KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Armina10

Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Hirdet10

Megosztás
 

 Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptySzer. Jan. 29, 2014 7:35 pm

Milan U. Lowes

Amilyen zaklatott voltam néhány pillanattal ezelőtt, most legalább annyira nyugodt vagyok karjaiban.
Ez talán valami erős kapcsolat kezdete, ami előtte le akar minket tesztelni. Próba elé állít bennünket, hogy mennyire vagyunk képesek uralni saját testünket, mielőtt a másikét és birtokba vennénk. Nagyon nehéz. Semmihez sem lehet hasonlítani.
Szívem különleges ritmusban ver a torkomban. Van bennem izgalom és félelem egyszerre. Még akkor sem izgultam ennyire, mikor érettségi napján felkeltem, sem mikor életemben először csókoltak. Eddig nagy tévedésben éltem, hogy az volt a legjobb dolog, ami történhetett velem, hogy az volt a világ legédesebb csókja. És most itt állok évekkel később egy olyan személy társaságában, aki fenekestől fordította fel az életemet és a kicsi világomat. Még hogy nincsenek tündérmesék az életben és a farkas csak gonosz lehet ... Hülyeség. Én szeretem ezt az őrült farkas, aki engem is megőrjít. Saját magammal kell harcoljak. Jó és ellenpéldákat sorakoztatok fel gondolataimban. Ellene szól az, hogy még nem is ismerem. Nem tudom mennyire lehet bízni egy olyanban, akiben egy farkas lakik. Mellette pedig ... hogy nem érdekelnek az ellenérvek. Sem a saját elveim. Alapból nem szoktam nyitott lenni senki irányába sem, de vele kivételt tettem már az első percben. Bízom benne.
Már nem sírok és nem is akarok. Mosolygok ahogy rám mosolyog, szeretek ahogy ő szeret engem. Mert ez nyilván már több, mint egy egyszerű kaland. Még nem tudom pontosan mi fog kisülni ebből, de remélek és mindent komolyan gondolok. Főleg azt, hogy próbáljuk meg együtt. Közösen.
Ujjaink összefonódnak, ahogy a kettőnk életet is. Ez olyan nyálasan hangzik így, de nem érdekel. Csókja édes, határozott és cseppet sem ront rajta az, hogy nem lehet az enyém az egész pasi.
Képtelen vagyok megállni, hogy ne mosolyogjak vissza rá ugyan úgy, ahogy ő teszi. Ilyen ... gyermeki és izgatott mosolyt még sosem láttam, de tetszik. Olyan ártatlannak hat, pedig tudom mi bújik meg tekintete és érintései mögött. Lehunyom szemeim, mikor apró puszikat kapok tőle arcom különböző pontjaira.
Vannak terveim, hogy mit csinálhatnánk a kocsiban, de most nem ösztöneinkre gondolok. Talán mesélhetne magáról. Amennyit akar. Szeretnék mindent tudni róla, megismerni Milant. Ahogy elindul visszafelé, végig mellette haladok, közel hozzá és összekulcsolt ujjakkal.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptySzer. Jan. 29, 2014 10:25 pm

Alyssa M. Ricci



A nyugalom megint elárad bennem, amikor kezét összefonja az enyémmel. Valami olyan jön létre köztünk, amiről azt gondolom, máskor és mással sem ezelőtt, sem ezután nem történhet meg. Vagyis mással igen, de velem csak vele együtt. Amikor tekintetünk találkozik, hirtelen biztossá válik számomra, hogy ugyanaz fut végig bennünk. Egyszer elégedettség, mert találtunk valamit, amit valószínűleg sokan egy egész, évezredekig is tartó élet (vagy fél élet) során sem találnak meg. Másrészt vágy, hogy lassan, de biztosan megtapasztaljuk ennek a csodának, egymás megismerésének a különböző mélységeit.
Állja tekintetem, és ami még jobb, viszonozza a mosolyomat is. Tudom, hogy őrültnek hangzik ez így, de senki más mosolyára nem vágytam még így. Most, amikor olyan élethelyzetben voltam, hogy szinte már Jack és Dailen partnere lettem a "süllyedés" következtében megrendezett ivós tivornyákon, lehetett szerencsém megismerni ezt a lányt. Pontosan tudom, hogy nem fogom hagyni magam lezülleni. Nem, mert van kiért épnek maradnom, vigyázni magamra. Van valaki, aki visszahozta az életkedvemet egy pillanat alatt.
Rég bíztam már bárkiben. Ha valakinek a kezébe adtam volna a testemet és a lelkemet, azt egészen biztosan megbánom. Legalábbis így gondoltam addig, míg először azt nem éreztem, hogy meg kell védenem, meg kell csókolnom, meg kell ismernem ezt a fiatal nőt, akinek mosolya most is olyan hevesen dobbantja meg a szívemet, hogy egyértelművé teszi számomra: nem csak egy helyen van a vér a testemben, ha itt áll előttem ő.
Mert egyáltalán nem csak ennyit akarok tőle, belőle, és ezt épp most bizonyítom neki. Mikor elindulunk visszafelé, már pontosan tudom, hogy nem kell tartanom semmilyen újabb nehézségtől abban, hogy ne másszak rá, hogy ne akarjak többet most, mint amennyit már így is megkaptam vagy pedig elvettem tőle. Azért, mert megbeszéltük, mert elhatároztam és mert sokkal másképp akarom ezt az egészet. Érzékeltetem vele, mennyire komolyan gondolom, így amikor beülünk a kocsi hátsó ülésére, csak hátadőlök az ülésen, amennyire tudok, majd magamhoz húzom, hogy vállamra hajthassa a fejét.
Végigsimítok haján, miközben lehunyom a szemem, és azon töprengek, mennyire furcsán néz majd rám a húgom, ha hazamegyek széles mosollyal az arcomon, amit jóformán sosem látott még, mióta visszataláltam hozzá és a kisfiához. Hiszen egyikünk sem volt túl boldog mostanában, sem én, sem ő.
Viszont miközben magamban kimondom, hogy nem voltam boldog, szétárad bennem a tudat, hogy most mennyire az vagyok. Nem is tudom szavakkal kifejezni, csak lehajtom fejem, és egy csókot ejtek Lys homlokán. Aztán hátradöntöm a fejem. El tudnék aludni így, de úgy ismerem Lyst eddig, mint akit előbb vagy utóbb úgyis teljesen éberré fog tenni a benne élő kíváncsiság.


Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 1:26 am

Milan U. Lowes

Örülök, hogy pontot tudtunk tenni a dologra ami kettőnk között van. Hogy mi ez? Nem tudom, de biztos egy magasabb hatalom akarta ezt így és én nem fogok ellenszegülni neki,mikor boldog vagyok.
Szerintem a szüleim halála óta nem éreztem azt, hogy igazán élnék. Mindig a munkába menekültem, hogy ne gondoljak arra, mit tehettem volna aznap anyuékért. Mindig is hibásnak éreztem magamat a tragédia végett, de még Russnak sem említettem, hogy így éreznék. Nem is beszéltem vele erről évek óta. Kerüljük mindketten a témát, de főleg én őt. Kötelességemnek érzem azt, hogy mindent megkapjon és ez gyerekkorunk óta így van. Anyja helyett anyja lettem, mert tudtam hogy szüksége van rám. Szükségünk van egymásra. Eddig nem hittem, hogy lehet valaki iránt ilyen vágyat érezni és nem volt lehetőségem megtapasztalni, milyen ha igazán szeretnek. Próbáltam már valamiféle kapcsolatot teremteni férfiakkal, de az első randinál tovább nem jutottam csak egyszer.
De ez most más. Nem érzem azt hogy kényszerből akarnék Milannal lenni, vagy mert ő kíván engem. Felélesztette a testemet és az érzéseimet is, melyeket elnyomtam, hogy a karrieremnek élhessek valamint az öcsémnek.
Beülök mellé a hátsóülésemre. Igen, így sokkal nyugodtabb vagyok és érzem, hogy ő sem olyan feszült, mint az előbb. Most már kibírjuk reggelig egymás közelében. Közel bújok hozzá, bebújok ölelésébe, fejemet pedig vállára hajtom. Magammal húzom a plédemet is, lábamat keresztbe teszem az övén, így közelebb tudok hozzá simulni és betakarom őt is és magamat is. Nem fázok, de nem feledhetjük el, hogy nemrég mártóztunk meg egy hideg tóban. Nem akarom hogy megfázzon.
Belemosolygok nyakába, ahogy újra homlokon csókol, majd lehunyom szemem. Szívesen aludnék most, de félek, lemaradok valamiről, vagy ha kinyitom újra szemeimet, ő már nem lesz itt.
- Mindig idejössz ... ilyenkor? - hangom egészen halk, mert nem tudom neki mennyi ereje van beszélgetni. Ha inkább pihenne azt is megértem. Sok energiát igényelhet átváltozni és a sérülést regenerálni. Ráadásul minden miattam van. Ismét.
- Vagy szeretnél inkább aludni? Kimerült vagy. - egyik kezem az oldalán, másikat a mellkasára teszem. Így érezhetem ahogy ver a szíve. Talán most már értem.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 8:59 pm

