KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Wilbers és Duncan Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Wilbers és Duncan Armina10

Wilbers és Duncan Hirdet10

Megosztás
 

 Wilbers és Duncan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyKedd Júl. 10, 2012 12:56 pm


Ahogy elszürkül előttem, majd füstbe burkolózik a páholynak a színpad felé nyíló része, levágom, hogy az előadás kezdetét vette. Mögöttem halk kattanás kíséretében valaki szintén leoltja a villanyt. A kezemben tartott jointról levéve a szememet, lassan hátralesek a vállam fölött, lábam, melyet felpakoltam a korlátra, meg se rezzen. Szigorú tekintetet villantok a páholyom ajtajánál szobrozó két szekrényemberre. A f@szomnak van szüksége rá, hogy kísérgessék, mint az óvóbácsik!
- Nem lehetne, hogy lekopjatok rólam, ugye? - kérdezem mogorván, majd visszafordítom a fejemet. A második emeleten van a páholyom, hátravetett, és a fotelom háttámlájának támasztott fejjel abból nem látok túl sokat, de őszinte leszek, baromira nem is érdekel az egész. Csak azért vagyok itt, mert üzletelnem kell. Bár már nem rongálom magam annyi tudatmódosító szerrel, mint azelőtt, néha meg-megengedhetem magamnak a kellemes kis bódulatot, egy-két olyan szinten önfeledten eltöltött órát, amire csak pár karmolásnyom emlékeztet majd, amit egy-egy ringyó a hátamon hagyott. Akár a mai este is lehetne ilyen, bár főleg akkor élvezném a dolgot, ha ez a két dög nem flangálna utánam mindörökké. Viszont szerencsére nem is fognak. Alapból fizetve vannak rá, hogy szemmel tartsanak, nyilván valamelyik jóakaróm ötlete lehetett. Vagy kémek. Vagy rendőrök. Most komolyan, hát érdekel?
Szemem lehunyva, izmaimat ellazítva szívogatom a jointomat, hiszen nem kell törődnöm semmivel. Megvan az anyag, most már csak be kell várnom egy vagy két felvonást, míg valami feltűnésmentes módon, akár a létező leghülyébb indokkal is, de távozhatok. Aztán keresek valami jobb helyet éjszakára, ahol nem fogok ennyire unatkozni.
Mélázásomban örvendetes gondolat születik meg az agyamban. Ha ezek a maszlagok itt mögöttem jók is valamire, akkor ideje igénybe vennem a szolgálataikat. Egyik szemöldököm megemelkedik kissé, szám sarka megrándul. Ha szokásom lenne, most elvigyorodnék, ám helyette csak magamhoz veszek még egy kortynyit az imádott füstömből, és morgó hangot hallatok. Határozott utasításomat anélkül adom ki hátrafelé, hogy a fejem akár csak megmozdulna egy árnyalatnyit is.
- Szerezzetek nekem egy luvnyát. Mindegy, honnan. Valami ápoltabbat. Legyen rajta mit bemocskolni - teszem még hozzá. Hegyezem a fülem, várom, mi történik, történik-e egyáltalán valami. Csodák csodájára az ajtó megnyikordul, morgó hangot hallok, valószínűleg mindkét alak elhagyja a szobámat, mert hirtelen gyanúsan megmerevedik a világ körülöttem odabenn. Kint felhangzik valamiféle unalmas operett százezredszerre leadott nyitánya, rekedt vernyogásnak hangzik az egész, jobb lenne, ha az is alattam feküdne, aki énekel ott lent. Nem tud érdekelni. Várok, mikor érkeznek vissza a kis szekrénnyi lurkók, addig is bevégzem a jointom maradványait, és csendben elvagyok.
Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptySzer. Aug. 08, 2012 11:47 pm

Az egyik este láttam a Tv-ben, hogy a színházban újra az Operaház fantomját adják.
Nem tudtam ellenállni a kísértésnek, így félre rakattam magamnak egy jegyet, és így kerültem most ide.
Egy vékony anyagú fekete ruha volt rajtam ami combközépig ér, és oldalt fel van sliccelve a bal lábamnál.
Erre a helyre nem igazán illene más szerelésben megjelennem. Még mindig feszélyezve érzem magam, ha ki kell mozdulnom, de hogy másként tudnám legyőzni a félelmem, ha nem azzal, ha megpróbálok túllépni rajta, ha megpróbálom túlhidalni a dolgokat.
Arra már rájöttem, hogy elég erős személyiségem lehet, ha még mindig nem környékez az őrület azok után, amiket az elmúlt pár hónapban megtudtam.
Ki gondolná, hogy egy olyan esetlen, tesze-tosza törékeny nő mint én, még mindig bírja ép elmével. Persze már ahogy ép, hiszen egy művész elméje soha nem az.
Amikor már nagyon nem bírtam tovább, fogtam a kis táskámat, és ki osontam a sorok között, hogy megtaláljam a mellékhelyiséget.
Bent egy kicsit rendbe szedtem magam, majd siettem is vissza az előadáshoz, nem szívesen hagytam ott, imádom ezt a darabot, és vétek kihagyni akár egy pillanatot is belőle.
Viszont amint kiléptem a az ajtón, két izmos kéz fogott közre.
Meghökkentem és ijedtemben még a táskát is elejtettem.
-Mit akarnak?
Egyből a kérdés, már lassan mást nem is kérdezek. Kezdem saját magamat unalmasnak érezni.
Az egyik, talán a nagyobb szekrény, felkapta a táskámat, egyik sem szólt semmit, csak elkezdtek vonszolni, és mintha meg sem kottyant volna nekik a súlyom, úgy vittek végig a folyosón, majd föl a lépcsőkön.
Majd egyszer csak belöktek egy ajtón, én meg függönynek ütköztem.
Ijedtemben egyből a kiutat kerestem, hirtelen léptem ki a páholyba a sötétségben nem láttam semmit ami miatt majdnem átestem a korláton.
Halk sikoly jött ki az ajkaimon, mire többen felnéztek, de betudhatták annak is, hogy a Fantom éppen gyilkolt, én meg megrökönyödtem.
Kezemet a szám elé emeltem és úgy hátráltam, mire beleütköztem egy székbe.
Ha eddig nem voltam elég ijedt, most már a tető fokára hágott a félelmem.
Egy férfi ült a székben, és engem bámult, amolyan éhes tekintettel, amennyire tudtam elhátráltam előle, de a falhoz értem és ott már nincs tovább.
Szólásra nyitottam remegő ajkaimat, majd mielőtt egy hang is kifért volna, megpróbáltam erőt venni magamon.
-Mit akar tőlem?- Hát nem mentem sokra az erőmmel, mert ugyan olyan gyenge volt, mint számítottam rá. De legalább sikerült a nélkül kinyögnöm, hogy megcsuklott volna a hangom.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 6:53 am

Wilbers és Duncan Forcal10

Szám sarkában nagyon halvány, szinte műnek ható mosolykezdemény jelenik meg, ahogy megpillantom a kislányt, akit a szekrényeknek sikerült idehozniuk. Nem mondanám nagy társaságnak az alapján, amit elsőre produkál, de semmi gáz; majd megszokja a helyzetet, mert bizony hatalmasabb úr vagyok annál, hogy csak úgy elengedjem őt. Abban bízom, hogy jól fogunk szórakozni, illetve bocsánat: én egészen biztosan jól fogok. Vele? Rajta? Kiderül.
A jövő zenéje még a dolgok folytatása, most egyelőre belebámulok a riadt őzikeszemekbe, hagyom szám sarkának, hogy önállóságát bizonyítva megránduljon kissé, majd eltüntesse az illetlenül még mindig ott trónoló félvigyort.
- Mit akarok? - kérdezek vissza lassú, mély hangon. - Nagyon sok különböző ötletem van - vallom meg, hogy egészen biztosan neki se legyenek kétségei róla, mennyire jó helyre csöppent. Meg sem mozdulok. Fejem egy intésével jelzek az egyik hústoronynak, aki fog egy széket, és odab*ssza az enyém közelébe, félig szembe néz velem, félig az előadásra nyit a fotel helyzete: abba tuszkolja bele a kislányt, amihez ha jól látom, nem is szükséges akkora erő.
- Ülj csak nyugodtan, meg nem eszlek - mondom neki rideg hangon, és elszívom jointom utolsó slukkjait, majd elnyomom lábammal a szőnyegen azt a kis vackot, ami maradt belőle. Kábé semmi sem.
- Mondd a neved, kislány - követelem meg. Még mindig nagyon halkan beszélek, pedig én aztán tudom, hogy nem sok mindenki figyeli a környékünkben az előadást. Errefelé feszt maffiaüzletek kerülnek lebonyolításra, et cetera, et cetera. A színháznak napjainkban sok más értelme nincs, akit tényleg az előadás érdekel, az unott fejjel odalenn ücsörög, míg én itt rendkívül jól szórakozhatok.
Közben újra és újra végigvezetem a nőn a tekintetemet. Be kell valljam, nem rossz, bár nem szoktam helyből nekiállni nőket megerőszakolni, vagy legalábbis nem az utóbbi időben. No meg, általában szükség sincs ilyesmire, kellően jóképű vagyok hozzá, hogy nyert játszmám legyen, ha megfelelően tálalom a dolgokat. Erőt veszek magamon, felállok a székemből. Árnyékom eltakarja a fiatal lányt, ahogy fölé magasodom. Lenézek rá, fejem enyhén felszegem.
- Milyen udvariatlan vagyok, hiszen be sem mutatkoztam - engedek el arcomon újabb ellenállhatatlan mosolyárnyat, és mintegy tettetem, hogy csak elfelejtettem a dolgot, pedig egyáltalán nem is látom szükségét, hogy megmondjam neki a nevemet. És főleg a fajomat nem.
- A nevem Christian - mondom szinte nyájasan, és kezem finoman megragadja az igen ártatlannak tűnő leányzó egyik kacsóját. Ám a mozdulat félbemarad, megvárom, hogy ő maga is bemutatkozzon, és közben eldöntöm, keze a kezem rabja marad-e még.
Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 10:23 pm

