KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Wilbers és Duncan - Page 2 Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Wilbers és Duncan - Page 2 Armina10

Wilbers és Duncan - Page 2 Hirdet10

Megosztás
 

 Wilbers és Duncan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan - Page 2 EmptyPént. Jún. 07, 2013 1:55 am

Olyan vicces ez az egész helyzet. Bizsereg az egész testem, lassan viszont már nem tudnám megmondani, hogy az alkohol, vagy a drog miatt. Ez még viccesebb, ezen nevetnem kell és meg is teszem.
Hátra döntöm a fejem a puha fejtámlának és csak nevetek. Eljutnak hozzám a szavai.
-Nocsak, milyen titokzatosak lettünk így hirtelen. - Nevetek tovább, ahogy őt nézem. Még is mitől kellene félnem? Ha ma meghalok, legalább boldogan teszem, szóval ez van. Nem rettegek és ez végre jól eső érzéssel tölt el. Oyan régen volt már olyan pillanatom, hogy nem féltem valamitől, és most végre nem is teszem.
Vissza kapom a poharamat, kortyolok belőle párat, ízlelgetem az édeskés löttyöt, ami elég jó löttynek tűnik, biztos nem a legolcsóbb fajta. Nekem nem gond.
-Séta, nincs szaladás.... - Bólogatok miközben sorolom azokat a nagy szabályokat, de folyamatosan mosolyra áll a szám.
Szabad kezemmel megütögetem a combját.
-Rendben, bár bevallom most nagyon nagy kedvem van a fogócskához. - Nevetek ismét. Még is miért futnék el, hogy mentsem az életem? Mondjuk ebben van ráció. Lehet, hogy megteszem, de csak azért, mert üldöz kíváncsiság, hogy mi is történne. Utánnam futna, vicces lenne.
Kutatóan fürkészem arcát, szemeire téved tekintetem, olyan vad, mintha lapulna benne valami.... hm... ajkait fürkészem, majd hajára nézek. Nagy a kísértés, hogy beletúrjak, hogy megtudjam tényleg olyan sejmes e, mint amilyennek tűnik.
Még mindig combjára támaszkodva feljebb tornázom magam, leteszem a poharat, folyamatosan rajta tartom a szemem, most már másik kezem is szabad. Felé nyúlok, ujjaim bizseregnek, hogy megérintsem egy fürtjét. Tétovázok egy pillanatra, közelebb hajolok hozzá, szemébe nézek, majd szinte egyből vissza hajára. Jobb kezem ujjai hegyével megérintem gondosan beállított haját.
Ajkamat beharapva, veszem tudomásul, hogy nem a lakk miatt áll úgy a haja, ahogy van, nincs rajta semmi, ami miatt így állna, szimplán csak elrendezi saját magát. Szédelegve, szinte megbabonázva, hagyom, hogy ujjaim mélyebben turjanak tincsei közé. Olyan kellemes érzés ez, olyan finom puha, hihetetlen.
Szemébe nézek, íriszei rabul ejtenek, csak bámulom, mint valami bamba majom.
Lassan kilélegzem a bentartott levegőt, ahogy őt nézem, és végre eljut tudatomig, hogy mit is teszek.
Vonásaim megkeményednek. Kihúzom kezem tincsei közül, hátrébb húzódok, megint az ajtóhoz. Lassan már ez lesz a megszokott helyem. Elveszem kezem comjárol. Ökölbe szorulnak ujjaim.
Még is mi a jó büdös francot csinálok?! Elkapom róla tekintetem, friss levegő kell, ez most már biztos. Nem vagyok normális. Jézusom. Jól van Calla, megint bebizonyítottad, hogy mekkora idióta is vagy.
-Menjünk! - Mondom, vagy inkább parancsolom ellentmondást nem tűrően. Kezem a kilincsen, hogy amint kattan a zár, nyithassam is, és már itt sem vagyok. Lehet, hogy még elfutni is megpróbálok. Az is jobb, mint hogy ilyen elmebajosan viselkedjek....
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan - Page 2 EmptyPént. Jún. 07, 2013 3:31 pm

