KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Tamura - from Kyra; L'Orange Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Tamura - from Kyra; L'Orange Armina10

Tamura - from Kyra; L'Orange Hirdet10

Megosztás
 

 Tamura - from Kyra; L'Orange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyKedd Jún. 11, 2013 9:53 am


from Kyraih to Tamura




Zene: nincs;



Nem tudom megmondani, mi történt az elmúlt napokban, vagy hogy mi fog történni ezután. Azt tudom, hogy a Jackkel való legutóbbi találkozás erősen "megnyomott" valami érzékeny pontot rajtam, és elhatároztam, hogy kezdek végre valamit magammal.
Nem mintha nem lenne elég egyszerre anyának, jó testvérnek és egyben vérszívónak lenni, de kezdtem már megfakulni még egy hulla színéhez képest is. Így jutottam el arra a pontra, hogy némileg kicsípve magam egy mélybordó ruhával, ezüstös magassarkúval a lábamon és szürke táskával a vállamon elinduljak le a partra.
Közel lakom a legdivatosabb itteni sétányhoz. Lépteim az estében éhesen visznek előre, igen, egy vámpír mindig éhes, és én nem igazán tudok vagy akarok már tenni ellene. Elvégre két éve lassan, hogy ez vagyok, és lassan egy éve, hogy nem vagyok együtt Jackkel, mégis még most is miatta vagy érte emésztem magam.
Vajon folytatódhat-e ez így? Kétségtelen, hogy továbbra is leghőbb álmom és vágyam volna visszakapni őt, de akármennyire halott vagyok is, élnem kell valamiért, ami komolyan megmutatkozik abban a tettben, hogy most elindulok társaságot keresni. Mégpedig az Orange-ba, ami egy helyi szórakozóhely, nem túl régen nyitott. A hagyományos klubok egyike, be sem engednek kis pisiseket, szóval van elég vér, alkohol és izzadó test egymáshoz nyomódása a táncparketten. Rég nem kerestem ehhez hasonló szórakozást magamnak, és most sem biztos, hogy van kedvem hozzá. Legalábbis amikor beérek, leülök a pulthoz, lábaim keresztbe húzom egymás alatt. Rendelek magamnak egy málnás mojito koktélt, és megmaradok magányos, kissé feszült mosolyom távoli mutogatásánál. Fürkészem az embereket, és a nem embereket, és van az a sanda gyanúm, hogy kicsit sem fogom élvezni ezt az estét. Itt nincs nekem megfelelő társaság, és amire vágyom, az nincs itt. Pontosan tudom.

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Tamura Masamune
Farkasember
Farkasember
Tamura Masamune
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
47
Kapcsolatok: :
Sam - a macskám
Gyu - első volt barát
Emi - volt barátnő
Daisuke - második volt barát
Rionei lakhely: :
Via Servita 8/a.

Foglalkozás: :
színész, hangszínész, régebben énekes

Emlékek: :
A harmadik tönkrement kapcsolatom után szerettem volna egy kis változatosságot.

Hozzászólások száma: :
11

Regisztráció: :
2013. Jun. 07.

Megjegyzések: :
Kicsit töröm a nyervet. Gomen'ne.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyKedd Jún. 11, 2013 4:25 pm

Rione egyáltalán nem olyan, mint Shiki vagy Tokió, ezt már elsőre megállapítottam, persze mit is vártam a világ másik felén. Mások az emberek, mások a szokások, más az egész hely hangulata.
Késő estére végeztem a kipakolással, amiben Sam is igen aktívan részt kívánt venni, ennek viszont annyi lett a vége, hogy legalább háromszor sikerült rálépnem. Lökött egy macska, de azért szeretem, úgyhogy mintegy kárpótlásképpen beengedtem magam mellé az ágyba (na az is megérne egy misét, egy kicsit még aggódok, hogy leesek róla, sokkal magasabb, mint egy futon). Azaz hogy engedtem volna, ha tudnék aludni. Shiki csendes volt, de még Tokióban sem zavart semmi különösebb zaj este kilenc-tíz után, még a motoros bandák sem.
De miért is ne nézném meg , mi folyik odakint? Elvégre azért is jöttem volna, hogy világot lássak, nem igaz? Ha itt még éjjel is pörög az élet, én miért maradnék itthon Sammel?
Mivel nem tudom, mennyire toleránsak az ilyesmivel az itteniek, egy egyszerűbb smink mellett döntöttem, csak a szemem felső vonalát emelem ki feketével. Még ezer éve mondta valaki, hogy jól áll. Talán még éppen Gyu. Ha belegondolok, vele váltam el a legnagyobb barátságban, azaz ő volt az egyetlen, akit nem nekem kellett kidobni. A régi szép idők... Szintén ilyen alapon nem indulok neki az éjszakának kiltben, maradok inkább egy szakadt farmernál és fölé fekete ujjatlannál egy leopárdmintás kardigánnal.
- Aztán ne állj szóba idegenekkel - szólok oda búcsúzóul Samnek, és rázárom az ajtót. Nem mintha bárkivel is szóba állna, de jobb hirtelen nem jut eszembe.
Nem mondanám, hogy ismerem a környéket. Szinte minden különösebb cél nélkül bolyongva találok rá egy közeli klubra, de lusta vagyok kibetűzni a nevét. Értem én a latin betűket, de ilyenkor már semmi kedvem megfejtegetni őket. Bezzeg régen... régen meg a kanjikkal volt bajom. Alig lépek be, már megkapom az első furcsálló pillantásokat, amiből megállapíthatom, hogy bizony amit Tokióban visszafogottnak gondolnak, az itt nem túl megszokott. Szavuk se lehet, a kiltet otthon hagytam.
Ami azt illeti, a tánc annyira nem vonz, pláne, hogy szokatlan az itteni zene hangzása (na meg a sok külföldi...), inkább leülök a pulthoz inni valamit. Azaz innék, ha érteném az itallapot. Mellettem egy nő ül bordó ruhában, ő tűnik a legjózanabbnak ezen a helyen, így kissé feszengve, de hozzá fordulok segítségért.
- Öhm... bocsánat, hörgyem, esetreg tudna segíteni? Nem igazán értem az itarrapot.
Francos nyelv, fut át az agyamon, és hirtelen rettentő kínosan érzem magam a kiejtésem miatt.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyKedd Jún. 11, 2013 5:16 pm


from Kyraih to Tamura




Zene: nincs;