Nem kell több.  Most nem. Csak arra tudok gondolni,  hogy nem is kaphatnék többet annál, hogy itt fekszik a karjaimban, és nem csak engedi magát ölelni, de szinte egy kiscica szelíd mosolya jelenik meg még úgy is előttem, hogy a szemem csukva tartom, hogy pihentessem azt.
Kérdése persze ébren tart, de tudom, hogy a testemet már elhagyta minden feszültséget és adrenalin, mert tudom hogy nincs már sem nagy veszély, sem pedig lehetőség arra, hogy alávessük magunkat az ösztönöknek. Így én is lenyugodtam kicsit.
- Nem vagyok olyan fáradt, Szívesen beszélgetek még veled  - mondom halkan. Nincs miért hangosnak lenni, a helyzet pont így tökéletes a maga nyugodt hangulatával.
- Nem szoktam túl sokszor kijárni ide. A családomtól muszáj vagyok eljönni, nem sodorhatom őket veszélybe ezeken az éjeken, de nincs egy megszokott helyem.
Egyelőre nem kérdezek vissza. Sok minden van, ami érdekel, de a család szóra biztosan rá fog jarapbi. Nem tudom bánom-e ha megkérdezi es azt sem, mit fogok felelni. De nyitottabb vagOk neki, mint edsig bárkinek itt. Remélem, ezt értékeli majd.
Közben pedig hátát cirógatom, és boldog vagyok, hogy megismerhettem ezt a csodás lányt, aki most engem ölel.
Közben persze nem könnyebb a dolgom, hogy nemet mondjak teste közelségét érezve a saját testem révén, de nem véletlenül mosolygok könnyen a gondolaton, mi mimdem történhetett volna kettőnk között akár az avarban, a tóban vagy itt az autóban is. Mindez azonban, ha a dolgok jól mennek közöttünk, egy másik helyen és megeshet máskor.  Abban bízom, hogy újra találkozunk majd, és ő akkor is ugyanannyira kívánja majd a csókomat, mint ahogy most. Mert én legalább annyira fogom, vagy még jobban is.
Először persze nehéz belenyugodni abba, hogy (miközben olyan régen volt már esélyed hasonlóra) egy csodaszép nő, aki ráadásul akar téged, nem lehet azonnal a tiéd. De belegondolok; hiszen veszélyben voltunk, bármikor újabb ellenfelek törhettek volna ránk, vahy akár átváltozhattam volna magam is. Sosem bocsátottam volna meg magamnak, ha puszta türelmetlen önzés miatt elrontottam volna az élményt, ahogy testünk legelőször szikrázva összeér, és hevesen zihálva merülne el mindkettőnk teste és lelke a kéjben.
Persze most is érzem a nadrágom szűk szorítását, miközben ezen gondolkodom, de nem fogom újra elveszteni a fejem. Kezem megállapodik Lys hátán, és hallgatom, mit felel.
Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptyPént. Jan. 31, 2014 4:58 pm

Milan U. Lowes

Mindig is határozott és erős nő voltam, aki inkább a karrierjére, a céljaira figyelt mint pasizott. Most is a cikkemen kellene dolgoznom, ami rámutat a farkasok létezésére. Az olyan farkasokéra, mint amilyen Milan is. Ez lehetne életem munkája. A lépcső, ami fentebb vinne még egy vagy két szinttel. De én bolond eldobom magamtól ezt a lehetőséget, csak hogy megismerhessem Őt. Így is elég közel kerültem hozzá ez alatt a rövid idő alatt. Fel vagyok készülve arra, hogy a főnököm ki fog akadni, amiért megszegem a szavamat, de most az sokkal fontosabb, hogy ezt a titkot megőrizzem. A cikkeimmel meg akarom ismertetni az emberekkel a világot, ami körülvesz minket, de nem úgy, hogy közben családokat teszek tönkre, szakítok szét és alázok meg. Nem, az nem én vagyok.
Fura ezt így megtapasztalni, hogy egyszerre akarunk is valakit meg nem is. Mert kétségtelen, hogy akarom Milant, de nem itt és nem így. Érzem, hogy ugyan úgy körülvesz bennünket az a tűz, de tudjuk kezelni a helyzetet és nem fogunk egymásnak esni a kocsi hátsóülésén. Talán itt a legbiztonságosabb most.
Nem vagyok álmos, hiába érzem, hogy a testem fáradt. Nem akarok elaludni és rengeteg érvem is van a dolog ellen. Mosolygok. Persze hogy mosolygok, már miért ne tennék így? Örülök, hogy szívesen beszélget velem, de nem akarom, hogy egy kihallgatáson, vagy egy interjún érezze magát, mert ezt nem fogom megírni, ami elhangzik kettőnk között.
- A családod ezek szerint nem olyan, mint te. És tudják miért jössz el otthonról? - én sem érzem a késztetést, hogy hangosabban beszéljek, mint ő. Jól halljuk egymást így is. Sokkal meghittebb is azt hiszem. Bár fogalmam sincs milyen egy meghitt hangulatban eltöltött randevú, vagy hasonló. Na nem mintha ez egy randi lenne így a végére.
- Biztos aggódnak. Ahogy én is aggódtam érted. Tényleg nagyon sajnálom, hogy ... megsérültél. - nagyon bánt a dolog, de nem tudom visszafordítani az időt. De ha meg is tudnám tenni, lehet hogy nem így végződtek volna a dolgok. Akkor nem csókol meg a pléd alatt, nem hív megmártózni a tóban, nem csókol meg újra és újra és most nem ölelne. Lehet akkor mindketten más utakon lennénk most. Talán azt még jobban sajnálnám.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptySzomb. Feb. 01, 2014 7:20 pm

