírt, elkezdi ébresztgetni úgymond az alvó oroszlánt. Ez nem azt jelenti, hogy egy vérre éhező szörnyeteg vár kitörésre készen, bár persze erről is szó van egy kicsit. Inkább csak azt, hogy egy démonnal mindenkinek meg kell küzdenie. Az én démonom mélyre van temetve, de ha kiengedem, igen jól érzi magát. Hiszen levegőhöz jut. És főleg: vérhez.
Egy kisgyerekes anyuka nem sokat lehet az, ami a démonát jelenti, főleg, ha itt egy másik fajhoz tartozó lényről beszélünk. De most nem félek. Nem tudom, miért. Illetve természetesen nem tudom, mit várjak magamtól és mit Nolantől, de a kíváncsiság legyőzi bennem a gyávaságot, ahogyan egyébként is erre hivatott. Feltekintek rá, majd ülő helyzetből újra térdeimre emelkedem, és még közelebb kerülök hozzá.
Ekkor jutok csak el odáig, hogy mélyen a szemébe nézve, határozott, de halk hangon válaszoljak első kijelentésére.
- Mindenki azt hisz, amit csak szeretne. Nem vagyok könnyen megkapható, ha az lennék, nyilván épp valakié lennék - állapítom meg teljesen komolyan.
Tekintetem továbbra is ott tartom íriszein. Bár kedvem lenne csak úgy gyönyörködni bennük, most mégsem engedem magamnak a lanyhulást. Elvégre amit kért, az egy kihívás. És nehezebb megtenni, mint hinné. Vegyem vérét? Rendben. Részemről az élmény, övé a tapasztalat. Mit nyerünk vele? Lehet, hogy ő semmit. Én is csak egy vacsorát. Lehet, hogy olyasmit, amiről még azt sem tudjuk, hogy létezik.
- Attól nem kell félned. Ha álom lennék, rémálomként kellene átélned ezt az estét. A vámpírok sötét teretmények, bármit látsz és bármit hiszel. Nem vagyok az az ártatlan kislány, akinek látszom, és ha őszinte akarok lenni, néha örülök is ennek.
Őszinte akarok lenni? Miféle szöveg ez? Védenem kell a családomat: a bátyám és a fiam otthon visszavárnak. Ha holtan is. Ezen szerencsére igen nehéz változtatni.
Ahogy megérint, végigvezetem pillantásom a kezén, az arcán, a mosolyán. Leeresztené jobbját, és úgy döntök, hagyom. Vért venni egyébként is a balból szokás. Így tekintetem átirányítom arra, közben hallgatom a fejemben újra és újra ismétlődő imént mondott szavait.
- Ha olyan sok lenne bennem az emberség, most nem tenném ezt meg. Hanem elmennék, elmenekülnék, vagy inkább téged hagynálak elmenekülni, ahogy jobban tetszik. Még az egyik oldalamat ismered csak, azt is alig. Talán ideje bemutatnom a másikat is.
Szemeim feketén villannak egy pillanatra, ahogy a sötétséget hagyom eluralkodni az akaratomon. Nem fosztom meg Nolant attól, hogy végigkövesse ezt a sötét csillanást a tekintetemben, hiszen mindez hozzám tartozik, és neki el kell fogadnia. Vagy el kell mennie a közelemből, de még időben, és minél messzebbre.
Lassan lesütöm szemeim, és magamba szívom a belőle áradó tengersós, férfias illatot. Vajon a vére is olyan aromákat áraszt, mint a tenger? Szívdobogása átlagos, és bár érződik rajta némi izgalom, úgy tűnik, komolyan gondolja, amiket kimond. Amit vállal. Amit kér, és úgy tűnik, tényleg akar is.
