KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Armina10

Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Hirdet10

Megosztás
 

 Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 EmptyVas. Jan. 26, 2014 7:47 pm


from Kyraih to Nolan




Zene: most nincs;



Kizárom a gondolataim. Nincs is más, amit tehetnék, mert ez végső soron nem is tudatosan én vagyok, hanem a bennem élő, szabadulásra váró lélekdarab. Egy démon uralkodik a szomjamon, de végső soron pontosan ez a lény az, aki megőrzi nekem az egyetlen darabkát, amit az élet bennem hagy: a módot, hogy egy kis időre felhevüljek valamennyire, langyossá, emberszerűvé váljak. Még ha emberi érzésekre nem is reagál már a testem, azért a biokémia teszi a dolgát. Ajkaim kiszáradnak, amíg nem érzi minden sejtem a vérét csurogni végig a nyelvem alatt. Újra érezni akarom ízét, de nem csak a vérének, hanem a csókjának is.
Elveszem. Mindent elveszek. És közben úgy érzem, adni is akarok - azt akarom, hogy egészen elvékonyodjon a valóság teljesen fölösleges, átlátszó hártyája kettőnk között, ugyanannyira, mint ahogy tudatunk és ösztöneink is összefolynak, amikor keze a bőrömhöz, ölem az ágyékához, nyelvem a nyelvéhez ér.
Miközben karjainak rabjává válok, a szabadság ízét érzem. Bőröm sokkal érzékenyebbé válik a másodperc törtrésze alatt. Nem érzek lelkiismeret furdalást, amiért testem követeli az övének közelségét, hiszen pontosan látom, tudom, hogy ő is ugyanígy van vele. Közelebb húz, én pedig közelebb húzom, míg ruha van rajtunk, lassan már nem is csökkenthetjük a távolságot ennél lejjebb.
Miért van rajtunk ruha?!
Szavait hallom, de nem azok érdekelnek most. Az, amikor állja tekintetem, közben pedig nem tesz semmit, hogy megállítson, egyszerre szörnyű és gyönyörűséges. Nem tudom, mit tegyek, hogy eltávolodjak tőle, vagy még közelebb próbáljak jutni hangosan dobogó szívéhez, forró testéhez, égető ajkaihoz. Lehet egyáltalán még ennél is közelebb?
Két kezem átkarolja nyakát. Még mindig nem tudok elszakadni ajkaitól, bár meg kellene tennem. Saját számban érzem az ő vére ízét, szívesen feltépném bőrét újra, hogy a mesés nedű egészen az őrület határáig vigyen. Olyan ez, mint a drog, mint a fülledt erotika: miközben megengedi, hogy szinte éljek, rávesz, hogy mindent megtegyek, amit csak akarok. És most nagyon sok mindent lenne kedvem megtenni ezzel a férfival.
Miért is lehetne akadálya ennek?
Balom megkeresi tincseim közé fúródott kezét, ujjaim az ujjaira tapadnak. Szám lecsúsztatom nyakának ívén, alsó ajkammal érzékelem, ahogy szíve szinte a torkában dobog. Igen, kétségtelenül meg akarom harapni, de magam is tudom, hogy ez az érzés minden harapással egyre kevésbé fájdalmas neki, és annál inkább megy el valamiféle átokverte szexuális játszadozásba - nem csináltam még ilyet, én is csak amolyan belső tudásból, démonom tudásából táplálkozom, de torkának dobbanásai felébresztik minden érzékemet, alhasam is görcsbe rándul. Vagy most kéne leállítanom magam, vagy már ő sem fog tudni leállítani, így aztán nem tudom, mi legyen.
És nem azért, mert tanácstalan lennék, dehogy. Csak azért, mert kettőnk közül mégis csak ő a férfi. Hogy néz ki, ha rámászom csak azért, mert harapásaim hatására a szexuális étvágya megnő? Nem lenne... Fura?