Idegességemben, önkénytelenül is rágcsálni kezdem alsóajkamat, majd mikor észre veszem saját áruló mozdulatomat, kiengedem fogaim rabságából, most kissé pirosló számat.
Szinte parancs mikor kiejti, hogy foglaljak helyet. Először makacskodva álldogálok tovább, majd arra a következtetésre jutok, hogy talán kevésbé tűnök félénknek, ha a lazát adom. Bár ez nem éppen az erősségem, egy próbát tehetek.
Helyet foglalok a mellette levő széken, tekintve, hogy másik nem igazán van, de amennyire csak lehet, távol húzódok tőle. Szinte ráépülve a karfára, lezserül megtámaszkodok, majd jobb lábamat átvetem a balon.
Mikor megérint, ajkamat ismét beszívom fogaim közé. Talán erről úgy kellene leszoknom, hogy valamiféle szerkentyű figyelmeztet erre a mozdulatomra, talán áramütéssel, vagy bármivel.
Megköszörülöm torkomat, nem tükrözöm a mosolyát, kihúzom magam, csak pilláim alól tekintek rá.
- Talán ha nem éppen elhurcoltatott volna, akkor mondhatnám, hogy örülök a találkozásnak, de tekintve, hogy ez történt, nem szolgálhatok ilyennel.
Lehet, hogy nem a legjobb ötlet úgy mond szájalni vele, de most már mindegy, olykor kicsúszik az amit gondolok.
-Calla.
Talán nem volt a legokosabb húzás elárulni a nevemet, de most már mindegy, lehet, hogy többet kellene gyakorolnom az inkovnítót, vagy tényleg örök életemre bezárva kellene lennem a házamban, mint egy királylány akit bezártak a legmagasabb torony legfelső szobájába és eldobták a kulcsot. Azzal a kivétellel, hogy saját magamat zárnám be és én magam dobnám el a kulcsot.
Elfordítom arcomat, és az előadásra próbálok látszólag összpontosítani, ezzel ellentétben az elmémben a fogaskerekek megállás nélkül folyamatosan kattognak, hogy mi tévő lehetnék.
A függönyön keresztül nem fogok innen kijutni, mivel a két fazon akik ide rángattak, nagyon nagy valószínűséggel ott dekkolnak, tehát esélyem sem lenne, ahogy nem is volt.
Lesandítok a páholyból, még annak ellenére is, hogy nem látok teljesen magunk alá, meg tudom saccolni, hogy körülbelül négy méter magasan vagyunk, ami barátok között sem tenne túl jót a testemnek. Tehát vagy jó pofizok ennek a fazonnak, akinek illetlenség, de már most elfelejtettem a nevét, vagy leugrok az előadás alatt és reménykedem benne, hogy valami puhább nézőn landolok.
Kissé oldalra billentve fejemet képzelem el a lehetséges verziót, és nem tűnik túl jó ötletnek. Vissza dőlök székemben. Kezd egy kicsit zavarni, hogy már több másodperce van az intim szférámban.
Szokásos torok köszörülés.
-El engednéd a kezem? - Kérdezem, s közben nyomatékosítva szavaimat, megpróbálom kihúzni kezemet ujjai közül.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyKedd Jan. 29, 2013 11:02 am

from Christian to Riadtka


Szemtelen a kislány. Alig akar leülni, alig akar bemutatkozni. Vagy híján van mindenféle jóérzésnek, vagy, nos, én vagyok híján ugyanezeknek a dolgoknak. Könnyen meglátom, nem vagyunk kompatibilisek, de mindez nem érdekel, hiszen amennyiben ő nő én meg ugye férfi vagyok (ez utóbbi, remélem, mindenkinek tiszta a környéken), akkor legalább egy tekintetben összepasszolunk. Hacsak nem AIDS-es, akkor ennyi elég is.
- És AIDS terén hogy állsz, kicsi Calla? - teszem fel újabb felháborító kérdésemet. Sejtelmes, hideg félvigyor ül a szám sarkában. Csak remélem, hogy elkezd sikítozni a színház kellős közepén. Akkor majd jól ellátom a baját.
Látom rajta eközben, mennyire szökni akarna. Nem fogom engedni. Én vagyok itt a nyerő, az ász, és pontosan az fog történni, amit én akarok. És ehhez senkinek sem kell tennie semmit, mert az egészet nem is én akarom így, hanem a sors. Valamiért az élre szánt engem, és én hülye lennék ezt az egészet máshogy intézni.
Aztán nem is kell semmit szólnom, hogy szépen megüljön a seggén a kis csinibaba. Nem igazán van felénk szokásban, hogy alternatívát kínáljunk bárkinek azon kívül, hogy "azt teszed, amit akarok, vagy meghalsz", de talán ebben az esetben - hála a jointom lazító hatásának - kivételt tehetünk.
- Ha szeretnél élni, és maradsz köreinkben, netalán még jól is érezhetjük magunkat - ajánlom fel neki mindenféle lelkesedés nélküli hangon. Igen, nekem ez ennyi. Pár parancs egy vadidegennek, pár karmolás a hátamon és némi drog. Mindezt nem tudom élvezni. Semmit sem tudok élvezni már.
Végül úgy határozok, meghagyom neki a kezét, ám mielőtt végleg elengedném ujjait, azért rászorítok kicsit kezére, és ezzel egyúttal arra kötelezem, hogy a szemembe nézzen. Elvégre másból nem olvashatja ki, mit akarok, mi mindent akarok én őtőle. Azt mondjuk még konkrétan én sem tudom.
Ugyanis egy idő után egy ember - akár sárkány - csak azért tesz dolgokat, mert megteheti. Mert esélye, lehetősége van rájuk, nem azért, mert éppenséggel lenne bármire indoka. Nem vágyok erre a nőre sem, de miért ne szórakozhatnék, ha megengedhetem magamnak, hogy emberi lelkeket csábítsak magamhoz, vagy épp erőszakkal a társaságomba vonjam őket?
- No, mondd meg az öreg Crhisnek, mit szívsz? - kérdezem tőle már csak azért, mert látom rajta, hogy nem tart túl normálisnak az alapján, ahogy felfogom ezt az egész ostoba létezést. Elméletileg én már nem nagyon vagyok képes tönkretenni, elpusztítani magam. A sárkányok szervezete amúgy is erős. A kislány viszont tutira csak egy ember, lehet, hogy egészségimádó vagy valami még annál is rosszabb. Ezt most nem fogom kideríteni. - Na jó, én ezt rohadtul unom, lépünk - intek fejemmel az ajtó felé. Hirtelen rántom magam után a lányt, villanó tekintettel mondom neki.
- Ha fogod a kezem és nem engeded el, nem rohansz és nem próbálsz szökni, akkor nem ők húznak utánam a nyakadnál fogva. Értjük egymást, ugye? - vezetem rá az egyetlen helyes útra. Karom nyújtom neki, mert ilyen baromira elegáns vagyok.


Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyKedd Feb. 05, 2013 3:18 pm

Amint ide kerülte, természetesen akaratom ellenére, az előadás, már aligha érdekel.
Végül is, kit érdekelne, hogy min ajnároznak lent egy szinpadon, ha éppen lett egy saját különbejáratú gorilla csapat, akik idehozták? Senki, sejtettem.
AIDS? Vicces, nagyon vicces, röhög a májam.
-Ha van, ha nincs, akkor sem tartozik rád. - Én sem kérdezem meg, hogy meleg vagy heteró vagy. De ezt már csak magamban tettem hozzá. Felvágták volna a nyelvem? Megeshet, de ha ki tudja, hogy mi fog velem történni, akkor az a legkevesebb, ha végre megemberelem magam, és nem hagyom, hogy szavakkal is alázzanak, már az is éppen eléggé szégyenteljes, hogy csak úgy kényükre-kedvükre ráncigálnak a rosszfiúk ebben a városban.
Kezd most már megfogalmazódni bennem, hogy lehet, hogy másik helyre kellene költöznöm.
Szemem a kezeinkre rebben, mikor egy kicsit jobban a tudtomra adja, hogy itt van ő is.Ránézek, miközben kihúzom ujjaimat feszes markából, majd ölembe helyezem.
-Mintha lenne választásom, hogy maradni akarok vagy sem. Christian, nem tartod ezt egy kicsit... mindegy, nem számít. - Inkább megtartom magamnak. Nem biztos, hogy túl jó ötlet leközölni egy ilyen emberrel, hohgy undorítónak mi több pofátlannak tartjuk. Ismét elnézek. Nem akarom sokáig őt nézni, az olyan, mintha már megbékéltem volna azzal a sorsal amit adni akar. Pedig nem, nagyon nem.
Ez a férfi össze vissza beszél, úgy ugrálja át a témákat, mintha elfelejtette volna, hogy miről beszélünk, és egy teljesen más kaliberű kérdéssel jöl elő legközelebb. Éppen válaszoltam volna, mikor megszólal.
Lépünk? Mi ketten? Igen, több mint valószínű, hogy így gondolja. Halk sikkantás hagyja el számat, mikor felránt embem is a székből, majd egyből be is csukom. Gondolatban már ostromolom magam, hogy lehettem ennyire ostoba, hogy hagyom neki, hogy ilyen hangokat kicsikarjon belőlem.
Nagy a kísértés arra, hogy megtegyem amit mond, majd egy óvatlan pillanatba elfussak. Amint a két gorillára néztem tudtam, hogy igaza van. Nem lenne sok esélyem.
Testsúlyomat egyik sarkamról a másikra helyeztem. Vissza néztem Christianra, majd a kezére.
Mély sóhaj hagyja el ajkamat.
Akadozva, de bal karommal átkarolom jobbját, és tenyeremet alkarján nyugtatva megadom magam.
Alsóajkamat rágva egy kicsit lelombozva, hogy ismét csak egy szerencsétlen rab vagyok, felnézek az egyik szekrény méretű fazonra.
Hamis mosoly csillan meg szám sarkában.
-Nagyon csinos vagy, jól áll a retikül, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen nagydarab csávó ennyire meleg is lehet, mint te. - A szekrény először értetlenül nézett, majd elkerekedett szeme, dühbe fordult át, mikor rájött, hogy valóban hozzá beszélek. Ujjai megfeszültek az én kistáskámon. Ha már idehurcoltak, akkor csesszék meg. Én nem fogom vissza magamat.
A nagydarab aligha tudja magát tűrtőztetni, mert már csak a füléből nem jött a gőz, karjain kidagadtak az izmok, nyakán előjöttek az erek, és gyilkos tekintettel nézett rám.
Egy pillanatra elakadt a lélegzetem. Lehet, hogym ég sem kellett volna bárdolatlanul viselkednem. Nagyot nyeltem, ahogy láttam, hogy ideges léptekkel, ökölbe szorított ujjakkal megindul felém a gorilla.
Jobb ötlet híján, és mert az ösztön bennem van, Christian mögé léptem, szégyen nem szégyen, ha tetszik ha nem, csak egy gyenge lány vagyok. Tehát megbújtam a gorilla főnöke mögött.
Másik kezem, -ami nem Christian keze ügyében van- vállára teszem, ujjaim megfeszülnek. Lehet, hogy ennek nem lesz jó vége.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 12:22 pm

from Christian to Riadtka


A kis csitri elég bátor még mindig, úgy látszik, a megrémülés nem az ő asztala, a riogatás pedig ezek szerint nem az enyém. Azt azért ki kell jelentsem, bájosan fest a félénk őzikeszemeivel, de nem eléggé ahhoz, hogy a nem lévő lelkemre hasson. Sárkány vagyok, ő pedig valószínűleg csak egy kis halandó, és így a hatalom megrészegít. Meg a joint is, amit elszívtam, de azt már megszokta a fejem, azt viszont nem annyira, hogy egy kis szuka ellenkezik velem.
A kezét elhúzza, még nem is sejti, milyen hamar fogja önként újra a kezembe helyezni azt. Híres vagyok arról, hogy nem hagyok választást senkinek, már persze ha egyáltalán hagyhatnám, hogy hírnevem legyen, miközben egyébként az örök élet mellett, vagy a nagyon-nagyon-rohadt hosszú élet mellett a sárkány célja nem épp az lenne, hogy kussoljanak róla, és a nevét se ismerje senki. Az én szakmámban az ilyesmi nem is nehéz.
Mikor velem már láthatóan nem mer kezdeni, az egyik majomhoz szól oda, és még az én szám sarkában is megjelenik egy félvigyor a szavai hallatán. Igen, ha van az ember lányának bátorsága, biztos elég éles a nyelve, ezt Éva óta tudjuk. De a kicsike megbújik mögöttem, és ezzel a saját tudtára adja, remélem, hogy jön nekem eggyel, amiért könnyed mozdulattal biccentek a szekrénynek, hogy csitítsam a kedélyeket.
- Hagyd, egyszerűen hülye. Nem tudja, hogy akár itt is hagyhatjuk a hulláját, ha úgy tetszik - köpöm a felém morduló "fellow" irányába, és vigyorgok egyet. Könnyed mozdulattal nyitok ajtót magamnak, és megindulok a kiscsajjal az oldalamon. Hadd élvezze ki a helyzetet, mielőtt én kezdem majd élvezni a dolgot. Ha megpróbál megszökni, míg kiérünk a kocsiig, nemes egyszerűséggel kinyírom, és tényleg itt hagyjuk a hullát valahol, de szerintem ezt ő nagyon jól megértette első hallásra, nem kell még egyszer elmondanom neki. Kinyitom előtte a kocsi hátsó ajtaját, én úgyis inkább utazom vele és taperolom út közben, a két majom meg ülhet előre. A sofőrrel meg csináljanak, amit akarnak. Hazatalál gyalog.


Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 8:31 pm

Tedd csak az agyad, persze, nem vagy már így is elég nagy gázban, egy ismeretlen kis maffia szökevénnyel az oldaladon, még zargasd is a csatlósait.
Meghökkenek, erre nincs más szó, mint hogy a a vér is megfagyott az ereimben, és ha ez még nem lenne elég, egy olyan hangos nyeléssel konstatáltam Christian szavait, hogy ez már biztos jele annak, hogy berezeltem.
Eddig nagy volt a szám, most viszont nem tudok semmit sem mondani. Berezeltem, de azt hiszem, hogy ez érthető. Ki ne ijedne meg a helyemben, ha éppen azt magyaráznák róla, hogy akkor és ott ölik meg ahol csak akarják. Ha erősebb lennék akkor talán nem ijednék meg, de ez most betette a kaput.
Viszont valamiért lüktet a testemben a tartás, mert ha már meg fogok halni, akkor azt büszkén tegyem. Nem mintha tervezném, hogy meghalok, nem hagyhatom a húgomat egyedül ebben a kegyetlen világban.
Érzem, ahogy erőre kapok, igen ez biztosan azért van, mert bármit megtennék a húgomért, és nem fogom hagyni, hogy valaki kénye kedve szerint dönthessen a sorsomról. Ha törik, ha szakad, de nem fogok meghalni ezen az estén. Úgy fogok meghalni, hogy az öregség visz el, nem pedig egy ilyen nyálasan jóképű kis főnök.
Beszállok a kocsiba, és a helyett, hogy teljesen az ajtóra lapulnék kényelmesen elhelyezkedek. Lábamat keresztezem, kezemet az ölembe helyezem.
Amint a férfi is beül mellém, megszólalok.
-Nem vagyok hülye, és kétlem, hogy megölnél, valami célod van velem, szinte biztos vagyok benne.- Közlöm vele, és hagyom higgyen bármit.
Remegnek a tagjaim, de már nem tudom megmondani, hogy az adrenalin miatt, vagy a félelem, esetleg lehet, hogy sokkos állapotba kerültem?
Oldalra pillantok, ránézek Christianre, egyszerűen hihetetlen, hogy akit ennyire elképesztőnek teremtett a világ, hogy lehet ennyire gonosz. Végig járatom tekintetemet vonásain, s talán nekem egy kicsit túl tökéletes is...
Gondolatban helyre pofozom magam, nem szabad percekig bámulni azt aki elrabol, és egyáltalán nem szabad azt gondolni róla, hogy jól néz ki.
Ha kijutok a "fogságomból" biztosan elmegyek egy pszichológushoz, úgy is visszajáró "beteg" vagyok.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyPént. Feb. 22, 2013 8:59 pm

from Christian to the prisoner


A kocsiban legalább nyugi van. a sofőrnek meg a másik nyomorultnak előre szólok még, hogy menjenek jó sokáig körbe-körbe az utcákon nyugodtan, lehetőleg kerüljék a rendőröket és a népes helyeket, a dugókat meg a sok rohadt pirosat. Mi hátul elleszünk az újdonsült kis bogarammal, örömteli éjszakája lesz velem.
- És azt kérdeztem már tőled, hogy szűz vagy-e még? - vetem fel, lehet, hogy igen, de nem fontos annyira, és vélhetően úgysem mondja meg. Ezért úgy döntök, megtoldom kicsit a kérdést. - Vagy tapasztaljam ki?
Nem hiszem, hogy megnyugtatásul szolgál majd neki, amit ezután még mindig mondok.
- Ne foss, annyira nem érdekelnek a nők. A drog jobban. A pénz meg még kedvesebb nekem. Csak hát tudod, mégse verjem már magamnak a farkamat. És nem, ezt nem úgy értem, hogy az lesz a célom, hogy kiveressem veled - kacsintok. Nem tudom, ezek után sem kezd-e el sikoltozni. Már tudja, hogy perverz vagyok, mocskos lelkű és drogos. Talán csak nem kéne még azt is a tudtára adni, hogy sárkány.
Nézem, ahogy néz, és kölcsönös alapon én is nézni kezdem. Végigjáratom a szememet a testén, és megállapítom, vagy talán már újra megteszem, hogy nem rossz. Most már valami értelmesebb dolog is eszembe jut, amire esetleg használható lehet: szemgyönyörködtetés.
Előveszek a dohánytárcámból egy kicsit erősebb cigit, mint az előző volt. Mindig van raktáron frissen csavarva, ez az én jó szokásom. Még rá se gyújtok, csak a számba veszem a birtoklás örömét túlzó játékos mozdulattal. Oldalról pillantok a lányra.
- Vetkőzz! - utasítom. - Éspedig lassan. Hadd legyen érdekes.
Azt nem teszem hozzá, hogy sok múlik most azon, marad-e egy szál haja hajnalig, és lesz-e ép pont a hüvelyének falán. Nem, ennyire ne legyünk morbidak. Vagy legalábbis őszinték ne.


Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyVas. Feb. 24, 2013 2:16 am

Undorítóan perverz, jó képű, és pofátlanul bunkó, továbbá ijesztő, és akkor most össze is foglaltam, hogy mit gondolok erről a férfiról. Egy kicsit jobban össze húzom magam, mikor arról beszél, hogy szűz vagyok vagy sem. Egyáltalán nem tartozik rá, de ezt mintha már leközöltem volna vele, és mintha akkor is teljesen jelentéktelenül hagyta volna a válaszomat, így nem veszem a fáradtságot, hogy még egyszer leközöljem vele.
Most meg már a farkáról beszél, akaratlanul is elpirulok.
-Hozzá nem érnék.- Szalad ki a számon, de olyan halkan mondtam, hogy kétlem, hogy meghallotta, és amúgy is csak sziszegésnek tűnt, nem normális mondatnak.
Ismét elővesz magának még egy fűvel ellátott cigarettát, és áldom az eszem, hogy nem bámulom tovább. Jobb is, nem akarom ezt a férfit, a vonásait az agyamba égetni.
Mellkasom előtt keresztezem a kezem, kényelmesebben elhelyezkedek, bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy akkor és úgy dobnak ki a kocsiból, ahogy ez a kis maffia szökevény mondja.
Elképedve, elkerekedett szemmel nézek rá, ajkaim egy vonalba préselődnek a dühtől, viszont a pirulás erőteljesebb lett.
Szemeim össze szűkülnek, s mint egy válasz, még erősebben ölelem körbe saját magamat.
-Hogy van képed... azt lesheted, hogy én saját magamtól vetkőzni kezdek. - Egy csekély "haha" nevetés is elhagyja a számat. Pofátlan bunkó, nincs kétség e felől, lehet, hogy neki nem szoktak ellent mondani, vagy legalább is én ezt gondolom, én viszont nem fogok úgy pattogni ahogy ő azt gondolja.
Kihúzódok az ajtóhoz, és most viszont ráépülök szép szóval a karosszériára, nem akarok a közelében lenni, semmi esetre sem.
-Tegyél le róla, ha egy ujjal is hozzám mersz érni, garantálom, hogy a kis lógódat nem használod többet semmire, még pisilni is katéteren keresztül fogsz. - A düh miatt, lehet, hogy nem gondoltam át eléggé azt amit mondtam. Viszont most már tisztán látom a helyzetemet, és ez félelmet kelt bennem. Pont most mondtam ellent egy nagyképű ficsúrnak, aki gyilkos is lehet, továbbá még meg is fenyegettem. Csodás, megpecsételtem a saját sorsomat.
Egy gondolat söpör át a fejemen, nem megyünk olyan gyorsan, és a következő kanyarnál esetleg... nem lenne olyan nagy bajom, azt hiszem.
Kezem a kallantyúra téved, amivel megnyithatnám magamnak az utat a menekülésre. Nincs más választás, ezt kell megpróbálnom, mert én magamtól le nem dobom a ruhámat, az is holt biztos.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptySzer. Feb. 27, 2013 4:56 pm

from Christian to the prisoner


Most valahogy nem támad kedvem vigyorogni a történéseken. Igen, kimondottan zavar, hogy a lehetőségeihez képest a kis nőcskének ekkora szája van. Annyira persze nem irritál, mintha releváns személy kritizálna, de mégis csak kellemetlen az midenkinek, ha pusztán szubjektivitásból valaki a tökéletességüket vonja kétségbe. Mert ha legalább objektívan tenné!
Csak vicc. Nem hiszem magam tökéletesnek, nem is vagyok. Mindössze azt tudom, de azt nagyon jól, hogy erős vagyok, és hogy ez a lány egyetlen roppantás lenne nekem. Főleg sárkány alakban. Vajon mit szólna, ha megmutatnám neki? Riadt arcot vágna? Sikítana? Futni akarna, vagy épp közeledni kezdene?
Ez a gondolat egy gyors félvigyorra kényszerírt. Bambulok közben, tekintetem azonban odakapom, ahogy a lány keze az ajtónyitóra siklik. Nem tudom, szökni akar-e, de ezek az ajtók automatán nyílnak. Erre minden az ezredforduló után gyártott autó képes szerintem, nem hogy ráadásul épp az én limóim és terepjáróim ne lennének azok.
- Értem, szóval ha én venném le a ruhádat, az jobban tetszene - mondom, miközben újabb füstkortyot szívok mélyre a tüdőmbe.Valahol mélyen, de gondolom, csak a lazaság miatt, tulajdonképp a szövegelése még mulattat is. Csak egyszer fogom megelégelni, de akkor valószínűleg meg is nézheti magát.
Keresnem kell valami olyan dolgot, amivel a jókedvemet még jobbra fordíthatom, nem vagyok egy nagy élmény társaságilag, amikor drogosan unatkozni kezdek. Egyrészt nekem se pálya, de aki a közelemben tartózkodik, annak akár kifejezetten fájdalmas élmény is lehet. Közben tekintetem járatom végig a lányon újra fel és alá, kis mosolyszerű derengés ott vigyorog a szám sarkában, ahogy elképzelem minden lehetséges pózban meztelenül. Vagy például egy rendőrruhában, persze elég hiányos öltözetben. Büntess, kislány... Aztán én is azt teszem veled!
- Netán még körül is kéne udvaroljalak? - kérdezem költői hangon, sőt kifejezetten drámaian. A mosoly lefagy az arcomról közben. Az arcába nézek. - Tudod, lehetne ez a helyzet sokkal rosszabb is. Haldokolhatnál, vérezhetne a torkod, letéphetnék a ruhád és megerőszakolhatnának, ki tudja. Viszonylag szerencséd van szerintem, hogy "csak én vagyok".
Ő persze ezt nem fogja fel, voltaképp hiába is mondom neki, de mindegy. Most azért közlöm ezt, hátha nem olyan rossz ez az este, amilyennek kezdetben kinézett. Bár a lóvé megvan, díjaznám, ha nem b@szna fel egy kis csitri pusztán azért, mert nem látja be, hogy nálam csak rosszabb alakok rabolhatnák el őt.


Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptySzer. Feb. 27, 2013 11:33 pm

