KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Armina10

3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Hirdet10

Megosztás
 

 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptyKedd Júl. 17, 2012 9:46 am


Bármennyire szeretett Eroin lustálkodni világ életében, most lassan egalább ezer éve nem volt ideje rá. Hosszabb-rövidebb napok köszöntöttek rá, melyekből nem egyet szerelme, Lilia társaságában volt szerencséje eltölteni, és mostanra elhatározta, hogy kicsit kipiheni magát. Ezen a szép reggelen tehát Eroin, amint kiteszi szigorúan először a jobb, majd a bal lábát az ágyból, ledobja magáról a takarót és elindul a zuhanyzója felé, kapásból arra kezdi keresni az ötleteket, hogy végre kimozduljon a lakásból, de ugyanakkor el is kényelmesedjen egy kicsit. A lustaság fél egészség, és ő mostanában kezdte szinte betegnek érezni magát kedvenc hobbija, a laza semmittevés nélkül.
Letusol, és mire megtörölközik, máris érezni kezdi bőrén a víz hiányát. Alsónadrág helyett fürdőnadrágját húzza ki a szekrényből, abba öltözik fel, bepakol egyik szürke hátizsákjába, és zöld alsója fölé sötétkék farmert húz világoskék pólóval. Zoknit nem is vesz fel, csak belelép az egyetlen olyan strandpapucsába, amiben esetleg futni is tud, de ahogy kilép az utcára, kénytelen megállapítani,hogy sajnos épp egyáltalán nincs strandidő. Jobb híján a Termálfürdő felé veszi az irányt, szemöldöke megfeszül, ahogy folyószínű íriszei végigsúrolják a környezetét, az utcákon sétálgató embereket.
Nem igazán büszkélkedhet még új ismerősökkel, mióta Liliával Rionéba jött. Mondhatni, senkivel sem találkozott, aki maradandó nyomot hagyott volna benne, és nagyon bánta most, hogy legalább egykori francia ismerőseitől nem kért el egyetlen címet vagy telefonszámot sem, hogy tarthatná velük a kapcsolatot. De legalább abban az egyben biztos lehetett, hogy a termálvíz ugyanolyan kellemes lesz, mint amilyen máskor és máshol is lenni szokott, és ha már így adódott, legfeljebb kiélvezi egyedül, semmi probléma. Őszintén szólva azonban, Eroin inkább mondható társasági lénynek, vagy nevetséges szóval kifejezve "falkistának", mint magányos farkasnak. És úgy, olyan figyelő pillantással méregeti a fürdő bejáratánál és a pénztárnál álldogálókat, mintha máris azt a személyt keresné, akivel barátkozni, ismerkedni kezdhet. Ám egyelőre senkit sem pillant meg, és most kezd hiányozni neki a francia városka, ahol legalább bármelyik pillanatban előfordulhatott, hogy hátulról a nyakába ugrik valaki afeletti örömében, hogy végre újra találkoznak. Viszont mivel azokat az embereket - és más lényeket - Franciaországban hagyta, így aztán erről a vágyakozásáról ideje volt letennie.

Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés CIxuq
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés HZCIX


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptyKedd Júl. 17, 2012 10:26 am

-Ilyen nincs! – kiáltottam fel hangosan, amikor kinéztem az ablakon. Másfél órája még derült ég volt. Körülbelül másfél-két óráig ébredeztem és készülődtem. Második napja voltam Tyáéknál, és a vidám strandolástól úgy kedvet kaptam, hogy ma is odaindultam volna. Persze egyedül, mert a párocskának egyéb dolga akadt a városban, ami számomra túl unalmasnak tűnt, hogy valamelyikükkel tartsak.
Még ágyban voltam, amikor barátnőm ismertette velem az útitervüket. A kaput a földhivatal tette be, látványosan visszabújtam a takaróm alá, és megbeszéltük, hogy ma egyedül fedezem fel a város.
Most itt állok, strand felszerelésben és döbbenten bámulom a felhőket. Nyöszörögve csoszogok el a nappaliban a kanapéig és arccal előre rádőlök. Szitkozódok egy sort, majd nagy „szenvedések” közepette megfordulok, és a távirányítóval bekapcsolom a tévét.
„Reklám, reklám, reklám. Jaj, ez vicces!”
A kedvencem után, aminek fejből tudom a szövegét, és vele együtt énekelem, egy termálfürdő reklámja ugrik be. Kiguvadó szemekkel nézem, milyen jó hely. És automatikusan megállapítom, hogy nincs rá pénzem. Nem mintha mondtak volna árat. Aztán vállat vonva beadom a derekam a kisördögömnek, és térképet keresek, a címért. Most nyaralni jöttem. Igen is szórhatom most a pénzt. Nagy nehezen, de ráakadok a keresett utcára, és kisilabizálom a tömegközlekedési lehetőségeket. Egész egyszerű. Összeszedem a holmimat, és elindulok a buszmegálló felé. Nem kellett sokat várnom szerencsére a buszra. Mondjuk, egy: lekéstem, kettő: itt még a buszok is késnek. Azt hiszem megtaláltam a nekem való országot. Ha nem is maradok itt sokáig, sűrűn fogok itt nyaralni.
A város teljesen elbűvölt. Annyira jó hangulatot sugároz magából. Olyan nehéz elképzelni, hogy még itt is vannak vámpírok, bár mint azt már tudjuk, vattacukorföldön is ott vannak ezek a ragadozók, de akkor is!
Addig, addig bámulok kifelé, hogy majdnem elhagyom a megállómat. Vadul csapok a gombra és a sofőr még idejében fékez le. Vad vezetési stílusok uralkodnak, itt kérem szépen! És senki se dudál…
Elköszönök a vigyori sofőrtől és visszasétálok a Termálfürdő fala mentén a bejáratához. Sor, már ha nevezhető annak, van. Értem ezalatt, hogy a turisták szépen sorakoznak, az olaszok meg furakodnak. Mielőtt beállnék, hogy aztán a végén döbbenjek rá a vad árakra, előre sétálok, hogy meg nézzem őket. A sorban haladva valami ismerőset érzek. Vadul kapom irányba a fejemet. A női és a vadászösztönöm összekovácsolt erővel iránytűt alkotva mutat a férfi felé. Nem hiszek a szememnek. Mintha Eroin-t látnám.
- Eroin? – kérdem fél hangosan. Mikor felém fordul, már biztos vagyok benne.
- Hahaha – ugrok a nyakába – Hát te is itt vagy? Mióta? Jaj,de jó újra látni!

Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptyKedd Júl. 17, 2012 8:34 pm


Nem is tudja mire vélni a sorban, amikor farkas-szaglása hirtelen valami ismerős aromát érez, szaglómezőin már mintha érezte volna ezeket a bizonyos aromacsápokat, melyek ellepik egész tudatát, hogy elméjének falain belül egy rég feledett kép vagy arc után kutakodjanak. Feje forgatására azonban végtelenül lustának érzi magát, még akkor is, ha ösztönei, ha nem is veszélyt, de valamiféle helyzetet érzékelnek, és a következő pillanatban már hátán érzi valakinek a tekintetét.
Éles női hang üti meg fülét, testére egy női test súlya nehezedik. Megismeri a hangot, bár arcot még mindig nem tud társítani hozzá. Sok emberrrel találkozott már, de Olaszország szép földjén nem nagyon akadt még ismerőse, szóval ezek után meg sem nagyon lepődne rajta, ha valaki csak benézte volna, és nem is ő lenne az. Bár ismeri bárki az Eroin nevet, lehet itt bárki más is Eroin, aki nem ő?
A nyakára kulcsolódó kezeket lefejti, és megfordul. Felméri tekintetével a most már teljesen ismerős arcot, a szájat, melyre egyszer régen már csak heccből rátapasztotta saját ajkait. Bár azóta foglalt, még rémlik neki, hogy a nő éppenséggel nem csókolt rosszul, de nem nagyon gondolja most tovább ezt a szituációt.
- Hát helló! - mondja megörülve, és erős karjai közé kapja a rég látott nőt. A neve után sem kell soká kutatnia emlékezetében: Eva, a nagyszájú vadász, akit felhívott magához, hogy ne kelljen a vasútnál várakoznia. Heccnek érezné príma memóriáját megmutatni, mondhatni fitogtatni a farkasok remek emlékezetét, és megkérdezni a nőtől, odaért-e végül hozzá az a bizonyos férfiismerős. De nem teszi inkább, sőt még csak meg sem szólal, míg egészen meg nem nézte magának a nőt, van-e rajta bármi változás, de semmi. Ez az Eva pontosan az az Eva, akivel aztán annyiszor összefutott még, és akitől épp ideje lenne egy telefonszámot kérnie, mert már elvesztette a régit.
- Hogy vagy? És hogy kerülsz ide? - kérdi meglepetten mély hangján, majd rögtön válaszol is a kissé költőinek hangzó kérdésre, mely a nőtől származik. - Én ideköltöztem Olaszországba a barátnőmmel együtt. Meglepő, igen, mondhatni megállapodtam, de remélem, attól, hogy már nem vagyok akkora macsó, még haverok maradunk, ha már így rád akadtam - kacsint, és fülig érő vigyort ereszt meg, majd rögtön el is némul, és csak várja Eva válaszát.
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés CIxuq
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés HZCIX


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptyKedd Júl. 17, 2012 10:31 pm

Lefejt magáról és jobban megnéz, hogy beazonosítson. Hát már nem emlékszel rám, öreg farkas? Nincs időm kimondani, mert bevillan az agyába, és jól megszorongat. Érzem, ahogy a csontjaim "összemorzsolódnak".
- Ah, én még törékeny vagyok - mondom nevetve, majd, mikor elenged én is válaszolok az ő kérdéseire.
- Két jó barátom összeházasodik és az esküvőjükre jöttem. Majd csak augusztusban lesz, de már korábban itt akartam lenni. Rám bízták a leánybúcsút is. Képzelheted mi lesz ott! - vigyorgok.
- De nocsak nocsak hát valakinek sikerült befognia téged is?
Emlékszem még milyen komoly beszélgetést folytattunk arról, ki az ideális társ, és hogy neki nem lesz olyan, állítása szerint, meg egyebek. De jó volt látni a csillogást a szemében, amikor a párjáról beszélt. A farkasok egy életre választanak társat magukra, vajon ez a farkasemberekben is benne van, vagy maradt bennük elég a férfi emberből, aki ösztönösen repked, hogy szét szórja a génjeit.
- Miért lenne baj? Csak örülök neki. Jó látni a boldogságod. Na, de hogy-hogy itt látlak? Termálfürdő? Kell neked is egy kis kényeztetés?
Rám igazán rám férne minimum egy masszázs. De biztos a tenger meleg vízre akartam cserélni? Amit beleülök biztosan megváltozik a véleményem.
- Egy pillanat és jövök.
Hátra furok ellenőrizni, hogy mennyi pontosan az ára. Meglepően jó. Azt hiszem ma adni fogok magamra. Visszasietek és mosolyogva állok be mellé a sorba. Furakodni? Én?
- Nos, és mond csak hol ismerted meg életed szerelmét? Vagy ezt már inkább bent mesélnéd el?
Közben még annyi kérdés merül fel bennem. Vajon most is olyan puccos a lakása, mint anno? Mi hozta pont ide? Még vajon mindig ugyan azon a véleményen van a többi lénnyel szemben? Változott valami? De türelmesnek kell lennem, szerintem lesz még időm rákérdezni. A vigyor letörölhetetlen az arcomról. Egy régi ismerős arc olyan kémiai kölcsönhatásokat indít be, hogy az ember arca akaratlanul is mosolyra húzódik.
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptySzer. Júl. 18, 2012 8:01 am


