KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Armina10

Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Hirdet10

Megosztás
 

 Ky-tól - Jacknek - ha akarja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptyPént. Márc. 29, 2013 3:42 pm

Mondja, hogy így meg úgy nem akar kihasználni, de most komolyan, ha valaki felajánl valamit, akkor miért lenne az kihasználás? Lehet, hogy csak nekem ilyen egyszerű a logikám és nem is figyelem szinte amit mond, kiveszem a kulcsot és zsebre is pakolom. Ennyit arról, hogy miként is dönt, mert én már döntöttem. Elkísérem, ez már semmiben nem változtat azon, hogy mi fog még történni. Mennyire lehet innen, max fél óra az már nem olyan sok, és úgy sem szerelmesen andalogva fogunk sétálgatni.
Halkan elnevetem magam az összevissza beszélésén. Tiszta a kép, akarja, hogy vele menjek, itt már csak az a kérdés, hogy valóban jó ötlet e az, hogy vele megyek. De faszom, inkább vele megyek, mint hogy baja essen. Annyira törékeny és olyan kicsit, nem, semmi esetre sem hagyhatom, hogy egyedül császkáljon.
Kiszállok a kocsiból, megvárom míg ő is majd egyet pittyegtetek, hogy lezárjon és a riasztó is reagáljon ha valaki a közelébe merészkedik.
Megindulok az egyetlen úton ami előttünk van, de hagyom, hogy ő irányítson, még is ő tudja, hogy merre kell menni. Én meg próbálok csak annyira memorizálni, hogy majd vissza találjak a kocsihoz.
- És, hogy érzed magad ebben a világban? Nem rossz, hogy kevesebbet lehetsz kint a szabadban?- Próbálom már valami átlagos dumával elütni az időt. Sablon párbeszéd ilyenkor áldom, hogy ez létezik, ezt még megtoldom egy sima érzelem mentes vigyorral is és powá, mesterséges beszélgetés megteremtve.
- Majd időben szólj, mert csak az utcádig fogok menni, nem hiszem, hogy szükség lenne rá, hogy az ajtóig kísérjelek. - Közlöm le vele, talán egy kicsit túl mogorván.
A kapucnit a fejemre húzom, kezeimet a zsebembe nyomom. Ilyenkor le kell kötnöm magam valamivel, más ötletem nem lévén a kulcsomat birizgálom.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 2:35 pm


from Kyraih to Jack,




Zene: -;



