KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Armina10

Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Hirdet10

Megosztás
 

 Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyHétf. Május 20, 2013 1:13 pm

Alyssa M. Ricci



Ujjaimmal az asztalon kopogok, miközben a Kölyök a villájával játszik repülőset. A húgom épp az utolsókat kavargatja a lábas rotyogó tartalmán. Mindennapos a kép, ilyenek szoktak lenni a vacsorák. Két tányér az asztalon, Kölyök meg én tömjük a fejünket, a vámpír húgocskám pedig csak ül, és mosolyogva néz.
Gyötrő és nem ritkán idegesítő a tudat, hogy soha nem lesz egy kicsit sem hétköznapi az életünk. Ő vámpír, kívánja a vért, nem bírja a Napot. Én farkasember vagyok, és amikor tudom, hogy épp ma éjjel lesz telihold, hát mit ne mondjak, esz kissé az ideg.
- Délután el kell mennem. Van némi hivatali ügyem, bemegyek a városba. Aztán lehet, hogy egy havernál alszom, csak holnap jövök- mondom a húgomnak elsősorban. Rám néz. Tudom, hogy a kérdő tekintetben benne van az is, hogy más haveromat nem ismeri, csak az ő volt pasiját, akibe még mindig reménytelenül bele van zúgva. De nem, nem Jackkel találkozom.
- Hagyok majd reggelit neked, hogy ehess, ha hazajössz, mert szerintem miután elviszem JJ-t az oviba, nem jövök rögtön haza- mondja. Tereli a témát, tudom, hogy még sértett a múltkori miatt.
- Majd nézzetek ki este a Holdra, telihold lesz, olyankor biztos nagyon szép. Tudod, öcsi, jönnek a farkasemberek, váááá- kócolom meg a kissrác haját, ő meg röhög. Nagyon bírom, bár nem önfeledt a vigyorom, mikor behazudom neki, hogy a farkasemberek témája csak egy hülye vicc. Nem vicc. Az vagyok.
- Megnézzük, Bátyó! Megnézzük, ugye, Anya? Ugye meg?- hallom lelkes hangját, a húgom meg sanda tekintettel mosolyog egyet, persze, hogy megnézik, és ha közben vonyítást hallanak, akkor a húgom arra gondol majd, csak jöjjek haza épségben, és valószínűleg valahol az erdőben én is épp ugyanerre gondolok majd. De most tálal, mi meg eszünk, és az étkezés viszonylag némán folyik le.

Kaja után összeszedem magam, egy sötétszürke trikó, barna műbőr dzseki, sötét anyagú farmer és zöld mintás, fekete sportcipő. Még a kicsi rá is kérdez, biztos ilyen cuccban kell-e menni ügyet intézni, kénytelen vagyok közölni vele, hogy bezárt a hivatal, míg vacsoráztunk, úgyhogy most már csak barátkozni megyek be a városba. Ilyenkor azért reped bennem valami, hogy ennyiszer kell hülye indokokat kitalálnom. Havonta egy éjszakára, hogy konkrét legyek. Kifelé indulok a városperemen, át a régi városrészre, el a kastélyhoz. Ott el tudok tölteni egy éjszakát nyugalomban, bár még odébb az este, legalábbis órák kérdése, míg egészen besötétedik, és feljön a hold. Komoran fürkészem a terepet, majd elindulok befelé a régi, kavicsos utacskán. Húgom szavai a fejemben visszhangzanak.
- Vigyázz magadra, nagyon kell nekünk, hogy hazagyere.
Nem mintha amúgy nem tervezném.
Végigmegyek a kastélyon, és már tudom, egész biztosan tudom, hogy nem leszek itt egyedül. Olyan történt már, hogy éjszakai teliholdas kóborlás során összeakadtamn más farkasokkal, de ez most másnak tűnik. Mit keres itt egy halandó?
Oké, értem, szoktak ide kijárni bámészkodók, de ahogy elérek a kastély félig leomlott belseje felé, megpillantok egy felállított sátrat az egyik olyan részen, ahol már a kő is hiányzik. Itt akar éjszakázni? Egy régi múzeumszerű, elkerített rész ez, bár nem őrzi se kutya, se biztonsági őr, és nem is nagyon vágom, miért hívják múzeumnak, talán inkább csak egy emlék a régebbi korból. Két karom összefonom magam előtt, elég mogorva kifejezést öltök. Fény jön a sátorból, látok ott egy nőt, jegyzetfüzettel vagy valamivel az ölében ülhet a sátorban valami matracon, mert a karja mozgásából, legalábbis amit a kivetülő árnyékon látok, mintha írna valamit. Már ide is eljött a média? Ó, banyek, remélem, hogy nem az átváltozásom érdekli, mert asszem, már így is kereshetek másik helyet az éjszakázásra.
- Bocs, de ez nem kemping, ez állami fennhatóságú terület. Lehet itt sátrazni? Érdekelne, milyen engedélye van- szólok oda elég semmilyen hangon, a világért se lennék undok egy idegennel, de felhúz a tény, hogy nem tudok itt maradni, mert ő van itt, és nagyon hamar meg akarom tudni biztosan, hogy most tényleg keresztbe fog-e tenni nekem azzal, hogy itt van, és mégis miért jött... Sátorral, hétköznap este, és jegyzetel. Épp teliholdkor. A kastély romjainál.


Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyHétf. Május 20, 2013 7:14 pm

Milan U. Lowes


Csak ücsörgök a sátramban és a jegyzeteimet rendezgetem. Mostanában magával ragadtak a farkasok, a róluk szóló legendák és néhány furcsa történés az évek során. Nem tudom miért hiszek egyáltalán az ilyenben. Pedig elég nyomós lehet az ok, ha teliholdkor egy ilyen elhagyatott helyre jöttem, hátha találkozok valamelyikkel. Vagy talán csak így könnyebb a farkasokon gondolkodni? Telihold van istenem! Normális ember amúgy sem merészkedne idáig, csak egy cikk miatt. Mert hogy ebből sikersztori lenne az biztos. Mindenkit érdekelnek a különleges lények.
Ugyan, bárhogy is tagadnák, én tudom mi az igazság. Ezért vagyok újságíró, hogy rájöjjek olyan apróságokra, hogy mikor hazudnak és akkor ők bármit is mondanak, én megtudom írni az igazat. Elmosolyodok, miközben lecsukom a gépemet és kinyújtóztatom a kezeim. Hosszú éjszaka vár rám. Ölembe veszem a jegyzetfüzetemet és a mellettem lévő lapokra írt "firkálmányokat" rendezgetni kezdem egymás alá. Tények és lehetőségek, érvek és hiányos darabok. Ez a kirakós azt hiszem sokára fog egész lenni.
Felkapom a fejem, mert zajt hallok. Mintha járkálna kint valaki. De biztos csak képzelődöm, vagy valami mókus lehet. Nem gondolok semmi rosszra, vagy félelmetesre egyelőre. De talán kezd előbújni bennem egy érzés, hogy nem kellett volna idejönnöm. Veszélyes hely egy magamfajta nőnek, még ha csak egy átlagos férfiról is lenne szó. Nem tudnám magam megvédeni. Gyenge vagyok és törékeny, hiába mutatom az ellenkezőjét mások felé. Fogalmazhatnánk úgy is, hogy áldozatnak születtem. Hajamat babrálom szabad kezemmel, amit most felkötöttem. Egy férfi hangja térített magamhoz a gondolataim világából. Hirtelen azt hittem, hogy a kastély tulaja az, így a táskámból előkotortam az újságíró és az itt tartózkodási engedélyemet. A főnököm volt kedves és azt is elintézte, hogy ne küldhessenek el innen. Lehet hogy bejövök neki, de sosem volt az esetem és nem is tekintek rá úgy. Sőt, sehogy sem. Kimászok a sátorból és a férfi felé nézek. Cseppet sem ellenőrszerű, bár attól még lehetne az övé a hely.
- Engedélyem van itt lenni. Esetleg kívánja megnézni? - felé nyújtom a két kártyámat, hogy ha komolyan érdekli, akkor megnézheti. A La Provincia Rione elég híres újság. Naponta több százat adunk el belőle. Na mindegy, mert ez pont hogy senkit nem érdekel, még igazából engem sem. Az jobban érdekel, hogy ez a férfi mit keres itt. Teliholdkor ... talán? Nem tudom, majd kiderül.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyHétf. Május 20, 2013 7:57 pm

Alyssa M. Ricci



Mint a rossz horrorfilmekben, azért egy-két hangosabb dobbanást megenged magának a szívem, és az őt pumpáló vér, míg meg nem látom, hogy a nő elindul felém. Kezében van valami, nem tűnik fegyvernek. Éles szaglásommal próbálom megérezni, miféle, de csak a halandó-aromák maradnak, szóval tényleg kezdem nem érteni, hogy lehet egy ilyen fiatal és csinos nő ennyire vakmerő és botor, hogy itt akarja tölteni kint az éjszakát.
Persze várjunk csak! Csinos nők, vakmerőek... Persze, eszembe jut Kat, de inkább nem is akarok gondolni rá, mert csak elromlik tőle a kedvem szinte azonnal. Ettől végigpörög kábé a fél életem a szemem előtt, az összes rossz emlék megjelenik, hipphipp hurrá. Inkább felnézek, és csak magamban mordulok pluszban egyet. Közelebb sétálok a nőhöz, bár kétszer is meggondolom közben, megálljak-e, és a kezéhez való hozzáérés nélkül veszem el tőle a kártyákat. A neve is rajta van mindkettőn, most már megtudom, hogy a keresztneve Alyssa, nem mintha nagyon foglalkoztatna a dolog. Nem vagyok az a fajta, aki mindenkitől elkéri a telefonszámot is, aki kicsit csinos.
Bár... És ezen a ponton végignézek rajta. Nem csak kicsit csinos. Amolyan természetes szépség, és az újságírói igazolványából kiindulva nyilván okos is. Azt nem tudom, kedves-e, de hát eddig nem szedte le a fejemet.
- Bizony az- mondom régi szavajárásommal, mindig ezt szoktam mondani, de már rég voltam hangulatban hozzá, hogy egy nagyot vigyorogjak. Csak a gyerekre szoktam olykor, hogy biztos legyen benne, imádom a kis fejét.
- Hát gratulálok akkor, elég merész vállalkozás, hogy pont ide jött. Mi szél hozta?- kérdezem, hangom fél foknyival kedvesebb, mint az előbb, de nem viszem túlzásba, elég morcos alak vagyok, és ez nálam, rólam hamar nyilvánvalóvá szokott válni. Egyszer próbáltam meg más lenni, és mi lett a vége.
Közben rájövök, ha visszakérdez, nem nagyon tudok mit felelni neki válaszul, de majd megpróbálok kiokoskodni valamit. Ha a gyereknek tudok hazudni, egy idegen nőnek is menni fog, mert biztos nem nyújtok neki kezet, hogy helló, farkas vagyok. Apropó, még a nevem sem mondtam neki, igaz, mivel kezet nem nyújtott, még akár hátat is fordíthatok, és elmehetek minden baj nélkül. Hova...?


Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyKedd Május 21, 2013 6:18 pm

Milan U. Lowes


Ebben a helyzetben szerintem mindenki természetesnek veszi, hogy egy kicsit megugrik a szívverése, az adrenalinszintje. Nálam sincs ez másképp. Mivel még nem tudom barátról van-e szó, vagy ellenségről, így megtartom azt a pár lépés távolságot, ami közöttünk van. Nem félek annyira, hogy ne vegyem szemügyre a férfit, aki ilyen kései órában idejött. Nem ismerős, bár lehet láttam már futólag ha itt lakik. De az teljesen biztos, hogy nincs köze az újságíráshoz, vagy más hasonló hivatalban betöltött álláshoz. Nem is gazdag, vagy nem annyira, hogy az újságot érdekelné az élettörténete, így nem kellett vele interjút készítenem.
Átnyújtom neki a két igazolványomat, közben figyelem mozgását. Olyan, mint egy zsákmányát becserkésző vadállat. Na bumm, egy újabb fura hasonlat tőlem. Valószínűleg azért jött ez most, mert a farkasokról írok. Ma már a farkaséhségtől kezdve minden kicsúszott a számon, vagy előfordult így gondolati síkon. Szinte mindenkiben kerestem az állatias ösztön legapróbb jelét is. Ez a férfi, pedig tökéletes példánya az emberi fajnak.
- Bizony. - helyeseltem, bár nem igen tudom mire is. Most nem számít.
- Először is, örülök, hogy tisztelettudó vagy, de kérlek ... Valószínűleg fiatalabb vagyok nálad, szóval ha lehet tegezz, légyszi. Másodszor pedig cikket írok. És te miért vagy itt ilyen késői órán? - most már ha én elmondtam miért is vagyok itt. Bár nem sok köze lenne ehhez bárkinek is, de mi bajom lehet abból, ha annyit elárulok, hogy cikket írok? Mit is csinálhatna egy újságíró, nem? A visszakapott kártyáimat hátsó zsebembe csúsztatom, de nem veszem le róla a tekintetemet. Igyekszek kedvesen rámosolyogni. Nincs nekem vele bajom, akkor miért kellene akárcsak morcosnak is lennem? Jobban szeretek mosolyogni, mint siránkozni az élet nehézségein, bukkanóin és apró akadályain. Pedig belőlük is van szép számmal. Csak van aki kikerüli őket és van, aki áthajt rajtuk. Az utóbbiak, lehet, hogy sérülnek, de tapasztaltabbak lesznek. Én is ilyen vagyok.
- Valószínűleg ürügynek tekinteném az igazolványaim elkérését, hogy megtudhassa a nevem, ha más szituációban lennénk, de örülnék, ha én is megtudhatnám a tiédet. - mosolyom továbbra is őszinte. Mi más lehetne, ha én is az vagyok. Rosszabb esetben ami a szívemen, az a számon.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyKedd Május 21, 2013 6:31 pm

Alyssa M. Ricci



Összpontosítok. Nem arra, hogy kell egy nővel beszélni, bár az sem épp azok közé a területek közé tartozik, amik annyira jól mennek nekem. A telihold erejét próbálom érzékelni, vajon mennyi időm van még, míg átváltozom? Nem árt nem bonyolodni bele hosszas beszélgetésekbe, mert még a végén a kisasszony olyat láthat, amitől füle, farka kettéáll. Már bocsánat.
- Felőlem, legyen- mondom, bár hangom semmit sem lazul attól, hogy most már nem fogom magázni őt ezek szerint. Alyssa. Elismétlem magamban a nevét, miközben másra kéne figyelnem már rég, arra, hogy kitaláljam, mit hazudok neki. Végül nem jön össze több, mint ami kifut a számon nagy nehezen, bár nem töröm a fejem, úgyhogy tán csak nem lesz neki gyanús.
- Érdekel a holdfény. De ez nem olyan érdekes, viszont hogy miért épp itt írsz, és miért épp most, őszintén szólva ez elég gyanús nekem.
Mi a fenére gyanakodhatnék másra, mint arra, hogy a fajtámat kutatja? És hát, hogy őszinte legyek, nem vagyok oda meg vissza a kíváncsi nőktől. A rejtélyes nőkért sem. A titokzatosak, a szépek, az okosak, a lelkesek, a karrieristák, a határozottak, mindegyik, akiben ennyi X van. Mind veszélyesek!
Visszaadom az igazolványait, közben feltűnik, hogy ő egyaránt néz ki karrieristának, határozottnak, akaratosnak, kíváncsinak, meg cseppet botornak is, hogy itt van, és épp egy átváltozáshoz készülő farkast zaklat a kérdéseivel. Vagy én zaklatom kérdésekkel őt? Ebből a szemszögből még nem vizsgáltam át a helyzetet.
- Milan- passzolom neki a meccslabdát, hadd érezze, hogy megkapta, amit akart, elvégre a nőknek ez kell, az elégedettségtől fűtik túl a karosszériát, már tapasztaltam ezt. - De ugyanúgy nincs semmi különös benne, mint abban sem, amiért itt vagyok, szóval remélem, nem a helyi kastélyromok látogatóiról kell írnod, mert nem vagyok egy értékes alany hozzá. Nem szeretek beszélni- jegyzem meg, és vágnám is a fejem a falba szívesen, már így is többet árultam el magamról, mint akartam. Odasétálok egy kődarabhoz, nem érdekel, ha udvariatlannak tűnök kissé azzal, hogy hátat fordítok neki. Leülök félig terpeszben, térdeim behajtom, előre dőlve két könyökömmel combjaimra támaszkodom.
- Szóval miről írsz?- kérdezem, és sulykolom magamba, hogy nem, ez nem kíváncsiság, egyszerűen nem akarom azt hallani, hogy farkasokról, meg akarom nyugtatni magam.

Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptySzer. Május 22, 2013 9:34 am

Milan U. Lowes


Ez az én természetes közegem. Beszélni vadidegenekkel anélkül, hogy zavarba jönnék, vagy zavarna az, hogy semmit nem tudok róluk. Általában azért mindig végzek háttérkutatást, mielőtt valakit meginterjúvolok, de az ilyen hirtelen jött helyzetekre is fel kell készülni. Nem blokkolhatok le egy pillanatra sem, végig határozottnak kell lennem. Mint aki tudja előre, hogy mit fog a másik reagálni a szavaira, vagy esetlegesen a tetteire.
De mindez csak a munkával kapcsolatban jön össze, ugyanis a párkapcsolatok terén hát ... hogy is fogalmazzak, hogy minden benne legyen ... mindegy, a lényeg, hogy elég béna vagyok. Még egyetlen komolynak nevezhető kapcsolatom sem volt, pedig a koromban már minden nőnek családja van. Férj, gyerek, vagy esetleg gyerekek. Nekem meg csak az öcsém, aki néha pont olyan, mint egy gyerek. Már csak egy férfi hiányzik, aki hűséges, értelmes és ... le tud nyűgözni. Hasson rám valahogy. Éreztesse, hogy kívánatos vagyok, meg hasonlók. De nekem miért kell a férfi társaságában erre gondolnom? Még szerencse, hogy nem léteznek gondolatolvasók. Most nagyon zavarba jönnék, ha mégis kiderülne, hogy Ő az. Örülök, hogy belement a tegeződésbe. Mégis mennyivel lehet idősebb? Két-három évvel?
- Oh, szóval téged is a hold érdekel. - jegyzem meg, de ezt inkább magamnak szánom, mint neki. Néha hangosan gondolkodok, ami kellemetlen helyzetbe is tud hozni. Le kellene szoknom róla, mielőtt valami hasonlót is kimondok, mint például az, hogy szép szemei vannak, vagy hogy egész férfias a külsője és a többi. Azt már nem tudnám kimagyarázni sehogy sem.
- Mi ebben a gyanús, hogy itt vagyok? Te sokkal gyanúsabb vagy, hisz én csak a munkám miatt vagyok itt. Amolyan kényszer táborozás. - igen, tényleg furcsa, hogy itt van. Bár ki tudja, lehet csak épp erre járt, vagy levegőzött. Oké ez ugyan az.
- Örvendek. - mosolyodom el újra, miután végül egyenlítettünk. Most már én is tudom az ő nevét. Persze csak részben, de több mint a semmi. Így már tudom valahogy hívni őt a "Hé te!" helyett. Figyelem, őt miközben leül egy kőre. Szóval neki sem olyan sietős távozni? Hm, pedig tényleg kezdtem azt hinni, hogy ő valami különleges. Hogy nem átlagos ember. De ezek szerint tévedtem, mert ha farkas lenne, akkor nem ülne le, hogy beszélgessünk. Én és a hülye képzelgéseim. Mellé sétálok és leülök egy másik kőre.
- Ha tényleg érdekel akkor elmondhatom. A hold állatokra gyakorolt hatásáról írok. Tudtad, hogy egyes állatfajok megvesznek a telihold erejétől? - lényegében igaz az amit mondtam, csak épp nem fejtettem ki, hogy farkasokra "vadászok".

