KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Armina10

Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Hirdet10

Megosztás
 

 Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Empty
TémanyitásTárgy: Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka   Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka EmptySzer. Márc. 06, 2013 11:51 pm



To; Mr. C.W.



Egyre jobban szeretem ezt a helyet. Rengeteget süt a nap és én sárkányként élvezem ezt. Nincs is annál jobb, amikor a szikrázó nap melege kellemesen simogatja az arcodat.
Mára semmit nem terveztem, csak azt, hogy megszabaduljak a tömegtől és a zajtól, hogy ki tudjak rekeszteni mindent és mindenkit a fejemből. Főleg egy valakit szeretnék kizárni a fejemből, a tudatomból, de úgyis tudom, hogy akárhogy is próbálnám, nem menne. Mindig itt lesz velem és ez kiábrándító. Ettől csak még rosszabbul érzem magam, hogy örökké harcolnom kell önmagammal. Egy másik énemmel. Elég kemény és megerőltető az, hogy én uralkodjak a testem felett és ne törjön ki abból a sötét világból, ahova ez idő alatt zárva van. Ahogy engem is be szokott zárni, ha ő van előtérben. Lelkileg már tényleg kikészültem a hadakozásban és habár néha megnyerem a csatát, akár csak most, de a háború vége még messze van. Sokat olvasok utána, hogy mit tudnék tenni ellene, hogy eltűnjön, vagy hogy tudnám legalább azt elérni, hogy ne viselkedjen úgy, ahogy. Teljesen megaláz mások előtt és kellemetlen helyzetekbe hoz. Valahol azt hallottam, hogy csak el kell érjem, hogy szerelmes legyen valakibe. De vajon mi lenne akkor, ha ő tényleg beleszeret valakibe, aki hasonló mint ő, de nekem nem jön be. Talán még taszítónak is találnám? Vagy itt van a fordított eset is. Előfordulhat az, hogy én leszek szerelmes. Tönkre tenné, csak hogy szenvedjek. valaki olyat kellene találnunk, akibe mind a ketten azonnal beleszeretünk. Vagy ha nem is azonnal, de idővel, néhány találkozás után, mindenképp. De ki maradna meg egy skizofrén sárkány mellett, aki sosem lesz egész, csak két fél.
Egy sziklán ülök és süttetem magam, miközben egy könyvet olvasok a skizofréniáról. Elég hülyén jöhet ki, hogy egy skizofrén pont erről olvas. De tudnom kell miért. Miért vagyok az és miért alakult ki? Rengeteg válaszra éhező kérdés van a fejemben, csakhogy évek óta nem tudok rájuk megoldást. Pedig nem egy-két évről van szó, hanem legalább százról. Ráadásul hozzám hasonlóval, sárkánnyal sem találkoztam mostanában, ami még inkább előtérbe helyezi azt, hogy magányos vagyok és egyedül érzem magam itt. Hiába van a város tele emberekkel és másokkal, ez akkor sem az igazi, mert senki nem értheti meg azt, ami velem történik. Legtöbbször kedvem támadna vissza alakulni azzá, aki valójában vagyok, de annyira félek attól, hogy kitagadnának ... Ők is.
Lapozok egyet a könyvben, mikor különös érzés fog el. Mintha lenne itt más is a közelben. Körbenézek a fák felé és az égre is feltekintek, nem tudom mit várok egyáltalán.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka   Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 3:38 pm