Kicsit lassú a reakcióidőm, pedig egyébként nem vagyok sem fáradt, sem nem dübög a fülemben a szívem. Szóval igen, most teljes mértékig halottnak érzem magamat, nem mintha tehetnék bármi mást. Ő meg közben kérdez, olyan hangon, mintha mi lennénk a nagymama meg a kisunokája. Tapintat megvan, sablonos témák megvannak. Időjárás, politika. Habár talán éppen nem az, hogy milyen is az élet vámpírként, hát mit lehet erre válaszolni? Hogy utálom ezt, nem szeretek ez lenni, és jobban örülnék, ha még vadászként ismertem volna meg őt, vagy még inkább halandóként, és akkor nem lett volna ennyi galiba? Persze már mindegy.
Nagyon halványan elhúzom a szám, az apró sóhajt nem akarom feltűnővé tenni, de kieresztem a tüdőmben rekedt valódi választ, maradjunk akkor a sablonoknál, és ne nehezítsük egymás dolgát.
- Megszokás kérdése. Végül is dolgom akad bőven, próbálnék nappal is ébren lenni, csak négy fal között, de ez bizonyos dolgokban nagyon megnehezíti a helyzetet.
Nem, nem fontos tudnia talán, hogy a bölcsibe menés a kicsi JJ-vel a legfőbb, amit bánok, hiszen így nem lehet teljes az ő élete sem, ha folyton a bátyámra, a drága, egyetlen életben lévő rokonomra kell bíznom őt. De ezt én vállaltam, és ha nem teszem meg, másképp talán ezóta már nem is lennék, szóval ezt a nehézséget nem bánom. Összefűzöm karjaimat a testem körül, olyan furcsa úgy sétálni valakivel az estében, hogy már hozzá sem érhetsz, bármilyen szívesen is tennéd. Ez a legrosszabb, azt hiszem, hogy egy karnyújtásnyira van tőlem, tudom, mi minden történt köztünk, miket éreztünk és miket mondtunk teljesen őszintén, és így végződött...
- Rendben- mondom csendesen, és megpróbálkozom egy felé indított mosollyal, jobban szeretném a pozitív oldalon tartani most már a beszélgetésünket, elvégre nem vagyok száz százalék töménységű, hígítatlan szenvedés, és ő is ismer, tudhatja, hogy el lehet velem beszélgetni normálisan. vagy már nem ismer? Nem tudom, nem is biztos, hogy fontos most töprengenem ezen.
- Gondolom, hogy a te életed sem állt meg attól, hogy délebbre vagyunk, és hogy kicsit más erre az időjárás meg az élet is.
Ez csak tipp, és persze attól sem más az élete, gondolom, hogy én már nem vagyok benne, hiszen azt láttam, hogy eltűnt, és hogy nem tudtam mit tenni, nem tudtam elérni, alkalmunk sem volt beszélni. Nem akarom ezt rákenni, inkább meg sem említem. Igen, ideje lenne beletörődni. Mi a halálért nem megy? Oda-odapillantok felé, de nem nagyon tudok mit mondani. Talán itt bedöglött a beszélgetés. Annyi mindent szívesen elmesélnék neki, JJ-ről és Bátyóról, más dolgokról, mindenről, és nehéz megérteni, hogy nem, nem kell a fejét belenyomnom abba a kádba, amiben a "halálom" van, mert csak belefulladna. Egyetlen ostoba kis kérdés jut eszembe, amivel talán más irányba terelhetném a beszélgetést.
- És milyennek találtad a bátyámat? Attól, hogy a rokonom, még fokokkal normálisabb génjei vannak- engedek meg egy öniróniától fűtött mosolyt. Talán ezen a vonalon tovább lehet haladni. De talán itt már minden a káoszba vezet. Vagy túl sötéten látok ahhoz képest, mint ami van?


code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptySzer. Ápr. 03, 2013 5:01 am

Úgy tűnik, hogy a sablon duma bejött. Végre valami mert már a tököm kezdett tele lenni, hogy mindig csak szívok mint a torkos borz, de ezek szerint csak van még olyan a világon, ami megrendíthetetlen, teljesen mindegy, hogy mekkora szarság történik.
- Jaja, minden príma, végzem a dolgom, elvagyok, mint hal a vízben. - Mondom teljesen érzelemmentesen. Ez van, tényleg csak az igazságot mondtam, csak azt hagytam ki, vagy inkább csak nem fejtettem ki, hogy még is mivel töltöm az amúgy vadásztalan pillanatokat. Azokat nem kell tudnia, ahogy azt sem, hogy mikor üzenetet írt éppen egy csajjal voltam, aki mellettem feküdt, és átvette az Ő szerepét.
Most kurvára nem a szerelemre gondoltam vagy bármi ilyen szarságra, csak arra, hogy... áh faszom inkább mindegy is.
Ez már így marad. Tovább baktatunk, én magam elé bámulok, és a környéket fürkészem, mert ilyen vagyok ez van belekódolva az életembe. Figyelek, soha nem lankad a paranoia. Tudom mi van a sötétben, hogy az úgy nevezett szörnyek léteznek akik az ágy alatt vannak, így nem is várhatná el tőlem senki, hogy ne várjam szinte minden egyes pillanatba azt, hogy megtámadnak. Ha meg még is megteszik, engem az csak felvillanyoz, élvezem a vadászatot, talán addig a pillanatig, míg a fűbe nem harapok, utána meg már amúgy is tökmindegy lesz szóval szarni rája.
- Bírom a bátyád, egy igazi őrült. - Nevetem el magam. Valóban egy őrült, csak vissza kell gondolnom arra, amikor megismertem, bőven elég, másoknak még sok is lehet.
Hogy a faszba lehetne lefutni egy bundást akinek olykor négy lába van? Sehogy bazzeg, de én azért megpróbáltam, de ha tudom, hogy mi ő, szerintem akkor is megpróbálom. Vicces. Egy jó haver ez az ő bátyja.
- És most együtt laktok, vagy csak a környéken van?- Szinte fel sem tűnt, hogy megint elhagytuk a sablon dumát, és áttértünk az ismételt személyes kérdéshez. Fasza vagy Jade, csak így tovább, lassan azt is megkérdezhetnéd tőle, hogy még mindig szerelmes e beléd, csak hogy teljen az idő. Idióta.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptySzer. Ápr. 03, 2013 10:26 am


from Kyraih to Jack,




Zene: -;