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 EmptyKedd Jan. 28, 2014 10:08 pm




Kyra And Nolan


AÉlvezem csókját, melyet most sokkal bátrabban ad és én sokkal bátrabban veszek el tőle. Nem zavar, hogy nyelvén érzem saját véremet. Ez azt hiszem ... tetszik. Feltüzel, hogy ugyan azt érezhetem amit ő. Még többet akarok belőle, habár én nem vehetem vérét. Nem tudnám amúgy sem megtenni, mert akkor felsérteném hibátlan bőrét és utálhatnám magam érte. Vétek lenne ártani neki.
Tenyerem bejárja testét. Tarkójáról végigsimít gerince mentén le a fenekéig, majd combján egészen a térdéig, ahol elindulok a másik irányba is. Csípője, lapos hasa és ... Itt megállok. Nem akarok tiszteletlen lenni vele még így sem, hogy szívesen falnám fel, mint valami farkas, vagy hasonlók, de én nem vagyok az. Nem tudok elszakadni attól a lénytől ami bennem van. Narf vagyok. Egy "ártatlan" lény ezen a világon, aki a légynek sem ártana. Mégis miért fogdossak meg valakit, aki nem kér rá. Türelmes leszek és visszafogom azokat a vágyakat, amik férfi mivoltom miatt kerekednek bennem.
Amikor nem meri megtenni, amit akar, amit látok a tekintetében, szándékosan felsértem szemfogával ajkamat, hogy vérem újra kiserkenjen. Kínzom magamat is ahogy őt is, de ez nem olyan, mintha egy bottal ütnének, vagy egy vascsővel. Ez kellemes és az érzés belülről felmelegít. Beindít bennem mindent, amiről eddig nem is tudtam hogy létezik bennem.
- Miféle boszorka vagy, hogy magamnak akarlak és azt akarom, hogy te is csak engem akarj. Akard mindenem és vedd el. Mit kell tennem, hogy ne fogd vissza magad? - szinte könyörgök azért, hogy belém mélyessze fogait? Kétségtelen, hogy most erre kérem őt, miközben kezemmel még mindig a hajába túrok, vagy kapaszkodok és kicsit hátrahajtom fejét, hogy nyakához férjek én is. Csókommal borítom állának vonalát. Nyakát. Falom testét a dekoltázsáig. Nyelvemet végighúzom bőrét. Bele akarok harapni.
- Szabad? - nem kérdezek konkrét dolgot, mert mindent akarok.
Ma már épp eléggé elvesztettem az eszem és tudom, ha ő is azt teszi, akkor akár meg is halhatok. De vállalom a kockázatot. Miért ne?
Ahogy szivárog a vér ajkamból, ahogy nézem őt, ahogy érintem a vér teljesen felbolydul bennem. Érzem, hogy farkam egyre keményebben nyomódik hozzá a kibaszott anyagokon keresztül és egyre kevésbé akar megmaradni a helyén. El akar merülni kecses testében. Megtölteni őt ahogy csak emberileg lehetséges. El akarom érni, hogy érezze, hogy még ő is él. Hogy nagyon is él.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 EmptyKedd Jan. 28, 2014 11:26 pm


from Kyraih to Nolan




Zene: most nincs;



