KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Dean / Caroline a vámpír támadás után.. Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Dean / Caroline a vámpír támadás után.. Armina10

Dean / Caroline a vámpír támadás után.. Hirdet10

Megosztás
 

 Dean / Caroline a vámpír támadás után..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Vendég
Vendég


Dean / Caroline a vámpír támadás után.. Empty
TémanyitásTárgy: Dean / Caroline a vámpír támadás után..   Dean / Caroline a vámpír támadás után.. EmptyPént. Jún. 07, 2013 5:31 pm

Végre kiléptünk azon a borzasztó kapunk és egy új napszak vette kezdetét. Az este. Ilyenkor még nyitva vannak a kajáldák és gondoltam nagyon fáradt és éhes lehet. Ha a vadász szerepemben vagyok és egy lányt mentek meg,mindig félre teszem a szoknya pecér arcomat. Úgy érzem,hogy akkor más a feladatom. A munkám már megint más, mert ott különböző arcokat kell bevetni csak,hogy adjanak riportot. Az éneklés az pedig végkép kikapcsol,ott nem foglalkozom semmivel. Beültetem a kocsimba ami nem messze áll a kijárattól. Én is beülök és bekapcsolom az övem. Berakok valami nyugodt rádió csatornát és beindítom a kocsit. Pár perc elteltével oda érünk a pizzériába.
- Nos, megérkeztünk. Remélem tetszik. Kérj pizzát,én pedig hozok inni. Utána foglalj helyet.
Talán kicsit parancsolóan hangzott de remélem nem vette rossz néven. Kicsit sokan vagyunk,de nem nagyon zavar. Szeretem a társaságot . Ahogy a sorban várok összefutottam egy ismerőssel. Ő az az ember akit még pénzért se szeretnék meg. Egy időben rám volt kattanva. De nagyon durván,nem szállt le rólam. Most a szemeink is összefutottak és amikor meglátott rám mosolygott majd felém sétált. Egyszer azt mondta,hogy csak akkor hagy békén ha megbizonyosodik arról,hogy nem szeretem. Hirtelen nem tudtam,hogy mit is tehetnék. Hirtelen csak az jutott eszembe,hogy meg kell valakit csókolnom. Amikor már nagyon közel volt oda léptem Caroline-hoz és megcsókoltam. Szerintem azt sem tudta, hogy mi van. Ezután vissza sétáltam a pénztárhoz és kikértem a rendelést. Láttam a lányon akit Veronicának hívtak,hogy meglepődött és elkeseredett. Úgy csináltam, mint ha nem vettem volna észre a reakcióját . Szerencsére sarkon fordult és távozott. A pénztáros eközben kérdezte,hogy mit adhat. Elmondtam neki a menünket és üdítőt is kértem. Gőzöm sem volt,hogy hogy mehetnék vissza Caroline-hez azok után amit tettem. Spontán ember vagyok. Összeszedtem magam és oda sétáltam az asztalhoz. Lassan leültem és el kezdtem :
-Figyelj, csak láttam egy volt rossz ismerőst és nekem tennem kellett valamit. Bocs. Még egyszer nem fordul elő és nekem nem számított semmit,remélem neked sem.
Közben kihozták a rendelést és az evéshez láttunk.
-Jó étvágyat .
Vissza az elejére Go down

About...
Caroline Moore
Halandó
Halandó
Caroline Moore
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
58
Foglalkozás: :
könyveket ír

Hozzászólások száma: :
29

Regisztráció: :
2012. May. 09.


Dean / Caroline a vámpír támadás után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dean / Caroline a vámpír támadás után..   Dean / Caroline a vámpír támadás után.. EmptyKedd Júl. 02, 2013 2:59 pm

