KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Armina10

Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Hirdet10

Megosztás
 

 Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyVas. Jan. 13, 2013 1:35 pm

from Eroin to Bianca


Eroin vigyorog még utólag is Bia szavain, miközben a vámpír nyomait, maradványait maguk mögé hagyva már a lakása felé tartanak. A lány úgy viselkedik, mint egy türelmetlen kislány, pedig egyébként láthatóan komoly vadász, aki elég sok üggyel nézhetett már szembe, tekintve, hogy élve megúszta, és nagyon durva sérüléseket sem szenvedett el a három vámpírral való találkozás során.
Miközben karjaiban viszi, Eroin lopva odapillant párszor az arcára, és figyelemmel követi, hogy egyáltalán ébren van-e még. Igaz, hogy nem lakik messze, és az is tény, hogy nem fáradt el annyira a harcnak nem nevezhető, de lelkileg ezúttal annál megerőltetőbb vámpírölés során.
Előhalássza zsebéből a kulcsot az egyik kezével, és ehhez kénytelen a lány felsőtestét közelebb húzni a magáéhoz, és Bia fejét a vállára dönteni.
- Kapaszkodj - figyelmezteti őt Er, és igyekszik végig nagyon óvatosan viselkedni vele. Kinyitja a társasház ajtaját, fellépdel a lánnyal a karjaiban a lépcsőn. Kinyitja a lakása ajtaját is, és végiglépdel a szürkés-kékes színű bútorok között. Még egyszer megfordul az agyában, hogy talán nem volt a legelmésebb ötlet egy idegen lányt felhozni ide, de vállát vonogathatná: manapság mindegy. Úgysem itt kezdődik a szívfájdalmak hosszú sora, a lista, amit nem publikál, mert az nem Eroin Arnem lenne, nem ő, a mindig derűs, sosem kotnyeles, sosem goromba alak. A bosszantó, szemét kis dög, a farkas, aki elveszített már egy vadászt és egy vámpírt is, és lám, azóta senkinek sem mondta, hogy szereti.
És mégsem tört össze, és nem bosszankodik, és nem ígéri magának, hogy többé nem megy nők közelébe, hogy bezárja a szívét, hogy kiirtja magából a csalódottság ellenére mégis működő érzéseket.
Hanem vigyorog, és óvatosan leteszi a lányt a kanapéra. Kihoz egy ezüstfényű plüss takarót, és végigteríti rajta, majd egyik sarkát a lány feje alá gyűri finoman.
Amerikai konyhájában nekiáll forró csokoládét készíteni, de azt is úgy, amilyen halkan csak lehet. Odakint lekapcsolják a villanyokat. Már tényleg egészen éjszaka van.
Nem akarja megkérdezni a vadászt, vajon ébren van-e. Nem akarja igazán tudni, pedig bizonyára lenne miről beszélgetniük. De annyi mindent elrontott már, hogy Olaszországban szeretne új lappal kezdeni, és szeretne óvatosabban viszonyulni az emberekhez. Meg a vadászokhoz is.
Belekortyol a csokoládéba, megégeti a száját. Felszisszen ugyan, de nem hal bele. Most valahogy nem akar tudni semmit. Nem nosztalgikus, de mégis romantikus hangulat jön rá a csoki ízétől, és megmosolyogja az egész este eddigi történéseit. De minek? Még mindig mosolyogva teszi le az egyik bögrét a nappali asztalára, és tekintete a sebesült lány nyugodt arcára villan, bármit csinál is épp, ha ébren van, ha nincs, ha fekszik, ha ül. Eroin leül a fotelba, és figyelemmel követi, csendben nézi, mi történik a kanapén. Ő már csak ilyen unalmas alak.



Vissza az elejére Go down

About...
Bianca Stilton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Bianca Stilton
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
34
Rionei lakhely: :
Még nem tudom. :)

Foglalkozás: :
Tanul.

Hozzászólások száma: :
19

Regisztráció: :
2012. Sep. 21.

Megjegyzések: :
-


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyKedd Jan. 15, 2013 1:23 am

EROIN



A vámpír halott. A harmadik vámpír! Ó...hihetetlen! Elmosolyodom, mielőtt még elragadna a pillanatnyi eszméletvesztés réme. Félálomban kissé kómásan, de még hallom a szavait. Mintha örökké tartana az út. Máskor nem zavar...szeretek sétálni. Olyan sok apró luxus van, ami csak az élőknek adatik meg. Mégsem értékeljük eléggé, mert természetesnek tűnik. Pedig...pedig nem az.
Arra kér, kapaszkodjak, én pedig szorosan -már amennyire ez telik tőlem jelenleg-, fonom körül nyakán karjaimat. Homlokomat finoman dörzsölöm vállához, mintha ez a csekély és jelentéktelennek tűnő ki mozdulatsor tartana ébren. Aztán semmi. Beérünk az ajtón, csend fogad, de meleg van és tetszik z a valami az ajtón. Szép szín...
Amint kanapét érek, szemeim szinte maguktól csukódnak le, de még érzem, ahogy Eroin gondoskodó mozdulatokkal betakar. Azt hiszem, elszundítok néhány percre. Aludni azonban nem tudok, bár ennek okát sem. Talán csak azért, mert idegen helyen mindig nehezebben megy? Valahogy mégsem érzem egészen idegennek a helyet. És a farkast sem. Vannak, akiket bár először látok, mégis olyan, mintha ezer éve ismerném, s onnantól minden, ami hozzátartozik, ugyanúgy ismerős és ellibbenti az idegenség fátylát. A forró csokoládé illatára nyílnak fel pilláim, s egy pillanatra mozdulatlanná dermedek, ahogy tekintetem találkozik Eroin tekintetével. Csak ül és néz rám, mint egy elhagyatott őrangyal, akinek valaki visszautasította a szolgálatait, mondván: nincs szüksége angyalokra, mert nem érheti baj.
- Pedig...engem nem zavarna, ha ilyen angyal vigyázná az álmaimat. - suttogom halkan, lehunyva szemeimet újra, majd hirtelen, zavartan nyitok ki újra őket, s lassan fel is ülök. Rápillantok.
- Ezt most...hangosan is kimondtam? - kérdezem bizonytalan hangon, pedig pontosan tudom a választ. Ó, Istenem, ez nagyon ciki! Tenyeremmel végigsimítok homlokomon, s zavartan, halkan felnevetek. Pedig legszívesebben elsüllyednék a kanapéval együtt jó mélyre.
- Ó...ó, nézd! - morzsolom ujjaim között az ezüstös anyagot. - Azt hiszem, összevéreztem a takaródat. Sajnálom. - lehet ez még rosszabb, Bianca? Egy ideig még szemezek saját véremmel, csak egy kicsi folt. Még sosem bámultam ilyen kitartóan a véremet, de most valahogy jobb ötletnek tűnik, mint Eroinra nézni.
Végül összeszedem magam. Elvégre vadász vagyok, nem kellene ennyire bizonytalannak tűnnöm, igaz?
- Idehozod nekem a csokimat? És...itt maradsz mellettem? - kérdezem halkan, magam mellé helyezve tenyeremet a kanapén. De úgy érzem, kellene még mondanom valamit.
- Öhm...ne érts félre, kérlek! Én...nem szoktam idegen férfiak lakásán kikötni és nem szoktam...szóval, a lényeg, hogy nem kell tartanod tőlem! Csak jól esne, ha valaki itt lenne mellettem, aki kölcsönadja a vállát, hogy kényelmesen forró csokizhassak. Addig mesélhetnél kicsit magadról! - mosolygok.- Örülnék, ha többet tudhatnék meg a megmentőmről!





