KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Bellany&Dean Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Bellany&Dean Armina10

Bellany&Dean Hirdet10

Megosztás
 

 Bellany&Dean

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Vendég
Vendég


Bellany&Dean Empty
TémanyitásTárgy: Bellany&Dean   Bellany&Dean EmptyVas. Jún. 02, 2013 7:23 pm

Csendesen és nyugodtan ülök a kis fehér székemben és a nőket sasolom. Egy lányon azonban meg akad a szemem. Gyönyörű és a teste...Már elképzeltem magunkat 10 év múlva. Na de ne rohanjunk ennyire előre. Először is meg kellene ismerni. Sok jó bevált módszerem van. De érzem,hogy ő más ,mint a többi. Ugyan abba a medencébe szállok be amibe ő van. Most egy kicsit eltérve a gyönyörűségről,pihenek egy kicsit. Eljöttem ,hogy kiengedjem a fáradt gőzt és,hogy ismerkedjek egy kicsit.Persze tisztes távolságból. Hmm..milyen jól úszik. Egy ideje már őt nézem. Nem bírom tovább. Muszáj,hogy megszólítsam. És meg is teszem.Úgy helyezkedem ,hogy a háta mögé kerüljek majd a kezeimet a 2 vállára teszem és gyengéden végighúzom puha őrén,majd így szólok:
-Milyen érzés,hogy te vagy a legszebb lány a fürdőben?
A lányt magam felé fordítom majd a kezére várok,hogy tenyerembe tegye és bemutatkozzon viszont.
-A nevem Dean .
-És a tiéd,angyalom?

Kacér mosoly jelenik meg arcomon.
Emlékszem,hogy az egyik sokáig tartó kapcsolatomban is egy termálfürdőben ismerkedtem meg. Nem volt rossz lány. De túlságosan szeretett.És elég fullasztó volt. Na de mindegy. A jelen a fontos. Olyan szép...a szemei csak úgy csillognak mint az első csillag az égen ami feljön este. Haja akárcsak a Június-ban nyílló rózsa. De elég volt a gondolatokból. A tettek mezejére kell lépnem.
-Lehet,hogy hamarosan megkérnek arra,hogy távozz. Amíg itt vagy addig a többi nő csúnyának látszik.
-Szóval arra gondoltam,hogy ezt az ismerkedést folytathatnák egy narancslé mellett.Mit szólsz?

Vissza az elejére Go down

About...
Bellany Z. Fidgerald
Halandó
Halandó
Bellany Z. Fidgerald
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
15
Valódi kor: :
32
Rionei lakhely: :
Via del Meli 1.

Foglalkozás: :
Énekes

Hozzászólások száma: :
6

Regisztráció: :
2013. May. 26.


Bellany&Dean Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellany&Dean   Bellany&Dean EmptyKedd Jún. 04, 2013 9:05 pm

Lazulás és pihentető fürdés a termálfürdőben. Rendszeresen járok ide. Mondhatni hetente egyszer. Vagyis igazából változó az itt töltött napok száma. Van hogy néhány órát maradok, de van, hogy sikerül egy teljes napot, esetleg két napot áztatnom magam a kellemes gyógyvizekben. Vagy a szaunában ülni egy félórát. Esetleg masszázs. Oh, azt szeretem. Nincs is annál jobb, mikor egy fárasztó hét után eljövök ide és megmasszíroztatom magam. Kicsit fáj, ahogy a csomókat kinyomkodják, de ez kell ahhoz, hogy utána jobb legyen. Ma is tervben van, de előbb úszok kicsit. Megmozgatom az izmaimat, hogy könnyebb legyen átnyomkodni őket.
A managerem nem enged hosszú ideje sehova sem egyedül, agy a testőröm is velem van. Ő mondjuk nem jött be a vízbe és elég viccesen néz ki, ahogy öltönyben, napszemüvegben áll a medencétől néhány méternyire karba tett kezekkel és engem néz. Akár hihetnék azt is, hogy valami kukkoló, de inkább félelmetesebb mint perverz a külseje. Arcra egész helyes. Testalkata sportos és néha sajnálom, hogy a testőröm, mert így sosem hívhat el sehova sem, ahogy én sem őt, a hülye főnök-beosztott kapcsolati tilalom miatt. Ez mondjuk ebben a formában helyesnek találok, hisz ha járnánk, esetlegesen az elvenné az eszét és nem látná tisztán a helyzeteket. Talán túlságosan féltene, ami szintén csak negatívum lenne.
Megállok kicsit pihenni, majd felülök a medence szélére és kicsavarom hajamból a vizet. Észre sem veszem, hogy valaki a hátam mögé lopakodik. Nagyon megijedek. Ezért nem szeretek szinte sehova sem járni, mert megtalálnak az ilyen pasik. Ahogy megfordít lendületből adok neki egy pofont. Remélem nem hiszi, hogy szavaitól majd a karjaiba ugrok.
Úgy teszek, mint aki a kérdését meg sem hallotta. Nagyon nem szeretem, mikor így rám másznak és még irányítani is próbálnak. Karjaimat én is keresztbe fontam magam előtt, mikor kezemet várta. Most várhatja.
- Először is, nem vagyok az angyalod. Másodszor, nem tudom elhinni, hogy ez bárkinél is bejött. Mármint ez a letámadod és kész. A narancslé jól hangzik, de csak akkor, ha visszafogod magad, vagy nem ígérhetem meg, hogy Zach nyugton marad. - bökök fejemmel a testőröm felé, aki jól láthatóan mogorva és a jelemet várja.
Vissza az elejére Go down

