KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Útban hazafele /otthon Jon&Carol Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Armina10

Útban hazafele /otthon Jon&Carol Hirdet10

Megosztás
 

 Útban hazafele /otthon Jon&Carol

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptySzer. Május 29, 2013 6:09 pm

Otthonos hangulatú kislakás egy nappali, egy konyha, egy háló és egy fürdőszoba található benne valamint egy terasz ahonnan a tengerre látni.
Útban hazafele /otthon Jon&Carol 080708eki_10tipp-nyaralo01_1


A hozzászólást Caroline Moore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 01, 2013 11:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptySzomb. Jún. 01, 2013 11:43 am

/Meglepettségén én is meglepődök. Talán rossz ötlet volt? Kikerekedett szemekkel bólogatok arra, hogy igen hozzám haza. Megnyugszom mikor még is elfogadja a meghívást, már azt hittem nemet mond./
- Persze csak akkor ha nem baj. Ha gondolod csinálhatok forrócsokit…
/ Nem mintha a mostani hőmérséklet jó lenne a forrócsoki fogyasztásra. Még mindig olyan érzésem van, hogy titkol valamit főleg ahogy erről beszél. Mindegy nem akarom meggyanúsítani. Semmi közöm nincse hozzá./
- Induljunk. Bár nem lekom olyan messze, de azért bő fél óra.
/Ugyan felő egy szem sincs az égen… úgy látszik itt bármi megtörténhet. Lehetséges, hogy perceken belül megnyílnak az égi csapok. Elindulok vissza amerre jöttünk. Persze nem rohanok, hogy Jon is kényelmesen beérjen. Kezd a szél hűvössé válni. Összefonom magam előtt a karjaim, de nem sokat segít. Azért hazáig kibírom, annyira nincs hideg. Ahogy elérjük a város peremét egyből feltűnik, hogy az utcák kihaltak, egy lélek nem sétálgat rajtuk. Kocsi is csak egy-egy zúg el mellettünk, de a mellékutakon még azok sem járnak. Fura és egyben elég nyomasztó is így látni az amúgy nyüzsgő kisvárost. Még egy kóbor macska sem kerül szembe velünk./
- És milyen filmeket szeretsz?
/Kérdezek bele a síri csendbe mert már kezdett nagyon zavaró lenni a városka némasága. Remélem találok is otthon olyan filmet amit kedvel. Nem akarom, hogy szétunja magát. Meg persze nem is az én szórakozásom most a fontos. Max végső esetben leugrunk és kiveszünk egy filmet…/
-Mindjárt otthon vagyunk. Remélem még mindig nem gond a kutya meg a macska.
/Vigyorgok rá nagyot. Végül is a múltkori találkozásukon mindketten megszerették Jont.


A hozzászólást Caroline Moore összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 27, 2013 6:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

About...
Jonnahn Marquez
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jonnahn Marquez
Faj: :
Mágusvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
64
Valódi kor: :
39
Foglalkozás: :
biológus, tengerkutató

Hozzászólások száma: :
32

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptyPént. Jún. 07, 2013 3:17 pm

Liny részére


Megtisztel ajánlatával, hogy menjünk hozzá, és nem is habozom, na jó, csak egy kicsit habozok azt elfogadni. Kikerekedett szemei megmutatják ijedelmét, de a világért sem akartam volna azzal megbántani, hogy visszautasítsam az ajánlatát. Nem is teszek hasonlót.
- Persze, a csoki elmaradhatatlan, és főleg akkor jó, ha forrón tálalod- bólintok könnyed mosollyal. Nem vagyok a félreérhető mondatok embere, pedig idézhetném a "Van, aki forrón szereti" filmcímet, és ezer hasonlót, hogy helyzetünket leírjam.
- De csalás, hogy mindig nálad. Most már szeretnélek elhívni majd valahová én egy forró csokira, vagy egy kávéra legalább.
Az vajon randinak számítana már? Többedszeri találkozásunkkor most legalább egy fagyira meghívhattam, de ez, úgy döntöttem, kevés belőle, most már szeretném őt szándékosan is látni, tervszerűen, amikor kicsit kiöltözhet, ahogy azt a nők olyankor szokták. Valamiért érdekel ez az oldala is, az, aki készülődik egy randira, és izgatottan fogadja el a kapott kis csokor virágot. Szóval igen, alighanem randira kellene invitálnom őt hivatalosan is, végre már.
- Leginkább művészfilmeket, krimiket, bármit, ami nincs tele túlfűtött vagy teljesen embertelen jelenetekkel. Sajnos olyat a munkám során is láthatok, hogy valakit felfal egy cápa, és...
Lenyelem a mondatot. Vadászként megtapasztalom az akciófilmeket, vagy valami ilyesmit akartam mondani.
- És a vámpíros filmek meg ilyenek szintén nem az én világom- mondom végül, hogy mégis csak be legyen valahogy fejezve az a mondat is.
- Nem, még mindig oda meg vissza vagyok az állatokért.
Felszabadult mosolyt engedek meg, és követem őt, amerre megy. Persze inkább az oldalán maradok, mint mögötte lihegek, nem tarthatatlan a tempója sem. Kihasználom a tényt, hogy karja egészen áthűvösödött a változékony időben.
- A karját, kisasszony?- kérdezem derűsen, és felé nyújtom jobbomat, miközben várom a válaszát, próbálok szemkontaktust is keresni vele.

Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptyHétf. Jún. 10, 2013 5:14 pm