Jobbom ujjai a baljára kapcsolódnak, felemelem a kezét. Nem vagyok egészen biztos magamban. Kétségtelenül akarom a vérét, de vajon nem kockáztatok-e ezzel túl sokat? Dübörögnek bennem a kérdések, most vér helyett is. Az én szívem nem dobog. Érzem, mennyivel melegebb a keze, mint az enyém. Kézfejének oldalát emelem az ajkaimhoz, szám alsó vonalát húzom végig rajta. Miközben kissé kifelé fordítom tenyerét, lazítok a fogáson, hogy bármikor elhúzhassa tőlem a balját, ha úgy dönt. Szám sarka megállapodik a csuklója belső oldalán. Pontosan érzem a pontot, ahol a leghevesebben dübörög benne a manna áramlata, a helyet, ahol bele kell marnom testébe, mint a mérges kígyó teszi, ha ölni akar. Azonban én nem akarok ölni. Vadászok, belekóstolok, magamhoz veszem, ami jár. Elvégre maga vagyok a tökéletesség. Az öröklétre teremtettek, és én örökké leszek is. Ha mások vére által, akkor azok a mások mind így jártak. Ez egy kegy volt, egy ajándék, melyet csakis én kaphattam meg, és amellyel élnem kell - még ha nem is tudom a szó szoros értelmében teljesíteni a gének ezen parancsát.
Szemeim felnyílnak. Érezheti, ahogy előbukkanó agyaraim finoman nyomódnak a bőréhez. Tekintetem egyenesen az övébe irányul. Éhes vágy ébred bennem, hogy szétcibáljam testét, de legalábbis letépjem róla a ruhát, és még ezer helyen mélyesszem bele a fogaimat. Pedig egyelőre még egy helyre sem sikerült. Keresem szemeiben a félelmet, a döbbenetet. Tényleg megteszem? Képes vagyok erre? Szemétség. Ő nem áldozat. Vagyis... Magának akarta. Ő akart a vacsorám lenni, és nekem minden jogom megvan hozzá, hogy elvegyem, ami kell.
Fogaim félig öntudatlanul mélyednek az erezetébe. Mélyre szívom tüdőmbe a hirtelen mindenhonnan felém áradó sós vérszagot. A vas és a tenger vegyes íze hatol be a szervezetembe, a meleg, selymes folyadék ízorgiája robbanásszerűen csapódik végig nyelvemen, nyelőcsövemen. Az inger a gerincemet is megfeszíti, fogaimmal akarva-akaratlanul elszabadulok a prédától, hogy testem egészen egyenesre feszüljön, és fejem kissé hátrahajtva érezhessem a csodás ízt. De kezemmel jobban ráfogok a kezére mégis, és testem mellé húzom azt. Mivel ő ül, én pedig térdelek, végső soron magamat sikerül ezzel közelebb vezetnem hozzá. Végignyalok alsó ajkamon. Egyetlen korty vér is olyan áldásos hatásokkal lep meg, amikre már alig emlékeztem. Mikor ittam utoljára emberi vért? Főleg egy különleges fajhoz tartozó vérét? A leghalványabb emlék sem épp mostani. Még Jackhez kapcsolódik, talán.
De hol van most a múlt? A jelen a fontos, mindaz, amit megtehetek, amit elvehetek még! Minden az enyém lehet, nem tud ellenkezni, nem tudja megvédeni magát! Egész közelről meredek szemeibe, most már nem a félelmet keresem. Arca ívéhez hajolok, langyosodó leheletem végigcsapódik a bőrén. Fülem tövénél érzem a forró leheletét. Elhúzódik? Vagy továbbra is hiszi, hogy meg tudja védeni magát, ha arra lesz szükség? Túlzottan bátor, botor vagy merész!