Nem vitatom, hogy ezek a helyek nem nekem valók. Még ha épp ideje is abbahagyni a siránkozást, és jó anya és testvér lenni, attól még nem mondhatok le róla, hogy olykor rossz kislány legyek. Egy egyedülálló nőnek muszáj olykor kirucannia csinos ruhában, még akkor is, ha feltétlen hű akar lenni ahhoz, akivel voltaképp egy éve együtt sincs.
Egyik alkarom megtámasztom a pulton, és a bárszéken kissé oldalt fordulva pillantok körbe a teremben. Az emberszag csábít, bár az alkoholos vér, mint tudjuk, jobban részegít egy vámpírt, mint a málnás mojito, amivel semmit sem tud kezdeni a szervezetem. Szóval pillantásom leginkább az artériák lüktetését veszi csak be, nem pedig al- vagy felsőtestek feszülésével törődik. Nagy soká jutok el arra a pontra, hogy észrevegyem a nyugodtan verdeső szívű alakot a közvetlen közelemben. Idegen figura, nem hogy nem olasz, de arcra nem is erről a kontintensről való. Látszólag ugyanazok a jelek mutatkoznak rajta, mint rajtam: nem élvezi a bulit. Ha azonban mélyre szívom használatlan tüdőmbe a testéből áradó aromát, a bátyámra emlékeztet - nocsak, nem tán farkasnak tetszik lenni, Monsieur?
Nem kell vizslatnom őt, pillantásunk hamar találkozik. Pirosítóval kent holtszínű arcomon vékony mosoly feslik fel, amikor meghallom kiejtését, de nem mókázom rajta különösebben. Nem kellene bántanom. A farkasokkal... Nos, általában jóban vagyok, elvégre a testvérem is az.
- Nos, természetesen, Monsieur- nem is értem, miért köszönnek vissza a mondataimban, a megszólításaimban a Franciaországban tölött évek újra meg újra. Talán hogy én is idegennek tűnjek kicsit? Nem ebből az országból való vagyok, és szeretem, ha ezt mások is tudják.
- Milyen típusú italt kíván a szervezete? Moonshine vodkát?- enyhe, de csak nagyon enyhe célzás minden gúny nélkül. Gyorsan rájövök, ki milyen fajhoz tartozik, és szeretek nem kertelni ilyesmit illetően. Ha baj van emiatt, az derüljön ki még mielőtt barátságba kerülök valakivel pusztán a személyisége miatt.

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Tamura Masamune
Farkasember
Farkasember
Tamura Masamune
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
47
Kapcsolatok: :
Sam - a macskám
Gyu - első volt barát
Emi - volt barátnő
Daisuke - második volt barát
Rionei lakhely: :
Via Servita 8/a.

Foglalkozás: :
színész, hangszínész, régebben énekes

Emlékek: :
A harmadik tönkrement kapcsolatom után szerettem volna egy kis változatosságot.

Hozzászólások száma: :
11

Regisztráció: :
2013. Jun. 07.

Megjegyzések: :
Kicsit töröm a nyervet. Gomen'ne.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptySzer. Jún. 12, 2013 7:13 pm

Ahogy rám néz, nem meglepő módon megállapíthatom, hogy tipikus európai (de mire is számítok Olaszországban), és ezzel nem is lenne semmi baj. Sokkal inkább ahogy néz. Van benne valami... nem is tudom mi, de egész halványan kiráz tőle a hideg.
Mindenesetre egy picit meglep, hogy figyel rám, arra számítottam, hogy egyszerűen csak ignorál. Túl sok sztereotípiát hallottam a nyugatiakról. De ha úgy nézem, jó kezdés, hogy hajlandó segíteni, még akkor is ha láthatóan mulattatja valamilen szinten az akcentusom. Mihamarabb ki kéne küszöbölnöm, ha itt is színészként akarok helytállni... de nem ez az egyetlen, ami itt gátolni fog, jövök rá, amint a nő rám néz és zavartan elkapva a tekintetemet villantok neki egy, az évek során jól begyakorolt japán mosolyt - udvarias, kellemes, de valahol azért egy kicsit mégiscsak üres.
- Hát... esetreg varami könnyűt - válaszolom a kérdésére, elengedve a fülem mellett az egyértelmű utalást arra, hogy tudja, mi vagyok. És? Jó neki. - Nazenara... nem szeretem a másnaposságot.
Gondolom, ez érthető. Meg aztán az alkohol már csak Dai miatt is távol áll tőlem. Csinált dolgokat részegen. Én ivás helyett mindig valami másban kerestem vigaszt, legtöbbször egyszerűen lementem a legközelebbi karaokebárba és nyomtam pár kört. Itt bezzeg az sincs.
De legalább érzem, hogy lassan oldódik a kezdeti feszültségem, a mosolyom már egy fokkal őszintébb.
Kissé továbbra is idegesen túrok bele a hajamba. A körmömöm már megszáradt a fekete lakk, így nyugodt szívvel teszem.
- Tudja, csak tegnap körtöztem ide yo ne... - osztom meg vele nem is igazán tudom, miért. Talán azt remélem, így jobban megérti a tájékozatlanságomat, habár a latin betűket ennek ellenére is illene ismernem, azt bevallom. Még egyszer régen Emi megpróbálta belém verni őket, de akárhányszor nekilátott, mindig máshol lyukadtunk ki - általában ugyanott, de annak semmi köze nem volt az idegen nyelvekhez.
De miről jutott most az eszembe Emi? Már rég vége, otthagyott, túlléptünk egymáson, kész, ennyi volt. Azóta nem is voltam nővel. Nem miatta, hanem mert bejött a képbe Dai. De róla inkább ne is beszéljünk.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyCsüt. Jún. 13, 2013 6:44 am


from Kyraih to Tamura




Zene: nincs;