- A ruhám rajtam marad, attól még inkább boldog lennék. - Nem mintha azt hinném, hogy érdekli, mitől is leszek boldog. Kétlem, vagy talán csak annyira, mint amennyire engem érdekel, hogy ő jól mulasson, tehát semennyire.
Mély lélegzet, ismét. Lassan már egy megszokott mozzanat lesz tőlem, hogy a mély lélegzetekkel próbálom higgasztani magam, illetve nem is tudom, talán pótcselekvés. De hogy mi ellen, vagy mi miatt, azt nem tudom.
-Az udvarlást megtarthatod annak, akit egy kicsit is... - érdekelsz, mondom magamban - mindegy nem számít. - Közlöm le végül, s a vállaim megfeszülnek. Kissé ingerült leszek, amikor meghallom a további mondanivalóját.
Egy pillanatra becsukom szemeimet, mérlegelem a helyzetet, nyugodtnak kell lennem, csak semmi ingerültség. Ez a fő tényező most. Mély levegő.
A friss levegő helyett azonban a fű édeskés füstjével telítődik meg a tüdőm. Mivel már egy ideje lélegzem ezt a gátlásoldó szert, lassan de biztosan eléri a hatását. Zsibbadtság lepi el az agyam, hirtelen kiszárad a torkom, mélyebbek lesznek a pillantásaim.
Életemben egyszer használtam füvet, akkor is ezt éreztem, és mivel nem találkozok sokszor ezzel a szerrel, ezért elég kis mennyiség is hatással van a testemre.
Nyelvemet leheletnyit kidugom, hogy megnedvesítsem kiszáradt ajkaimat.
Min is gondolkodtam? Olyan szomjas vagyok, hogy egy egész kút is kevés lenne. Levegő. Levegő kell. Ujjaim kissé remegve nyúlnak az ablak lehúzó gombja felé, de ekkor eszembe ötlik, hogy min is akadtam ki.
Hirtelen kapom felé a fejemet. Szemeim csak úgy szikráznak, bár némi kábulatot is tükrözhetnek.
-Szerencsém? Azt gondolod, hogy szerencsém van, hogy veled vagyok? - Nevetésem egy kicsit hisztérikusra, s némiképp lenézőre sikeredik. Úgy érzem, hogy megsülök, már most érzem, hogy kipirult az arcom.
-Nem lehetek abban biztos, hogy amit az imént elmondtál, az nem fog megtörténni. - Közlöm vele a fejemben megfordult gondolatot. De most tényleg, miért is lehetnék biztonságban? Nem ismerem őt, és lehet, hogy csak a jövőmet közölte le szóban.
Biztosan megijednék most, ha nem lenne fű a szervezetemben, de mivel van, ezért csak azt érzem, hogy meleg van, hogy zsibbadt vagyok, és hogy az autónak milyen kényelmes és puha ülése van.
Lejjebb csúszok az ülésen, hogy a fejemet a fejtámlára helyezhessem, két könyökömmel az ülésen támaszkodok, ennek következtében combomon feljebb csúszik a ruha. Pillantásom a lábaimra tévednek.
Lehet, hogy többször kellene mutogatnom, egészen jó lábaim vannak.
Vicces lenne, ha ez a férfinak is feltűnne, hogy szétcsúsztam egy kissé, és hogy nincs energiám lejjebb húzni a ruhát., vagy legalább is nincs kedvem megmozdulni, ami igazán mókás lenne az, az, ha végre azt láthatnám valaki szemében, hogy tudatosodik benne, hogyan is nézek ki .Vissza emelem szemem Christian felé, de már előre mosolygok, s bensőmben már kuncogok.
Nem értem magam, soha nem érdekelt, hogy ki mit gondol rólam, sőt jobban örültem neki, ha nem vettek volna észre.
Mosolyom szépen lassan lehervad, ahogy nézem őt. Nézem a szemeit, és ha vissza néz rám, csak még inkább szemügyre fogom venni íriszét.
Mindig is tetszett a szemek kinézete. Nincs két egyforma, mindegyik különbözik, mindegyik máshogy néz ki.
Akaratlanul nyalom meg ismét ajkamat. Száraz, és nincs nyálam.
- Nyálra van szükségem.... - pár pillanat játéka ugyan, de leesik, hogy mit mondtam, - úgy értem valami folyadékra, vízre, mert nincs nyálam. A mocskos drogod megfertőzött.
Közlöm le vele, s némi éle is van hangomnak, bár a mosoly miatt ami az arcomat tarkítja, aligha vesz majd komolyan.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyHétf. Márc. 04, 2013 12:39 pm

from Christian to the prisoner


Nincs mosoly az arcomon, de a drog mindig újra és újra rákényszerít, hogy mérhetetlen derű lepjen el belül. Kevdem támadna nevetni, csak azon, ahogy ez a csaj itt szerencsétlenkedik, és fél egy kis könnyedségtől, ami manapság már szinte minden átlagos, mondjuk ki nyugodtan, hogy normális ember számára elérhető. Számára is, csak talán még nem tudja, de hamarosan rá fogom vezetni.
Ingerült hangja minden megszólalással egy fokkal lágyabb tónusúvá válik. Csak én hallom így, mert tompul az agyam, vagy vajon ő nem veszi észre, és titokban máris megkedvelt és elfogadta a társaságomat? Lehet, hogy a teste már nem idegenkedne tőlem annyira, mint ahogy a kis lelke teszi?
Hisztérikus nevetése már csak arra késztet, hogy egyébként is táguló pupilláim mellé az egész szemeim elkerekedjenek. Félvigyor feszül fel arcomra, majd vonásaim megkeményednek, ahogy combja elém villan. Ez a tompaság nem szokatlan a számomra, de nem hiába hoztam magam mellé a kocsiba egy csajt is. Az sem annyira meglepő.
Ám ez a csaj mégis más. Kelleti magát, de lefogadom, szívesen lekeverne egy-két pofont. Sikítana is, vajon? Vagy annyira nem fél? Annyira nem vagyok rossz pasi. Már a tudat önmagában, hogy a látszólagos ellenkezés észveszejtő karmolászásba és harapdálásba fordulna, felállítja a farkamat, bár ez a nadrágon keresztül nem hiszem, hogy annyira látszik, és egy ötösbe, hogy a kislány nem is az a fajta, aki pont ezt figyeli.
Szavai az őrület határára sodornak.
- Nyálra - ismétlem, és majdnem felnevetek, olyan köhögéshez hasonlatosan. - Mondanám, hogy kérésed számomra parancs, de a sikoltozás ellen a személyzetnek nyilván volna ellenvetése. Nem szeretek erőszakot venni senkin, az elég megalázó lenne nekem.
A drog hozza ki belőlem, hogy összefüggően beszélek, de már javarészt úgy, ahogy nem tenném "betépetlenül". Nem csúszok hozzá közelebb, de felé eső kezemet kinyújtom, és nem túl kíméletesen ragadom meg vele a ruhája alját, hogy lejjebb húzzam.
- Mit mutogatod magad, kis foglyom? Undorítóan izgató - mondom minden szemérmesség nélkül. Mert ja, elvégre ha a farkam áll tőle, akkor nyilván izgat a dolog. Az is, milyen lenne ruha nélkül a teste.
Tekintetem találkozik az övével. Nem tudom, ő mit gondol, és per pillanat képtelen is vagyok rá, hogy magamba igyam a szempontrendszerét. Nekem csak kettő biztos: hat a fű, és érdekel, milyen amikor a hátamba vájja a körmeit. Még akkor is, ha nem fektetem meg itt, a limó közepén.
Hirtelen hajolok felé, másik kezem a másik oldalára teszem, így majdnem teljesen fölé kerülök. Közelről meredek a szemébe, számon keresztül veszem már a levegőt, magamba szívom az illatát. Olyan... Normális. Hülye egy megfogalmazás, de így van. Szemeim résnyire szűkülnek, figyelik reakcióit. Valahogy azt is élvezem, hogy ráijesztek, de ha tökön akarna rúgni, azért próbálok résen lenni is egyben kicsit.

Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyHétf. Márc. 04, 2013 9:55 pm

Ha most tiszta aggyal lennék jelen, akkor biztosan elszégyenlem magam azért amit most éppen művelek, mi több, meg sem tettem volna.
Az, hogy ennyire szétcsúsztam, nem vall rám, nem szoktam drogozni, így azt gondolom, hogy már eleve jó pont a számomra, hogy észre vettem a változást.
Persze ez most nem saját akaratomból volt, hogy a drogot használom, hanem önkénytelenül is. Hiszen levegőt vennem azért csak kell.
Halkan nevetgélek, bár semmi okom rá, egyértelmű, hogy a fű miatt van, ezek szerint a fű egy nagyon vicces dolog, bár ettől még nem leszek vele szoros barátságba, se a droggal, se ezzel a kis Maffiózóval.
- Nagyon vicces vagy. - Közlöm le vele, próbálva az iróniát hangsúlyozni, és közben tényleg nevetek. Nem akarom, hogy, vagy is, nem tudom elhinni, hogy tényleg rám mászna. Azt hiszem erre gondoltam, vagy még sem? Kezdek összezavarodni, előbb még azt magyaráztam neki, hogy simán kinézném belőle, hogy ő erőszakol meg. Nem ezekkel a szavakkal, de erre utaltam, most meg azt hiszem, hogy még sem mászna rám? Hol áll a fejem?
Zsibbad a testem, szívverésem erősebb, és egy leheletnyit gyorsabb. Végig simítok nyakamon, torkomon, szomjan veszek. Kell valami folyadék, hát nem látja a nyomoromat? Olyan mintha a nyelvem szivacs lenne, s még inkább veszi el a maradék pár csepp nyálamat. Szemhéjaim elnehezülnek. Mélyeket pislantok, de észhez térek egyből, ahogy ruhám aljához nyúl. Felemelem jobb kezem, ami közelebb van hozzá, és felé suhintok, de mire oda ér az ütésem, már elveszi a kezét, és saját combomon csattan a kezem. Pár pillanat, míg megérzem a csípést, amit saját magamnak okoztam és hogy elűzzem ezt a kellemetlen érzés, megdörzsölöm a bőrömet.
-Undorító, mi? - Kérdezem ravasz mosollyal az ajkaimon. Ujjaim fel s alá mozognak a combomon a ruha peremét követve.
Kikerekednek szemeim, a meghökkenésem azonban elmarad. A félelem megkörnyékez, de bizonyára a drog elűzi, mert csak ádáz mosolyt csal arcomra az, hogy fölém mászik.
Fülemben egyre hangosabb a zúgás, de ahogy testünk a bőr üléssel találkozik és megnyikordul, szinte élesen hallom, mintha bántaná a fülemet.
-Szállj le rólam, a mocskos drogodtól még nem dobtam el az agyam... - annyira, ezt már csak gondolatban tettem hozzá. Kezeimmel feltolom magam az ülésben, hogy hátamat kiegyenesítem. Lábaimat szorosan zárom össze, még mielőtt olyan gondolat jutna eszébe, hogy esetleg engedélyt ad magának, hogy közéjük telepedjen.
-Ha a testemre pályázol, azt csak erőszakkal veheted el, mert én nem adom oda önkényesen, inkább lőjenek főbe. - Közlöm le vele, s szemeim az övébe szegezem, fogaim között szűröm ki a szavakat, s nem érdekel, hogy csak tizenöt centire vagyok arcától. Határozottságom megrendíthetetlen, s ez most kivételesen tükröződik is az arcomon.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 3:38 pm

