KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Wolf Darwis & Lady Nic Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Wolf Darwis & Lady Nic Armina10

Wolf Darwis & Lady Nic Hirdet10

Megosztás
 

 Wolf Darwis & Lady Nic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Wolf Darwis & Lady Nic Empty
TémanyitásTárgy: Wolf Darwis & Lady Nic   Wolf Darwis & Lady Nic EmptyPént. Szept. 28, 2012 6:01 pm

Wolf Darwis & Lady Nic Forben10


Nem mondanám, hogy szeretek kiruccanásokat tenni bármikor is olyan helyre, ahol fények vannak. És bár nem akkora város, mint Madrid vagy Barcelona volt, de azért az tény, hogy Rione belső negyedeiben is vannak neoncsíkok és villogók, amik engem, egy warlockot kifejezetten csak idegesítenek. Ezen az estén mégis úgy határozok, hogy ellátogatok Rione belvárosába, ám csakis azzal az indokkal, hogy ott -úgyszólván- rosszalkodjak egy kicsit!
Vörös színben pompázó tűsarkút veszek, hozzá pedig olyan ruhát, melyen elöl-oldalt vérszínű és éjfekete rombuszok váltják egymást, mintegy harcolnak érte, melyikük képviseljen nagyobb színfoltot az öltözékemben. Hozzá fém ékszereket viselek, melyek egyébként is kedvenc játékszerei egy olyannak, aki az én nagyszerű képességeimmel van megáldva. Mindent összevetve tehát nagyszerűen öltöztem egy kis bulihoz, ha nem is kifejezetten a betörés az a móka, amit tizenkét centis körömcipőben érdemes elvégezni. Nekem mindegy, hogy őszinte legyek.
Koppanó lépteim meg sem szakítja semmi, elég egy apró kézmozdulat és némi koncentráció, hogy tudatom manipulatív kis képességével, a Hideg úrral megtörjem a zárat, mely elméletileg védeni hivatott a Városi Múzeum ajtaját. Nem, engem nem állítanak meg túl könnyedén. És amikor betörök és kijövök észrevétlenül, a világon senki sem fogja tudni, hogyan lehtséges ez.
Tudatom újabb támadásba lendül az épület ellen. Nem érdekel különösebben, hogy kamerák vannak bekötve. Elég azt a kábelt megölnöm, amelyik a rendőrségre jeleket kézbesít, és ezt máris megteszem. Nyílegyenesen haladhatok célom felé. Jobb híján a kistáskámban rejtőző apró pisztollyal lövöm ki annak a néhány gyönyörű munkának az üvegbúráját, melyeket el kívánok tulajdonítani. Ma éjszaka semmi különös nem lesz az enyém; egy régi kézműves fém karperec, egy apró, ám annál értékesebb kis bronzszobor, mely még a táskámban is elfér, valamint egy ezüst gyertyatartó, mely talán a város honatyáinak "bureau"-ját tarkította még. Ezeket szépen magamhoz veszem, és "semmi probléma" alapon sétálok ki a múzeum ajtaján. Az utcán az emberek gondtalanul sétálgatnak tovább. Különös véletlen, de épp egy rendőrautó siklik el az út túlsó oldalán; nem figyelnek. Ám tudom, hogyan működik az elme: fél perc múlva hátratolatnak vagy megfordulnak a kocsival, mert észreveszik, hogy nincs rendben valami. Hogy mit teszek? Mi sem természetesebb, bevágódom az első járókelő mellé, belekarolok, hegyes ezüst műkörmeim finoman, de azért erővel tapadnak a karjára. Csábos, ám cseppet sem szelíd, sem nem őszinte mosoly jelenik meg az arcomon.
- A legszebb estét, uram. Ugye van kedve sétálni egyet? Egy lopott ezüst gyertyatartót, netán egy apró bronz-gyönyörűséget felajánlhatok cserébe. Nekem nem kell - mondom meg neki azonnal az igazat. Hogy kleptomániás vagyok-e? Dehogy. De máris élvezettel szívom magamba a mögöttünk körülbelül nyolcvan méterrel az autóból kivágódó rendőrök dühét.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Wolf Darwis & Lady Nic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wolf Darwis & Lady Nic   Wolf Darwis & Lady Nic EmptySzer. Okt. 03, 2012 5:02 pm