Meg kell állapítsam, hogy a mosolya különös. Talán mert idegen, még idegenebbnek hat, és hiába próbálok nem hagyni semmi furcsállást arcomon és tekintetemben, mégis marad bennem abból a kis szakadékból, ami jellemzően ott van a más-más kontinensek gyermekei között.
- Könnyűt- ismétlem halkan, és közben pörgetem agyamban a kettőnk előtt fekvő itallapot, hogy elgondolkodjam, mit is ajánlhatnék. Közben eszembe jut, hogy akár meg is lepődhetnék, miért is nem a pincért kérte meg, hogy fordítson neki. Minden bizonnyal, ha keleti nyelveket nem is ismer, azért megérthetnék egymást valahogy. De ha már az úriember engem jelölt ki ideiglenesen tolmácsnak, akkor próbáljak hasznos lenni, igaz?
- Majd megszokja itt. Kellemes város, remélem, jól fogja érezni magát.
Egy hajszálnyit felé fordulok egész testemmel, hogy könnyebben kerülhessem ki az itallapon megcsillanó színes fényfoltokat. Nem mintha nem látnék a sötétben is jól, de még a nem természetes fény is idegesít már. Kezdenék megkeseredni? Elképzelhető.
- Nos, lássuk, ajánlhatnék Martinit vagy koktélokat... nem tudom, gondolom, hogy valami férfias italra vágyik, persze nehéz úgy, ha nem ismerem az ízlését.
Meg az ízét. Mármint A vérét. A farkasok vére épp olyan állatias ízű, mint a szaguk. Olyanok, mint maga a természet. Bár nem ittam még farkasból, ez a nagy igazság, és a bátyám miatt valószínűleg nem is szívesen tennék hasonlót. Minden esetre most egy pillanatra felvillan szememben az éhség kísérteties fénye. Nem... Nem akarok harcba keveredni ezzel az alakkal, nem akarom bajba keverni magam.
 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Tamura Masamune
Farkasember
Farkasember
Tamura Masamune
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
47
Kapcsolatok: :
Sam - a macskám
Gyu - első volt barát
Emi - volt barátnő
Daisuke - második volt barát
Rionei lakhely: :
Via Servita 8/a.

Foglalkozás: :
színész, hangszínész, régebben énekes

Emlékek: :
A harmadik tönkrement kapcsolatom után szerettem volna egy kis változatosságot.

Hozzászólások száma: :
11

Regisztráció: :
2013. Jun. 07.

Megjegyzések: :
Kicsit töröm a nyervet. Gomen'ne.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyPént. Jún. 14, 2013 8:11 pm

Egy kicsit messzebb húzódok a nőtől, ahogy felém fordul. Semmi személyes, csak a megszokás. Egész életemben arra szoktattak, hogy legyen egy bizonyos személyes terem, és bizony még a japán klubokban is kényelmetlen volt a sok ember körülöttem, szükségem volt egy bizonyos intim szférára. Olyan érzésem van, hogy erről se ma este fogok leszokni.
- Anou... azt hiszem, egy Martini megfererne - bököm ki végül. - Köszönöm.
Megkérhettem volna egy pincért is, ami azt illeti, de nem igazán bízom a fajtájukban. Odahaza pláne. Nem mernek nemet mondani, mintha csak az éhbérük múlna rajta, vagy nem is tudom. Eddig eggyel találkoztam, aki mégis mert, de azt a jövő héten már nem találtam abban az étteremben.
Egy pillanatra ijesztően csillan a nő szeme. Esküszöm, mintha éhes lenne, de inkább figyelmen kívül hagyom, semmint hogy rákérdeznék. Biztos, ami biztos, így legalább jó eséllyel nem tapintok érzékeny pontra, még ha ettől ridegnek is tűnnék.
Ehelyett bizonytalanul kezet nyújtok, hogy azért annyira mégse tűnjek turistának, elvégre jó ideig itt terveztem maradni.
- A nevem Tamura Masamune - mutatkozok be kis főhajtással egybekötve. Mintha csak a meghajlást próbálnám helyettesíteni. - Szórítson Tamurának.
Sokan hívtak már sokféleképpen, de az örök kedvenc Gyu volt annak idején a "Munecchi"-vel. Azt mondta, azért, mert ezt egyszerűbb kiejteni, mint a Masamunét, és nem olyan tartózkodó, mint a Tamura.
-Esetreg... ha megkérem, varamikor körbevezetne a környéken? - kérdezem a lehető legudvariasabban, habár azt nehéz ezen a nyelven. - Mármint... gondorom, kegyed régebb óta ér itt, és...
Nem igazán tudom befejezni a mondatot, egyszerűen azért, mert magam sem tudom biztosra, mit akarok mondani. Inkább csak reménykedni tudok, hogy megérti, mire gondolok.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyVas. Jún. 16, 2013 5:39 pm


from Kyraih to Tamura




Zene: nincs;



