KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Lysandra Eril Morning  Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Lysandra Eril Morning  Armina10

Lysandra Eril Morning  Hirdet10

Megosztás
 

 Lysandra Eril Morning

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Lysandra E. Morning
Vérfarkas
Vérfarkas
Lysandra E. Morning
Faj: :
Vérfarkas
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
0
Foglalkozás: :
bérgyilkos

Hozzászólások száma: :
2

Regisztráció: :
2013. Jun. 06.


Lysandra Eril Morning  Empty
TémanyitásTárgy: Lysandra Eril Morning    Lysandra Eril Morning  EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 11:07 pm

Lysandra Eril Morning



Lysandra Eril Morning  Tumblr_mfzdhw5hl41s1pqe5o1_500

Vérfarkas hibrid ××× 789 ××× Kasztília /Aragónia tartomány/ Teruel városa 1224. januárjának, harmadik hetében, egy hétfői napon ××× Monica Bellucci


Jellemem


A démon:
superbia (a kevélység): több vagy, mint én azt hiszed. Több vagy puszta fogalomnál azt hiszed. Több vagy mint jelentéktelen porhüvely azt hiszed. Felettem állsz azt hiszed. Számomra nem vagy más, mint törékeny csont, rothadó hús, jelentéktelen légypiszok. Nem vagy több egy járó tárgynál, egy eszköznél, makacs akaratnál. Nem vagy számomra senki sem, csak csont, rothadó hús és bőr...

avaritia (a fösvénység): kell nekem. Szükségem van rá. Megszerzem. Ha a tiéd, úgyis elkívánom. Az életed is a tiéd. Nem sokáig...

luxuria (a bujaság): gyere kedves. Édes csókot lehelek szádra. Köréd fonom a puha combokat s hagyom, hogy ujjaid lopott érintést tegyenek rajtam. Érezni akarom. Élvezni akarom. Elvenni akarom. Gyönyör kell. Nem pedig te, de elhitetem veled, hogy mégis te kellesz nekem...

invidia ( az irigység): kell nekem. Akarom. Tiéd?! Elveszem. Nem adod?! Enyém nem lehet?! Jó hát tiéd sem. Széttépem, marcangolom, tönkreteszem.

gula (a torkosság): szagok, ízek, színek, betöltik érzékeim. Véred s húsod kell. Ha ilyenre áhítozom, próbálj meg elbújni vagy futni, de egy sötét ígéretem van számodra: NEM FOG MENNI...

ira (a harag): gyilkol, tép, nem érdekel, török zúzok, hurrikán, vér és sikoly, testrészek, tönkreteszem, magány, bánat, keserűség. Káosz kell nekem...

acedia (a jóra való restség): segítenék én, de nem tudok. Kiáltanám, hogy nem tehetem, de torkomon akadnak a nagy szavak. A vágy hajt. A vágya annak, hogy lássam szenvedésed, s beletaszítsam tested a pokol kénköves bugyraiba. Akaratom szembeszáll a józan ésszel. Az akaratom győz...

A porhüvely: egyszerűen csak a démon ellenpólusa...


Stílusom

Szem: aranybarna színű, mandulavágású.
Haj: éjsötét, hosszú, göndör .
Testalkat: telt, nőies, karcsú.
Magasság: 168 cm.
Súly: 45 kg.
Rassz: Europid.
Bőrszín: hófehér, némi arany barnás beütéssel.
Ruházat: nőies, fekete vagy vörös színű ruhadarabok.
Megjegyzés: farkasalakban szürke színű; a bal mellén van egy aprócska szív alakú anyajegy.


Élettörténetem

1252. Teruel

Sötét volt az éj. A hold s a csillagok is elbújtak, mintha nem akarták volna látni a világ mocskát, melyet mi, az ember, ez a gyarló nép terjesztünk. A szél sem mozdult. Különös. Mintha várnának valamire. Az anyám, intő jelként venné ezeket a jeleket, de én nem az anyám vagyok. Én már nem vagyok az éjipillangók gyöngye. Nekem sikerült kikerülnöm a város alvilágából. Asszony vagyok. Eidolon asszonya... - ujjaimat a még lapos hasfalamra csúsztatom s óvón átkarolom magamat - .... s az ő gyermekét hordom a szívem alatt.
S ahogy a macskaköves utakat járom, mintha a világ s az éj egy gonosz tréfát űzne velem, hirtelen egy idegen ugrik elém. Sziluettje sötét, testes, valószínűleg férfi. Arcának vonásait elrejtik az árnyak, de a sötétségben smaragdszín macskaszemek ontják rám fényüket s amint belenézek úgy érzem szinte éget. S hirtelen elsötétül a világ...