El kell mosolyodjak ezen. Nem tudom, miért csinálom, mikor nagyon is sejtem, hogy nem őszinte, és ezek szerint ha van bármi baj, akkor sem pont én vagyok rá hivatott, hogy tudnom kelljen. Ismerem őt és kinézem belőle, hogy nem akar a saját gondjaival terhelni, de a másik dolog, hogy egészen elvesztettem már a bizalmát, jobban fáj, jobban is zavar. Elvan, mint hal a vízben. Úgy hangzik, mintha csak én mondtam volna, ó, ha az őszinteség fájna, most nyilván egyikünk sem szorulna rá, hogy ordítson. De úgy látszik, már csak az megy, vagy mindketten teljesen műek vagyunk, vagy kiüvöltünk magunkból mindent, ami fáj.
- Ó, igen, az. De Jeremy nevelésében sokat segít- mondom halkan. Valamiért jó érzéssel tölte el, hogy kedveli a bátyámat, és ugyanakkor pocsék is, hiszen engem pedig, nos hát, nem igazán. Persze ezért nyilván csőstül tettem is, és ez senki más számlájára nem írható, hanem az én hibám.
- Mikor hogy, igazából hivatalosan együtt lakunk, de nem sokat látjuk egymást, hiszen csak váltásban tudunk a Kicsimre vigyázni- mondom, és van egy hajszálnyi sajnálkozás a hangomban, hiszen igen, ahelyett, hogy ez összetartana, a dolog bonyolultsága miatt, és mert a bátyám egyúttal a kis unokaöcsi pótapja is, inkább csak szétszakításnak hat. Minden tiszteletem Milané, amiért csinálja ezt velem, holott csak egy nemet kellett volna mondania... Néha el sem hiszem, hogy ennyit számítok neki, bárkinek. De nagyon jól esik.
Halkan torkot köszörülök.
- Szép az idő. Igaz, én nem nagyon érzem... Te sem fázol, ugye?- kérdezem csendesen, nem, ez valahogy sehogy sem megy, a távolságtartás talán nem nekem való, de azt hittem, Jack ennél sokkal profibb benne. Vagy csak nem akarja, hogy rosszul érezzem magam? Ez a tény még inkább hátborzongató, elvégre akkor meg ő érzi rosszul magát. Belezavarodom, biztosan mélyen elpirultam volna már, ha tudnék ilyesmit. Arcára emelem a tekintetem, bár sokat nem látok belőle. Próbálok kicsit lassabban sétálni, nem tudom, úgy érzem, talán könnyebb lenne nem mellette menni, nem vele lenni, nem így... De mégis annyival jobb most, ha csak egy kicsit is, és ha utoljára is, de még mellette vagyok! Apró sóhajt engedek meg magamnak, majd újra felveszem tempóját, és sokadszor is elhatározom, hogy észhez térek.


code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptyCsüt. Május 16, 2013 6:12 pm

