KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Ky-tól - Jacknek - ha akarja Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Armina10

Ky-tól - Jacknek - ha akarja Hirdet10

Megosztás
 

 Ky-tól - Jacknek - ha akarja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyHétf. Jan. 07, 2013 8:51 pm

Loosed from strange hands into the wet wild night


Romok.
Még sosem jártam itt. Sosem éreztem rá vágyat, hogy megnézzem Rione régi városának romjait. Mindig jobban féltem, semhogy ilyen helyet válasszak a sétáimnak, ha magányra van szükségem. Egyedül egyébként sem éreztem jól magam soha, és most sem azért jöttem, hogy a sorsom felett ejtsek könnyeket.
Habár lehet, hogy könnyekbe fog fúlni a vége, nem tudom. Én megtettem, amit tehettem így pár hónap után. Hagytam Őt, hiszen időt kért. Igyekeztem boldogulni a Kicsivel egyedül. De ez nem jelent egyet azzal, hogy elfelejtettem volna őt, és nem jelenti azt sem, hogy egy szó nélkül el akarom felejteni.
A bűntudat egy ideje már elszivárgott, csak a félelem, a csalódottság, az a különös űr maradt, mióta nem találkozhattam Vele. Hiányzik, pedig talán már rég nem is gondol rám. Mindegy: erőt vettem magamon, és úgy döntöttem, tudni szeretném az igazat. Ha már Ő nem jelentkezik, nem írt, nem hívott, hát megtettem én. Igaz, tudom jól, szokása hetekre elhagyni a telefonját, de épp ezért küldtem neki üzenetet már hetekkel ezelőtt, hogy tudhassa: ez az este az.
Ric, a bátyám vigyáz a Kicsire. Vigyáz Rá, aki az egyetlen vigaszom mostanában. Nem mondhatom boldognak és elégedettnek magam, de Jeremy mindent megtesz, hogy nevethessek rá, és ez mindennél többet jelent. Nem nyávogok, nem szeretném, hogy lássa rajtam: nincs minden úgy, ahogy lennie kellene. De bárhogy is van ez a "kellene", azt most már én is tudni szeretném. Ezért írtam Neki.
Lépteim csendben vezetnek végig a kihalt sövénysorok, az elburjánzott rózsabokrok között. Szép lehetett régen ez a hely, de már egészen elfeledte a világ - stílszerűen választottam a találkozónak színhelyet. Nem tudom, lesz-e belőle valami, de talán most két elfeledett dolgot véshetünk az emlékezetünkbe újra. És ha felednem kell, mert nem jön el, akkor ahhoz is a legklasszikusabb helyen vagyok.
Persze elméletileg a vámpíroknak nincsenek érzései. Nos, ezt nem erősítem meg. Nem mondanám, hogy jogom van érzésekről beszélni, hogy ejthetek könnyeket, de előfordulnak napok, amikor szeretnék. Nem vagyok üres, csak azért, mert az Ő társasága hiányzik. De talán elég is a panaszaimból.
Mosollyal az arcomon nézek körül. Találok néhány leomlott kődarabot, a régi városfal részeit. Korhadt fatörzsek dőltek ide-oda a súlyuk alatt, én pedig most helyet foglalok az egyiken. A Nap már lement, de még nincs egészen sötét. Az ég alja még rózsaszín. Vérző szívek estéje? Nevethetnékem támad. Hiszen az égnek pont annyira nincs szíve, mint nekem.
Ránézek a telefonomra. A fene sem tudja, kapok-e legalább valami jelzést, ha nem jön, hisz tudja a számomat. Hirtelen riadtan kapok a készülékhez, mikor megrezdül. A bátyám az. "Csak" ő.
- Szia. Ugye nincs semmi baj? - kérdezem halkan. Nem szeretném felverni az est csendjét ezen a nyugodt helyen.
- Semmi gond. Csak szólok, hogy elaludt. Itt leszek, de bezárom a kaput. Ha későn jössz, csak csörgess meg, hugi.
- Drága vagy - felelek megszeppenten. Hülyeségnek hangzik, de szinte könny szökik a szemembe. Igazából, ha Ő is velem lenne, most tökéletes lenne az életem. Csak a szívem nem dobog. Szerencsére Ric nem kérdezi meg, mi a helyzet velem. Csak elköszön. Halkan motyogom neki a telefonba, hogy szeretem őt is, a Kicsit is nagyon. Lehet, hogy nem volt semmi értelme eljönnöm. Ha akart volna mondani bármit, jelentkezett volna. Mégis azt hiszem, Jack nem az a férfi, aki egyetlen szó nélkül hagy magadra örökre, ha tényleg szeretett. Biztos, hogy hibáztam, ezt tudom. De talán ennél még egy nyamvadt kis vámpír is többet érdemel.

Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyPént. Jan. 11, 2013 4:00 am

Fejemet elemelem a párnától hasra gördülök, éppen hogy kinyitom a szemem, körbenézek, hulla sötétség van. Nem szokásom hajnalban kelni, még ha az másnak delet jelent. bár az sem az én fajomból van. Mostanában nem éppen kenyerem az ébrenlét, vagy inkább az amikor a tiszta tudatomnál vagyok.
Mi a fasz ez a rikácsolás? Vissza ejtem a fejem a párnát meg fülemre nyomom, nem érdekel, bárki is az, nyuvadjon meg ott ahol van, keressen máskor vagy szívódjon fel.
Érzem, ahogy mellettem az ágy besüpped és megmozdul. Kinyújtom a kezem, hogy elérjem Carat, de már hűlt helyét találom. Felkattintja a villanyt, amivel kiégeti a szemem, mert a fejemről leemelte a párnát, én barom, csodás ennél hülyébb libát nem is találhattam volna.
- Most szórakozol ugye, mi a fasz van? - Hogy csiszolnom kellene a modoromon, mostanában sokan mondták, de már egy ideje letettek arról, hogy megváltoztassanak.
-Az van, hogy ki az a "Szépség"? Minek írogat neked ilyenkor?
- Köpte a szavakat, mint egy szokásos féltékeny nő. Szemeim egy pillanatra elkerekedtek. Köpni nyelni nem tudtam. A szívem először megfacsarodott és megállt, majd újra verni kezdett, de most már gyorsabban. Talán rég voltam ennyire beszarva mint most.
Láttam, hogy Cara megnyomja a megnyitás gombot, egy másodperc alatt magamhoz tértem, és kiugrottam az ágyból elkaptam a karját, kivettem belőle a telefont, és mérgesen néztem rá.
-Hogy jössz te ahhoz, hogy számon kérj, hogy a cuccaim között turkálj?
- Megszeppent, ilyennek még nem látott, és biztosan meglepte a hirtelen változás. Elengedtem a kezét. - Öltözz fel, és menj haza, a férjed már biztos vár! - Toppantott egyet, majd puffogva hátat fordított nekem, levetette magáról az ingemet, ha most mástól kaptam volna sms-t, biztos, hogy végig nézem öltözködését, de per pill kúrvára nem érdekelt. Vissza ültem az ágyra, tenyerem izzadt amiben fogtam a kis készüléket. A plafon felé fordítottam arcomat, másik kezemmel megdörzsöltem bőrömet. Elolvastam az üzenetet, és őszinte leszek, fogalmam nem volt, hogy most mi tévő legyek.
- - -

Szokásos ruhát vettem fel, kék szakadt farmer, fekete kapucnis poló edzőcipó és a fegyverek, bár nem vadászatra jöttem, mi több lassan egy hónapja nem is voltam.
Romos épületek, tökéletes, itt szoktak az emberek meghalni. Kicsit sem olyan, mint egy horrorfilm. Az autóban ülve elmélkedtem. Valamiért nem akaródzott kiszállni, ugyanis, most még is mi a faszt csinálok én itt? Minek jöttem ide? Eddig ha azt vesszük megvoltam, az lehet, hogy több időt töltöttem bárokba az elmúlt pár hónapban, mint eddigi életemben. A nők csak úgy ki-be jártak az ágyamban. Már nem is emlékszem fejükre, nem hogy a nevükre. annyira be voltam nyomva, hogy nem is érdekelt, és rend szerint kidobtam őket a menet után, megesett, hogy még előtte.
Senkivel nem beszéltem, akinek egy kicsit is köze volt ehhez a nőhöz, mivel nem akartam róla tudni semmit. Most még is itt vagyok.
Kiszálltam a kocsiból, becsaptam az ajtót és megindultam az épületek felé, majd talán három méter után megálltam vissza fordultam.
-Mi a tökömnek jöttem ide, ennek semmi értelme.
- Majd megint megálltam és tettem egy lépést a romok felé. - Viszont ha már itt vagyok, akár be is mehetnék. - Néztem a sötétbe meredő magasságot. - Most már biztos, hogy nem vagyok normális, főleg, hogy kint a semmi közepén magammal társalgok, na de király. - Befogtam a számat, a kapucnit a fejemre vettem és a kezemben pörgetve a slusszkulcsot megindultam az épület felé.
Nesztelen léptekkel haladtam a törmelékek között, meghallottam... a hangját, a lábam földbe gyökerezett, uralkodtam magamon, de a szívem akkor is meglódult. Nem értettem, hogy mit mond, csak egyszerűen halottam.
Amint csöndben lett csak bámultam magam elé. Megindultam, de úgy, mintha ólomból lennének a lábaim.
Amint megláttam ülni, nem mentem tovább, egyszerűen nem tudtam, nem azért, mert berezeltem, hanem azért, mert végre látom. Ott ült, és az ég némi színt adott a bőrének, olyan csodálatosan festett, mint amikor először láttam. Balommal megtámaszkodtam egy vastag fa törzsében, és csak bámultam.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyPént. Jan. 11, 2013 3:34 pm