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyCsüt. Május 23, 2013 8:34 am

Alyssa M. Ricci



Talán egyre furább szemmel nézem meg magamnak ezt a nőt, de szerintem nem meglepő. Az elejtett mondata a holdfény hatásainak érdekességéről, hát ez pont nem csak arról árulkodik, hogy a munkája egy undok kötelezettség lenne számára, amit muszáj kibírnia, pedig egyébként fél a sötétben egyedül és utálja a bogarakat. Na nem, ezt én el nem hiszem neki. Szemeim résnyire szűkülnek, örvend, én meg csak biccentek rá válaszul. És még én vagyok a gyanús? Jobb lesz ettől a nőtől óvakodnom.
Még jó, hogy ülök, bár arcom nem tükröz semmit, de ilyen távolságra úgysem látszana el a fintor, amit szívesen vágnék neki.
- Ja, vannak olyanok, de állítólag teliholdkor a nők is megvesznek, vagy mi a szösz- jegyzem meg. Majdnem megengedek egy vigyort, de aztán egy kis oltós poén marad helyette. - Úgyhogy jobb, ha távol maradsz tőlem, hát nem?
Persze nem hiszem, hogy egy nő jelentene veszélyt rám, miközben én meg épp hogy farkas vagyok. Persze ezt nem fogom megmondani neki, és max egy órát maradok még ezen a környéken, utána meg inkább átváltozom saját akaratomból kint a romokon túl, és a városhatárig meg sem állok, nem hiányozna, hogy farkas alakomban visszajöjjek, és még a végén megleckéztessem a hold hatásaival kapcsolatban ezt a kíváncsi nőt.
- Meg egyébként én csak bámészkodom, nem figyelek semmit és nem kutatok semmi után, abban mi lehet mégis gyanús?- kérdezem a legnagyobb természetességgel, aztán majd csak kiderül a dolog, hogy vajon mennyire ellenséges, ha valaki visszafordítja ellene a megjegyzéseit. Bár nyilván nem akarom őt igazából megbántani.

Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyVas. Május 26, 2013 3:00 pm

Milan U. Lowes


Bal lábamat felhúzom és átkarolom a térdben. Figyelem a férfi vonásait, reakcióit. Érdekel, vajon mit tesz, mikor megemlítem a holdat. Szinte le sem veszem róla a a szemem. Nagyon helyes, azt meg kell hogy jegyeznem. Általában nem szoktam a pasikat lesni. Túl sokat csalódtam már bennük és félek, hogy újra megbántanak. Rus, ugyan eléri, hogy nekik is fájjon.
Ő is elég védelmező típus, akár csak én. Lehet csak ez az egyetlen közös bennünk annak ellenére, hogy ikrek vagyunk. Jellemben teljesen eltérünk egymástól. Ő inkább az a bulizós fajta, aki előszeretettel hajt rá másokra. Sűrűn jár el otthonról, de legalább nem kell utána feltakarítanom a fürdőt. Megcsinálja ő magának. Sőt, néha még főz is, amikor sokáig dolgozok. Ettől függetlenül én tartom el őt is és magamat is, de már megígérte, hogy keres valamit, amivel ő is tud pénzt keresni.
Ugyan én születtem előbb, mégis húgának szólít, de csak a magasságom miatt. Szeretem azt a lökött fejét, de hát ki nem?
Szóval én általában a magánéletemben nagyon is könnyen jövök zavarba. Például ha valakit hosszabb ideig nézek, akár csak most, vagy magamról kell beszélnem. Jó újságíró vagyok, de rossz interjúalany. Ez elég gáz, tudom. De senki sem lehet tökéletes.
- Lehet, hogy így van. De akkor te is bátor vagy, ha van merszed a közelemben maradni. Még a végén megtalállak harapni. - vonok vállat, majd elmosolyodok. Úgy tűnik, egyelőre nem kell féljek tőle. A megérzéseim lehet hogy ez úttal cserben hagytak és már csak beképzelem magamnak mindenkiről, hogy farkas, csak mert az éjszaka közepén, teliholdkor kint kószál a szabadban. Én is itt vagyok, akár rólam is lehetne ezt gondolni.
- Mert a kutatásban és a megfigyelésben van? Újságíró vagyok, ebben a szakmában ez a normális. - mondjuk engem jobban érdekelnek a farkasok, mint mondjuk a főnökömet, de ezúttal rám hagyta a dolgot. Úgy is én nyertem volna, de csak mert tudom, hogy bejövök neki.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyVas. Május 26, 2013 4:22 pm

Alyssa M. Ricci



Nézem, de csak távolabbról, mit csinál. Ahogy látom, nem az a félénk fajta, pedig egy törékeny nő, és ha nem tévedek, akkor semmi több. Eközben persze arra is figyelnem kell, mi történik körülöttünk, bár felhők takarják egyelőre az eget, és vele a holdfényt is, de a szél hirtelen megindul, és az az érzésem támad, hogy hamarosan az eső is szakadni fog.
- Én elég bátor vagyok ehhez, a kérdés, hogy akarok-e elázni- jegyzem meg. - Azt gondolom, esni fog. Érzed a szelet, nem?- ráncolom homlokom. Nem is az a kérdés, mi lesz az esővel, annyira nem érdekel. De ha elmennek a felhők, és elér idáig a telihold fénye, akkor következnek a bajok. Amit nem akarok megvárni, egyáltalán.
- De azért megnézném, ahogy a fogaid a karomba mélyednek, biztosan nem lenne semmi a látvány.
Kérdése irracionális számomra. Van benne furcsa, igenis van, ha valaki a telihold fényénél akar kutatni várromok közt farkasok után. Baromságnak is tartanám, és röhögnék is, ha tudnám, hogy farkasemberek nincsenek. Igen, talán ez lenne a legjobb, amit tehetek. Fel is röhögök keserűen.
- Úgysem sok értelme van a kutatásaidnak. Amit keresel, abban semmi izgalom, a vadállatok meg sem igazán közelítik az embereket. Ha jól tudom, a farkasok félnek, vagy nem? Persze nem biológus vagyok meg ilyesmi, de egyszerűen így logikus- vonok vállat. Igen, elég marhaság is, de tudom, hogy a legjobb helyen jár, ha információkat keres. Én pedig nem fogom megadni neki, amit akar. Eszemben sincs, hogy valami ostoba kutatás és cikksorozat alapja legyen a titok, hogy mi, farkasemberek valóban létezünk.

Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyKedd Május 28, 2013 6:16 am

Milan U. Lowes


Ez számomra is jó kérdés, hogy miért is pont ide jöttem ma éjszaka. Megannyi hely közül válogathattam volna, én mégis emellett a rom mellett döntöttem. Lehet nem volt a legjobb ötlet, hisz ezek szerint mások is járnak erre, így meg nem tudom mennyire haladhatok a cikkemmel, ha sűrűn lesznek vendégeim. Talán, de csak talán, jó lenne egy farkassal is összefutni, ha már róluk írok. Csak azt nem tudom, mennyire lenne az biztonságos. Mert hát én sem vagyok hülye, noha most nagyon is úgy tűnik.
- Igen, az eső illata már a levegőben. Szeretem az esőt. - talán én vagyok az egyetlen ember, aki szeret elázni. Felnevetek, ahogy belegondolok abba, hogy a karjába csimpaszkodok a fogaimmal.
- Biztos szórakoztató látvány lennék, de kibírnád röhögés nélkül? - vonok vállat a kérdésem után széles mosollyal. Van logika abban amit mond, de én nem az átlagos farkasok és vadállatok után kutatok, hanem a különlegesekre.
- Jól mondod, némelyik vadállat tényleg fél az emberektől, de ... nem mindegyik. Azok akik után én kutatok, szeretnek emberek társaságában lenni. - nem akarok semmi konkrétumot elmondani, hisz attól, mert normálisnak tűnik, lehet hogy egy sorozatgyilkos, akiről senki nem tud, vagy hát na. Manapság már minden előfordulhat és olyanok derülhetnek ki az emberről, amit ki nem néznénk belőlük. Milan arcát fürkészem, hátha meglátom benne, miért is jött ide, mert valahogy sántít a dolog, hogy csak itt sétál. De lehet csak paranoia.


Talán a csillagok kedvezőtlen együttállása volt? A szél hevesen kezdett fújni egyik percről a másikra, és aki odakint tartózkodott épp, azonnal megérezte, milyen gyorsan vált fülledtté, majd hűlt is le rögvest az idő. Igaz ami igaz, szokatlan volt Rione környékén az ehhez hasonló hirtelen időjárásváltozás, hiszen a város olyan területen feküdt, ahol még a telek is igen enyhék voltak, korcsolyázni, hócsatázni szinte nem lehetett soha.
De most - most lassan feketés színű ködpára ereszkedett le az utcákra, eleinte egészen sűrű volt, majd lassan oszlani kezdett. Ám nem tűnt el teljesen. Egy szélvihar felkapta a sötétséget, végigrepítette az utcákon, a nyitott ablakokon át be a házakba is, át a tenger felett, végig az erdő fái közt. Mindenhol ott volt, mindenhol megült, aki belélegezte, érezhette sötét erejét.
Valami különleges történt. Sötét energiák lepték el Rionét, és ezt mindenki érezhette, aki levegőt vett vagy körülpillantott - aztán a köd eltűnt, nem látszott tovább, mintha ugyanolyan gyorsan távozott volna, ahogyan érkezett. Pedig ekkor már akadtak, akik tudták: ezek a sötét energiák olyan hatalmat adnak a rioneiek kezébe, melyről máshol mindenki csak álmodik. Vajon jönnek-e majd, akik használni akarják? S vajon az itteniek felfedezik-e erejét?
Senki sem marad biztonságban a Sötétség elől, annyi bizonyos.