/Mosolyogva karolok bele karjába és közben szemébe nézek. Kellemes kart karba öltve sétálgatni vele./
- Rendben. Szívesen elfogadom a meghívást.
/Ez egy randi lenne? Igen azt hiszem ez már az. Hisz eddig csak véletlen találkoztunk. Örülök neki, nem is kicsit. Kezdem úgy érezni, hogy nem közömbös számomra. Persze nem fogok rányomulni, nem is vagyok olyan fajta meg nem akarom elrontani a dolgot. Majd szépen kialakul minden./
- Hát azokat én sem csípem túlságosan... Vámpírok, vér farkasok? Őőő... hát nem szívesen találkozok velük filmvásznon...
/Is? Caroline te nagyon hülye... Gyorsan valamit... őőő./
- Esetleg Sherlock Holmes? Szereted? Vagy Megnézzük mi van otthon és ha egyik sem akkor neten vagy meglátogatjuk a videotékát.
/Miért is erőltetem a filmezést? Hmm lehet beszélgetés lesz csak belőle./
- Persze ha egyáltalán szeretnél filmet nézni. Nem akarom rád erőszakolni.
/Miért is pörgök már megint? Egy boldogsághullám söpört épp végig rajtam azt hiszem ez ennek a hatása. Örülök, hogy még mindig kedveli az állatokat. A két kis dög amúgy is olyan szemtelen, hogy nem érdekli kinek az ölében szundikál éppen./
- Hamarosan megérkezünk... azt hiszem jó helyen járunk.
/Igen már megszokásból lesem az utcaneveket. Azt hiszem még öt perc. Vagy annyi sem... bár ha teljesen máshol vagyunk... elbizonytalanodtam. Hol is az a kis cetli...Meg kéne keresnem... Azért ez kicsit fáj, hogy nem tudom, még merre járunk. Rásandítok Jonra, hogy nem –e vett észre valamit a kisebb pánikra, ami lezajlott bennem a környék miatt. Hirtelen megpillantok egy kis boltot, amit nagyon is jól ismerek. Akkor jó helyen járunk, megnyugodtam. Ebbe a kis boltba járok le minden nap. Innen tényleg már csak kevéske idő./
- Itt nagyon kedves néni dolgozik. Ha valamikor erre jársz, ugorj be és kóstold meg valamelyik pék sütit mert az is nagyon finom.
/Mutatok a boltocskára ahonnan épp egy nénike kukucskál ki és vidáman int oda mikor elhaladunk előtte./

Vissza az elejére Go down

About...
Jonnahn Marquez
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jonnahn Marquez
Faj: :
Mágusvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
64
Valódi kor: :
39
Foglalkozás: :
biológus, tengerkutató

Hozzászólások száma: :
32

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptyHétf. Jún. 10, 2013 6:08 pm

Liny részére


Elfogadja a karomat, és elfogadja vele együtt a meghívásomat is. Hogy mindez még azelőtt megtörténik, hogy bármi másra felelne, valahogy arra enged következtetni, hogy ez fontos neki, és kicsit megörülök ennek, amit meg sem próbálok eltitkolni előle. Egy mosoly képében az öröm fel is tör, mert ezek szerint érdeklem őt, és kétségtelen, hogy ez a nyitottság egymás felé viszonzott is. Szóval... Nem akarok előre szaladni, de ismeretségünk talán más irányt és más mélységeket vehet fel.
Persze erre elkezdek töprengeni. Mert mikor voltam én utoljára bárkivel? És eleve, mennyire nem értek én ehhez a randizás-dologhoz? Kicsit talán megszeppenést érzek, de próbálom nem mutatni, és inkább visszanyomom elmémet az eredeti témába, amikor Liny szavait hallgatom.
- Jól van, akkor kimaradnak a vámpírok meg a vérfarkasok- mosolygok. Sherlock Holmest díjazom, abban tényleg nincsenek benne a természetfeletti lények, amikről Liny hallani sem akar. Jaj, igen. Ha történne köztünk valami, vajon meddig titkolhatnám, hogy vadász vagyok? És főleg hogyan? És el tudná-e fogadni?
Kicsit látszhat rajtam az aggodalmam ezt a kérdést illetőem, de elhessegetem.
- Nem erőltetés. Örülök, hogy nézhetek veled filmet ahelyett, hogy dolgoznom kelljen, ezt ugye elhiszed?
Gondolom, hogy el. Nem is volt egészen konkrét a kérdés, inkább költői, de engem az sem zavar, ha nem nézünk filmet, örülök, ha vele vagyok, és főleg, ha forró csokival is. Összenézünk, közben már oszlik a sötétség hála az égnek. A boltra vonatkozó megjegyzését lassú, de élénk bólogatással veszem tudomásul.
- Bizony, az olaszok híresek a pékáruról- mondom mély tisztelettel hangomban az olaszok iránt, valóban nagyon jó fogásaik vannak, kivéve, ha tengeri élőlényeket sütnek-főznek. A kollégáimat nem szívesen eszem meg, még ha poénnak ez nagyon gyenge is.
- Esetleg rendelhetünk majd egy pizzát- jut eszembe az ötlet, és kíváncsi leszek, hogy tetszik neki.

Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptyHétf. Júl. 01, 2013 7:11 pm

/Bólogatok párat/
- Persze. Azért a forró csokira mindenki lecseréli egy picit, a munkát, még ha nagyon imádja is!
/Kacsintok rá egyet. Már látom a lakás erkélyét. A színes, vidám virágocskákat a korláton. Rá mutatok és vidáman rikkantom el magam./
- Nézd az ott az én kis kuckóm! Sokkal szebb, mint a régi. Bár picibb is, de imádom!
/ A pizza hallatán összefut a nyál a számban./
- Szuper ötlet Jon! Bár kivételesen azt nem tudom, hol lehet jó pizzát rendelni. Érdekes... itt még nem is ettem.
/Nem mintha fontos közlemény lett volna... csak eszembe jutott. Egy néni sétál el mellettünk, az akitől mindig szoktam csodálatos virágokat venni. Most is van nála egy halomnyi. Utána iszkolok és elé pattanok./
- Csókolom! Szeretnék venni két csokrot.
/A néni kiválasztja a két legszebbet és a kezembe nyomja. Odaadom, neki a pénzt ő hálásan megköszöni és elballag én is visszabaktatok Jon mellé./
- Ne haragudj, de muszáj volt vennem virágot, otthon már pont elhervadtak.
/Hirtelen meglátom az egyik kis utcában bujkáló szökőkutat, amiben kisgyerekek játszanak. Vigyor villantok Jonra és kézen ragadom. Meggyorsítom lépteimet és szinte futva rángatom magam után a férfit. Remélem, ezt sem veszi rossz néven, mint az eddigi ötleteimet sem. Egyenesen belegázolok a szökőkút langyos vizébe Jont magammal rántom. A víz a fejünkre folyik és mindenünk csurom víz lesz. Egyszerűen csodás érzés. Felszabadultan elnevetem magam. Vigyorogva nézek Jonra vajon ő, hogyan reagál. Kedvem lenne megölelni. De tudom, ezt nem szabad. Hisz illetlenség és talán túlnyomulósnak tartana. Arcába kúszik egy vizes hajtincs. Óvatosan odanyúlok, és füle mögé söpröm. Eddig nem is vettem észre, hogy mennyire tetszenek a hosszabb hajú férfiak... Caroline... jah igen, még belepirulok a gondolatokba.
Vissza az elejére Go down