Loosed from strange hands into the wet wild night


Itt van.
Ha lehetősége volna rá, a szívem szinte kiugrana a helyéből. Így csak a gyomrom rándul meg, de ilyenkor mindig biztos vagyok benne, hogy ez jelenti azt, ami az emberek szerint a vámpíroknak már nincs egy ideje. Halott lennék? Most cseppet sem érzem annak magam.
Viszont úgy vagyok vele, ha tévedek, ha ez nem az az illat, ha ez nem az a hang, amit kintről hallok - most meghalok még egyszer, és az rosszabb lesz, mint a tényleges halálom volt. Fájt, ahogy a fogak a torkomba mélyedtek, de még jobban fáj, ahogy most bármi is mélyed belém valahol belül: hiányérzet, azt hiszem.
- Te vagy az? - kérdem lassan. Meg kell bizonyosodjak róla. Nem merem kiejteni számon a nevét. Nem is állok fel a helyemről, pedig legszívesebben... De nem, az valamikor máskor volt, és hogy most mi van, arról fogalmam sincs.
Nem okoz nehézségeket felnéznem rá, és látnom őt. Épp olyan éles a látásom a holdfényben, mint akármikor máskor, hiszen valami ostoba előnnyel is járjon már számomra, hogy vámpír, a legtöbbek szerint tehát élettelen szörnyeteg vagyok.
Nem érzem magam szörnyetegnek! Hiszen ölni sem vagyok képes. És nem is hiszem, hogy valaha bántani tudnék bárkit, ha még annak idején, mikor kellett volna, Garylt sem sikerült. És valószínűleg nem azért, mert fajtársam, vagy mert valaha közünk volt egymáshoz. Csak képtelen vagyok rá, ahogy az voltam már vadászként is. Gyenge. De nem lehet azt mondani, hogy ettől nem vagyok jó semmire...
Bár talán így van. Nem tudom megítélni, ahogy azt sem, vajon jó-e nekem, vagy csak még több fájdalmat okozok magamnak azzal, hogy Jacket elhívtam ide. Talán haragszik még. Vagy ha nem is haragudna azért, amik történtek, akkor azért, mert elrángattam ide. Igaz, ha nem akar, bizonyára nem jön el. És mégis itt van! Mintha beleimet rángatnák valami láthatatlan, pókfonál-erejű madzagon. Minden tagom bizsereg, pedig nem futkorászhat bennem fel s alá a vér. Arra vágyom, hogy közelebb lépjek hozzá, hogy érintsem, hogy jobban megnézzem magamnak. De hiszen sok idő telt el, és sok víz folyt le azóta minden mederben! Talán maga sem tudja, miért van itt, és talán semmi szüksége rá, hogy újra az életébe ártsam magam. Elvégre neki még van. Ő nem halott. És nem is viselném el, hogy az legyen.
Végül mégis felállok, de talán csak azért, mert tiszteletlenség ülve maradni, amikor valaki a közelembe lép. Ajkaim összeszorítva pillantok az arcba, melynek egy részét a kapucni elfedi előlem. Most is ugyanolyan jóképű, most is pontosan ugyanazt érzem! Vajon el fog-e ez valaha múlni? Vagy az öröklétem egésze úgy telik majd el, hogy arra emlékezem, milyen volt a karjaiban aludni el. Akkor nagyon meg kellene rövidíteni az öröklétet. És mégsem lennék képes elengedni egyetlen pillanatot sem, amit még vele tölthetek, még akkor is, ha csak állunk, és egy mukkot sem tudunk szólni. Vajon van egyáltalán mit mondanunk? Neki van mondanivalója felém? És nekem mit kellene mondanom? Az eszem nem súg. Azt hiszem, agyhalott vagyok, pedig a szívem az, ami nem működik.
- Örülök, hogy eljöttél - szólalok meg végül lágy hangon. Elérzékenyülök, pedig semmi sem történik. Vajon hideg lesz? Vajon azt fogja mondani, hagyjam békén? Soha nem voltam még ennyire kétségbeesett.
- Ha tudtam volna, hogy így lesz, talán előbb is meg merem írni azt az SMS-t. Nem voltam képes várni, hogy tudjam, minden rendben veled.
Vagy valójában azt szeretném hallani, hogy semmi sincs rendben? Hogy hiányoztam neki? Fogalmam sincs. Talán túl sokszor tettem próbára a bizalmát, és kénytelen leszek így nélküle létezni tovább. Már ha menne. Csalóka a kérdés: én rendben vagyok? Nem tudnék mit felelni a helyében, hogy meg se bántsam, de egészen őszinte se legyek, hiszen az rosszul eshetne...
- Persze nem tartozol semmit mondani, ha nem akarsz. Csak tudnom kellett, hogy jól vagy - sietek magyarázkodni, nem akarom megnehezíteni a dolgát azzal, hogy válaszokat találtatok ki vele. Hiszen lehet, hogy már rég el is felejtett volna, ha nem írok neki. Lehet, hogy hibát követtem el? Megszeppenten nézem arcát, és nem merek közelebb menni, pedig szeretnék. Most uralkodnom kell magamon.


Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyPént. Jan. 11, 2013 7:02 pm

Csak nézem, mást úgy sem nagyon tudok csinálni, figyelem minden egyes mozdulatát, még ha az olyan apró is, mint ajkainak mozgása.
Eléggé érdekes érzés újra látni, újra a közelében lenni.
Felemelem a földig ereszkedő államat, össze kapom magam és kitisztítom a tudatomat, hogy semmi más ne látszódjon rajtam, nem kell nekem most az, hogy tisztában legyen az érzéseimmel.
Ha már itt tartunk, vannak nekem mostanában érzéseim? Nem vagyok benne teljesen biztos, mert szerintem körülbelül mindent kiirtott belőlem amit iránta éreztem. Vagy legalább is ezt hittem az elmúlt pár hétben, de most hogy láthatom, olyan mintha egy száznyolcvan fokos fordulatot vetett volna az agyam, és teljesen az ellentettjét érzem annak ami volt.
Az tény és való, hogy a lehető legjobban kicseszett velem. Elhagyott, nem egyszer, végre kipréselte belőlem azt a szót, amit egész életemben két lánynak mondtam csak és az egyik ő volt, végre hangot adtam az érzéseimnek és kidobott egy mocskos vámpír miatt. Kiderült, hogy összefeküdt egy másikkal, mi több még a mestere miatt is elhagyott. Balga egy nőszemély ez, az már tuti biztos.
Viszont ha már ez a megállapításom róla, akkor még is mi a fészkes redvának vagyok én itt? Ez az igazán nagy kérdés és az a legszebb, hogy én magam sem tudom rá a választ.
Na de mindegy is, a pokerface tökéletesen beválik, és mikor újra megszólal, mi több közelebb is jön, teszek egy fél lépést hátra és csak a szemeimet húzom össze. Biztos vagyok benne, hogy feltűnik neki ez a kis lépésem, nem hiszem, hogy a félelem jeleként fogná fel, inkább arra saccolnék, hogy talán azt gondolja, hogy gyűlölöm, és nem akarom, hogy a közelemben legyen. Ebben van igazság, de csak nagyon minimálisan. Nem gyűlölöm, csak inkább elhatárolódok tőle, és nem akarom, hogy a közelembe legyen, de még is. Szóval, most akkor hogy is van ez kérem szépen, nem, de még is igen? Teljesen érthetetlen, és nem csak annak aki kívülről látja a láthatatlan hezitálásomat, hanem most kb saját magamnak is egy kibaszott nagy rejtély vagyok, aminek a megfejtését nem a függőleges kilenc betűnyi helyet tartalmazó rublika testesít meg.
Örül neki, hogy eljöttem, nagyszerű, én még nem tudom biztosan, hogy örülök e ennek, hogy ide betettem a lábam.
Hangja átfolyik a fülemen, be az agyamba, és az egészet beborítja azzal a mézes-mázos cukor szarral, amit a muffinokra szoktak rakni. Nagyon nagy akaraterő kellett ahhoz, hogy ne húzzam el a számat. Figyelek arra, hogy bármilyen irányba is menjen, közöttünk meglegyen a tisztes két, de legalább egy méteres távolság. Kell az nekem, nem tudom, hogy mit váltana ki belőlem, ha megérezném az illatát. Már így is bizsereg az ujjam, hogy a bőréhez érhessek. Olyan ez, mint valami vámpír trükk, vonz az egész lénye.
Ráemelem szemeimet, majd egyből el is nézek róla.
- Jól vagyok. - Mondom kissé rekedtes hangon. Nem tudom mit kellene neki mondanom, hiszen végül is mit vár tőlem? Azok után, hogy most meglátom, és magamhoz rántom, hogy átöleljem, vagy hogy nyivákolni fogok neki mint egy gyerek, hogy mennyire elveszett voltam? Még is mit vár tőlem, mit akar még tőlem?
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyVas. Jan. 13, 2013 1:15 pm

Loosed from strange hands into the wet wild night


A helyzet minden másodperccel egyre gyilkosabb. Nem tudom megbánni, hogy iderángattam őt, pedig úgy érzem, csak rosszat tettem vele neki. Hogy magamnak rosszat tettem-e, abban nem hogy nem vagyok biztos, de tudom, hogy minden pillanatért hálás vagyok, amíg még láthatom őt és a közelében lehetek. Akkor is, ha csak azért volt hajlandó eljönni, hogy közölje, hogy nem szeretne többet ilyen, se másféle SMS-eket kapni tőlem. Igazából az is jogos lenne, és azt is megérteném. Hiszen ő egy vadász, én pedig vámpír vagyok. A szerelem biztosan vak és hülye, ahogy mondják, amikor akkora merészséget adott nekem és neki, hogy úgy lássuk, módunk és vágyunk van együtt lenni minél nagyobb részét az életünknek. Persze, hogy nem olyan egyszerű. Semmi sem az.
Mégis hiszek benne, hogy nem volt alapvetően elbaltázott ötlet, hogy hagytam magamnak szeretni őt. Most is azt érzem. Mindig azt fogom. Ezt persze jobb, ha most nem közlöm vele - hisz mit tudna kezdeni a dologgal? Ez nyilván semmin sem változtat neki.
Persze, hogy nincs mit mondania. Nem is értem már, miért hívtam el. Rosszat akartam neki? Hiszen ha rosszat teszek neki, ha iderángatom, holott tudhattam volna, hogy semmit sem akar tőlem, látni sem, a hangomat hallani sem... Magamnak is csak fájdalmat okozok, szóval még az önzőség is azt tenné indokolttá, hogy máskor jobban gondoljam át az ilyen hülye ötleteimet. De nem! Nem! Akkor is látnom kellett őt, tudnom, hogy él, hogy virul, hogy ugyanolyan jóképű, mint volt, és hogy sosem bocsát meg nekem, hiszen semmi oka rá.
- Ez igazán jó hír - mondom holtra vált arccal, holott egyébként is holt vagyok, de mindegy. Hangomat szerintem alig hallja, mert még én is alig hallom, mit beszélek. Meg kell köszörüljem a torkomat. Miközben ő elkapja rólam a tekintetét, és visszabátorodom annyira, hogy megnézzem magamnak az arcát egy kicsit. És csoda, hogy nem lábad könnybe a szemem, de valahogy ki fogom bírni ezt is, ahogy a halálomat is. Hányszor kéne még belehalnom, hogy ne fájjon ennyire így látni őt?
- Szóval ennek nagyon örülök - nyelek egyet, és próbálok érthető lenni, és nem is akarom, hogy a sajnálatát váltsam ki, szóval vámpír létemre is megemberelem valahogy magamat. Az ő hangja sem az igazi, de nem hinném, hogy hasonló okokból. Nem, ez biztosan hülye ötlet volt. Még egyszer nagyot nyelek.
- Talán nem szabadott volna, hogy zavarjalak - jegyzem meg csendesen, de azért jól hallható, tiszta hangon. Még ha gyenge is vagyok, tartja bennem az erőt a tény, hogy eljött. Nem volt mégsem pofátlan ő soha, nem is vártam tőle a szívem mélyén, hogy egy szó nélkül eltűnik. Talán eltűnhetett volna, ha én nem keresem, de ezt nem bírtam elviselni. Nem ment.
- És... Tya jól van? Találkoztál vele? - kérdezem egyre erőtlenebb hangon. Az időjárásról és a politikáról kellene csevegnünk, de minduntalan csak az akar kibukni belőlem, mennyire hiányzik. Csakhogy azt nem mondhatom el neki. Nem szabad. Nem lehet.
"-Ha most elengedlek , akkor ígérd meg ,hogy nem fogsz eltűnni, mint szürke szamár a ködben.Ígérd meg ,hogy találkozol még velem."
Fájón rémlenek fel neki a régi szavak. Kipislogja szeméből a felfénylő könnycseppet, mielőtt még teljesen őrültnek nevezheti magát. Talán nem szabadna hagynia, hogy eluralkodjon rajta minden szép emlék. De mivel jobb, ha helyette csak a fájdalom marad?

Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyPént. Jan. 25, 2013 10:58 pm

Még mindig olyan, mint régen, semmit nem változott.
Bár miért is változna, csak egy vámpír, nem öregszik, nem érez, nem változik, mindig ugyan az marad. Egy halott testbe zárt hideg lény. Nem élet az amit a vámpírok élnek.
Képletesen és a gondolataimban most arcon vágtam saját magamat. Soha nem mondanék rosszat Kyraihra, nem érdemli meg.
Persze ezt nem mindenki gondolná így, amit velem tett, az semmilyen módon nem volt kedves. Többször tett lapátra, mint az eddigi nőim. Pedig nem volt kevés, talán Tya az, aki még ennél is többször ültetett fel, s akkor megfogadtam, hogy többet nem fogok úgy megbízni egy nőben sem mert nem éri meg, csak elvonják a figyelmedet. De még is megtettem és miért? Miért? Volt értelme?
Kurvára nem, most még is itt állok, és őt nézem. A fasz sem tudja, hogy mit is akarok igazából most ettől a helyzetől, hogy mit is várok lesz ennek valami értelme?
- Nem tudom, hogy van, nem beszélek vele, - senkivel nem beszélek akinek egy kicsit is köze volt hozzád. Tettem hozzá magamban, bár nagy volt a késztetés, hogy a szemeibe mondja, hogy mennyire ki is van a tököm mindennel. De nem adom meg senkinek többször, hogy össze törve lásson, eljátszottam ne megyszer, hanem kétszer, elég volt.
Megkönnyíthetném a helyztét, válaszolhatnék neki normákisan, játszhatnám a szépet és jót, mosolyogva és olyan pofát vágva, mint valami idióta, de nem teszem.
Vonásaim egy kicsit eltorzulnak erre a gondolatra. Megkerülve őt megindulok a romok között, mindegy, hogy merre, csak menjek. Ne kelljen egyhelyben állnom és őt néznem, nem akarom ezt az egész szar helyzetet.
Nem maga tény szar, hogy itt kell lennem, hanem ez a kibaszott helyzet szar, hogy itt van ő itt vagyok én, és csak vagyunk. Ez az a kibaszott szar az egészben, hogy csak VAGYUNK.
Felé fordulok, és megint csak bámulok, majd inkább leülök a rozoga omladozó betonlépcsőre alkarjaimat megtámasztom a térdemen, arcomat a kezembe temetem, úgy szólalok meg.
- Öszintén Szé... Kyraih, mit szeretnél? - Igen, én is észre vettem, hogy majdnem kimondtam, de még időben kapcsoltam, hogy ne tegyem meg. Már eleve az is nagy gáz, hogy a kibebaszott telefonomban nem írtam még át a nevét.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptySzomb. Feb. 02, 2013 12:31 pm

Loosed from strange hands into the wet wild night


Az élet szörnyű. Persze ezt a véleményt most már minden releváns tapasztalat nélkül kell kijelentenem, hisz nem élek, és amit helyette csinálok, az éppen csak annyiban hasonlít az életre, hogy ugyanannyira tele van pakolva szenvedéssel.
Minden döntést magam hoztam meg, és most már ki merem jelenteni, hogy sok van közte olyan, amit megbántam. Valószínűleg nehéz vagy akár lehetetlen is lenne ezeket helyre hozni, de az az igazság, hogy szeretnék próbálkozni vele. Ha egészen cserben hagyott volna minden és mindenki, aki és ami valaha számított, most már valószínűleg nem is léteznék, de valamiért mégis maradtam. Erősebbnek kell lennem tehát, mint amilyennek hittem magam, és akkor miért is ne lehetnék elég bátor is, hogy legalább megpróbáljam meglépni a helyesnek tűnő dolgokat?
Sóhajtok egyet, amikor Jack kijelenti, hogy már vele sem beszél. Nem csak bennem csalódott volna ezek szerint? Ez egyúttal azt is jelenti, hogy talán egyedül van, ami a világon szerintem a legrosszabb dolog. Ő erős, és persze, hogy kibírja, de az elméletileg halott szívem szakad a tudatba, hogy mindennek nem lett volna muszáj így történnie. És ebben többek közt én is csúnyán hibás vagyok.
- Értem és sajnálom - mondom halk hangon. Ennél több nem telik. Minden másodperccel egyre határozottabban úgy érzem, hogy mindazt, amit mondani tudnék, ő nem akarja hallani. Rosszat pedig a világért sem tennék neki. Többé soha.
Ahogy meghallom, amit majdnem kimond, halk nyögés szalad ki a torkomon. Alsó ajkam bőrébe harapok, de csak finoman, erőtlenül. Erővel fordítom el fejem, hogy véletlenül se láthassa, ahogy lesütöm pilláimat. Ez már több, mint bűnbánás. Azt is éreztem, érzek, ez csak természetes. De nem hiszem, hogy pusztán a saját lelkem megnyugtatására, csakis ilyen irányú önzőségből képes lettem volna ma eljönni ide, és megkérni, hogy ő is jöjjön el. Ennél több van ebben.
- Látni akartalak - jelentem ki hirtelen valamivel erősebb hangon, mint amit el tudok most képzelni magamtól a lelkiállapotomhoz képest. Még meg is lepődöm rajta, és hirtelen ajkaim elé kapom egyik kezem. Aztán leeresztem. Miért is ne? Ha már belekezdtem, akár folytathatom is.
- Azt hiszem, aggódtam. Mert úgy éreztem, még kell beszélnünk. Ha csak azt akarod mondani, hogy többet ne beszéljünk, akkor is. Nem vagyok olyan, mint voltam, és ilyen nem akarok lenni. Sok mindenre képes vagyok, de a bizonytalanságot meg a "mi lett volna ha"-kat tippelés alapon feldolgozni nem.
Vagyis, mondjuk ki (de azért mégsem mondom): önző vagyok. Ezt eddig is tudtam. Igen, piszkosul rossz volt, amíg nem láttam, és most már attól is jobb, hogy csak itt áll. Vannak persze keserű érzéseim, mert nem fog átölelni, megcsókolni se most, sem akármikor máskor, szóval ezek szerint vélhetően soha. De akkor is látnom kellett! És nagyon nagy baj, ha ő ezt nem érti meg.
Próbálok olvasni az arcáról, talán a tekintetéből. Nem tudom, fog-e, akar-e nekem akármit mondani. Talán most már értenék belőle, ha szó nélkül elmenne, talán felfognám, hogy békén kell hagynom őt akkor is, ha fáj. Követem tekintetemmel, de egyetlen lépést sem teszek sem felé, sem azért, hogy távolodni kezdjek. Felé nem merek. El meg nem tudok.


Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptySzer. Feb. 06, 2013 3:55 pm

Most hogy ezt a gondot megoldjuk, elővettem a mobilom, s még Ő beszélt, én szépen átpötyögöm a nevté.
Sz... hol a francban van már... Oh, meg is van. Szépség, option, igen, átnevezés, nagyon helyes, de mi legyen az?
Nem is igazán kell rajta gondolkodnom. NÉVTELEN LÁNY, igen ez megfelelő lesz. OK.
Látni akart, nagyon jó, és most még is mit kezdjek vele.
A telefont vissza süllyesztem a zsebembe.
-Nincs miért aggódnod, jól vagyok. Megvagyok a magam módján. Eddig is eléltem, ez után is el fogok. Nem jött el a világ vége. Attól még, hogy el... elhagytál még nem azt jelenit, hogy késsel ugrok saját magamnak. - Gyerekes lenne, hogy még mindig neheztelek rá? A faszt. Szerintem pont ez az egészséges, hogy dühös vagyok.
Lábammal belerúgok egy kőtörmelékbe. Ennél többet nem tudok mondani erre a helyzetre. Ránézek és talán nem kevés megvetés látszik arcomon, de már dolgozok rajta, talán pár röpke másodperc kell ahhoz, hogy el is tűnjön, és volt nincs.
Valahogy terelnem kell magamról a témát, mert nem akarom hallani, hogy sajnálja e, nem érdekel, azaz idő már régen elszállt , hogy érdekljen a sajnálata és nem is kell. Ránézek Kyraihra, eléggé olyan, mintha kétségbe lenne esve, de őszinte leszek, így jár az, aki elhagyja azt akit elméletileg szeret, ráadásul pont akkor, mikor kiderül, hogy a másik is rohadtul szereti.
Ez van, ez egy kibaszott nagy szar kupac ami van.
- Hogy van a gyerek?- Jó kérdés? Szart, ez is csak egy csapda, csak most magamat vezettem bele. Pont arról a gyerekről kérdezek, akit mi fogadtunk örökbe, nagyon jó, ennél több eszem már nem is lehetne. Még nem is láttam, azt sem tudom, hogy néz ki, de akkoriban voltam annyira idióta és olyan szerelmes, hogy rábólintsak erre is. Fasza.
Orrnyergemet jobb kezem hüvelyk és mutató ujja közé csippentem és masszírozgatni kezdem. Ez egy hosszú este lesz, már látom. Csak remélni tudom, hogy nem fogunk vitázni, mert akkor tutira összeomlik itt minden rozoga épület, ha mástól nem , a haragomtól biztosan.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptySzer. Feb. 06, 2013 9:23 pm

