KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Pénz"szórás" csaj módra Bellany & Carol Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Pénz"szórás" csaj módra Bellany & Carol Armina10

Pénz"szórás" csaj módra Bellany & Carol Hirdet10

Megosztás
 

 Pénz"szórás" csaj módra Bellany & Carol

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Pénz"szórás" csaj módra Bellany & Carol Empty
TémanyitásTárgy: Pénz"szórás" csaj módra Bellany & Carol   Pénz"szórás" csaj módra Bellany & Carol EmptyKedd Jún. 04, 2013 5:33 pm

/Megengedek magamnak egy kis vásárlást. Hol is tehetném ezt mint a híres divatházban, ami egy nőnek a mennyországot is jelentheti. Nem vagyok egy vásárlós típus, de ha beszabadulok, egy boltba képes vagyok egy egész évre kivásárolni magam. Persze megvan az a keret, amit pénzben elkölthetek... de annyi nekem bőven elég is. Biciklivel vágok neki a nem is olyan hosszú útnak. Fejemen divatos kalap és napszemcsi. Így érkezek meg végül úti célomhoz. Lezárom a bicajt és belépdelek az áruházba. A kirakatokban a legújabb divat minden darabja látható. Szebbnél –szebb ruhák, farmerok cipők. Berongyolok az egyik boltba. Hangosan, vidáman köszönök. Nekiveselkedek a ruhák nézegetésének. Kiválasztok párat és a próbafülke felé veszem az irányt. Persze háromból két ruha nagy rám... Kisebb méret meg nincs. Miért is ne...Megveszem azt a ruhát és átsasszézok a kövi boltba. Szükségem van cipőre is. Cipőket jobban szeretem próbálgatni, mint a ruhákat. Magam köré gyűjtök egy csomó dobozt. Csak találjam meg a helyüket... ha nem az eladók nem fognak örülni nekem. Az összes cipő eddig tetszik... bár nem tudnám elképzelni a lábamon a hétköznapokban. Kezembe akad egy aranyos kis, virágos tűsarkú amit azonnal megszeretek. Ő kell nekem. Gyorsan felkapom és sétálgatni kezdek benne. Túl nagy. Odaevickélek az egyik eladónőhöz./
-Elnézést meg tudná nekem nézni, van –e ebből a cipőből eggyel kisebb méret?
/A nő ránéz a lábamra és eltűnik a raktárban. Hosszas keresgélés után előhoz egy vadonatúj dobozt./
-Parancsolj.
/Kezembe nyomja én meg mint kisgyerek karácsonykor úgy szedem elő a kis szépséget és próbálom fel. Mintha rám öntötték volna.... Megveszem... na jó azért még nézelődök egy kicsit./
Vissza az elejére Go down
 

Pénz"szórás" csaj módra Bellany & Carol

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jon & Carol
» Útban hazafele /otthon Jon&Carol
» Bellany&Dean
» Bellany Zofia Fidgerald
»  Bellany & Lysander → Let's go shopping!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Belváros :: Francia-negyed :: Divatház-