Bitorolj...
A démon uralkodik, és mégsem. Tudatom ugyan némaságba zuhan, mégis pontosabban érzem így, a világra vakon vérének selymes ízét, bőrének langyos, ruganyos tartását, ruhája illatát, testének aromáit, mintha csakis szememet használnám rá, hogy mindenét birtokomba vegyem.
Mert valami ilyesmit teszek, bár nem illendő és főleg nem etikus talán, de gyönyör tapad minden egyes mozdulathoz, és egyben a vágy, hogy egyre többet akarjak ennek a férfinek a kegyeiből.
Csókja egyre hevesebb, és bár nem tudom, hogy mennyit akar adni vagy elvenni tőlem, hogy ebből mi az, amit maga miatt, és mi az, amit a vérontásom által benne keltett eufória okoz, nem is érdekel. Szavait tisztán hallom, de közben azzal foglalkozom, hogy pontosan érezzem ujjainak mozgását a ruhám anyagán keresztül - mi a fenét keres mégis rajtam ez a ruha?
Feléled bennem valami, ami az első pillanatban szinte idegennek tűnik, de aztán az érzéssel együtt élvezet tölti el minden porcikámat. Szavai megmosolyogtatnak. Akarjam mindenét... Hogyne akarnám!
Mit kell tennie? Amit csak akar.
Két kezem derekára vándorol, felfelé gyűröm felsőjének anyagát, meg kell tőle szabadítanom. Ha nem érezhetem bőrét a bőrömön, egy halottnál is kevesebbet érek, hiába tarthat örökké nekem akármelyik pillanat.
Nyelve szinte égeti hűvös bőrömet. Azt kérdi, szabad-e. Nem érdekel, mit akar: az övé. Ahogy ő ajánlotta magát nekem, én is érzem, hogy csakis ezt akarom: hogy a tulajdonává tegyen, ha tud. Ha akar.
- Akarom... - zihálom tincsei közé, ahogy ajkai valahol a dekoltázsomon kalandoznak. Vissza akarom kapni száját, nyelvét, azt akarom, hogy testünk összetapadjon. Fogaim - ezúttal óvatosan - fülcimpáját csipkedik, az egyetlen dolgot, melyet ajkammal most elérek. Két kezem végét éri az őt felül borító textíliának, és ha hagyja, lehúzom fejéről és két karjáról is a felesleges anyagot, hadd landoljon mellettünk, tőlünk valamivel arrébb.
Füléhez hajolok egészen, légvételem hűvös párája a nyakának bőrén csapódik le, ahogy suttogok neki.
- Bármit szabad... Tégy meg mindent velem - nagyot nyelek, torkom szárad, de érzem, hogy testemet ugyanakkor átjárja a heves bizsergés. Szervezetem nagyon is érti azokat a jeleket, melyeket a hozzám dörzsölődő másik test bocsát ki.
Mert igen, nem tudom tagadni, hogy határozottan érzem az ölemhez nyomodó testrészt a ruháinkon át. Nincs kétségem felőle, hogy úgy kíván, ahogy én őt - ha megtalálom pillantását, tekintetem is ugyanezt árulja el neki. Közelebb húzódom hozzá, ha ugyan lehetséges ez még, ám fejem teljesen hátravetem, és csak ujjaim, körmeim kóvályognak csábító felsőtestén, mellkasán, két karján, a hátán és mindenütt.
Ahogy kezeim végigsimítanak hasfalán, övénél állapodnak meg, ám a hideg fém észhez térít egy másodpercre - talán gyors a tempó? Egy tétova pillantást vetek rá, ám emberi mosoly kíséri. Agyaraim eltűnnek már, csak a már bőrébe mart sebekből csurgó vért nyalom le újra, és mámor köszönt rám, miközben a sós-vas-tengerízű nedű torkomon végigcsurog.
- Az ösztöneidet akarom - suttogom hátravetett fejjel. Majd előrehajolok, két kezemmel végigsimítok karjain. Lejjebb süllyedek ölében, amennyire lehet, megvárom, míg felemeli a fejét, és szemembe néz. Látni akarom azokaz a különleges szemeket - szikrázásuk valamiféle olvadékká tesz engem is, pontosan tudom, hogy nem sokra lenne szükségem hozzá tényleg, hogy megszabadítsam az övcsatjától is. Végignézek bőrén.
- Kérlek - szólok, majd két karom könnyeden eresztem magam mellé, hogy amennyiben akarja, könnyedén letolhassa vállaimon az egyberuhámat tartó pántokat. Ha. Valóban. Akarja.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 4:56 pm