Loosed from strange hands into the wet wild night


Igen, minden pillanattal egyre keményebb és egyre fájdalmasabb ez az egész. Van az a rész, mikor elkezdenéd várni a holtpontot: eszmélj rá, hogy nem most kell olyasmit mondanod, amit nem akarsz, mert már rég megtetted, amit nem akartál. Nem kell bocsánatot kérned, hiszen már kifejeztél mindent, ami fontos volt, és csak a kevésbé lényeges dolgokat tartottad magadban eddig. Nem érdemes eltöprengeni róla, hogyan vegye be a lelked, hogy mindennek, mindennek vége van, hiszen eddig is tudtad, csak nem érezted, mert valahogy ügyesen kikerülted, hogy megmondd az igazat magadnak.
Egy sóhaj. Ennyi megy.
Míg ő a telefonján pötyög, én azon küzdök, hogy ne tépkedjem fogaimmal a számról a bőrt. Persze mindegy. Nem fáj, ráadásul úgyis hamar visszanő. A vámpírlét két dologról szól. Nem szerzel új sebeket, mert kikerülöd őket. És ami azelőttről való, hogy elhatároztad, hogy "tényleg kihűlsz", azt sosem fogod tudni begyógyítani magadon.
- Értem - felelem lassan. - Örülök.
Ugyanaz a síri hang mindkét oldalon. Ellöktem, és képtelen vagyok elereszteni. Visszarántanám, de ebgondolat! Szívesen hozzátenném, hogy én viszont magamnak ugrok egy késsel, ha attól neki jobb lesz, de ezt már ki sem mondom, hiszen nagyon jól tudom, mit felelne rá. "Ne legyél hülye"... "Én nem kívánom a... halálodat..."
Nincs jogom sajnálni magam, ez tény. Ő pedig nem kérné soha, hogy sajnálni kezdjem. Bevallhatnám neki, hogy szeretem, és hogy belehalok ebbe, de egyrészt már meghaltam, másrészt az érzéseimmel sem igen tudna már mit kezdeni. Miért hívtam ide? Miért nem vagyok képes csak úgy némán belenyugodni ebbe az egész helyzetbe? Nem tudom. Nem tudom. Rohadtul nem tudom.
A padlót bámulom, már ami maradt belőle régről. Kérdése kizökkent. A Kicsim... Az - röhejesen hangzik - életerőm!
- Ő... Hát, jól. Kár, hogy nem ismeritek egymást. Szerintem tetszene neked - mondom. Honnan az istenből tudom, hogy tetszene-e neki? Valamiért így érzem. Nem látom, ez a Jack az-e, akit megismertem, és aki megismert. Akinek kellettem, és... Szívesen a fejem verném a falba, de mi a halált érnék el vele? Nem, a halált biztosan nem.
Bárhogy is, ezt sem tudjuk meg soha. Olyan könnyen lépett el, talán nem is szabadott volna zaklatnom vele, hogy keresem. Nem szabadott volna megnehezítenem neki, tudatni vele, hogy nem bírom olyan jól nélküle, mint azt ő vagy én, vagy akárki hitte volna.
Mindenféle szavak akarnak kicsúszni a számon, de nem engedem őket. Valószínűleg mindnek késő lenne már, talán ez az a holtpont, ahonnan nem kell és nem szabad tovább lendülnie semminek. Itt kellene megállni, abbahagyni.
- Igyekszem egy szóba tömöríteni az egészet, hogy hamarabb mehess, nem szeretnélek feltartani.
Megvonom a vállamat, megengedek magamnak valami nagyon gyatrára sikerülő mosolyt. Mi is lehetne az az egy szó? A sajnálom nem jó. Azzal nem mondanék semmit. Az ember mindig sajnálja, ha veszít. És én nem is csak veszítettem, egyenesen kidobtam őt. Amit persze sajnálhatok, de nem miatta, hanem csak magam miatt.
A szeretlek meg olyan szó, amit valószínűleg meg se hallana tőlem. És jogos is volna! Nagyon szívesen mondanám ugyan, de jelen pillanatban a legcsekélyebb értelme sem volna ennek. Sok, sok szó fut át az agyamon. A hiányzoltól a félekig. A könyörgömtől a kelleszig.
Miért akarok egyáltalán beszélni? Miért akarok változtatni bármin? Miért tépkedek sebeket, miért rugdosom a lelkét? Hátat fordítok. Egy pillanatig nagyon erős a kísértés, hogy az eszemre hallgassak, és anélkül az egy szó nélkül menjek a dolgomra, ahogy azt talán a legegyszerűbben lehet.
- Megértettem - mondom végül. Nem sok, de talán pont elég. És dőlni, szakadni kezd. - Magamat, téged, ezt az egészet, talán. Vak, hülye, szemét, totálisan mindegy, mi voltam, de szeretném, hogy tudd, hogy nem léptem át ezt a dolgot olyan könnyen, mint talán hiszed. Nem gondolom, hogy vigasz lenne neked, hogy én is szenvedek, inkább valószínűleg azzal tudnám megkönnyíteni ezt, ha többet nem rángatnálak sehová, és nem is keresnélek soha. Nem merem és nem is akarom megígérni ezt. Minden olyan pillanatot bánok, amikor nem vagyok veled, mert olyankor egyáltalán nem vagyok. Ha neked egyszerűbben fog menni leélni az életedet nélkülem, mint nekem végig"létezni" egy öröklétet ezzel a tudattal, akkor örülök. Remélem, így lesz. De nem, igazából nem akarom.
Megengedek még egy mosolyt. Újabb sóhaj szakad fel. Talán már nem is lennék az a Kyraih, aki vadász volt, aki élt, akinek dobogott a szíve? Nem sírok. Irtózatosan remegek ugyan, de nem fázom és nem is fűt semmi sem. Nem dobog a szívem, nem érzem minden porcikámban a vérem lüktetését. Halott vagyok. És valószínűleg ugyanannyit érek, mint az egész előbbi szófosás.
- Akármikor elmehetsz, és tudomásul igyekszem venni... De ezt már biztos tudod - mondom még, és visszasétálok a farönkömhöz, vagy mi a nyű volt az. Leülök rá, és várom, mikor megy el, vagy van-e bármi, amit szeretne... Hát, kiadni magából, talán.


Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptySzer. Feb. 06, 2013 10:12 pm

Jól, hát persze, hogy jól van, hiszen hogy másként is lehetne, hiszen az csak egy gyerek. Egy ártatlan gyerek, akinek ha minden igaz, akkor van szerető és normális anyja. Remélem, hogy így van, és vigyáz rá, hogy nem tartja hazugságok között. Persze nem azt mondom, hogy már most vágja a fejéhez, hogy milyen is világ, maradjon meg nyugodtan még abban az életben, abban a mesevilágban amiben van, ez lenne a normális. Az más kérdés, hogy ez nem mindenkinek adatott meg, hogy vannak olyan szerencsétlenek, mint én, de ez most nem tartozik ide, és nem mintha ki akarnám mondani.
Felnézek, mikor ismét megszólal.
Most szívesen játszanám én azt, hogy gyerek vagyok, vagy hogy egy idióta, és szívesen eltakarnám a szememet, mi több kezeimet szívesen tapasztanám a füleimre. Nem akarom hallani azt ami most jön, de nem lehetek olyan gyerekes, hogy ezt tényleg meg is tegyem, pedig kurva nagy a kísértés.
Csak úgy dőlnek belőle a szavak. Fasza, szinte fel sem fogom azt amit mond. Fura ez, mint amikor éppen az ájulás kerülget, és csak felesleges mellékzöngének fogod fel a körülötted lévő emberek szavait sikolyait. Csak zörej, zajok, nem is érdekelnek. De ez most más, érzem a hangjából kicsendülő fájdalmat, ahogy a szavak szaporán, de még is érzelmekkel tele hagyják el formás ajkait.
Mély levegőt veszek. Fáj? Kinek, nekem? Hazudhatnám, hogy nem kurvára nincs rám semmilyen hatással, oda szarok, ahova éppen mondja most nekem valaki fikarcnyit sem érdekel, hogy közben az exem itt éppen kiönti nekem a lelkét, de nem lenne igaz.
Érdekel, és én is érzem, ahogy a mellkasomnak csapódik mind az, amit mond. Tépdes, mar minden egyes kiejtett szava. Felfogom és meg is értem, szerencsétlenségemre, mert jobb lenne, ha nem így történne. Annyival egyszerűbb lenne, ha nem érteném, ha nem érezném át mind azt amit mond.
Kezd felötleni bennem az a pofátlan gondolat, hogy talán direkt csinálja. Biztosan nem így van, de így legalább ezzel a hülye tudatfoszlánnyal egyszerűbb átvészelni azt a cunamit amit felém küld.
A harag csak úgy tobzódik bennem, mély levegőket veszek és nyugtatom magam, de mikor arról beszél, hogy szeretné az öröklétet így élni, vagy mi a fene, akkor lekap a düh ragadós karja, és maga alá gyűr.
Az ideg diktál mindent hirtelen állok fel, mikor az utolsó szavak is elhagyják ajkát. Akkor megyek el amikor akarok? Még szép, ezt én is tudom és meg is lódulok, de az ajtókeretnél, ahol bejöttem megtorpanok és vissza fordulok felé.
- Igazán? Neked szar? Szerintem te csak ne papolj róla, hogy neked mekkora fos volt az életedet mostanában. Ha jól emlékszem te dobtál ki engem, nem is egyszer. Melletted voltam, vigyázni akartam rád, de te... neked ez nem volt elég, több kellett, hát most nézz magadra! Minden elvesztettél ,senki nincs melletted, aki rohadtul vigyázna rád, aki annyira szeretne, mint én, vagy mint én tettem. Eltaszítottál magadtól. Ez van. Most már felesleges minden. Nem vagyok akkor idióta, hogy még egyszer végig nézzem azt amit velem tettél. Most bánod? Miért nem bántad akkor, amikor még volt olyan aki meg is hallotta volna? Megvártad, hogy kimondjam azt a kurva szót, és utána úgy dobtál ki, mint egy kupac szart. Ezt akartad hallani? Volt értelme, hogy idehívjál? Tudod mit én vagyok a fasz, hogy eljöttem. - Nyeltem egy nagyot, remegtem az idegtől.
Nem akartam, hogy ez legyen, nem akartam neki semmit mondani.
Zsebemben rezgésnek kezd a telefon. Előveszem és látom, hogy a feladó Tya. Fasza.
Megnyitom az üzenetet. "Beszélnünk kell!"
Mi a fasz van, mindenki most akar kiakasztani? Ujjaim megfeszülnek a kis készüléken, és még mielőtt a falnak vágnám, vagy agymenésem közepette szétroppantanám, vissza teszem a zsebembe. Rég voltam már ilyen zabos, nem gondoltam rá, hogy ez lesz. Hülye terv volt azzal idejönni, hogy csak fekete-fehér, igen-nem- et fogok játszani. Vesztettem, megint.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptySzer. Feb. 06, 2013 10:42 pm

Loosed from strange hands into the wet wild night


Bólint, fejet ráz, bólint, fejet ráz. Nem sír. Nem mozdul. Baba.
Ott ragad torkon a szituáció, amikor belőle is elkezd ömleni a szó. Nincs benne kérdőjel, csak amikor egy mégis előbukkan, akkor emelem fel egy kicsit a fejem. Igen, hallanom kellett. Akarta hallani a halál! De muszáj volt. Ezt nem tudnám megmagyarázni neki.
És persze nem is állok neki. Lement a köröm. Igen, értem, hogy dühös, jogos, és valahol mélyen örülök, hogy kiadja magából. Ez azért valami minimális... Nem, semmi. Hagyjuk. A feltételezések korát kilőtte egy másik.
A telefonja valószínűleg épp megmenti a napot, ahogy azt mondani szokás. Én meg nem bírok szóhoz jutni, de azt hiszem, elég világosan a tudtomra adta, hogy nem is kíváncsi rá. Nyelek én is egyet. Könyökömet megtámasztom a térdemen, a másikat a másikon, államat a két egymásba kulcsolt kezemre helyezem. Csak nézem. Mire jó? Azt hiszem, eltárolom az utolsó darabjait, amiket most hozzám vágott. Amennyim Jackből marad akkorra, ha a Kicsi egyszer majd megkérdezi, honnan kapta a második nevét.
Ezt elintéztem magamnak. De esküszöm, már nem is ez fáj. Most ért el idáig a hideg zuhany, és igen, nagyon is tisztában vagyok vele, hogy mi van. Nem csinálhatom ezt vele.
- Mellettem voltál. És vigyáztál rám. És szerettél. És nem, soha senki nem fog úgy. És én sem fogok senkit így. De azért azt remélem, téged fog majd valaki úgy becsülni, ahogy megérdemled... És az illetőnek még időben leesik a dolog.
A többit pedig lenyelem. Felállok, és megkönnyítem ezt. Nem játszok én filmeset, nem sétálok el mellette, elvégre tudom, hogy van még kijárat ezen kívül. Átvillan egy csomó minden a fejemen, de tudom, hogy az is mind mindegy. Most az eszem vezet? Vagy épp most kapott teljes jogot felettem a normális, érző Kyraih?
- Volt értelme, hogy idehívjalak, igen. Hogy tudjam, hogy többé soha nem fogom tudni megtenni ezt veled - bólintok vissza egyet. Ha továbbra is a telefonját bütyköli, nem is fogja látni, ahogy valami hülye, érthetetlen mosollyal az arcomon még intek egyet felé. Csak bírjam ki, míg kiérek innen. Igaz, most se számítana, ha üvölteni kezdenék vagy elerednének a könnyeim. De ez már az én ügyem, és nem fogom őt akarata ellenére belerántani. Mert azt sem tehetem.

Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 12:16 am

Szinte meg sem hallom szavait, úgy is csak engem igazolnak. Igen tudom, igazam van, meg mi egymás. Nem azt mondom, hogy nem figyelek rá, de próbálom elkerülni azt, hogy még jobban berobbanjon az agyam. Már ez is több, mint akartam, sokkal sokkal több. Szerintem azzal mind a ketten tisztában voltunk, hogy ha eljön ez a pillanat, akkor nem éppen fényesen fog végződni.
Felnézek rá, mikor végre a zsebem mélyén van a telefon.
Ez most komoly? Megint ezt csinálja, megint kikényszeríti belőlem, hogy válaszoljak, és magamra hagy?
A faszomat most már ebbe az egész helyzetbe. Ez sehogy sem jó. Ha beszélek azért nem jó, ha nem szólalok meg, akkor meg azért nem. Most még is mi a faszt csináljak akkor?
Mély levegőt veszek, és hogy minden ideget kivigyek magamból egy baszott köbe rúgok, ami a falon csattanva magával ragad pár fakolatnyit, és a földre esik.
Ökölbe szorítom kezemet, hogy ujjaim roppanásig feszülnek.
- Várj... - Nem lépek utána, csak elfordulva végig szántom ujjaimat hajamon.
Ez a beszélgetés, már sehogy sem lesz jó, ez be bizonyosodott, elkúrtuk, mind a ketten, nem akartam beszélni azzal a nővel, aki megsebzett, és addig tartottam csukva a pofám, míg ki nem szakadt belőlem minden. - Hazaviszlek. Nem hagyhatom, hogy egyedül sétálgass. - Nem mintha meg kellene védenem, de még is mekkora faszfej lennék, ha hagynám, hogy egy ilyen környéken grasszáljon egyedül. Persze tudom, hogy pár pillanat alatt otthon lehet, legyen az bárhol is, de nem akarom, hogy olyanokkal fusson össze megint, mint a mestere, vagy a vérszopó Nazanek. Egy este is bőven sok volt belőlük, elég nagy kárt tettek.
Várom, és nézem, hogy vajon jön e, ha igen, akkor elindulok a kocsiig, és mikor oda érünk kinyitom neki az ajtót, én meg a másik oldalra sétálva még egy nagy levegő kíséretében beszállok a kocsiba. Szép tervek. Mit csinálsz ma gyökér Jade? Hogy én? Ááá semmi különöset, csak elmegyek összeveszni a volt nőmmel, és utána, mintha mi sem történne hazaviszem. Biztos, hogy ez jó ötlet Jade? Miért ne lenne az? Ez csak a volt nőm, akinek leordítom a fejét, és utána kedvesen felajánlom, hogy szálljon már be a kocsimba, mert vámpír lévén nem megbízható a környék, ezért üljön már be egy vadász kocsijába.
Ja, hülye meg nem vagyok, de ez van, már odáig is eljutottam, hogy interjút folytatok magammal. Ki a hülye? Hát én biztos nem!
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyKedd Feb. 19, 2013 6:25 pm

Loosed from strange hands into the wet wild night


Van ebben az egészben valami annyira drámaian szép. Talán a fájdalom, és mégis a könnyek elmaradása teszi, hogy nem hallom most a belső szaggatást, ahogy dolgok eltörnek, széttépődnek bennem. Lehet, hogy most könnyű lesz nyugodtnak maradni, pedig soha nem voltam még ennyire zaklatott. Annyira élesen tudom, hogy hol vált el, hogy mit akarok tenni és hogy mit kellene tennem, hogy már tudom, nem érdemeltem ki a jogot, hogy azt tehessem, amit csak szeretnék.
Megtorpanok az Ő hangjának hallatán. Na most, most határozottan érzem belül a csattogást, a repedezést. Nem tudom, egyébként mennyire épek egy vámpír belső szervei, de egy száz: a lelkem, az már sosem lesz ép. Magamnak csináltam, és ha bánom is, és ha vissza is csinálnám, erre nincs lehetőség. Felelnék Neki, tudom, lenne mit mondjak. Makacskodhatnék, elmondhatnám, hogy mennyire erős vagyok. Igen, erős. Azért tarkítottak annak a vadásznak a hegei hosszú időn át. Pontosan emlékszem, hogyan reagált rá Ő, mindarra, ami történt, ahogy a nyakam, az arcom kinézett. Persze. Én. Erős. Igaz, legalább vámpír vagyok. De annak is pocsék. Vámpír voltam akkor is, amikor Ő a vérét csókolta a számba, és lám, én nem kértem belőle. Nem a vére kellett. De hiába mondanám, hogy nem is a szívét akartam összetörni. Hiába, mondhatok én akármit, a tetteim hosszú időn át mást sugalltak.
Így tehát ideje, hogy az életben egyszer, először, talán, engedelmeskedni kezdjek. És nem azért, mert ne ellenkezhetnék, vagy mert gyáva vagyok. Azt hiszem, a legjobb lecke, amit ettől a csodálatos férfitól kaptam, az volt, hogy tiszteljük a másikat olyannak, amilyen, és szeressük is úgy. Megbuktam a vizsgán, de legalább a pótvizsgára megtanultam a tananyagot, már ha szabad ezt ilyen otrombán mondani.
Szerelmet vallhatnék, bocsánatot kérhetnék, motyoghatnék magamnak, elrohanhatnék. Erőm volna mindenhez, amit csak eltervezek, de ki vesztegetne el még egy rövid pillanatot, egy autóutat is, amíg Mellette lehet? Lassan, nagyon lassan követem Őt a járműig. Kinyitom magamnak az ajtót, és lopva mélyre szívom tüdőmbe az Ő illatától telt édes levegőt. Pedig semmi szükségem a levegőre. Csak az Ő illatára van szükségem...
- Köszönöm - mondom nem túl hangosan. Talán meg sem kéne szólalnom többször, míg el nem érünk a házig. Abban biztos vagyok, hogy be nem hívhatom, egyetlen, tömör, fájó sziám maradt neki az egész élete végéig, az én egész öröklétem végéig. És biztos vagyok benne, hogy sokáig, végtelen időkig fogok emlékezni rá.
Óvatos oldalpillantást vetek rá, ahogy becsatolom a biztonsági övet, és két kezem ujjait egymásba kulcsolva az ölembe fektetem. Igen, az arca épp olyan most is, talán csak többet ránganak rajta az izmok, több fájdalmat, több ürességet olvasok le róla. Lehet, hogy nem szabadna csinálnom? Ő az egyetlen, akivel kapcsolatban soha egy pillanatig sem jutott eszembe, hogy bevessem bármelyik képességemet, és most sem tenném, de talán már az is undorító, hogy megpróbálom az arcáról leolvasni, a szeméből kiolvasni mindazt, amit nem vág a fejemhez... Mert kettőnk közül ő mindig is tiszteletben tartotta a másikat...
Fel kell emelnem a felé eső kezemet, tenyeremmel arcomba simítok pár hajtincset, hogy ne látsszanak most már tényleg kifutó könnyeim. Nem, sírni nem fogok, de a franc tudja ezt csendben viselni! Mintha a tulajdon karmaimmal vájnám ki a saját semmirevaló szívemet.

Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:21 pm

Ez már az én terepem, és mindig is az marad. Az én kocsim, az én tulajdonom, az én másik testem. Fura ez, de igaz, az autóban mindig úgy éreztem magam, mintha a testem egy másik része, úgy érzem a motor zúgását, mintha csak a szervezetem tenné a szokásos műveleteit.
Beülve a kocsiba, a slusszkulcsot már a helyére is teszem és elfordítom. Megnyugtat, ahogy hallom a motor halk, de még is erőteljesen hangját.
Sóhajjal kanyarodok ki ennek az átokverte helynek a környezetéből. El innen, mindegy, hogy hova, csak el innen jó messzire. Szar élmény volt, és ha még most is itt ül mellettem az a nő aki talán egykor rohadt sokat jelentett nekem, most meg a fejéhez vágtam dolgokat, még most sem tűnik úgy, hogy ez egy rendellenes helyzet. Nem zavar, hogy itt van, inkább nyugalom árad szét a testemben. Mintha mindig is mellém tartozott volna, és mindig is mellettem lett volna. Mintha nem telt volna el annyi idő külön, mintha nem lettem volna más nővel. Ez most mind nem számít.
Az agyam, tisztára normálatlanul viselkedik. Most idegesített fel, most ordítottam vele, és még is örülök neki, hogy haza vihetem. Szánalmas vagyok.
Nem fecsérelek arra időt, hogy bekössem magam, nem érdekel, még annak ellenére sem, hogy az anyám egy kocsiban halt meg. Talán pont ezért nem kötöm be magam, ő ezért halt meg, mert be volt kötve és nem tudott kiszállni.
Így legalább ha ütközök rittig kirepülök az szélvédőn. Szinte az ajtóra épülök, próbálok minél távolabb kerülni tőle. Ez inkább az én javamra szolgál és nem az övére. Tiszta fejjel próbálok gondolkodni, és tudom, hogy ha csak pár centivel is közelebb kerülnék hozzá, akkor a már a tudatomba égne az illata, amitől aligha lennék ép eszű.
Balommal felkönyökölök az ablakhoz, úgy tartom kezemben a kormányt, jobbom meg végig a váltón marad.
A sebváltót fogva ujjaim szinte örökmozgó táncba kezdenek, kinyílnak, összezárulnak, kinyílnak, összezárulnak. Önkénytelen mozgás? Meglehet.
Vonásaim merevek, dühös vagyok saját magamra, hogy hagytam, hogy elszabaduljanak az érzelmeim.
- Nem akartam kiabálni.- Ha nem is lágy a hangom, azért remélem, hogy a mondanivalóm célt ér. Fasz voltam, ezt nagyon jól tudom.
Oldalra pillantok és látom, hogy a haját az arcába húzta, faszom, vissza kapom a tekintetem az útra és lassítok egy kicsit, ne már százzal hajtsak végig az utcákon. Ujjaim bizseregnek, muszáj megtennem. Oh faszom, hogy lehettem ekkora idióta, csak biztos akarok benne lenni, hogy nem miattam szomorú. Idióta gyökér, hát már hogyne lenne pont miattad, persze, hogy az én hibám. És persze itt van ismét a jó riporter énem. Király.
Rákanyarodok a főútra, és próbálok megálljt szabni a lábamnak, hogy ne nyomjam tövig a gázpedált. Csak szépen lassan, csurogjunk inkább hatvannal végig.
Felemelem a váltóról a kezem, egy kicsit tétovázok, majd mutató ujjammal elhúzom a haját, és a füle mögé tűröm. Vetek rá egy futó pillantást, ujjaim talán egy kicsit tovább időznek el hajában mint kellene, álla alá nyúlok, és ha akarja ha nem, magam felé fordítom az arcát.
Felé nézek, megnézem magamnak az arcát.
Hát igen, egy kivételesen nagy balfasz vagyok. Egy érzéketlen idióta seggfej, muszáj volt, hogy még tapossak rajta egyet kettőt? Gyökér.
- Hey, ne haragudj, nem akartam köcsög lenni. - Mondom neki, de el is veszem a kezem, és ismét az utat nézem.
Most legalább a hangomban tényleg ott volt a megbánás. Talán azért nem kellene másik kocsinak, vagy falnak menni, mert éppen bocsánatot akarok kérni.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyKedd Feb. 19, 2013 8:36 pm