A pillanatok egyszerre telnek gyoraan és lassan. Miközben igyekszem csak a saját légvételemet és az ő szavait hallani, persze nem mehetek el amellett, hogy itt fekszik a karjaim közt, és én kezemmel a hátát cirógatom. Nem kicsit vonz a teste, de már megnyugodtam. Éppen ezért szavaira is nyugodtan válaszolok.
- A családom - sóhajtok. - Nehéz kérdés.
Valóban az. De ez nem jelenti azt, hogy ne tudnék vagy ne akarnék mindenre válaszolni, ami érdekli őt. Csak épp Kyra és JJ érzékeny téma nálam, és nem szívesen beszélek arról sem, hogy egy kisgyereket nevelő vámpír házában lakom. De most muszáj.
- Nem annyira aggódnak, bár tudnak mindent. Azzal is pontosan tisztában vannak, hogy nem vagyok veszélyben, meg tusom védeni magam. Ők sem kell tartsanak tőlem, de farkas alakban kárt tehetnék a bútorokban is. És a kissrác meglepődne kicsit.
Kissrác. Tudom, hogy ez valami varázsszó, hiszen fogalma sem lehet arról, kié a gyerek.
De nem akarom őt teljesen kétségek közt hagyni, szóval tovább beszélek még egy kicsit. Bevallom, igazából akarom, hogy többet tudjon rólam, hogy érezze, nem csak a testemet adnám oda neki. Minden egyebet is szívesen osztok meg vele.
- Más lény is van a családomban, aki nem egészen ember. Ezért aztán megnyugodnak, én pedig minden alkalommal hazamegyek hozzájuk, ahogy lemegy a hold.
Kinézek az ablakon. Nincs már olyan sok időnk hátra együtt, a Nap lassan felébreszti ez erdőt és annak lakóit is. Nekem pedig otthon kell lennem, hogy Kyra tényleg ne kezdjen el aggódni értem. Kissé félve pillanatok Lyssa arcába, hogy vajon nit fog szólni, ha tudtára adom, hogy máshol kellene folytassuk ezt a beszélgetést.
Azt mondja, sajnálja. Ugyan már! Elmosolyodom szavain, hiszen a sebeim nagyon gyorsan gyógyulnak egy ember sebeihez mérve őket. Nem akarom, hogy sajnálkozzon. Azt akarom, csakis azt, hogy újra rám mosolyogjon és boldog legyen. És bár senki sem lehet folyamatosan boldog, mégis remélem, hogy minél inkább azzá tehetem őt.
- Lassan feljön a Nap és mindkettőnknek haza kell indulnia, igaz? - ez kissé elrontja az előbbi hangulatomat. Nem szívesen engedem ki Lyst a karjaimból, hacsak...
- Mikor láthatlak? - vetem fel a kérdést halkan. Homloka szélére ejtek egy apró csókot, míg választ várok erre a kérdésre.
Újra és újra végigsimítom gerincén az ujjamat, a tenyeremet. El kellene engednem őt, de nem akarom. Végül is megtehetném, hogy...
- Haza szeretnélek vinni. Ha bízol bennem annyira, hogy nem töröm össze a kocsid, és hogy nem fogok rád törni éjjel, ha megtudom a címedet.
Halk nevetés bújik a torkomban. Várom, tetszik-e neki az ötlet, hogy még egy kicsit együtt legyünk.
Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptySzomb. Feb. 01, 2014 9:50 pm