Kyra And Nolan


ANehéz lenne megmondani, mikor is jutottam el korábban arra a pontra, mikor már semmi nem érdekelt. Mikor képes lettem volna szembenézni a halállal is, csak hogy valakit boldoggá tegyek ezáltal. Sosem tapasztaltam, hogy valakinek is szüksége lenne ennyire rám, a véremre. Azt sem tudom Ky mit akar jobban. Ha valaki most megkérdezné - de remélem, hogy senki nem jön erre - csak jól a képébe röhögnék, és újra csókba fonnám ezt a gyönyörű démont.
Legszívesebben felnevetnék, hisz úgy érzem, mintha még egy nő sem kívánt volna meg, mintha én sem kívántam volna senkit. Nem vagyok kis gimnazista srác, aki most ismerkedik a saját és a másik nem testével. De most mintha az eddigi alkalmak mind nem számítottak volna. Megmosolygom, ahogy megérzem ujjait trikóm aljánál, majd puha ujjait bőrömön. Akkor a kocka el van vetve. Eddig megfordult a fejemben, hogy talán CSAK a véremre szomjazik, de nem. Érintése bensőmet simogatja. Ha most macska lennék, biztos jólesően dorombolnék.
Jólesően felmordulok válaszán. Tudott volna mást mondani? Ugyan kérlek. Lehet, hogy kicsit bátortalan vagyok, de nem sokáig, mert minél tovább hallom lágy hangját, ziháló lélegzetét, annál jobban felébred bennem az ösztön. Ajkaimmal simítom végig dekoltázsának vonalát ahogy rá emelem tekintetem és mélyen szemeibe nézek. Ugyan az tükröződhet benne, mint az enyémekben. Hagyom levenni felsőmet, mert miért ne hagynám. Tetszik ahogy végignéz rajtam birtoklón és magyarázatra sem szorul, hogy miért.
- Ahogy te is megtehetsz bármi. Tényleg BÁRMIT. - látom rajta és érzem is, hogy mennyire akarja a véremet venni. Teljesen mindegy honnan teszi, hol akarja, viheti. Nyakam, karom, testem ... mindegy. A vörös bársony, mely az életemet jelenti ez esetben, önkén feláldozza magát. Áldozza? Forr azért, hogy az övé legyen. Forr azért, hogy felmelegítse Kyraiht belülről, ahogy velem teszi, miközben én kívülről teszek ugyan így. Karjaim közül nem engedem ki már senki másnak. Fel fogom melegíteni, fel fogom éleszteni ha úgy tetszik. El fogom érni, hogy ne démonként emlegesse magát.
De ha már engedélyt adott nekem, nem hagyom veszni. Még a végén meggondolná magát. Egyik kezemet az ölébe ejtve combján pihentetem, másik visszatér felsőtestére. Combjáról felfelé végigsimít újra hasfalán, de ez úttal nem áll meg. Birtokba veszi a puha mellet. Ajkam nyakát csókolja.
Mikor nem érzem ujjait a bőrömön, lenézek, hogy vajon mit szeretne és elmosolyodok, ahogy az övcsatomon pihen. Kérlek. Amit csak akar. Végig csókolom egyik vállát, majd lecsúsztatom a pántját és ugyan így a másik oldalon, míg a ruha végül az ölünkbe hullik és én is pillantást vethetek bársonyos bőrére. Megfogom apró kezeit ahogy szemeibe nézek együtt kikapcsoljuk az övet. Nem fogom megállítani és magamtól sem vonom meg őt.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 8:37 pm