Wolf Darwis & Lady Nic Forben10

Egy villanásnyi idő elég megéreznem a férfi irányából felém áradó fűszeres, sokszínű, mégis sötét alapra festett hangulatot. Különleges alkattal van dolgom! És biztosan nem egy egyszerű halandó, bár egyébként sem sűrűn fogok ki olyat, aki nem jó semmire. És ez az alak bizonyosan egyébként sem olyan, különben nem venné a lapot ilyen hirtelen. Szavaira mosolyom még műbbé, még határozottabbá szélesedik. Fogaim azonban továbbra sem látszanak, elvégre majdnem száz éve tanultam én az illemet, és tudom, mi az igazán nőies.
És azt is tudom, hogy a fenyegetés nem az, épp ezért nem fogom a térdem a golyói közé vágni máris, hanem helyette inkább eszelős mosolyára pillantva elégedetten biccentek egyet neki, jelezve, hogy elfogadom az egyébként egész ravasznak hangzó alkuját. Ám ha nem sejti, hogy egy warlockkal van dolga, az a bizonyos gyertyatartó még akár a szívét is átdöfheti. Az ezüst legalább fertőtlenít.
- Isten minden parancsával volt már dolgom, Drágám - felelem neki mézesmázosan. Közben félig hátrapillantok, hogy lássam, mi történik. És igen, talán jobban járnánk, ha nem ülnénk autóba, hanem valahol a közelben maradnánk. Erővel feszítem össze ujjaimat a férfi karján, és behúzom az egyik sikátorba.
- A kocsija megvárja. Ezek a tárgyak viszont elég feltűnően nálam vannak, és a rendőrök hamarosan igen hatékony eszközeikkel keresni kezdenek - mondom, a hatékony szót erősen megnyomva. Elvégre mit érnének egy warlock ellen, akinél fém van? De mindegy is. Hadd higgye az uraság, akinek karjára tapasztottam magam, hogy ő a megmentőm.
- Ó, hercegem, legyen oly jó, ossza meg velem az este további részére hirtelen kovácsolt terveit! - kacsintok. - Nyugodjon meg, nem tartok tőle, hogy a véremből óhajt megvacsorázni. És mindenféle alkura vevő vagyok - jegyzem meg igen határozott hangon. Csak sejtéseim vannak, mennyire lehetnek morbidak az emberek, de nagyon jól tudom, hogy warlockként mindannyiuknál sokszorta rosszabb vagyok.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Wolf Darwis & Lady Nic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wolf Darwis & Lady Nic   Wolf Darwis & Lady Nic EmptyKedd Okt. 09, 2012 3:57 pm

Wolf Darwis & Lady Nic Forben10

Látom, milyen arrogáns férfiúval van dolgom, de legalább el kell ismerjem, hogy valóban hím az illető, nem csak a csontozata és a szervezete árulkodik róla, hogy annak szülte az anyja és annak teremtette az ég. Mosollyal az arcomon szívesen fogadom növekvő dühét, úgy szívom magamba, mint más a napfényt és a levegőt. Elvégre warlock vagyok. Egy ideges vagy keserű ember környezetében másodperceként fokokkal nő az erőm.
- Miért gondolkodjam én azon, hogy magát mi érdekli? Van szája, tud beszélni. Van lába, tud megálljt parancsolni vele. Van keze, amivel eltörheti annak a csigolyáit, aki épp irritálja, nemde? - kérdezem teljes természetességgel. - Isten kegyére pedig nem vagyok kíváncsi. Inkább egy Adoniszéra...
Enyhe gúnykacajt engedek meg magamnak, és egyáltalán nem foglalkozom vele, hogy tovább szívjam magamba a férfi külöféle érzéseit. Úgyis túlzottan mulattatja őt a helyzet, akárcsak engem.
Sóhaját megint csak nem tudok mire vélni. Színészkedik? Nekem? Egy warlocknál nincs igazán jobb színész, de értékelhetem a próbálkozásait. Ó, szóval nagy kegyesen elárulja, mit akar? Nem akar a hercegem lenni? Ó, zsugabubus, ha tudnád! Nevetni szeretnék, de nem teszem meg vele.
- El kell keserítsem, drága lélek. Nem fogja tudni elintézni, hogy elkapjanak.
Hogy erről biztosítsam őt, egy pillanatra megtorpanok. A sikátornak az utca felőli vége felé fordulok vissza, felemelem szabad kezem. Begörbítem mutatóujjamat, mire a házak oldalán lévő tűzlétrák és ereszek elhajlanak, és nagy csörömpöléssel állják el az utat bárki számára, aki szeretne követni minket. Egy kisebb akadálypálya jön létre alig fél perc alatt, majd enyhe mosollyal vonok vállat, fordulok vissza és indulok tovább.
- Még mindig bármi lehet? Vagy beijed, Signore? - kérdezem, és újra kacsintok. Szeretem a rémült férfiakat! De őket sajnos öt percnél tovább nem tartom férfinak. Szóval annak jobban örülnék, ha az uraság nem rémülne meg.

Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Wolf Darwis & Lady Nic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wolf Darwis & Lady Nic   Wolf Darwis & Lady Nic Empty

Vissza az elejére Go down
 

Wolf Darwis & Lady Nic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Teen Wolf FRPG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Belváros :: Múzeum-