from Christian


Eltaszít, de hát zavar ez engem? Lehet, hogy képes még fenyegetőzni, de én mit sem törődöm ezzel,és vigyorral az aromon fújom újra arcába az édes füstömet. Volt egy időben olyan, amikor feltételeztem, hogy képes leszek többé nem használni, csak eladni ezeket a szereket, de miért kellene kivételeznem, miért vonnám meg magamtól a könnyedség legalapvetőbb, legnagyszerűbb érzeteinek és illúzióinak egyikét?
- Eszemben sincs viccesnek lenni. Sőt az lenne a legjobb, ha felfognád, hogy egyébként baromira veszélyben vagy, csak nem akkorában, mintha egy nálam is borzalmasabb vén alkesz fószer marna a keze ügyébe- tudatom vele. Tudnám minek? Úgyse fogja fel. Csakis a saját makacssága számít neki, és bizony semmi más.
Látom rajta, hogy "jobban van már", de azért van ereje még mindig úgymond nemet mondani. Nekem mindegy, ha csak erőszakkal veszem is el, ha kell, hát meg fogom tenni. Majd és talán. De egyelőre inkább a lustaságra vezérel a drog, mint valamiféle céltalan agresszivitásra, annyira azért a csaj se jó. Újra arcába fújok egy jó nagy adag füstöt, és teljesen elhúzódom tőle én is.
- Annyira nem kell. Annyira nem vagy menő- ingatom meg a fejem, csak hogy ő is vágja le, mi a helyzet pontosan. Ha nagyon akarnám, nyilván megkaparintanám, még ha ellenkezne is. És főleg akkor.
Nincs már akkora kedvem vigyorogni, mert megint fogy a kezemből a füves cigi, akármilyen rohadt lassan szívom is. A függőség betegség, mondják, de mivel én nem halok és nem is pusztulok bele, nálam nem az, inkább csak egy vágy, amit szerencsére mindig is módomban állt kielégíteni. És más vágyaim is vannak, és azok is kielégíthetők, bár most éppen a legvalószínűbb, hogy hiába támadna fel hirtelen bennem a kis foglyom iránt valami eszetlen szexuális vonzalom, sokra akkor sem mennék vele. Nem is az, hogy betöretlen kanca, inkább csak egy kis póniló.

Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 4:05 pm

Ahogy arcomba fújja a füstöt, vissza tartom lélegzetem, mert nem akarom, hogy még jobban hatással legyen rám a szer. Már így is a karmai közé kaparintott, nem akarom, hogy teljesen széthulljak.
Egyik szemöldököm megemelkedik. "Annyira azért nem vagy menő..." Hirtelen átrepültünk gyerekországba? Vagy vissza váltottunk volna az oviba?
Eltávolodik tőlem, én meg belül nagyon jó kedvű leszek. Ujjaim az ajtóra kulcsolódnak, megnyomom a gombot, amivel az ablakot húzhatnám le, de nem mozdul.
-Gyerekzár? Most komolyan? Vagy csak azért van így, hogy nehogy gondolj egyet és a drogod hatására megölesd magadat?- Francért fecsegek össze vissza, majd mellkasom előtt összefonom karjaimat.
Fejemet hátra billentem a fejtámlára. Nem jó, hogy ideges vagyok, bár a fű gyengíti a kirohanásomat, még is érzem, hogy szaporábban veszem a levegőt.
Hogy lehet valaki ilyen? Mi a franc készteti az embereket arra, hogy ilyet műveljenek. Azt már tudom, hogy a vámpírok miért csinálnak néha őrültségeket, a vér miatt, de egy egyszerű ember mit akar elérni azzal, hogy elrabol egy lányt?
-Szánalmas vagy... - Elfordítom fejemet az ablak felé, hogy némileg tiszta levegőt tudjak szervezetembe juttatni, bár nem sok sikerem van rá, mivel az autó belsejében gomolyog a cigaretta füstje. Hangosan is kimondtam? Uram Isten, mond, hogy csak gondolatban mondtam ki, nem hangosan. Jézusom, Jézusom. Szemeimet lehunyom, rémület fut végig testemen, de a zsibbadás már bekebelezett. Lassított felvételben fordulok felé, hogy megtudja, hangosan is kimondtam, vagy csak képzeltem.
Nem vagyok normális, hogy olyanokat mondok ennek a Maffiózónak, vagy csak képzeltem, jajj Istenem, add, hogy csak magamban mondtam.
Ujjaim megfeszülnek a karom körül, és csak reménykedek. Félek tőle, ez biztos, attól még, hogy néha képes vagyok a makacsságra, illetve a szájalásra az nem azt jelenti, hogy nem félek. Ezek csak amolyan mellékcselekvések, minél jobban rettegek valakitől, annál szemtelenebb vagyok.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyKedd Márc. 12, 2013 6:47 pm

from Christian


Nem tetszik neki. Nem nyeri el a tetszését, amit csinálok, és én ezt titkon nagyon is élvezem. Nem tudom, minek tarthat még. Perverznek? Gorombának? Jóképűnek. Elvégre jóképű is vagyok, igaz, szadista és agresszív is egy kicsit. Semmi gond velem.
Menekülni akarna, de a kocsi valóban automata záras. Ez ellen én semmit sem tehetek, persze nem is akarok. De azért felfénylik a szemem komor kérdéseire.
- És ha megmentettem már ezzel a zárral drogos haverok életét? Akik belecsimpaszkodtak volna az ajtóba, és már lent is vannak a szemközti sávban, az első kamion alatt? Nem, ne lásd bele mindenbe a rosszat, kis foglyom. A komorság nem áll túl jól ilyen csinos ifjú hölgyikéknek.
Hunyorgok, szám sarkán sötétlő mosoly. Szánalmasnak tart, elfordítja fejét. Nem hiszek szavainak, sem a mozdulatoknak, amiket produkál. Isten bizony el tudnám viselni egy pofonját, még ha jó fél percig fájna is.
- Ja, szánalmas, hogy minden percben azt teszem, amit akarok, és mégsem tépem le rólad a ruhát. Ez nagyon gáz - ciccegek is mellé. Nem, annyira nem jó a kedvem, de ha már megbotránkoztatom, csináljam rendesen. Felé nyújtom a füves cigit.
- Udvariatlan vagyok, meg se kínáltalak. Füvet, esetleg? - vetem fel mint lehetőséget, tudom, hogy úgysem mondana igent rá. Talán gyávaságból, talán mert azt képzeli, ez tenné őt rosszabb emberré a többinél. Hagyjon már!
Úgy húzódik össze kicsire, mintha komolyan sikerült volna ráijesztenem. Olvasok tekintetéből, még ha nem is akarja. igen, valóban sikerült. És ennél csak egyetlen dolog van, amivel jobban meg tudnám zavarni a kicsikét. Vajon fel kellene vetnem neki azt is, hogy sárkány vagyok?
Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyKedd Ápr. 02, 2013 9:14 pm

Egy mély lélegzet árulja el, hogy megkönnyebbültem. Meghallotta amit mondtam, persze miért is ne hallotta volna meg.
Inkább már nem fűzök semmit arra, hogy miért is van gyerekzár az autón. Előbb hiszem el azt, hogy azért, mert mindig elráncigál magával valami nőt, mint engem és nem hagyja, hogy meneküljenek.
Félre húzom számat erre a gondolatra. Miért van az, hogy mostanában egyre többet kell arra gondolnom, hogy vajon lesz e holnapom? Vagy reggelem? Eddig unalmas kis életemet élhettem, most meg lépten nyomon olyanokba botlok, akik valamilyen szinten ártani akarnak nekem. Kétlem, hogy ezt is beképzelném magamnak.
-Jó neked, hogy szabad lehetsz, én valahogy most nem tudok az lenni. - Mondom neki ironikusan.
Felém nyújtja a cigit, én meg már emelném a kezem, hogy elutasítsam, de aztán támad egy ötletem. Elegem van már abból, hogy folyamatosan ide füstöl az orrom alá, mi több, még csak friss levegőt sem tudok bejuttatni.
Ujjaim közé csippentem a sodort cigarettát, ajkaim közé illesztem, beleszívok, de csak annyira, hogy éppen felparázslik a vége. Elveszem számtól, érzem, ahogy gomolyog a füst a számban, letüdőzöm s szinte egyből ki is fújom. Miközben a füst árad ki résnyire nyitott ajkaim közül, Christiant nézem, felé hajolva nyúlok át felette. Mikor arcom az övé előtt van, az utolsó kis füst áradatot is kifújom, lehetőleg az Ő arcába, a cigit, ami még csak a feléig égett el, meg a hamutartóban landol, elnyomva és elmorzsolva.
Szám sarka felfelé ível, ahogy megszólalok.
-Eddig az este folyamán ez volt az egyedüli emberi viselkedésed, biztos nehezedre esett.- Nem hiszem el, hogy a fű miatt folyamatosan mosolygok, kész elmebaj. Úgy döntök, hogy jobb ha visszahúzódok az ajtó mellé, így oda pillantok még a hamusra, hogy meggyőződjek róla, biztosan eloltottam, nem kell még több füst.
-Megtennéd, hogy nem füstölsz ki? Így is alig kapok levegőt.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyCsüt. Május 09, 2013 9:01 am