Ahogy végigpillant a nőn, elfogja az a régi érzés, ami még megszokott volt számára, mikor Evával megismerkedett. Állandóan kint töltötte estéit a szabadban, rohangászott, mondhatni, ismerkedett más emberekkel és farkasokkal, olykor vámpírokkal harcolt. A világ azóta megváltozott, egy vámpír a szerelme, és ezt lehet, hogy most rögtön inkább nem is szeretné Eva tudtára adni, akiről tudja, hogy jó vadász, aki komolyan veszi a munkáját. Aki annak idején még őt is megtámadta volna. De nem úgy esett. Eroin persze nem bánja kicsit sem, hogy azóta is igen jó kapcsolatban vannak. Sőt hiányzik már neki Lilia minden percben, amikor nincs vele, de azért néha szüksége van arra is, hogy kimozduljon, és lám, milyen jól tette ezúttal, hiszen talán legkedvsebb Moire de lans-i barátjába botlott.
- Törékeny? Bocs, bocs, a hirtelen jött öröm - vigyorog. - És nem is emlékeztem rá, hogy porcelánból formáztak. Vagy üvegfúvóval készültél? - nevet fel, aztán folytatja is. - Akárhogy is van, nagyon örülök neki, hogy itt vagy, azt hittem, sosem futunk többet össze, és elhagytam a telefonszámod is, amit még most mondj el újra.
Jobb ötlete támad, kiveszi zsebéből a telefonját, feloldja a billentyűzárat, majd átnyújtja Evának, hogy beleírhassa a számot.
- Bizony, el vagyok kapva, és már nincs időm annyit lustálkodni, gondoltam, itt kétszeres pontot ér!
Végigköveti Eva mozdulatait, míg elsétál, majd visszatér. Mindig szeret figyelni mindenre, holott sokszor egy álmatag szőrmónak nézik. Tény, hogy másik énjét még kevesen látták, de azért nem kell róla megfeledkezni. Ahogy Eva újra kérdez, felpillant rá ismét, mintegy visszatér a valóságba nosztalgikus elmélkedéséből, és vigyorog egyet. Elindul befelé a lánnyal, megáll, és egész testével eltakarja a jegyvásárló ablakot.
- Két jegyet kérek. Igen, teljeset, az élményfürdőbe is. Csak természetes - nevet. Kifizeti, majd kezénél fogva azért finomabb mozdulattal maga után húzza Evát.
- Megvárom, míg átöltözöl, ha kell - mondja lelkesen. - Addig gondolkodom, hogy is volt a sztori - füllent, mert leginkább csak azon gondolkodik, be kellene-e róla számolnia, hogy "élete szerelme", azaz Lil egy vámpír. Valahol mélyen azért bízik benne, hogy Eva el tudja ezt is fogadni, mert kedves számára a rég elveszettnek hitt, és most visszakapott barátság.
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés CIxuq
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés HZCIX


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptySzer. Júl. 18, 2012 6:01 pm

Elveszem a telefont és gyorsan bepötyögöm a számomat. Visszanyújtom és hallgatom az indokát.
Amikor a kasszához érünk, elállja az utat. Reménytelenül próbálom arrébb mozdítani, vagy elé furakodni.
- Na! Ne-nem ke…arrr.. naaa..ne!
Reménytelen a küzdelmem. Magában biztosan jót röhög. Átveszi a jegyeket. A karomnál fogva finoman behúz.
- Komolyan nem kellett volna megvenned nekem is. Kifizetem! - mondom, de rá se hederít, helyette elküld átöltözni. Elindulok a jelzés felé. Benn választok egy szekrényt, amibe belerakom a ruhám, a táskám és a pénztárcám. Majd visszajövök, ha szükségem lesz rá. Bepötyögök egy kódot, majd a csípőm köré tekerem a törölközőt, és kisasszézok Eroinhoz. Mintha meglepte volna a gyorsaságom, vagy csak nagyon elmélyült volna a gondolataiban?
- Csak lepakoltam a dolgaim. Nem bízok az ilyen helyekben. A zárható szekrény tökéletes most nekem –magyarázkodom neki. - Nos, merre, uram?
Nem hagyom válaszolni:
- Ah, igaz is. Micsoda meglátás, uram. Akkor, hát erre!- indulok el az egyik irányba, szerencsémre a jóba, hacsak nem egy gonosz hely ez, ahol a táblák rosszul vannak kiírva. A hatalmas kupolás teremben egy óriási gőzölgő vizű medence tárult a szemünk elé. Antik római stílusú fehér kőoszlopok nyúltak a levegőbe, és római heverők helyettesítették a nyugágyakat és a padokat. A kupola tetejét színes üvegablakok díszítették körkörösen. Nagyon tetszett az egész hangulata. Elindulok a sötét barnás-sárgás kőpadlón, amihez hasonló volt a hívben is így az embernek úgy tűnt, mintha aranyban úszna, és lerakom a törölközőmet az egyik ilyen heverőre. Ide pakolhatunk. Szembefordulok drága farkasommal.
- Menjünk be! Menjünk be! – kezdek el ugrálni neki, mivel a hely megkövetelte magától, hogy használja az ember a forró vizet, sunyi módon a falak alján fújták be a hűvös levegőt. Ilyenkor fázni kezdünk, és alig várjuk, hogy belegázoljunk a meleg aranyba. Reménykedve nézek fel rá, majd a tekintetem megakad a kupolán és bambán, tátott szájjal bámulni kezdem. Azt hiszem össze kéne szednem magam, mert kezdek egyre infantilisabb lenni.
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 2:52 pm


