KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Dean&Caroline Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Dean&Caroline Armina10

Dean&Caroline Hirdet10

Megosztás
 

 Dean&Caroline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Vendég
Vendég


Dean&Caroline Empty
TémanyitásTárgy: Dean&Caroline   Dean&Caroline EmptyHétf. Márc. 25, 2013 9:06 pm

Sétálgatni támadt kedvem s tökéletes helyszínnek véltem a Rózsakertet.Olyan megnyugtató kavicsos talajon,gyönyörű rózsák közt ,madár csicsergéssel körülvéve sétálni.Legutóbb nem is tudom mikor volt erre példa. Becky is szerette a rózsát,minden évfordulónkon vittem neki egy csokorral.ok szép s közös emlék maradt meg nekem róla.Miket soha nem feledek.Érdeke dolgot veszek észre,mintha....mintha vámpír lenne a közelben.Már a növények nyugalmát sem tisztelik,hihetetlen.De bosszantó is egyben.Mindig viselek magamnál egy kissebb táskát melyben tartom féltve őrzött fegyvereim,eszközeim.Ki tudja?Olyan esetekre is,mint amikor sétálnék egy Rózsakertben s megzavar egy kis dög.Szemem keresi őt,de nem találja.Hirtelen mozgása összezavar.Majd furcsa lépteket tesz egy lány irányába .Meg van a mocsok.Nem szeretnék nagyon feltűnősködni,de szerintem már tudja ki vagyok,vagyis mi.Hát követni kezdem őket.Érdekes mert nem túl nyomulós tipus,szerintem megéhezett és gondolta,hogy bekap egy uzsit itt a Rózsakertben.Megszólította a lányt,aki nem tűnik valami erősnek a vámpírral szemben.Beszélgetésbe kezdenek.Furcsán ér a lányhoz.Ahogy tekintetemmel figyelem őket,észre sem vettem,hogy más senki sincs a kertben.Csak 3-an maradtunk
Tökélete alkalom kajolni.Mikor már nagyon feltűnően közeledik a lányhoz,oda futok hozzájuk s így szólok a lányhoz:
-Szia,1000 éve nem láttalak.
Két puszit adva arcára ölelem át s húzom el a vámpírtól.Ő nem érti mi van,ezt látszik rajta.A vámpír már vette a lapot. Mikor elakartam vinni a lány vinni a közeléből rám támadt.Felhajtva farmerom cipőmből húztam ki egy karót s döftem vele szíven.Mindig tartogatok meglepetést,szükség esetére.
Felálltam nagy nehezen a lányhoz léptem s így szóltam:
-Mindent megmagyarázok.
Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Dean&Caroline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dean&Caroline   Dean&Caroline EmptySzer. Ápr. 24, 2013 4:16 pm