About...
Jonnahn Marquez
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jonnahn Marquez
Faj: :
Mágusvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
64
Valódi kor: :
39
Foglalkozás: :
biológus, tengerkutató

Hozzászólások száma: :
32

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptyPént. Júl. 05, 2013 6:11 pm

Liny részére


Vadászként persze nem olyan könnyű a dolgom, ha kapcsolatot akarok létesíteni más emberekkel úgy, mintha magam is az volnék, egy átlagos halandó. Nem tudom elrejteni, nem használni a képességeimet: számtalan vadász őrült már bele, hogy a képességei ráerőszakolták magukat az elméjére, olyanokat látott és hallott, amik hamar a halál fekete útjaira irányították. Ez persze előttem van, amikor arra viszem a beszélgetés témáját, hogy talán randevúzhatnánk Linyvel, talán lehetne közte és énköztem valami komoly. Nem tudom, hogy gondolom, ez valószínűleg ösztön és vonzalom, kémia és biológia, és másodrangúvá válik esetemben a józan ész, ha róla van szó.
Míg ő virágért megy, én kicsit távolabb maradok. Megtehetném, hogy odalépek és kifizetem helyette, ám okosabb ötletnek tartom a háttérbe húzódva kigondolni, hogy aki ennyire szereti a virágot, annak az egész lépcsőházat is behinthetném, hogy biztosan legyen második randevú. Hát vannak jó húzásaim, noha nem vagyok egy Casanova, szerintem a párkapocsolatokban a toleranciám a mérvadó és a türelmem, a csendességem viszont lehet, hogy azt is megmutatja, hogy nem egy vad csődör vagy valami hasonló vagyok. Vajon Linynek ez kellene? Vajon én kellenék neki? Megfelelnék-e egyáltalán az ízlésének? Nem tudom.
- Semmi baj, nem haragszom - mosolygok rá szelíden, és figyelem őt. Ahogy beránt a szökőkútba, kissé zavartan rázom meg magam. Talán fiatal hozzám. Vagy a munkám és az életem, az eddig jellemző magányom miatt vagyok ilyen furcsán "vén"?
Ahogy rám nevet, én is ránevetek, bár ezt még kicsit erőltetni kell, túl mélyen voltam a gondolataimban. TÚlzottan félek talán attól, hogy nincs esélyünk együtt, túl öreg vagyok, ő túl fiatal, túl gyermeki és ártatlan, én meg már begyöpösödtem, kevés lennék neki... És vadász is vagyok, ki tudja, meddig élek még egyáltalán? Nehét ez. Nagyon nehéz.
Ám ahogy pirongva pillant rám, felvidít. Mire gondolhat? Nem kérdezem meg tőle, de kezem kinyújtva arcához érek.
- Valamibe nagyon belevörösödtél- mosolyodom el derűsen. Közel lépek hozzá, végignézek rajta, ha már úgyis az arcát érintem, kezem is odasimítom, le az álla csücskéig is.
- Van benned valami csodálatosan eredeti. Felderít a közelséged- vallom be. Csak remélem, hogy bóknak veszi, elvégre annak is szánom. Közelsége valóban nagy hatást gyakorol rám, és nem akarom elereszteni.

Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptySzomb. Júl. 06, 2013 6:56 pm

/Valamin nagyon elgondolkodik. Szinte csak testileg van itt. Vajon min járhatnak gondolatai? Valami biztosan aggasztja mivel arca kissé feszülté és gondterhelté válik. Szeretnék rákérdezni... De tudom nem szabad minden lében kanálnak lennem. Ha el akarja úgy is el fogja mondani. Vagy esetleg később ha úgy alakulnak a dolgok megkérdezem. Jaj hát mégis észre vett, hogy elpirultam, a fene./
-Semmi semmi... Csak azon jár az agyam, hogy jól áll neked ez a hosszú haj. Mint egy világot járt kalandor.
/Elvigyorodom, hogy leplezzem zavarom mikor arcomat simítja. De mikor végigpillant rajtam elkapom tekintetem és a csobogó vizet kezdem fixszírozni./
- Hát... Örülök, hogy így érzed!
/Többet nem tudok kinyögni. Szavai felmelegítik szívemet lelkemet. Igen ilyet érzek én is. Csak eddig nem mertem hangosan kimondani. Talán kimondjam e azt ami itt ficánkol bennem? Amire már rég rájöttem?? Vagy még nincs itt az ideje?? Inkább magamnak tartom meg a vallomástamit azt hiszem mindketten tudunk a másikról. Hirtelen karjaimat átfonom Jon körül és szorosan hozzá bújok. Olyan megnyugtató érzés. Soha nem akarom, hogy vége legyen, de mennünk kell mert már sötétedik és még Jon társaságában sem szeretnék kint maradni sötétedés után./
-Mennünk kéne... Azt hiszem tudok adni egy köntöst amíg megszáradnak a ruháid... Rám nagy szóval rád biztosan jó...és remélem nem zavar, hogy babakék... Nem kell benne emberek közé menned.
/Szélesen vigyorgok. Megpróbálom elképzelni benne de nem sikerül. Közben kimászok a szökőkútból és elkezdem kifacsarni pólom aljából a vizet./
- Akár le is fürödhetsz... Sőt jobban tennéd mert nem valami tisztaa víz ebben... Na jó de azért nem fertőző de szagold csak meg a pólódat és érteni fogsz.
/Nem nem akartam én neki rosszat. És nem olyan vészes a víz. Na innen már tényleg csak pár lépés a haza vezető út./
-Hüsi van. Te nem fázol?
/Kérdem mikor egy hűvösebb szellő végigsöpör rajtunk./
Vissza az elejére Go down

About...
Jonnahn Marquez
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jonnahn Marquez
Faj: :
Mágusvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
64
Valódi kor: :
39
Foglalkozás: :
biológus, tengerkutató

Hozzászólások száma: :
32

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptyVas. Szept. 29, 2013 9:22 am