Hangom talán rejtélyesebb a kelleténél, amikor megszólalok a pultos felé.
- Egy Martini lesz az úrnak, írja a számlámhoz- szólok nyugodt, de talán veszélyes határozottságtól fénylő hangszínnel. Miért vagyok ennyire "jó"? Talán a bátyám, talán a fiam miatt. Vagy épp Jack miatt. Kenjem másra vagy ne, hogy nincs merszem igazán elereszteni magam, és úgy viselkedni, ahogyan azt egy vámpír a helyemben tenné, ha az illető Valamire való?
Apró sóhaj kúszik fel a torkomon, de merőben felesleges. Nincs szükség rá, hogy sóhajtozzak, lassan két éve már. Halott vagyok, ideje tehát tisztában lennem vele, ez mivel jár. Igen, kétségtelenül kívánom a vérét... Valakinek, bárkinek, akár ennek a furcsa szerzetnek is. Éhes vagyok. Éhes.
- Örvendek, uram- fogadom el a kezét, és enyhén, nőies finomsággal szorítom meg. Különleges neve van, de nem is kételkedtem benne. Habár a maga nemében talán az enyém is az, ez bizonyára fel sem fog tűnni neki.
- Kyraih Lanisee vagyok- árulom el, ami szinte csoda. Nem szoktam bemutatkozni, főleg pedig teljes névvel nem. Habár egy halottnak majdnem mindegy, nem bizonyítható, hogy létezem, és kiváltképp az nem, hogy ebben a városban élek. Mégis: eddig sosem volt rá szükség, hogy nyomokat kelljen eltakarítanom magam után, és őszintén szólva furcsa lenne, ha pont most érkezne el ez az egyáltalán nem kívánatos pillanat.
Felcsillannak szemeim, ahogy kérdez. Körbevezetni? Talán nem kellene, vagy ha igen, nem olyankor, amikor éhes vagyok. És főleg nem olyan időpontban, amikor egy vámpírnak a szabadban mászkálni egyébként sem igazán érdemes. Ez azért megnehezíti a helyzetet, még ha kedves is próbálnék lenni ezzel az alakkal anélkül, hogy megkóstolnám őt.
- Valamelyik este, talán?- tárom szét enyhén a két karom, majd az italomba kortyolok. Valamelyest javul a hangulatom attól, hogy már nem kell a környezetemre,a zenére és az éhségre koncentrálnom, de fejlődhetnék még, és ez a helyzet is.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Tamura Masamune
Farkasember
Farkasember
Tamura Masamune
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
47
Kapcsolatok: :
Sam - a macskám
Gyu - első volt barát
Emi - volt barátnő
Daisuke - második volt barát
Rionei lakhely: :
Via Servita 8/a.

Foglalkozás: :
színész, hangszínész, régebben énekes

Emlékek: :
A harmadik tönkrement kapcsolatom után szerettem volna egy kis változatosságot.

Hozzászólások száma: :
11

Regisztráció: :
2013. Jun. 07.

Megjegyzések: :
Kicsit töröm a nyervet. Gomen'ne.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptySzer. Jún. 19, 2013 5:32 pm

Szinte már ellenezném is, hogy ő fizessen, sokkal inkább úgy érzem, nekem kéne őt meghívnom, de végül mégis visszanyelem a tiltakozást. Més kultúra, más szokások, egy kis kedvességet talán mégiscsak elfogadhatok. Már ha ez egyáltalán kedvesség, sose lehessen tudni.
- Hárásan köszönöm - motyogom inkább zavartan.
Ami azt illeti, arra számítottam, hogy visszautasít. Nem szoktam ennyire rámenős lenni, és úgy érzem, ha velem viselkedne így valaki, egyszerűen leráznám. Talán a más kultúra. Vagy egyszerűen csak szigorú vagyok magammal szemben. Igen, az valószínű, mindig is az voltam. Már Gyunak is ez volt a baja velem.
- Amikor csak ráér - válaszolok mosolyogva, valamennyire felbátorodva. - Nekem bármelyik este megferer.
A jövő hetem valószínű, hogy munkakereséssel fog elmenni (bár kérdéses, mennyire leszek sikeres), a fennmaradó időmet meg mégiscsak kellemesebb lenne egy ilyen igencsak csinos nő társaságában eltölteni. Ráadásul talán ha lenne kivel beszélgetnem, javulna a kiejtésem, elvégre mire mennék a színészszakmában beszédhibával?
Amint megérkezik a Martini, némán belekortyolok, de közben nem veszem le a tekintetem a velem szemben ülő nőről. Ha belegondolok, rég nem ittam már alkoholt, kicsit furcsának találom az ízét, de ez most az utolsó gondolat, ami lekötne.
A zsebem mélyéről előkaparok pár megviselt névjegykártyát. Úgy gondolom, az soha nem árt, ha van nálam néhány, még akkor is, ha csak alkalmanként kell. Biztos ami biztos, inkább legyen feleslegesen, mint hogy kínos helyzetbe kerüljek.
- Ha gondorja, Ranisee-san, a névjegyem - fűzök hozzá gyors kis magyarázatot. Későn veszem csak észre, hogy a nevem átírásán és az alján lévő telefonszámon kívül minden kanjival van kiírva rajta. Muszáj lesz újat csináltatnom.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyKedd Jún. 25, 2013 6:25 am


from Kyraih to Tamura




Zene: nincs;