Eroin máris nyugodtabban teszi el a telefonját, tudja, hogy most már egy barát biztosan van, akire számíthat unalmas estéin, vagy amikor esetleg bármi történne, amikor egy vámpírvadászra lehetne szüksége, szintén. De még mindig elgondolkodtatja az a kevésbé biztató tény, hogy ugyanez a vadászlány mit szól majd hozzá, hogy ő egy vámpírt szeret? Persze emiatt nem szakítana Lillel, és Evát sem vetné meg, de sajnálná, ha emiatt a barátságuknak meg kellene szakadnia.
Minden esetre gyorsan elveti a kissé kellemetlen gondolatot, helyette egyszerűen csak nevet egyet, és megrázza fejét Eva kijelentésére, hogy kifizetné a jegyét. Esélytelen. Van elég pénze neki, aki eleve aranyifjú, ha nem is örökké marad az, de azért elég lassan öregszik, noha semmi baj nincs a végtelen léttel, abban is van vidámság.
Megvárja, míg Eva visszatér az öltözőből, majd gyorsan végigszántja tekintetével a csinos női testet, elvégre ugyebár vakságot nem esküdött, noha az is teljesen igaz, hogy nincs szüksége senki másra Lilen kívül, és még a világ legszebbnek mondott nőjének szépségére is - igazából - vak, ha Lilre gondolhat, ha őt csókolhatja és ölelheti. De most épp Eva hangja húzza ki megint az elmélyült gondolatmenetéből, így aztán bólogat, vigyorog és elindul a lánnyal. Megszokta Eva kissé hiperaktív derűjét annak idején, korábbi, franciaországi találkozásaik során, és őszintén hiányolta is már ezt a fajta vidámságot, elvégre ő is hasonló személyiség, meg sem lepi, hogy így összebarátkoztak. Most pedig körbe sem nagyon néz, csak vállát rándítja meg, lekapja menetben magáról a pólót, előhúzza hátizsákjából a törölközőt. Az egyik padra hajítja ruháját, papucsát is leveszi, végignéz saját testén, megfeszíti felsőteste izmait. Elégedett magával, de hiszen farkas, miért is ne lenne az? Fülig érő vigyorral les Evára.
- Akkor dobd le azt a törcsit, és vágódjunk be a vízbe - javasolja, majd meg is indul. - Ígérem, nem fröcsköllek le. Forró vízzel nem is lenne értelme. Még, ha hideg volna - kacag, majd besétál, és hamar le is teszi magát az első ülésre, hogy kiélvezze a lustálkodás adta kiváló lehetőségeket.
- Mesélj, mi a helyzet veled? - teszi fel kérdését immár behunyt szemmel, és csak reméli, hogy Eva a közelében van, és meg is fogja hallani.
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés CIxuq
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés HZCIX


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptyVas. Aug. 19, 2012 6:04 am

Mire visszaeszmélek a valóságra Eroin már gázol bele a forró fürdőbe. Gyorsan utána futok. De az első lépés után összeszorítom a számat. Forró. Miért olyan meglepő ez? Lelassul a mozgásom, és hosszú küzdelmek után elérem őt is. Leülök mellé, és menten elolvadok. Lassan süllyedek bele egyre jobban a vízbe. Már az államig ér a víz, mikor megállok. Eroin mellettem szintén élvezi a gyógyfürdő átmelegítő hatását.
- Semmi különös - válaszolom a kérdésre, majd eszembe jut, hogy nem ez a megfelelő válasz ide. Máskor elmegy, de itt rendes beszélgetés folyik. Összeszedem a gondolataimat. Hiába. Szétúsznak a vízben.
- Vagyis nem teljesen - javítom ki magamat.
- A legjobb barátnőm férjhez megy, és az esküvőjükre jöttem. Már alig várom. Biztos szép lesz!
Csukott szemem előtt megjelenik a kép, és a filmtekercs forogni kezd. Tya a gyönyörű menyasszonyi ruhában, Dailen fess zakóban. Fülig szalad a szám. Olyan szépek együtt. Még mindig náluk dekkolok, és néha elkapom őket, amint csókolóznak. Ilyenkor meghúzódok, hiszen én vagyok a betolakodó. Ha tehetem este is kimozdulok. Kell nekik egy kis nyugi.
- Moire de Lansban se sok minden - mondom tovább - Részemről vége a szerződésemnek, és eltemettük a darabot. Igazából otthagyhatnám a Colombus Színházat. De még semmiben nem vagyok biztos. Nagy a késztetés, hogy maradjak, de nem tudom. Igazából, most, hogy találkoztam még egy ismerős arccal itt, kicsit megbillent a mérleg a "maradok" felé. De végül, majd az esküvő után dől el. De most te mesélj! - nógatom.
- Milyen itt élni? Szép a város, nem? Merre fele laktok a barátnőddel?
Kinyitom a szemem, és úgy figyelem az arcát, ahogy válaszol. Hirtelen beugrik az elég csavarokkal teli találkozásunk. Halkan felkuncogok. A jófej embereket, és a barátaimat sose szokványos módon ismertem meg. Mindegyikhez külön történet kapcsolódik amiben, kisebb-nagyobb mértékben, de hozom a formám. Ez jónak tekinthető, mert még mindig mellettem állnak.
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptySzer. Aug. 29, 2012 4:21 am


