KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Armina10

Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Hirdet10

Megosztás
 

 Sora, Jordan: pizzéria a parton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyKedd Jan. 28, 2014 5:27 pm

to: Jordan



A vacsora hátralevő része nagyon nyugodtan, de főleg csendben telik. Én nem merek mondani semmit sem, félő, hogy megint valami butaság lenne belőle. Ő pedig láthatóan inkább gondolkodik. Azt hiszem van is min.
Milyen jó lenne belelátni mások gondolatába. Mennyivel könnyebb lenne az élet is vele. Hisz nem stresszelnénk annyit. Most biztosan megnyugtatna, ha tudnám, nem tart őrültnek. Hiába bizonygatja, mi biztosít afelől, hogy igazat is mond? A férfiak képesek azt mondani, amit a nő hallani akar, csak hogy megkapják. Hm, ez most miért hangzott hülyén? Ahogy Jordan rám néz ... Elkapom tekintetemet róla és elvigyorodok. Azt hiszem erre volt szükségem. Kellett már egy olyan este, ahol társaságban lehetek és mégsem néznek rám rosszallóan. És nem mellékesen még csak nem is próbálkozik be nálam senki sem. Ayánál semmit sem lehet biztosra tudni, hogy kivel mikor volt együtt. Miért nem engedi, hogy kicsit is belelássak?
- Tényleg finom. Talán máskor is eljövök ide. - biztos lehet elvitelre is venni, mintha Dan mondta volna. Figyelek rá, csak ekkor épp próbáltam felfogni, hogy velem akar vacsorázni. Ami nem mellékesen egész jól alakult. Még a tengeres mutatványával együtt is.
Mikor mindkettőnk tányérja üres, lassan felállok, míg ő fizet. Mitől ilyen magabiztos? Örülök, hogy legalább egyikünk az.
Az éjszakai szellő kellemes hűvösségével simogatja arcomat, ami kellőképp jólesik. Sosem fázok, de egy-egy szellőtől megborzongok. Gyönyörű ez az este, úgy teljes egészében. Gyönyörű, ahogy a hold visszatükröződik a hatalmas tenger fodrozódó felszínén. Órákon keresztül el tudnám nézni, de most nem lehet, hogy elbambuljak. Talán később, ha hazaértem és lezuhanyoztam. Amikor már egyedül leszek és lesz időm elmélyülni a gondolataimba, hogy utána tisztán lássak.
Újra Őt figyelem. Hangja eljut tudatomig, bensőmet cirógatja. Jól sejti, hogy nem szeretném, ha hazakísérjen. Most nem róla van szó, hanem miattam. Így Ayát legalább vissza tudom tartani, de mi van ha a küszöbünkön állunk és Dan ilyen közel van hozzánk. Aya mindent elrontana. És még amúgy sem kísért haza senki sem. Nem tudom mit kell tenni búcsúzáskor.
- Megígérni, de mit? - mikor közelebb lép hozzám, én automatikusan mozdítom hátra az egyik lábamat, majd teszem a másik mögé. Furcsa érzésem támad. Menekülni akarok, de egyszerűen túl nehéznek érzem minden porcikámat. Mint aki a teste rabja lett. Ez is egy csapda akar lenni a drága másik énemtől? Tekintetemmel követem jobbjának útját, ahogy megsimogatja arcomat. Egyre gyorsabban veszem a levegőt, mikor eltakarja a szemem. Ne, csak a sötétet ne, nem akarok oda visszamenni újra.
Azonban erre nem számítottam. Ajkai meglepetésként értek engem. Mi csak ... barátok vagyunk. Mi csak ... barátok vagyunk. Hirtelen felemelem karjaimat, hogy ellökjem magamtól, de mellkasához érve elszáll minden erőm. Ajkaim bizonytalanul mozdulnak, simulnak az övére. Mit csinálunk?