Egy kicsit ijesztő vagyok még a magam számára is. A férfi láthatóan nem érzékeli a kettősséget a hangomban, sem talán azt a tényt, hogy vámpír vagyok. Nem akarom őt bántani, tényleg. De vért kell innom, méghozzá hamarosan, bár nem feltétlen egy farkasét.
Miközben némán nézem, ahogy iszik, ez a vágyam csak még hevesebben eluralkodik felettem, de tekintetem nem kapom el róla. Névjegyét elfogadom, de hideg kezemmel nem érek hozzá az övéhez. Pislogok rá kettőt kissé értetlenül, meg is mosolygom az idegenségét, és csak aztán teszem el.
- Hívjon csak Kyraih-nak-mondom, és igyekszem könnyed hangot megütni. - Korban is hasonlóak lehetünk, akár tegeződhetnénk is... Ha nem bánod.
Meg kell próbálnom elterelni saját figyelmemet erről a helyzetről. A vérről. Magam is italomba kortyolok.
- Megkérdezhetem, hogyan kerültél Olaszországba?- érdeklődöm finoman. Régi, még emberi kíváncsiságom lesz úrrá rajtam. Anyaként és vámpírként csak az ellenségeket keresem magam körül, de amíg éltem, sőt: míg Jack szeretett, addig kedves voltam és egy légynek sem ártottam volna soha. Nem tudom megmondani, így van-e ez még.
Ami bennem van, az düh, és mar egy ideje. Szomorúságból változott azzá, ami. És bűntudatból.
- Talán már ma este megmutathatnám a város egy részét- ajánlom fel. És úgy érzem, nem is én teszem... Mármint: talán már nem vagyok teljesen ura a démonomnak. Nem tudom.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Tamura Masamune
Farkasember
Farkasember
Tamura Masamune
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
47
Kapcsolatok: :
Sam - a macskám
Gyu - első volt barát
Emi - volt barátnő
Daisuke - második volt barát
Rionei lakhely: :
Via Servita 8/a.

Foglalkozás: :
színész, hangszínész, régebben énekes

Emlékek: :
A harmadik tönkrement kapcsolatom után szerettem volna egy kis változatosságot.

Hozzászólások száma: :
11

Regisztráció: :
2013. Jun. 07.

Megjegyzések: :
Kicsit töröm a nyervet. Gomen'ne.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyVas. Jún. 30, 2013 7:50 pm

Meglep, hogy ilyen gyorsan eljutunk a tegeződésig. Mármint... nem tudom, errefelé így szokás-e, de nekem mindenesetre furcsa. Nem mutatom ki halvány meglepettségemet, ugyanolyan félig-meddig őszinte mosollyal bólintok beleegyezésképp, miközben azon gondolkodok, vajon a tegeződés együtt jár-e azzal, hogy a keresztnevemen szólítanak. Valószínűleg nem, az mégiscsak túl közvetlen lenne, hiszen ez a nő lényegében egy idegen.
Iszom még egy kortyot, mielőtt válaszolok a kérdésre.
Össze kell szednem a gondolataimat. Mennyit mondjak el? Mennyit vár el Kyraih, hogy elmondjak? Igyekszem fejben röviden összerakni a választ, mintegy időhúzásként a hajamat kezdem igazgatni. A melegben kezdek izzadni.
- Ez egy hosszú történet - bököm ki végül. - A párommar összevesztünk és úgy gondoltam, pár hónap vagy év kürfördön jót tenne. - Ennyi. Csak így, egyszerűen. Hallgatásommal jelzem, hogy ez nemkívánatos téma. Legalábbis most nem akarok többet mondani róla.
Utólag még egyszer átgondolom az egészet. Összevesztünk? Úgy is lehet mondani. De nem akarok megint leragadni Dainál. Ő már csak egy rossz emlék.
A felajánlás újfent meglep, de ezúttal sokkal kevésbé sikerül titkolnom.
- Varóban? Hát... azt igazán megköszönném - nyögöm ki zavartan, féloldalas mosollyal. Érdekes. Az előbb még nem ért rá. A nyugatiak furcsák, állapítom meg.

Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyHétf. Júl. 01, 2013 9:56 am


from Kyraih to Tamura




Zene: nincs;



Arca mintha kétkedést mutatna. Valóban, talán nem érdemes megbíznia bennem, de szerintem nem is teszi. Sőt. Ne is! Elvégre szememben ott csillog a vad éhség, a vágy a másik vérének birtoklására, vagy leginkább arra, hogy apró darabokra szedjem ezt a kócerájt. Szerencsére van erőm visszfogni a bennem lakozó démont, de kell is. Ahogy telik az idő, egyre nehezebben bírom, mintha lenne valami olyan feszültség bennem, amit ki kéne adnom ahhoz, hogy megint rendben legyek. Régen nem volt velem ennyi baj. Még a vámpírrá válásom után sem. De az, hogy senkivel nem osztom meg a titkaim, rosszul kezelhetővé és rossz társasággá tesz. És veszélyes vámpírrá is.
- Nem kell megosztanod velem, ha nem akarod- emelem fel egyik kezem lassan, védekezőn. Nem várom el igazán tőle, hogy be akarjon avatni az életébe. Én sem szívesen mesélnék neki a magaméról, ez nyilvánvaló.
- Sajnálom- teszem hozzá udvarias hangon, és igyekszem nem félvállról venni a szavait. Nem bántanám, hisz farkas, mint a bátyám, és úgy látszik, ő sem akar engem bántani, bár vannak róla kétségeim, hogy tudja-e, mi vagyok.
Visszakérdésére csak bólintok, és villantok rá egy kedves, de azért nem teljesen igazi, lelkes mosolyt.
- Akkor legyen így- mondom. Érzékelem zavarát, de a legtöbb, amit tehetek, hogy nem törődöm vele. Elvégre ha megkérdezném, miért van ennyire zavarban, csak még mélyebbre nyomnám. Azt pedig nem áll szándékomban megtenni, semmit sem érnék vele. Én is tudom, hogy mindenkinek van, amiről nem akar beszélni, amit nem akar kérdésként megkapni, vagy amit nem akar válaszként kimondani, és ennek az idegennek is joga van ezeket a dolgokat magának megtartani. - És mi érdekli egy olyan helyben, mint Rione?- érdeklődöm meg némi felületességgel, de ez még mindig jobb, mintha az időjárásról próbálnék csevegni vele.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Tamura Masamune
Farkasember
Farkasember
Tamura Masamune
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
47
Kapcsolatok: :
Sam - a macskám
Gyu - első volt barát
Emi - volt barátnő
Daisuke - második volt barát
Rionei lakhely: :
Via Servita 8/a.

