KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 Armina10

Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 Hirdet10

Megosztás
 

 Soraya & Dan, Homoköböl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soraya & Dan, Homoköböl   Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 EmptyCsüt. Május 30, 2013 6:33 pm

to: Jordan


Teljesen megnyugtat Dan a jelenlétével. Esküszöm, hogy jobb, mint egy teljes levél nyugtató lenne. Aya után pedig főleg meglep, hogy velem ilyen kedves és cseppet sem ítél el a mivoltom miatt. Értékes emberbe botlott Aya és ezt még csak nem is tudja. Nem is kell megtudnia. Nem fogom megengedni neki, hogy hozzáférjen a ma délutáni emlékeimhez. Ez kettőnk titka marad és őt kihagyom ebből. Biztos vagyok abban, hogy még inkább keresztbe akar majd tenni nekem, nekünk, csak mert titkolózok majd, de tudom, hogy Jordan sem fog neki semmit sem mondani. Sőt, ki fog szabadítani engem a sötétből. Talán ő az egyetlen, aki képes lesz engem előcsalogatni. Elérni, hogy én nyerjek.
Továbbra is nevetek, ahogy megcsípem őt is és saját magamat is. Úgy érzem magam vele, mintha régóta lennénk barátok. Én szívesen lennék a barátja, ha ő is szeretné. Eddig akármit is mondtam neki, nem tudtam elijeszteni és ha azt vesszük, már túl vagyok a nehezén. Mondjuk semmit nem szólt arra, hogy körülírtam neki a sárkány létemet. Olyan kedvesen mosolygott rám és ez szinte elkápráztat. Megbabonáz a kedvessége, a tekintete. Azok a tengerkék szemek ... istenem.
- Úgy tűnik, te tényleg létezel, csak tudnám, merre bujkáltál eddig. - nem akarok rámászni, vagy ráerőltetni magam olyanra, aki nem viszonozza az érzéseimet. Nem azt mondom, hogy érzek bármit is Dan iránt, mikor még csak most találkoztunk, de az biztos, hogy kedvelem őt.
- Rendben, jól hangzik a séta és a pizza együtt is. - bólogatok újabb mosollyal az arcomon.


Talán a csillagok kedvezőtlen együttállása volt? A szél hevesen kezdett fújni egyik percről a másikra, és aki odakint tartózkodott épp, azonnal megérezte, milyen gyorsan vált fülledtté, majd hűlt is le rögvest az idő. Igaz ami igaz, szokatlan volt Rione környékén az ehhez hasonló hirtelen időjárásváltozás, hiszen a város olyan területen feküdt, ahol még a telek is igen enyhék voltak, korcsolyázni, hócsatázni szinte nem lehetett soha.
De most - most lassan feketés színű ködpára ereszkedett le az utcákra, eleinte egészen sűrű volt, majd lassan oszlani kezdett. Ám nem tűnt el teljesen. Egy szélvihar felkapta a sötétséget, végigrepítette az utcákon, a nyitott ablakokon át be a házakba is, át a tenger felett, végig az erdő fái közt. Mindenhol ott volt, mindenhol megült, aki belélegezte, érezhette sötét erejét.
Valami különleges történt. Sötét energiák lepték el Rionét, és ezt mindenki érezhette, aki levegőt vett vagy körülpillantott - aztán a köd eltűnt, nem látszott tovább, mintha ugyanolyan gyorsan távozott volna, ahogyan érkezett. Pedig ekkor már akadtak, akik tudták: ezek a sötét energiák olyan hatalmat adnak a rioneiek kezébe, melyről máshol mindenki csak álmodik. Vajon jönnek-e majd, akik használni akarják? S vajon az itteniek felfedezik-e erejét?
Senki sem marad biztonságban a Sötétség elől, annyi bizonyos.