Liny részére


Töprengésemet Liny láthatóan nagyon hamar észreveszi, és amikor odapillantok rá, akkor nem igazán tudom hogy megnyugtatni. Elvégre engem nem igazán zavar, hogy elpirul, sőt. Jól esik, bár ezt furcsa így kijelenteni.
- Hát, köszönöm - most rajtam a sor, hogy kicsit zavarba jöjjek, nem nagyon szokták a hajamat dicsérni. A laborban azt is javasolták már, hogy vágassam le, de ezt mindig sikerült eddig elkerülnöm. - A világot járt kalandor dolog még a jövő zenéje sajnos, pedig nagyon szeretném szerét ejteni.
Ahogy hozzáérek, látom, érzékelem, nehéz is lenne elkerülnie a figyelmemet annak, hogy meglepem a mozdulatommal. De nem veszek észre ellenkezést, aminek természetesen nagyon örülök.
És átölel. Értetlenül pislogok kettőt, megfeszülnek a karom, mellkasom, hátam izmai. Valahogy azonban a védekezési mechanizmus egy pillanat alatt el is hal, és helyét a bőrömön jóleső bizsergés veszi át. Liny felé eső karom szinte magától emelkedik, és tenyerem a hátára simul.
- Jól van, menjünk, de bízhatsz benne, hogy nem fogok megfázni.
Halk, kissé érces hangomon felnevetek, ahogy mentegeti a szökőkút vizét, és a pólómról beszél. Talán nem tudhatja, hogy a tenger mélyére való merülés során mennyi alga ragadhat meg az emberen, vagy igazából bármi, jobbik eset, ha az a bármi nem egy cápa többszáz foga.
- Igen, hűvös az idő, de valamiért nem fázom- mondom. Erre szokták mondani, hogy fűt a hülyeség. Vagy azt, hogy fűt a szerelem?
- És gondolom, mindjárt odaérünk. De ha te fázol, bújj nyugodtan ide. Ugyanannyira vagyunk vizesek- mondom felajánlásképp, és persze nem azért, mert egyébként ne akarnám, hogy hozzám bújjon. Nagyon is tetszik az ötlet.

Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptySzomb. Okt. 19, 2013 2:48 pm

/Látom zavarba jött egy cseppet, boldog mosolyt csal arcomra az, hogy szemében csillog, hogy jól esett neki. Vajon csak én gondolom így? Nem, tuti nem./
- Hát az is eljön majd biztosan!
/ "Szorításom" meglepi és érzem megfeszülnek izmai. Csak kérlek ne taszíts el, engedd, hogy öleljelek! Nem mintha úgy ismerném, mint aki kimászna ebből s helyzetből de... Hátamon érzem tenyerét és hirtelen jött melegség önti el szívem. Köszönöm!
Talán kevesebb mint fél percig állunk így, ölelve egymást még is, mintha hosszú órák teltek volna el. Mosolyom vigyorrá szélesül.
Hirtelen szakítja meg a bizsergő csendet. Menni is akarok, de maradni is ebben az édes állapotban, nem nemtagadom beleszerettem ebbe a férfiba, fülemet szívére tapasztom, nem feltűnően csak úgy stikába és belehallgatok vígan verdeső rítmusába. Tehát benne is megmozdult valami? Késve válaszolok csak neki./
- Azért csak siessünk. Majd a forrócsoki felmelegít.
/Nem árulom el neki azért is spurizok, hogy ha esetleg visszatérne a furcsa köd, minket ne érintsen. Láttam rajta, őt is felkavarta és nehogy a köd elrontsa ezt a kellemes estét. Hiába mondja, hogy nem fázik. Végigsimítok bal kezén ami jég hideg./
-Igen mindjárt!
/Átkulcsolom jobb kezemet a derekán és elindulok. Pár perc múlva meg is érkezünk. Előszedem kulcsaimat és kinyitom az ajtót. Moon nyávogva roha elő a szobámból és barátként üdvözli Jont. Dorombolva tekergőzik cipői körül./
- Szervusz Moon. Wolfet hol hagytad?
/Megvakargatom a macska fülét és beljebb kísérem vendégemet./
- Hát ez lenne az én kis kuckóm.
/Pont mint Franciaországban. Hirtelen olyan jókedv lesz úrrá rajtam. Nem mintha eddig nem lettem volna az. Előkapok egy papucsot és odaadom Jonnak./
- Még mindig kutyavédelmi okokból.
/Meggyújtok pár teamécsest és halkra bekapcsolom a rádiót. Pillanatok alatt a szobát is betölti a jókedv. Mintha még a színek is vidámabbak lennének./
- Ugye itt mindjárt jobb az idő!
Vissza az elejére Go down

About...
Jonnahn Marquez
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jonnahn Marquez
Faj: :
Mágusvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
64
Valódi kor: :
39
Foglalkozás: :
biológus, tengerkutató

Hozzászólások száma: :
32

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptyKedd Jan. 14, 2014 2:01 pm

Liny részére


Mosolya mindig felgyorsítja a szívverésemet. Végignézek rajta, és megint eszembe jut, ahogy szinte mindig, akarhat-e valaki a köztünk lévő korkülönbség ellenére bármit egy olyan gyönyörű lánytól, amilyen ő? Nem vittem még véghez életem során semmi olyat, amiért azt gondolhatnám, hogy megérdemlek valakit, akinek a mosolya ilyen bájos, akinek a kacagása mintha tündérországba repítene.
Ölelésében megállok. Visszaölelném, de szinte lefog. Szívesen emelném egyik kezem, hogy hátára simítsam, de szavai előbb jönnek, és ugyanúgy az ő szavai is. Ahogy azt mondja "siessünk", mintha valami megfagyna bennem. Igen, jobb is, ha megyünk. Vegyem már észre magam, igaz? Nem azért sétálgatunk, hogy összemelegedjünk. Vagy épp azért?
Félig megint ölel. Visszaölelném, de már itt sincs, már szinte bent van a házban. A másodpercek túl gyorsan akarnak eltelni fölöttem. Kicsit elkeseredetten veszem tudomásul, hogy szokott türelmem el készül szállni. Eszemet fogom veszteni emiatt a lány miatt, komolyan?
Körülnézek a kis lakásban. Lehajolok én is a cicához, végigsimítok a hátán meg a fején. Persze nem visszafelé. Aztán követem tovább a lányt, aki leveteti velem a cipőmet, hogy papucsban szlalomozzak tovább. Nem kevés zavart okoz ezzel, bár a lábam elméletileg nem büdösebb, mint bármelyik férfié, és a zoknim sem szabadna, hogy lyukas legyen.
Elmosolyodom. Körbe-körbe surran körülöttem, mécsest gyújt, rádiót kapcsol, hangulatot teremt. A kérdés csak az, hogy mihez? Elgondolkodni azonban nincs időm, ösztöneim helyettem cselekednek. Ahogy épp megint elszaladna mellettem a maga tündér-röpdösésével, elkapom kezét, szelíden húzom közelebb magamhoz. Remélem, tekintetem az övébe tudom fúrni legalább addig a pillanatig, amíg mosolyom, türelemre, nyugalomra intő arckifejezésem megosztom vele.
- Zavarban vagy? - kérdezem óvatosan.
A kanapéhoz lépek, leülök rá. Ha engedi, őt is odahúzom, de pillantását nem engedem el.
- Mert én igen. Szerintem látszik. De nem várom, hogy körbeugrálj. Mármint nagyon kedves tőled, hogy a vendégszereteted ilyen... Szóval bájos, de talán jobb lenne, ha csak leülnél ide, és nem szaladgálnál. Ráér az a forró csoki. Te fontosabb vagy.
Gondolom, érti. Biztos vagyok benne. A társaságában szeretném eltölteni ezt a kis időt, amíg itt lehetek, és nem várom, hogy közben forró csokit, teát vagy vacsorát csináljon nekem. Arcát figyelem, hogy mit felel.
- Igen, így sokkal jobb - jegyzem meg derűsen. De azért hatványozottan attól lett sokkal jobb, hogy végre ő is mellettem ül.

Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptyKedd Jan. 14, 2014 8:13 pm

/Huhh... Izgulok, de nyagon. Csak rohangálok össze vissza még Jon meg nem tagadja a karomat és meg nem állít. Kipirult arccal nézek fel nyugodt szemeibe, amik azonnal megbabonáznak, mint már párszor is tették... De ez valahogy más érzés, nagyon más! Nagy levegőt szívok be aztán kifújom és elmosolyodom . Hamarosan ugyan az a nyugodt arckifejezés terül el az arcomon, mint az övén. Szégyenlősen bólintok./
- Igen, nagyon! Tudod még nem éreztem... ilyet...senki iránt sem...
/Jó rendben, bevallottam, és nagyon jó érzés végre kimondani, hogy szeretem, hogy mit érzek valójában, habár ez már igazán látszódott és biztos vagyok benne, hogy nem érték váratlanul szavaim. De nem akarok elsietni semmi, hagyom, hogy maga mellé ültessen a kanapéra, szembe fordulok vele. Némán nézem egy darabig szemeit, ujjaimat összefonom az övével, kezét nem engedem el, az megszerzem magamnak. Olyan meleg és puha a bőre./
- Igen. A csoki még várhat - mondom, mint, akit hipnotizáltak.
- Hogy én. Fontos? Ömmm
/Azt hiszem ez az, amivel teljesen zavarba tud hozni. Ilyet hallani egy olyan személytől, akit szeretsz... leírhatatlan érzés. Közelebb csúszok hozzá. Megint néma csönd lesz. A gyomromban pillangók százai repdesnek, de valami nagyon ritmusos zenére. Lehet a zene meg a gyertya túl nagy utalás lenne? Nem annak szántam, hisz még a közelében lenni is alig merek, nehogy valamit elrontsak, nemhogy egy lépést is tenni... Mi lesz most? Szívem olyan gyorsan ver, mintha hallani is lehetne/
- Jon... Most mi jár a fejedben?
/Ezt most miért is kérdeztem meg?/
-Mert az én gondolataim elég zavarosak. Kérlek mond, hogy ez nem csak egy álom. Annyira szép!
/Igen mostmár teljesen biztos vagyok abban, amit akarok! Szeretem Jont és nem szeretném elveszteni, soha! Bár ő is ugyan ezt érezné! De ki akarna komolyabb kapcsolatot egy olyan nőtöl, pontosabban lánytól, aki jóval fiatalabb nála, vajon nem érzi kínosnak a dolgot, nem lenne-e kellemetlen akár úgy hozzáérni a lányhoz, mint szerelmeséhez? Mi játszódhat le egy ilyen, viszonylag komoly és cseppett zárkózott férfi fejében? Nem kicsit aggaszt ez a dolog, holott örülnöm kéne és magamba kéna szívnom minden apró pillanatot az estéből./
Vissza az elejére Go down

About...
Jonnahn Marquez
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jonnahn Marquez
Faj: :
Mágusvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
64
Valódi kor: :
39
Foglalkozás: :
biológus, tengerkutató

Hozzászólások száma: :
32

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptySzer. Jan. 15, 2014 4:23 pm

Liny részére


Várom, hogy reagáljon valamit. Az biztos, hogy szép kis vallomásos monológgal vágtam szegényt fejbe úgymond, persze sem megijeszteni nem akartam, sem azt, hogy megrökönyödjön vagy rosszul érezze magát. Csak azt vártam, hátha több lesz a válasz, mint egy ártatlan mosoly. Bármilyen szép is a mosolya, most feszíti a gyomromat az izgalom.
Hisz ismerjük már egy ideje, és elég lassúnak mondható a folyamat, ami alatt eljutottunk idáig. Mire kimondtam neki azt, amit most az előbb, és ő is kimondja nekem, amit ezekben a pillanatokban vélek hallani. Hogy ilyesmit nem érzett még. Na de milyesmire gondol? Úgy értem, beszéljen érthetően! Várakozom, türelmes vagyok, de most nagyon nehéz a dolgom. Még közelebb húzom magamhoz a kanapén ülve, ha lehet ilyet.
- Fontos. Ezt mondtam, nem? Ezt is akartam mondani, nem hallottad rosszul - szólok sietve, szinte már magyarázkodva. Nem akarom, hogy félreértsen, ez most nagyon értékes. Minden szó értékes, amit mond, és remélem, neki is értékes minden, amit én mondani akarok.
Amikor azt kérdi, mi jár a fejemben, nem tudok azonnali és pontos válasszal szolgálni. Mi jár benne? Leginkább semmi. Vagy leginkább...
- Te? - kérdő hangsúllyal vetem fel, nem tudom, ezt akarja-e hallani, de ez az egyetlen értelmes válaszom. Rajta gondolkodom. Vagy rajtunk, akár.
- Megcsíphetnélek, de vannak jobb ötleteim - mondom kissé óvatosan.
Felemelem azt a kezét, amelyiknél fogva magamhoz húztam. Ujjaim az alkarjáról a tenyere alá csúsztatom, kézfejére ejtek egy apró csókot. Felpillantok az arcára, mit szól ehhez. Ha nem hat, vagy ha nincs ellenvetés, bőven találok még pontokat a testén, amiket szívesen csókolnék, bár tudom, nem kerülhet mind sorra ma.

Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptySzer. Jan. 15, 2014 8:01 pm

/Hangjából kicseng mennyire izgul és mennyire türelmetlen, hiába mutat arca teljes nyugodtságot, ahogy közelebb húz magához térdünk összeér és vállunk is egy picit, öleltem már meg, de az nem volt ilyen érzés, mint most ez a falatnyi érintkezés. Mintha mágnesek ragasztanának össze minket, miért csak ennyi? Többet akarok, újra egy ölelést! Telhetetlen vagyok? Igen, most igen/
- Igen ezt mondtad Jon! -nevét akaratlanul egy sóhaj kíséretében ejtem ki ajkaimon. Arcom újra pipacspiros árnyalatban játszik. Erre nem tudok mit mondani csak szégyenlős mosolyt villantok felé.
- És pedig? -kérdezem szinte suttogva. Ó anyám csak ne legyen vége ennek a beszélgetésnek soha! Milyen puhák az ajkai. Ahogy hozzáér ajkaival a kézfejemhez, mintha áram csípne meg, de jóleső áram, ami még száz pillangót enged szabadjára, mostmár nem csak a gyomromban, de a lelkemben is pillangók repdesnek, és repülnék én is a boldogságtól.
- Ez még mindig túl álomszerű...-széles, boldog vigyor terül el arcomon.
Halk dallam csendül fel a rádióban, egy lassú szám kezdődött, és akár csak án kértem volna a kedvenc dalom ez, egy lágy, kedves zongoradarab. Remek lehetőség, hogy mindketten lecsillapítsuk izgalmunkat.
Rásandítok Jonra.
- Van kedved táncolni? Ez az egyik kedvenc zeném! -kérlelőn nézek rá. Szeretném a vállára hajtani a fejem, ujjaim összefonni az övével, vagy mélyen a szemébe nezni és konkrétan kimondani azt a szót, ami már itt csücsül a nyelvemen türelmetlenül, hogy végre kijöhessen. Itt most nem a tánc a lényeg, hanem a közelség! Míg várom döntését, óvatosan emelem számhoz az ő kézfejét és ugyanolyan lágy csókot lehellek bőrére/
Vissza az elejére Go down

About...
Jonnahn Marquez
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jonnahn Marquez
Faj: :
Mágusvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
64
Valódi kor: :
39
Foglalkozás: :
biológus, tengerkutató

Hozzászólások száma: :
32

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptySzomb. Jan. 25, 2014 11:27 am

Liny részére


Bár én magam is elég ideges, vagy helyesebben mondva izgatott vagyok, de az azért még mindig megnyugtat, hogy látom az egyre fokozódó pirongást az arcán. A világért sem akarnék benne szégyenérzetet kelteni, sem semmi hasonlót, de azt nem árt tudnia, hogy így most még csinosabb, még bájosabb, mint valaha volt. Így, hogy egyrészt látom rajta, egyes szavaim és mozdulataim milyen, láthatóan pozitív hatást érnek el.
- Akkor jó, mert így is gondolom - nyugtatom meg még egyszer, bűn lenne pont most értenünk félre egymást, amikor a dolgok váratlan, bár remélt fordulatot vesznek a nekem tetsző irányba.
Szerencsére nem tévedek, közeledésemet továbbra is jól fogadja. Ez már épp tovább ösztönözne, amikor viszont neki támad ötlete, és mosolya, kérlelése nem engedi meg, hogy visszautasítsam. Egyébként sem lenne miért.
- Nem vagyok gyakorlott benne, de tégy egy próbát velem - mondom. A tánctechnikám valóban elég gyér, nem vagyok az a fajta, aki a művészetek terén különösebb neveltetést kapott. Hiszen hozzám is, a családomhoz is mindig inkább a tudomány állt közel. Azt azonban nem mondom, hogy nem lennék hajlandó bármikor táncba vinni egy ilyen csodás lányt, ha neki elég annyika tánctudás, amivel rendelkezem.
Felállok mellőle, bár érintése majdnem visszahúz. Én magam sem állom meg egy mosoly nélkül, és mivel nagyon mondani úgysem tudok semmit, csak megfogom a kezét, és magam után vezetem. Keresek pár lépésnyi üres helyet, hogy ne borítsunk fel semmit, és ne is lépjünk rá semmire. Egyik kezem a derekára helyezem, a másikkal a kezét fogom meg, és miközben lassan táncolni kezdünk, a szemeit nézem. Meddig lehet ezt ép ésszel kibírni? Egy gyönyörű lány társaságában táncikálok, a szívem olyan gyorsan és hangosan dobog, hogy rendesen számolni tudnám.
- Nem vagyok a legjobb táncos, de talán hosszabb távon találunk más dolgokat, amikben jobban jeleskedem - jegyzem meg, és utólag kissé félreérthetőnek is találom a saját szavaimat, de talán most mindegy, nem fogok magyarázkodásba kezdeni. Tudom, hogy ostobának tűnnék vele.

Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptyKedd Jan. 28, 2014 4:09 pm

- Semmi gond! Én sem vagyok egy táncművész! - csak így van ürügy közel símulni hozzád Jon! Fejezem be a mondatot magamban. Kezemet vállára csúsztatom, szint farkasszemet nézünk.
- Hallgatom az ötleteid! - felnevetek, aztán vállára hajtom a fejem és úgy lépegetünk tovább a zene rítmusára. Olyan jó érzés! Mélyen beszívom illatát, olyan hihetetlen még mindig. Szívem a torkomban lüktet. Izgulok, nagyon, nem tudom mi tévő legyek, nem voltam még ilyen helyzetben, soha! De tényleg soha!
- Szeretlek! - ohh ezt miért mondtam? Csak úgy kicsúszott a számon, ó mit fog szólni? Érzem elvörösödök a fülem hegyéig. Ujjaimmal szorosabban fonom övéihez. De még is jól esett kimondani. Mosolyom hatalmas lesz. Mostmár bevallottam... Visszavonhatatlan, és nem is akarom megváltoztatni. Ezután vajon mi jön? Jaj úgy izgulok. Ez most sokmindent megváltoztathat. Nem csak az én életemben hanem az övében is.
- Jon...
Felnézek rá, újra a szemébe. Még mindig vörös vagyok. Nem merek semmit se szólni, csak arca vonásait figyelem, rezdüléseit aztán újra szemeit.
- Eddig nem mertem elmondani... Féltem bolondnak nézel majd... De mostmár összeszedtem a bátorságom...
Gyorsabban kezdem kapkodni a levegőt. Zavarban vagyok. Jaj úgy szégyenlem magam, hogy ilyen szétszort vagyok meg minden, nem vagyok már kislány, hogy így viselkedjek. Mint valami buta kislány. Csak ne szúrjak el semmit. Akaratlanul harapdálni kezdem alsó ajkamat. Hol Jonra nézek, hol elkapom a szemem arcáról ér nyakát vagy pólóját bámulom.
Vissza az elejére Go down