Foglalkozás: :
színész, hangszínész, régebben énekes

Emlékek: :
A harmadik tönkrement kapcsolatom után szerettem volna egy kis változatosságot.

Hozzászólások száma: :
11

Regisztráció: :
2013. Jun. 07.

Megjegyzések: :
Kicsit töröm a nyervet. Gomen'ne.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptySzer. Júl. 03, 2013 2:37 pm

A kérdése ismét meglep, de most inkább azért, mert még én se igazán gondolkodtam el rajta, hogy miért pont ide jöttem.
- Hm... nem is tudom - mentem ki magam ideiglenesen. Kissé összevonom a szemöldökömet, és letörlöm a homlokomról az izzadságot. Az ilyen helyeken valamiért mindig olyan meleg van. De meleg ide vagy oda, össze kell hoznom valami elfogadható választ, úgyhogy átveszek néhány lehetőséget.
Az silány lenne, hogy azért, mert Rione nyugat. Ennyi erővel bárhová mehettem volna. Másfelől meg amióta csak tudok a nyugat létezéséről, tehát úgy az elmúlt harminc évben elég vegyes dolgokat hallottam róla. A tengerpartot se igazán merném mondani. A tenger a nyugatinak talán szép, de számomra inkább félelmetes és ezzel Japánban nem vagyok egyedül.
A kultúra már egy sokkal jobb indok lenne, elvégre Olaszország arról híres, számomra legalábbis. De valahogy ezt egy kicsit sablonnak érzem.
- Ano... nem nagyon erdugott hely, de nem is nagy turistaközpont. Szeretem a csendes helyeket - mondom végül és felhajtom a maradék Martinit.
Végül is jobb, mint a semmi és igaz is. Shiki békés kisváros volt, mivel ott nőttem fel, Tokió zaja mindig is egy kicsit zavart.
Nem akarom, hogy kínossá váljon a csend, úgy érzem, muszáj nekem is kérdezni valamit.
- És Kyraih? Mindig is itt értér, vagy... mi hozott ide?
Lehet, hogy nem kéne megkérdeznem, de úgy vélem, nem lehet belőle baj. Én se haltam bele, hogy egy kicsit többet elárultam a hátteremről.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyPént. Júl. 05, 2013 11:53 am


from Kyraih to Tamura




Zene: nincs;



Talán nem kellene azon próbálkoznom, hogy meg akarjak fejteni másokat. Nem is illő elfoglaltság, meg elég veszélyes lehetek a környezetemre anélkül is. Úgyhogy csak hallgatom, amit mond, hümmögök, bólogatok, figyelek rá, ám így elég unalmas ez a beszélgetés. Nem azért, mert ő untat, hanem mert vissza kell fognom magamat, nem lehetek az, aki vagy ami lenni akarom, akinek vagy aminek rendes esetben lennem kellene. Egy vámpírt a környezete ritkán fogad el.
- Különös az eseted- mondom, arcomon halvány mosoly. Nem tudja, mit keres itt, pedig láthatóan nincsenek törölve az emlékei vagy ilyesmi. Talán céltalanul bolyong a világban, de ez is érthető lenne, sokan teszik meg napjainkban. Értelmevesztett a lét így, de sajnos a világ is egyre több szempontból az.
- Ezt abszolút megértem. Sok helyen laktam már, de eddig ez a legjobb, kétségtelen- mondom, nem csupán azért, hogy mondjak valamit, hanem mert nem sűrűn van alkalmam ilyen úgymond normális témákról csevegni akárkivel is. Kezdem azt érezni, nem akarom megtámadni őt, nem volna értelme. Inkább csak beszélgetőtársként maradunk, nem akarom kiaknázni őt mint vacsoralehetőséget.
Megmarad a kérdés: mi hozott ide? Halvány mosoly van az arcomon.
- Úgymond szakítottam Franciaországgal. Más életvitelt akartam, és az itteni tökéletesen passzol hozzám- mondok valami teljes sületlenséget. Ráébredek: én sem tudom, mit keresek itt, és nem is bánom. Azért nem hinném, hogy teljesen céltalan az életem. Felhörpintem az italomat, és eltöprengek rajta, hogy újat kérjek, vagy távozásra ítéltetünk Tamura és én.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Tamura Masamune
Farkasember
Farkasember
Tamura Masamune
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
47
Kapcsolatok: :
Sam - a macskám
Gyu - első volt barát
Emi - volt barátnő
Daisuke - második volt barát
Rionei lakhely: :
Via Servita 8/a.

Foglalkozás: :
színész, hangszínész, régebben énekes

Emlékek: :
A harmadik tönkrement kapcsolatom után szerettem volna egy kis változatosságot.

Hozzászólások száma: :
11

Regisztráció: :
2013. Jun. 07.