Hallgatom amit mond, de még is mit tudnék hozzá fűzni a gyerekneveléshez, vagy az ehhez hasonlatos dolgokhoz? Gőzöm sincs arról, hogyan kell pelenkázni, vagy hogy mikortól milyen kaját lehet adni a kölyköknek. Nem vagyok egy kifejezett családi ember. Volt családom, de... mindegy is, nem is tudnám mihez hasonlítani. Így is nagy szó, hogy én nem vágyódtam arra, mint az apám, nem haltam a szüleim után, már akkor is úgy voltam vele, hogy én nem vagyok hajlandó feladni, most sem, nincs az a pénz, amiért én képes lennék csak úgy eldobni az életemet, vagy a fegyver csövét a halántékomhoz szorítani.
Illetve egy eset talán van, amikor végeznék magammal, ha én is vámpírrá változnék, de előtte felkutatnám azt aki ezt tette velem, és csak azután halnék meg, miután kibeleztem az illetőt.
Vicces, hogy Kyraih az ami, és még is ilyen gondolatok vannak a fejemben. Talán azért, mert bármi is történjen, Ő nem olyan mint egy egyszerű vámpír, szinte észre sem veszem, hogy vámpír. Mindegy is.
Bólogatok a szavaira, majd azon kapom, magam, hogy egy kérdést tesz fel.
- Nem, nem vagyok egy fázós típus. - Közlöm vele, de nem mintha egyébként nem tudná szerintem, hogy kb csak akkor didergek, amikor tökig állok a jeges vízben. Ráadásul pont itt kellene fáznom, ahol kb a nap minden percében huszonöt fok feletti a levegő?
Nem kritizálom a kérdését, mert ez is egyfajta kitérésnek tűnik, hogy ne mászkáljunk bele a másik intim szférájába.
Percekig meg sem szólalok, csak meredek magam elé, és hallgatom a járásom okozta halk toppanásokat. Vicces ez az egész, hogy mennyire nem tudunk közvetlenül beszélgetni. Olyan, mintha midnig valamelyikünk felhozna egy olyan témát, amitől inkább megfordul a másik és egy teljesen hétköznapi kérdés jönne, pl hogy kék az ég, és nem piros.
Gáz, de még is elnevetem magam. Féloldalas vigyor játszik ajkaimon, majd hátratolom fejemről a kapucnit, és végig túrok hajammon. Rá nézek, megengedek magamnak egy pillantást, hogy megnézzem az arcát, milyen reakciót vált ki belőle az, hogy elkezdtem nevetni, vagy valami ahhoz hasonlót tettem.
-Nevetséges, hogy mennyire a sablon kérdéseket tesszük fel egymásnak. Jó, persze tisztában vagyok vele, hogy arra számítasz, hogy felrobbanok, ha olyan kérdést teszel fel, és kb meg is értem, mivel ez ma este már megtörtént.... A lényeg, hogy lassan ott kötöttünk ki, hogy az időjárásról beszélünk, ez annyira szar. Mi a fasz van velünk, hogy nem tudunk normál emberek módjára beszélni, csak azért, mert együtt voltunk és nem úgy alakult ahogy kellett volna? Kész vicc... - Lemondóan ingatom a fejem. Simán lehet, hogy ezt a kérdést inkább magamban kellene megvitatni, de basszus még mindig nem értem, hogy miért akart velem találkozni, mit várt tőlem? Mi az igazi indok, amiért felkeresett?
Pont ezek azok a kérdések, amiket nem fogok többször hangosan kimondani, nem éri meg, mivel szinte biztos vagyok benne, hogy nem tudnám egyből lereagálni a helyzetet, sőt lehet, hogy faképnél hagynám, itt az utca kellős közepén. Hiszen melyik azaz ember, aki az exétől érzelmes, vagy ehhez hansonló dolgot akar hallani? Ha van olyan, az vagy fakír, vagy csak szimplán idóta.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptyPént. Május 17, 2013 6:47 am


from Kyraih to Jack,




Zene: -;