About...
Vendég
Vendég


Bellany&Dean Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellany&Dean   Bellany&Dean EmptyPént. Jún. 07, 2013 4:23 pm

Be vallom...Kicsit feldühített a hülye dumája. de mind egy. Ha máshogy kell vele játszani.Kezeimet magam mellé emelem illetve fel majd így szólok:
-Elnézést.Nem hittem volna , hogy ilyen a stílusod. Másmilyennek néztelek.Na de mind egy is. Akkor menjünk.
Kezemmel jelzek számára,hogy menjen csak előttem majd utána megyek.
Szemeim körbe járták az egész épületet, keresve a szebbnél szebb lányokat. Megtaláltam az egyik nagyon jó ismerősömet. A neve Olivia. Jó kapcsolatban voltunk anno . Muszáj, hogy ráköszönjek és ezt nem tehetem meg úgy,hogy keresztül kiabálok a csarnokban. Sietve szaladok hozzá nem szólva Bellany-nak. Remélem kicsit észre veszi magát,hogy nem ő az egyetlen jó csaj a környéken. Bár ezt mondtam neki szavaimmal amik szimpla csajozós dumák voltak. Szerintem kicsit el van szállva magától. De több figyelmet nem is szánok rá , inkább odarohanok Oliviához.
-Szia, rég láttalak. Hogy vagy?
Mosolyt jelenítek meg irányába.Szemem sarkából pedig Belanny-t figyelem. De tekintetemet vissza vonom Oliviára.
-Helló. Köszönöm, én remekül vagyok. És te?
Hangja még mindig remekül cseng . Nagyon jó viszonyt ápoltunk,barátok is voltunk.Emlékszem mennyit hülyéskedtünk együtt. Ő segített felállni a szerelmi tragédiámból. De azt szerintem most hanyagoljuk, még a gondolataimból is.
- Én is jól vagyok. Most tartok inni valamit egy ismerőssel.Nincs kedved velünk tartani?
Kérdezem tőle majd újból teljes körű látással nézek Bellany-ra.
-De, nagyon is van.
[/color]Mondja kedves, vicces mosolyával. Megfogom kezeit majd magam után vezetve Belanny irányába vezetem. Ideje , hogy bemutassam őket egymásnak.
-Bellany ő itt Olivia egy jó barátom.
-Olivia ő itt Bellany akit 10 perce ismertem meg.
-Hölgyeim, ideje indulni,Bellany remélem nem baj,hogy Olivia is velünk tart. Vagy talán zavar,hogy nem te vagy a középpontba?

Mondjuk ha zavarná is velünk jönne. Kicsit kapja vissza a bunkó stílusát.
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Bellany&Dean Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellany&Dean   Bellany&Dean Empty

Vissza az elejére Go down
 

Bellany&Dean

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bellany Zofia Fidgerald
»  Bellany & Lysander → Let's go shopping!
» Pénz"szórás" csaj módra Bellany & Carol
» Dean Benson
» Dean&Caroline

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Városperem :: Termálfürdő-