About...
Jonnahn Marquez
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jonnahn Marquez
Faj: :
Mágusvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
64
Valódi kor: :
39
Foglalkozás: :
biológus, tengerkutató

Hozzászólások száma: :
32

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptyKedd Jan. 28, 2014 6:24 pm

Liny részére


Szavai biztatnak. Különös, de eddig sosem gondoltam úgy egy lányra, mint lehetséges forrásra valamiféle ihlethez, mivel elméletileg ugye tudós volnék, és ez majdnem olyan már, mint a művészet: töprengsz, gondolkodsz, próbálkozol, és talán találsz valami olyat, amit rajtad kívül senki sem képes megtenni, vagy lehet, hogy képes lenne, de a tiéd lehet az első lépés.
Most egy kicsit a táncot illetően is így érzem magam. Sosem voltam benne nagy tehetség, és most már nem is hiszem, hogy ez változni fog. Viszont Liny társaságát élvezni mindenképp előnyös, és nagyon jól érzem magam akkor is, ha összesimulhatunk, ha a vállamra hajtja a fejét. Az pedig külön meglep, amikor rám pillant és megszólal.
A pillantásából egy pillanat-töredékkel előbb érzem, amit mond. Mosolya, zavartsága a második meglepetéshullám, hiszen miért kellene rosszul éreznie magát azért, amit most elmondott? Én ennek csak örülni tudok.
És bár a döbbenetből nem olyan gyorsan tudok kikecmeregni, azért mosoly ül az arcomon. Most kezét elengedem, és az egyik kezem a derekán marad, viszont a másikat az arcára emelem, hogy irányíthassam a tekintetét. A szemébe nézek, azt látom az íriszeiben is villanni, amit kimondott.
- Ne légy emiatt zavarban. Örülök, hogy kimondtad, mert azt hiszem, én is hasonlóan vagyok vele.
Végigsimítom az arcát, nem tudom, miért húzom én is a vallomásomat. Látom rajta valamiféle apró rémület jelét, holott szerintem egyértelmű már a nap kezdetétől, hogy nem is felelhetnék mást neki.
- Beléd szerettem. Igen, én is szeretlek téged, Liny - mondom megnyugodott és egyben megnyugtató hangon. Most már nem csak kezére engedélyezem magamnak a csókot, hanem, hogy ne harapdálhassa a száját tovább, én veszem birtokba az ajkait. Amúgy is rég vágytam erre már.
Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptyHétf. Feb. 03, 2014 6:05 pm

Szemeim szikráznak az örömtől. Ezt most jól hallottam? Tényleg?! Ahogy végigsimít, arcomon kezemet ráfektetem övére, de hagyom, had tegye amit akar. Egy pillanatra megáll bennem az ütő és veszettül dobogó szívem is elfelejt dobogni. Hirtelen új érzés lesz úrrá rajtam, valami bizsergetően jó. Szavait csak nehezen tudom felfogni, és szólni nem tudok, csak szélesen vigyorgok, arcom piros és tűz forró. Az izgalom és minden más kavargó érzés egyszerre szabadul fel mikor ajkai az enyémhez érnek, mikor megérzem édes izét. Valami felfoghatatlan érzés, lehunyom szemeimet és csókolom én is amilyen finoman csak tudom.
- Ó Jon!
Mohón, talán a kelleténél hevesebben csókolom meg újra, aztán el is rebbenek azonnal.
Nem szabad most elrontanom, finoman kell, nem szabad elkapkodni a pillanatot,mert olyan mint egy kis pillangó, ha túl gorombán nyúlunk hozzá összetörhetjük a szárnyait. Tétován állok lábujjhegyre és nyomok puszit selyem puha szájára.
- Ha valaki két hete azt mondja nekem, hogy ez fog történni, minden bizonnyal képtelenségnek hittem volna. Álmomban nem gondoltam volna, hogy ez lesz!
Igazából valahol a tudatalattim mindig is érezte, hogy nekem ezt a férfit nem szabad engednem, eltűnni, de nem vettem erről tudomást. És Jon eltűnt, éreztem valami hiányzik. Hogy mi hiányzott csak ma reggel jöttem rá.
- Jon azt hiszem, le kell ülnöm! – Kavarog velem a világ. Azt hiszem nem voltam vele túl őszinte anno… nem meséltem neki sok mindenről. Lehet ennek most jött el az ideje, de vagyunk e már olyan kapcsolatban, hogy múltam minden kis zugát elmeséljem neki? Nem még nem… most csak rá kell figyelnem! Arra, hogy minél több szeretetet tudjak adni neki.
- Ugye maradsz! Ugye, nem akarsz ma hazamenni! Nem akarok elbúcsúzni tőled!
Nem mintha szó esett volna a távozásról, de szívem ezt diktálja, ezt akarja kimondatni velem, nem engedi, hogy kieresszem kezem közül Jont, holott tudom, neki holnap dolgoznia kell és ki kéne pihennie magát.
Vissza az elejére Go down

About...
Jonnahn Marquez
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Jonnahn Marquez
Faj: :
Mágusvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
64
Valódi kor: :
39
Foglalkozás: :
biológus, tengerkutató

Hozzászólások száma: :
32

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptySzomb. Május 03, 2014 7:42 pm