Vissza az elejére Go down

About...
Jordan Giorgio Barx
Vízilény
Vízilény
Jordan Giorgio Barx
Aktivitás-pontok: :
77
Hozzászólások száma: :
48

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyKedd Jan. 28, 2014 6:59 pm

to: Soraya



Nem pontosan tudom megmagyarázni, hogy amikor a tengeri szél végigsöpör a parton, mit változtat meg bennem és a gondolataimban. Valami azonban kétségtelenül történik, mert amikor megállunk kint pár lépés séta után, már valami egészen más véleményem van a dolgokról. Arról, amit ő mondott, arról, amint én feleltem rá. Nem létezhet, hogy belém szeretett volna ennyi idő alatt? Talán valóban nem, mint ahogy azt is nagyo nehéz elérni, hogy valaki megbízzon benned, akit még csak aznap ismertél meg, és az a nap bizony hosszú volt, és sok különös részletet foglalt magában. De a lényeg mégsem ez.
Ahogy közelebb kerülök hozzá, több érzelem, több gondolat is végigcikázik az agyamon. Talán kezdjük az elején, elvégre mindet át kell pörgetnem, mindet le kell gyűrnöm, hogy egyáltalán ajkait érinthessem az enyémekkel - lelkiismeret furdalás, önmagam felé vetített gyűlölet nélkül.
Mert mindenképp ott a tény, hogy én voltam az, aki mindeddig erőltettem ezt a "barátok vagyunk" szöveget. Aki, úgy tűnt az első pillanatokban, legszívesebben már azelőtt hazament volna, hogy egyáltalán eljött ide. És azóta mennyi minden változott!
Követtem el közben nem is egy hibát, elvégre akár Soraya életét is kockáztathattam azzal, hogy a vízbe vittem őt. Ostoba ötlet volt, de valami az eszemet vette azokban a pillanatokban, és ez eléggé kitart azóta is. Nem kérdés, hogy ez a valami őbelőle árad, a természetes bája, a kedvessége, az egész kisugárzása az.
De van itt még egy dolog. Azt mondja, belém szeretett. De pontosan tudom, hogy ezt ő mondja, ő, aki láthatóan és általa is bevallottan nem sokak iránt táplált még érzelmeket ilyen mélységekben, voltaképpen be sincs igazán avatva a szeretet és szerelem bugyraiba, ebbe az egész sötétpiros világba, ami most engem is fel akar borítani.
De. Egy pillanatig sem gondolom naivan azt, hogy Aya is úgy gondolkodna erről az egészről, rólam, mint ahogyan Sora vélekedik. Nem elhanyagolható, hogy nem akar igazán beszélni velem a délelőtti megismerkedésünk óta, hiszen alig egy figyelmeztetést kaptam tőle az imént. Tudom, hogy jöhetne, ha akarna, és tudom, hogy nem is jutna eszembe elmenekülni előle, vagy a beszélgetésünk elől, amire bizonyára így is, úgy is sor kerülne valamikor. Mert Aya nem biztos, hogy csak úgy hagyná, hogy Sora boldogan éldegéljen a maga kis kényelmes életében, mondjuk velem. Sőt. Inkább biztos, hogy szúrná a szemét, hogy mindez az ő szabadságát veszélyezeteti, és együtt ezzel a Sora feletti hatalmát is, ami pedig azt jelentené, hogy...
Nem akarok háborút. Nem akarom szítani a feszültséget kettejük között. Mert igen, bizonyára felmerül a kérdés: ha bármikor itt a lehetőség előtte, hogy egyszer csak helyet cseréljen Sorával, akkor nyilvánvalóan meg is fogja tenni. Ha nem most, akkor máskor. Ha nem most, akkor lehet, hogy később nem is fogok találkozni Sorával, mert olyan messzire viszi tőlem. A kérdés tehát igazából azon áll vagy bukik, hogy akarom-e most ezt a dolgot, vagyok-e elég bátor most ahhoz, hogy közelebb lépjek, és megcsókoljam Sorát - végső soron megcsókoljam mindkettőjüket. Mert lehet, hogy belül Aya undorodik, de én mégis bízom benne, hogy nincs így. Hogy amint reggel, amikor először találkoztunk, még gondolhatta ezt a dolgot, még mindig akarja a csókomat.
Vagy többet, nem tudom.
De egyelőre semmiképp sem lesz belőle több, hiszen ezzel Sorának tartozom, aki bízik bennem eddig, és szeretném, ha ez így maradna továbbra is. Nem vagyok az az egy éjszakás típusú pasi. Viszont annyit igenis megengedek magamnak, hogy közel hajolva hozzá számat az övére tapasszam, és ha engedi - és úgy tűnik, ha bizonytalanul is, de engedi - óvatos csókba vonjam minden túlzás vagy minden udvariatlanság nélkül.
Bár kétségtelenül eszembe jut az is, vajon Aya inkább megpofozna, vagy többet akarna ennél? Nem tudom. De tudni akarom. És ez különös érzések ezerszeresét ébreszti még bennem ahhoz képest, mint amennyi eddig volt. Mert igen, az már nyilvánvaló, hogy Sorát meg akarom ismerni jobban. Közelebbről, többet, amennyire szeretné és engedi.
De nem csak őt - Aya is érdekel, az, amit eltitkol és az, amit szeretne még a tudtomra adni. Az, amit el akar venni tőlem, és az, hogy ők ketten ne akarják egy csúnya belső harcban eldönteni, hogy vajon a közelükben maradhatok-e.
Ezekkel a gondolatokkal húzódom kissé távolabb a lány ajkaitól, és keresem tekintetét.
- Remélem, nem okoztam csalódást ezzel a csókkal. Úgy értem... Ha nem akartad... Ha nem akartad volna, akkor nyilván ellöksz, megpofozol. Azt hiszem, most már mondhatom, hogy szeretnék hamarosan újra találkozni veled. Jobban megismerni, és újra megcsókolni, akár.
Elmosolyodom, bár ez félszeg mosoly, mert nem tudom, milyen választ kaphatok. Mondhatni fogalmam sincs, mit várjak erre feleletül, úgyhogy inkább gyorsan felteszem az utolsó kérdésemet.
- Nos, akkor meddig kísérhetlek el?


Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptySzer. Jan. 29, 2014 5:23 pm

to: Jordan



Csak állok, mint egy sóbálvány, vagy mint egy részletesen megformált szobor. Ajkai érintése egyszerre gyengít le és erősíti fel a bennem lévő lángot. Olyan ügyetlennek érzem magam. Nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy erre számított-e. Hogy ilyen ... esetlenre. Lehet jobb lett volna, ha háttérbe húzódok, legalább ennek az erejéig, hogy azt kapja, amit akart. De ez hol lett volna nekem jó? Sehol.
Egyik kezemet ajkaimhoz emelem. Hiába távolodott el tőlem, még mindig érzem őt. Mintha nyomot hagyott volna bennem.
- Engem még ... sosem csókolt meg senki. - motyogom szinte magam elé. Első csók. Aya biztos mesélhetne arról, hogy hány férfi csókolta már, érintette testünket, de a részletek nem érdekelnek. Én nem Aya vagyok és ezek után nem fogom hajkurászni a pasikat, hogy újra és újra érezzem valakinek a száját az enyémen. Nem, engem nem érdekel más. Csak ő. Bár teljesen összezavart.
Tényleg beleszerettem Danbe, de mi van ha ő ezt csak azért tette, mert így érezte helyesnek, vagy mert ... nem tudom. Tudom, hogy ő más mint a többiek, akik úgy néznek rám az utcán is, hogy tisztában vagyok azzal, mire gondolnak és képzeletükben mit tesznek velem. De Jordan nem rég még azzal igyekezett megnyugtatni, hogy most már tudom milyen egy baráti vacsora és hogy a barátom, illetve a barátunk akar lenni. Hogy fér össze a kettő? A barátok nem szokták egymást megcsókolni. Nem gondolnak a másikra Úgy. Én mégis megtettem, mégis elképzeltem őt pólója nélkül az imént, ahogy mellkasához értem. Helytelen volt. Nem lett volna szabad.
- Igen, ez volt a tervem ... hogy ellöklek magamtól. De nem voltam rá képes ... miattad. - nézek fel szemeibe. Végülis örülök, hogy nem tettem meg. Örülök, hogy megengedtem neki, hogy elvegye első csókomat. Nála jobb helyen aligha lehetne, biztonságban.
Akár újra meg is csókolna? Ha valami szappanoperában lennénk, vagy valami romantikus filmben, akkor most jönne a tűzijáték azt hiszem. Valóban úgy érzi, képes lenne idővel belénk szeretni? Vajon jól átgondolta ezt? Mert nem tudom legyőzni Ayát örökké, csak hogy én legyek mellette. Vele is találkozni fog akarva akaratlanul is, de akkor mit tesz? Mit lép?
Most már én is elmosolyodom. Kérdésére balra fordítom a fejemet, majd a dombra mutatok, ahol áll pár kertes ház.
- Mit szólsz a lépcsőhöz?

