KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Tamura Masamune Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Tamura Masamune Armina10

Tamura Masamune Hirdet10

Megosztás
 

 Tamura Masamune

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Tamura Masamune
Farkasember
Farkasember
Tamura Masamune
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
47
Kapcsolatok: :
Sam - a macskám
Gyu - első volt barát
Emi - volt barátnő
Daisuke - második volt barát
Rionei lakhely: :
Via Servita 8/a.

Foglalkozás: :
színész, hangszínész, régebben énekes

Emlékek: :
A harmadik tönkrement kapcsolatom után szerettem volna egy kis változatosságot.

Hozzászólások száma: :
11

Regisztráció: :
2013. Jun. 07.

Megjegyzések: :
Kicsit töröm a nyervet. Gomen'ne.


Tamura Masamune Empty
TémanyitásTárgy: Tamura Masamune   Tamura Masamune EmptyPént. Jún. 07, 2013 3:51 pm

Tamura Masamune


Tamura Masamune 8830808why_so_sexy3_www.kepfeltoltes.hu_

Farkasember ××× 37 év ××× 1975. május 26., Shiki ××× Taniyama Kishou/KISHOW


Jellemem
Azt előre leszögezném, hogy nem harapok... nagyot. Általában igyekszem nyitni a világ felé, habár a neveltetésem miatt menthetetlenül távolságtartó vagyok, legalábbis elsőre. Ugyanezért idegenkedek egy kicsit a külföldiektől (és itt ugyebár mindenki külföldi... vagy csak én vagyok az?), illetve vannak szokásaim, amiket mások furcsának tartanak. De mint említettem, igyekszem nyitni mások felé, ha újat hallok, érdeklődve fogadom és bárkit bármikor hajlandó vagyok nemegyszer idegesítő kérdésekkel zaklatni, persze csak az udvariasság határain belül - legalábbis ismeretlen társaságban. Bizalmas körökben viszont jöhet a lazulás, viccek és bizony a káromkodás is(hiányos nyelvismeretem ellenére is...), tehát mintha kicserélnének. De vannak, akik pont ezt szeretik bennem.


Stílusom
Szeretem a kemény rockot (noha inkább csak hazai előadókat hallgatok), a macskákat, az őrült sminkeket és az omurice-t. (Utóbbi iránti szeretetem sajnos fordítottan arányos a főzési képességeimmel...) Nem szeretem az arrogáns embereket és ha beszólogatnak. Szerelemben nem válogatok, fiúk-lányok egyaránt jöhetnek. A hajamat általában melírozom, az változó, hogy mikor hogyan. Van egy jin-jang tetoválásom a köldököm felett és régebben volt egy a mellemen is, de már levetettem. Gyakran megjegyzik, hogy jól áll az anyajegyem a bal szemem alatt.


Élettörténetem
Shiki városkában születtem, anyám háztartásbeli, apám egy kisebb banda gitárosa volt, így nem csoda, hogy már kiskoromtól kezdve meghatározó volt az életemben a zene. A gyerekkorom egész átlagos volt, már ha eltekintünk attól az apróságtól ugye, hogy farkasembernek születtem. Soha nem zavart, valahogy mindig sikerült elkerülnöm a lebukást, annyira, hogy a szüleimen kívül más farkasembert gyakorlatilag soha nem is ismertem (vagy csak nem tudtam róla), annak ellenére, hogy jópár nehéz évbe került, míg leszoktam a rendszeres holdravonyításról... Bár beismerem, néha még ma is csinálom. Körülbelül tizenöt évesen szerettem bele a rockzenébe, azóta képes vagyok éjjel-nappal nyomatni, és ugyanekkor kért fel pár barátom (vagyis... az egyikük ténylegesen a barátom volt, úgy) egy bandába énekelni. Egész jól indult a dolog, volt egy-két kisebb koncertünk is, noha néha már tényleg úgy éreztem, hogy megszakadok, mikor hajnali háromkor még dalszöveget kellett írnom. Az érettségi után fel kellett oszlanunk, és a barátommal sem alakultak túl jól a dolgok, de azóta jóban voltunk, legalábbis a tagok nagy részével, de erről később. Színművészetin végeztem, ekkor szedtem össze az első és eddigi egyetlen barátnőmet, majd szinkronszínészkedésből éltem egy darabig Tokióban, de voltak színpadi és kisebb filmszerepeim is. Sajnos azonban a barátnőmnek nem tetszett, hogy ha a rendező vagy bárki azt mondja, akkor nyilvánosan mindent képes vagyok megcsinálni, hiába magyaráztam neki, hogy ez a munkám, és kidobott. Azaz inkább otthagyott, mert ő költözött be hozzám. De nem sokra rá - úgy két hónap múlva - találkoztam a következő barátommal, akiről nemsokára kiderült, hogy még általánosban egy évig az osztálytársam volt, és két hétre rá összeköltöztünk. Új lakótársunk is akadt hamarosan Sam, a vörös maine coon cica személyében, arról nem is beszélve, hogy miatta varrattam fel a második tetoválásomat is.Viszont ami kezdetben még jó ötletnek tűnt, az fél éve már nem annyira, egyre gyakoribbak lettek a veszekedéseink, inni kezdett, és akkor én hagyjam őt békén. Na persze, majd én teszek neki szívességet. Három hete derült ki, hogy ráadásképpen gyakorlatilag egy hétig tartott a hűsége, és már régóta csalt az egyik régi bandataggal, akit azóta már annyira nem szeretek, mint régen. Azóta már nagyjából összeszedtem magam, és igyekszem túl lenni a dolgon, de azért azt a második tetkót igen hamar leszedettem. Sam nálam maradt, hozzá túlságosan ragaszkodtam. Nem vagyok túl szerencsés, ha szerelemről van szó, na. Gondoltam, egy kis külföldi kaland most jól jönne, úgyhogy egyik nap véletlenszerűen ráböktem a térképre és egy gyorstalpaló nyelvtanfolyam után útnak is indultam Olaszországba. Ha meg nem megy az olasz, angolul csak beszél errefelé valaki... De mindenesetre megnyugtató, hogy Sam itt van és vigyázunk egymásra.

template by Á.L.J. @ VL

Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Tamura Masamune Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamura Masamune   Tamura Masamune EmptyVas. Jún. 09, 2013 6:13 pm

Elfogadva!
Bővül a falka, remek! És még épp időben a nagy kaland előtt... Köszöntelek!
Foglalj avit, lakhelyet és vár Rione!
Vissza az elejére Go down
 

Tamura Masamune

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tamura - from Kyra; L'Orange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Interaktív Központ :: Nyilvántartási Központ :: Rione lakossága :: Farkasemberek-