Azt hiszem, ez az a pont, aminél egy démon mint én igen könnyen elvesztheti minden kontrolljat saját maga felett. Szeretném érinteni és csókkal illetni mindenét. Képtelen vagyok elengedni, de miért is kellene?
Szemeibe nézek. Tekintete sokat elárul, talán csak a szíve dobogása mond nekem többet mindarról, amit most gondol és érez. Pontosan felfogom, mit jelent, amikor elmondjuk egymásnak: itt és most mindent lehet. Pontosan tudjuk, hogya szándékai tiszták és én is ugyanolyan hevesen viseltetek iránta. Miközben nyelve és keze kalandozik a testemen, én elkezdem megszabadítani a ruháitól. Láthatóan nem bánja, mert segít az övtől megszabadulnia, én pedig mélyen és felszabadultan engedem ki a belém szorult levegőt, ahogy végre rajtam is csak a fehérnemű marad. Nem is kérhetnék szebb, szelídebb bánásmódot, mint amit kapok. Szinte olyan érzékeny lesz pillanatok alatt a lelkem is, amilyen a testem, mióta ő legelőször hozzám ért.
Vére még most is csábít, de teste és lelke közelében lenni most többet jelent. Szeretnék most még közelebb lenni hozzá, de tudom, türelmes kell legyek vele és magammal is. Nem húzom róla tovább a ruhát, hanem kiélvezem azt, hogy ujjaimat végig tudom járatni csupasz hátán és mellkasán, még jobban az öléhez bújva ajkaimmal válla bőrét cirógatom.
Átölelem nyakát mindkét karommal. Mélyen szívom magamba illatát. Érzem vágya aromaáit is. Ez még jobban csábít, de nem csak a teste és a lelke imádatára, hanem a vére ízlelésére is. Vajon az, hogy kijelentette, mindent szabad, a vére kóstolására is áll?
Nyelvem végigsiklik a vállgödrén, nagyot nyelek. Érzem torka erének dobogását, de egyúttal àgyéka lüktetését is. Mit akarok jobban? És kell-e egyáltalán választanom? Sóhaj tör ki torkomból. Balom a hátára tapad, jobbom bekúszik az öv alá. Agyaraim pedig előtűnnek, és már keresik a helyet a torkán, ahová belemélyedhetnek. Csókokkal illetem a bőrét, melleim a mellkasához nyomódnak. Minden rossz érzéstől megszabadulok, és csakis arra rusok gondolni, hogy semmi sem tehetett volna boldogabbá, mint az, hogy nost vele lehetek.
Nem tudok most a vérére gondolni. Csak rá. Nem tudom ezt szavakba önteni. Vállát és torkát eleresztem, szám újra az övére tapad. Sóhajok közt próbálom magam egyre közelebb préselni hozzá.
Mi lesz most velem? Úgy érzem magam, mint egy buta, szerelmes, álmodozó kislány, aki most először köt ki egy igazi férfi karjai között.
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 EmptySzomb. Feb. 01, 2014 8:17 pm