Észreveszi, hogy Eva mennyire nem oda figyel, ahol - amelyik világrészben - ő éppen beszél, de nincs baja a dologgal. Tudja jól, hogy a fürdő kikapcsolja az embert, ő maga is kikapcsolna, ha nem járna éppen a szája. Megszokta már, hogy Eva környezetében általában így kezd viselkedni, és tulajdonképpen semmi baja nincs is vele.
- Jó reggelt, Föld hívja Evitát - nevet fel Er, és meglengeti izmos karját a lány arca előtt. Vigyorogva követi nyomon a történet folyását a férjhez menő legjobb barátnőről, de úgy van vele, őt már talán csak nem ismerheti. Pedig ha tudná! De Eva nem mond nevet.
- Biztosan szép lesz, mint az esküdni készülő arák általában - bólogat nagyokat. Neki is van egy szerelme, de egy ideje nem látta már. Sajnos.
- Eltemettétek? - kérdez vissza a gyanút keltő szóhasználat miatt. - Annyira talán csak nem volt gyenge minőség? - néz furcsán Evára, majd vállat is von. - Mindegy, mert arról nincs kétség, hogy te királyul nyomtad!
Amikor Eva arra kéri, hogy most meséljen ő, felhúzza szemöldökét. Mit meséljen? Milyen a város? Merre lakik?
- Nem nagyon lehet elmagyarázni, hol lakom, elég hülye itt az utcák felosztása - kezd bele. - De jó hely. Maradhatnál. Végre megnormálisodhatna a barátságunk, főleg most, hogy már vágom a számodat is. Egyébként nem tökéletes semmi, itt is vannak - mondja különös hanglejtéssel, és nem teszi hozzá a mondat alanyát. Eva nyilván érteni fogja. Mindenhol léteznek a vérszopók, akik között egyetlen csodálatos és szerethető kivételnek Er Liliát tekinti, de Evának ezt még mindig nem meri elárulni, végtére is ő egy vadász.
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés CIxuq
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés HZCIX


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptySzer. Szept. 19, 2012 8:28 pm

-Szép? Gyönyörű! – javítom ki vigyorogva – Igaz, a ruhájában még nem láttam, de persze biztos jól fog rajta állni.
- Igen, temetni a darabot, annyit tesz, hogy előadni az utolsó előadást.
A dicséretére széles vigyorom a válasz.
- Nem, nem volt se rossz, se jó. Egy musicalnél nehéz megállapítani, nekem meg nem volt annyira nagy szerepem, de igen – mondom tetetett beképzeltséggel– tökéletesen alakítottam benne.
Elnevetem magam, mert elképzeltem, hogyan tipegtem jobbra-balra a színpadon a kis flapper ruhámban, tollal a fejemen, és adtam a nagyvilági pletykás tyúkot, aki mindenhol fúrja mások életét.
- A húszas években játszódott. Vígjáték volt, pár betétdallal. Én voltam az ármánykodó mellékszereplő. Vicces volt, csak a szerződés lejárt és új, jobb darabok jelentek meg, aminek helyet kellett szorítani. Ránk, meg ránk fért egy kis szünet. És itt is vagyok… nyaralok.
Az orromig merülök a vízben, majd kifújom a levegőt a számon keresztül és a buborékok mögül nézek rá.
Miközben mesél, türelmesen hallgatom és vigyorok, mikor az utcákra panaszkodik. Olaszok. Mennyire imádom őket. És ekkor említést tesz a vámpírokról. Az agyam még lemaradt az olasznál, a vérszopó szó meg betolakodott a helyére. Az egész összekavarodott és eredményként egy hímnemű uraságot dobott ki, akinek habár a szíve nem dobogott, a vér is csak ritkán áramlott az ereiben, mégis megnevettetett, szerelmet vallott és végig a kedvembe járt, ártó szándék nélkül. Összeszorult a szívem és rögtön hiányozni kezdett, habár nem voltam szerelmes belé a barátom volt, kellően idióta mellém. Akaratlanul kiült a képemre ez, de reméltem ezt csak a rémes valóságra való ráébresztésének tudja be. Már csak az hiányzik, hogy annak az Eroin-nak, aki úgy szidta és teljes gyűlölettel nézett ama hegyesfogú fajra, megtudja, hogy egy vámpír volt vadász létemre az egyik legjobb barátom.
- Pusztuljon a férgese – mondom és visszasüllyedek a víz alá még pár buborék elejéig. Feljövök és gyorsan kifejtem az álláspontomat.
- De csak a férgese! Aki zacskós véren él és törekszik emberi maradni, az csak törekedjen tovább. Én nem bántom.
Azt már nem teszem hozzá, hogy azt se bántom, aki nem árt nekem vagy másnak, vagy nem kötött belém, vagy nem béreltek fel rá. Én épp most a menő vadász vagyok, kérem szépen!
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptySzomb. Szept. 22, 2012 7:53 am