Milan U. Lowes

Számítok arra, hogy esetleg nem akar majd a családjáról beszélni így elsőre. Ha esetleg még nem kész arra, hogy ... a részese lehessek, hogy a családja tagja lehessek, akkor legyen úgy. De melegség áraszt el, ahogy a családra gondolok és tudom ő nem bánná.
- Akkor most nagyon fognak rám haragudni. És joggal. - legalább egy kicsit nyugodtabb leszek azzal, hogy még nem esett korábban baja. De akkor ez azt is jelenti, hogy csak én vagyok rá veszélyes.
Felemelem fejem a kis srác hallatán. Ezt most nem igazán értem és látszik a szemeimben is.
- Hogy érted azt, hogy a kis srác? - nem akarok udvariatlan lenni, vagy tolakodó. Nem zavarna ha a gyerekéről lenne szó. Nem vagyok előítélettel senkivel szemben sem. Félreértés ne essék. Viszont jó előre tudni mindent, mielőtt meglepetések érnének. Mondjuk ez is az volt, mármint meglepetés, de még mindig mosolygok rá. Bárkiről is legyen szó, én szeretni fogom. Szóval nem ő az egyetlen, aki nem átlagos, aki nem olyan mint én.
Talán picit aggódok, hogy nem fogadnak majd be emiatt könnyen és azzal a ténnyel, hogy Milan miattam sérült meg. Tudom, hogy próbál megnyugtatni, hogy nem az én hibám és hogy nem miattam van, csak hogy ne érezzem magam rosszul. De nem megy. Nem tudom elfogadni azt a tényt, hogy a sérülése nem az én butaságom miatt keletkezett. A csókja feledtetni tudja velem ezeket a gondolatokat, de nem örökké.
Követem tekintetét és az enyémek is megakadnak a nap első sugarain. Nem lehet hogy máris vége legyen. Picivel még közelebb bújok hozzá. Ölelésében akarok maradni. El sem tudom képzelni, hogy milyen lesz majd nélküle. Minden nap, minden percben bőröm az ő érintését kívánja majd és nem fogok tudni koncentrálni, míg meg nem kapja.
Csalódott tekintettel nézek az ő szemeibe. Igen csalódott vagyok, mert az éjszakának vége és a nap is ellenünk van.
- Igen igaz. - bár ne lenne így. De az ő családja és az enyém is aggódna, hogy merre vagyunk ha nem vagyunk otthon időben.
- Amikor csak szeretnél. - remélem az az időpont minél hamarabb lesz, hogy ne kelljen sokat várnom rá. Hogy egyikünknek se kelje. Viszont elmosolyodok újra, ahogy a hazavitelt és a kocsimat említi. Szeretem ezt a témát, mármint a kocsimat, mert Russal is ezen szoktunk "veszekedni".
- Nos, hogy te is tudj rólam valamit. Szeretném ha hazavinnél, ami pedig a kocsimat illeti. Russ és Nolan ki fognak akadni, ha megtudják, hogy neked odaadtam, nekik meg sosem. - nyomok egy csókot ajkaira, majd folytatom.
- Russ az öcsém, ikrek vagyunk. Nolan pedig egész kicsi korom óta ismerem a húgával együtt és bátyámként szeretem őt. - nem szeretném, hogy félreértse azt a kapcsolatot ami köztem és a narf között van. Ő tényleg olyan nekem mintha a bátyám lenne és mi négyen egy család vagyunk a húgával együtt. Nincs senkink, csak egymásra számíthatunk és szeretném ha ezt ő is értené.
- Onnantól pedig hogy tudni fogod hol lakok, nyitott erkélyajtóval fogok aludni, hogy bármikor meglátogathass. Nem kell felmásznod, van lépcsőm. - viccelődök vele kicsit, hogy láthassam én is őt mosolyogni. Ettől függetlenül komolyan gondoltam.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptySzomb. Feb. 01, 2014 11:34 pm

A szavai lassan érnek el az agyamig. Mi tagadás, részben arról is szó van, hogy egyre inkább fárad az elmém és ernyed a testem. A telihold leszív, ami az erőmet illeti, és bármennyire is szeretném megjegyezni Alyssa minden szavát, már lassabban követem a gondolatait. Azért persze tudatom felfigyel például arra, amikor kérdez. Amikor tényleg felvetődik benne, hogy vajon nilyen kölyök lakik velem. Ez persze megmosolyogtat.
- Az unokaöcsém, hogy pontos legyek, csak amolyan fogadott. Ugyanis a húgommal és a kisfiával lakom.
Itt az ideje, hogy megtudja ezt is, de érezhetően szeretne ő is több információt adni nekem, mert megemlít két nevet is. Mielőtt még komolyan el kellene kezdjek merengeni rajta, kik lehetnek ezek az alakok, magyarázatot ad, amit nem bánok annyira. Nem baj, hogy nem kell rákérdeznem, mert nem biztos, hogy teljesen objektív hangon menne a dolog.
Viszont így csak mordulok egyet, jelezve, hogy értem és tudomásul veszem. Tudomásul veszem azt, hogy van két olyan férfi is az életében, akik fontosak neki, de nem kell őket riválisának tekintetem. Ha nem rólam lenne szó, azt mondanám, ezzel az életüket menti meg.
Így viszont más témára ugorhatunk, arra, hogy hogyan jutunk haza. Amikor rábólint az ötletemre, kicsit moccanok, de amit mond, még nem hagyja, hogy a volán mögé üljek át. Szóval tudjam meg, hol lakik? És az ajtaja nyitva áll? Csak nehogy a következő teliholdkor is az ő szaga ivódjon az eszembe újra. Máris ott a kép a tudatomban, ahogy álmában rátörök, és sok mindent megteszek vele.
Nem, az még messze van. Lyshez legközelebb rengeteg álmatlan és vergődéssel töltött éjszaka után vezet majd az út. Mowt pedig egyetértőn nyomom szám az ő ajkaihoz, majd kiszállok és előre ülök. Ideje indulnunk - habár nem akarom.
Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptyVas. Feb. 02, 2014 1:55 am