from Christian


Kezd a kislány dühítően szemtelen lenni, és pokolian provokatív, bár, ha az igazat akarom mondani, nem zavar annyira a saját hangulatomban, hogy ő is jól érzi magát. Nevetését és szavait komor pillantással díjazom, akarom, hogy azt higgye, idegesít minden szava, pedig a joint olyan mértékben ellazít, hogy még a mogorva arckifejezést mímelni is nehéz, mintha botox injekciókkal puffasztottak volna fel. Pedig garantáltan nem volt így.
Utánam mormolja a mondandómat, látom átvillanni a mikrokifejezést az arcán, tutira egyáltalán nem fogja komolyan venni a szavaimat. Nagyon nagy kedve van a fogócskához? Ám legyen.
- Nekem is nagyon nagy kedvem van bizonyos dolgokhoz, amiket mégsem teszek meg veled... Egyelőre- mondom, és kétségtelen, hogy fenyíteni akarom ezzel, pedig még mindig csak játszom az eszem, ahogy kicsit kevésbé tudatosan ő is teszi.
Combomat fogdossa, és az érintése nem lágy ugyan, de az anyag és az ital hatására az ingerületátvitel túl jól működik. Keze a nadrágom anyagán duplán erőszakos érintést produkál, miközben ő felül, és amint a hajammal kezd játszani, meg kell fognom a csuklóját, hogy ne menjen tovább.
Nincs fogalma róla, mi van, ha megkívánok valakit, és jobb is ez így. A törékeny kis teste el sem bírná azt, amit én elvennék tőle és belőle, és mindkettőnknek egyszerűbb addig, amíg nem is akar hasonló kapcsolatba keveredni nem csak ő, hanem a testét ilyen botor módon eltökéltté tevő füst és pia sem.
- Jobban teszed, ha vigyázol rá, mit csinálsz- fogom meg csuklóját, de nem tolom el magamtól. Megvárom, hogy rátörjön az újabb "észhez tértem" hullám. Nagyon is tisztában vagyok vele, hogy lesz ez még máshogy is. Kezébe nyomok egy üveg bontott pezsgőt.
- Kiszállhatsz.
Kattan a zár, nyílik az ajtó kívülről, és szabad levegő áramlik be. Elképzelem, ahogy megkeményedik a mellbimbója, ahogy kissé izzadt testén végigsöpör a hűvös esti levegő, még ha van is rajta némi textília. Áhá, kislány! Most már nem is sejtheted, mekkora veszélyben vagy a közelemben.
Magammal viszek egy fegyvert is, a nadrágom hátuljánál az övembe gyűröm. Kiszállok, ha kiszállt ő is, magam is a kezemben tartok egy pezsgős üveget. Még nem gyújtok rá, pedig a ruhám tartogat még némi meglepetést, minden szokásost, amire egy görbe este során szükségem lehet.
- Mennyire ismered a várost, kicsike? Keresünk magunknak valami jó terepet, ahol senki nem figyel oda, és mi élvezhetjük a társaságot- jelentem ki, aztán vagy fog félni, vagy sem. Vagy fog szaladni... Vagy van egy kis esze.


Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan - Page 2 EmptyKedd Jún. 11, 2013 12:41 am