from Christian


Nem mintha meg kéne lepődnöm rajta, de egyre mélyebbre fúrja magát bennem az érzés, hogy mi ketten soha nem fogjuk megkedvelni egymást. Talán mert ő nyámnyila, én meg abnormálisan egomán vagyok, de az is lehet, hogy az emberről, vagy jelen esetben sárkányról mindenki gyanúsan könnyen ítél elsőre az alapján, amilyen hangon beszél, s magát a mondandót már meg se hallja senki. Oda se neki! Nem törtem magam soha, hogy különösebben kedveljenek, és most sem fogom. Ilyen vagyok, megszoksz vagy megszöksz alapon működik a játék, és bizony elég nagy szégyen, ha a kislány csak akarja, de nem sikerül. Van nekem ehhez szívem?
Sötét mosoly jelenik meg szám sarkában a kijelentésére. Ironizál. Akkor mégis csak szabad, a fene vigye el, hogy csak ezt az egyet nem veszi észre. De hát akárhogy magyarázom neki, hogy tulajdonképpen fene jó dolga van, azt hiszem, úgy hat rá, mintha a zsidóknak mondogatnám, hogy örüljenek, hogy a fürdésnek álcázott kivégzéshez legalább kaptak szappant. Persze itt nem erről van szó, és elég nagy mértékben túlzok is.
- Na nézd már, és még most sem érzed magad szabadnak? Máshol ezért levágnák a kezed- jegyzem meg továbbra is a normál hangomon. Tudomást sem veszek a bókjáról, amit valójában lehet, hogy sértésnek akart szánni. Letüdőzöm a füsttel együtt az ő heves lélegzetét is, és nem tudok ellent állni egy sötét vigyornak, ami azonban az ő mosolya miatt gyorsan leolvad. Kezdem érezni: valamit nagyon rosszul csinálok. Mintha megbukni készülnék egy értékháborúban, körülbelül úgy, ahogy Antigoné vagy Júlia ellen buktak el korábban nagy művek nagy és kegyetlen hősei. De ugyan már! Hiszen bennem is csak a fű dramatizálja túl.
- Ha szépen kéred, talán- villantom rá fényes tekintetem, és elhatározom, hogy most már kitalálom, hová vigyem ezt a nagyszájú kis csitrit és miért. Valamiért iszonyatosan érdekel, milyen lehet, amikor egészen kijön belőle a sárkány, akkor is, ha kitöri tőből a kocsim vagy egy másik hely ajtaját, majd elrohan és nem látom többet. Érdekel. Azért, mert amikor belépett a színházi páholyomba, nem ezt láttam benne, és most már egyszerűen tudni akarom, mi rejlik ott még! Sátáni kacaj morajlása kúszik fel a torkomon, de nem engedem ki. Jobb, ha csak én tudom, mire készülök.
Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptySzer. Május 15, 2013 3:10 am

Nevetés bukik ki ajkaim közül.
-Ezt te sem mondhtod komolyan, hogy egy nevetséges fűves cigi elnyomásáért levágnák a kezemet. - Kezeimet felémozdítva, csuklómmal körzést végezve vonom kicsiny kacsómra a figyelmét.
-Ezek aranyat érnek, de ha aranyat nem is, nekem mindennél többet, ha levágnák a kezem, olyan lenne az nekem, mintha egy madarat fosztanának meg a tollaitól. - Annyi különbséggel, hogy a madárnak visszanőnek a tollai, míg nekem nem nőne vissza kezem. Erre a gondolatra el is húzom a számat.
-Egy művésznek ez akár egyenlő lenne a halálos ítélettel. - Mondom, bár némiképp már halkabban, majd elgondolkodom azon, hogy lehet, hogy a kelleténél egy kicsit többet fecsegtem.
Védekezően az ölembe húzom a kezeimet. Remélem ezzel nem egy ostoba ötletet adtam neki, hogy ezzel fenyegessen.
Ismét rá koncentrálok, már amennyire ez lehetséges, ha az ember lánya a drog hatása alatt van kissé megkábulva. Bár nem igazán ínyemnek való most, hogy ilyet tegyek, de még is megteszem, mivel egész életemben olyan voltam, aki mindenkit szépen kért, miért is pont most változnék meg? Csak azért, mert egy külső behatás miatt egy kicsit magabiztosabb lettem? Fenét, a szervezetemnek szüksége van a firss levegőre, s abban reménykedem, hogy ha megkapom a hőn áhított friss levegőt, akkor majd egy kicsit tisztább lesz a fejem is.
-Akkor megkérnélek szépen, hogy juttass be friss levegőt, és ha már ott vagy ezt a kérésemet tekintsd annak is, hogy adj valami folyadékot. - Közlöm vele, bár a nyelvem itt ott megbicsaklik. Olyan ez az egész beszéd, mintha valami nagyon bonyolult nyelvtörőt mondanék. Talán most még sem voltam olyan kedves, mintha a pimaszság ismét célt nyert volna. Valamiért most örömmel tölt el, ha bármi olyat mondhatok, vagy tehetek, amivel egy kicsit is az idegeire mehetek "kedves" fogvatartómnak.
Átlátszó és gúnyos mosollyal bikázom meg a kiejelentésemet, vagy kérésemet, vagy mi a fenét, amit éppen mondtam neki.
-De nehogy azt hidd, hogy mindent ilyen szépen fogok kérni. Ha annyira Úriember szerettél volna lenni, akkor már magadtól is igazán felajánlhattad volna.- Persze nem mintha elhinném, hogy az a célja, hogy bebizonyítsa, ő márpedig tényleg Úriember. Ez csak akkor történhetne meg, ha a pokol befagy, az meg képtelenség, lévén, hogy olyanok vannak ott, mint ez a férfi. Tüzesen jóképű, kis ficsúrok.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyHétf. Május 20, 2013 3:21 pm

from Christian


Nem hisz nekem, és még nevet is. Komolyan eszembe jut, hogy bemutassam olyan ismerősömnek, aki simán megtenné ezt vele, de nem húzom fel magam, nem hatnak meg különösebben a szavai. Sőt. Tulajdonképpen az a jó, hogy végre ellazul.
- Akkor sose lopj gyöngyöt, és ne nyomd el mások cigijét. Ismerek olyan kollégát, aki letépné a karod tőből, megerőszakolna, aztán megcsonkítana még egy kicsit. Ezt te sem mondhatod komolyan, hogy megkockáztatnád.
Szándékosan használom saját szavait vele szemben. Halkuló hangja arra enged következtetni, hogy most már tulajdonképpen belőlem is kinézi, hogy olyasmit tennék vele, mint amit például most ecseteltem neki az előbb. Azt is látom, ahogy egész testtartása fokokat szelídül, és lám, mindjárt kérni is akar valamit. Nők!
- Akkor kérj meg szépen- mondom mosolytalan arccal. Bicsakló szavai egészen tetszenek. Kiveszek a minibárból egy üveg pezsgőt, hozzá két poharat. Töltök neki, töltök magamnak is. Kezébe adom a pezsgőspoharak egyikét.
- Igyál, ha folyadékot akartál. Egészségedre.
Ha akarja, ha nem, odakoccintom a poharam az övéhez, és belekortyolok a pezsgőbe. Most egy darabig nem gyújtok rá megint, és még pár másodperc várakozás után egy hajszálnyit lejjebb eresztem az ablakot is.
- Vigyázz, mert ha annyira nem vagyok úriember, bármit beléd szúrhatok, vagy bármivel megitathatlak még, és onnantól azt sem fogod tudni, hányan mentek át rajtad egy éjszaka alatt- mondom majdnem hogy csevegő hangon, aztán mosolygok felé, érezze a törődést, meg azt, hogy csak vicceltem. Még. De a szemében lévő provokatív csillogás megmutatja, akarhatok tőle egyet s mást, és ő is akarhat, és ha nem fog ilyen szépen kérni többször, nos, annak is vannak előnyei.
Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyKedd Május 21, 2013 5:31 am