Tudom: nem fogok észhez térni. Nem fog menni soha. Annyi idő eltelt már, de hiába telik el felettem az összes. Ugyanaz és ugyanolyan maradok, ugyanaz a bolond, ugyanolyan hülye, és talán ugyanannyira szerelmes is, mindegy. Csak annyira van szükség, hogy be tudjam fogni a szám, hogy ne Jack szívét fájdítsam könyörtelenül, hogy valami olyasmivel bántottam meg, olyan oknál vezérelve, ami nem volt igazán fontos, nem fontosabb őnála, és lám, mégis megtörtént. Szemeim résnyire szűkülnek, pár pillanatig vakon lépdelek mellette tovább, és nem figyelek oda arra, hová teszem a lábamat. Ha kitörik a bokám, mi van akkor? Begyógyul a seb. Ha az a vadász, aki régen többször is megtámadott, újra nekem talál esni, abba sem halok bele. Még az is csak képletesen tépi szét a szívem, hogy itt vagyok ezzel a férfival, akit szeretek, és mégsem vagyok, mégsem lehetek vele itt egészen. Esélyem sincs rá, hogy jóvá tegyem, és igen, ez baromira fáj.
Hamar rendezi az időjárás kérdését. Nem fázós. Nem, én sem vagyok, egy halott ne legyen az. De ő... De te... Te nem vagy halott. Neked élned kell... Óriási a bűntudat, amiért épp én akadályozom benne, hogy ott legyen, ahol akar, és azzal akivel. Szívesen verném fejem a falba, de tudom, visszahúzna. Visszahúznál vajon, Jack...?
Szavai megijesztenek. Nagyot nyelek, ki sem merem nyitni a szám. Mi van velünk? Nem nehéz a kérdés. Az van, hogy nem vagyunk közömbösek. Az, hogy nem alakult át köztünk semmi mássá az, ami volt, a szervezet nem dolgozza fel a veszteséget, és a lelkem a szégyent a döntésem miatt. Talán jobbat tennék vele, hogyha erre a monológra nem válaszolok.
- Előbb vagy utóbb oda vezetne minden téma megvitatása, hogy nem bírtam ki, hogy ne lássalak. Adnom kellett rá valami jelet, hogy pokolian hiányzol az életemből, és nem, nem a szerelem vagy nem a társaság, csak te, különben pótolható lenne az, amit jelentettél... Amit jelentesz nekem. Ennyi. Ezért kellene befognom a szám, ezért nem beszélhetünk könnyed csevegő stílusban semmiről, hazugság lenne minden jópofa kérdésre minden édes mosollyal kísért válaszom, hacsak nem azt kérdeznéd, szeretlek-e még.
Hozzá sem teszem, hogy nem, véletlenül se kérdezze meg, de ismerem őt, tudja, észhez téríti majd az ajkaim résén csorgó újabb adag őrület. Miért beszélek egyáltalán, miért? Csakis a bajt csinálom vele, magamnak, és ami még rosszabb, neki. Jobban kell vigyáznom, mit beszélek, vagy tövestül tépni ki a számból a nyelvemet. Két karommal szorosan és védekezőn ölelem át magam, magam elé, az égre, a fákra, a kövekre, mindenhova bámulva igyekszem elfelejteni a bennem visszhangzó szavakat, mostaniakat és régieket egyaránt.

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptyKedd Május 21, 2013 2:45 am

Megint egy olyan kibaszottul jó témához jutottunk el, hogy bár inkább haraptam volna le a saját nyelvemet. Mély lélegzetet veszek, csak hallgatok, hallgatok, és kurvára hallgatok.
Még is mi a tökömet mondjak, a volt csajomnak, mikor konkrétan most kimondta, hogy akar engem, még mindig, és hogy szüksége van rám. Talán érzéketlen fasznak kellene lennem, vagy csak egyszerűen nem válaszolni.
Haladunk előre, és nekem az jut csak eszembe, hogy vajon jó felé jövünk e, vagy már régen elhagytuk a házat? Nézelődök, és továbbra is tartom a pofám. Értlemezem a szavait, és amint a mondandójának a végére ér, ingatom a fejem.
-Ez mind szép és jó, -bár inkább ne hallottam volna. Minden egyes szava, olyan volt mint egy kalapács, ami egy szöget ver a szívembe, ha van még olyanom... - de.... Sajnálom ezt az egészet hidd el, de nem tudok mit mondani rá.
Még mielőtt felelhetne, inkább folytatom is, mintha ugyan azt a témát követném, pedig kurvára nem, sőt rohadtul megkerülöm, és magam mögöt hagyom, ahogy azt a rágógumit, ami az aszfalton van.
- Merre mennyünk? Szerintem jobb lesz, minnél előbb haza érdned, már nem sok van napfelkeltéig.
- Nézek a kereszteződés felé. Amúgy rohadtul nincs róla fogalmam, hogy mennyi az idő, de valamit mondanom kellett , hogy ne legyek a fő bunkó. Gáz ez a helyzet, ha nem akarok tapló lenni, akkor érzéketlen vagyok, ha meg arról beszélek, ami köztünk volt, van, akkor meg idegbeteg leszek és törni zúzni van kedvem.
Most komolyan, hol itt az a bizonyos arany középút, mert én nem látom, és igazán oda terelhetne valaki, hátha hasznát is veszem, és visz valamerre.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptyVas. Május 26, 2013 8:59 am