Rózsa. Imádom az illatát és alapjában ahogy kinéznek. Vérvörös vagy hófehér épen amilyen kedvem van. Mindig van minimum egy szál a házban. Így hát utamat a Rózsakert felé veszem. Gyakran járok, erre legtöbbször tök egyedül vagyok. Most sem számítok hát hatalmas tömegre. Táskámban kedvenc könyvemmel, bóklászok a kihalt kertben. Azért látszik már, hogy ébredezik a természet. pillangók repdesnek itt ott és fák rügyeznek. Hirtelen egy óvatos, lágy érintés érzek a vállamon. Megdermedek. Hátra fordulok. Egy mosolygós arcú fiatal férfivel találom szemben magam.
-Szép napot kishölgy! Sajnálom, hogy megzavartam, de láttam, hogy egyedül van. Van kedve velem tartani. Vétek ilyen csodás napon egyedül andalogni.
/Mosolya sármos, elképesztően vonzó, mégis van benne valami fura. Akcentusa és beszédének stílusa is. Mintha nem ebből a korból érkezett volna. Karját nyújtja én pedig belekarolok és tovább indulunk. Nem is tűnt fel eddig, sötétedni kezdett. A felhők miatt eddig is olyan volt mintha alkonyodna hát most még jobban szürkül. Megborzongok a férfi hűvös érintésétől.
-Kedvesem, maga fázik.
/Jelenti ki és még mielőtt válaszol hatnék hátamra teríti levetett pulóverét és azzal együtt átfogja vállamat. Nem szólok semmit, mert valóban jól esik a meleg pulcsi annál kevésbé, hogy az idegen így belemászik az „aurámba”
-Köszönöm.
/Hebegem, találkozásunk óta először. Olyan nyomasztó, csak mi ketten vagyunk. Remélem nincs semmi hátsó szándéka. Megállunk. Emberem körbetekint, mintha keresne valakit. Aztán maga felé fordít és vállamnál fogva úgy tart. Kezd ez az egész nem tetszeni./
-Mondták már önnek mennyire szépek a szemei?
/Válaszul csak megingatom a fejem. Hirtelen még bizarrabb dolog történik a férfi ajkaihoz emeli kézfejemet és hozzá érinti, jéghideg nyelvét a bőrömhöz aztán mélyen beszívja kezem illatát./
-És finom parfümöt használ. Igazi nemes hölgy.
/Ettől kicsit elpirulok. Aztán emberem odahajol és fülembe súgja./
-Van kedve velem tölteni az estét ifjúhölgy?
/A meglepetéstől köpni nyelni nem tudok. Ez a fickó túl vonzó ahhoz, hogy nemet mondjak mikor épp válaszolni akarok Valaki hirtelen odakeveredik a semmiből kikap a férfi karmaiból és két puszi kíséretében üdvözöl. Még jobban kikerekednek szemeim, de biztos van ennek is oka veszem a lapot és megölelem a fickót./
-Szia, hát ideje volt már összefutni.
/Még egy vigyor is megejtek, ami azonnal lefagy, a képemről mikor az előbbi úriember vadállat módjára támad újdonsült barátomra emez pedig egy frappáns kis karóval ledöfi. Megtántorodom, szerencsére épp időben lesz vége ennek az egésznek mielőtt elájulhattam volna./
- Az jó lesz.
/Förmedek ezek szerint megmentőmre kicsit haragosabb hangon a kelleténél. Elevickélek a legközelebbi padhoz, és mint egy rongycsomó lezuttyanok rá.
Vissza az elejére Go down

About...
Vendég
Vendég


Dean&Caroline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dean&Caroline   Dean&Caroline EmptyPént. Ápr. 26, 2013 9:05 am

Pár percnyi csend nyomta a levegőt. Felállta lassan és lesepertem magam,majd a lány mellé ültem. Óvatosan rá néztem és a kezem nyújtottam.
-Egyébként Dean vagyok.-Te,kivagy?
Kicsit furcsa módja az iménti a megismerkedésnek,de nem tudtam jobban megóvni.A francba is .....vadász vagyok ez a dolgom akár milyen "hülyének" is néznek.Ha megmagyarázom akkor...akkor is...Valahogy bele kell kezdenem.A kert soha nem záródik be szóval itt ülhetünk .Remélem nem kapott sokkot.Basszus ,nem így akartam.Na jó!
-Figyelj mindent elmondok,de nagyon figyelj és kérlek ne nézz hülyének s rohanj a rendőrségre! Rendben?
Mélyen gondolkozok azon,hogy kezdjek bele ,hogy ne kapjon sokkot.
-Ez az izé,akivel itt beszélgettél és akit én megöltem nem ember.Ő egy teljesen másik lé ny.Egy ,egy vámpír.Nyugi,nem vagyok megkattanva csak a valóigazságot mondom.Én például vadász vagyok,nekem az a dolgom,hogy kinyírjam az ilyen fajta lényeket.Meg,hogy másokat megvédjek.Szóval nyugi,nem bántalak.
Ahogy elnézem,fel sem fogta még.Hagyok neki még időt.Ez az utolsó 1 mondat gondolta:"Hagyok neki még időt".....Ugyan ezt mondtam Becky-ről is.Amikor szerelmet vallottam neki és még nem tudta mi tévő legyen és ,hogy reagáljon.Hiányoznak azok a szép évek,hónapok,napok,órák,percek,hetek...Minden hiányzik aminél ő ott volt.Ki tudja?Ha az a mocsok nem öli őt meg akkor még most is egymás szerelmét kóstolgathatnánk.Magabiztos mozdulatokkal leveszem a lányról a szemét pulcsiját.
-Ne szívja el tőlünk az oxigént.
Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Dean&Caroline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dean&Caroline   Dean&Caroline EmptyCsüt. Május 23, 2013 3:25 pm