[justify]
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyKedd Jan. 15, 2013 4:23 pm

from Eroin to Bianca, zenére


Ülnek és nézik egymást. Más esetben Eroin talán nem találná a helyzetet normálisnak, elvégre egy nőt hozott a lakására, még ha úgymond csak megmentette is. Ő lenne a jótevő farkas, akit Piroska megölelgethet a mese végén? Ezek szerint igen, és egész eddigi életében is valahogy így viselkedett, de belegondolva sosem bánta ezt a tényt úgy istenesen.
Magához téríti a lány hangja, amikor megszólal. Er hűvös nyugalommal tekint a kissé álmosan, és nem kicsit kimerülten fénylő szemekbe, majd kicsit közelebb tolja a vadász felé az asztalon gőzölgő forró csokit.
- Látod, az engem sem. Csakhogy én nem angyal, hanem farkas vagyok.
Magában vigyorog, de ebből csak egy erőteljesebb mosolyt mutat ki. Szemléli a foltot a takarón, amit a vadász kisasszony mutat, majd nagyot bólint.
- Akkor ezt most el is veszem tőled, kivágom belőle azt a darabot és bekereteztetem. Lesz két korty vérem belőled emlékbe, ha elmész - emeli fel mutatóujját jelzésképp. Hogy komolyan gondolja-e? Még akár arra is képes. Eroin Arnem az a férfi, aki soha nem tagadta meg a múltját, és soha nem akarta kikaparni a lelkéből az emlékeit. Ha csak ennyi is lesz a nagy megmentősdiből és vendéglátósdiból, legalább megmutathatja majd a barátjának, Evának, hogy szerzett már vért az életben vadásztól is. Még ha nem is ő ontotta ki.
Aztán végül mégsem veszi el a lánytól a takarót. Csak viccnek szánta a dolgot. Helyette felkerekedik, hogy csokit szerezzen a konyhából. Egy nagyobb tábla mogyorósat bont ki, és teszi le a lány elé azt is.
- Csokit csokival - mondja. - Termeljük itt neked a boldogsághormont, Vadász kisasszony! - mulat magában. Mérhetetlen derűje belengi az egész szobát.
Nagy vágya, hogy a lány szájára tegye a kezét, miközben szabadkozik. Nem nem akarja meghallgatni, de miért lenne muszáj ilyen komor dolgokról beszélni ahelyett, hogy nagyon örülnének neki, hogy élnek, még ha épp nem is virulnak annyira?
De azért gyorsan viszonozza is Bianca mosolyát. Elszánja magát arra, hogy felderíti a lányt. Éppenséggel akár mesélhetne is, de nem érzi úgy, hogy tudna bármi izgalmasat mondani. Ezért tehát letelepszik Bia mellé, és hagyja, hogy a vadász a vállának döntse a fejét, ha akarja. Kezébe veszi a forró csokiját, és eltöpreng rajta, vajon az ölében fog-e kikötni annak tartalma, vagy ennyire azért nem kell kesernyésen gondolkodnia.
- Nem vagyok ám olyan nagy szám. De érdekelne, mit gondolsz. Mit nézel ki belőlem? - kérdezi félig komolyan, félig vicceskedve. Igazából valóban érdekli a válasz, de úgy van vele, nem baj, ha ez nem olyan feltűnő.

Vissza az elejére Go down

About...
Bianca Stilton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Bianca Stilton
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
34
Rionei lakhely: :
Még nem tudom. :)

Foglalkozás: :
Tanul.

Hozzászólások száma: :
19

Regisztráció: :
2012. Sep. 21.

Megjegyzések: :
-


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyVas. Jan. 27, 2013 7:00 pm

EROIN




Nem szokásom elbízni magam. Sosem hittem, hogy ami történik velem, annak ha törik, ha szakad, úgy kell történnie. Én...hiszek abban, hogy mi magunk is alakíthatunk sorsunk alakulásán, de vannak, amiket nem lehet megváltoztatni, mert...túl kevesek vagyunk hozzá.
Zavartan, kissé szomorkás mosollyal nyúlok a forró csokiért és nagyon lassan kortyolgatom. Engedem, hogy átjárjon, jótékonyan élesztgesse bennem az endorfint, mint a napfény. Közben Eroint figyelem. Ki tudja, mit gondolhat rólam ezek után!
Igen, tudom, hogy farkas. De egy farkas nem lehet angyali? Sosem találkoztam még ennyire ártalmatlan és kedves egyeddel a fajtársai között sem. Olyan furcsa...nem érzem idegennek, azt sem, ahogy éppenséggel bánik velem, sőt, megnyugtat. Mintha hazaérkeztem volna...
Ijedten pillantok rá szavaira, s erősen megragadom a csinos kis takarót, nehogy elvegye és tényleg tartogassa a vérem.
- Megőrültél? Én nem szeretném, hogy bekeretezd, ez...annyira...nem is tudom, woodoo-zni akarsz velem? - kérdezek vissza mosolyogva végül, hogy oldjam kicsit a hangulatot. Kicsit kellemetlenül érzem magam az este miatt, s hogy gondot okozok neki. Hisz bizonyára nem így tervezte ezt az éjszakát.
Álmosan pislogok utána, amikor feláll és kisétál a szobából. Közben elmerengek, vajon most először készített-e forró csokit vagy minden nő, aki feljön de, valami hasonlót kér? Nem is tudom, hogy jutott ez eszembe. Főleg egy ilyen rémes nap után, ami talán mégsem annyira menthetetlen, mint amilyennek tűnik...
Felvonom szemöldököm, az asztalkára helyezett csokitáblát figyelem, s halványan elmosolyodok a szavaira. Úgy érzem magam, mint egy kislány, akit el akarnak kényeztetni.
- Köszönöm, Mr! - pillantok fel rá mosolyogva, miközben ő mellém telepszik. Hmm, nem harapok. Talán ő sem. Kortyolok mégy néhányat, majd leteszem a csészét és beburkolva magam a takaróba, kényelmesen ráhajtom fejem Eroin vállára. Szörnyen álmos vagyok.
- Nehéz kérdés, mivel...fogalmam sincs. Nem vagy éppen szokványos, átlagos farkas. Főleg akkor nem, ha mindenkivel így viselkedsz és megmented a világot a gonosztól. - közlöm széles mosollyal. Lehunyom szemeimet, fáradtan felsóhajtok. - Mindig ennyire jókedvű vagy...vagy csak leplezni akarod vele a szomorú oldalad? Mert mindenkinek van olyan oldala...- nem szeretném lehangolni, ezért csak ennyit kérdezek. - Én fegyvert fogtam rád, te pedig kockáztattál. Miért? - teszem hozzá mégis.






[justify]
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyVas. Jan. 27, 2013 7:25 pm

from Eroin to Bianca


Eroin nem az az aggodalmaskodó fajta. Mindig is pozitív volt, vagy próbált az lenni még olyan helyzetekben is, amikor más sosem reménykedett volna benne, hogy erre egyáltalán esély van. Hiszen ő erős lelkületű farkas, aki világ életében magányos volt, de ha nem is lett volna az - tett róla. Elüldözött volna maga mellől bárkit? Nem, nem gondolja, hogy így lett volna. Igyekezett megfelelni azoknak, akikhez egyszer közel került. Hogy ez nem sikerült - szomorú, sajnálatos!
Látja a lány arcán felfénylő szomorúságot. A világért sem szeretné sírni látni, vagy azt sem, ha bármi baja lenne, de Er nem az a fajta, aki el tud menni az ilyesmi mellett. Férfi, honnan is lennének hát sejtései arról, mit érez a lány? De örül neki, hogy Bi próbál mosolyogni, és ő szívesen viszonozza azt.
- Woodoo? Dehogy - mondja derűsen, de szemébe direkt odacsal valami gunyoros csillogást, hátha becsaphatja vele vendégét. Akit sosem bántana ugyan, de hiszen miért jelentené egy kis fizikai befolyásolás feltétlenül rosszat neki? Elnevetné magát, de nem teszi meg.
- Nagyon szívesen, vadász kisasszony, amennyiben nem a prémemre fáj a fogad - vág vissza, de hangja ugyanolyan kedves marad. Kicsit az ő tekintete is elszomorodik. Hogy mindig ennyire jó-e a kedve? Ugyan, dehogy.
- Persze, minden kicsit is csinos nővel így viselkedem - kacsint. Aztán megrázza a fejét. - Nem, igazából csak olyan lányok érdekelnek, akik melltartóban flangálnak, és kapásból egy mérföldről érzem a vérük illatát. Elvégre milyen farkas lennék másképp? Egzotikus ízlésem kell legyen.
Persze csak viccel, de hát ez a taktikája. Van, hogy magát is fel kell vidítania egy kicsit, főleg, mikor csalódásai jutnak eszébe, pillanatok, amikor azt is megbánhatta volna akár, hogy egyáltalán létezik. Csakhogy ő nem szokott olyat.
- Reméltem. Van egy ilyen szokásom, és még csak rossznak sem mondanám. Hisz nem öltél meg. És én sem akarlak megölni. Itt a fejed a vállamon, és ahhoz képest, hogy ellenséget akartál találni bennem, köszönöm a bizalmad, és a látogatást. Ez persze nem jelenti, hogy itt a vége, és mindjárt kívül találnád magad a küszöbön. Maradhatsz reggelig... Vagy... Míg szeretnél - teszi hozzá óvatosan. Rámenős abszolút nem akar lenni, és úgy is érzi, kicsit elbeszélt a lány mellett az imént. De talán majd újra megtalálják egymás szavait. Reméli. Mert van egy ilyen szokása.