Kyra And Nolan


Belemosolygok csókjába. Tetszik amit látok és tetszik amit kapok tőle. Én is szeretnék neki mindent megadni. Mindent, amit nem rest elvenni. Mert nem erőltetek rá semmit. Nem vagyok valami szexéhes perverz, aki így szeret becsajozni, vagy így szeret áldozatokat szedni. Hazaérve nem fogok újabb strigulát húzni a falamon, csak mert megkapom őt. Ha megkapom persze. Miért is húznék strigulát? Nem szoktam listát vezetni a nőimről, mert fejben is képes vagyok megjegyezni azt az két nevet, akikkel eddig együtt voltam. Szeretek szerelemből összebújni valakivel, még ha a vágy is tart karjaiban. Hogy ez most mi? Nem tudom. Fogalmam sincs. De többről kell hogy szóljon, mint a testiség.
Látom szemeiben a bizonytalanságot. Még mindig fél. Nem tőlem, hanem fél megharapni ott, ahol igazán szeretne. Megérintem arcát egyik kezemmel, majd mosolyogva nyomok egy csókot szájára.
- Ky. Tudom mennyire szeretnél ide harapni. - másik kezemmel nyakamra mutatok, ahol az ütőerem van. Nyakához hajolok, arcáról kezem lassan elindul lefelé. Érintem bőrét mellén, hasán, lábán.
Fogaimmal óvatosan tépázom nyakát. Hüvelykujjam cirógatom combjának hajlatát lassan, majd kicsivel beljebb is. Tényleg nem akarom hogy azt érezze siettetni akarok valamit is, így csak fehérneműjének szélén jártatom ujjamat.
- Harapj. - lehelem vállába. Hirtelen kapcsolom ki szabad kezemmel melltartóját. Incselkedni akarok vele? Igen, meglehet. Vagy csak azt akarom, hogy ő is ösztönből cselekedjen. Lehet sosem fogom megérteni, hogy mi járhat a vámpírok fejében ilyenkor, de rá nem tudok Úgy nézni.
Megérzem kezét ágyékomon, amitől még erősebb bennem a vágy, hogy benne lehessek. Hogy kitölthessem őt és megmutassam milyen az, ha szereti valaki úgy ahogy van. Ujjam tovább csúszik szeméremajkára ha nem állít meg. Bízom benne nem néz tolakodónak, de ... minden önuralmamra szükségem van, ha nem akarom rávetni magam. Szeretném, ha felül maradna, hogy tudjon irányítani, hogy azt tehesse velem, amit nem szégyell. Nem bánom ha ő a domináns fél. Még tetszik is ez a gondolat.
- Szeretnélek érezni. - vallom be őszintén, ahogy lesegítem róla a melltartót és eldobom valahova. Továbbra sem áll szándékomban kezemet elvenni bugyijáról, de lentebb szívesen menne.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 EmptyHétf. Feb. 03, 2014 7:37 pm

Fogalmazhatok úgy, hogy a helyzet kezd komollyá válni. Ha eddig nem is sejtettem ezt, akkor nem maradhat egy szem kétségem sem, amikor a sok édes érintés közepette egyszer csak szinte utasít arra, hogy harapjak bele. Véssem a nyaka Édes - sós bőrébe fogaimat, és onnan vegyem vérét megint. Nem is kell megkérdeznie, akarom-e, elvégre nyilván látja rajtam, hogy igen. Egy vámpír mindig akarja, vágyja, kívánja a vért még akkor is, ha más dolgokat ennél sokkal inkább szeretnék most. Egyelőre nem tudom elképzelni a pillanatot, ahogy torka reccsen az agyaraim ereje alatt, ám azt, ahogy teste az enyémbe hatol, sokkal könnyebben. Nagyot nyelek, ahogy ujját érzem bugyim vonala mentén siklani egyre közelebb ahhoz a területhez, ami már hosszú percek óta annyira szeretne az áldozata lenni. Persze igazából minden porcikám akarja őt. Tényleg mindenem. De mégsem akarok most még szorosabban öle közelébe érni, hiszen akkor ujja kettőnk közé szorulna. Nem tagadhatom meg magamtól az örömöt, amit keze okozhat nekem.
Miközben nyelvem nyaka vonalán játszik, ujjaim mellkasán és hasfalán simítanak lefelé. Ujjaim már be tudnak kúszni a nyitott övcsat alá is, hogy alsónadrágja feszületèt érintsem velük. Szeretném, ha már semmi sem fedné a testét, ahogyan az enyémet sem. Akarom, hogy elveszítse kontrollját a vágyai felett. Ezt pedig elérhetem úgy, hogy végigvezetem nyaki ere felett a csókjaim, majd előhúzódó agyaraim is hozzányomom a puha bőrhöz, hadd sejtse, mire készülök.
Mert érzem, ahogy vére irama felgyorsul. Ahogy kissé izgathatja a tudat, hogy milyen lesz - én pedig tudom, az érzés nagyon is erotikus. Főleg akkor, ha valaki úgy, mint én most, tenyerét a finom textillel fedett izmos hímtagra tapasztja szorosan. Így teszek, és nem is olyan szelíd a mozdulat, miközben fogaim végre nyaki ütőerébe mélyednek, majd beleszívok a finom sós vérbe. Nem hagyom abba alteste gyengéd izgatását addig sem, míg végül eleresztem fogammal a testét és nyelvem húzom végig a seben, hogy ezzel lezárjam azt.
Utána ajkaihoz hajolok. Vére íze szinte vakká tesz mindenre, szeretném, ha végre magamban érezhetném őt. Heves, mély csókba invitálom, de pontosan tudom: szeretnék mindent megkapni tőle és mindent meg is adni neki.
Vissza az elejére Go down