/Pislogok párat és szerencsétlenül kezemet nyújtom Deannek. Halvány mosolykát erőltetek arcomra.
-Örvendek Dean. Caroline. Nyugi képes vagyok végighallgatni. Mellesleg. Nem nézlek hülyének. Most mentetted meg az életemet.
/Minden izben remegni kezdek, ahogy felfogom éppen megölni készültek. MOst még sem tudom, olyan nagy átéléssel kifejezni hálámat. Vámpír... vadász. Fejem zúgni kezd és megfordul velem a világ. Most oldódik a sokk azt hiszem. Fejemet nem bírom egyenesben tartani ezért Dean vállára hajtom. Remélem, nem veszi rossz néven. Tudtam, én, hogy vonzom a bajt, de, hogy ilyen szinten./
-Annyira kedves volt. Amint láthattad is maradéktalanul, és első pillanattól kezdve megbíztam benne. Észre sem vettem, hogy akár rosszat is akarhat. Nagyon köszönöm Dean! Vámpír? Eddig azt hittem csak filmekben létezik. Nem tudtam, hogy itt is...
/Ajjaj, elszóltam magam a francba! Hülye! Persze, hogy tudtam, hogy léteznek... arra nem számítottam, hogy itt is összefutok velük. A rohadt életbe. Én vak! Nem mellesleg gyorsan ki kell találnom valamit./
-Szóval, hogy léteznek az életben is.
/Most azt hiszem megtapasztalhattam volna azt is milyen egy vámpír „csókja”. Mérgemet leplezve, kicsit fancsali vigyor vágok Deanre./
- Remélem is. Mára elég volt a meglepetésekből.
/Lerántja róla a kabátot, amivel felkavarja a levegőt és vele együtt a férfi édeskés parfümének illatát, fel sem tűnt, hogy eddig is ezt szagolgattam. Tudtam én, valaminek jó illata van, de figyelmet nem szenteltem rá. Ahogy eltűnik az illatfelhő kissé alábbhagy újdonsült fejfájásom. Így könnyebben koncentrálok Deanre./
-És hogyan találtál meg minket? Honnan tudtad, hogy bajban vagyok?
Vissza az elejére Go down

About...
Vendég
Vendég


Dean&Caroline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dean&Caroline   Dean&Caroline EmptyKedd Jún. 04, 2013 9:36 am