Csak maradj észnél, csak maradj észnél, csak maradj az eszednél Calla, ne szórakozz, lehet, hogy az életed a tét, ne legyél pont most felelőtlen - ordítja a hang a fejemben, s igaz, némileg zavaró, de van még is benne valami ésszerű. Megakarom fogadni, igazán, még ha hihetetlenül is hangzik, de ez a szer, meg az alkohol egyvelege, teljesen megzavarta a tudatomat. Hát csoda, hogy nagy zárkozottságomban ilyen viselkedést vált ki belőlem ez a két domináns idegen szer a szervezetemben? Szerintem nem, és végre olyan jó érzés önfeledt dolgokat csinálni, de valóban igaz, hogy lehet, hogy ezt pont nem most kellene.
Kattan a zár, nyílik az ajtó, én meg a kezemben az pezsgővel, mint valami elmebajos, csak bámulok kifele, és élvezem az arcomba csapó, és józanító hűvős levegőt. Mély levegőt veszek, mosoly kiséri bensőmben a megnyugvást, hogy szabad vagyok...
Kiszállok, ám meginog a lábam, még mielőtt tehetnék akár egy lépést is. Lehet, hogy még sem volt a legjobb döntés magassarkút felvenni, pláne nem ilyen magasat.... vagy a bokám, vagy a nyakam fogom törni emiatt, de valamit biztosan.
Szabad kezemmel megtámaszkodok a kocsiban, felhevült bőröm a hideg karosszériára tapad, libabőr szánkázik végig karomon, de ez jó, ha képes vagyok fázni, tehát nem vagyok annyira illumonált.
A szabadság iránti jó érzésem egy pillanat alatt szétfoszlik, ahogy meghallom "fogvatartóm" hangját.
Körbe tekintek, s rájövök, hogy a városperemén vagyunk, messze úgy alapjába véve az emberektől, de nem olyan messze az otthonomtól.
-Ezen a környéken, nem sok olyan hely van, ahol bámulni fognak... - mondom halkan. Esély nincs rá, hogy egy rendőrrel találjuk magunkat szembe, főleg nem ilyenkor. Túl nyugodt ez a környék, részben ezért is költöztem ide.
Elengedem a kocsit, mert már képes vagyok a saját lábamon is megállni. Helyes, nagyon jó, csak így tovább.
Megfordulok és látom, hogy kiszáll a két godzilla is a járműből. Ez nem lesz egyszerű menet. Ajkamhoz emelem az üveget, iszok belőle pár kortyot, majd mintha ettől támadt volna egy jó ötletem.
Az üveget felcsapom az auto tetejére.... nem az én tulajdonom, engem nem érdekel, ha kárt okozok benne. Mosolyra húzódik a szám, a kis maffiózóhoz lépek, kezeimet ingének gallérjához emelem, s miközben megigazítom, megszólalok, még mindig mosolyogva.
-Kössünk alkut. - Kacsintok rá. Leporolom vállát, eltűntetve a láthatatlan porszemeket, majd bal kezemet átcsúsztatom nyaka mögött a másik vállára, s közben magam mellé húzom, hogy ő is láthassa a két gorillájának morcos képét. Leveszem a pezsgőt a kocsi tetejéről. Kissé nekidőlök a férfinak, s mázos hangon, de annál magabiztosabban szólalok meg.
-Hajlandó vagyok jó kislányként viselkedni, nem futok el, nem sikítok, nem próbállak megütni, feltéve - végig simítok vállán, egészen a nyakáig -, hogy ezt a két eszement negativitást sugárzó gorillát itt hagyod.
Felé fordulok, oldalra döntöm fejem, és rá mosolygok.
-Amúgy sem vagyok annyira veszélyes szerintem. - Mondom, kortyolok egy kicsit a pezsgőből, majd a combom mellé engedem az üveget. - Nem kell nekünk gardedám, mit szólsz? Mutatok egy szép helyet cserébe. - Egy hidat, ahonnan akár még meg is szabadulhatnék tőle, de ezt neki nem kell tudnia, ahogy azt sem, hogy ha velünk jön a két idióta, kettőt minimum megpróbálok megtenni abból amit mondtam, s miközben ezekre gondolok, még mindig bájosan mosolygok rá, meg-megingó lábaimon.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan - Page 2 EmptyKedd Júl. 02, 2013 7:46 am