Furcsa érzés lesz rajtam úrrá, ahogy sűrű köd ereszkedik a romokra és ránk szinte a semmiből. Mikor a szél erősebb lesz és a hőmérséklet is csökken néhány fokot. Nincs még most sem olyan borzasztó hideg, de azért elkelne egy pulcsi. Túl lusta vagyok és kíváncsi. Tudni akarom honnan került ide.
- Ez így elég rémes. Mint valami horror film. És most jön elő a sötétből a ragadozó szörnyeteg ... - jegyzem meg, miközben újra felé fordítom a fejem. Csak ne ma este csapjon be az ösztönöm. Csak ne ma.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyKedd Május 28, 2013 8:12 am

Alyssa M. Ricci



Még mindig kételkedve figyelem. Egyre gyanúsabbá válik nekem, legfőképpen azért, mert kezdem azt venni észre, hogy farkasemberekről, azaz az én fajommal kapcsolatban gyűjt információt. Ez pedig a legkevésbé sem tetszik. Alig tudok már az esőre gondolni, pedig mindjárt ideér, és ha elmennek a felhők, akkor idetalál a holdfény is, nos ez nem olyan csábító tény.
- A víz túlélhető- mondom, vagy inkább csak odavetem foghegyről. Nem, nincs olyan vadállat, aki szeretne az emberek közt lenni, de ezt csak a szemem villanása jelzi. Ösztöneim veszélyt súgnak, és nem tudom, hogy miatta-e. Mosolya mégis nyugtat kicsit, bár most épp ideje másra is odafigyelnem.
Nyelek egyet, ahogy a sötétség megragadja a torkomat, és a tüdőmbe kúszik. Túl hamar érkezik meg az éjszaka mély és egész sötét része. A szavai majdnem kirekesztenek ebből a világból, azt próbálom érteni és értelmezni, hogy akkor most mi is történik? A rajtam végigkúszó energián kívül azonban mást is megérzek.
- Csend.
Egy másodperc alatt állok fel, és lépek oda hozzá. Egyik karom átvetem a vállán, és a sátor felé húzom. Suttogásra fogom a hangom.
- Van itt valaki. Médium vagy, bazz, itt a szörnyeteged.
De az elől biztosan hiába menekülök. Az elárasztó sötét energiák egyértelműen hibridből vezetnek ide, és a vérszagból azt is érzem, hogy egy vérfarkas.
- Ó, hogy az a... Na, Alyssa, most megtudjuk, a vadállatok mennyire szeretik az embereket. Megenni.
Ott hagyom a csajt, kirohanok, egy fa mögé bújok. Ilyenkor naná, hogy nincs fegyver nálam! Hallom, hogy vicsorog és és fújtat és hörög, állati alakban érkezett, biztos, hogy nem a telihold hatott rá. Feltételezem, hogy csak úgy hülye. És azt is, hogy azonnal megérzi Alyssa szagát. A jó hír, hogy legalább nem tud beköpni neki.

Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptySzer. Május 29, 2013 1:24 pm

Milan U. Lowes


Mindenre fel kell készülni az életben. Az időjárástól kezdve mindenre. Nem lehet kiszámítani a sorsot, vagy azt, hogy mi fog történni két, három, vagy akár huszonhárom perc múlva. A sötét köd is hirtelen jött, akárcsak az az érzés, hogy valaki figyel minket. Mintha követett volna bennünket és csak a megfelelő alkalomra várna, hogy megmutassa magát. Talán kicsit félek is, de az istenért sem vallanám be Milannak. Na nem, neki pláne nem.
- Aha. - hát ez így igen érdekes beszélgetés lesz, ha mindketten csak kb tőmondatokban fogunk a másikhoz szólni. Aha, szerintem is, persze, ok. Sűrűn használt kifejezések és nem igényelnek semmiféle magyarázatot.
Persze, túl élhető a víz, hacsak nem akarsz a tengerbe ugrani úgy, hogy nem tudsz úszni, mert akkor már gond van. Rengeteg helyszínre hívtak már, ahol depressziós lányok voltak az áldozatok, akik véget vetettek életüknek, mert elhagyta őket az, akit szerettek, vagy családi gondjaik akadtak. Manapság sajnos egyre fiatalabbak kísérelnek meg öngyilkosságot valamilyen formában.
Na mindegy. Mégsem mesélhetek neki ezekről. Mosolygok tovább, habár egyre inkább kezdem magam úgy érezni, mint egy őz, akit becserkésznek. Hülye hasonlat tudom, de nem tudnám pontosan összeszedni a gondolataimat, amik össze-vissza szaladgálnak a fejemben. Egyrészt a farkasokon és a holdon jár az eszem, másrészt a fura ködön és végül Milanon. Titokzatos, rejtélyes és mégis van benne valami, ami megfog.
Majdhogynem tátva marad a szám, mikor csendre utasít. Senki ne mondja nekem azt, hogy csend. Majd elhallgatok akkor, amikor jónak látom, vagy amikor én akarok. Ez enyhét eltalált és épp próbálok összerakni, egy normális mondatot, mikor felpattan a kőről, mintha valami fenéken csípte volna és odajön hozzám. Úgy karol át a vállamnál, mintha legalább ezer éve ismernénk egymást, holott jó, ha tíz perce van annak, hogy rám hozta a frászt. Arról meg ne is beszéljünk, hogy rögtön zavarba jöttem. Ha azt hiszi, hogy bármi is lehet köztünk a sátorban, akkor nagyon téved, de akkor mi másért húzna arra? Hm, ez egy igen jó kérdés.
- Micsoda? - kérdezek vissza suttogva, ahogy az előbb ő szólt hozzám.
- Milan, kérlek ne. - nyúlok utána és megérintem a kezét, de úgy tűnik mindhiába. Ott hagyott egyedül a sátorban. Ez nem jó móka ... tényleg nem mulatságos. Félek, nagyon is. Utánaszaladok, de megállok néhány méterre a sátortól. Túl nagy a sötétség, így lassan hátrálni kezdek.
- Milan ... Milan ... - suttogok és közben fejemet jobba-balra forgatom, hátha meglátom őt.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptySzer. Május 29, 2013 4:26 pm

Alyssa M. Ricci



Kezének érintése egy pillanatra visszatart, de nincs most időm se rá, sem pedig a hangulatváltozásaira. Mégis csak fél? Igen, tisztán és világosan érzem a levegőben félelmeinek aromáját, és ha én is, akkor egészen biztosan az is, aki közeleg. Leendő támadónknak nevezzem? A szél a bundája szagát hozza, állatalakban puhán lép, nem tudom így megállapítani, pontosan honnan várható. A köd segítségemre van, de lassan oszlani kezd. Mélyen magamba szívom a tüdőmben rejtőző utolsó pár tiszta korty levegőt, majd óvatosan fújom ki, és szívok a helyére újat. Érzékeim élesek, a legélesebbek, tekintve hogy igen, farkasember vagyok. És úgy néz ki, kénytelen leszek félig a saját fajtám elől bevédeni ezt az ismeretlen, fiatal és csinos, ja és persze idegesítően kíváncsi nőt, a kérdés már csak az, rádöbben-e, hogy én magam is farkas vagyok.
Izmaimat a másodperc törtrésze alatt pumpálja keményre a színtiszta adrenalin. A sátortól valamivel távolabb, a ködben elrejtőzve figyelek, és látom, ahogy az a bolond nő kimászik a textília utolsó védővonala mögül. A célpont színtiszta. Máris meghallom, ahogy a puha tappancsok elemelkednek, és ami a legmeglepőbb, hangosan reccsennek fel az avar maradványai... Nos, ahogy minden bizonnyal egy emberi alakba öltözött vérfarkas éri lábaival a tisztást.
Szemeim résnyire szűkülnek. Tekintetem követi őt, aki rám sem hederít. A nő is nyilván hallja a lépteit, szerencsére nagyjából, foltjaikban látom mindkettejüket. Néma léptekkel közeledem pár lépést, de nem tudok egészen közel menni, hiszen képességeimet nem fogom tudni kamatoztani úgy, ha a másik tudja, biztosan tudja, hogy épp mögötte vagyok. Ám egyelőre, ahogy látom, a préda kellően elveszi eszét.
- Hát akkor te leszel ma a fincsi vacsi- röhög egy negyvenes ürge hangján, hallom még azt is, ahogy a nyála fröcsög. Nem látom tőle Alyssát, nem tudom számon tartani a mozdulatait. Csak azt tudom megfigyelni, azt az egy pillanatot, amikor a szétszakadt ruhájú, szőrös, ápolatlan és vérszagú alak határozott ugrással előre lendül, hogy Alyssának ugorjon. Akaratom, és vele együtt impulzuscsapda képességem azonban kiválóan működik. A vérfarkas a földre hanyatlik, pontosan Alyssa lábai elé. Megjelenek mögötte.
- Vagy mégsem- morgom rekedt hangon. - Elmenekülsz, vagy megdöglesz- fenyegetem szinte teljesen anélkül, hogy megválogatnám hozzá intézett szavaim. Ha lebukom, az szívás, sok időbe telhet, mire a húgomhoz eljuttatom a vehemens újságírót, hogy talán kitörölje az emlékeit. Ám azt, hogy az életét elveszítse, nem kockáztathatom meg, semmiképp. Kész vagyok bármire, hogy harcoljak, hogy ugrojak, amikor a vérfarkas, aki jelenleg pucéran fekszik köztem és Alyssa közt, visszanyeri a mozgási erejét.
- A sátorba, most!- förmedek rá a lányra, remélem, ebből ért. Nem akarom, hogy lássa, hogy tudja, mi történik. Jobb lenne neki, és sokkalta jobb lenne nekem is.

Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyCsüt. Május 30, 2013 12:14 pm

Milan U. Lowes


Mintha egyetlen pillanatig, néhány másodpercig elértem volna, hogy inkább itt maradjon. Alapból egy aggódó jellemű nő vagyok, hiszen Russ miatt jócskán aggódtam már a magunk néhány évében, mióta csak ketten vagyunk. Milan pedig alkatilag hasonlít rá. Azt hiszem ezért nem akarom, hogy baja legyen. Persze, még azt sem tudom, valós-e az a veszély, melyet az imént említett és nem-e csak valamiféle kifogás, hogy elszaladjon. Elvégre, nem lehetek valami izgalmas és érdekes társaság az újságírói vénám miatt. Néha úgy kezelem az embereket, akikkel beszélgetek, mint valami interjú alanyt. Túl sokat kérdezek és elvárom, hogy választ is kapjak rájuk, ha meg nem kapok, akkor tovább kérdezősködök. Esetleg kutatok kicsit utána és beszélek az ismerőseivel is. Rione nem egy nagy város, ezért könnyebb is keresgélni.
Sosem voltam jó abban, hogy egy helyben ücsörögjek és türelmesen várjak. Ez lehet az egyik oka, hogy nem hallgattam rá és kimentem a szabadba. A köd semmit sem változott szinte, de alig látok bármit is. Inkább csak homályos árnyak vannak a szemem előtt. Néhány kósza kődarab, hatalmas fák körvonalú fák. Semmi más. Vagy senki más. Hiába forgatom fejem, nem leszek tőle sem okosabb, sem hatalmasabb. Ilyenkor érzem, hogy kicsi és jelentéktelen vagyok.
Ugyan, mi változott volna Alyssa azóta, hogy egyedül gondoskodsz az öcsédről? Nem leszel tőle bátrabb, jelentőségteljesebb, sem pedig félelmetesebb.
Felsóhajtok, ahogy tovább hátrálok. Ez úttal recsegő hangra lettem figyelmes. Mintha léptek lennének.
- Milan? - kérdezek rá bizonytalan hangon, de valami azt súgja, hogy tévedek. És igazam is lett. Ahogy közelebb jött hozzám az idegen, már én is közel jártam a sátorhoz. Csak jussak vissza. De mi van ha fegyvere van, vagy kése, vagy akármi, amivel árthat. Most már belátom, hogy hülye ötlet volt idejönni. Legalábbis egyedül mindenképp. Legközelebb Russt is hozom magammal. Már ha lesz legközelebb.
- Vacsi? - szemeim elkerekednek, ahogy felém ugrik. Jézus, tényleg komolyan gondolta? Ahogy elrugaszkodik én is igyekszek távolabb kerülni tőle, de beleütközök a sátramba. Azonban a férfi a földre esik, a lábaim elé. Pucér. Oh, hát most komolyan zavarba jönnék, ha nem az életemet akarná. De megjelenik mögötte Milan is.
- Mi a fene folyik itt? - nézek fel rá, abban reménykedve, hogy válaszokat kapok. Persze úgy viselkedik, mintha ő dönthetné el mit csináljak és mit ne, de nincs kedvem két dühös férfival maradni. Kénytelen vagyok engedelmeskedni, tekintete mélyen belém hatol. Bemászok sietve a sátorba és leoltom a lámpámat, így nem látják az árnyékomat sem. Aki ismer, az tudja, hogy egy kis izgalom nem riaszt el attól, hogy egy jó cikket írjak. Lehet, hogy az életemmel fizetek az éjszaka végén, de a sztori meg lesz. A bejárathoz somfordálok és apró résen kukucskálok ki. A köd most velem van és nem ellenem.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 10:13 am

Alyssa M. Ricci



Egy állat. Egy szörny. Persze valahol mélyen nyilván mind azok vagyunk, de nem teljesen mindegy, hogyan. És ez a pasas undorító.
Sóhaja és rémülete pontosan elér a fülemig, de nem tudok és igazából nem is akarok reagálni rá. Ahogy a nevem cseng az ajkairól, azért valamivel hangosabban kezd el püfölni bennem a ketyegő. Képességem egyelőre ugyan hatásos, de máris dörömbölnek az ereim az öklömben, az ujjaim görcsbe rándulnak, szét akarom verni ezt az állatot. Már meg tudom ítélni, Nesgale vagy Netenly hogy gondolkodnak vadászként. A vérivás egy rossz dolog, de ez itt előttem egy igazi ragadozó. Alyssa szerencsére tartja magát ahhoz, amit mondtam, és így már egy másodperc alatt elkapom a pasas torkát. A dúvad fene már pattan is fel, agyarait ereszti elő, még jó, hogy a sátor felé a pucér seggét mutatja. Micsoda undorító alak! Dühöm felfújja a mellkasomat, izmaim megfeszülnek.
- Ő nem a vacsid...- sziszegek rá. Torkomon remegés fut át. - De megmutatom, mit kaphatsz enni- teszem hozzá halk, recsegő hangon. Balommal megragadom a torkát most már elölről, jobbommal gyors és erős ütésemet használva vágok egyet a képébe. Kiszakad a markomból, a lendület hátrafelé viszi. Résnyire szűkülő szemekkel figyelem, ahogy a föld megfogja a talpát. Tagbaszakadt teste megfeszül szinte egészében, lendületből ugrik nekem. Látom, hogy fogait akarja a torkomba mártani, de nekem eszemben sincs hagyni ezt. Torkánál fogva próbálom levetni magamról, hörögve fogjuk egymást és borulunk a földre. Nem csak nem gusztusos egy pucér vérfarkassal verekedni az erdő közepén, de egy idegen nő láthatja, ahogy mindketten átalakulunk akármelyik percben, ha nem is akarjuk. Nem tudom, mi lesz.

Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyKedd Jún. 25, 2013 1:31 pm

Milan U. Lowes


Elég erős nő vagyok. Sosem ijedek meg semmitől sem és mindig talpraesetten viselkedek. Azonban ilyet még sosem láttam. Egy szörnyeteg jelenik meg az éjszakában, pont, mikor azzal viccelődök. Tudom, hogy én kutatok az ilyen lények után, de azt nem gondoltam volna, hogy az első, akivel összefutok, majd rögtön vacsinak is fog nézni. Bár számítható volt.
Milan. Csak rá tudok gondolni. Csak az jár a fejemben, hogy miért nem menekül el, miért ... védelmez, mikor a legtöbb férfi - még ha igazi férfinak is mondják magukat - ebben a helyzetben elszaladt volna velem együtt. Mindenesetre hálás vagyok neki, de túl kíváncsi is ahhoz, hogy teljes mértékben szót fogadjak neki. A sátorban teljesen elsötétítettem, hogy ne lássanak, miközben kémkedek és ... jegyzetelek fejben. Talán a toll és a ceruza sercegését meghallanák, a billentyűmet pedig tuti. Nem kell, hogy tudják, beleírok mindent a sztorimba.
Szinte lélegzetvisszafojtva hallgatózok és tartom őket szemmel. Egy pillanatig le sem tudom venni a tekintetemet Milanról. Izmai szinte harcért kiáltanak és tudom, hogy nem kell féltenem őt, én mégis aggódom érte. A harcuk zajai még inkább beivódnak a tudatomba és képtelen vagyok most másra koncentrálni. Tudni akarom mi folyik kint. Sajnos a munkámmal járó, újságírói hajlam előtérbe került. Kissé odébb húzom a sátor bejáratát, hogy jobb rálátásom legyen az egészre. Ahogy a földön verekednek, az egyrészt undorító és mégis ... van benne valami. Mondjuk személy szerint kerültem volna egy pucér démon látványát. Émelyítő. Még jó, hogy nem igen ettem semmit, így nincs gondom.
Egyik kezemmel befogom a szám, hogy még véletlenül se sikítsak. Nem akarok lebukni. Most már a végére akarok járni, hogy miért van itt ez a dög és hogy Milan az éjszaka közepén, miért jött ide. Eleve harcolni akartak, vagy csak véletlenül futottak össze?

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyVas. Jún. 30, 2013 6:39 am

Alyssa M. Ricci



Az idegen, szőrös, nehéz test a földnek nyom. Erős izmai vannak, bár jóformán csak némi bőr fedi azokat és a kemény csontjait. Szemeim résnyire szűkülnek, próbálom minél messzebbre tolni magamtól a vérfarkas fejét. Emberi alakban könnyedén veheti magához a véremet, mintha csak egy rohadt vérszívó lenne.
A gondolat, mely kibukik belőlem, megzavar. Rohadt vérszívó? Miket beszélek, hiszen a húgom is az... Vámpír. De őt szeretem.
Megrázom fejem, érzem, ahogy ökle az arcomba csapódik. Nyakára csavarom az ujjaim, lerúgom magamról. Ismét én kerülök fölé, és arcába hörgök.
- Mit akarsz?- köpöm a szavakat. Vért érzek az ajkaim közül szivárogni. A francba. A francba! Bemosok neki én is egyet a másik kezemmel, majd leugrom róla. Annyira persze nem könnyű már, mint szeretném, mert belém rúg, és térdem megrökönyödik.
Elkapom a torkát, de kicsúszik karmaim közül, és távolabb lök magától. Ismét alakot vált. Nekem is meg kellene tennem? A sötétség nem oszlik, de azért valamennyit látok az alakjából. Elugrik. Időt hagy nekem, hogy átgondoljam ezt.
Ha a nő meglátja, hogy én is farkas vagyok, abból csakis baj lehet. Elvégre a fajtám miatt van itt, ez most már tagadhatatlan. És ha megtudja... Nem, nem akarok nyomozni utána, töprengeni rajta, hogy állítsam meg, hogy vegyem rá, hogy ne csináljon belőlem címlapsztorit. Valami hihetetlen, hogy megint pont én kerültem ilyen ostoba kutyaszorítóba, szerintem a húgommal valahonnan baj vonzására alkalmas géneket örököltünk.
- Alyssa, jól vagy?- üvöltök hátra a vállam fölött. Hibás döntés. Egy másodperc alatt repülök hátra az egyik fáig, nyögve zuhanok a földre. Nincs más választásom... Emberi alakban nem győzhetem le ezt a borzalmat.

Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyVas. Jún. 30, 2013 3:47 pm

Milan U. Lowes


Túl sötét van. Alig látok valamit a kint zajló eseményekből, hiába koncentrálok erősen és erőltetem a szemem. Talán mégiscsak ki kellene mennem, vagy elhúzni a sátor elejét teljesen. Nem hiszem, hogy ők többet látnának nálam. Ha úgy vesszük hallgatok Milanra is, mert a sátorban leszek, de azt nem mondta, hogy nem is nézhetem azt, amit ők tesznek. Sosem voltam jó engedelmességből és szófogadásból mióta a szüleink meghaltak. Sőt, talán ott romlott el minden, ilyen téren. Ugyan megpróbáltam felnőttként viselkedni, de gyerekként igen nehéz. Mindent megtettem azért, hogy Russ-nak mindene meglegyen, ahogy anyáék akarták, csak éppen a boldog családot nem tudtam. Rengeteget dolgoztam, a kellő színvonal fenntartásáért, de az öcsém mindig nyaggatott, hogy ne tegyem. Hagyjam, hogy ő tartson el, vagy legalább vegyek vissza a tempóból, de ellenkeztem akárhányszor felhozta a témát. Igen, ellenkezni és nemet mondani azt már akkor megtanultam. Túlságosan gondoskodó típus vagyok és tényleg úgy szeretem őt, mintha a fiam lenne, holott gyakorlatilag lehetetlen, amiért ikrek vagyunk.
Talán a túlzottan gondoskodó énem miatt féltem most Milant is, noha nem is ismerem. Semmit nem tudok róla. Lehet, hogy ő a fő gonosz, aki megjátssza magát, majd elrabolja az ártatlan lányt ... Na jó, igazából ez elég valószínűtlen, mert a szemei - amennyit láttam belőle - nem erről árulkodtak.
Figyelem az árnyakat a sötétben, ahogy dulakodnak. Valamit tenni akarok én is és nem csak várni a hős lovagot, a "kastélyban" hogy megmentsen. Elég zavarba ejtő ez a helyzet a számomra, hisz nem vagyok ahhoz szokva, hogy bárki kiálljon értem, bármekkora bajban is vagyok. De mit tehetnék most? Mivel vonhatnám el a figyelmét legalább addig, míg Milan ... fölénybe kerül? Hangja hoz vissza a jelenbe gondolataimból.
- Öhm, persze. - vágtam rá gyorsan, de abban a pillanatban sikoltottam is, ahogy láttam, hogy a fának csapódik. Nem tudtam nyugton ülni, miközben ő ... sérüléseket szenved miattam. Tudnom kell, hogy jól van-e.
- Milan! - felkaptam a zseblámpámat és odaszaladtam hozzá. Zseblámpa ... Jó tudom, de fegyver híján megteszi ez is. Letérdelek mellé és automatikusan egyik kezemet mellkasához teszem, a másikat pedig vállára.
- Jól vagy? - remélem semmi baja, mert lelkiismeret furdalásom lenne, miatta.



A hozzászólást Alyssa M. Ricci összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 30, 2013 8:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyVas. Jún. 30, 2013 5:58 pm

Alyssa M. Ricci



Lehet, hogy nem lenne muszáj megvárnom, míg végül egyáltalán nem marad választásom és döntési jogom, hogy hogyan is kezeljem a fennálló helyzetet. Hátrakiáltok Alyssához, és igazándiból abban reménykedem, hogy talán meg se hallja és főleg nem felel, mert kellően elbújt be a sátorba, arcát a takaró felé fordította, és talán be is fogta a fülét.
Minden esetre nem várhatom meg a választ ott helyben, mert hátam egy korhadófélben lévő fa oldalának csapódik, és egyensúlyomat sem tudom megtartani, ahogy földet érek. Persze egy farkas éppenséggel nem sebesülhet meg nagyon, de a helyzetem nem egyszerű, főleg pedig akkor nem, amikor Alyssának is annyi esze van csak, hogy odarohan hozzám megnézni, jól vagyok-e.
Tekintetem az arcába villan. Nem tudok semmi biztatót és kedveset mondani, nem is értem, hogy lehetett annyi esze, hogy idejön, mikor azt mondtam neki, bújjon el, maradjon ott. Pillantásom találkozik az övével, de talán dühömet a sötét miatt nem érzékeli.
- Menj innen- mordulok rá kissé erőtlenül az előbb olyan hirtelen ért fájdalomtól. Óvni akarom, elküldeni innen a közelből, megmondani neki, hogy tényleg bújjon el, és akármi történjék, ne is jöjjön elő. De a vérfarkas nem várja meg, mit teszek. Nyúlánk, izmos, lüktető mancsa sodorja el tőlem Alyssát, talán neki egy másik fának, mert az avar zörgése előtt puffanást is vélek hallani. Sikoly? Vagy csend? Zokogás, sziszegés? Várom a reakcióját, vagy csak valami életjelet.
- Te rohadék- sziszegem magam elé, most már akkor sem igazán tudnék öszönteimnek parancsolni, ha nagyon erősen koncentrálnék, hogy megtegyem. Izmaim lüktetnek, ereimben tombol a vér. Át. Kell. Változnom. Át. Kell. Alakulnom. A Hold is azt akarja, hogy felöltsem igazi valóm!
Felmordulok. A morgás mélyről jövő, egészen állatias. Már csak akarom mondani, hogy a vérfarkas megbánja, amit a nővel tett, de a Hold előkerül a felhők mögül, és én érzem, ahogy lábaim megnyúlnak, karjaim mellső mancsokká alakulnak át. Testemről leszakad a ruha, hogy bunda öltse körül lényegemet, elugrom, lábaim egyike összetipor valami gyenge tárgyat. Lys zseblámpája lehet. Beleszagolok a levegőbe - talán elájult? Nem érzem a nő jelenlétét, és csak remélem, hogy nem lépünk vagy esünk rá. A vérfarkas lendületből ugrik nekem, ám most már ki tudok térni előle, és fogaim megragadják nyakát. Jöjjön akkor a harc!

Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyVas. Jún. 30, 2013 8:42 pm

Milan U. Lowes


Most már nem csak magam miatt félek, hanem amiatt is, hogy miattam esik bántódása egy ártatlan embernek. Ha valami baja esik, akkor én leszek a hibás. Felelős leszek azért, ha csak egy apró karcolás lesz testén és ahogy az előbb a fának csapódott, szívem kihagyott egy ütemet. Gondolom ez így logikus. Mindenki így reagált volna arra, ha az orra előtt ilyen történik. Igazából nincs tapasztalatom harcban, még csak öcsémet sem láttam senkivel sem bunyózni. De jól gondolom nem? Hogy természetes reakció volt az egész és nem több.
Botor dolog lenne bárki iránt is érezni valamit egyetlen rövid beszélgetés után, de az tény és való, hogy hálás vagyok neki. Kockáztatja az életét értem. Még senki nem tett ilyet, de ... ne is tegyen. Épp elég ez nekem.
Igyekszem felmérni azt, hogy Milan hogy van. Óvatosan érek csak hozzá, miközben szemeibe nézek. Nem szeretném az esetleges fájdalmait még erősebbé tenni. Szemeiből nem sok mindent látok ki, de szavaival megijeszt. Miért baj az, hogy aggódom érte? Ő sem tudna szerintem nyugton ülni, ha az orra előtt történne ugyan ez, csak mondjuk fordított esetben.
- Nem ... - még be sem tudtam fejezni, mikor hirtelen valami eltalált. Mintha rakétával lőttek volna meg, olyan gyorsan történt minden.
- Áááh ... - egyik pillanatban még Milannal néztünk farkasszemet, másikban pedig én is nekicsapódtam egy fának és értem földet az avarban. Éreztem, hogy beverem a fejem és a gerincemet, de semmi több ... legalábbis néhány másodpercig. Mikor magamhoz tértem, csak azt éreztem, hogy lüktet mindenem, ahol a fának csapódtam és elég durván fáj is. Nem mertem megmozdulni.
Hogy is volt a fordított helyzet és az, hogy nem megyek el mellőle? Szemeimet csukva tartottam. Nem akarok látni, nem akarok hallani és érezni. Nem hallok mást, csak dühös morgást, de félek attól amit láthatnék. Attól, ha az a szörny állna Milan felett és ... Nem, ebbe bele sem szabad gondolni. Ez úgysem történhet meg.
Megpróbálok felülni. Legalább ülő helyzetbe tornázzam fel magam. Egyik kezemre támaszkodok, míg másikkal a tarkómat fogom. Nyöszörgök, mikor megemelem fejem, majd eláll a lélegzetem is. Mi történt míg nem voltam magamnál? Milan ... ? Elkerekednek szemeim, ahogy meglátom a két harcoló farkast, de Milant sehol nem látom. Ő is egy lenne azok közül, akik után kutatok? Képtelenség.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyHétf. Júl. 01, 2013 8:19 am

Alyssa M. Ricci



Felhördülök látva, hogy a vérfarkas nem hagy időt Alyssának arra, hogy engedelmeskedjen. Dühít, hogy hallom a becsapódás hangját, és még nem is látom, csak szaglás és reménykedés alapján gondolom, hogy nem eshetett nagyobb baja. De ne is. Nem vagyok hajlandó, sem képes tovább uralkodni magamon, és ahogy átalakulok, már nem is érdekel, mit kockáztatok vele.
Lüktet a fejem, felüvöltök, de ez már egy állat hangja, nem pedig az enyém. Felismerhetetlenné válnak jegyeim, csak a rólam leszakadt ruhák maradnak, miközben én meg rávetem magam a farkasra, és fogaimmal a nyakát tépem.
Habár talán nem itt kellene őt megölnöm, nem a sátor mellett, ahol a lány telepedett le. Nem mintha ezek után hagyhatnám, hogy itt maradjon, de mégis mit tehetnék, míg le nem nyugszik a hold? Farkas alakban nem tudok kommunikálni vele sehogy sem, legfeljebb felkaphatom és elrabolhatom, de hiszen hozzánk akkor sem vihetem, mert a húgomat és a kicsit semmiképp sem vagyok hajlandó veszélybe sodorni.
Egy újabb ütés tereli el figyelmem az igen negatív kimenetelű gondolatmenettől. Fejem oldalra hajlik, de állkapcsom keménysége állja a vékony, izmos mancs sodrását. Majd mindjárt megmutatom, én mit ütök... Fogaimról vér csepeg, ez a saját vérem, érzem a szagát. Na, gyönyörű. Mit fog szólni a húgom, ha monoklival az arcomon megyek haza?
Felmordulok, fogaim a torkába csapódnak. Távolabb vonszolom onnan, ahol a lányt sejtem, el a sátortól a másik irányba. Kénytelen jönni, ha nem akarja, hogy szó szerint szétmarjam a csupasz torkát. Ezért is rossz vérfarkasnak lenni - könnyebb célpont, akinek nincs méteres bundája, mint amilyen az enyém.
Még mélyebben harapok rá a nyakára, hogy fogaim egészen elmélyedjenek bőrében. A farkasok harapása elméletileg halálos a vámpírokra, a kérdés, hogy vérfarkasokra hogyan hat. Úgy látom, mintha gyengülne, teste lefelé húz, súlya kifejezetten nehéz, ahogy ránehezedik az állkapcsomra a harapásom mélysége miatt. Hörgése halálhörgésnek hat - vajon egyszerűen el fog enyészni?
Utolsó erejével érzem, ahogy belém harap ő is, fogai a csontig hatolnak, azt hiszem, amikor visszaalakulok, a jobb vállam cseszettül fájni fog, ha a harapása a csonthártyát is tönkre teszi.
Én magam is elvesztem az erőmet, de állkapcsom tovább szorítja őt. Amikor érzem, hogy teljesen elhagyta az élet, arrébb hemperedem, kifekszem, és hasamon elterülve zihálok. Jobb mellsőm tövében folyik a vér, de remélhetőleg hamar elállítja majd a belső regenerációm. Nem tudom, mikor vonul el a hold, vagy Alyssa mikor tér majd magához. Sem azt, hogy a sötétség meddig marad felettünk, de annyira nem bánom, hogy legfeljebb akkor látná majd a pucér testemet, ha húsz centire hajolna hozzám. Amíg hason fekszem, oké, de egyszer fel kell majd kelnem innen, és haza is kell mennem - a fenébe, hogy nem tudok békében túlélni egy hülye átváltozást, holott minden hónapra jut belőle.

Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyHétf. Júl. 01, 2013 1:31 pm

Milan U. Lowes


A hangok, melyek bejárják az egész erdőt pont annyira nyugtatnak is meg, mint amennyire megrémítenek. Ez így elsőre hülyeségnek hangzik, pedig nem az. Amíg hallom, hogy a harcot ketten vívják, addig nem kell félnem attól, hogy Milannak komoly baja esett. Ez nem vigasz teljesen, de több,mintha bizonytalanul hevernék valahol és azt sem tudnám élek vagy halok-e. De nyilván nem képzelődöm most. Ezt nehéz is lenne kitalálni.
A rettegés fut végig a hátamon, amitől kiráz a hideg. Nincs hideg, tehát nem fázom, pedig nem vagyok vastagon öltözve. Kellett némi idő, mire összeszedtem a bátorságomat és kinyitottam a szemem, hogy a hangvilág mellé látvány is társuljon. Nem jó a sötétben. A teljes sötétben pedig még annyira sem. Igyekszem kivenni az alakokat a sötét ködből, de nem voltak olyan messze ahhoz, hogy ne sikerüljön. Morgásuk és üvöltésük felverte az erdőt, de ők is félnek, akárcsak én. Most nem magam miatt, vagy csak kis részben.
Újra mély levegőt veszek, hogy segítsem az oxigén eljutását tüdőmbe. Szemeim erőltetem a jobb látás érdekében, de egy bizonyos idő után már fölösleges, mikor eltűnnek a fák sűrűjében, még távolabb tőlem. Arra a hangra, amit ez után hallottam soha többé nem akarok emlékezni. Egy fájdalmas üvöltés, mikor rájön valaki, hogy meg fog halni. Az utolsó hang, ami kijön a torkán ...
Kezeimmel befogom a füleimet, hogy ne halljam. Csak ekkor keletkezett bennem a felismerés, hogy azt az üvöltést Milan is kiadhatta. Gyorsan akartam felállni a földről, de rossz döntés volt. Megszédültem és ha nincs mellettem egy fa, hogy megtámaszkodjak, akkor újra a földön kötök ki. Tarkóm és gerincem még mindig lüktetett az előbb őket ért ütéstől és oldalam is fájt kicsit, de nem törődtem velük. Apró, de annál határozottabb léptekkel indultam meg arra, ahogy a harcolók eltűntek. A vér szaga mg számomra is jól érezhető volt. Ettől csak még jobban azon voltam, hogy megtaláljam azt, akit keresek ... és lehetőleg élve.
Hamar meglátok valamit a földön heverni, de még mindig bizonytalanul közelítek felé. Mellé érve, csak állok és nézek le rá félelemmel teli tekintettek. Végignézek rajta és megállapodik pillantásom jobb vállán. Megsérült ... de legalább él. Kötszer! Kötszer! Villan fel fejemben a világító kis táblácska. Hoznom kell kötszert a sátorból, de ... nem akarom itt hagyni. Mély levegőt veszek, majd elkezdek hátrálni, végül megfordulok és elindulok visszafelé. Nyugodtan hiheti, hogy most csak úgy ott hagyom, pedig nem. Nem akarom, hogy ezt higgye. A sátorban kutatok néhány percig, mivel a sötétben semmit nem látok. Vajon hova lett a lámpám? Na mindegy. Felkapom a kis táskát, amibe az ilyenféle elsősegély dolgokat tartom, másik kezembe pedig felkapom a zöld plédemet. Azért nincs olyan forróság, hogy a csupasz földön ne kelljen fázni.
Percekkel később térek csak vissza, de megcsúszik a lábam és én is a földre esek. A kis távolság miatt meg sem kísérlek felállni, így négykézláb mászok Milan mell. Ráterítem a plédet, majd ráülök a sarkamra. Óvatosan érintem csak bőrét, hogy lássam mire is lesz szükség a sebet illetően. Elég csúnya, de a kötés elég lesz rá szerintem. Nem szeretném, ha elvérezne.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyHétf. Júl. 01, 2013 3:51 pm

Alyssa M. Ricci



A földön fekve elmémben különféle képek kavarognak. Legtöbbje azokból az időkből való, míg a családomat elhagyva vándoroltam messze mindenféle országban és városok között, megtapasztaltam és átéltem dolgokat. Olykor öltem is lényeket, bár emberi alakban senkit, soha. Mentettem életeket, voltam nőkkel, vigyáztam gyerekekre, végigéltem mindazt valahol az idegenségben, amit most újra megteszek.
Ezek a képek talán az életem kockái, melyek most peregnek le előttem, de nem hiszek benne, hogy ezen a ponton meg kellene halnom. Egyrészt, mert nem történt olyasmi, nem ért olyan sérülés, ami miatt ennyire rossz lenne a helyzet. Másrészt nem tehetem meg, hogy magára hagyom azokat, akik számítanak rám. Úgyhogy egyik kezem nekifeszítem a földnek, hogy fejem arrébb tudjam fordítani. Zajt hallok, és mintha az imént egyszer ütötték volna már meg ugyanezek a zörgések és halk, ziháló sóhajok a fülem. Tompa puffanás hallatszik, az avar recsegésében egy alak ér földet. Megismerem illatát, még ha a szó szoros értelmében nem is szagolgatom se most, se nem tettem eddig hasonlót. De hát farkas vagyok. Igen, egy farkas, aki hason fekszik meztelen a földön, és bevallom, bár jó idő van, azért a gerincemen végignyaló langyos szél megborzongat kicsit.
Ép kezem a fejem alá húzom, könyökömre próbálok támaszkodni, hogy felnézzek a nőre.
Bár a másik karom nagyon fáj, meg tudom mozdítani. Ujjaimat Alyssa csuklójára fonom egy farkashoz illő hirtelenséggel, és a földre rántom őt. Hátára nyomom, és mereven pillantok szemeibe egész közelről.
- Mielőtt megkérdezem, jól vagy-e, tisztázzuk. Ugye nem akarsz újságcikket írni rólam?- vetem fel a kérdést a szükségesnél egy árnyalatnyival keményebb hangon. Hallanom kell. Biztató választ kell hallanom, hogy megnyugodhassak, és hogy ne kelljen maradék erőmet épp ellene használnom, akin most, ahogy lenézek rá, pontosan látom a jelenet riadalmainak minden nyomát. Féltem őt, de féltem a farkas-létemet is. Nem akarom, hogy baja essen, és amúgy is, fel-felszisszenek a karomon lévő seb miatt. Eleresztem hát, és másik karomat megfeszítve támaszkodom fölé. Sérült karom csak leengedem testének másik oldalán, és bízom benne, hogy nem jut eszébe bárhová máshová nézni a szememen kívül, elvégre a pléd rajtam, de ahogy fölé hajolok, talán láthatna olyat, amit nem akar esetleg. Felsóhajtok.
- Nem, kezdjük ezt elölről- mondom most már jóval lágyabb hangon, fájó mosoly rándul arcomon. Derűs pillantást vetek riadt tekintetébe, szívesen simítanék végig az arcán, de nincs szabad, használható kezem. Vállam feszül, de elbírja súlyomat, és inkább vagyok biztonságot adó tető most a feje fölött, még míg bírom.
- Szóval ezek után nem hagyhatom, hogy a sátorban aludj egyedül, aggódnék, hogy bajod esik. Ha visszajön a Hold, én újra át fogok alakulni... Mert igen, farkas vagyok, bár utálom, hogy most már itt leszel te is abban a szűk körben, akik tudják. Szóval farkasként vigyázni fogok rád ma éjjel, de esélytelen, hogy ebben a sátorban és itt töltsük az éjszakát, mert nagyon veszélyes. Úgy néz ki, ez a fajtám jobb-rosszabb egyedeinek egyaránt kedves búvóhelye.
Sóhajtok még egyet, mélyre nyelem tüdőmbe a kifogyni készülő levegőt. Langyos idő van. Kezem izma kicsit gyengül, inkább lefordulok hát a lányról, és oldalt melléfekszem. A pléd tökéletesen takar mellkasom felétől lefelé, és inkább ez, mint az, hogyha testemet az övének nyomtam volna, mint valami perverz. A helyzet annyira azért nem közeli, nem privát, nem romantikus.
- De ez egyet jelent azzal, hogy megkérlek, ne írj cikket erről a dologról. Arról, hogy megöltem egy... Egy fajtársamat- javítom ki magam, mielőtt még újabb faj létezéséről tájékoztatnám. Nem baj, ha nem tud mindent. Már így is látom, hogy fél.

Vissza az elejére Go down

About...
Alyssa M. Ricci
Halandó
Halandó
Alyssa M. Ricci
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
66
Kapcsolatok: :

Milan U. Lowes
Russel A. Ricci

Rionei lakhely: :
Városperem / Via Cardano 3.