Talán a csillagok kedvezőtlen együttállása volt? A szél hevesen kezdett fújni egyik percről a másikra, és aki odakint tartózkodott épp, azonnal megérezte, milyen gyorsan vált fülledtté, majd hűlt is le rögvest az idő. Igaz ami igaz, szokatlan volt Rione környékén az ehhez hasonló hirtelen időjárásváltozás, hiszen a város olyan területen feküdt, ahol még a telek is igen enyhék voltak, korcsolyázni, hócsatázni szinte nem lehetett soha.
De most - most lassan feketés színű ködpára ereszkedett le az utcákra, eleinte egészen sűrű volt, majd lassan oszlani kezdett. Ám nem tűnt el teljesen. Egy szélvihar felkapta a sötétséget, végigrepítette az utcákon, a nyitott ablakokon át be a házakba is, át a tenger felett, végig az erdő fái közt. Mindenhol ott volt, mindenhol megült, aki belélegezte, érezhette sötét erejét.
Valami különleges történt. Sötét energiák lepték el Rionét, és ezt mindenki érezhette, aki levegőt vett vagy körülpillantott - aztán a köd eltűnt, nem látszott tovább, mintha ugyanolyan gyorsan távozott volna, ahogyan érkezett. Pedig ekkor már akadtak, akik tudták: ezek a sötét energiák olyan hatalmat adnak a rioneiek kezébe, melyről máshol mindenki csak álmodik. Vajon jönnek-e majd, akik használni akarják? S vajon az itteniek felfedezik-e erejét?
Senki sem marad biztonságban a Sötétség elől, annyi bizonyos.



from Kyraih to Jack,






Nos, abban eddig is biztos voltam, hogy rossz ötlet felemlegetni a dolgokat megint, de valahogy talán kívánkozott ide, hátha Jack még egyszer leüvölti a fejemet, igen, helyénvalónak tartanám. Ám ezúttal nem ezt teszi, sőt. Hangja szinte gyanúsan halk, közli, hogy nem tud mondani semmit erről. Hát akkor ne is! Úgy értem... Jobbnak látom nem is reagálni erre a tényre, és csak egy apró bólintással jelezni, hogy egyébként pontosan érzem a helyzet élén. Mit mondjak, miért ejtettem szót mégis múltbéli történésekről, és nagyon is a jelenhez köthető érzéseimről? Nem érzem tőle sokkal jobban magam. Egyszerűen akartam, hogy tudja, ez is, mint annyi minden, az én hibám, rossz döntések összessége vagyok. Így járt. Én is.
Sóhajtok egyet, felemelem fejem, hogy lássam végre, hová is tartunk, azon kívül, hogy nyilvánvalóan a pokol felé. Napfelkeltéig valóban nem lehet már sok, most mégis mintha egyre inkább éjszaka volna. Valahogy elfeketedik körülöttünk a levegő, átszalad rajtam valami még nálam is hidegebb bizsergés, valamiféle láthatatlan erő. Nem tudom megmondani, mi ez.
- Ebben a fura ködben nem igazán látom, merre járunk- jegyzem meg, van bennem egy kicsi kétség, vajon nem fogja-e azt gondolni, hogy csak hülyíteni akarom, és csak húzom az időt. Más esetben talán megtenném, de kezdem félteni Milant és Jeremy-t. Mi a fene történik itt?
- Te is... Észlelted ezt az előbb?- húzom résnyire szemeim, direkt nem használom az érezni szót, nehogy félreértse, mire gondolok. A köd közben lassan tisztul, látni kezdem az utat rendesen, megnyugszom, egész közel járunk már. Sajnos vagy sem, most nem tudom eldönteni.