Vissza az elejére Go down

About...
Bianca Stilton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Bianca Stilton
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
34
Rionei lakhely: :
Még nem tudom. :)

Foglalkozás: :
Tanul.

Hozzászólások száma: :
19

Regisztráció: :
2012. Sep. 21.

Megjegyzések: :
-


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyKedd Jan. 29, 2013 9:59 pm

EROIN



Különös. Minden annyira ismerős. Talán...ez az, amit úgy neveznek: deja vu? Ismerős Eroin hangja, a tekintete, még ez a ház is, pedig bizonyos, hogy még sosem jártam itt. Más esetben talán értének gondolnám a szavait vagy komolyan venném, de érzem, hogy nem mondana nekem semmi olyat, amivel fájdalmat okozhat. Sosem találkoztam még senkivel, aki így bánt volna velem, s akivel ilyen hamar megértettem volna magam.
Nem kar woodoo-zni velem. Persze, érződik a hangjában valami megnyugtatóan kellemes tónus, mégis próbál komoly maradni. Érdeklődve pislogok rá, de nem szólok semmit. Olyan édes tőle, hogy ennyire fel akar vidítani! Megnyugtat.
- Ó, hát...nem. Azt hiszem, nem szívesen fosztanálak meg a prémedtől. Egy farkasban az az egyik legszebb. Bár...még sosem volt szerencsém olyan közelről megvizsgálni...egyet sem. - nem mintha eddig törekedtem volna ilyesmire. Csodáltam mindig is a farkasokat, de csak távolról. Ez az első és talán egyetlen alkalom, hogy ennyire közel vagyok egyhez. Megnevettet. Szóval olyan furcsa nőszemélyek érdeklik, akik melltartóban, sérülten fognak rá fegyvert? Hmmm...
- Érdekes vagy, Eroin. De teljesen pozitív értelemben. Valójában én sem fenyegetek bárkit félmeztelenül, csak akikhez vonzódom. - jegyzem meg mosolyogva, bár azt hiszem, őt nem tudom überelni ezen a téren. Vagy...semmilyen téren sem. Végighallgatom őt, s amikor azt mondja, addig maradhatok, amíg szeretnék, különös érzés kert hatalmába. Nem karok elmenni...sem ma, sem holnap. Szeretek itt lenni. Kicsit elhúzódom, s a takaró alatt lassan megszabadulok minden egyes ruhadarabomtól. Nem érzem, hogy kellemetlen lenne a helyzet, bár kissé zavarban vagyok, de...valahogy nem annyira, mint valaha is gondoltam volna...Máskor, máshol, mással biztosan nem tenném...Ismét közelebb húzódom, orromig a takaróba burkolózva.
- Sosem alszom ruhában. - súgom neki bizonytalan, zavart hangon, s szinte érzem is, mennyire elpirultam. - Mit gondolsz...el tudod ezt viselni, ha mégis maradok kicsit? - teszem hozz szintén suttogva, s elmosolyodom. Bízom benne. Nem eshet bántódásom. Megsérültem, ő mégsem használta ki a helyzetet, hogy bántson. És azt hiszem, nem is lenne képes rá.
- Finom a forró csokid...- jegyzem meg álmos hangon, miközben újra rajta pihentetem a fejem. Nem. Most semmi bajom nem eshet. Minden annyira...egyszerű.






[justify]
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyKedd Jan. 29, 2013 10:32 pm

from Eroin to Bianca


Hisz-e manapság bárki abban a régi kínai kijelentésben, hogy a világon fél cserepek vannak, és minden cserpé két lábon járva keresi a másik felét. Vannak, akiknek sikerül az őhozzájuk tartozó felet megtalálni, de akad olyan is, akinek csak annyi jut, hogy hozzáőrlődhet-roncsolódhat egy másik törött cseréphez. A folyó vize, a sivatag homokja addig rág mindenkit, mire egyszer talál egy olyat, akivel együtt épp összejöhet a kerek egész.
- Sajnálnám a prémem. Bár tőled talán kevésbé - jegyzi meg Er csendesen. A virágcserepes sztorin töri a fejét. Ő már sok mindennek nekicsapódott. Mégis egyben van. Vajon addig morzsolódott volna az oldala, míg ehhez a lányhoz kezd passzolni?
- Te is igen különleges vagy, Bianca - mondja, és morog mellé egy kicsit. Nem rosszindulatból, de valami ilyesmi kíséri ezúttal a töprengés folyamatát. - Soha nem éltem még olyat, hogy valaki ilyen könnyedén nyerje el a bizalmamat. Azért remélem, vigyázol rá - teszi hozzá. Mert miért is ne lehetne őszinte? Miért ne lehetne bármikor az? A megfelelő személlyel ez lehetséges kell legyen.
- Vonzódsz hozzám? - kérdezi, de lenyeli a kérdőjelet. Igen, ezek szerint így kell lennie. Er megmosolyogja magában a dolgot, de nem lép semmit a lány felé. Ám amikor a ruhadarabok hullani kezdenek a takaró alól, azt azért az ő génjei is megérzik. Kissé feszülten, vagy inkább feszülő nadrággal pillant oldalra a ruhátlan vállakra.
- Kitalálom, az ilyesmihez is kell valamilyen szintű vonzalom - mondja, és megenged magának egy kósza félvigyort is. Nem láthatja azonban a lány reakcióját, mert még az orrát is fedi a takaró.
- Én sem túl sokban, de nem itt fogsz aludni, ugye tudod? - köszörüli meg a torkát. Ő az ágyat szánta a vendégnek. Rühell ugyan a kanapén aludni, de kibírja. Hisz ő Eroin Arnem. Mindent kibír.
- De persze, el - nyögi a választ. Elszállna férfiereje a tudattól, hogy egy meztelen nő a vendége, akinek még át kell jutnia valahogy a kanapétól a hálószobáig? Ez elképzelhető. - Bármeddig. Akár örökre is. Esetleg adjak rögtön gyűrűt? - veti fel mint lehetőség. Hogy mennyire komolyan? Elég elvetemült ötlet, de valamiért úgy van vele, képes lenne kamatoztatni is. Simán.
- A tükörtojásom is királyi - mormogja ugyanolyan halkan, mint ahogy a lány beszélt. Bianca. A különös hálóvendége. A most már egészen meztelen vadász. Nem törődik egyébbel, átkarolja a lányt. Keze természetesen kívül marad a takarón, de azért nyel párat, hogy leküzdje testének reakcióit erre az érdekes helyzetre, amibe belekerült.


Vissza az elejére Go down

About...
Bianca Stilton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Bianca Stilton
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
34
Rionei lakhely: :
Még nem tudom. :)

Foglalkozás: :
Tanul.

Hozzászólások száma: :
19

Regisztráció: :
2012. Sep. 21.

Megjegyzések: :
-


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptySzomb. Feb. 02, 2013 4:09 pm