Loosed from strange hands into the wet wild night


Szerencsére úgy, ahogy elbírok a könnyeimmel, bár volt idő, amikor nagyon is síró-pityogó voltam, vámpírként kénytelen az ember lánya megkeményedni. Bár a kicsi is sok könnyet kiparancsolt belőlem, inkább csak magamnak sírtam, amikor senki sem láthatott, és úgy, hogy tudtam, a kisfiam addig is biztos kezemben van. Mondhatom, soha nem fájtam, szenvedtem annyit, mint mióta Jack nélkül vagyok, és az Ő közelsége most is ad valamiféle megnyerő hatást, valami olyan hangulatot, hogy mellette a legjobb, legbiztonságosabb helyen vagyok.
De hiszen már nem vagyok senkije sem. Tudom, most "rendes akar lenni", vagy tudja a fene, mivel magyarázná, Ő egyszerűen ilyen, ilyen nagyszerű, ennyire lovagias. De nem hiszem, hogy lenne még az életben akármi mondanivalója a számomra.
Nem szólok semmit, csak lopva figyelem, majd elkapom róla tekintetem, hogy biztos ne láthassa meg azt a pár kósza könnycseppet. Megérzem a kifújt levegőjét, amikor fejét erre fordítja, én azért vagyok vámpír, hogy sokkal élesebben érzékeljek, és nem azért, hogy érzéketlen legyek. Azt is érzékelem, hogy most is ugyanannyira szeretem őt, ha nem még sokkal jobban, mint eddig valaha is, de mit tehetnék? Esélytelen belátni, esélytelen megérteni bárkinek, aki nincs benne ebben, de főleg elviselni nagyon, nagyon nehéz.
És megszólal. A hangja még recseg, nem tudom, hogy mi van benne, amit ennyire nem akar megmutatni. Aggódnia nincs miért, nincs jogom haragudni rá, és amúgy sem tenném soha. Mégis, ha lenne dobogó, forró szívem, most újra megszakadna, hogy ő ennyire kedves, igen, Kedves velem azok után, mindazok ellenére, ami köztünk történt.
Halkan köszörülöm meg a torkom, óvatos mozdulattal elmorzsolom szemem sarkából a könnycseppeket. Nagyot nyelek, majd mosolyt erőltetek arcomra, és oldalt fordítom a fejem.
- Nem, nem a te hibád. Te mindig a lehető legjobban viselkedsz. Most is nagyon... Kedves vagy.
Még nagyobbat nyelek. Nem képzeltem, hogy ilyen nehéz rendeltetésszerűen használni ezt a szót. Hirtelen fordítom el a fejem, nyelvemmel végigszántok felső ajkamon, majd gyenge erővel az alsó ajkamba harapok. Most, most tudnék órákig zokogni, mert szeretem ezt a férfit, és mert még csak nem is elvesztettem, hanem saját csodálatos tettemnél fogva eldobtam Őt.
Hallom a hangját, újra és újra végigseper az agyamon, ahogy fáj, ahogy felszakad, nekem is ugyanúgy szakadnak fel (vagy ki) testemben, lelkemben a dolgok. De nem mondhatom neki, hogy szeretem. Miért mondanám? Már elvesztettem rá a jogot, hogy szeressem Őt.
- Jól vagyok, tényleg. Csak... Menjünk - kérem Tőle, pedig esküszöm, soha nem kérnék ilyet önszántamból. De nem akarom, hogy azt higgye, miatta van. Magam miatt fáj. Az fáj, amit én tettem vele, és az, hogy látom rajta, hogy nem, ezt tényleg soha-soha-soha nem lehet megbocsátani.


Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 10:21 pm

Természetes, hogy a helyzet csak még szarabb lesz, mint ami. Másként nem is lehetne, mivel alapszabály, hogy a friss volt nődet ne akard furikázgatni, mert az vagy neked szar, vagy neki. Nincs olyan, hogy mind a ketten vigyorogtok, és semmi vita, vagy semmi feszkó. Lehetetlen, ha meg még is... áhht a faszt ilyen nincs. Ebben a témában, és szituban nincs másik lehetőség, valamelyikőtök mindig szenved, vagy a még szarabb, ha mind a ketten.
Szívesen verném a fejem a kormányba, és nagyon valószínű, hogy meg is fogom tenni, amikor már egyedül leszek, aztán haza megyek, bepiálok, vagy most rögtön megyek egy kocsmába, és a sárga földig iszom magam, hogy utána már nem legyek tisztában azzal, hogy álmodok, be vagyok rúgva, vagy full betéptem.
Most mit kellene mondanom? Nem véletlen, hogy miért nem tartom senkivel a kapcsolatot, akivel egy kicsit is több időt töltöttem el "kapcsolati" idő alatt.
- Figyelj én... nem tudom, hogy mit mondjak. Csak felcsesztem az agyam, utálok az érzelmekről beszélni, te is tudod. - Akaratlanul is gyorsabban kezdek hajtani, csinálnom kell valamit, kb mindegy, hogy mit, csak gyorsan vége legyen ennek az egésznek.
Viszont nem akarok felcsavarodni egy fára sem, mert az oké, hogy Kyraih gond nélkül kiszállna a kocsiból, de hogy az én darabkáim porszemekké alakulnának az is száz.
Ismét lassítok. Olyan vagyok mint valami kattos, hol gyorsan, hogy meg lassan megyek.
- Mondanál valamit, mondjuk hogy mi van veled? Mindegy mit, csak szólalj meg, nem akarom, hogy rossz kedved legyen.
Ránézek, hogy nyomatékot adjak a szavaimnak, majd ismét az állához nyúlok, magam felé fordítom és a szemébe nézek.
Ez amolyan vezess a halálba szitu. Bámulom miközben vezetek, igazi életbiztosítás. Sóhajtok egyet mérgesen és vissza nézek az útra ami kietlen és unalmas. Semmi változás, lehet, hogy eltudnék vezetni Kyraihékhoz úgy, hogy rá se kell néznem az útra.
Vicces lenne kipróbálni, de majd egy másik alkalommal amikor totál részeg vagyok, és egymagam.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyPént. Feb. 22, 2013 8:22 am

Loosed from strange hands into the wet wild night


Újabb érintés. Csak ezekre a pillanatokra lassul le minden kint is és a fejemben is, mintha most már - és egy ideje talán tényleg így is van - ezek a másodpercek volnának számomra az egész világmindenség. Az elsőt valahogy elsikkasztottam, csendben betudtam valami titkos tévedésnek, de most, most azt akarja hinni a lelkem, hogy neki sem... Tűnhetett el ez az egész nyomtalanul. Nagyot nyelek, és elgondolkodom rajta, hogy talán ideje volna tenni vagy mondani valamit, de úgy érzem, semmi nincs, amivel igazán megnyugtathatnám őt, hogy legalább ne csavarodjunk fel egy fára, és tudjam, hogy ő is egyben marad, míg hazaér.
- Tudom, de teljesen érthető is volt - bólintok lassan. Megszeppent mosollyal nézek rá, mindaz, amit tesz vagy mond, nagyon jól esik, de tudom, hogy nem érdemlem meg, és ez csak még jobban megnehezíti számomra az egészet. Mert nem vagyok feljogosítva rá, hogy az érintését viszonozzam, képes lennék a folyóba ölni magam, de talán ezért nagyon jó, hogy várnak otthon, másrészt pedig, hogy aki nem lélegzik, az fulladásba nem halhat bele.
- Én sem akarom, hogy neked rossz kedved legyen, de azt hiszem, ezen gondolkodni késő - húzom el a számat finoman. Nagyon óvatosan kell megfogalmaznom minden apró gondolatot. Most komolyan mondjam azt neki, hogy addig minden szép, amíg vele vagyok? Mert igen, valami ilyesmi lenne a teljes igazság. Illetve: teljes? Akkor azt is hozzá kellene tegyem, hogy minden rezdülése pokolian hiányzik az egyébként sivárnak és valaki másénak ható életemből. Ha ugyan életnek szabad mondani.
- Talán meg kellene állnunk - javaslom óvatosan. - Mármint... Nem az idődet akarom rabolni, de ha van még miről beszéljünk, mármint ha azt akarod, hogy mondjak bármit is, jobb szeretnék közben nem szaltózni kettőt a kocsival... Bár tudom, hogy jól vezetsz.
Hangom minden apró másodperccel egyre halkul. A szemébe nézni, az körülbelül olyan, mintha egy dzsungelben a vízesésbe ugranék fejet, bár nem csináltam még olyat, és nem is merném megtenni talán. Mély lélegzetet veszek, holott vámpír létemre a vízben se lenne semmi szükségem rá. Nos, vajon ki tudom-e mondani...?
- Nem akarlak bosszantani vele, de tudod, most jobb. Most, hogy kicsit melletted lehetek. Szóval... Oké, nem a legjobb a kedvem, de ennek... Örülök - nyögöm ki végül, nem, ez az, nem is volt olyan nehéz, sírni nem fogunk, ő biztos nem, én meg már lejárattam magam épp eléggé, szóval akár mindegy is, mit teszek még. Csak vigyázzon magára. Istenem, kit érdekel, én hogy vagyok, csak Ő legyen jól...!


Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyVas. Feb. 24, 2013 4:06 am

Berezeltem volna? A faszt, nem szokásom leparázni, de ez most nem az a fajta félelem, amit a sok kis hülye szokott az után érezni, hogy beszól egy nagyobb darab fazonnak, nem ez most más.
Ez az a fajta félelem, amit az ember akkor érez, még kis szaros korában, a suliban. A tipikus a suli egy jelentéktelennek tartott sráca beleszeret az iskola bombázó nőjébe, és amikor a közelében van, nem tudja, hogy mit mondjon. Ezernyi dolog cikázik az agyába, de csak dadogás és értelmetlen szó fosás jön ki a torkán.
Jó ennyire nem vagyok most oda... sőt nem mondanám azt, hogy nem tudom, hogy mit mondjak, minden esetre csak furcsa, hogy a szívem gondolt egyet, és már más ritmusra jár mint eleve, nem olyan feltűnő a változás, inkább csak furcsa. Régen nem éreztem már ilyet, kb azóta, mióta.. Mindegy inkább lényegtelen.
Nem akarja, hogy rossz kedvem legyen, ez aranyos, de egyben igaza is van, már totál mindegy, hogy mit akar és mit nem, mert a dolgokat megtette, ezzel nekem nagy szart okozva, de én voltam a fasz, hogy hagytam magamat önfejűen bele esni ebbe a nőbe. Megtanultam már, hogy a nők olyanok, hogy nem adhatod testedet lelkedet teljesen oda, mert ördögi lények, mindig mondanak, vagy tesznek olyat, amivel kitépik a szívedet, és hogy még nagyobb szarban legyél még csavarnak egyet kettőt rajta, majd belerúgnak, csak hogy érezd a törődést.
Nem mondok semmit, még csak nem is bólintok, pedig nagy volt rá a kísértés, de nem.
Mond valamit azzal, hogy félre kellene állnom, de én ezt akarom? Akarom, hogy még több időt töltsünk együtt, ilyen kis légtéren belül? Biztos jó ötlet az, hogy adok még neki esélyt arra, hogy ismét felcsessze az agyamat, vagy ez megtörténhet egyáltalán, hogy megint kikelek magamból? Franc se tudja, de úgy döntöttem, hogy adok neki egy esélyt. Lassítani kezdtem, benyomtam az indexet is, amikor meg ismét megszólal. Nem terveztem, hogy ilyen durván állok meg, de egyből a fékbe tapostam, amikor meghallottam, hogy most jobb a kedve, mert... velem van.
Ez most kirángatott a nyugodt zónából, az arctalan mivoltomból, és bevallom, meghökkenve, és egy bolhabránernyit elkerekedett a szemem.
Nyeltem egy nagyot, nem gondoltam, volna, hogy hallok még ilyet tőle, vagy hogy úgy mond egy mércén említ magával, vagy mit tudom én.
Korrigálom a tetteimet, és szépen bekanyarodok, majd leállítom a kocsit. Egy kicsit hátrébb állítom az ülés háttámláját, félig az ülésen, félig az ajtónak dőlök háttal és úgy nézek rá.
- Ne mentegetőzz, nem bosszantasz, inkább megleptél ezzel. Jut is eszembe, remélem nem ütötted meg magad az előbbi mozzanatomtól, ennyit arról, hogy jól vezetek. - Mi a fasz ez a szó fosás?
-Mond amit szeretnél, vagy is azt amit kérdeztem, úgy értem, mesélj.
- Kijelenthetem, hogy most helyet nyertem az idióták ranglétráján, és az első fokra hágtam. Életemben nem voltam ekkora lúzer mint most. Ennyit erről. Ennél nagyobb égés nincs is. Nem mutatom ki igazán, hogy mennyire gáznak tartom a szitut, csak nézem őt és várom, hogy meséljen.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyKedd Feb. 26, 2013 9:42 am