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptyCsüt. Május 30, 2013 2:01 am

Ahogy mondja, hogy nem sokat lát ebben az időben, nekem is feltűnik, hogy valami nem stimmel. Mi a fasz van itt. Elhúzom számat, ahogy megérzem ezt a különös energiát. Remegés fut végig a testemen, ujjaim rákulcsolódnak a fegyverre, amit észre sem vettem, hogy mikor került a kezembe. Fura, de ez van, ha az embernek annyiszor van szüksége a pisztolyra, mint nekem, akkor ez már szinte automatikus lesz, hogy előkapja, ha valami nem tetszik neki.
Kibiztosítom, de a föld felé lóg a csöve, senkinek nincs rá szüksége, hogy véletlenül elkezdjek itt lövöldözni, kontkrétan a semmire. Egy kis köd még senkinek sem ártott.
- Érzem, nem is kicsit, csak azt nem vágom, hogy mi a tököm ez. - Megérintem Kyraih vállát, hogy megállásra késztessem. Magamhoz húzom úgy, hogy ne gátoljon abban, ha esetleg felkell emelnem a fegyvert és lőnöm kell. Valamit tennem kell, de még egy profi sem tud mit kezdeni a láthatatlan ellenfélel. Szívás.
-Ebből nem lesz semmi jó. Már megint jön a szar, csak tudnám, hogy ki önti folyamatosan a fejemre. - Hátrafelé lépdelve, és magammal húzva Kyraiht próbálok egy fa közelébe jutni, hogy legalább a hátunk mögé ne kerülhessen semmi. Vagy történjen valami, vagy rohadtul változzon vissza az idő, mert nagyon nincs az ínyemre ez az egész.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptyPént. Május 31, 2013 11:28 am


from Kyraih to Jack,






Egy pillanat alatt hat át teljes mértékben az az energia, ami ránk ereszkedik, ránk, és az egész utcára, és mindenre körülöttünk. De ami még meghatározóbb, az a hirtelen forróság, ami megcsap, ahogy megállok, és Jack közelebb húz magához. Csak egy pillanatra engedem el magam ostoba módon, de ez is elég hozzá, hogy lehunyt szemem elé ezer emlék idézze fel magát akaratom ellenére, vagy csak nagyon titokban vágyva is. Visszatartom a régi, rám törő megszokásból a tüdőmbe szívott levegőt. Ahogy helyesel, egy hajszálnyit megnyugszom, pedig nem érzek sem veszélyt, sem azt, hogy bármi most akarná az utunkat állni még. De amíg Jack közelében tartózkodom... Nem lenne nagy titok azt mondani, hogy azt se bánnám, ha egy rakás akármi támad ránk, úgyis tudom, hogy túlélnénk... Akarom mondani, ő élné túl, elvégre én már meghaltam... Alighanem mindent ezzel rontottam el, de hiba volna elkámficsorodni ezen. Érzékelésem pillanatok alatt áll helyre, bár a köd egyelőre nem távozik az utunkból, és most már Jacket sem látom, holott őt akarnám nézni, csak karját érzem a vállamon, ez segít nem bizonytalanodni el.
- Annyira csak vagyunk jó csapat, hogy ebből még kimásszunk, aztán mehetsz haza, ha sietsz- engedek meg egy apró mosolyt. Hangom nagyon halk, nem akarom, hogy emiatt bármilyen kis zaj is elkerülje a figyelmünket. - Nélkülem bizonyára ebbe sem kerültél volna bele, sajnálnom kéne, de azért jó, hogy látlak- engedek meg most már egészen őszinte félmosolyt. Nem tudom, és most nem is gondolkodom el rajta, mennyire fogja ez jelen helyzetben még inkább felidegesíteni, vagy csodával határos módon megnyugtatni őt. Csak mondom. Mert jól esik. És ezt nem fogom letagadni. Talán lassan egy éve már, hogy csak fájok, nyavalygok, de ilyen közel hozzá egyszerűen nem lehet rossz kedvem... Nem lehet.