3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés For_ev10


Nagyokat bólint. Igen, igen, akkor gyönyörű, felőle lehet az. Elvigyorodik, hogy a nők, mármint a barátnők mennyire tudják egymást imádni - míg a pasik, azaz Eroin fajtája mindig inkább cseszegetikk a másikat, még akkor is, ha az illető az évtized nőjét fogta ki egy éjszakára. A nőknél és náluk ez egészen másképp működik, és a különbség a két nem gondolkodásmódja közt egyébként sem csak árnyalataiban tér el. Az már komoly!
Széles vigyorát ugyanolyannal viszonzom.
- Jól van, már azt hittem, valami szörnyűség történt - bólint, és csak próbál nem röhögni, de nem megy. Mindenfélét fel tudna sorolni ilyenkor, ami elképzelhető, akár még azt is, ahogy Eva meglát egy vámpírt a nézők tömkelegében, és bizony ott és akkor annyi annak a bizonyos musical-előadásnak.
- Biztosan így is volt - bólint újra egy nagyot, mert Eva nyilván öniróniának szánta, amit mondott, de Ert azért még úgy nevelték, hogy legyen benne tapintat, és bók is jusson eszébe, ha kell.
- A nyaralásnak az egyik legnagyobb előnye, valóban, hogy általában nem szoktak nagyon küldeni, hogy menjél - jegyzi meg csak azért, mert ő maga is tudja, mert valaha azért volt neki munkája rendesen, hogy a munkaadónak aztán az esetek kilencven százalékában semmi kedve elengedni a kedves lelkét is kidolgozót. - Én kifejezetten örülök annak, hogy pont itt nyaralsz - kacsint.
Evita arcán különös, kevésbé humoros és kevésbé érthető kifejezések ülnek meg. Össze is rándul a férfi szemöldöke, nem tudja, mire gondolhat a másik, de van egy olyan érzése, hogy nem örül a vámpírok témájának.
És pont, amikor visszakozni és terelni kezdene, Eva megjegyzi, hogy nem minden vámpír való a nihil mezőire. Nos, Eroin kénytelen-kelletlen apró mosolyt enged meg magának, és Liliára gondolva valamiféle álmodozó tekintettel bólint egyet megint.
- Igen, ebben teljesen igazad van. Nem biztos, hogy mindannyian maguknak kívánták azt a sorsot, sem, hogy egyáltalán tehettek volna ellene.
Rögtön úgy kezdi érezni, hogy Evát ismerve, aki vadász, ezzel a megjegyzéssel most elvetette a sulykot, így kiigazít.
- Persze ez nem azt jelenti, hogy én vagyok Holle anyó, és jöhetnek hozzám csemegézni! - dördül fel csak a látszat kedvéért, de azért persze nem annyira hangosan, hogy a fél nemzetnek szerencséje legyen a szavait hallani.
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés CIxuq
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés HZCIX


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:24 pm

A kacsintásra fülig szalad a szám. Hát még én hogy örülök, hogy itt vagyok! Nagyon meglepett, hogy ismerős arcot látok itt, és egyben megnyugtató is, hogy nem csak Tyára és Dailenre számíthatok, ha netán ide vetne a sors.
Komolyan hallgatom, ahogy a vámpírokról beszél. Mintha megváltozott volna kicsit a véleménye. Vadászlétemre rühellnem kéne a fajtájukat, akárcsak Will, és ez igaz is, hogy ha ismerkedésre kerül a sor egy vámpírral szemben már negatívan indulok neki, de hiszem, hogy nem mind rossz, tud változtatni az életén ha akar. Tudom, hogy Eroin nem fog örülni neki, de úgy érzem ennyi őszinteséggel tartozom neki, és nem kell ide a macsóskodás. Ha meg nem tetszik neki, majd kivágom magam valamivel szokásszerűen. Visszafordulok magam elé, és egy picit a plafont bámulom.

- Figyelj, - mondom komolyan – tudom, hogy rühelled őket, és hogy majd most valószínűleg rossz vadásznak fogsz tartani, de már megszoktam, szóval nincs veszteni valóm. Én nem az a fajta vagyok, aki minden vámpírt zsigerből utál. Én inkább az az újfelfogású fajta vagyok, aki hiszi, hogy ha akarnak meg tudnak változni. Például állati véren élni, vagy tasakos változaton, anélkül, hogy vadásznák és bántanák az embereket. Szóval, ha be tudja bizonyítani, hogy még emberi bizonyos szinten, akkor nem bántom, de amint elállatiasodik, számíthat rá, hogy nem leszek könyörületes.
Egy apró szünet után folytatom.
- Nem tudom, mit remélek még, mert rengetegszer csalódtam. Sok vámpírral végeztem, de több, aki megmenekült vagy kis hijján megölt. Igaza van egy vadász társamnak abban, hogy csoda a létezésem még, és nem csodálkozna, ha elpatkolnék. Nem tudom, hogy éltem túl eddig, de még itt vagyok. Láttam durva dolgokat, és bántottak is kegyetlenül. Nem vagyok jó vadász és ezt sose állítottam. Terjedt már pletyka róla, hogy óvakodjanak tőle, ami hízelgő volt bizonyos szinten, kivéve, ha olyanokhoz került, akik szeretik a kihívásokat és belém botlottak. Az esetek nagy részében, én halál közeli állapotba kerültem és az égnek köszönhetem, hogy nem vették el az életem.
Nagyot nyelek.
- Jogos lenne az utálatom, de mégse. És vess meg, ha akarsz, de én még élek a reménnyel.
Összeszorult torokkal várom a válaszát a hegyi beszédemre. Vajon kellene töprengenem valami frappáns visszavágáson, vagy csodák is vannak?
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptySzer. Okt. 17, 2012 3:02 pm