EROIN



Tudom ,talán negatívnak tűnhetek...de sosem voltam az a típus, aki könnyedén veszi a lét minden megpróbáltatását. Most nem tudom, nevezhetem-e megpróbáltatásnak ezt a találkozást, de valahol annak érzem. Pedig annyira egyszerű és könnyed az egész. Elmosolyodom a kijelentésére, miszerint tőlem kevésbé féltené a bundáját...nem mintha egyébként megtenném. Elszánt állatvédő vagyok. Rágógumi-merényletetek elkövetésére sarkall, ha két lábon járó bundákat látok az utcán sétálgatni.
- Köszönöm. - pillantok fel rá. - Ígérem, nem játszom el a bizalmadat! Vigyázni fogok rá. - bizonyára csalódott már. Hangja legalábbis erről árulkodik. Vajon mi történhetett vele? Ki rabolta el a bizalmát és élt vele vissza? Úgy érzem, én képtelen lennék rá...
Lehangol a hangjában bujkáló, rejtett szomorúság. Szeretném valahogy felvidítani, mondani vagy tenni valamit, amivel kicsit jobb kedvre deríthetem. Kérdése - vagy nem is kérdés?- meglep, de amint a szembe nézek, önkéntelenül, őszintén válaszolok neki.
- Igen. Vonzódom. - nincs ebben semmi rossz. Hazudnom képmutató lenne és ezerszer rosszabb, mint nyíltan kimondani, amit érzek és gondolok.
Merészségem engem is meglep, de nem érzem magam rosszul, mivel semmi sem látszik. Bár zavaromon ez nem sokat segít, így inkább elrejtőzöm a takaró mögött, s csak szemeim maradnak fedetlenül, hogy figyelhessem a reakcióját.
- Akkor mégis hol? Én remekül érzem magam itt. - vonom meg vállam szerényen, s elmosolyodom. Nem szeretném, hogy miattam kényelmetlenül érezze magát. Már épp szabadkoznék, amikor ismét megszólal, s kérdésére felvonom szemöldököm. Hirtelen nem is igazán tudom, mire véljem? Viccel velem? Nem tudom eldönteni, mert egy részem egészen mást súg, mint a másik. Örökre is? Visszhangoznak szavai a fejemben, s próbálom nem elragadtatni magam hirtelen. Felsóhajtok.
- Nekem pedig a tortáim mesteriek! Egyszer meg kell kóstolnod! - szólok lelkesen, s annyira nagyon kikívánkozik belőlem az a szó, mondat, bármi, de valami visszatart. Talán a reakciójától félek? Hiszen egy részem már pontosan tudja, hogyan fog reagálni, nem igaz? Akkor mégis mitől tartok ennyire? Nem tudom a válaszokat, talán csak tudat alatt érzem őket, de...érzem. És ez az, ami számít.
- És szívesen készítek is neked egyszer...miután...megkapom a gyűrűmet. - mosolyogni szeretnék, de csak felpillantok rá egészen komolyan. Nem vagyok őrült. Más esetekben sosem mondanék vagy tennék olyasmit, mint most. Vadász vagyok, de mégis csak a magam egyszerűségével. Nem vagyok profi, sem zseni, teszem a dolgom, s keresem a helyem a nagyvilágban. Vagy..meg is találtam?







[justify]
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptySzomb. Feb. 02, 2013 5:04 pm

from Eroin to Bianca


Csak lassan képes rá Eroin, hogy ráeszméljen, eltöprengjen azon, hogy mik is ezek a szavak, amik kettejük közt repkednek a levegőben. Valami perzselő lassúsággal adja át tudatát az élménynek, ahogy Bianca szavait hallgatja, és ahogy egyre inkább sikerül kimásznia a lány meztelensége miatt érzett zavarából.
A mosoly, amit kap, valahogy kilendíti kissé zavart, és egy picit talán öntépő helyzetéből. Visszamosolyog.
- Egy kis vigyázás sosem árt neki - mondja ki kerek-perec. Igen, törték már ripityára, mégis itt van. Nem az az önsajnáló típus, főleg akkor nem, ha esély van rá, hogy talál valakit, akiről a lelke azt súgja, megbízhat benne. Miért ne bízna? Újra és újra megteheti. Külön jó, hogy valaki olyannak ad bizalmat, aki azt még sosem játszotta el.
- Az jó, szeretem a kölcsönös dolgokat - nevet fel kurtán, morgós-férfias hangon. Mintha tudna máshogy. A lány felé eső kezét felemeli és hozzáérinti a puha arcbőr azon centijeihez, amennyi kilóg még Bia szemei alatt a takaró alól.
Szereti a tortákat, de erre most nem tér ki. Csak bólint. Jobban élvezi a forró bőr érintését, és úgy látja jónak, ha most nem is törődik mással, csakis ennek él.
- Hát jó - szalad ki a száján hirtelen. Elengedi a lány arcbőrét, ujjai ha tudnának, valószínűleg sikoltoznának az érintés után. Felpattan, leteszi a bögréjét. Nem jut eszébe semmi jobb, úgyhogy a konyhába siet. Zacskók csörgése, szekrényajtó csapódása hallatszik, majd visszatér a lány mellé. Ahogy leül, kinyitja markát, melyből mézes müzlikarikák hullanak a takaróra.
- Hoztam egy tucatnyit, hogy lássuk, melyik jó az ujjadra - nevet. Miközben igenis úgy tűnhet, ő egyáltalán nem szánja ezt viccnek. Sőt soha nem volt még ennyire komoly. - Mit gondolsz, melyikkel lenne érdemes próbálkoznom, hogy az ujjadra fér? - kérdezi, miközben szemügyre veszi a karikákat. Végül is, az nem akkora baj, hogy ehető. Majd lesz másik, jobb. De talán az édesség és az ékszer keveréke kifejezetten csábító lehet.


Vissza az elejére Go down

About...
Bianca Stilton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Bianca Stilton
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
34
Rionei lakhely: :
Még nem tudom. :)

Foglalkozás: :
Tanul.

Hozzászólások száma: :
19

Regisztráció: :
2012. Sep. 21.

Megjegyzések: :
-


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptySzomb. Feb. 02, 2013 10:38 pm

EROIN




Szavaiból szinte biztosan tudom, hogy minden sejtelmem igaz. Valaki megbántotta őt vagy talán többen is és csalódott. Mégis, mintha nem engedte volna, hogy lesújtsák az őt ért negatív események. Talán ebben rejlik az ereje. Nem úgy, mint nekem...kissé elszomorodom, de mégis sikerül kicsikarnia belőlem egy mosolykát.
- Kölcsönös? - pillantok rá félig-meddig meglepetten, bár valahogy éreztem, sőt, tudtam, hogy így van. Talán csak az lep meg, hogy nyilvánvalóvá is válik azzal, ahogy kimondja. Érintése annyira gyengéd, nincs benne semmi kényszerű, semmi tolakodó, inkább édes. Elmosolyodom. Különös...nem zavar. Úgy érzem, mintha nagyon közel állnánk egymáshoz, mintha minden nap találkoztunk volna. Nem idegen az érintése, a mosolya és a jelleme sem. Semmi. Még sosem éreztem ilyet vagy ehhez hasonlót...mintha valamiféle varázslat lenne, bűbáj.
Aztán hirtelen elenged. Meglepetten nézek rá. Hát jó? Mi jó? Csendesen várakozom, körbepillantok, s már majdnem felállok, amikor eszembe jut, hogy nincs rajtam semmi, csak a takaró.
Persze, tudom én, az első nő sem viselt semmiféle ruhát, mégsem szeretném még jobban zavarba hozni Eroint. Nem mintha én nem jönnék zavarba, csak valahogy...ez annyira beteges, de vele még ezt is teljesen természetesnek érzem.
Amikor visszatér, kíváncsian nézek rá. Aztán döbbenten. Ez...most...komoly? Figyelem az arcát, a mozdulatait és a válasz egyértelmű. Te jó ég...
- Eroin... - elakad szavam. Hol rá pillantok, hol a karikákra, s alig tudok megszólalni. Végül tekintetem ott ragad lélektükreiben, mélyen...
- Én...a feleséged akarok lenni...- jelentem ki magabiztosan. tekintetem az édeskés illatú karikákra vándorol, kiválasztok egyet, ujjaim közé veszem és finoman a tenyerére pakolom.
- Legyen mondjuk ez! - ez őrület. Ebben a pillanatban tudom, hogy az életem már sosem lesz ugyanaz...