Milan U. Lowes

Azt hiszem tényleg megnyugtató az a tudat, hogy a kis srác nem a sajátja. Mert az azt jelentené, hogy vagy együtt van még a gyerek anyjával, vagy valami szomorú családi háttere van. Persze az utóbbit még nem zárja ki az, hogy a húgával lakik együtt. Én is az öcsémmel lakok és senki nem mondaná meg rólunk, hogy fiatalon veszítettük el a szüleinket. Hogy korán a saját lábunkra kellett állnunk, mivel egyikünk sem akart sem nevelőszülőket, sem árvaházat, vagy valamilyen otthont. De boldogok vagyunk jelenleg és éljük a saját életünket. Felnőttünk és nem szenvedtünk hiányt semmiben.
- Tehát ha úgy vesszük akkor apuka vagy. - egyszerűen nem tudok nem vigyorogni. Valamiért könnyen el tudom képzelni őt egy gyerekkel. Talán nem most, talán lehet hogy nem tőlem, de nagyszerű apa lesz. Most viszont a húgát segíti és remélem hogy boldogok.
Számomra mindig is fontos volt a család. Azt hiszem az ilyen emberekre mondják, hogy család centrikus. Igen, az vagyok. Egyszer én is akarok saját családot. Egy férjet, aki mindent megad nekem, aki őszintén szeret és néhány gyereket. Kettőt talán. Na és persze el kell paterolnom az öcsémet a lakásból, vagy nekem kell elköltözzek és neki adom a mostanit. Miért ne?
Nem tudtam elképzelni, hogy fogadja majd azt a tényt, hogy Nolan igenis közel áll hozzám pedig nem vér szerinti rokonom. Fura, hogy sosem néztem rá igazán férfiként, de talán azért, mert még gyerekek voltunk, mikor összekerültünk és mikor alkalmunk lett volna rá, hogy nőként és férfiként nézzünk a másikra, addigra a testvéri szeretet már kialakult. És ennek így kellett lennie azt hiszem.
Mosolyogva csókolom meg, majd követem példáját, és átmászok előre az anyósülésre.
- Kulcs az indítóban, remélem tudsz vezetni. - csipkelődök, majd újra ajkaihoz hajolok és gyengéden megcsókolom.
- Via Cardano 3. - suttogom ajkai közé, majd bekötöm magam. Még jó, hogy a cuccaim már a csomagtartóban, így nem kell még azokkal is szöszölni. Bárcsak többet lehetnék vele.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptyVas. Feb. 02, 2014 10:07 pm

Az inger, amit átélek, változatos. Egyrészt megnyugtat a tény, hogy belemegy a tervembe, másrészt pedig izgalommal tölt el, vajon mikor látom újra, és hogyan. Csókja megmosolyogtat, miközben felnevetve kissé a kérdésére is felelnem kell.
- Nem, dehogy vagyok én apuka - mondom sietve. Még fiatal vagyok hozzá, és inkább majd én szeretnék arról dönteni, hogy mikor jöjjön el számomra az apaság ideje.
- A nagybátyja vagyok, persze, hogy a húgom számíthat a segítségemre bármiben.
Bár azt nem vallom be, hogy ez egyáltalán nem volt mindig ilyen természetes. De Ky nem mehet ki a napra és így sokban hiányt szenved a fia, amíg nem talál maga mellé valakit, aki alkalmas arra, hogy a srác apja legyen. Én viszont csak ideiglenes segítség vagyok.
Előre ülök. Inkább nem felelek semmit arra, hol a kulcs, hiszen látom, hogy pontosan ott van, ahol a helye. Arra sem érzem, hogy mondanom kellene akármit, hogy tudok vezetni, másképp mi fene okból javasoltam volna neki, hovy hazaviszem? Persze lehet, hogy a fáradtság teszi, hogy már inkább csakszem a dolgom, fordítom a kulcsot, kuplung és gáz, majd indulás.
Az erdő széléig persze nem nehéz kitalálni az utat, de utána szemem sarkából Lysre pillantok.
- Igaz erről nem beszéltünk még, de nem taxis vagyok, szóval inkább azt mondd, merre megyünk.
Nem neheztelek rá, miért is tenném, de hiszen egy éve sem lakom még ebben a városban, hogy tudjak olyan dolgokat, mint házszámok vagy utcanevek. Viszonr az is biztos, hogy minden méter haladás közelebb visz most ahhoz az estéhez, amikor Lyst az ablakon át kell majd meglátogatnom, ha a vágyaihoz akarom tartani magam. És miért is akarnék bármi mást? Kíváncsi vagyok rá, hol lakik és az sem az utolsó szempont, hogy onnan vajon hogyan jutok haza. Minél hamarabb hazamegyek most, annál hamarabb láthatom majd újra Lyst, ezen pedig mindig újra elmosolyodok.
Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptyVas. Feb. 16, 2014 4:05 pm