Loosed from strange hands into the wet wild night


Gyakran vannak olyan döntések, amik tévedésnek bizonyulnak az ember életében, akkor is, ha az az ember vámpír, és sokkal hosszabb ideig kell viselnie döntései súlyát. Egyszerűen vannak dolgok, amiket el kell rontani, amikbe kicsit bele kell fulladni, bele kell halni. Nekem ez most nagyon sikerült. Bár ugyanúgy nem lélegzem, ahogy eddig sem, a lelkemet, azt hiszem, porrá zúzta az, amit most látok Őrajta, hogy megtettem vele. Nem szól, értem én, szeretné védeni magát. Én is szerettem volna védeni, de későn gondoltam bele, hogy akkor talán nem szabadott volna megkérnem arra sem, hogy jöjjön el ide, hogy találkozzon velem. Meg kellett volna könnyítenem a helyzetét, hogy felejthessen - de bárhogy is, én nem tudok felejteni, míg valami nincs lezárva. És igen, tény, hogy Jacket akkor sem tudom majd elfelejteni, ha beletelik vagy ezer év.
Bár nem látom rajta, hogy igazán akarná, és értem is, hogy nem viseli jól, amiket mondok, végül mégis megáll. Lehet, hogy nem is volt olyan rossz ez az ötlet, hiszen közben megmutatja, hogy tud Ő vezetni életveszélyesen is, ha nagyon akar, vagy ha szegényt sikerült kellően felidegesítenem. Holott nem ez a cél.
Érzem hangján, hogy tényleg megleptem, de azért nincs kétségem arról, haragszik vagy neheztel-e rám mindazokért a dolgokért, amik történtek vagy nem történtek velünk. Mély levegőt veszek, a szervezetemnek nincs ugyan szüksége rá, de a lelkemnek igen, olyasmi ez, mint a cigaretta, van, hogy csak a mozdulat hiányzik.
De mégis: mit mondjak még?
Úgy érzem, minden, amit mondhatnék, csak rosszabb és még leterhelőbb lehetne, mint az eddig elhangzott szavaim. Akarom én, hogy bűntudatot érezzen, miközben nem Ő volt a hibás? Dehogy akarom. Nincsenek rossz szándékaim vele szemben, de attól félek, minden, amit tehetek, eleve halott ötlet, hibás elmélet, csakis a balfék agyam olyan találmánya, ami a csöbörből valami még mélyebb és koszosabb vödörbe visz. Úgy érzem, nem tudok anélkül beszélni Jackhez, hogy bántanám, pedig isten a tanúm rá, ha létezik ugyan, hogy nagyon szeretnék beszélni vele. Szeretném, ha minden a régi lenne, de ne várjak lehetetlent, hát nem igaz?
- Igazából nem tudom, miről szeretnél hallani. Történtek jó dolgok, és történtek rosszak. A bátyám... Akiről lehet, hogy nem is tudsz, hiszen a létezését soha nem említettem senkinek... Megtalált engem és a Kicsit, kiderült, hogy farkas. Most a közelemben van, és ez nem jött rosszul, ha az igazat akarom mondani.
Oké, de vajon az igazat akarom mondani egyáltalán? Mármint: most komolyan kiönteném Jacknek a szívemet mindazok után, ami történt, amit tettem? Bár talán ideje elszakadni kicsit a múlttól, és megpróbálni legalább a jelen fényében értelmesen viselkedni egymással. Ideje lenne belenyugodni, hogy a fő cél az Ő részéről most már valószínűleg csak annyi, hogy minél kevesebb súrlódással váljunk el, valahogy úgy, mintha nem is lenne semmi baj közöttünk, egyszerűen csak elváltak az útjaink. A bökkenő ott van, hogy én ezt nem fogom tudni elviselni... De nekem van a legkevesebb jogom panaszt emelni ez ellen, ha bármi bajom van vele. És van bajom! Minden bajom van, mert nem ölelhetem át... Kicsit elhúzom a szám, próbálok visszakoncentrálni arra, amit mondanom kell. Mit kell mondanom, tényleg, mit vár?
- De mire vagy kíváncsi? - kockáztatom meg a kérdést, és ha esetleg azt mondja, hogy igazából semmire, talán mindenki mehet dolgára, és ő élhet tovább nélkülem boldogan. Bár lehet, hogy ezt tette eddig is, míg fel nem hívtam. Én ezt nem tudhatom.

Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 5:10 pm

Ironikus a helyzet. Mert mi a faszért érzem én magam most szarul azért, mert végre kimondtam, hogy mi a bajom? Jó persze nem teljesen mondtam ki, hogy mi is bassza igazán a csőrömet, csak utaltam rá. Azt nem mondtam neki, hogy leváltott engem egy nyomorult faszfejre, ahogy azt sem mondtam neki, hogy legszívesebben kinyírnám Nazaneket azért, mert hozzá mert érni.
Ebben csak az a poén, hogy ez kevésbé cseszi fel a fejem, mert nekem is voltak más nőim, mi több, bár ezt nem kötöttük senkinek az orrára, de Tyával is voltam. Tehát ezért nem is pofázok, viszont az, hogy elhagyott engem, na az baszta ki a biztosítékot nálam, mert ha arra volt ereje, hogy elhagyjon, akkor most miért is akar vissza kapni? Vagy legalább is miért akar velem találkozni, mert abban nem kellene biztosnak lennem, hogy vissza is akar kapni, de akkor még is mi a faszt akar tőlem?
Figyelek rá, megértem amit mond, és meg is lep. Ezek szerint nem tudta, hogy találkoztam már a bátyjával, hogy ismerem őt. Én sem mondtam el neki, pedig még Franciaországban voltunk amikor találkoztam vele.
- Ismerem a bátyádat. Azt viszont nem tudtam, hogy itt van. - Vallom be neki, és már most tervezem, hogy a közel jövőben össze futok Haverral egy eléggé szétcsapós estére. Már most tudom, hogy szükség lesz rá.
- Még Moire de Lansban ismertem meg, egyik nap a sportpályán, akkor beszélgettünk, hogy keres valakit, de nem jutottunk el odáig, hogy elvigyem hozzád, mivel sikeresen kidobtál, továbbá elköltöztünk. - Mondom neki, és nem szemrehányásként közlöm le vele a tényt, hogy miért nem, találkoztak, csak kicsúszott. Viszont már túl rég óta vagyok érzéketlen ahhoz, hogy ezt most megbánjam. Ez egy olyan magaslabda volt, amit kénytelen voltam lecsapni.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyPént. Márc. 01, 2013 10:51 am


from Kyraih to Jack,




Zene: itt;



Néha összenézünk, de ez még mindig nem olyan, nem tudok megállni és belenézni úgy a tekintetébe, ahogy szeretnék. Talán bűntudatból, de talán puszta gyávaság lehet az oka. Jó lenne, ha tudná, hogy voltaképpen egy árva csók se csattant el senki mással, csakis vele. És az az igazság, hogy bár hülye vagyok és nem láttam előbb, ennek örökre így is kellett volna maradnia. Még lehet, hogy így is marad, mert egyre biztosabban látom, hogy nem lesz több ilyen, nincs hozzá hasonló férfi másik, és ha volna se kell.
Mindegy.
Meglep kissé, ahogy elmondja - azaz kicsit a képembe vágja, de jogosan-, hogy ismeri Bátyót. Ezen elkerekednek a szemeim.
- Nahát, ez...
Nem tudok úrrá lenni a mondatomon. Igen, nagyszerű lenne, hogy ők ketten megismerték egymást, még ha röhejesnek tűnik is, hogy ő vadász, a bátyám farkas, én meg vámpír vagyok. Szeretném hinni, hogy ez nem számít, és valószínűleg nem is. Csak az az egy szó számít. Hogy kidobtam.
- Milliószor megbánom, ahányszor felkelek és lefekszem, sajnos ennél nem mertem többet tenni. Nem hiszem, hogy érdekel, de senkivel sem történt semmi, nem tudtam megtenni, nem is tudnám és nem is akarnám.
Úgy folynak ezek a szavak a számon, mintha áradás lenne az úgynevezett lelkemben. Hogy honnan nyerem a bátorságot, az kérdés. Hátravetem fejem, sóhajtok egyet. Hülye vagyok. Mindegy, ez világ életemben így volt, miért pont mostanra változott volna meg?


code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyKedd Márc. 05, 2013 9:04 pm

