KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Orvosok kíméljenek! Roy & Emma Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Orvosok kíméljenek! Roy & Emma Armina10

Orvosok kíméljenek! Roy & Emma Hirdet10

Megosztás
 

 Orvosok kíméljenek! Roy & Emma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Emmaline J. Clarke
Halandó
Halandó
Emmaline J. Clarke
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
37
Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Orvosok kíméljenek! Roy & Emma Empty
TémanyitásTárgy: Orvosok kíméljenek! Roy & Emma   Orvosok kíméljenek! Roy & Emma EmptyHétf. Jún. 03, 2013 5:21 pm

/Ezerrel száguldok, végig az utcákon nem érdekelnek sem a stoptáblák sem a piros lámpák. Tövig taposom a gázt. Úgy szorítom, a kormányt mintha ki akarnám tépni a helyéről. Satufék a kórház előtt és egy ügyes kis, gumicsikorgató „trükkel” már benn is parkolok a korház parkolójában. Kiugrok, a kocsiból bezárom a kocsit és berohanok az ajtón. Egyik barátnőm van most életveszélyben. Nemrég kaptam a telefont, hogy valami idióta elütötte. Odafutok az információs pulthoz és elhadarom, miért jönnek. Óráknak tűnő másodpercek alatt a nő meg is találja a lányt az adatbázisban. Műtőben van. Mivel szülei Amerikában vannak, én vagyok az egyetlen akit ebben a városban ismer és most vele tud lenni. Clara csak 17 éves. Istenem mi történhetett? Mit aggódó anya, fejvesztve futok és keresem azt a műtőt ahova irányítottak. Azt nem tudták megmondani meddig tart a műtét. Annyira figyelem az ajtók fölé tett kis táblákat, hogy hirtelen nekiütközök valakinek és elesünk mind a ketten. Ő kerül alulra. Gyorsan felkecmergek és kezemet nyújtom, hogy ha kell, felkapaszkodjon benne./
-Úristen! Nagyon sajnálom, Uram. Annyira siettem, nem vettem észre. Nem esett baja?
/Hangom egy oktávval magasabb amúgy is az idegességtől, így elég fura hangok jönnek ki torkomból. Nem sipítozok csak vékony, el-elcsukló a hangom.  Rápillantok az órára. Fél tizenkettő. Ilyen késő van? Kezemet tördelem az idegességtől. Annyira szégyellem magam. Végignézem, a férfit nem e vérzik valahol a karja. Hál’ Istennek nem. Pedig elég nagyot estünk. /



A hozzászólást Emmaline J. Clarke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 27, 2013 6:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Orvosok kíméljenek! Roy & Emma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosok kíméljenek! Roy & Emma   Orvosok kíméljenek! Roy & Emma EmptyVas. Jún. 16, 2013 4:12 am






Sétálgatok a kórházban, ismét keresek egy fogorvost, meg persze a bajt is keresem, mivel múltkor szép műveletet hajtottam itt végre. Pont elég éhes vagyok, elindultam hátha találok valamit. Térképet adhattak volna a kezembe, jobban örülnék neki, ha nem kellene itt keringőznöm a folyosókkal. Éppen fordulok ki az egyik folyosóra a másikról, mikor egy gyalogkakukk leány szinte elsodor. Látom erőbe van, mondjuk az én hátsóm koppant a földön, ő rám esett. Nem sok bajom lett, elég szerencsétlen lennék Farkas létemre. A lány le is pattant rólam, és a kezét nyújtja, hogy segítsen. Na jó, most mikor vagyok bunkó? Ha hagyom, hogy segítsen, és belegebed, vagy felállok magam, mert az erőmből kitelik. Nem sokat gondolkodtam a dolgon, felkeltem magam a földről, és kezet fogtam a hölggyel, ha már nyújtotta felém.

-Köszönöm, jól vagyok. A nevem Roy.

Bemutatkoztam, ráztam meg a kezét, és vigyorogtam rá. Nem tudom, hogy hová ilyen sietős a dolog, majd elmondja ha akarja.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Emmaline J. Clarke
Halandó
Halandó
Emmaline J. Clarke
Faj: :
Halandó
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
37
Hozzászólások száma: :
18

Regisztráció: :
2012. May. 07.


Orvosok kíméljenek! Roy & Emma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosok kíméljenek! Roy & Emma   Orvosok kíméljenek! Roy & Emma EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 6:24 pm

/Talán jobb is ha csevegek valakivel egy kicsit. Lecsillapszok legalább. Én is megpróbálok visszamosolyogni rá bár kicsit hidegnek játszik a mosoly. Nem baj./
- És mi járatban erre? Ha szabad tudnom?
/Valahogy el kell kezdeni a beszélgetést, még ha kicsit túl személyes is az első kérdés. Kórházban nem nagyon lehet mást kérdezni.  Közben körbenézek látok –e valahol egy orvost, mert bármily fura a kórházban egyetlen doki sem mászkál a folyosón./
- Én egyik közeli barátomhoz jöttem.  Ma hozták be szóval, ha hirtelen lerohanok, egy orvost kérem ne lepődjön meg. És akkor, sem ha elsietek, mint a villám. Persze azért nem fogom bunkón itt hagyni, ha már egyszer sikerült fellöknöm.
/Kezdek picit feloldódni. Már nem remeg a térdem és a hangom sem. Azt hiszem szükségem van egy kávéra./
- Esetleg nincs kedve meginni velem egy „finom” kávét az automatából?
/Nincs kedvem megkeresni a büfét.  Elrohan mellettem egy nővérke. Én meg fordulok is utána mintha magával sodort volna./
- Elnézést kérek! Kérdezhetek valamit? Clara Smith-t ma este hozták be. Nekem azt mondták műtik. Nem lehetne esetleg többet megtudni róla?
/A vékony magas, horgas orrú, bár gyönyörű nő megvonja a vállát és alázó hangon így felel./
- Nem az én dolgom!
/ A méreg elfutja agyamat, fel tudnám rúgni! A nő szúrós szemekkel Roy –on is végig néz aztán faképnél hagy minket./
- Azt a...!
/Mérgembe belerúgok a mellettem álló széksorba majd szikrázó szemekkel fordulok Roy felé./
- Bocsásson meg!
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Orvosok kíméljenek! Roy & Emma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosok kíméljenek! Roy & Emma   Orvosok kíméljenek! Roy & Emma Empty

Vissza az elejére Go down
 

Orvosok kíméljenek! Roy & Emma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emma & Zoe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Belváros :: Kórház-