from Christian


Unalom, unalom, unalom. Pocsék, de néha mégis elvárt, hogy legyen, hogy máshogy ítélhetnéd meg az egyébként olyan irtózatosan tevékeny és izgalmas életed? Kellenek néha a korlátok, határok önmagad elé, kell annak az élménye is, hogy valami pocsék, mert csak akkor tudod majd igazán megállapítani, a sok sz*rhoz képest, hogy mi az igazán jó neked.
Egy csaj van itt, és körbe-körbenézeget. Már lesem egy ideje, elvégre egyrészt nincs jobb dolgom, másrészt pedig világosan érzem a kisugárzásából, hogy az, ami én: sárkány. Még ha nem is pont olyan, de hát mi sem lehetünk egyformák. Kezemben a szokás kedvéért füves cigi. Nem, én már nem ronthatom el az egészségemet, hiszen regenerálódom, és ebben igazán profi vagyok.
A teste elnyeri a tetszésem, és miért is tagadnám meg magamtól az élvezetet, hogy tovább nézzem távolabbról? A fák közt kellően jó a rejtekhelyem, szükség sincs a képességeimre, melyeket talán hiába is akarnék használni egy fajtámbeli ellen. Meggyújtom a kezemben lévő szálat, és mélyen magamba szívom különleges, édeskés füstjét. Már van bennem egy, és ez a hangulat megalapozza a mai napom maradványainak telését.
Lassan indulok el ki a fák között, nagy kortyokat nyelve a füstömből. Elég jól vagyok, ha lehet ugyan ilyet mondani. Nézem a nőt még mindig, testem vágyakkal telve pásztázza, de azért a tekintetem nagyobb részt közömbös. Szemeim résnyire szűkülnek, bár pupilláim kellően tágak.
- Ki gondolná, hogy egy sárkány ilyenkor épp itt sütteti magát - mondom. Elfér hello helyett, minek legyek épp én udvarias? Tökéletesen megfelelek magamnak így. Megállok, egyik kezem leeresztem magam mellé, másikkal a számnál tartom a füves cigit. Még javában bírok egyenesen állni, de azért szükséges hozzá némi koncentráció is.
- Erre mondják, hogy nagy szellemek találkozása, azt hiszem - eresztem meg a tökéletesen laza személy lehető legvonzóbb vigyorát. Akarja elcsábítani a halál! Engem semmi nem érdekel, csak az, hogy jól szórakozhatok.
Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka   Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka EmptyHétf. Márc. 11, 2013 9:51 pm



To; Mr. C.W.



Nem tudom mit vártam. Talán nem ezt.
A fák felé pillantok hirtelen, mikor édes illat csapja meg orromat. Sokszor éreztem már ezt az illatot a ruháimon, egy-egy kiesett éjszaka után, de sosem akartam tudni, hogy mi ez. Jobb az ismeretlenben maradni, ha nem szeretnék szívrohamot kapni, vagy hasonlók. Bár nem tudom ez mennyire valószínűsíthető egy sárkánynál. Még sosem hallottam olyanról, aki ilyenbe halt volna bele.
Újra mély levegőt veszek és továbbra sem veszem le a szemem a fákról, az erdőről, ahonnan az a csábítóan édes illat áramlik. Nem kell sokat várnom arra, hogy megtudjam ki, vagy mi áll a dolgok hátterében. Régen láttam hozzám hasonlót és ez kicsit megnyugtat, hogy mégsem vagyok olyan egyedül, mint azt gondoltam. Bár valahogy cseppet sem nyugtató a férfi jelenléte. Külsejével nincsenek is gondjaim. Helyes férfi, meg kell hagyni, még nekem is feltűnik, bár sosem szoktam a másik nemre úgy nézni. Nem méregetem őket. Mind alávaló és csak egy valamit akarnak a nőktől. Megkapni őket. Megszerezni, majd kidobni használat után. Gyűlölöm őket, ahogy Ayát is. Ő pont ugyan ezt teszi. Mondjuk ha innen nézzük ... akkor ő csak visszaadja nekik ezt a fajta kedveskedést. De akkor is gyűlölöm, hogy ehhez a testemet használja ki.
Továbbra sem veszem le a szemem a férfiról, aki közeledik felénk. Bizalmatlan vagyok irányába és tekintetének sötétsége sem oldja ez fel.
- Hol máshol tudna távol lenni az emberektől? - kérdezek vissza és én sem tisztelem meg azzal, hogy üdvözlöm. Általában véve nem vagyok udvariatlan alkat, de most ez is előfordult. Egyszer-kétszer mindenkivel megesik.
- Hamarosan mennem kell, így nem tudom sokáig élvezni egy másik sárkány társaságát. Még ha az a sárkány az első hozzám hasonló, akivel találkoztam. - eddig még csak meg sem fordult a fejemben az, hogy lelépjek innen, hiszen csodásan süt a nap és a természet hangjait hallani is élvezetes. De elég bizalmatlan vagyok a kialakult helyzettől és attól, ami még megtörténhet. Én inkább gyógyító képességekkel vagyok megáldva, menekülésben nem tudom mit használhatnék. De miért kellene félnem egy sárkánytól?
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka   Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka EmptyKedd Márc. 12, 2013 6:47 pm