Úgy viselkedünk az egyik percben, mintha miden rendben lenne, a másikban meg, rájövünk, hogy semmi nincs rendben, és nem egy rég elvesztett barátságot ápolgatunk most.
Nevetséges az egész helyzet. Szemeim elkerekednek, amikor leközli velem, hogy mit tett, vagy mit nem tett meg az elmúlt pár hónapban, míg külön voltunk.
Mondhatnám neki, hogy velem közel sem az a történt mint vele. Megtehetném, hogy az arcába dörgöljem az elmúlt pár hónapomat, amikor nem is igazán éltem, hanem csak zombiként mozogtam, lépkedtem a földön. Vadásztam megállás nélkül, esténként, vagy reggelente, mikor haza értem, ismeretlen nőcskéket vittem fel, hogy utolsó erőmmel kielégüljek, aztán takarodhatnak amerre látnak.
Mély lélegzeteket veszek, próbálom úgy csinálni, hogy ne legyen túl feltűnő, hogy az agyam kezd megint bekattani, mert őszintén meg akarnám kérdezni, hogy akkor még is, mi a fasznak kellett kicsinálnia azzal, hogy elhagy?
De nem teszem, csak hallgatom amit mond az agyam belsejében meg egy nyugis számot dúdolgatok. Meditálok, vagy mi a fasz, csak ne reagáljam le a helyzetet.
- Hiába mondod azt, hogy nem történt semmi, még is történt, mert elmentél. Nem számít, hogy utána csináltál e valamit. Mentél az ismeretlen után, én meg elengedtelek, mert úgy gondoltam, hogy biztos jobb neked úgy, de most úgy tűnik, hogy nem. - Végig nézek rajta, ajkam halvány mosolyra húzódik, de nem a vidámság miatt, azt sem mondanám, hogy kárörvendő vagyok, talán a fájdalmamat leplezem így. Még mindig ugyan olyan szép mint volt, és még mindig azt akarom, hogy mellettem legyen ilyen szép. Ez talán az a hülye birtoklási vágy, vagy fasz se tudja.
Élesen villan elmémbe az, amikor alattam feküdt, majd mellettem aludt.
Elfordítom tekintetemet, és a vízpartot pásztázom. Nem számít, hogy mi ő, akkor is fontos nekem, teljesen mindegy, hogy milyen ellentétek kellenének, hogy közöttünk legyenek, vagy hogy mit művelt velem nem fogom áltatni magamat, hogy ha újra engednék a kísértésnek, akkor minden rendben lenne.
- Figyelj Kyraih, nem tudom, vagy legalább is gondolom, hogy mi a célod, de nem hiszem, hogy lenne értelme annak, hogy mi ezután újra kezdjük. Ez szép és jó, hogy most találkoztunk, de a bizalmat vissza kell nyerni. - Mondhatnám azt neki, hogy haladjunk lassan, ismerjük meg egymást újra, de nem tudom, hogy én erre most készen állok e. Az elmúlt pár hónapban egyedül voltam, azt csináltam amit akartam, erre hirtelen feltűnik Kyraih, és...
- Idő kell, nem mondom azt, hogy nem foglak megkeresni, de azt sem, hogy foglak. Át kell gondolnom mindent, és most vagy váltsunk témát, vagy hazaviszlek. Te döntesz.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyKedd Márc. 05, 2013 10:22 pm


from Kyraih to Jack,






Beleremegek a tudatba, hogy igaza van. Érzések nélküli vámpírok, mi? Garantáltan nem tűntek el nyomtalanul az érzéseim, főleg őiránta nem, és őmiatta sem, ha már itt tartunk. Látom, érzem, ahogy mélyeket lélegzik, gondolom, próbálja elérni, hogy ne sikerüljön újra felidegesítenem. Igen, sejtettem, de akár biztosan tudhattam volna is, hogy nem túl épelméjű ötlet arra kérni, hogy álljunk meg és beszéljünk. De ha már akkor elvesztettem a maradék józan eszemet is, amikor eldobtam őt? Nem tudom, tudnék-e valaha rosszabb döntést hozni ennél, de biztos is, hogy nem fogom megpróbálni. Főleg mert ezt viszont már elrontottam.
Mosolya nem igazi, ezt mindketten tudjuk. Csak bólintok, és továbbra sem igazán merek a szemébe nézni. Ám mindaz, amit ezek után mond, nos... A teljes értetlenség határára sodor vele. Szemeim elkerednek, és csoda, ha az állam le nem esik. Keskeny rés nyílik ajkaim közt, valahonnan a tüdőmbe szökött hideg levegő távozik rajta.
- Nem sejtettem, hogy egyáltalán eljössz, és nem gondolkodtam rajta, mit teszek vagy mit mondok Neked, ha mégis - vallom be, de ez csak a kezdet, nem tudom még azt sem, mit mondhatnék azokra a szavakra, amiket most elém sorakoztatott, és amelyek egy igen különleges jelentésű mondattá álltak össze a fejemben: haragszik, fáj neki, összetörtem, és vélhetően nem akarja... De még szeret. Nagyot nyelek. Nos, kicsi Kyra, mi az, amit erre mondani tudsz?
- Nem, a múltkor sem mondtad, tudom - bólintok lassan és óvatosan. - Ezúttal tényleg hagyom, hogy úgy tégy, ahogy szeretnél. Ha jobban fáj, mint amennyit képes vagy valaha megbocsátani, megértem, és még csak a szemembe sem kell mondanod. Viszont meggyőződésem, hogy a szavaid nem hiába hangzanak el... Igen, ha a bizalmat vissza kell, és főképp vissza lehet valaha szerezni, azt hiszem, sikerülni fog. És nem azért, hogy eljátsszam újra - engedek mosolyt az arcomra, és ezúttal őszintére sikerül. Biccentek felé.
Igen, gondolj át mindent, Jack... Nem akarlak befolyásolni benne.
Ugyanez a mosoly marad arcomon, miközben finoman megérintem vállát, és kinyitom az ajtót magam mellett. Vakon kapcsolom ki övemet.
- Már egész közel vagyok. Mehetünk csendben, nem szeretném elterelni a vezetésről a figyelmedet.
És persze kieszközölni sem, hogy megmásítsa a szavait. Hisz csak azért nem szállok ki most, és megyek sétálva, mert tudom, hogy meg kell mutatnom neki: tudok hallgatni rá. És akarok is. Tudok tűrni, tudok bármit, ha eléggé akarom. Nem, nem is ez a jó szó... Ha eléggé szeretem. És szerintem eléggé. Nem tudok megszabadulni attól az átokverte mosolytól, csupán elhalványítani sikerül annyira, hogy ne találhassa bosszantónak. Miért vagyok most ilyen boldog?
Megtanultam, hogy minden utolsó pillanat alkalmas rá, hogy hátralépjünk a szakadék széléről. Akár ez a pillanat is.


code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Jack D. Netenly
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jack D. Netenly
Faj: :
Szörnyvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
125
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
74

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 7:20 pm

Ujjaim már a slusszkulcson vannak. Szívesen indítanám már be a motort, mert egyre inkább azt érzem, hogy ez a szar helyzet semmi jóra nem fog már vezetni. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ezzel Kyraih is tisztában van.
Nem mondom, hogy nem örülök neki, hogy látom, de azt sem állíthatnám biztosan, hogy jó kedvem lett tőle. Már most tudom, hogy mit fogok művelni amint eltűnik a közelemből. Beveszem magam egy kocsmába és a sárga földig iszom magamat, mert ezt a pillanatot, és ezer másikat is ki kell irtanom a fejemből.
Ez a beszélgetés és azok a fasza érintések amiket felé intéztem, mind elindít bennem egy folyamatot, és mardossa a lelkemet, pedig alapjába véve nem vagyok egy érzelgős, de azt érzem, hogy megint a markába pakoltam a szívemet, amit ő kedvére gyömöszölhet és facsargathat.
Szar ez az egész úgy ahogy van. Én nem kerestem volna meg, ahogy azt nem is tettem, és ez nem csak a büszkeségem miatt van. Hanem azért is, mert nem akartam látni őt. És most tisztul le a fejeben, hogy miért nem, azért mert ha látom őt, az arcát, a mozdulatait, minden egyes pillanatban gyilkolom magam, mert nem érhetek hozzá... úgy.
Mert már nem az akivel voltam, és mert nem az enyém. Lehet, hogy simán visszafogadhatnám, de akkor sem lenne olyan, mint akkor régen.
Úgy gondolok erre az egészre, mint ha több évtizede lett volna, pedig csak pár hónapja volt az egész.
Megbocsájtottam neki kétszer, aztán ide költöztünk Rionéba és magára hagytam több mint egy hétre. Persze az nem az én hibám volt, kiütöttem magam, vagy inkább más ütött ki engem. Vadászni voltam, és úgy lestrapálódtam, hogy kellett idő, míg magamhoz térek, de mikor Tya szülinapi partijára mentem, még akkor is döcögtem, mint egy hibás verda. Alig tudtam lépni, ott meg kiderültek a dolgok, hogy kefélt még az előtt egy vámpírral, mielőtt megismerkedtünk, ez nem cseszett fel annyira, ami igazán idegesített az volt, hogy nem hagyta, hogy eltegyük láb alól azt a gyökér Nazaneket. Ez volt az igazi gond, ott jöttem rá, hogy bármennyire is emberien viselkedik, belül akkor is az ő fajtájához tartozik.
Kicsatolja az övét, én meg rájövök, hogy kurvára el voltam foglalva a saját fasza kis gondolataimmal.
- Elkísérhetlek gyalog, ha gondolod, nem akarom, hogy egyedül menj. - Tényleg megtenném, ha nagyon akarja, mert vagy én viszem el minimum az utcájáig kocsival, vagy gyalog. Nem akarok én betörni a lakásába vagy egyéb, csak legalább addig biztos lehessek abban, hogy épségben eljut oda.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja EmptySzomb. Márc. 09, 2013 7:59 pm


from Kyraih to Jack,




Zene: -;



Csak nézem őt, de nem látom egyáltalán. Nem ezen a bolygón járok szerintem, amelyiken ő, mintha nem is mernék látni, miközben hagyom, hogy tekintetem az övébe fúródjon. Igaz, ő rendkívül okosan nem hagyja. Nem is szólal meg egy jó ideig, ahogy én sem, és kissé zavar, riasztó, hogy fogalmam sincs, közben min gondolkodik. Csak az övem csattanását hallja meg, talán.
Nagy szemeket meresztek kérdésére. Még csak nem is kijelentés, még csak nem is egy "ugye nem akarod, hogy veled menjek gyalog?" Hanem felajánlja, hogy velem jön. Arra gondolok, hogy talán ez az az ajánlat, amire illik nemet mondani.
- Nem biztos, hogy szeretnélek ennyire kihasználni, hiszen így is soká rablom az idődet. Biztosan van... Dolgod
Valahol, valakivel, valami. Igen, biztosan. Talán haverokkal van, vagy nőkkel, vagy egyedül. Nem, nem szeretném, hogy egyedül legyen. Szeretnék vele lenni. És miért ne szabadna, hogy sétáljak? Hiszen az nem annak a bizonyítása lenne, hogy rá akarnék mászni, vagy bármi ilyesmi. És Bátyó vigyáz a kicsikémre is, szóval... Bátorságot gyűjtök egy bólintásba. Talán a legfontosabb bólintásom ez mostanában.
- De ha van kedved, és nem csak udvariasságból tennéd, akkor gyere nyugodtan. Mármint, igen, én bármikor szívesen sétálok, de nem érzem magam nagy veszélyben... azaz de, persze, hatalmas veszélyben érzem magam, ha arról van szó, csak kérlek, gyere - veszítem el immáron teljesen az önuralmamat. Igen, szeretném, ha velem jönne, ha velem lenne, sétáljunk, mindegy, bármit, csak hadd csússzon még egy kicsit hátrébb az időpontja annak, amikor el kell szakadnom tőle. Megint.
Meg kell tanulnom korrektnek és őszintének lenni, mert nyilván ezt várja, nem pedig az ostoba és ráadásul teljesen őszintétlen szabadkozást. Nem tudom, megyek-e egyáltalán bármire azzal, hogy próbálok távolságot tartani tőle fizikailag is, lelkileg is. Hogy jobb-e neki ettől. Én most már határozottan meg tudom mondani, hogy nekem nem jobb. Nem jobb, mert hiányzik. Minden pillanat, még az ilyenek is, amikor alig szól hozzám és rám se néz. De megérintett... És azt hiszem, ezzel megint, újra visszatöltötte belém az életkedvemet.



code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ky-tól - Jacknek - ha akarja   Ky-tól - Jacknek - ha akarja Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ky-tól - Jacknek - ha akarja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Óváros :: Ősi kastély :: Romos szárny :: Romtermek-