Hozzászólások száma: :
45

Regisztráció: :
2013. May. 19.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyHétf. Júl. 01, 2013 7:16 pm

Milan U. Lowes


Még inkább igyekszem ellátni a sebet, amit miattam szerzett. Rég éreztem magam ilyen szörnyen, mint most. Én tényleg nem akartam, hogy ez legyen. Dehogy akartam, hogy bárki szenvedjen az ostoba húzásom miatt. De nem tehetek róla. Muszáj vagyok írni olyat, ami másokat is érdekel, hogy végre magasabb szintre léphessek. Ez pedig egy olyan téma. Kit ne érdekelnének azok az lények, akik hold hatására átváltoznak. Joguk van az embereknek tudni azt, hogy kik között élnek nap mint nap. A gyerekek kikkel járnak iskolába és minden egyéb. Nem vagyok ellene senkinek sem. Sőt, mindenkit olyannak fogadok el, amilyen. De ez akkor is egy nagy sztori kezdete. Talán címlap is lehet belőle. A főnököm nagyon örülne már egy értelmes cikknek. Ráadásul ki sem kell találnom a részleteket, mert az imént történtek valós alapot adnak neki. Csak kár, hogy nem csináltam felvételt, vagy hanganyagot. Majdcsak nem lesz gond.
Nem értem miért hoztam el egy plusz plédet, mikor nem vagyok egy fázós típus, viszont most jó, hogy nálam volt. Elég nagy ahhoz, hogy betakarja teljesen addig ameddig kell. Volt hogy Russal kénytelenek voltunk ketten egy pléd alá kuporodni. Nem voltunk egymáshoz túlzottan közel, mégis volt anyag bőven.
Hagyom, hogy Milan úgy mozogjon ahogy akar. Eszem ágában sem volt leszorítani, hogy már pedig ott marad. Ő érzi, hogy hogy van, ahogy csak én azt, hogy mennyire ütöttem meg magam. Arra azonban nem számítottam, amit tett. Még ilyen harc után is, ilyen sérüléssel annyi erő van benne, hogy a földre rántson és maga alá temessen. Lélegzetem elakad és szívem is szabálytalanul vert hirtelen. Rég volt bárki is ilyen közel hozzám. Ráadásul nincs is rajta ruha. Semmi, csak a plédem a hátán. Nem akarok zavarba jönni, még azt hinné, sosem voltam senkivel, vagy ... ilyesmi. Pedig de, mármint voltam, csak épp ... ez most más. Nagyon más.
Ajkaim égni kezdenek a vágytól, hogy érintsék övét de ... ez őrült gondolat. Inkább szemeibe nézek, melyek egyenesen rám szegeződnek. Nem tudok hirtelen válaszolni rá. Ezt nagyon át kell gondolnom, hisz ... a jövőm a tét. Vagy meglesz ez a cikk, vagy maradok a középszintű kategóriában, mint újságíró. Tényleg a munkámmal játszok, de ha így néz rám tovább, abba is belemegyek, hogy levágják a hajamat teljesen.
Mikor meghallom sziszegését, csak akkor térek vissza a jelenbe, ahol miattam kellett megsérülnie. Szabad karommal megfogom jobb karját a bicepszénél. Hű ...
- Ne erőltesd, inkább pihenj ... kérlek. - hangom kissé erőtlen a félelemtől, de továbbra is kedves és lágyan csengő. Nagyot nyelek , mikor az előzőhöz képest, jóval lágyabban szól hozzám. Kihat az arcvonásaira és tekintetére is. Tuti van valakije. Ilyen pasi kincs.
Belső istennőm boldogan bólogat, mikor azt mondja aggódik értem. Nem tudok szóhoz jutni. Ez nálam pedig hát hogy is mondjam ... még nem fordult elő. Minden helyzetből jól kivágom magam és a szavakkal is jól bánok, de most egyet sem találok.
Le sem veszem róla a szemem, míg mellém heveredik. Felé fordulok és én is az oldalamra fekszek. Már megint az a cikk. Ezen még gondolkodnom kellene elég sokat, de nincs már időm. Nagyot sóhajtok és bebújok én is hozzá a takaró alá. Hozzábújok, mint aki fázik és arcomat mellkasába temetem.
- Ennyire fontos neked az a cikk? Tudod, hogy ez a munkám. Ezzel keresem meg a megélhetésemet ... - halk nyögés hagyja el számat, amiért megadom magam neki.
- Rendben ... legyen. Nem írok egy sort sem rólad. És hogy válaszoljak a fel nem tett kérdésedre ... jobban vagyok, mint te, vagy mint amennyire lehetnék, ha nem vagy itt. Köszönöm és hálás vagyok érte, de most bűntudatom van, amiért megsérültél miattam. - halkan motyogom magam elé.

Vissza az elejére Go down

About...
Milan U. Lowes
Farkasember
Farkasember
Milan U. Lowes
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
124
Valódi kor: :
40
Kapcsolatok: :
húgom: Kyraih Lanisee
nevelt fiam??? Jeremy Jack Lowes
legjobb haverom: Jack D. Netenly
ismerem őket: Tya Petite, Dailen Nesgale
Rionei lakhely: :
65/a viale isola ogigia

Foglalkozás: :
még semmi, katona voltam régebben

Hozzászólások száma: :
81

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant EmptyKedd Júl. 02, 2013 9:46 am

Alyssa M. Ricci



Fájó vállam nem veszi el egészen az eszemet, bár az ösztöneimet még inkább megerősíti, mint a telihold ereje, még ha most a felhők mögé bújt is a szomszédos égitest. Ahogy összekapcsolódik a tekintetünk, rossz előérzetem támad. Érintése, szavai eljutnak hozzám, és a bennem élő állathoz is. Nem tudom megmagyarázni, ami eluralkodik rajtam - talán a telihold miatt. Ne erőltessem magam? De hiszen már nem érzek fájdalmat. Az adrenalin elnyomja. Farkas alakomat nem veszem fel újra, míg a fény fentről rá nem kényszerít, de szörnyeteg bennem elégedetlenül morog. Tekintetem végigsiklik a még nyugtalanul ziháló nő arcán, nyakán. Haja szétzilálódott, ruhája is meggyűrődött és bekoszolódott. A látványa hergeli a farkast bennem, és izgatja a férfit - és még hozzám is bújik, amit talán én a helyében nem kockáztattam volna meg.
- A munkád- ismétlem határozott hangom. Fájó karomban megfeszülnek kissé az izmok, a vér már megszáradt a seben, elmúlt minden különösebb veszély. Ujjaim tincsei közé fúrom, végigsimítok haja közt, majd kezem a vállára eresztem.
- Farkas vagyok- hangom állatias, ahogy morgok, forró lélegzetem az arcát perzseli. - Ha írsz rólam, én az életemet vesztem el, és a családomat... Mindent.
Szél söpör végig a fák közt, de a felhők a helyükön maradnak. A sötét energia tüdőmbe áramlik, feléleszti lényemet, ösztönössé tesz. Ahogy beszél, egy pillanat alatt döntöm a hátára és kerülök újra felé, szemem mozgó száját figyeli, s már összpontosítanom kell, hogy beszédét tisztán érthessem.
- Rohadtul fáj- dörmögöm. Fáradt izmaim kitámasztanak, de centikre kerül szám az arcától. - Jó, hogy te legalább jól vagy.
Szívem dobogásának hevét először csak a torkomban, majd már a fejemben, a halántékomban érzem. Ez az erő elveszi józanságomat, de megszüntet minden fájdalmat bennem. A farkaslét velejárója, hogy nagy erő kell hozzá teliholdkor, hogy megőrizzük épnek a tudatunk. Van alkalom, mikor képessé válunk rá. De ruhátlanul fekve egy gyönyörű nő fölött, akinek riadt remegésén kívül minden feromonját is pontosan érzem, mintha állat volnék... Ez nem az a helyzet.
- Nekem is lesz bűntudatom. Azzal, hogy idemásztál, nagy hibát követtél el- mondom határozott, mély árnyalatú, recsegő hangon. Szemem az ő szemei és ajka közt cikázik, figyelem pupilláját, ahogy tágul, amint közelebb hajolok hozzá. Még közelebb.
Igen, hatalmas hibát követett el. Érzem bőrét a bőrömön, szaggatott légzése csiklandozza az állam, nyakam. Szemeim felvillannak az ösztönös éhségtől és vágytól. Több köszön elő belőlem, mint a farkas. Nagy adag forró levegőt eresztek ki a tüdőmből, s nyitott szám nyomom az övére. Sérült kezem ujjai megállapodnak nyakán, míg másik könyökömön támaszkodom. Nyelvem végighúzom száján, majd ajkainak résén be is hatolok vele. Lassú határozottsággal, mégis mohón kutatok nyelve után, és veszem el tőle a csókot, melyre talán már azóta éhezem, hogy először megpillantottam őt. A végtelenségig nyújtott másodpercek elteltével nyelvem végigsúrolja még egyszer az övét, ha el nem tol előbb magától, és térdeim letéve két lábam izmaira támaszkodom. Miközben felegyenesedem és felállok, két kezem már a plédet csavarja altestem köré, hogy véletlenül se lásson semmit, amit nem kellene. Megállok fölötte, két kezem közül az épet nyújtom oda, hogy felsegítsem őt. Egy újabb, hűvösebb fuvallat visszahozza a józanságomat. Érzem, hogy vihar lesz, nagy esők jönnek a tenger felől.
- Menjünk- dörgöm. Némi szégyenérzet, bűntudat teszi magáévá a lelkem, nem tudom, volt-e jogom ehhez, amit az előbb tettem. És hogy miért? Nem tudnék felelni, ha megkérdezi, így remélem, egyelőre ő sem akar szót ejteni róla. Felsegítem, majd eleresztem, és szilárd léptekkel indulok vissza a sátor felé.
- A hold bármikor visszajöhet. Szedd össze, ami feltétlen kell, a kocsiban fogsz aludni- mondom kemény hangon. Még mindig nem vagyok biztos benne, hogy rendben leszünk.

Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant   Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant Empty

Vissza az elejére Go down
 

Telihold jegyzetfüzettel - Alyssa megismeri Milant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Alyssa Moanah Ricci

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Óváros :: Ősi kastély :: Múzeumszárny-