from Christian


Pillantásom végigköveti testének vonalát. Elképzelem sárkány alakban, pikkelyesen. Azt mondják, lobog bennünk valami olyan tűz, mint amilyen maga a Nap is. Beszívva még el is bírom képzeli őt, ahogy ég, ahogy lángol a saját tüzében. Vajon tud lángot okádani?
Hunyorogva lépdelek egyre közelebb hozzá, míg kikötök mellette. Elemelem számtól éltető erőmet, behajítom a vízbe a maradványait. Pénz van dögivel, semmi szükség a spórolásra.
- Akárhol, végül is - vonom meg a vállam. Eltökélten nézek rá, nem azért, mert erősebbnek és veszélyesebbnek akarnám mutatni magam. Sárkány vagyok. Nem érdekel, milyen idős, mégis csak kijár egy férfinak a tisztelet. Azért persze valahol mégis nyilván számít a kor.
- Egy másik sárkány társasága sem mindig akkora élvezet. Az enyém igen - vetek rá kissé önelégült, de mégis biztató mosolyt. Igen, én elhiszem, hogy nem érzi majd magát olyan rosszul, ha még marad egy kicsit. És persze nekem sem ártana meg, ha néha fajtámbelivel is kommunikálnék.
Az első hozzá hasonló vagyok? Nem vigyorodom el, nem az én szokásom. Azt sem közlöm vele, hogy látásom a drog hatása alatt nem a legélesebb, és hogy utólag csak szőke lobonca, és legfeljebb keblei és vékony dereka fog megmaradni. Nem nagy emlékkép, de lehet, hogy nincs is többre szükség.
- És mi késztetné azt a másik sárkányt olyan nagy sietségre? - érdeklődöm meg még mindig résnyire szűkülő szemekkel. Szám sarkában ideges vigyor ráng, pedig hála a fűnek, tökéletesen nyugodt vagyok.
Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka   Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 7:56 pm

Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Tumblr_m3xn3iHDeV1r2a24bo1_500

To; Mr. C.W.


Kicsit, nem is; nagyon zavar, ahogy rám tekint. Olyan érzésem támad ettől, mintha szemeivel vetkőztetne és azon lenne, hogy elképzeljen engem pucéran. Hát igazából lehet hogy nem is tévedek akkorát. Feszélyez a jelenléte és tényleg jobb dolognak tartom, hogy elhúzzak innen, de kétlem, hogy hagyná.
De hátha csak rossz tapasztalataim miatt ítélem el a fickót, a kezében lévő fű miatt. Lehet adnom kellene neki egy esélyt, hogy esetleg bebizonyítsa, hogy tévedek. Nagyon remélem, hogy tévedek. De ha a helyzet erőszakossá válna, majd hagyom Ayát irányítani. Ő is utálja az erőszakos fickókat, hiába is leplezi néha.
Akárhol? Ez hülyeség. A városban mindenhol emberek vesznek körül, hiába zárkózok be a lakásomba, akkor is tudom, hogy a szomszédban is vannak lakók. Nem ehetek sárkány, nem lehetek önmagam, amíg nem lehetek egyedül. Tényleg egyedül. Most meg itt ez a fazon is. Már tényleg nincs egyetlen olyan hely sem, ahol ne zaklatna valaki?
- Igen, egyet értek azzal, hogy nem minden sárkány társaságát lehet élvezni. - ahogy a tiédet sem szeretném. Teszem hozzá immár gondolatban. Minél közelebb jön hozzám, annál biztosabb vagyok abban, hogy nem akarok vele itt maradni kettesben, ahol senki nem hallat minket. Vele talán egy zsúfolt helyen kellene összefutnom, nem egy kihalton.
- Akár egy találka is lehet az ok. - mondom határozottan és remélem, hogy elhiszi.
Érzem, hogy Aya is felébredt bennem és kedvére való lenne a férfi. Persze csak is játszani, kihasználni, majd eldobni. Még neki is vannak igényei és kétlem, hogy szeretné, ha rajta kívül más szórakozik velem. Amolyan, magának akarja azt az örömet.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka   Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka EmptyKedd Ápr. 02, 2013 12:29 pm