Liny részére


Látom a szemeiben az örömöt. Arca, hangja és minden mozdulata árulkodik, vagy csak én akarom mindenben a világon azt látni, mennyire szeret engem ez a lány. Különös az érzés, hiszen megannyi időbe telt, hogy ráeszméljek, többször is találkoztunk itt is és Franciaországban is, mire végre egymás karjaiban kötünk ki. Most.
Épp most, amikor a csókomat viszonozza, és a testéből áradó melegség szinte összeránt, meg persze felélénkít és majdnem őrültté is tesz. Világgá akarom kürtölni, amit érzek, amit gondolok. Annyira vágytam erre!
Leül. Mellé ülök, mosolygok rá.
- Azért ugye jól vagy, minden rendben? - kérdezem csak óvatosan. Kezem a hátán pihentetem, párszor hajától egészen a derekáig simítok végig. Érzem a szíve dobogását még ott is, biztos, hogy ő is izgatott lehet.
Az, hogy nem akar elengedni, nagyon jól esik. A boldogság mindenféle különös felhője egészen elkápráztat, és derűsen ingatom a fejem, mintha hirtelen a világon semmi sem lenne természetesebb annál, mint hogy vele maradok, ameddig csak lehet.
- Persze, ha szeretnéd, és ha ez nem gond neked, akkor nagyon szívesen maradok. Bár váltóruhát nem hordok magammal - jegyzem meg egy kicsit gondterhelten, de ugyan már, mi az nekem? Egy ruha? Butaság, még egy óriás, vagy egy regimentnyi vámpír sem állhatna közém és a közös boldogságunk közé.
Kétségem sincs róla, mindent megoldunk. Idővel talán még azt is meg tudom majd beszélni vele, mi vagyok én, bár lehet, hogy jobb lenne minél előbb megtudnia. Hogy eldönthesse, még időben, akar-e maga mellé egy ilyen lényt, amilyen én vagyok. Vagy esetleg ez lehet az, ami neki, nekünk gondot jelent? nem szeretném, hogy a vadász létem miatt kelljen elszakadnunk, de ez nem jelenti azt, hogy jogom van titkokat gördíteni a teljes őszinteség elé, amit az ember szerelme azért szerintem megkövetel. El kell hát mondanom neki!
De csak nagy levegőt veszek, és mélyen a szemébe nézek. Ő is töpreng valamin és én is, de meg kell beszélnem vele ezt a dolgot, még mielőtt nagyon örülni kezdünk, hogy végre egymáséi vagyunk.
Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol EmptyVas. Május 04, 2014 1:40 pm

Bólintok lassan.
- Persze tökéletesen vagyok. Életem legjobb percei ezek Jon. Csak hirtelen túl sok és felfoghatatlan ez.
Nyakába borulok, szorosan ölelem át. Egy puszit nyomok a nyakára közben. Ahogy nem láthatja arcom, gondterheltté válnak vonásaim, államat vállának támasztom és elbámulok a semmibe, a szoba végébe. Talán most jött el a tiszta őszinteség ideje.
Kis izgatottság lesz úrrá rajtam, amint visszaemlékszem, neki is van valami… amit anno nem mertem megkérdezni tőle. De talán így a jó, lehet nem is kellene tudnom róla. Ha nem mondja el, most sem faggatom.
- Az nem gond. – elpirulok, nem folytatom a mondatot.
- Ha szeretnél zuhanyozni menni csak szólj, adok törölközőt meg tusfürdőt.
Úgy döntök ez nem kétértelmű befejezés és most ilyen kellett. Hiába próbálom terelni gondolataimat nem sikerül.  És mi van ha itt hagy, ha idiótának néz.
Látom, hogy ő arca is gondterheltté válik.
- Mi a gond Jon?
Félve nyúlok oda arcához és végigsimítok rajta halántékától az állig. Vajon mik ezek a nagy sóhajok. Idegességemet kicsit csillapítja a gondolat, hogy ő is rágódik valamin, persze nem örülök neki.
Úgy teszek ahogy ő. Mély levegő, kifúj. Farkasszemet nézünk, tekintetemben érzem ott bujkál a félelem. Félelem attól, talán most jött el az a pillanat mikor elveszíthetem őt.
Ujjaimat összefonom övéivel.
- Jon tudom a legtöbb férfit zavarja ha egy nő az exeiről beszél, de ez muszájnak tartom elmondani…
Összepréselem ajkaimat majd folytatom.
- Még Moire de Lansbban volt egy fiú… Egy bár megnyitóján találkoztunk, a neve Cody… Tetszettem neki és ő is nekem. Beszélgettünk, aztán történt valami, amit még soha nem tapasztaltam. Egyszer csak fogta és levetette magát az erkélyről ahol beszélgettünk. Lenéztem, nem volt ott, így felkerekedtem és elindultam arra amerre gondoltam, hogy ment. Utol is értem, de megváltozott. Elküldött, azt mondta meneküljek ha kedves az életem. Persze, ahogy te is ismersz nem engedelmeskedtem neki makacsságom miatt. Egy kicsit lemaradtam aztán követtem tovább. Bement egy kapun aztán… ó Jon szörnyű volt…
Az emlékek beszáradt sebként tépődnek fel bennem, hirtelen nem akarom tovább mesélni, de muszáj. Rápillantok Jonra mit reagál rá. Kis szünet után folytatom.
- Összerogyott, olyan volt mintha rohama lenne. Lassacskán egy szörny bontakozott ki belőle. Cody… farkassá változott. Tudom nehéz elhinni, de…. a fiú farkasember. Teljesen elvesztette a fejét, elejtette kulcsait, én végig sem gondolva cselekedtem. Odarohantam, végigpróbáltam az össze kulcsot, végül megtaláltam a megfelelőt és berontottam a házba. A szörny utánam jött, bevágtam magunk mögött az ajtót, de a farkas sarokba szorított, az ajtó és közé szorultam. Talán csak egy méter választott el tőle, vagy még annyi sem mikor visszaváltozott Codyvá. Nagyon féltem. Elmondta mi ő valójában, elmondta mik élnek még abban a városban. Vámpírok, farkasok… és vadászok. Az este folyamán még egyszer átváltozott aztán vissza. beszélgettünk… beleszerettem, aztán eltűnt, azóta nem láttam. Ide menekültem az emlékek elől, új életet akartam kezdeni de itt…
Torkomban dobog a szívem, szinte hallani lehet. Lenyel a hatalmas gombócot.
- De itt találkoztam egy kisfiúval. Könyvet is írtam az életérő. Olyan lényekről beszélt, akik itt élne a városban és éjjel járnak. Vámpírok… A kisfiú eltűnt. Rámondták, hogy meghalt… nem akarok őrültnek tűnni, de úgy érzem a vámpíroknak köze van hozzá.
Befejezem mondandóm. Egy ideig fürkészőn figyelem Jont aztán lesütöm a szemem.

Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty
TémanyitásTárgy: Re: Útban hazafele /otthon Jon&Carol   Útban hazafele /otthon Jon&Carol Empty

Vissza az elejére Go down
 

Útban hazafele /otthon Jon&Carol

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jon & Carol
» Pénz"szórás" csaj módra Bellany & Carol

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Egyéni- és mesehelyszínek-