3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés For_ev10

A férfi örül, hogy Eva vigyorog, mert így én ő is megteheti büntetlenül. Ehhez már csak azért is nagy kedve van, mert egy jó kedvű Evának nyilván könnyebben be lehet adagolni, hogy az ő szerelme egy vámpírlány.
Er már szinte épp aggódni kezdene - nem, mert nem szokott -, amikor a vadász figyelmet kér tőle, és hosszabb monológba kezd.
Eroin eleinte feszülten hallgatja, ám minden eltelő pillanattal könnyedebb a szívén a kövezet, mert úgy tűnik, ma mégsem fog összekapni az egyetlen barátjával itt Rionéban.
Tisztességesen végighallgatja, nagyokat bólogat. Úgy érzi, a vallomásának nem volna itt az ideje, úgyhogy hagyja is a dolgot, és csak annyit mond Evának, amennyi per pillanat feltétlenül szükséges lehet.
- Igazából én sem mindegyiknek törném ki a nyakát - mondja határozottan, mégis kellemesen recsegő hangon. A vámpírokban egyébként továbbra sem bízik, de Liliában igen.
- Nem, abszolút nem tartalak rossz vadásznak. A vadásznak alapvetően a halandók védelme a dolga, nem? És szerintem annak maradéktalanul alá is veted magad - veti fel gondolkodás nélkül, mert ennyit már biztosan tud Evával kapcsolatosan.
- Mindenki csalódik, és azt nem csak a vámpírokban lehet. A nőkben is, például - vigyorog nagyot, de megveregeti Eva vállát, hogy a lány láthassa, csak poénkodik.
- Nem, komolyan, nem vetlek meg. Igen, a legtöbb esetben az utálat jogos, de őszintén, attól talán, hogy mindenkit utálunk, jobb lenne nekünk? Jobban érezné tőle bárki magát? - kérdez nagy komolyan, majd már csak a komolyság feledéseképp belenyomja saját fejét a vízbe, és kiemelve onnan megrázza amúgy is kócos haját, rá Evára.
- Na, de kösz, hogy őszinte vagy! - kiált fel nevetve. - Megvetlek cserébe egy kis vízzel, hogy nagyra nőj - röhög fel, és nagy tenyerével két-háromszor jól összecsapja Evát, majd arrébb úszik, mielőtt visszakapja a langyos zuhanyt.
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés CIxuq
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés HZCIX


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptyPént. Feb. 15, 2013 9:59 am

Megkönnyebbülve hallgatom a válaszát. Nagyon jól esik, hogy valaki végre elismeri a munkám, hiszen valljuk be Wil nem pont az a önbizalom növelő fajta. Jól esett, ha csak félig is, de megcáfolták a kijelentéseit, amik már nagyon nyomasztották a lelkem. Nem éppen sikeres taktika, amikor az embernek csak azt vetik a szemére, amit rosszul csinál, és azt a lehető legtöbb alkalommal. Nem értem Wilt. Állandóan mindenhova magával cipel, majd összeszid. Utálatos alak, mégis benne bízhatnék talán a legtöbbet? Nem tudom.
Mosolyogva hallhatom, hogy mi a feladatunk nekünk, vadászoknak, farkas barátomtól. Hiszen az ő fajtája is bizonyos szempontból veszélyezteti a halandókat. Bár én valami miatt nem tudok haragudni a kutyikra.
Eroin rám támad, és én felvisítok. Az emberek felénk fordulnak, és rosszallóan csóválják a fejüket.

- Ó én már hatalmas vagyok! És még leszek! – kiáltom.
Belecsapok a vízbe, de eltévesztem. Aztán valami szöget üt a fejembe:

- Nocsak, - mondom összehúzott szemekkel – És a nagy piócautáló Eroint mi változtatta meg ilyen hirtelen? Csak nem nő van a dologban? poénkodok, amivel végülis megnyerném a lottó ötöst.
A következtetésem teljesen normális, hiszen mi változtatja meg igazán a férfiakat a legtöbb esetben, ha nem a nő? A szerelem. Bár ez fordítva is tökéletes igaz, és már megint csak előjön az az arc. Rosszul leszek a gondolatától is, pedig már el kéne engednem, és új vizekre eveznem. Rione megfelelőnek tűnik, főleg ha már csak az olasz pasi vonzalmamat is vesszük. Wil véleménye persze, hogy a vadász lét magányos farkas dolog. Ha nem vadász a párod, akkor azért, ha vadász, akkor pedig csak agyon féltitek egymást. Nem is tudom mit jelent neki a család szó. Egyszer mintha kifejtette volna, hogy egy vadászpár csak úgy lehet tökéletes, ha nem igazán szerelmesek egymásba, mert akkor nem fognak összetörni idegileg és lelkileg, ha a párjuk vadászni megy, utódot pedig képesek produkálni, akiket a vadászat szent tudományába nevelnek bele. Még egyszer végig gondolva ezt, kedvem volna fejbe lőni.
De térjünk vissza Er barátunkhoz. Szúrósan figyelem pusztán szórakozásból, de mintha tényleg arról lenne szó, amire rákérdeztem.
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptyKedd Feb. 19, 2013 6:39 pm