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptySzomb. Jan. 25, 2014 8:12 pm




Kyra And Nolan


Oké, aranyos mikor mosolyog. Ha most angyalnak nevezném, biztos kiröhögne és ellenkezne, hogy ne mondjak ilyet, mert ő egyáltalán nem az. Lehet hogy így van és csak én látom most annak, ismeretlenül, kettesben az éjszakában egy olyan helyen ahol senki sincs. Valószínűleg nem is jön ide sűrűn bárki is. Talán most fordult meg eddig először, hogy elgondolkodom egy pillanatig azon, mit teszek, mit tettem és mit fogok tenni.
Még mindig nem félek tőle. Valahogy bármennyire is figyelem őt és gondolok arra, hogy ő egy Vámpír, az éjszaka majdhogynem legveszélyesebb ragadozója, ha nem a leg, nem érzek rá késztetést, hogy elmeneküljek. Talán mert már éltem meg rosszabbat is. Egy harapás kevésbé fájó, mint a szív sebe, amikor látja a családját porig égni és mindent ami fontos volt neki, miközben hallja a szülei éjszakába nyúló sikolyát. Vérfagyasztó. Ha azt túléltem, ezt is túl fogom. Néztem már szembe a halállal, de neki nem voltak ilyen elragadó szemei, ajkai és nem vártam, mikor érezhetem őt újra. Maga a halál elvesz és nem ad. Viszont Kytől én már most többet kaptam, mint gondoltam. Mikor idejött szívesebben maradtam volna magamban, had gondolkodjak kicsit és sajnálhassam azt a szánalmas életet, amim lett és amit nyújtani tudok a húgomnak. De most ... Nem tudnám elengedni Őt.
- Tudom. - ha másé lenne, akkor nem velem lenne ebben a percben, hanem minden bizonnyal másik férfi karjaiban. Mi ez az érzés? Féltékenység? Húh, hát nem hittem hogy ez annyit tesz, mint képzeletben megfojtani valakit, aki nem is létezik.
- Hidd el, tudom milyen egy rémálom. Az pedig, hogy egy vámpírral nézek farkasszemet és könnyedén lehetek vacsora, hát az megváltás ahhoz képest, amit évek óta megélek éjjelente. Szóval tegyél le arról, hogy megkapd a rémálom jelzőt. - Lys az egyetlen, akinek eddig beszéltem a rémálmaimról, még a húgomnak sem szóltam róla. Tudom, hogy aggódna értem és nekem nincs arra szükségem, hogy sajnálattal nézzen rám bárki is. Nekem kell megvédenem másokat, még magamat is. De Alyssában bízom.
- Ismét butaságokat beszélsz. De mindkét oldaladat szeretném megismerni. - szerintem sokkal több emberség van benne. Tegyük fel, hogy igaza van és ő tényleg sötét. Már akkor megölt volna, mikor észrevette, hogy egyedül vagyok. Valószínűleg ha vadászni jött volna, akkor némán és gyorsan vette volna a véremet, miközben még csak fel sem fogom mi történik velem. De nem így tett. És miért? Miért kért bocsánatot?
Le sem veszem róla tekintetem, az övébe mélyedek. Hagyom, hogy íriszei magukkal ragadjanak és még csak nem is próbálok meg elmenekülni előlük. Látszik rajtuk a változás, de na és. Én is képes vagyok szemeim megváltoztatására, bár az enyém a tengerhez kötődik, akár csak az életem. Ha ezzel meg akar félemlíteni, vagy elérni, hogy fejvesztve meneküljek, akkor valamit rosszul csinált, mert itt vagyok és talán van bennem némi  türelmetlenség is. Kíváncsi vagyok milyen lehet áldozatnak lenni. Látom szemében a bizonytalanságot. Én nyugodt vagyok most még, így lágyan elmosolyodok. Bízz magadban.
Ahogy ajka megérinti csuklómat, szívem nagyot ver. Ő is ugyanolyan izgatott mint én. Most csak én érzem, vagy ez tényleg elég erotikus, még így is, hiába vagyunk egy kilátóban. De lehet, hogy csak nekem támadnak ettől olyan gondolataim, hogy mit lehetne most kezdeni Kyrah-val? Hogy hogyan lehetne az enyém? Hogy hogyan érinthetném ruhátlan, márvány bőrét, hogyan csókolnám? Pff. Ezt lehet alaposabban át kellett volna gondoljam.
Szinte pillanatok alatt megérezhetem, milyen amikor szemfogak szakítják át bőrömet, egyenesen az erembe. Alsó ajkamba harapok, mintha ezzel megkönnyítenék bármit is. Tévedés. Nem lesz kevésbé fájó és nem lesz ettől Kyrah sem kevésbé kívánatos. Talán most a leggyönyörűbb, mikor nem fogja magát vissza, mikor nem akar más lenni, mint ami. Persze lehetne mit fokozni, de ne legyünk már ennyire taplók az istenit.
Ajkai közelsége, bőre közelsége és tökéletes nyakvonala bárkiben felélesztené a tüzet és sötétbe taszítaná az úriembert. Nekem is koncentrálnom kell, hogy ne így végezzem. Lehunyom szemem, hogy legalább ne lássam, de képtelen vagyok elvenni magamtól látványát. Talán tényleg önző vagyok. Szabad kezemmel átkarolom derekát, majd közelebb hajolok hozzá és belecsókolok nyakába. Többször apró csókokkal illetem bőrét és csak utána szólalok meg.
- Csodálatos vagy. - nem akarom elijeszteni. Ha többet szeretne belőlem, csak el kell vennie. Szótlanul és némán is az öv vagyok, a vérem is az ameddig szüksége van rám.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptySzomb. Jan. 25, 2014 10:26 pm


from Kyraih to Nolan




Zene: most nincs;