About...
Nolan Ramirez
Vízilény
Vízilény
Nolan Ramirez
Faj: :
Narf
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
Fotós

Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2013. Jun. 14.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 EmptyPént. Május 02, 2014 7:56 pm




Kyra And Nolan


Egyre jobban tetszik nekem ez a nő. Semmi nem tudná megváltoztatni a gondolatomat és az érzésemet vele kapcsolatban. Hisz tudom mi, tudom mire képes és azt is tudom, hogy milyen törékeny. Kívülről hiába egy erős, magabiztos vámpír, aki semmitől sem fél, belül akkor is emberi és akaratlanul is belezúgtam a kettősébe.
Miért érzem azt, hogy óvnom kell, hogy a közelemben kell tartanom? Végtére is idegen, de úgy gondolok rá, mint akit évek óta ismerek, csak eddig féltem neki elmondani az érzéseimet. A húgom és Lyssa most biztos hülyének titulálna és talán jogosan is. Viszont amíg nem éltek át hasonlót, nem fogják megérteni.
Elégedettnek akarom látni Kyt és tagadhatatlan, hogy ehhez az elégedettséghez az is hozzájárul, hogy felkínálom a vérem a legjelentősebb helyről. Valószínűleg, ha másról lenne szó, többször is átgondolnám a szavaimat, de nem ebben a helyzetben. Talán még megbántva is érezném magam, ha nem fogadná el. De nem is kérdezem akarja-e. Kisugárzása és tekintete mindent elárul szavak nélkül is. Tényleg olyan, mintha régóta tudnám, egyes mozdulata mit takar. Selymes bőre felszítja a bennem csordogáló fiatal véremet és olyan, mintha mágnesként vonzaná magához. A vérsejtek és minden az övé akar lenni.
A szüleim úgy neveltek, hogy viselkedjek tisztességesen és bánjak tisztelettel a nőkkel. Ne hamarkodjak el semmit, de most mégis azt érzem, hogyha nem teszek semmit sem, akkor elveszíthetem.
Kezem fájó lassúsággal cirógatja egyre beljebb a fehérnemű alatt. Tudni akarom mennyire áll készen rám és mennyire kíván valójában. Érezni akarom azt a nedves rést a lábai között, melyet felkínál nekem és amit tenyere alatt oly keményen duzzadó farkam ki akar tölteni.
Semmi értelme az udvariaskodásnak, vagy a szelíd dolgoknak, mikor ily módon kínoz. Kiszakad torkomból egy nyögés, ahogy fogait ütőerembe mélyeszti, miközben a játékszeremmel játszik. Felmordulok ajkai érintésén, de saját véremmel mit sem törődve csókolom úgy, mint előtte még senkit. Akarom őt, itt és most és sz*rok az erkölcsre és minden másra amiben eddig hittem.
Bal kezem tarkójához kúszik, majd hanyatt döntöm, hogy én kerüljek fölülre és mindvégig vigyázok ne üsse meg magát. Alá terítem felsőmet, mert már mégse a betonon essek neki. Ágyékomat szorosan nyomom lába közé egyelőre még csak az anyagokon keresztül. Hogy őt vagy magamat kínozom-e ezzel jobban, arról vitázhatnánk, de szíves örömest megmutatom neki, hogy mennyire is élő mindez, akár csak ő. Fogaimmal tépázom nyakának selymes bőrét és szinte már csak a könyörgése hiányzik. De nem várok arra. Most nem. Már annyi ideig vártam rá, hogy az szinte szétfeszít belülről.
Szabad kezemmel lentebb tolom nadrágomat, majd mindent kiszabadítva mutatóujjammal félrehúzom bugyiját. Hagyom, hogy ujjam végigsimítsa szeméremajkait, megcirógatom, majd ahogy újra birtokba veszem ajkait, birtokba veszem azt a nedves kéjbarlangot, mely engem is tűzbe hozott.


Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 EmptySzomb. Szept. 20, 2014 7:16 pm


from Kyraih to Nolan




Zene: nincs;



Túl vagyok én már ezen. Azon, hogy nem vagyok normális, azon, hogy talán meg kellene állni és elfutni, hogy a srác vadidegen, hogy én egy darab halott hús vagyok. Nem érdekel. Itt és most mindent eldobok, hogy végre teljesen vakon legyek, és csak a lehetőségre tudjak figyelni. Arra, aki itt van velem, mert lehet, hogy most végre megtörténik, amire vártam, és elindulhatok egy kevesebb kétellyel övezett, normálisabb úton.
Úgy értem, tudtam-e én mostanában mást, mint önsajnálni? Nem. És még most is ezen járna az eszem, ha nem érezném a torkomon lecsurogni azt az édes, csodás, fűszeres vért, és nem tudnám, hogy meg kell állnom, hogy nem szabad kárt tennem benne. Hogy csak akkora sebet ejthessek rajta, amitől majd az egész világot még forróbbnak és még élőbbnek érzékeli, és amitől vágyai még jobban életre kelnek. Ha erre szükség van egyáltalán.
Nincs, nincs szükség semmi másra. Eleresztem őt egy kicsit, megtámasztom magam a padlón, de csak azért, mert úgy érzem, engem is szétfeszít a vágy. Nem tudom, hogyan történhet ez, nagyot nyelek, vére utolsó még nálam lévő cseppjei lecsorognak a torkomon. Zihálok, mintha levegőre lenne szükségem, és nem tudom magamat megnyugtatni. Kellene?
Nyakába kapaszkodom. Csókjaiba. Arca forró, szinte éget, ujjai még inkább égetnek odalent. Akarom, hogy megtegye, és nagyot nyelek, tarkóm nekifeszül a kezének.
Úgy mondanék valamit! Szívesen tenném közre, mondanám el neki, milyen jó vele, milyen nagyszerű. Képtelen vagyok rá. Csak átengedem magam a lüktető zsibbadásnak, pedig nem az én testem él, az övét érzem minden másodpercben, olyan közel van. Teste az enyémhez tapad, és hogy őszinte legyek, nem tudom, most zavaró lesz-e neki, ha a vágytól ittasan félbeszakítom őt. Pedig biztos vagyok benne, hogy az a vágya csupán, hogy velem jót tegyen, de én az ő lüktetésére vágyom. Hogy végre magamban érezzem, mert igen, mióta megpillantottam, azóta vágyom erre. Az életét magamban érezni - nem elvenni, hanem érezni csak, ahogy megosztja velem. Ujjaimat lassan mozgó csuklója köré fonom, és elhúzom kissé a kezét. Mélyen a szemébe nézek.
- Érezni szeretnélek - suttogom magam elé vakon, akarva-akaratlanul én már csak ilyen követelőző vagyok. Magamhoz vonom, ujjaim az arcán vándorolnak végig, csókba vonom őt megint. Nem tudom, tegyek-e valamit, kell-e mozdulnom? Tétova vagyok, és talán egy picit kétségbe esett, ugyanakkor szívdobogása rám is hat. A vágy minden mást felülír.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál   Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Nolan Ramirez
» Tamura - from Kyra; L'Orange
» Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Tengerpart :: Világítótorony-