from Eroin to Evita


Könnyed vigyorral hallgatja végig Evár, biztosítani akarja felőle, hogy nem viccből tartja őt barátjának, tényleg mellette áll, ha bármi gond van. A lány visítása is mulattatja, de leküzdi a farkasban rejlő teljesen normális vadászösztönt, hiszen eszében sincs, nem is lenne, hogy bántsa őt. Egyszerűen nem az a kínzós fajta, és ellenségeskedni sem nagyon szokott senkivel. Ha mégis gond adódik, ha bajba keveredne, akkor egyszerűen intézi a dolgait, de mióta Evát ismeri, vele még sosem adódott ilyen durva szituáció. Ne is, ha lehet.
- Nők, persze! Hát mindig van a dologban nő, nem igaz? - kérdezi meg tőle kicsit fél vállról véve az egész témakört. Nem nagyon szeretne neki beszélni arról a vámpírról, akiről most Evának hallania kellene.
Nagyot vigyorog hát Evára, majd újra elkapja őt, az oldalán lévő bőrfelületet támadja meg, hisz tudja, hogy ő az a fajta csaj, akivel lehet ilyesmit csinálni, több meg úgysem igazán jut eszébe, egyszerűen csak elvan, haverok ők ketten.
A vadász szúrós tekintetéből nem kér, addig vigyorog inkább rá, míg ő is el nem vigyorodik.
- Inkább te mesélj, még mindig semmi fickó, aki az ágyadat melegítené? - emelgeti a szemöldökét is, nincs az az ember vagy bármilyen más lény, akinek jogában áll ezt röhögés nélkül kibírni. Majd hátradől, fejét a medence peremére hajtja, és nagy levegőket véve áztatja magam. De ha Evita lefröcsköli...!

*szeretnék majd új játékot kezdeni, ha lehet, mert nagyon sokáig voltál távol, sok minden történt azóta... ha lehet, pár reagon belül ezt majd zárjuk, és találjunk új helyet, ahol összefuthatunk, ha neked is belefér* Very Happy



Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés CIxuq
3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés HZCIX


3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés EmptyKedd Júl. 02, 2013 4:51 pm

Eroin költői kérdésére biztatóan és őszintén nézek rá, bár látom rajta, hogy nem nagyon akaródzik, a témát feszegetni.
- Azért, ha szeretnél róla beszélni, vagy csak a dolog moralitását ecsetelni, akkor nyugodtan hívhatsz, és számíthatsz rám.
Eroin viszont újabb bunyót kezdeményez, ami röhögőgörcsös vízbefulladássá alakul át a részemről, mert szörnyen csikis az oldalam. Mikor sikerül megmenekülnöm Er hasonlóan kínos témát kezd feszegetni, de kérdés utáni grimaszolását, nem tudom nevetés nélkül nézni.
- Juj, hagyd abba! - prüszkölök - Borzasztó! Haha. Remélem nem így próbálod a csajokat is fölszedni a bulikban, mert ha igen, ne lepődj meg, ha nem jön össze.
Mosolyogva dől hátra, és relaxál kicsit. Nagy a kísértés, hogy árvizet zúdítsak rá, de inkább követem a példáját.
- A kérdésedre visszakanyarodva, - szólalok meg egy fél perc múlva - nem, nincs sajnos senki. Bár úgy is fogalmazhatnék, hogy boldog szingli vagyok, aki nyitott erre az új országra.
- Emellett - folytatom egy kis szösszenet után - ilyen életmód mellett nehezen is lenne komoly kapcsolatom. A társak közül, nincs senki, akit el tudnék képzelni magam mellé. Emberrel meg lehetetlennek tűnik.
Nagyot sóhajtok és készülnék elmerülni, de sípszó hallatszik, és a z úszómester jelenik meg a bejáratban. A hangosbemondós szinkronként követi.
- Hölgyeim és Uraim, - recsegik a hangszórók - Szíves elnézésüket kérjük, de a Termálfürdő üzeme meghibásodott. Ezen okból, kénytelenek vagyunk idő előtt bezárni. Kérem fáradjanak vissza az öltözőjükbe és igyekezzenek minél hamarabb elhagyni az épületet.
Eroinra tekintek.
- Szerintem több ez, mint egy üzem hiba. Siettetnek.
Felállok, és próbálok bearaszolni vele a kiáramlók sorába.
- Akkor majd kinn találkozunk! - intek neki, és elindulok az női öltöző felé.
Benn már tömeg van. Gyorsan megtörölközök, és felöltözök, hiszen a cuccomat már kifele menet összeszedtem. Egy dolognak örültem igazán, felkontyoltam a hajam, és nem lett olyan vészesen vizes. Láttam pár embert, akik a hajszárítóval szöszmötöltek, de a harcuk kudarcra volt ítélve.
Készen, tipegek a lassú kimenők között. Az épület előtt észre veszem Eroint. Hát persze. A férfiak mindenben gyorsabbak. Kezdve a wc-s ügyet, ahol szerintem a nőknél a tükör a lassító tény.
Pukkanó hangot adtam ki a számmal üdvözlésképp, mikor elé értem.
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés   3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés Empty

Vissza az elejére Go down
 

3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Eroin Arnem & others
» Eroin Arnem
» Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Városperem :: Termálfürdő-