[justify]
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptySzer. Feb. 06, 2013 4:17 pm

from Eroin to Bianca


Eroin már nem igazán keresi a logikát mindabban, ami történik. Egyébként sem sokszor volt eddig szokása az eszére hallgatni, talán épp ezért fordulhatott már elő az, hogy sikerült csata és háború nélkül is megsebesülnie. Sőt többször sebesült meg úgy, mint bárhogy máshogy, de nem is ő lenne, ha ezt felvenné, ha törődne a dologgal valaha is. Talán el lehet mondani, hogy még nem esett olyan mély gödörbe, ahonnan ha felnézett, ne látta volna a fényt. Hogy ez a nőkre is áll-e? Lenne olyan ember, vagy vadász is akár, minden esetre nőnemű társ, aki annyira hozzánőne a szívéhez, hogy már ne tudná és ne akarná elképzelni nélküle az életét?
Mivel csak az érintésre koncentrál, egyetlen bólintással, és múlhatatlan derűvel a mosolyában felel arra a kérdésre, komolyan gondolta-e, hogy a vonzalom kölcsönös. Visszatértével láthatóan meglepi Biancát, de nem bánja. Csak nevet, miközben a lány gyűrűt választ, és mikor tekintetük összeakad és össze is ég, félmosolyra húzza a száját.
- Persze, ezt azért reméltem. Máskülönben miért húznék az ujjadra egy müzlikarikát? - kérdezi meg játékosan. Az az igazság, a komoly hangvételű lánykérést egy másik, komolyabb alkalomra tartogatja. Most pedig ezen sem árt elgondolkodnia.
- Azért a biztonság kedvéért lehetne egy randink. Mondjuk holnap. Kialszod magad, regenerálódsz egy kicsit. Holnap szerzek neked valami ruhát, ha mást nem is, majd övvel összekötöm egy ingemet a derekadon. Addig találd ki, hová megyünk el együtt, ha van kedved hozzá - ajánlja fel. Nagyon bízik benne, hogy a lány nem áll ellent az ötletnek.
- Most pedig talán aludnunk kellene. Tudsz járni? A világért sem hoználak zavarba azzal, hogy a karjaimban viszem az ágyba a csakis egy szál pléddel fedett testedet - kacsint hozzá. - Kivéve persze, ha szeretnéd.
Eszében sincs kihasználni a helyzetet, sőt. Inkább csak szeretne venni egy nagy levegőt, mert úgy érzi, menten megőrül. Nem csak a vágytól, hanem ennek a különleges lánynak a közelségétől is. Azt kívánja, legyen már holnap, hogy "jobb állapotban" lehessenek együtt, ugyanakkor sose legyen holnap, hiszen akkor mindennek vége szakadhat, ha a lány kipiheni és talán egyúttal meg is gondolja magát.



Vissza az elejére Go down

About...
Bianca Stilton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Bianca Stilton
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
34
Rionei lakhely: :
Még nem tudom. :)

Foglalkozás: :
Tanul.

Hozzászólások száma: :
19

Regisztráció: :
2012. Sep. 21.

Megjegyzések: :
-


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 5:05 pm

EROIN




Egyszerűen hihetetlen ez az egész! Ez az este, hogy mindhárom vámpír halott, a farkas, aki "megment" és segít nekem, bár először nem értem, végül mégis belemegyek, elfogadom...és most itt vagyok a lakásán, miközben eljegez egy...müzlikarikával.
Ha a felesége leszek, nem akarok tovább vámpírokra vadászni. Akkor egyszerűen csak a felesége akarok lenni, aki kis, virágos kendővel a fején, farmerban és az ingében a gyerekszoba falát festi, tervezget, boldoggá teszi őt és...mondjuk egy könyvtárban dolgozik vagy drámaórákat tart önbizalomhiányos gyerekeknek.
Ó, igen! Ezt szeretném...Talán nem vagyok a legjobb vadász, de a legrosszabb sem...ennek ellenére nő vagyok és tudom, hogy az én utam nem karókkal és trófeákkal van kikövezve. Én szeretek szeretni, olykor csak arra vágyom, hogy normális életet élhessek. Nem lep meg, hogy Lena ki akart szállni...vajon tényleg felhagyott a vadászattal? Kétlem...
Én azonban nem vagyok ő. Nem akarok egyik mentoromra sem hasonlítani, mert én én vagyok és nekem a saját utamat kell járnom, azt kell tennem, amit a szívem diktál.
Rámosolygok az előttem álló férfira és igen, el tudom képzelni, hogy itt éljek vele, egész hátralévő életemben, hogy ő legyen a férjem, s megajándékozzam őt kicsi...öhm..nos, farkasokkal.
- Igazad van, talán...nem ártana egy randi. Elvégre, a normális embereknél ez így szokás. Randi találkák, ahol megismerheti egymást közelebbről... - bár úgy érzem, ismerem őt, nagyon is jól, mégis szeretném, hogy neki is jó legyen. És ha randit akar, akkor randevúzni fogunk, mondjuk...
- Akkor...egy pizza holnap a parton? - kérdezem halkan, szelíd mosollyal. - Szeretem a pizzát. De a gombásat nem. És a csokit is, a kedvencem az, amiben van valamiféle töltelék is. - teszem hozzá, fogalmam sincs, miért. Szavai mosolyt csalnak ajkaimra. Lassan felállok, de mégsem mozdulok mellőle.
- Inkább...szeretném, ha te vinnél be! - pillantok fel rá, mellőzve minden kihívó gesztust. Semmi rosszat nem akarok, csak azt, hogy leendő férjem vigyen be a szobába és pakoljon le az ágyra. - És...nem kell a kanapén aludnod. Persze, ha kellemetlen lenne számodra, hogy mellettem aludj, akkor... - nem tudom, hogyan fejezzem be. Elvégre ez az ő otthona.







[justify]
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 9:27 pm

from Eroin to Bianca


Igen, Eroin még mindig csak lábujjhegyen jár a Földön, ez nyilvánvaló. Valahol ott ködösült el az elméje, amikor meglátta ezt a vadászlányt - és nem, nem a csak csupán melltartóval fedett felsőtestét! Valahol akkor elveszett a menny és a pokol között, és cseppet sem bánta meg. Minden azóta kimondott szavát jónak látja, és csak azon töpreng, miért érzi úgy, hogy szeretne Biancával többet is megosztani.
Nagyon rég nem érezte úgy, hogy mesélnie kellene, hogy bárkinek egyetlen szikrányit is tudatni akarna a múltjából. De most - ez most más. A lány a jegyese, és bár úgy tűnhet, egyelőre csak játékból az, ő egész másképp érzi. Hallgatja Bianca szavait, és egy ideig nem is ocsúdik fel a másik világból, ahol csakis a lány hangja van, semmi több.
Ám akkor hirtelen megvillan számára valami, ami per pillanat a mesélésnél és az ismerkedésnél jóval fontosabb. Elmosolyodik megint.
- Ja nem, nem azért, mert normálisék felé ez állítólag egy szokás. Csak nem tudom rövidebben megmagyarázni azt, hogy veled akarok lenni valahogy úgy, hogy a világ is láthassa, örülök, hogy mellettem vagy, és közben jól is szórakozunk - magyarázza körbe, és reménykedik, hogy ennyi elég Biának, hogy felfogja, hogy ez neki pontosan mit is jelent. És hogy mennyire fontos. Közben vágya, hogy mesélni kezdjen az életéről, egyre intenzívebb.
- Remek lesz. Pizza. És csoki - bólintok. Még mindig annyira egyszerűnek tűnik ez az egész! Eroint élteti a vágy, hogy most végre ne aggódjon, hanem egyszerűen csak éljen. És még valami: a bizalom. A vak bizalom.
Határozottan áll fel, és óvatosan fogja meg a lány testét erős kezeivel. Nem akadály neki bevinni Biát, csak arra kell vigyáznia, hogy közben ne csússzon le róla a pléd. De annyira azért van ügyes, és jók a reflexei is. Leteszi a lányt a szürkés-bézses árnyalatú hálószoba ágyára, majd a szekrény felé fordul. Keresni akar valami alvós göncöt, de rájön, hogy Biancának vélhetően nem változott meg az alvási szokása öt perc alatt, neki pedig ott a nadrág az ágyon, amiben aludni szokott. Csak azért nyitja ki a szekrényt, hogy annak a rejtekében vegye át a nadrágját.
- Jól van, elférünk - mondja. Megvárja, míg a lány is betakarózik, de nem igazán néz oda. Lekapcsolja a villanyt, majd bemászik maga is az ágyba, takaró, párna úgyis van elég. Csak aztán szólal meg.
- Úgyis szeretnék még beszélgetni egy kicsit veled, ha nem bánod. A sötét a legjobb arra, hogy az ember mesélni merjen magáról egy kicsit. Akarod kezdeni? Tudod, hosszú ideje az első lennél, akinek bármit is el akarok mondani - jegyzi meg halkan. Talán mert nem szeretne nemleges választ kapni...



Vissza az elejére Go down

About...
Bianca Stilton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Bianca Stilton
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
34
Rionei lakhely: :
Még nem tudom. :)

Foglalkozás: :
Tanul.

Hozzászólások száma: :
19

Regisztráció: :
2012. Sep. 21.