Különös megnyugvás uralkodik el rajtam a szavai hallatán, bár valószínűleg ez is a szándéka azzal, hogy épp így mondja és épp ezeket a dolgokat. Nem hiszem, hogy azért tenné, mert fél. Inkább azt gondolom, hogy kicsit mindkettőnket meg akarja győzni ezzel. Kétségtelenül sikerül is neki, legalábbis valamennyire. És persze egy darabig.
Ám a kérésének egyszerre nehéz és könnyű eleget tenni. Természetesen akarom a vérét, mindent akarok, amit csak elvehetek. Hisz egy vérivó szörny vagyok, akinek ez jelenti a maximumot: átvenni egészen az irányítást egy másik lény fölött, vagy legalábbis kortyolni a véréből és érezni a szívdobogását úgy, mintha a sajátunk volna. Mind erre vágyunk, és ha nincs olyan préda, aki önként ajánlkozik, sokan annyira akarják azt a szívdobogást, hogy véglegesen elveszik. Ez az, amit én nem tennék meg soha.
Most azonban nem töprengek azon, mi mindent nem teszek. Most az igenek érdekelnek, ahogy a vére porrá éget és felhevít belül. Gyönyörű az élmény, a vörös, sós bársony érintése az ajkaimon, majd egyre mélyebben bennem, ahogy életre próbálja kelteni a halott szöveteket. És bár nem kezdek újra élni, nem dobog a szívem, de a bőröm gyorsan kap némi idegen hőt, még egy kis színt is a férfi önfeláldozása árán.
Gerincem mentén olyan fokú gyönyör feszül végig így is, ami emlékeztet a kéjre, amit a halandó is ugyanúgy képes átélni. És mindezt csak fokozza, ahogy a sebzett férfi lassan bőrömhöz ér. Komolyan gondolja ezt? Hogy még közelebb húzódik ahhoz, aki fájdalmat okozott neki az imént, és aki megtenné újra?
Legszívesebben fogaim a nyakába vésném, hogy hajába túrva, illatát annak teljességében érezve vehessem újra magamhoz vérvörös mannáját, amiben ereje is rejlik, amiben minden egyes apró rezdülése ott van.
Tudatom valahol messze innen bolyong. Miközben hallom, ahogyazt mondja, csodálatos vagyok, érzem, ahogy életereje felerősödik. Hiszen csak egy korty vérét vettem, nem akartam, hogy gyengüljön. Sőt! Most újra ajkaimhoz emelem csuklóját, és lezárom rajta a nyelvemmel az imént keletkezett sebeket. A két kis fognyom máris vörösből mélyen sötétlő rózsaszínbe vált, ahogy elengedem. De mégsem vagyok képes rá, hogy egészen eltávolodjak, hisz nyakamba hajolva tisztán hallom szívének, vérének ritmusát, mi több, nyaka annál közelebb van most ajkaimhoz. Annál közelebb mindaz, amit el akarok még venni tőle. Bár - lehet ezt mindennek nevezni? Egy ilyen test, egy ilyen elme, egy ilyen lélek jóval többre is hivatott. Többre annál, hogy csak két kortyni vérért tartsam a közelemben. És testének erős aromái árulkodnak arról, hogy per pillanat több is szeretne lenni, mint a vacsorám.
Miért is ne lehetne...?
- Akarok... Sok mindent akarok - zihálok, mint aki  a halál széléről rohan visszafelé, pedig kétségtelenül alig mozdulok. Jobbom most az ő bal vállára szorul, erővel nyomódik ruhájának anyagába minden ujjbegyem. Balom felkúszik a csuklyásizmának jobb oldalán, nyakát éri és a ruhájának nyakát. Lehúznám az anyagot, hogy bőrét érhessék a fogaim, de megállít a tény: ez már sok lenne. Sok még akkor is, ha a vérét ő maga ajánlotta fel. Hirtelen kapom tekintetem újra az övébe mintegy megállító parancsszóért könyörögve. Meg akarom tenni, meg akarom harapni újra, ez kétségtelen. Sebet harapni a torkára, hogy magamba szívhassam véráramát, felsebzeni ajkait is, hogy aztán nyelvem langyos érintésével begyógyíthassam azt. Aztán nyelvemmel, fogaimmal végigpásztázni testét egyetlen karcolást sem ejtve rajta, hogy ismerjem minden porcikájának ízét - ezek a vágyaim. És nem, egy percig sem tartozik hozzá ehhez, hogy a végén kivéreztetve, darabjaiban, megtörve és kihűlten hagyjam itt. Azt akarom, hogy éljen - és azt is, hogy mindezek a képek a fejemben valósággá váljanak.
Újabb hullám fut végig gerincem mentén a nyakgödrömbe ejtett csókjaitól. Oldalt fordítom a fejem kissé, hogy muszáj legyen fejét felemelnie és a szemembe néznie. Éhesen tapadok ajkaira, és hirtelen magam sem tudom, nem fogják-e fogaim megkarcolni akár az ő ajkát, akár az én nyelvemet, miközben utat akarok törni vele szájüregében.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál EmptyVas. Jan. 26, 2014 2:12 am