Megteszi, amire oly kedvesen kértem. Mosolyognom kell ezen, elveszem a felém nyújtott.... pezsgőt. Nincs gondom úgy kifejezetten a pezsgővel, de inkább jól esne egy kis víz, mindemelett, ajándék lónak ne nézd a fogát.
Számhoz emelve, kicsit sem nőiesen kiiszom a pohár nagyrészét. Számban a buborék s a pezsgő íze, megrohamozza, és támadást indít nyelvem ellen, csiklandozza a szápadlásomat, de leküzdöm a nevetési kényszeremet.
Christian felé fordulok, megnyalom alsó ajkam. Végre nem érzem azt, hogy vattát köpök.
Szemeim először elkerekednek a hallottaktól, majd résnyire szűkülnek, tekintetem a pohárra esik, amit a kezemben fogok. Ebbe nem rakhatott semmi szert, amivel még jobban a talajra küldet. Ugye? Hiszen most nyitotta ki, nem lehetséges, hogy már is legyen benne valami.
Vigyorát látva, arra következtetek, hogy most kinevet, nincs semmi az italban, ami még jobban árthatna nekem, mint az eddigiek.
-Nem vagy vicces, tudod? Azzal fenyegetni, hogy "elkábítasz", - mutatom ujjaimmal az idézőjelet, szám sarka mosolyra áll - aligha lenne a te stílusod.
Végig nézek rajta, szemügyre veszem a stílusát, a kinézetét, a testtartását.
-Abból ítélve, hogy így öltözködsz, hogy milyen helyekre jársz, a fenyegetéseid, az arcod, és ez a hanyag elegancia, amivel ülsz. - Elnevetem magam, pezsgős poharas kezemmel leggyintve végig mutatok rajta.. - Ez az egész, ami te vagy, azt jelenti, hogy nem szereted azt, ha a prédád előtted boltlik meg, ezzel oda dobva magát neked. Szerintem untatna, ha elkábítanál, ezért is nem teszed.
Mosolyom eltűnik arcomról. Szemeimmel kutatom az arcmimikáját, hátha észre veszek valamit, figyelem a rezdüléseit, hogy tudni akarom, hogy mit vált ki belőle mind az, amit mondani fogok.
-Szereted a kihívásokat, egyszerűen oda vagy érte, ha a kiszemelted foggal körömmel küzd saját magáért.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyKedd Május 21, 2013 11:29 am

from Christian


Mosolyog. Tudom, hogy nem erre várt, de én sem erre vártam, amikor megláttam a páholyom ajtajában, a függöny innenső oldalán. Nem erre, mert amilyen szendének és ugyanakkor szemtelennek akkor tűnt, azóta legalább három kört fordult vele a világ, és megjárta ezt is, azt is. A koccintás után észlelem, ahogy a száját nyalja, hát én a helyében ezt nem csinálnám, de a saját helyemben annál inkább. Képzelem, hogy reagálna rá, ha odahajolnék, és megnyalnám én is az alsó ajkát, izgalmas tökön rugdosós csata lehetne belőle, annyi szent. Érdekelne, hát, a kimenetele.
- Nem viccnek szánom, te akarod minden áron azt hinni, hogy ilyenek a világban valójában nincsenek. Nagyon is vannak, de úgy látom, egyet és mást még át kellene élned és meg kellene tapasztalnod a saját bőrödön. Nagyon bezártad magad, és most is kellett hozzá már vagy egy óra, hogy elkezdj kijönni a megszokott fásult viselkedésből!- jelentem ki határozottan, azért az túlzás, hogy egy egész jellemrajzot adok, de biztos lehet benne, hogy van a szavaimban igazság. De ugyanúgy van belőle még az ő kijelentésében is, amit egyre elkomorodó arccal, kifejezetten mindenféle csinos arckifejezés nélkül hallgatok meg. Rámordulok.
- Te meg szereted veszélybe sodorni a semmit sem érő kis életedet, mégpedig önként és dalolva!- hallatom a hangom, és felhörpintem a maradék pezsgőmet. - Igyál!- szólok rá, ez szinte követelés, nem tudja, meddig mehet el, hol a határ, és persze én sem tudom igazán, de engem nem is kell ennek különösebben érdekelnie.
- Ne tekintsd magad prédának, ha nem akarsz rosszat- javaslom, és a gorombának tűnő hang mellé megengedek egy félig laza kacsintást. Igen, ha préda lenne, már alattam feküdne az ülésen, és lehet, hogy sikoltozna, a kérdés, vajon az ellenállás miatt-e, vagy az élvezettől. A morbid jellemem lehetővé teszi, hogy olyan dolgokat tegyek meg szemrebbenés nélkül, amikre mások a túlzó és a perverz szavakat használják. Kicsi, kicsi Calla, vedd észre, hogy veszélyben vagy! Mert nagyon is így van. Veszélyes vagyok rád, mert te is kezdesz veszélyesen viselkedni. De vajon észreveszed-e?

Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyCsüt. Május 30, 2013 5:24 am

Úgy néz rám, mintha a hentes boltban lennék a kirakatban, s éppen azon gondolkodna, hogy vajon milyen íze lehet. Ez egyáltalán nem tetszet, de mit mondhatnék? Most úgy érzem, hogy sokkal jobban hasonlítok a húgomra, mint ő valaha rám. Mondhatnám azt is, hogy felvágták a nyelvem. Olykor megesik, ez is csak olyan, hogy még is ki gondolná, hogy a hernyóból pillangó lesz? Igazából senki, csak azért tudják az emberek, mert ezt egykoron valaki felfedezte, tehát ha nem így lenne, akkor senki sem tudná.
-Nem kedvelem, ha valamit megakarnak nekem parancsolni, és csak hogy tudd, te pont nem azaz ember vagy, aki ezt megteheti, vagy akinek megengedném. - Vágom tovább a fát magam alatt. Most komolyan, mi történhetne még? Talán megöl, vagy megüt, vagy lehord a sárga földig? És akkor mi van, nevetséges lenne azt állítani, hogy ez eddig nem fordult meg a fejemben, hogy mind ez megtörténhet velem ezen az estén.
Ujjaim között forgatom a poharat. Olyan kívánkozó a pezsgő, még mindig szomjas vagyok, s az a baj ezzel az itallal, hogy az édessége miatt, utóíz marad a számban, amitől csak még inkább szomjas leszek.
Magamban morgolódva ajkaimhoz emeleme a poharat, s kiiszom tartalmát. Lenyalom számról a maradékot, egy csepp se menjen kárba, majd megszólalok.
-Nehogy azt hidd, hogy most behódoltam, mindössze, szomjas vagyok. - Szemeim résnyire szűkülnek, hogy bizonyosságot adjak szavaimnak.
A poharamat felé nyújtom.
-Ez nem éppen arra van, hogy a szomjamat oltsam, de ha nincs más, ez is megteszi, szóval töltenél még... - Szempillámat rebegtetve már-már túljátszott negédes hangon szólalok meg - Kérlek?!
Nem tudom megállni, elkuncogom magam. Elég abszurd a helyzet, hogy eddig rettegtem tőle, most meg ennek a kis növénynek köszönhetően semmi félelmem nincs. Lehet, hogy többször kellene használnom a füvet, sokat dob a magabiztosságomon, viszont így meggondolatlan is vagyok, de érdekel ez most engem? Ez a nagy kérdés, s a válasz, nem, totálisan hidegen hagy a jelen helyzetben.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan EmptyCsüt. Május 30, 2013 8:50 am

from Christian


Tekintetem sokadszor is végigjárja a félelemtől, de most már talán az élvezettől is remegő testét. Hirtelen támad ötletem arra, hogy más színt vigyek az estébe, bár elméletileg eddig mindig a könnyebségek emberének ismerhettek meg. Most mégis úgy vagyok vele, nem akkora baj, ha történik valami más. Most, hogy a kiscsaj újabb adag pezsgőt kér, amit komor, elegáns biccentéssel azonnal ki is töltök neki, már nem kell tartanom tőle, hogy netán kitisztul a feje.
Előreszólok a limuzinban.
- Álljon meg a következő sarkon, ahol meg lehet- utasítom. Nem avatom be terveimbe a kis utazótársnőmet, helyette teletöltöm a poharát, hadd igyon.
- Talán azt gondolja, hogy tárolok vizet?- ingatom fejem, szinte már mosolyoghatnékom van, de természetesen nem teszem. Nadrágom zsebébe rejtek egy gyújtót, amit kivettem a legutóbbi rágyújtáskor. Anyag persze mindig van még nálam. Mivel nem tudom, hol vagyunk, ezért amielőtt még megérkeznénk, tisztázom a szabályokat.
- Sétálni fogunk. Te nem szaladsz el... Mert légy biztos benne, rosszul járnál vele. Én pedig cserébe rád hagyományozom egy üveg pezsgőmet, ki is nyitom, és akkor garantáltan előbb leszel részeg, minthogy meghalj szomjan- ajánlom neki mint lehetőséget, és várom, mit fele rá. Kuncogása olyan mértékű lazulásra enged következtetni, hogy azt hiszem, nem lesz itt baj, és nem kell újfent erőszakot alkalmaznom, hogy elérjem, amit akarok, elvégre az teljesen nyilvánvalóan neki se igen tetszene.
A kocsi lassan megáll, és eldöntöm, hogy még megvárom a válaszát, mielőtt finoman koppintok előre, jelzésül, hogy ki lehet nyitni az ajtókat.

Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Wilbers és Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilbers és Duncan   Wilbers és Duncan Empty

Vissza az elejére Go down
 

Wilbers és Duncan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Christian Wilbers karakterlapja
» Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Belváros :: Színház-