Milan U. Lowes

Sokáig fog tartani, mire felfogom hogy mi minden történt ma este és mi az ami majdnem. Hiába a szívem tudja a felmerülő kérdéseimre a választ, de valami logikusabbra is szükségem van. Nem elég érezni, tudni is kell. Bár most elég, hogy érzem szeret, vagy legalábbis én ezt így nevezném. Még sosem volt senki, aki ennyire megnyert volna magának egyetlen csók után. Sőt. Már előtte.
Nem tudom pontosan mikor történt, mikor kapcsoltak fel bennem egy olyan kapcsolót, amiről azt hittem nincs is. A hold őrült játéka. Hogy most utálnom kellene-e vagy sem hát erről lehetne vitatkozni, de inkább csendben elfogadok mindent. Milan igazán különleges férfi és ebben nem kételkedek.
- Én viszont néha úgy érzem magam, mint akinek két kamasz fia van. - nevetek fel saját szavaimra. Nolannel és az öcsémmel nem mindig könnyű és tényleg olyan, mintha az anyjuk lennék. Elvégre egyikünk sem nőtt fel olyan családi körülmények között, mint a legtöbb ember. Nekünk nem adatott meg a boldog család, így megalkottuk magunknak azt. Család. Remélem hamar kirepülnek a fiúk a fészekből.
Mosolyogva nézek Milanra. Egyszerre vagyok szomorú és boldog is, de nem hagyom, hogy bármi is elrontsa a hangulatomat. Ma nem. Már nem.
- Nem tudtam, hogy nem vagy ismerős a környéken. Ne haragudj. - felé eső kezemet a váltón lévő kezére tettem és tovább mosolyogtam. Elmondtam neki, hogy merre menjen, hisz nem olyan nehéz eltalálni hozzánk. Talán fél óra, maximum háromnegyed óra a sebességtől függően. A város szélén lakok és ennél szélebbre már nem igen lehet itt menni. Mondjuk még mindig érdekel, hogy ő mivel fog hazajutni, vagy merre lakik egyáltalán. Majd megkérdezem, ha megérkeztünk hozzánk. Tudok neki segíteni a tájékozódást illetően. Nyilván annak jobban örülnék, ha velem tudna maradni, de haza kell mennie. Már biztos így is aggódnak érte. A kesztyűtartóból előveszek egy kis papírt és a tollamat, majd ráírtam a telefonszámomat. A papírt gondosan összehajtottam és becsúsztattam a zsebébe.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2014 10:16 am

Alyssa M. Ricci



Érzem ám, hogy talán kicsit túl sikerült dobni ezt a labdát. Bizonyára a fáradtság feszegeti az idegeimet kissé, de a világért sem szerettem volna, hogy Alyssa azt érezze, bunkó akarok lenni vele. Nem akarok az lenni, még véletlenül sem, és ha mégis sikerült, azt nagyon sajnálom. Próbálom minden pillantását elkapni, hogy lássam, megbántottam-e az iménti hirtelen szavakkal.
Mosolyát ugyan bizakodva fogadom, de mégis kételkedem abban, hogy minden rendben van. Egyelőre azonban főleg az útra kell koncentrálnom, ha a fáradtságunkat is belekombináljuk, inkább egy picit még legyen komor miattam, semhogy meghaljunk egy karambolban azért, mert azonnal meg akarom vigasztalni őt.
- Én is sajnálom, hogy csak ilyen hülyén tudtam megfogalmazni - mondom. - Nem olyan rég jöttem a városba, szóval jobb, ha mondod az utat. 
Mondja is, és bár tudom, hogy ezzel az elbúcsúzáshoz visz közelebb, a hangja megnyugtat, és szívesen hallgatnám tovább. Ám nagyrészt szótlanul teszem meg az utat, és érintését próbálom hangjával és illatával együtt az eszembe vésni. Nem hagyhatom, hogy elnyelje őt a föld, ha már sikerült megismerkednünk. Nem is tudom, történt-e velem bármi ennél jobb, mióta élek.

Ám egyelőre muszáj. Megállok a mondott ház előtt, óvatosan lassítok, kínzóan felgyorsul a pillanat. Kiszállok a járműből, a kulcsot odaadom neki, amint ő is kiszáll. Megállok előtte. Tudom, merre induljak haza, de már nem mehetek farkas alakban, jön fel a Nap. Hamar pirkad, az idő kellemes. A szakadozott ruhám talán nem tetszik majd a húgomnak, de reméljük, hogy egyszer majd elmagyarázhatom ezt az egész éjszakát neki. Én szeretném a legjobban.
- Örülök, hogy rendben haza tudtalak juttatni - mondom neki. Nem kételkedem benne, hogy volt szerepem a dologban, habár most már látom, hogy két lábbal áll a Földön, és ha nem egy vérfarkas támadja meg, hanem egy átlagember, bizonyára meg tudná védeni magát. Mégsem nyugszom meg. Ebben a városban nagyon kevesen élnek az átlagemberek. Épp ezért olyan különlegesek. Habár Alyssa önmagában is különleges.
- Bár annak kevésbé, hogy most mennem kell. De biztosan megtalállak, hiszen tudom, hol laksz - hangom nem fenyegető, szemem villanása is inkább némi feszült izgalmat jelez csak. Igen, máris vizualizáltam ezt a bizonyos látogatást. Nem szívesen várnék sokat vele, bár Lysnek ki kell pihennie magát.
Nem akarok tehát könnyek közt elválni tőle, és az nem is én lennék. Tenyerem az arcára simítom, nem fogok most újabb vágyakat ébreszteni benne. Pont most, amikor magára hagyom.
- Vigyázz magadra, amíg újra látsz - mondom, majd ellentmondást nem tűrve fordulok abba az irányba, amerre mennem kell. Igyekszem megőrizni magamban a tekintetét. Nem mintha felejthető volna.
Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 EmptySzer. Ápr. 09, 2014 7:39 pm