Épp elindultam utána mikor hirtelen feltámadt a szél és a tenger felé fordultam. Mi ez a furcsa érzés, ez az egyre lentebb ereszkedő köd? Nem tudom más is észre vette-e a változást az energiákban, vagy csak én, de sikerült elérnie, hogy szívem hevesebben verjen. Azt hiszem Aya izgatott lett, mert ő is megérezte. Persze neki tetszik. Ő szereti az ilyen adrenalinnal teli helyzeteket. Jordan mellé lépek és közel állok meg hozzá. Próbálok rájönni, ő mire gondolhat most, vagy meggondolta-e ettől magát és a pizzát. Én mondjuk nem fázok, de ő lehet, hogy igen.
- Dan, nem szeretném, ha félreértenéd, de esetleg beléd karolhatnék? Meleg is van erre ha ... fáznál. - apró pír jelenik meg az arcomon, hisz sosem ajánlottam fel senkinek sem azt, hogy felmelegítem és még csak nem is akartam senkibe se belekarolni. Nem tudom hogy kell viselkedni ilyenkor és nem szeretném, ha azt hinné, hogy ugyan eddig nem tettem meg, de most én is rá akarok mászni, mint a többi nő.

Vissza az elejére Go down

About...
Jordan Giorgio Barx
Vízilény
Vízilény
Jordan Giorgio Barx
Aktivitás-pontok: :
77
Hozzászólások száma: :
48

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soraya & Dan, Homoköböl   Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 EmptyPént. Jún. 07, 2013 2:55 pm


to: Soraya

Ideje belátnom: talán túlzásba estem, amikor azt gondoltam, csak a bennem élő narf képes bárki kedvéért mosolyogni, és akármilyen emberrel vagy más lénnyel, férival vagy nővel jó kapcsolatot teremteni. Kellemesnek találom Sora társaságát, és ha kissé sok is volt a délelőtti mennyiség Ayából, hülyén hangozhat, lassan amiatt is kárpótolva érzem magam.
A tipikus romantikus filmbeli mondat kizökkent kissé a kora esti töprengésből. Odapillantok a lányra, de elég gyorsan arrébb is kapom tekintetem, valahová a túlsó oldalára, ahonnan - a tenger felől - hirtelen sötétség közeleg. Ez az egyik, ami elveszi az esélyemet is, a kedvemet is attól, hogy most válaszoljak neki, pedig elég mély hatással van rám az, amit mond.
A sötét árnyék azonban ijesztő, még ha csak át is rohan rajtunk vagy épp fölöttünk, és valahogy hasonlóan közelebb lépek a mellettem álló lányhoz, ahogy ő is hozzám. szavai ugyan nyilvánvalóan másként csapódnak le bennem, mint ahogy mondja, de a veszélyben nincs időm azzal foglalkozni, vajon érzelgősség-e, amit kérdez, kér vagy felajánl.
- Ne viccelj, te is érzed, hogy valami nincs rendben. A minimum, hogy a közelemben akarlak tudni, ha ránk törne valami veszély- mondom. Igen, egy narf számára ez a minimum, még ha nem is éppen harcra születtünk. Megmosolygom titokban szavait. Meleg van arra? Egy sárkány esetében ez kétségtelen, de vajon mit szólna hozzá, ha megmutatnám, én is tudok tüzet csiholni? Több a közös bennünk, mint hiszi.
Balommal megfogom az ő bal karját, és összekulcsolom alkarját az én jobbommal. Teste valóban melegebb, mint az enyém, nem is csak kicsit. Különleges forrósága egyértelmű jele annak, hogy tényleg nem ember, de nincs időm, kedvem, energiám, hogy neheztelést érezzek emiatt. Elvégre én sem vagyok egészen halandó.
- Induljunk tovább a partról, keressük meg azt a kajáldát- fejezem ki magam egyszerűen, és talán kicsit komolyabban az eddigi hangomhoz képest, de nincs kedvem megvárni, mi lesz ebből a hirtelen időjárásváltozásból. A jobbik eset, ha egy egyszerű kis vihar, de én nem hiszek ebben.


Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soraya & Dan, Homoköböl   Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 EmptyVas. Jún. 09, 2013 4:46 pm

to: Jordan


Igyekszem uralkodni az érzéseimen és nem hagyni, hogy eluralkodjon rajtam az a felettébb különös érzés, ami már majdnem nevezhető félelemnek is, de mégsem az. Egy egészen más, mint rettegés az ismeretlentől, de be kell valljam, Ayának nagyon is bejön. Ki hibáztatná érte? Hisz régen volt már, hogy harcolhatott és szabadjára engedhette, pontosabban, szabadjára engedhettük a valódi erőnket, melyet igyekszünk elnyomni mások elől. A vadászok még mindig képesek valahogy ránk találni, de szerencsére, már rég volt velük dolgunk. Sajnos Aya egyiket sem hagyta életben. Nem tudom és nem is akarom tudni, hogy mit tett velük, de a végeredményt én magam is láttam. Bár ne láttam volna. Bárcsak ...
Nem tudom mit gondoljak Jordanről. Nem akarok újra abba a hibába esni,mint a múlt alkalommal, ami ugyan közel nyolcvan éve volt, de mégis meghatározta a kapcsolatomat a férfi nemmel. Amióta eldobtak, csak mert más vagyok, mint a többi nő, félek bárkivel szemben is kezdeményezni. Lehet, hogy az illetőt nagyon kedvelem, akár évek óta is ismerhetem, mégsem merek lépni felé. Lépés alatt nem azt értem, hogy lépek a lábammal egyet felé, hanem hogy a közöttünk lévő kapcsolatot kicsit előrébb vigyem. Hogy ne csak barátok legyünk, hanem többek egymásnak. Viszont Dant még nem ismerem, csak rövid ideje.
Látom szemeiben, hogy ő is észrevette azt a negatív energiát, ami szinte a semmiből tűnt fel. Mi lehet ez az egész? Miért jön és mi fog történni? Értelmes ember azt hiszem nem keresné a válaszokat ezekre a kérdésekre, de úgy érzem a bennem lévő őrült sárkány majd fogja. Ilyenkor érzem azt, hogy nem vagyok normális. Nem hogy a veszély elől elmenekülnék, inkább szembeszállok vele és elébe megyek.
Elmosolyodom válaszán. Kedves tőle, hogy ennyire ... öhm, meg akar védeni.
- Ez jól esik Dan, hogy megvédenél, de látom nem ismered a bennem lévő sárkányt. Erősebb vagyok, mint hinnéd. - mosolygok rá kedvesen és nem is bántásnak szánom szavaimat. Szimplán csak próbálom a saját figyelmemet is inkább az előttem álló férfira fordítani és elviccelni a dolgokat. Noha jól tudom, ez nem játék és érzem is, hogy valami komoly van készülőben, amit lehet sokan nem fognak túlélni. De nem akarom, hogy Ő is köztük legyen.
Belekarolok, ahogy vezeti kezemet az övével. Jól érzem, hogy sokkal melegebb a testem mint az övé, pedig egyformán ér minket a hűvös szél, amit a sötét köd hozott magával. Érezheti, hogy nem hazudtam, hogy nem csak kitaláltam az egészet rólam és a bennem lévő lényről. Nézhetne ténylegesen pszichiátriai esetnek is akár, de eddig sem tette, akkor ezután miért tenné? Kicsit javítani szeretnék a kedvünkön, mert engem is elborít a sötét, a bánat és megannyi rengeteg érzés, a baljóslatú környezet miatt. Ettől még lehet szép az este. Lehet egy utolsó kellemesen töltött "randink", hisz ki tudja mit hoz a holnap? Jobbommal megfogom bicepszét és poénból megnyomkodom.
- Ühüm, téged is lenyomlak. - hű, hát tényleg van benne erő, ezt jól látom és most már éreztem is, de ettől függetlenül még félthetem őt. Hagyom hogy vezessen a kajálda felé, elvégre ő tudja, hogy melyikre gondolt. Nekem is van ugyan kedvencem, de ő hívott el. Vajon ha elmondom neki, hogy itt lakok a parton átjönne ... Mindegy. Felejtsük el, mire gondoltam. Nem ronthatom el ezt a jó kezdést.

Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soraya & Dan, Homoköböl   Soraya & Dan, Homoköböl - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Soraya & Dan, Homoköböl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» ღ Soraya Hayes ღ
» Soraya & Dan, Állatkert
» Soraya Hayes, Roy Mustang - Miért is pont ne a pláza parkolóban?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Tengerpart :: Homoköböl-