Megjegyzések: :
-


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 11:26 pm

EROIN




Igazán megbotránkoznának az ismerőseim, ha ezt most látnák. Nem azért, mert lenne benne bármi rossz is, ó nem. Ha valaki, akkor Eroin biztosan nem bántana és semmit sem tenne, amit én nem akarok. Ma már eleget bizonyított, s ha nem tett volna, valamilyen különös oknál fogva én akkor is bíznék benne. Olyan...eszméletlenül könnyű vele lenni..
Biztonságban érzem magam és jelentően többet mosolygok, mint egyébként. Mintha megint tini lennék, aki olyan módon szerelmes, ahogy csak egy tini lehet...mellőzve minden negatív gondolatot, a józanságot és mindent, ami túlmutat a szív rajongásán...
- Az jó lenne... - szólok halkan, mosolyogva. - Mármint, ha mindenki látná, hogy jól vagyunk. Talán ők is kicsit jobban lennének ettől a tudattól... De igazán az számítana, hogy te vagy mellettem és miattad vagyok jól. Mert úgy hatsz rám, mint a gumicukor... - utólag persze, miután már kimondtam, eltöprengek azon, hogy ez egy béna hasonlat. De a gumicukor is feldob és édes...
- Pizza és csoki. - ismétlem mosolyogva. Tetszik. Tudja, mit szeretnék...ami bár furcsa és szokatlan, de tőle még ez is nagyon jó és nem idegen egyáltalán. Nehéz lenne ezek után másképp élnem...valahol vártam már rá. Egy részen csak azért van, hogy vele legyek...mindig is szerettem volna egy ilyen csodás házasságot....bár, egyelőre csak álomnak tűnik az egész. Mesés álomnak.
A vállába kapaszkodom, miközben bevisz és annyira nagyon óvatos...elmosolyodom. Az ágy puha és kifejezetten jól esik felszínének érintése. Szinte már a sebemben lüktető fájdalmat sem érzem. Orromig felhúzom a takarómat, s úgy kukucskálok felé, míg a bútor rejtekében átöltözik. Beburkolom magam a takaróba, s amikor ő is lefekszik, átfordulok felé. Csak alakját látom kirajzolódni a sötétben és a hangját hallom. Meglepnek szavai.
- Tényleg szeretnéd? Ilyenkor? - nem mintha baj lenne, én sem szeretnék még aludni és jó vele beszélgetni. - Tudod, én még sosem csináltam ilyesmit. Még senkivel sem beszélgettem magamról...igazán nyíltan. És nem is igazán tudom, hogy is kell ezt...szóval, kezdd inkább te. - kérem halkan, mosolyogva, még inkább magamra húzva a takarót. - Neked kényelmes így? - kérdezem mégis gyorsan, majd inkább alig láthatóan megcsóválom a fejem. - Ok, inkább...mesélj! Szeretnék tudni mindent, amit csak el akarsz mondani nekem...





[justify]
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyPént. Feb. 22, 2013 8:41 pm

from Eroin to Bianca


Örül neki, hogy a lány ilyen könnyen befogadja az ötletét. Valóban, ő is nagyon rég volt beszélgetős hangulatban. Ha őszintének kellene lennie, ebben a lakásban nem járt még senki nőnemű, és más alkalommal, amikor volt... Nos, elég hamar fizikai lett a kontaktus. De ez most más. Eroin is sokat változott azóta, és a világ is. A nők, meg az ő hozzájuk-állása főleg.
Arra, hogy Bia a másnap tervébe is beleegyezik, csak halkan nevet egyet, de aztán máris máshol járnak a gondolatai: ott, hogy MOST. Csupa nagybetűvel.
- Nem? Én is rég. Biztos, hogy elég... Személyes - mondja, és direkt nem használja az intim szót, pedig elméletileg nem kéne azt sem rögtön perverzebbik oldaláról érteni. Csak mosolyog, és ahogy a hátán fekszik, egyik karját a feje alá hajtja, a másikat pedig, amelyik Bia felé esik, odanyújtja a lánynak, hogy ráfekhessen, ha kedve tartja. Nem tudja megállapítani, mennyire kényelmes a karja párnaként, de ő is azon szokott aludni olykor, szóval nem lehet rámondani, hogy annyira szörnyű lenne.
- Hát...
Elneveti magát. A sötét ellenére is zavarban van egy kicsit.
- Lássuk csak... Én is szeretem a pizzát. Leginkább a csirkés-tejfölöset. Sok sajttal. Rengeteget bírok enni, kiváltképp csokis sütit. De nem, ennél most lehet, hogy valami komolyabbat szeretnék mondani.
Oldalról sandít a lányra, hogy lássa, mennyire figyel. Farkasának köszönhetően látása elég jó ahhoz, hogy meg tudja állapítani, ha esetleg Bia megunja a beszélgetést, és ez az arckifejezésében is megjelenik.
- Eddig két komolyabb kapcsolatom volt, ha lehet így mondani - kezd bele. - Mindkét alkalommal kevés híján belerokkantam, és már azt hittem, hogy manapság nem létezik olyan ember, akiben meg lehet bízni. Most úgy látom, ha ember nem is, de vadász van olyan - mondja ki kerek perec. Nem szeret titkolózni. Lenne még mesélni valója, de megvárja, van-e valami, amit erre Bia szeretne reagálni. Elvégre nem lehet mindig az övé a szó, és főleg nem akarja, hogy a lány esetleg bealudjon a mesén. Bár... Akkor betakarná még jobban, és még simogatná egy darabig a haját. Miért ilyen reménytelenül romantikus? Nem tudni, de már örökre ilyen marad.


Vissza az elejére Go down

About...
Bianca Stilton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Bianca Stilton
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
34
Rionei lakhely: :
Még nem tudom. :)

Foglalkozás: :
Tanul.

Hozzászólások száma: :
19

Regisztráció: :
2012. Sep. 21.

Megjegyzések: :
-


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptySzomb. Feb. 23, 2013 2:21 pm

EROIN




Furcsán érzem magam. Próbáltam elszánt, kitartó, erős vadász lenni, mint a mentoraim. Próbáltam az lenni, ami nem tudok igazán, hogy az ellenségeim szemében rettenthetetlennek tűnjek. De most? Most nem akarok mást, csak itt lenni ezzel az ismeretlen ismerőssel, ezzel a különös farkassal és megmutatni a gyenge oldalamat, aki annyira egyszerű és hétköznapi...és most nem bánom, hogy az. Olyan könnyű most ez...
- Kell idő, hogy megnyíljak...általában. De utána ömlenek belőlem a szavak és csak mondom és mondom, ha akarják hallani, ha nem. - ismerem be szelíd mosollyal. A felkínált "párna"mosolyt csal arcomra, kissé zavartan csusszanok közelebb, s ráhajtom a fejem, miközben bal kezem ujjait is rásimítom a karjára és mozgatni kezdem őket, de csak alig érezhetően. Ez segít abban, hogy elűzzem a zavaromat.
- Csokis süti. - ismétlem meg halkan, mosolyogva. - A nagymamám mindig azzal várt. Tőle tanultam a receptjét és elég titkos ez a recept, csak beavatottak tudhatnak róla. - halkítom le hangom még inkább. Persze, mindemellett nagyon kíváncsi is vagyok a történetére, szeretném hallani mindazt, mit közölni akar velem. A korábbi kapcsolatokról szeretne beszélgetni velem. Ez nem zavar, keserédes mosolyt csalnak arcomra a szavai. Rossz tudni, hogy bántották...valójában inkább nem értem, hiszen...annyira édes és különleges férfi. Sóhajtok egyet.
- Sajnálom. Nem erőltetem, hogy részletezd, ha nem szeretnéd! De én szívesen meghallgatlak, ha mégis. Öhm... - ujjaim csendesen dobolnak karján. - Nekem is két kapcsolatom volt. Az egyik még oviban...de annyira kedves volt, sosem engedték hogy én legyek az orvos, ezért egyszer csak odajött és felajánlotta, hogy játsszunk külön és lesz a betegem. A ballagás előtt odamentem hozzá, adtam egy villámgyors puszit a szájára, aztán elszaladtam és elbújtam. Utána elköltöztek a szüleivel és többé nem halottam róla. A másik eset pedig gimnáziumban történt. A sráccal évfolyamtársak voltunk, nem tudtam arról, hogy mit érez. Egyszer, Valentin-nap alkalmával a táskámba csempészett egy szerelmes levelet és egy bon-bont. Sokáig ostromolt, mire igent mondtam és járni kezdtünk, de nem sokkal ezután a szülei autójával balesetet szenvedtek és meghalt...ő is. - mély lélegzetet veszek. Most nem én akarok beszélni. Őt akarom hallani. - De szeretném, ha te mesélnél...az én történeteim kevésbé érdekesek. - mosolygok rá lelkesen.