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptySzomb. Júl. 13, 2013 9:31 pm

Én nagyban fürkészem a nagy büdös semmit, mivel rohadtul semmit nem látok, ebben a kicseszett ködben, de amit Kyraih mond, akaratlanul is megakadok a kémlelésben.
-Szerintem ennek most nincs itt az ideje. Annyira nem sietek, hogy bajban hagyjalak, soha nem tennék ilyet, de ezt te is tudod. - Közlöm le vele a tömör igazságot.
Vigyor kúszik szét az arcomon. Tudnám, hogy mi a tökömért tetszik nekem az amit mond. Kb azt kellene éreznem, hogy rúg rajtam még egyet kettőt, de ehelyett inkább válaszolok neki.
- Ezzel nem vagy egyedül, és kétlem, hogy az időt is te alakítanád. - Hülyén hangzik, de most komolyan egy köcsög baljóslatú köd miatt kezdünk el igazat mondani, vagy is kezdek el Én, mivel Kyraih gondolom eddig is azt mondta.
Kezem a vállára csúsztatom, magamhoz vonom, és úgy mozdítom meg a ködben. Másik kezemben a fegyver, lövésre készen. Ha kell, hát kell, bárkit lelövök, aki kicsit is rossz szándékkal közelít felénk.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptyKedd Aug. 13, 2013 10:35 am


from Kyraih to Jack,




Zene: -;



Kezdek megkönnyebbülni, ami talán azért van, mert itt ez a köd, ami elrejti előlem Jack arcát, talán a mérgét is, és bár enyhe veszélyérzet feszélyez, még mindig nem történt semmi baj. Ez azért megkönnyíti a helyzetet, hogy kicsit jobb hangulatba kerüljek, és persze ahogy Jack megerősít abban, hogy nem minden hülyeség, amit mondok, még inkább sikerül kinyitni a szám.
- Szerencsére egyelőre nincs akkora baj, de azért köszönöm, hogy maradsz[/b][/i] - mondom tényleg hálásan. Azt hiszem, Jackben annak ellenére sem kellett csalódnom soha, hogy neki bennem igen, de emberek vagyunk (vagy én már csak voltam?), és a hibák nem béklyózhatnak meg örökké az élet (halál) során. Megmosolygom a tényt, hogy nem nézi ki belőlem az időjárás manipulálását annak érdekében, hogy tovább maradjon velem. Nos, nem fogadok rá nagy tétben, hogy nem tenném meg, de nincs rá képességem, és ezt ő is tudja jól.
- Tudod, ha esetleg túléljük ezt a marha veszélyes éjszakát, próbálok majd... Normálisan hozzáállni végre a kettőnk ügyéhez [/b][/i]- mondom halkan, megengedve magamnak egy nagyon enyhe mosolyt. Igazából fél másodpercen belül már bánom, hogy kezdem a hülyeségek beszélését megint, de feltételezem, hogy Jack el fogja ereszteni a füle mellett, ha úgy látja jónak, és én valószínűleg hálás leszek érte, ha így tesz. Még mindig mosolygok, de hogy miért? Talán mert tényleg azt érzem, amiről beszélek. És az őszinteség felszabadít.
 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 13, 2014 6:13 pm

Jajj az a kicseszett fagyos szívem, ami olykor egy pillanatra megreped, hogy ne jegelje le az egész énemet, most is munkálkodik.
Nem vagyok én szemét, hogy egy nőt magára hagyjak a bajban, főleg nem egy olyat, aki egykoron még kedves is volt számomra... mi több.
Nem az, hogy most nem az, de basszus, ha valakin sebet ejtenek, az már nem tud bízni ugyan úgy valakiben, nem hogy ugyan olyan jellemmel hozzá állni.
-A kettőnk ügye eléggé zavaros, nem percek, vagy órák beszélgetésének eredménye. Talán pont ez az, hogy nem kellene róla beszélgetnünk, csak hagyni, hogy idővel enyhüljön bennünk a vihar. Nem véletlen, hogy azok nem igazán találkoznak, akik szétmennek. Mert az ember egy kicseszett makacs és büszke teremtmény. - Mondom neki, és szemeimmel még mindig a veszélyt keresem.

*Utólag is boldog születésnapot Kyraih, és a userednek is!
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ky-tól - Jacknek - ha akarja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Óváros :: Ősi kastély :: Romos szárny :: Romtermek-