from Christian


Látom benne hogy valami furát érzékel a hozzáállásomban, de ugyanakkor nekem is különös az ő kettős bátor bizonytalansága. Úgy van itt, mintha nem akarna itt lenni, de ha mégis marad, akkor annak is okának kell lennie. Vagy minden nő ilyen érthetetlen, és ez náluk egy teljességgel általános dolog? Kissé komor mosoly fénylik fel a szám sarkában, nem tudom hová tenni a csajt.
- Ez így van, de ha valaki nem sokat talákozik sárkányokkal, és történetesen maga is az, akkor az egyet jelent a vággyal a próbálkozásra, hátha mégis élvezhető a társaság, nem?- kérdezem, és egyúttal igyekszem is belemagyarázni tudatába a választ, de feltételezem, hogy ezt maga is észre fogja venni rajtam. Nem baj, legyek őszinte, ha egyszer megtehetem!
- Találka? Egy harmadik sárkánnyal talán. Hát jó szórakozást, kedves, csak meg ne bánja, ha itt hagy engem a kényelmes sziklán pihenni egyedül- kacsintok. Nem lehetek mindig olyan merev, amilyen egyébként vagyok, de ez csak némi színpadiasság. Az emberek közelségétől egyébként herótot kapok, igen, rosszul tudok lenni tőlük, de semmi gond, minden előfordul, még az is, hogy ma másképp lesz, és a végén még ezzel a nővel itt, akármennyire olyannak is mutatja magát, hogy nem akarja, jól fogjuk érezni magunkat.
De ő sárkány. És bár elméletileg nem törődöm senkivel, egy fajtámbeli története azért egy fokkal jobban érdekel, mint másoké. Már csak azért is, mert ő sem tűnik egyszerű alkatnak, de ezzel várjuk ki a feleletét.
- Kétséges, mikor futunk legközelebb újra össze egy fajtánkbelivel. Érdemes lenne kihasználni az alkalmat.
Hozzá kellene tennem, hogy talán nem úgy, ahogy gondolja, na de ki tudhatja, melyikünk mire is gondol itt legelőször pontosan? Én sem vagyok egy szexmániás perverz, habár sok minden olyasmi igen, amit ennél akár rosszabbnak is nevezhetünk.
Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka   Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka EmptyKedd Ápr. 09, 2013 3:17 pm




To; Mr. C.W.


Egyre nehezebb megállítanom a bennem lévő másik nőt, aki igazi sárkány módjára akarja magát kitépni a testemből. Volt már példa arra, hogy ezt tette, de akkor szó szerint sárkánnyá változott. Még jó, hogy akkor is egyedül voltam és nem látott meg senki.
Áldás ez a lét, vagy épp ellenkezőleg? Lehetne mi miatt vitatkozni, de nincs annyi időm, hogy komolyabban feltegyem ezt a kérdést, mondjuk az előttem álló férfinak. Nem kedvelem, noha még csak nem is ismerem és ami még meglepőbb, Aya is tiltakozik ellene. Őt általában nem érdeklik a részletek, csak az, hogy legyen valaki akivel játszhat egy kicsit. Most is azt akarna? Játszani? Végül is, talán ő jobban kezelné ezt a helyzetet, mint én. Még a végén kimutatom a félelmemet, ami a gyengeségem.
Mély levegőt veszek és még egy párszor ezt meg is ismételem, hogy nyugodtan tudjak gondolkodni és kevésbé legyek feszült, ideges. Kissé megemelem a fejemet, hogy ne tűnjek előtte könnyű prédának. Nem is vagyok az. Meg kell harcolni értem és a bizalmamért is. És senki nem használhat ki. Egy ilyen alak, meg pláne nem. Mit képzel, ki vagyok én? Szerencsétlen. Jaj ne ... már kezdek úgy gondolkodni, mint Ő. Érzem, hogy Ayát már nem tudom sokáig magamban tartani.
- Bocs, de próbálkozni csak a kutyák szoktak, akarni a wc-n és hinni a templomban kell. Szóval még most az elején közlöm veled, hogy ne is álmodj arról, hogy csak mert ártatlannak tűnök, kihasználhatsz, mert cseppet sem vagyok a tökéletes áldozat. - tekintetem megváltozik, akár csak a stílusom. Nincs már vissza út. Hagyom, átengedem magam a másik Énnek. Szemem színe kicsivel sötétebbre vált, azt hiszem innen lehet a legkönnyebben eldönteni, kivel is van dolguk az embereknek. Ha élénk zöld, akkor szabad az út, de ha sötét, akkor jobb ha vigyáz. Az újdonsült társaságom ezt nem tudja még, de hamar rájön.
- Igen, találka. Méghozzá egy nem is akármilyen pasival, aki szerencsére nem sárkány. Bár ha minden sárkány olyan jellemtelen mint te vagy, akkor elég gyorsan haladunk a kihalás felé. - még ilyen alakot. Szinte süt róla az, hogy mit akar és miért van itt. Tudni akarom, mennyire képes messzire elmenni, csak hogy megkapjon. Nem adom magam könnyen, mint már mondtam. Küzdelmek és harcok nélkül nem. Jó, szeretem én is kihasználni a férfiakat, de az más. Az bosszúból van, puszta gyűlöletből. És ha ez a férfi azt hiszi, hogy szórakozhat Sorával, hát téved, mert vele csak én szórakozhatok.

Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka   Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka EmptyCsüt. Május 09, 2013 9:11 am

from Christian


Szemöldököm az égnek emelkedik, ahogy figyelem a vonakodó nőt. Mintha nyilvánosan harcolna magával, hogy mit mondjon, hogy hogyan nézzen, nem tudom ezt máshoz hasonlítani. Nem volt még helyzetem hasonlóval, és nem is hiszem, hogy különösebben kötődne sárkány létéhez a tény, hogy valami gáz lehet az agyával. Én csak leszűröm a tanulságot. Ebben a városban egyetlen normális nő sincs. Az előző szálam elaludt, előhúzok hát egy újat a zsebemből, és rágyújtok megint. A fű jó hatással van rám, lenyugtat. Ha egyébként lehet bármilyen más hatással bárkire, akkor tudni akarom! Már annyira megszoktam a drogokkal való üzletelést, hogy egyszerűen muszáj mindenről tájékozódnom ezzel kapcsolatban.
De hiába tüdőznék le most akármennyi füstöt, akkor se értem ezt a sárkány csajt. Hirtelen úgy beszél, mintha konkrétan a torkomnak akarna ugrani. Egyik kezem, nyilván azt, amelyikben nincs füves cigi, a zsebembe csúsztatom, és mélázva veszek magamhoz még vagy két slukkot nagy hirtelen. Szám sarka épp csak megmozdul, de nem olvasható ki belőle semmiféle érzelem.
- Te őrült vagy- jelentem ki a legnemesebb egyszerűséggel. - Mi a redvás nyűgnek akarnék megtámadni egy fajtársat? Ezerszer könnyebben szerzek áldozatot... Akárhonnan. De visszakanyarodva az előzőhöz, én már hóbortosokkal is csak ritkán kezdek, nemhogy pszichiátriai esettel.
Őszintén, ez inkább az ő beszólására való reakció, minthogy annyira háborúindító kedvem lenne. Nem érdekel, bármit hisz magáról, hogy mennyire csinos, szép, vagy mi a fittyfene. Arrébb sétálok, leteszem magam egy kisebb sziklára, próbálok nem ásítani. Még süt egy kicsit a Nap, az áldott erő végigjárja minden izmomat. Éledezik bennem a sárkány, de nem, eszemben sincs kiengedni őt.
- Hát akkor csá- vonok vállat, és tovább szívom a bagómat. Megint nem hallom meg azt a felét a mondatának, amelyik úgysem tetszene. Minek szólogassak vissza neki? Még a végén azt hiszi, érdekel, hogy minden ok nélkül sérteget. Tegye csak! Én már csendben elkönyveltem magamnak, és ha elhúz, akkor én is valami hasonló következtetésre jutok, mint ő: keresnem kell egy normális sárkány nőt, és gyereket nemzeni neki, hogy ne ilyen önimádó, szájtépős kis csitrikből maradjon fenn a faj. És én még azt hittem, lehet majd egy normálisat beszélgetni vele! Egyre többször kell csalódnom a világban, és kezdem nagyon utálni az ilyet.
Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka   Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka EmptySzomb. Jún. 01, 2013 2:07 pm




To; Mr. C.W.


Kedvem támadt játszadozni. Kellene valami szerencsétlenség, aki könnyen befolyásolható, aki egyetlen szavamra megteszi azt, amit tőle kérek. Legyen szó bármiről. Akármiről. Végignézek az előttem lévő férfin. Hát ő biztos nem ez a fejte, de ki tudja mit lehetne vele kezdeni. Alaposan szemügyre veszem és alaposan kielemezem, vagy inkább összehasonlítom legutóbbi partneremmel. Sajnos arcban nem tudnék dönteni. Mindkettőnek egyformán cuki a pofija, sajnos ez nálam mindig is jelentősen fontos volt. Rémségekkel nem fekszem le, még akkor sem ha fizetnének. Más a helyzet a modell csávókkal. Nem véletlenül azok amik és nem taxi sofőrök, vagy kamion sofőrök esetlegesen.
A kockákról meg ne is beszéljünk, mert azok ... hát oké. Persze kivételek mindig akadnak. Már találkoztam egyel, aki nagyon is helyes volt annak ellenére, hogy a fejét majdhogynem sarkosan kellett simogatni. Ahogy az emlékkép előkerül, egy apró mosoly jelenik meg arcomon. Ezt a vendégem vehette akár úgy is, hogy azon mosolyodok el, amit mondott. Na az inkább vicces, mert ha tudná milyen igaza is van.
- Ezt már sokan mondták nekem, de nem érdekel. Én tudom mi az igazság.