Megjegyzések: :
Kicsit töröm a nyervet. Gomen'ne.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyKedd Júl. 09, 2013 6:07 pm

Elmosolyodik. Az ott egy mosoly lenne, nem igaz? Úgy érzem, valamivel közelebb kerültünk egymáshoz, az pedig akárhogy nézem, nem rossz dolog. Legalábbis úgy hiszem, ezt a halvány mosoly már jelenthet valamit. Nem az a fajta, amit annyiszor láttam már életemben, valahogy érzem, hogy ez őszinte, úgyhogy természetesnek veszem, hogy viszonozzam.
Zavart kis nevetéssel letörlöm a homlokomat a kardigánom ujjával. Nem hiszem, hogy sokáig bírom még, de nem akarok udvariatlannak vagy türelmetlennek tűnni, inkább megvárom, míg Kyraih is kiüríti a poharát.
- Mereg van idebent, ne? - állok fel. - Esetreg... rassan indurhatnánk is.
Jót tenne egy kis friss levegő, reménykedek, hogy nincsenek sokan az utcán. Mégiscsak kellemesebb úgy beszélgetni, ha nem nyomorog az ember, mint reggel a metrón. Soha nem szerettem a tömeget, mindig is inkább korábban keltem, mint hogy kifogjam a reggeli csúcsforgalmat, még ha el is késtem olykor-olykor. Inkább kimentettem magam valahogy, de a személyes teremhez ragaszkodom. Csak azt engedem magamhoz közelebb, aki legalább a legjobb barátom, esetleg szeretőm. Vagy Sam. De ő megérdemli.
Apropó, Sam. Szinte hallom, mit fog szólni, ha ilyenkor érek haza... Jó hangos lesz, annyi szent.
Ha Kyraih elindul kifelé, előreengedem, és tisztes távolságból követem.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyKedd Aug. 13, 2013 10:43 am


from Kyraih to Tamura




Zene: nincs;



Az, hogy ismerősekkel gyarapodom itt Olaszországban, tulajdonképpen felfogható annak is, hogy kezdek kimászni a Jackkel való szakításom utáni mindenféle ostoba önpusztításból, ami egy vámpír számára amúgy is teljességgel értelmetlen, elvégre úgysem halunk bele, és helyette halott létemre is valamiféle társasági életet élek, amit, bevallom, mindig is hiányoltam Moire de Lansban azelőtt.
Most nyugtalanul pillantok ugyan asztaltársam felé, aki azt mondja, meleg van itt. Nos, nem, én nem mondanám. Ugyanis egy ideje nem nagyon érzek már különbségeket langyos és meleg, hűvös és hideg között, csak a legnagyobb szélsőségek hatják meg sosem öregedő, hófehér bőrömet és az alatta megmaradt, de félig már érzéketlen mechanikai sejteket.
- Persze, szívesen, menjünk csak- értek egyet. Számomra jóformán jelentéktelen, hogy hol vagyok, amíg nem unatkozom, szívesen csatlakozom bárkihez mindenféle veszélyérzet nélkül. És ez a fickó amúgy sem tűnik különösebben ártalmasnak rám nézve.
Lehuppanok hát a székemről, és a legnőiesebb, némileg kihívó léptekkel indulok el kifelé. Nem tudom, mikor és miért lettem ilyen, de a ruháim szerepét játszom kényszerűségből, s némi élvezettel hozzá.
- Menjünk a vízpartra, talán? Vagy mi érdekelne jobban?- vetem fel a kérdést, s nem kezdem inkább el sorolni a különféle lehetőségeket. Mit mondhatnék, én sem sok mindent néztem még végig séták során, mióta itt vagyok. Leginkább a gyönyörű kisfiamhoz láncoltam magam, minden percet csakis ővele igyekeztem tölteni a nagy Jack utáni siránkozásban. De ennek is vége már, és kint rögtön hátrapillantok, vajon nem menekült-e el a farkas koma, és valóban sétálni akar. Megvárom válaszát, hogy eldöntsük, merre indulunk.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Tamura Masamune
Farkasember
Farkasember
Tamura Masamune
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
47
Kapcsolatok: :
Sam - a macskám
Gyu - első volt barát
Emi - volt barátnő
Daisuke - második volt barát
Rionei lakhely: :
Via Servita 8/a.

Foglalkozás: :
színész, hangszínész, régebben énekes

Emlékek: :
A harmadik tönkrement kapcsolatom után szerettem volna egy kis változatosságot.

Hozzászólások száma: :
11

Regisztráció: :
2013. Jun. 07.

Megjegyzések: :
Kicsit töröm a nyervet. Gomen'ne.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptySzer. Aug. 28, 2013 5:45 pm

Egy kicsit összevonom a szemöldökömet azon, ahogy Kyraih elindul, de végül úgy döntök, inkább figyelmen kívül hagyom. A nyugati nők mások, ezt még szoknom kell. Vagy én lennék más? Nem is tudom.
Zsebre dugott kézzel követem, kiérve mélyet szívok az esti levegőből. Rég nem éreztem már ennyire frissítőnek. A tarkóm nedves az izzadságtól, gyors mozdulattal megtörlöm, habár tudom, hogy úgyis megszárad pár perc alatt.
- Szívesen megnézném a tengert - válaszolom kissé talán sután. Úgy hallottam, errefelé a tenger sokkal nyugodtabb, mint felénk. Az itteniek nem félnek tőle, sokkal inkább csodálják. Szeretném megérteni, milyen érzés is félelem nélkül tekinteni arra a nagy kékségre.
Egyszer régen, még Gyuvel lementünk egy kis tengerparti városba eltölteni némi időt kettesben. A szobánk tengerre nézett, és bármilyen szép is volt, két nap múlva hazaküldtek minket a közeledő vihar miatt. Azóta eltelt húsz év, sok minden változott, de a tenger számomra még mindig valami idegent, valami veszélyeset jelent. Valamit, ami csábít és megrémiszt.
Az ég tiszta, a hold fényében tisztán kirajzolódik az árnyékom. Eltűnődve figyelem egy darabig, miközben kissé gyorsítva a lépteimen Kyraih mellé igyekszem kerülni. A hold eszembe juttatja, mi is vagyok. Nem mintha zavarna, sőt. Soha nem érdekelt, hogy más vagyok. Úgy gondolom, amíg valaki nem ugrik rám lesből a fogait vicsorgatva, addig teljesen mindegy, ki micsoda. Ezért nem mondtam el soha senkinek, se Gyunek, se Eminek, se Dainak, hogy mi van velem teliholdkor. Jó eséllyel nem is hitték volna el. Mégis miféle farkasember áll le minden utcasarkon kóbor macskát simogatni?
Vetek egy pillantást Kyraih-ra. Ha nem tudná máris, valószínű, hogy neki se mondanám el soha.
Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyVas. Szept. 29, 2013 9:36 am


from Kyraih to Tamura




Zene: nincs;