from Christian


Mindvégig megtartani a felsőbb szerepemet, ez az. Ez az egyetlen dolog, amire figyelnem kell, egyébként rég mindegy már, hogy mit mondok és mit teszek. Figyelem a lányt, aki, amikor szólok, hogy mehet, úgy bámul kifelé, mintha elszokott volna már a külvilágtól. Jóformán móka nézni, ahogy mozdul, ahogy inog, ahogy próbál megállni a lábán, mint valami sebesült kis lény.
Szavai, melyeket csak halkan mond, de azért én meghallom mindet, elégedettséggel töltenek el. Szóval rádöbbent végre, miért hoztam ide. Azért, mert senki sem fog látni minket. Ha sikít, ha üvölt, bármi történik, csakis mi ketten fogunk tudni róla.
Követem őt, de nem jut messzire. Az autó tetejéhez szinte hozzávágja a pezsgőt, de engem ez még mindig nem érdekel. Félig az oldalánál, félig mögötte állok meg, és birtoklón tekintek végig a lábain és a feneke vonalán.
- Nem mintha hozni akartam volna őket a mi kis sétánkra- kezdem derűs hangon. - De nagyon örülök, hogy a semmiért ilyen értékes ígéretet csikarhattam ki belőled minden erőfeszítés nélkül.
Bólintok, ezzel is jelzem, hogy elfogadom az alkut. Valóban nem akartam, hogy velünk jöjjön ez a két alak, akik igazából nem is hozzám tartoznak, ha jobban megnézzük, csak kémkedni vannak itt. Talán távolról követnének, de a megbízóim nyilván megmondták nekik, hogy alapvetően kénytelenek engedelmeskedni nekem. Én találok másik üzletet, de biztos, hogy ők új beszállítót akarnának keresni? Mert én nem hiszem.
- Megpróbálhatsz megütni, vagy sikongathatsz is akár, kifejezetten élvezném a dolgot- adom tudtára elégedetten. Megfogom karját a könyökénél, ezzel mutatva az indulásra jelet.
- Nem mondtam, hogy te mondhatod meg, hová megyünk- mosolyom hasonlóan mű az övéhez, fogaimból egy vékony csík villan meg, de biztos, hogy szemeim körül nem mutatnak semmit a mosolyráncok, melyeknek őszinte öröm esetén ott kellene lenniük.
- Akkor mondom, mi történik, ha nem leszel jó kislány.
Pár méterre a kocsitól újra megállunk, eleresztem a karját, ellépek tőle. A távolságot, a biztos, de érintés nélküli közelséget jobban szeretem. Ha meg akarom érinteni, megteszem majd, és észre fogja venni. Addig azonban csak jó mélyre fúrom tekintetébe a pillantásomat.
- Egyszerűen megerőszakollak és megöllek- jelentem ki. Mit tennék meg ebből? Nem ígérgetek. Kiderül, ha nem tartja magát az ígéretéhez. Én garantáltan nem vagyok egy szemérmes pasas.

Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan - Page 2 EmptySzomb. Júl. 13, 2013 8:04 pm