Visszavettem a hangerőből és sokkal nyugodtabb is lettem külsőre. Ha tudná, mi jutott az eszembe, akkor lehet ő is mosolyogna rajta. Bár ki tudja. Lehet ő is egyike azoknak a pasiknak, akik tutyi-mutyik az ágyban, mert igazából az egyetlen ami nagy, az a szájuk.
- Nem vagyok pszichiátriai eset, csak elővigyázatos. Bár a bosszúálló sokkal tetszetősebb megfogalmazás. tudod nézhetnek engem hülyének, de csak addig, míg komolyan nem veszem a dolgot és a fagyi vissza nem nyal. Egyébként elég hálás tudok lenni.

Sunyin elmosolyodok, majd leülök a vele szemben lévő sziklára és kissé előrébb hajolok.
- Engem már meg sem kínálsz?

Most már tuti maradok, de hogy mi lesz belőle ... az még kérdéses. Talán egy újabb bosszú az édes Sora felé. Ki tudja.
Vissza az elejére Go down

About...
Christian Wilbers
Sárkány
Sárkány
Christian Wilbers
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
37
Hozzászólások száma: :
22

Regisztráció: :
2012. Jun. 30.


Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka   Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka EmptyPént. Jún. 07, 2013 3:46 pm

from Christian


Egyértelműen hergeli a kicsikét, hogy őrültnek nevezem. Ahogy néz, elkezdhetnék gondolkodni, mi a fene bámulnivalót talál rajtam, de a jó testem - mert kétségtelenül nem rossz - elég okot ad neki erre, és én nem fogok gyanút. Kicsit csiklandozza az egómat, hogy jó pasinak talál, amit a szemén látok. De a felelete mégis ingerült, és ez nem annyira tetszik. Mélyen magamba szívom a füstömet.
- Tehát nem érdekel, amit mondok. Akkor biztos irtóra tetszik a hangom- vigyorogom el kis gúnnyal, komoran. Hogy lehetek egyszerre komor, és mégis vigyorgós? Nekem megy. Klasszik macsónak szoktak nézni emiatt, és a butuskák nem jönnek rá, hogy egy perverz lelkű sárkánnyal van dolguk, aki mindent kitanult már, amit az idők során ki lehetett.
- Amúgy is, kicsi tűzokádó, az igazság cseszettül relatív, ahogy mondják- jelentem ki, bár nem biztos, hogy a filozófusok is pont ezekkel a szavakkal éltek. A "heuréka" híres mondata helyett is, szerintem az "a kurv@ életbe" stílszerűbb, de ezeket a kifejezéseket főleg olyan helyzetekben használnám szívesen, ahová ezt a csajszit most épp elképzelem. Ott ő is arra használhatná a csini kis száját, amire való.
Nyugalma feltűnik, de szerintem nem fog túl sokáig tartani. Én is egészen nyugodt vagyok, és miközben egymást mustráljuk különféle, rendkívüli gyanakvást ébresztő tekintetekkel, hallgatom, amit mond. Bosszúálló? Ó, a bosszú angyala. Netán maga a híres Eris a mondákból?
- Dobj nekem is egy aranyalmát, akkor, édes- vigyorgok. - Az én fagyim garantáltan visszanyal cserébe.
Leül. Vajon mégis csak van értelme ennek a beszélgetésnek, még ha elsőre nem is tűnt úgy egyikünk számára sem? Pontosan figyelem a szemem sarkából minden mozdulatát.
- Hát gyere, hadd látom, hogy szívod- nem fordulok felé, hadd nézzen, tudom, hogy a profilom is rendkívül szexi. Mocskos módon jóképű vagyok, egoista, de azért legfőképpen sötét gondolkodású. A sárkány, aki kiélvezi, hogy akkor cserél testet, amikor csak akar. Vajon a kisasszony mit élvezne ki szívesen?
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka   Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mr. Wilbers & Skizofrén angyalka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Wilbers és Duncan
» Christian Wilbers karakterlapja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Városperem :: Erdő :: Erdei tó-