[justify]
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptySzomb. Feb. 23, 2013 7:18 pm

from Eroin to Bianca


Még nem tudja, a lány mit reagál majd a szavaira, de csendben várja, vajon milyen hatást fognak kelteni. Farkas létére, férfi létére tudna ugyan tenni érte, hogy jobban értse a most már a karján fekvő Bianca gondolatait, de úgy érzi, most elég önmagának lennie.
Miközben arra vár, hogy a másik megszólaljon, Bia haját nézi. Jó lenne hozzáérni, de most épp nincs szabad keze, és ami azt illeti, az egyik az ő, a másik pedig épp a lány feje alatt van. Szóval nem, most nem fog tudni nekiállni simogatni őt. Különben is elbágyasztja kissé a finom érintések ingere, amit a lány kelt a karján az ujjaival. Vajon így be fog gerjedni? Bár sötét van, és ő nem az a letámadós fajta, azért kicsit zavarba jön a gondolattól.
- Igen, alapból nekem is több kellene - mondja, most már nem bólogatva közben, hiszen végre talán mindketten kényelmesen fekszenek.
- Én akarom hallani.
A csokis süti gondolatára azonban nem tudja a száját csukva tartani, muszáj még megszólalnia. Nagy vigyor terül el az arcán, huncut tekintetet villant a lányra.
- Ne félj, nem érdekel annyira a receptje, mint az íze - jelenti ki.
Nem szól rá semmmit, hogy akarja-e részletezni a régebbi "viszonyait". Most nem annyira, bár való igaz, lenne mit mondani. Tanácsul annyit akarna hozzátenni szinte biztosan, hogy reméli, Bia nem fog soha vámpírokkal kezdeni, de aztán hamar leesik neki, hogy egy vadászról van szó - nem, valószínűleg tényleg nem fog.
- Az enyémek kicsit... Nos, időben közelebb voltak a mosthoz - mosolyodik el. - Azért persze nem kételkedem benne, hogy ezek is kellően... Komolyak voltak. És hogy nagy hatást gyakoroltak rád. Sajnálom, hogy az utóbbi így ért véget.
Ellentétben az ő kapcsolataival. Neki mindkét "barátnője" eltűnt, kámforrá vált. Vajon ennyire rossz szerető lett volna? Nem, Eroin ezt azért nem hiszi. Talán csak volt olyan kevés esze, hogy elengedte őket, de hát nem olyan tipikus mai kakas ő, hogy ossza az egyébként múlt évezredben honos véleményt, miszerint a nőt a konyhában kell rablánccal a nyakán tartani.
- Engem érdekelnek a történeteid, az enyémeket meg már untig hallgattam álmatlan éjszakáimon - húzza el a száját, de voltaképpen nem dühös és nem szomorú. Már nem. Most, hogy itt van, jó emberrel a jó helyen, nem zavarja a múlt. Tudja, hogy ha eddig nem történt meg, eztán már egészen biztosan nem roskad bele.
- És nem tudhatom, mit mondhatnék még. Igazából rokonaim nem nagyon vannak a közelben, Ausztráliából költöztem Franciaországba, majd onnan ide, és hát gondolhatod, hogy útközben nem maradt senkim. Azt hiszem, Rione lesz az a hely, ahol teljesen tiszta lappal vagyok, legalábbis eddig egyetlen ismerőssel találkoztam itt, aki az egyik legjobb barátom... Jó, lány barátom... És a legjobb barátnője esküvőjére jött a városba. Talán majd bemutathatlak neki, ha még itt van, és ha akarod.
Valahol büszke rá, hogy Bia az első, akinek mesél Eváról. Elég koros barátság már az övék ahhoz képest, amennyit egy állandóan költöző farkasember megengedhet magának.


Vissza az elejére Go down

About...
Bianca Stilton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Bianca Stilton
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
34
Rionei lakhely: :
Még nem tudom. :)

Foglalkozás: :
Tanul.

Hozzászólások száma: :
19

Regisztráció: :
2012. Sep. 21.

Megjegyzések: :
-


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyKedd Feb. 26, 2013 10:58 pm

EROIN



Eroin Arnem. Kislánykánt néha tippelgettem, hogy fogják hívni a férjemet, ha egyszer mégis csak lesz. Ilyen név még csak fel sem merült soha. Olyan...különleges. Tetszik. Nem mintha számítana egyáltalán, mi a neve. Bárhogyan nevezzék is, szeretnék a felesége lenni. Még sosem vágytam semmire így.
Semmit sem tenne, ami nekem rossz és ez fordítva is igaz. Úgy érzem, ha a világ lángra lobbanna körülöttünk, akkor is biztonságban érezném magam, ha ő itt lenne mellettem és mosolyogna. Igen, van a mosolyában valami, ami megnyugtat és azt üzeni: Minden rendben, ez a világ a legtökéletesebb hely. Mi mást akarsz még? Elmosolyodom.
- Az íze...ízlene neked, azt hiszem. - és engem is boldoggá tenne, ha meglephetném valamivel, amit tényleg csak né tudok. Nem tudom, miért érzek késztetést arra, hogy ellepjem mindennel, amitől jó kedve lehet! De már most olyan, mintha hozzá tartoznék és bár kissé zavarban vagyok, mégis annyira természetes, hogy itt fekszik mellettem.
- Semmi baj. Elengedtem őt. Igazából...nem akarta volna, hogy úgy emlékezzenek rá, mint a fiúra, aki "meghalt autóbalesetben a szüleivel" és "szegény, milyen fiatal volt". Utálta volna ezt. Ezért pl kiállítást szerveztem a suliban a rajzaiból...így lett ő "a srác, aki elképesztően tehetséges volt". - igen. Én sem vagyok az a lány, aki hagyja, hogy úrrá legyen rajta a szomorúság, bár..néha nehéz. De szeretem megnevettetni azokat, akiknek erre van szükségük. Egyszerűen csak...szeretek adni. Látni, hogy boldog az, akit szeretek.
Kicsit meglep, amikor a lányismerősét említi. Nem mondanám, hogy féltékeny vagyok, inkább csak...ha volt valami köztük nem szeretném megbántani a lányt.
- Szívesen. Mesélsz nekem róla? - kérem végül mégis, csendes mosollyal. - Én nem vártam sokat ettől a helytől. Bosszút akartam állni egy vámpíron, aki megölte a nővéremet é aki miatt eltűnt a mentorom. Ezért elutaztam Franciaországból, nehogy a bosszúvágy legyűrjön. Gondoltam, hallgatok a megérzéseimre és itt kezdek új életet...felejteni akartam. Eroin, én sosem hittem volna, hogy találkozom itt veled...olyan, mintha...hazataláltam volna. - ismerem be csendesen, s kissé talán bizonytalan hangsúllyal.






[justify]
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptySzer. Feb. 27, 2013 10:47 am

from Eroin to Bianca


Halkan nevet azon, hogy Bianca a sütiről olyan édes hangon beszél. Valahogy mindig túlzott érzelmek fűzték őt minden olyan étel iránt, ami csak a gyomrának kedves lehet, és a sütik bizony a legnagyobb gyengeségei. Így aztán igazán örül, ha valaki egy süteményrecept iránt ekkora tiszteletet mutat. Hát igen, a jóízű dolgokért hálát kell adni az égnek.
Figyelmesen hallgatja, ahogy Bia az autóbalesetben elhunyt fiúról beszél. Közben persze azon is rágódik, milyen érzés lehet így elveszíteni valakinek azt, akit szeret, és hálát ad érte, hogy ezt sem kellett még megtapasztalnia. Úgy érzi, most mindenképp beleroskadna, ha Bia hirtelen eltűnne mellőle, de erre remélhetőleg a nulla közelében van az esély.
- Ez egy szép és kreatív dolog volt tőled. Biztosan mindenkinek jobb volt így megőrizni őt az emlékezetében. Persze kétségtelen, hogy nagy erő kellett hozzá, de úgy látom, megvan benned - mondja komoly hangon, de mégis kicsit derűsen. Nem sajnálja annyira, de még egy haláleset felett sem tud egészen elkomorodni, neki elemi tehetsége van ahhoz, hogy minden alkalommal derű sugározzon a lényéből, talán még akkor is, ha nem akarja. Bár ilyen még nem nagyon volt.
Meghallgatja azt is, amit Bia a bosszúvágyról mesél. Igen, a vámpírok ilyenek. Nem élnek, nem dobog a szívük, és ez jelentős különbségeket generál köztük és mindenki más között. Erre nem felel, nem szeretne többet mesélni a vámpírról, aki eltűnt, és aki ezzel összetörte a szívét. Azok az idők elmúltak, és Eroin képes most már másra koncentrálni. Biancára, és csakis rá.
- Szívesen mesélnék neked róla, de annyira közelről azért nem ismerem. Egyszer összefutottunk még de Lans-ban, egy vonatállomáson. Ráért, én is ráértem, beszélgettünk, és kiderült, hogy hasonlóan, hát, könnyed személyiségek vagyunk. Barátok lettünk, tudod, azok a fajták, akik röhögve kibeszélik egymásnak a fájdalmaikat, és mivel ő is vadász, ezért általában a vámpírokat is csuklásra kényszerítettük, ha ez lehetséges - vigyorodik el. Nem nagyon tud ennél többet mondani Eváról, hiszen valóban csak párszor találkoztak, de mégis hamar kijelentették, hogy ami köztük van, az már rendes, valamire való barátság.
- Lehet, hogy kedvelnéd. És ő is örülne, hogy egy vadászt jegyeztem el - bólint nagyot. Igen, ez biztosan igaz, bár Eva meglehetősen toleráns volt mindenféle lénnyel szemben, amennyire tudja, azért az igazi mégis csak az, ha egy barát áldását adja a barátja kapcsolatára.