A mosoly, mely eddig arcomat tarkította, most alább hagy. Túl járt az eszemen, bár mentségemre legyen, hogy alapjáraton nem vagyok az ilyenben nagy játékos, s most még az alkohol és a drog is eléggé befolyásol abban, hogy ne az én javamra forduljon azaz átokverte kocka.
-Na persze, mert azon leszek, hogy neked legyen jó. - Mondom szinte suttogva.
-Igazán mocskos kis maffiózó vagy te. - Közlöm le vele már egy kicsit nagyobb hangnemben. Megindít előre, én meg próbálok úgy lépkedni, hogy ne essek el. Részeg, ki én? Ugyan dehogy, semmi ilyenről nincs szó.
Hirtelen állít meg, nekem meg kapaszkodóra van szükségem, hogy ne forduljon ki a bokám. Az kellene már csak, ha itt még le is sántulok, amúgy sem tudok járni, kell az még nekem, hogy bicegjek is. Esélyem nem lenne, hogy esetleg elfussak.
-Epedezve várom - közlöm le vele gúnyosan - lassan újat már nem tudsz mondani.
Elenged, ellép mellőlem, én meg egyik lábamról a másikra álldogálok. Fura, olyan rossz egyhelyben lenni, most hogy végre megszabadultam a kocsi ülésétől.
Lábaim közé teszem a pezsgős üveget, végig simítok két oldalamon, hogy a láthatatlan ráncokat kiegyenesítsem, közben próbálok figyelni Christian-re, kissebb-nagyobb sikerrel. Kezeim megállnak a csípőm két oldalán. Pislogok párat, megnyalom kiszáradt ajkaimat, enyhén rekedtes hangon szólalok meg.
-Persze, rugjál fel, basszál meg, és utána vágd el a torkom, esetleg a véremben nem szeretnél zuhanyozni? - Nézek rá dühösen. Kiveszem lábaim közül az üveget, iszok belőle, és megindulok.
Miért nem ijedtem meg? Ja, tudom, azért, mert már mindent elmondott, hogyan is szeretne velem viselkedni, nem meglepő, de azért egy kicsit rezelnem kellene nem?
És amint erre gondolok, meg is jön a riadalom, csak emlegetni kellett.
Remegő lábakkal haladok, nem nézek hátra, jön ha akar, és van egy olyan érzésem, hogy biztos nem fog magamra hagyni pár másodpercnél tovább. Ilyen az én formám.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan - Page 2 EmptyVas. Szept. 29, 2013 7:34 am

from Christian


Sajnálom a bájos kis vigyorát. Annyival édeseb a pofikája, amikor azt hiszi egy pillanatra a kis mimóza lelke, hogí az is lehet, amit ő akar. Nem, hatalmas, naiv tévedés. Semmi más nincs, csakis az, amit az én agyam szül. Ám ettől még tetszik a vadsága. Igen, egészen "bejön" nekem, a tény, hogy kétségbeesetten kapálózik a szíve a menekülésért, még akkor is, ha ezt a félelmet a lényében most már kifelé gúnyos mosollyal és hideg szavakkal palástolni próbálkozik.
- Akkor legközelebb, amikor eszembe jut, hogy újat mondjak, de nem megy, inkább majd mutatok valamit- vetem oda szinte foghegyről, talán nem figyelve eléggé arra, mit is beszélek, vagy milyen hangon teszem. Tudattalanul, de én is arra figyelek, ahogyan a ruhácskát igazgatja magán. Vajon direkt játssza ezt a játékot? Tudja, mi minden van a kis testén vagy benne, amit elveszíthet?
- Kissé szárazon fogalmaztál, és az ötleteid is kevéssé kreatívak, de legalább vedd figyelembe a tényt, hogy bármelyiket megtehetem, ha akarom. Akár mindet, ugyanilyen vagy fordított sorrendben is.
Dühös pillantása szórakoztat, de csak magamban adok teret a mosolynak, kifelé nem mutatom. Két lépés távolságból követem, de hagyok néhány másodpercet arra, hogy riadozzon még. Valamiért jobban élvezem ezt a kis időt, amíg egyáltalán semmit sem teszek vele, de hagyom, hogy azt higgye, akár már a következő pillanatban elkapom a csuklóját, és testén csorgatom végig a nyálamat, miközben vérben forgó szemekkel tekintek majd a megszaggatott ruhák alá.
Nem, ez egyébként nem az én stílusom. De ezt még nem tudja, és szavaiból az imént nagyon is úgy tűnt, mintha keverne engem valakivel. Tudja az ég! Nem szándékszom kiismerni ennek a nőnek a lelkét, és eszemben sincs hosszabb távra tervezni a kínoztatásait. Aminek meg kell történnie, az meg fog történni, de hogy mi is az pontosan, nos, azt majd én döntöm el.
- Meddig akarsz futni előlem?- csóválom fejem. Két kezem zsebre teszem, elhúzom a szám. Jobban tetszene, ha a szemébe nézhetnék. És ha erre nem jön rá magától, hát majd teszek valamit, hogy megint igazam legyen.

Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan - Page 2 EmptyPént. Feb. 14, 2014 8:56 pm

A helyzet a rossznál is rosszabb kategóriába botlott át. Vagy lehet, hogy csak én botladozok, a fene vinné már ezeket az átokverte cipőket.
Most szívesen vissza utaznék a múltba, és úgy fenéken billenteném a kis tűsarkaimmal az illetőt, aki volt olyan idióta, hogy feltalálta ezeket. Megérdemelné, hogy a cipőm sarkait, bele állítsam a combjaiba.
-Kíváncsi lennék, hogy ki találta fel a tűsarkú cipőt - morgolódok, ahogy kiejtem az elmémbe tolakodó kérdést.
Viccesnek találom, a kérdést, amit feltesz. Tényleg úgy nézek ki, mint aki fut, mert szerintem a botladozásnak nevezett cselekmény is alig megy, nem hogy a futás.
Felé fordulok, kezemben a pezsgővel hadonászok, ahogy utat tőr belőlem egy kisebb fajta vihar.
-Tudod, ha esetleg nem raboltál volna el, hanem elhívsz, mint a normális emberek, és nem ecsetelgetnéd azt, hogyan is ontanád ki a vérem kedved szerint - na nem mintha én nem mondtam volna neki ötleteket... idióta vagyok, így születtem, nincs mentségem. - Akkor talán nem akarnék minél messzebb kerülni tőled, vagy hogy egy meteor csapódjon beléd. - Ez a meteor tetszik számomra. Fel is nézek az égre, hátha lesz oly kedves az Úr, és küld nekem egyet... vagy is inkább a kis maffiózónak.
Iszok egy kortyot a buborékos alkoholból, elfintorodok. Még is mi a francot csinálok én? Értetlenül bámulom az italt a kezemben. Nem vagyok normális. Kótyagosan billenek meg, és ez végre elég, hogy ismét észre térjek... némileg... amennyire lehet. Felfordítom az üveget, és hagyom, hogy a folyadék engedelmeskedjen a gravitációnak, ami már egy ideje engem is elég rendesen vonz.
Mintha végszóra jönne, a fekete öltönyös külön bejáratú szekrény egyik fele, oda fut hozzánk. Fújtatva pillant főnökére, majd bele is kezd a kis mondókájába.

-Uram, van egy kis probléma, az üzlet, amit tegnap kötött, valaki elszart valamit...
- Olyan, mint aki fél, mintha attól rettegne, hogy mivel ő hozta a rossz hírt, le lesz harapva a feje... bár ki tudja, megeshet. Végre rám néz, úgy értem, meg is lát, nem csak áttekint rajtam. Mintha kattanna valami abban a pirinyó agyában, teljesen megváltozik, lehiggad, és nyugodtabban kezd beszélni.
-Értekeznie kellene az embereivel...khm minél előbb.
- Furcsa, de mi nem az ezen a napon?! Kapok az alkalmon, és közelebb lépek, lehetőleg úgy, hogy Christian is észre vegyen.
-Úgy sajnálom, hogy vége szakad a mi kis romantikus andalgásunknak, de menned kell. Mondhatnám, hogy örültem a találkozásnak... de lehet, hogy rám szakadna az ég. A pia úgy is elfogyott, neked meg dolgod van. - Látványosan biggyesztem le az ajkamat, az üres üveget meg a szekrény kezébe nyomom, aki kitágult, meglepett szemmel figyel engem.
-Miattam nem kell aggódnod, majd hívok egy taxit, vagy hazasétálok. - Mosolygok rá negédesen. Bármi megfelel, csak húzzanak már el innen a búsba. Most végre felcsillan bennem a remény, hogy szabadulok, és ilyen édesnek még sosem éreztem az előttem álló sétát, ami lehet akár több órás is.
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Wilbers és Duncan - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Wilbers és Duncan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Christian Wilbers karakterlapja
» Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Belváros :: Színház-