Érzem rajta a félelem és a merevség ronda bűzét. Persze neki nagyon finom illata van,félre érés ne essék....Nyugodtan hagyom , hogy a gondolatoktó zajos kis fejét rám hajtsa. Nincs benne semmi rossz. Látszik,hogy még nem volt doga vámpírral a kicsikének. Még nem tudja a vámpírok alapvető és mocskos próbálkozásait. Kedves,aranyos de egyben gyilkos fenevad.
-Az lehet,hogy kedves volt de nem azért mert nagyon kedvelt. Szimplán csak a kis véredre pályázott.
Sok döggel volt már dolgom és nem értem,hogy az emberek miért hiszik vagy látják őket aranyosnak?. Szerintem semmi aranyos nincs bennük , sőt: Én már a szimpla látványától is irtózom. Olyan nyomasztóak . De lehet , hogy csak a vadász énem szól belőlem. Az , hogy hogyan is létezhetnek az életben is , nem is tudom,hogy magyarázhatnám el neki a legegyszerűbben.
-Ezek mindenhol ott vannak, csak arra összpontosítanak,hogy táplálkozni tudjanak. Undorító...
Viszem le a hangom majd fejemet elfordítom. Ezek még a rózsákat sem tisztelik. Elrontják a finom illatot a kertben. Az ember már sétálni sem jöhet e úgy,hogy ne találkozna ilyen kis férgekkel.
-Csak sétálni indutam és amikor megláttam , éreztem rajta a negatív erőt. Onnantól kezdve beindult bennem a vadász ösztön. Csak arra tudtam koncentrálni,hogy meg menekítselek tőle. Sikerült is...Ahogy akartam.
Kis mosolyt dobok a lány irányába . De szerintem jobb lenne ha ezt a beszélgetést nem itt folytatnánk. Talán még jöhet pár fene vad és nem szívesen teszem ki Caroine-t ilyen veszélyeknek.
-Tudod mit? Inkább menjünk és igyunk meg valamit..Jobb lesz.
Megfogom a lány kezét és magam után irányítom. Lassú léptekkel a kijárat felé haladunk.
-És te,miért jöttél ki?
Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Dean&Caroline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dean&Caroline   Dean&Caroline EmptyKedd Jún. 04, 2013 5:05 pm

/Összeráncolom a homlokom./
-Azért csak vannak jók is köztük.
/Igaz még –talán nagy szerencsémre- edig nem találkoztam vámpírral ezen az egyen kívül. De ahogy emberekből is van jó és rossz, sőt farkasokból is vannak kivételek így gondolom vámpírokból is akad egy-kettő. Összeszorul gyomrom a fiú emlékére. Hol járhat? Mi lehet vele?... Nem érdekes új életet kezdett amiben én nem szerepeltem, hisz érthető... szóval nekem is ezt kell tennem. Erőt veszek magamon és megejtek egy vigyort Dean felé./
- Érdekes egy vadász szemszögéből is hallani ezeket.
/Hupsz. Ez kedves tőle. Nem tudom köti e őket valami titoktartási dolog esetleg saját érdekükben, mindenesetre elég rezzenéstelenül beszél nekem a vámpírokról, mintha csak jómagam is jártas lennék ebben az ügyben... marmint mintha tudna róla, hogy azért egy kis fogalmam van ezekről. Nem mintha nagy hasznát vettem volna az iméntikben./
-Hál’ istennek jókor voltál jó helyen! Rendben mehetünk. Meghívlak. Bár nem fedezi hálámat, de azért előlegbe.
/Elvigyorodok. Hogyan is tudnám megháláni h megmentette az életem. Nem akarom ezzel üldözni csak azért még is jól esne. Felállok és követem őt. Mármint megyek vele. Feltűnik milyen közvetlen. Nem zavarta h ráhajtottam a fejem most meg kézenfogva visz... nem is tudom hova. Annyira máshogy éri el, hogy megbizzak benne mint a vámpír”om” az előbb. Az inkább csábítás volt ez meg őszinte kedvesség. Az ilyen jól tud esni. Tényleg miért is jöttem én ide?/
-Hát pihenni jöttem ide. Fene sem gondolta, hogy összeszedek egy „hódolót”.
6Gondolok itt a vámpírra. Ahogy kilépünk a kertből a vámpír csak emlékké halványul mintha nem is ma történt volna/
-Hova megyünk?
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Dean&Caroline Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dean&Caroline   Dean&Caroline Empty

Vissza az elejére Go down
 

Dean&Caroline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dean / Caroline a vámpír támadás után..
» Caroline Moore
» Bellany&Dean
» Dean Benson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Óváros :: Rózsakert-