Milan U. Lowes

Pontosan tudom, hogy a percek már csak azért is kínozni akarnak és szándékosan telnek el ilyen gyorsan. Ahelyett, hogy lelassulnának, hogy tovább élvezhessem Milan társaságát. Jelenleg talán úgy érzem magam, mint egy tini, aki először ébred rá arra, hogy férfiak is vannak a világon. Mintha most kezdenének el érdekelni, illetve csak Ő érdekel. Ő létezik nekem és csak Őt látom. Kicsit gyerekes gondolat azt hiszem. De sosem volt ilyen ó a képzelő erőm, hogy egy hozzá hasonló teremtményt kitaláljak magamnak és ilyen tökéletes részletekkel. Örülök, hogy a valóság része.
Mély lélegzet. Nézem ahogy odakint elszaladnak mellettünk a fák és érzem, ahogy egyre közeledünk az elválás pillanatától. Nem akarom, hogy tök csöpögős legyen az egész. Könnyes búcsúzás, búcsúcsók és miegymás, fehér zsebkendő lebegtetés. Még nem tudom mit fog belőlem kiváltani.
A felkelő nap melege a kocsi ablakán keresztül is jól érezhető a bőrömön. Szinte éget, perzsel, pedig alig jött még elő. Túl nyugodt minden. A madarak is csak most ébredeznek, az erdei állatok és az emberek is, akik hajnalban indulnak útra, hogy időben a munkahelyükön legyenek a korai kezdésre. Mindent elő kell készíteniük otthon is, a gyerekeknek reggelit kell csinálni. Kávét főzni életük párjának. Kávé ... az most nekem is nagyon jól jönne. Ma már amúgy sem fogok tudni aludni, majd talán este, ha minden úgy akarja. Most túl sok minden kavarog a testemben, ami új számomra és a túlzott adrenalintól nehezen csukódna le a szemem. Ha sikerülne is, akkor meg hánykolódnék csak az ágyban, majd riadtan ébrednék. Nem épp a legtökéletesebb egy ilyen este után. Hogy mikor lesz nyugodt estém? Mostanában biztos nem.
Mosolyra húzódik a szám. Boldog vagyok, igen és a sok őrült gondolat mosolygásra késztet. Nem akarok elválni tőle, de annál édesebb lesz a viszontlátás. Az a bizonyos találkozás, mikor nem kell visszafognunk magunkat és mindent a másikra zúdíthatunk, amit csak érzünk, amit csak kívánunk és amit csak adni tudunk.
A házunkat megpillantva zakatolni kezd a szívem. Még nem akarom, hogy az öcsém lássa Milant. Nem azért, mert nem akarom neki bemutatni, vagy nem gondolnám komolyan, csak egyszerűen nem akarok most beszélni a történtekről. Nem is tudom mit mondhatnék neki. Most csak egy jó forró fürdőre vágyok és persze arra hogy Milan mellettem maradhasson, de mivel ez utóbbi nem lehetséges, így az öcsikémet sem akarom. Most még nem.
A házhoz érve lábaim és egész testem nem akarja a búcsúzást és én sem. Kiszállok a kocsiból minden szó nélkül és nézem ahogy elém sétál.
- Én is örülök, hogy mindketten túléltük az éjszakát. - és nem nekem köszönhető. Sőt. Én csak a bajt hoztam rá, de boldog vagyok, mert nem utált meg. Talán a veszély hozott minket ennyire közel egymáshoz. Valószínűleg, ha nyugodt lett volna az éj, ha az a vadállat nem akar megtámadni engem, akkor beszélgettünk volna még pár percet, majd ő is ment volna a dolgára és én is visszabújtam volna a sátorba a cuccaim és a gépem társaságában. Igaz az, hogy minden rosszban van valami jó.
- Tartom a szavam és bármikor szívesen látlak. - kissé nyomatékosítom a bármikor szót, hisz ha úgy tartja kedve és az éjszaka közepén akar meglátogatni, akkor is mosollyal az arcomon nyitok neki ajtót. Vagy erkély ajtót, ha úgy tetszik.
- Vigyázz magadra, amíg újra látlak. - ahogy megfordul nem mozdulok. Nem rohanok azonnal a lakásba, hogy utána zokogva süllyedjek a kádba engedett meleg víz alá. Még maradok és nézem távolodó alakját és csak azután megyek be a házba, mikor már alig látom őt. Furcsamód nyugodt vagyok, de a nyugodtság mögött ott bujkál az izgalom is. Hamarosan újra velem lesz és csak az övé leszek.

Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó   Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lyssa, Milan: kastélypark, kerti tó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Milan U. Lowes
» Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Óváros :: Ősi kastély :: Várkert :: Kerti tó-