Vissza az elejére Go down

About...
Bianca Stilton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Bianca Stilton
Aktivitás-pontok: :
51
Valódi kor: :
34
Rionei lakhely: :
Még nem tudom. :)

Foglalkozás: :
Tanul.

Hozzászólások száma: :
19

Regisztráció: :
2012. Sep. 21.

Megjegyzések: :
-


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyPént. Márc. 01, 2013 2:26 pm

EROIN




Eroin ért engem. Ez még nagyon furcsa nekem, de én is értem őt, s tudom, hogy minden a legnagyobb rendben. Még sosem volt ennyire egyszerű semmi. Neki elmondani, még a tragédiákat is könnyebb, úgy érzem, bármiről képes lennék beszélni neki, tabuk nélkül. Mosolyogva pillantok rá a sötétség fátylán át, ami most nem zavar, mert látom, ahogy csillog a szeme.
- Néha muszáj erősnek lennünk, mert nincs más választásunk. Amikor valaki elhagy minket, eldönthetjük, kitartunk-e vagy lépünk is tovább. De ha valaki meghal, nincs értelme harcolni azért, hogy visszakapjuk. Nincs választás. - hangom halk és most csak kicsit szomorú. Már elengedtem őt és a múltamat is, mert bár nélküle nem lennék telje a jelenben, de úgy helyes, ha csak néha térünk vissza oda. Most most van és hihetetlen ez az egész. Mármint...ami ma történt. Pocsék nap, egyedül Rione-ban, három vámpír, akik akkor is megtalálnak, ha nem keresem őket és...és Eroin. Nemcsak a megmentőm, hanem valaki, aki már várt rám. Azt hiszem, egyetlen nő sem lenne felhőtlenül boldog, ha egy férfi müzlikarikával kéri meg a kezét, de én sokkal, de sokkal jobban örülök ennek, mintha valaki mások előtt, drágakövekkel kirakott gyűrűt húzott volna az ujjamra. Mókás? Lehet, De éppannyira volt őszinte is és ezt a furcsa érzést nem tudom semmihez sem hasonlítani. Mintha ezer éve ismerném...
Elmeséli, hogyan ismerte meg a barátnőjét. Úgy fest, mi vadászok, állomásokon ismerkedünk...Elmosolyodom a gondolatra, de a szavaira figyelek. Kicsit talán féltékeny voltam erre a lányra, ám már teljesen bizonyossá válik, hogy semmi okom rá. De a féltékenység nem is jó szó. Inkább csak...nem tudtam, volt-e valami köztük, s nem bántanám-e meg a lányt a jelenlétemmel. De ezek szerint nem.
- Örülnék, ha bemutatnál neki, Eroin. Nemcsak azért, mert a barátod és szeretnék mindent és mindenkit megismerni, aminek bármi kis köze is van hozzád, hanem mert ő is vadász és nagyon jól jönne itt egy ilyen ismerős...aki kicsit olyan, mint én. Nem sokat vadásztam még egyedül és nagyon nehéz itt, vagyis..volt, mert nem ismerek senkit. Kivéve most már téged. - mosolygok fel rá, s veszek egy mély lélegzetet. Félek? Nem, inkább csak nem tudom, mit reagálna. Nem merem...ez mégis csak fura lenne. Végül mégis egészen közel húzódom, s anélkül, hogy betörnék nyelvemmel a szájába, csak egy ártatlan csókot nyomok ajkaira.
- Nagyon álmos vagyok...elfáradtam. Nem baj, ha holnap folytatjuk ezt a beszélgetést? Szeretném, ha itt maradnál velem és te ébresztenél fel reggel...- mondom halkan, kis mosollyal, s lehunyom a szemeimet, mert már nem bírom nyitva tartani őket.





[justify]
Vissza az elejére Go down

About...
Eroin Arnem
Farkasember /Staff
Farkasember /Staff
Eroin Arnem
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
131
Valódi kor: :
41
Kapcsolatok: :
Tya Petite - visszadobom majd kővel; ismerős
Emmaline J. Clarke - ismerős
Bianca Stilton - leendő menyasszony
Rionei lakhely: :
Rione

Honnan jött: :
Adelaide, Ausztrália

Foglalkozás: :
üzletember

Emlékek: :
MdL &Rione:
Aileen Morland - volt szerelme
Lilia Sheperd - volt barátnője

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er EmptyPént. Márc. 01, 2013 7:54 pm

Jegyesemnek, Biának

Eroin villámgyorsan megállapítja, mennyire szép is a lány mosolya még a sötétségben is. Hallgatja, amit mond, és ő maga is mosolyra hangolódik, nem mintha általában ez nem lenne így. Kicsit elkeni a vadász szomorú hangja, de fel tudja emelni azt a kezét, amelyiken Bianca fekszik, és ujjaival még épp eléri a lány haját, hogy végigsimítson tincsein.
- Igazad van. De ha valaki halott, és nem tudtál elbúcsúzni tőle, az jobban fáj, mintha élne, csak nem törődne veled, ezt én is tudom jól - mondja. Nem aakr ő még több komorságot szítani, de ezt muszáj kimondania, hisz nagyon igaz.
- Be is foglak. Meg kell ismerned Evát - mondja határozottan, és vidámabb, mert érzi, hogy kicsit a lány is felvidult. Igen, ismeri az egyedüllét érzését, mielőtt Eva eljött, miután Lilia elhagyta őt, bizony volt egy tucat hasonló érzése neki is.
Csókja valami különös érzést ébreszt a farkasban. Nem mert egy meztelen nő fekszik mellette, és az imént odahajolt hozzá, hogy összeérjenek ajkaik. Hanem pontosan azért, mert egy olyan lány fekszik itt, akit ő eljegyzett egy müzlikarikával, és akiről már most tudja, hogy mindent egyszerűen tökéletesen Eroinosan akar vele csinálni. Most itt alszik. Holnap talán elmegy, de előtte egészen biztosan pizzát esznek majd, és csokit. És még el fog telni nem kevés idő, nem kevés találkozás, de összeházasodnak majd, gyerekeik lesznek, és boldogan fognak élni. Így lesz, mert így kell lennie. Eroin soha nem volt még ilyen biztos semmiben, és ez féktelen vigyorgásra készteti. Elfordítja kissé a fejét, hogy inkább a plafonra feszítse vigyorát, mint Bianca felé.
- Aludj csak, én itt leszek reggel. És az ágyba is kaphatsz majd forró csokit - mondja, és tovább fekszik hátán. Feje alá gyűri a párnát, kiveszi onnan a karját, és nyugodtan fekszik tovább. Időnként oldalra pillant. Nem, nem fél hozzáérni Biához, ám most mégis hagyja, és csak somolyog magában az elcsattant csókon, ami mintha megpecsételte volna, hogy igen, mindez véresen komoly.
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er   Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er Empty

Vissza az elejére Go down
 

Eroin egyelőre nem lévő lakása - Bia & Er

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emmaline J. C. lakása
» Eroin Arnem & others
» Eroin Arnem
» 3E: Evita, Eroin, Egy rég várt összeröffenés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Egyéni- és mesehelyszínek-