Az az igazság, hogy nem mindig szeretem a tényt, hogy elég jól ismerem ezt a várost, holott nem is olyan régóta lakom itt. Valamiért rendkívül sok esemény történt meg itt velem már eddig is, és nem kétséges, hogy a szálak nem fognak csak úgy eltűnni a semmiben.
Kissé furcsa nekem, hogy a férfi lélegzik. Nem is tudom, miért. Talán azért, mert én nem csinálom? Néha persze még úrrá lesz rajtam a szokás, elvégre annyi éven át a szervezetem megszokta, hogy szüksége van az élethez levegőre, de most már sem nem élek, sem nem lélegzem, és ez még az optimális eset ahhoz képest, mintha a föld alatt feküdnék, a kisfiamat pedig nevelhetné valaki más. Talán a bátyám.
- Szép cél- mosolygom meg halványan, hangom halk. Már egészen beesteledett, és tudom, nem eshet bajom, mégis körbepillantok, mielőtt elindulok abba az irányba, amerről a sós szelek érkeznek. Egy vámpír ezt igen könnyen megérzi, bár egyébként is tudom, merre van a víz, hiszen majdnem közvetlenül a part vonalán lakom.
- Azt hittem, sokszor látta már a tengert. Minden utazónak ez szokott az első lenni. Én is olyan helyről jöttem, ahol nincs sós víz, és amint tehettem, meglátogattam ezt a csodát, sőt, mellé is költöztem. Ilyesmiről álmodtam, mióta élek.
Az utolsó szónál hangom elcsuklik kissé. Én már nem élek, és erre újra és újra rá kell döbbennem. Vannak vámpírok, akiknek ez nem jelent gondot, ismerek is ilyet. Ám az élethez való ragaszkodásom hajszol bele abba, hogy megpróbáljak ember maradni, másmilyen, mint a fajtársaim. Ha ezért kinéznek, ha ezért megpróbálnak megölni, isten neki. Szégyenteljes, ahogy viselkedem? Nem akarok gyilkos lenni, még akkor sem, ha már az vagyok egy ideje.

 

code by: Á.L.J. @ VL
Vissza az elejére Go down

About...
Tamura Masamune
Farkasember
Farkasember
Tamura Masamune
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
47
Kapcsolatok: :
Sam - a macskám
Gyu - első volt barát
Emi - volt barátnő
Daisuke - második volt barát
Rionei lakhely: :
Via Servita 8/a.

Foglalkozás: :
színész, hangszínész, régebben énekes

Emlékek: :
A harmadik tönkrement kapcsolatom után szerettem volna egy kis változatosságot.

Hozzászólások száma: :
11

Regisztráció: :
2013. Jun. 07.

Megjegyzések: :
Kicsit töröm a nyervet. Gomen'ne.


Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange EmptyVas. Nov. 10, 2013 5:52 pm

- Igazából csak egy napja érkeztem. Azóta csak a kipakorásig jutottam er - vallom be. Kifogásnak nem rossz, de tudom, nem csak azért mondom, hogy kimentsem magam valahogy. Sam egész úton a reptérről panaszosan nyávogott, nem akartam még azzal is húzni az időt, hogy várost nézzek. Nem bírom elviselni, ha nyávog, és nem azért, mert a fülemet sérti, sokkal inkább mert arra az esős napra emlékeztet, mikor rátaláltunk Daival az utcán. Nem tudom, ki rakott ki egy tündéri fajtatiszta maine coon kismacskát, de annyi szent, hogy én nem az a fajta vagyok, aki csak úgy otthagyja. Az ember azt hinné, azok után, ami Daival lezajlott közöttünk, megszabadultam volna Samtől, elvégre ő is hozzá köthető, de nem. Samet nem azért fogadtam be, mert összekötött vele, hanem mert őszintén megesett rajta a szívem. Azt mondják, a macskák önálló teremtmények, de talán pont ez az, amit szeretek benne - nem teljesen függ tőlem, mégis jó társ.
Csak utólag veszem észre, hogy a nő hangja elcsuklik. Csak nem érzékeny ponthoz értünk?
-Ano... minden rendben? - kérdezem óvatosan. Nem szeretnék tolakodónak tűnni, vagy ilyesmi, egyszerűen csak úgy vélem, jobb tudni, ki előtt mit nem szabad szóba hozni. Nem egyszer tapasztaltam már, hogy egy rossz szó is elég lehet egy több hetes vitához, és inkább szeretném elkerülni az ilyen helyzeteket. Főleg, hogy gyakorlatilag nem is ismerem Kyraih-t.
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Tamura - from Kyra; L'Orange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura - from Kyra; L'Orange   Tamura - from Kyra; L'Orange Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tamura - from Kyra; L'Orange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tamura Masamune
» Kyra & Nolan ~ Először a kilátónál
» Lyssa & Kyra a tengerparti pálmasor alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Tengerpart :: L'Orange Koktélbár-