Kyra And Nolan


A sorssal sose húzz ujjat. Ha úgy érzed, hogy ide vagy oda kell menned, ezt vagy azt kell tenned, de nem tudod miért, akkor csak tedd meg szótlanul, hisz ha te nem is, más tudja a választ a kérdéseidre. Ha elég türelmes vagy és kitartó, rájössz te is.
Ma este én sem tudtam, hogy mi fog történni. Hogy miért jövök pont ide és miért nem mentem inkább Russal el valahova, aminek minden bizonnyal az lett volna a vége, hogy ő alaposan leissza magát, én meg hazahozhatom kocsival. Mivel egyikünk sem akar ittas vezetésért, vagy bármi komolyabbért, így ha együtt szórakozunk, akkor egyikünk nem iszik alkoholosat. Rendszerint ő a gyorsabb. De lényeg a lényeg, ha másképp döntök, akkor most Ky nem lenne itt velem és én nem lehetnék vele. Hogy bánom-e? Ez hülye kérdés. Persze hogy nem. Ezerszer is nem. Sokkal többet ér, mint bármelyik nő, akit megkaphatnék egy-egy szórakozóhelyen. Sosem bonyolódtam komolytalan kalandokba, mindig is a hosszabb távú kapcsolatok híve voltam és a különleges lányt kerestem. Eddig nem találtam meg. Eddig.
Valószínűleg másnak nem engedném meg, hogy a vérem vegye. Önként legalábbis nem ajánlottam volna fel, ha nem mozgat meg bennem valamit, ha nem érzem azt a bizonyos vibrációt. És most nem kell perverz dolgokra gondolni. Ugyan, az élet nem csak a szex és a testi örömök kiélése körül forog. Nem elhanyagolhatóak ugyan, de nem az elsődlegesek. Nálam legalábbis. Viszont nem akarom letagadni azt, ami most történik, mert nem szeretnék hazudni. Sem Kynek sem magamnak.
Kívánom őt, jobban mint bármelyik eddigi kapcsolatomat. Tudom, ezt így csúnya kimondani, de ez az igazság. Nem csak az ismeretlen vonz benne, hogy milyen lehet egy vámpírral együtt lenni. Kicsit sem fontos, hogy vámpír, vérfarkas, narf vagy egy törékeny halandó, ha eléri azt, hogy a szívem érintésére kihagyjon egy vagy több ütemet. Persze nem fogok belehalni, ahogy másba sem. Egyelőre.
- Ne félj elvenni, mert minden a tiéd, amit csak adni tudok. - suttogom nyakának selymes bőrébe, miközben talán még közelebb húzom magamhoz kicsit.
Miért fél? Hisz érzem nem tenne bennem kárt, még ha akarna sem tudna megölni. Talán ha nagyon próbálkozna. Vagy ha teljességgel más lenne. Hiába könyörög szemeivel, néz rám így, nem fogom megállítani. Miért is tenném, mikor valljuk be ez mindkettőnknek jól esik. Meglep, hogy annak ellenére, nem ilyenre számítottam, azt akarom folytassa.
Pillanatnyi gondolkodás nélkül viszonozom csókját, követelve többet és többet tőle. Ajkai még inkább felkorbácsolják vágyaimat. Gyors mozdulattal húzom őt az ölembe, ügyelve, hogy ne okozzak neki fájdalmat. Nem tudom mennyit éreznek a vámpírok, de én Kyrahval emberként bánok. Mindkét karommal átkarolom derekát. Nem nyúlok illetlen helyre, majd csak ha ő kér. Teljesítem minden vágyát, ha boldoggá tehetem őt és elérhetem, hogy bízzon bennem, higgyen nekem. Egyik kezem felcsúsztatom gerince mentén tarkójáig, ott mutatóujjam hegyével cirógatni kezdem, majd beletúrok hajába. Olyan puha, olyan bársonyos. Legszívesebben megszabadítanám a fölösleges anyagtól, hogy egyenesen testét érinthessem, hogy felfedezhessem minden pontját. Örömet akarok okozni neki úgy, ahogy egy nő megérdemli.


Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Nolan Ramirez
» Tamura - from Kyra; L'Orange
» Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Tengerpart :: Világítótorony-