°°°

Alkhologőz mámor, testek hullámzása. Valami nehéz nehezedik rám. Valami mozog a bensőmben. Lihegés. Egész közelről. Szaglószervem felhámját a mézbor édes illata és egy bőzös lehellett csapja meg. Valami fickándozik a számban. Olyan, mint valami féreg, kiakarom köpni, de nem megy. Nem merek ráharapni, hogy megöljem, mert már így is érdekes íze van s kitudja, mit tartalmaz a belsősége.
A féreg kikerül a számból, a fejem oldalra bicsaklik. Szemhéjaim megrebbenek, aranybarna szembogaram feltárul. Orrlyukaim kitágulnak. Férfiak. Kaján, gonoszkodó mosoly arcukon. Némelyik iszogat, valamelyik nőzik s van amelyik a hímtagját kényezteti. De ott az a zöld szempár is. Most is érzem, hogy éget a tekintete. A szemembe néz s valami undorral vegyített csodálat tükröződik benne, némi kéjvágy, de leginkább hatalom. Lehunyom szeme s hagyom, hoyg elnyeljen a sötétség.

°°°

Fejemet a falnak támasztom. Balom ökölbe szorul. Ujjaim belevájnak a lágy bőrbe. Valamilyen meleg folyadék végigcsorog a kézfejemen. Valószínűleg vér. Érzem is fémes szagát, de az nem a kezemből árad, hanem a levágott fejből, melynek aranyszőke, vértől ragacsos tincseit jobbom simogatja. Nem nézek rá. Tekintetem előre mered és dühösen bámulom a pince, rácsos ajtaját. Börtön. A zöld szemű börtöne. Megbüntetett. Elvett, elpusztított a számomra fontos dolgokból mindent. Szörnyeteggé tett...
Egy morgás szakad fel torkomból. Mélyen, állatiasan rezonál. Összehúzom magam, eldőlök a fal mellett s arcomat Eidolon arcához szorítom. Simogatom, babusgatom a fejét. Ökölbe szorított kezemet pedig üres méhemhez szorítom. Jó magam is az vagyok, üres. Hiába égetnek a lelki sebek, hiába karcolja érzéseim felszínét a bűntudat, a düh. Hiába ég a harapásnyom a csípőmön, hiába lángol a testem a gerincemet meghajlító, a csontropogtató fájdalomtól. Én akkor is üres vagyok.

template by Á.L.J. @ VL

Vissza az elejére Go down

About...
Kyraih Lanisee
Vámpírtanítvány
Vámpírtanítvány
Kyraih Lanisee
Faj: :
Vámpír
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
237
Valódi kor: :
37
Kapcsolatok: :

~ Kicsi Szívem Jeremy Jack Lowes
~ volt Kedvesem Jack D. Netenly
~ ismerősöm Giselle deMaucine
~ régebbi ismerősöm Garyl Nazanek és Tya Petite, Dailen Nesgale, Roy Mustang

Rionei lakhely: :
Viale Isola Ogigia 65/a

Honnan jött: :
Hungary & France

Foglalkozás: :
költőként, újságíróként próbálok megélni

Emlékek: :

Moire de Lansban lettem vámpír, előtte vámpírvadász voltam. Ott ismertem meg Jacket, akibe beleszerettem, és akivel azóta külön vagyunk, ami az én hibám. Most a rám talált bátyámmal, Milannal lakom, és nevelt kisfiammal, Jeremy Jackkel.


Hozzászólások száma: :
122

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Lysandra Eril Morning  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lysandra Eril Morning    Lysandra Eril Morning  EmptySzer. Jún. 19, 2013 2:48 pm

Elfogadva!
Hmm Rolling Eyes Mit ne mondjak, ilyen különleges nőt nem láttam még a városfalak között. Kíváncsi vagyok rád, Gonoszka!
Foglalj avit, lakhelyet és vár Rione!
Vissza az elejére Go down
 

Lysandra Eril Morning

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Interaktív Központ :: Nyilvántartási Központ :: Rione lakossága :: Hibridek-