/Végre elhagyjuk a kertet. Azt hiszem, ide sem fogok vissza jönni többé. Főleg ha ilyen alakok is járkálnak erre, mint akit Dean megölt. Azt hittem Cody eltűnése és Franciaországból való távozásom után örökre elfelejthetem a természetfelettit. Úgy látszik mindig sikerül belecsöppennem. Farkas, és vadász, jah és vámpír mindhárom kipipálva. Bár egy vámpír szívesebben ismernék meg jobban, csak, hogy tudjam Cody kikről beszélt és Dean kiket üldöz. Bár ahogy gondolom nem kéne belemásznom mélyebbre a természetfelettiek dolgába. Csak egy halandó vagyok és mindhárom faj könnyedén kinyírhat, ha akar. Még ha a vadászok minket védenek, akkor is. Úgy érzem, becsapom Deant. Talán el kéne mondanom, hogy tudok dolgokat. Nyelek egy nagyot és kinyitom szám, hogy elkezdjem, de betessékel egy kocsiba és már indulunk is. A zene megnyugtat. Lehunyt szemmel dőlök hátra és hagyom, had vigyen ahova szeretné. Mikor megszólal, kipattannak szemeim. Kiszállunk egy hangulatos kis pizzéria előtt. Hmm./
- Tök jó! Rendben.
/Bemegyünk, én gyorsan lefoglalok egy kétszemélyes asztalt. Épp másodszorra akarnék belekezdeni abba amibe nem mertem az előbb erre olyan történik amire végkép nem számítok. Meleg, puha ajkak érintik számat. Először fel sem fogom, ki az és miért aztán rájövök, hogy Dean az. Egy pillanatra elfut a düh és pont úgy, mint akkor azon az estén Codyval, Deant is majdnem felpofozom, aztán szerencséjére lelép, mielőtt lendülne a kezem. Csak nyugi Caroline, biztos erre is van valami jó magyarázata. Rendelek egy hatalmas pizzát, ami pont elég kettőnknek és visszamegyek az asztalhoz várva Deant, hogy kimagyarázza a dolgokat. Nem kell, soká várni tényleg megérkezik a mondandójával. Végül is, nem is haragszom rá annyira. De boldog vagyok, hogy nem pofoztam fel./
- Semmi gond! Nem, nem számított, csak meglepődtem...
/A pofonról inkább nem szólok. Szélesen elvigyorodok./
- Valami régi rajongó? Jó étvágyat!
/Csak el kéne mondanom neki... hát na jó. Lenyelem a falatot./
- Tudod... van valami... szóval még régen volt valaki... aki. Volt egy fiú az életemben... láttam átváltozni... majdnem megölt... aztán mégsem és most eltűnt... farkas volt, a Hold rabja.
6Hangom teljesen lehalkul a végén. Összeszűkült szemmel várom Dean reakcióját./
Vissza az elejére Go down

About...
Vendég
Vendég


Dean / Caroline a vámpír támadás után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dean / Caroline a vámpír támadás után..   Dean / Caroline a vámpír támadás után.. EmptyVas. Júl. 14, 2013 12:44 pm

Nos,amikor bele kezdett a kis meséjébe nem tudtam,hogy melyik bolygón vagyok. Hisz ,hogy élhette túl ha látta ahogyan átváltozik az a srác?
Nem értem de mielőtt neki állok,hogy ezt eddig miért is titkolta akkor veszek egy nagy levegőt és teszem fel neki a kérdéseimet:
-Ezt eddig miért nem mondtad? Nagyon fontos,hogy tudjam. De nem baj.Mesélj még róla ha tudsz!
Közben kedvesen falatozom és mélyen gondolkodom. Gondolom és feltételezem,hogy szerette az a srácot.De nagyon kíváncsi lennék erre a sztorira...A beszélgetésünket megzavarja egy telefon csengés ami tőlem ered.
-Bocsáss meg de ezt fel kell vennem:
-Igen?

-Szia kedvesem.
Szól bele egy női hang.Majd így folytatja:
-Figyel arra gondoltam,hogy holnap együtt vacsorázhatnánk..Na mit szólsz?
Kicsit elsápadok,hogy ki lehet ez a nő mert nekem nincs ilyen ismerősöm...
-Elnézést,kis asszony,de szerintem a szám téves...Én Dean Benson vagyok...Szóval..
Magamban elmosolyodom..
-Elnézést! Leo,nem te vagy?Basszus,bocs..
A telefont leteszem majd visszatérünk a témához.-Hmm..téves volt.Mesélj még kérlek,mesélj el mindent!
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Dean / Caroline a vámpír támadás után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dean / Caroline a vámpír támadás után..   Dean / Caroline a vámpír támadás után.. Empty

Vissza az elejére Go down
 

Dean / Caroline a vámpír támadás után..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dean&Caroline
» Vámpír Akadémia
» Caroline Moore
» Dean Benson
» Bellany&Dean

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Tengerpart :: Pizzéria-