Vissza az elejére Go down

About...
Jordan Giorgio Barx
Vízilény
Vízilény
Jordan Giorgio Barx
Aktivitás-pontok: :
77
Hozzászólások száma: :
48

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 6:53 am

to: Soraya



Látom, hogy talán egy kissé sikerült megrémítenem őt, de szívesen biztosítanám róla, hogy egyáltalán nem ez volt a cél. Én azt szerettem volna, hogy meg tudjam nyugtatni őt, és ki tudja, részben legalább lehet, hogy sikerült. Egy csók nyilván fel is zaklatja persze az embert, de azért hátha - mivel nem ellenkezett, sőt - tetszett is neki.
Abszolút számítok mondatára, mely elhangzik. Büszkeséggel tölt el, hogy első csókját vettem el és adtam neki, bár persze eszembe jut, hogy Aya nyilván tett olyasmiket, amiket csak sejtünk, de biztosan nem tudhatunk. Belátom, kissé zavar a dolog. Ott tartok, hogy ugyanúgy el akarom venni Aya csókját is, ahogy Soráét, bár ez elég furcsán hangzik, én is tudom.
- És bánod, hogy enyém lett az első? - mosolygom meg szelíden, amit mond. Egy szemernyi kétségem sincs, abban reménykedem, hogy nem bánja, és kicsit talán abban is, hogy valóban nem fog ellökni magától. Sem Aya, sem pedig ő.
Bólintok, és várom, hogy megválaszolja az utolsó kérdést is. Válasza meglep, de ismét büszkeség, elégedettség, talán boldogság jár át miatta. Mégis azt szeretné, hogy tovább is kísérjem el?
- Rendben - mondom, és nem vesztegetve a szót el is indulok. Lépteim lassúak, és két karom lazán tartom magam mellett, hogy belém karolhasson, ha esetleg akar. Bár abban biztos vagyok hogy ő sem fázik, hisz mindkettőnk lényében erősen dominál a tűz, habár bennem a víz is ugyanezt teszi.
Míg hallgat ő is, pont azon töprengek, vajon olyan-e bennem ez az ellentét tűz és víz között, mint benne a két személyiség. Egyik oldalam nyugalmat, biztonságot, kiszámíthatóságot keres. A lány, akitől első csókját vettem és akinek az elsőjét adtam, pont ilyesmi: pontosan tudom, hogy oda kell figyelnem Sorára, hogy mit mondok, mit teszek, mert egy ilyen viszony visszafogottságot kíván meg tőlem is. De mit kezdjek az olykor fellobbanó tűzzel, az intenzív vágyakkal, az őrület határára sodró vadsággal, melyeket a bennem élő lángok akarnak néha felkelteni? Nos, vajon ezek épp Ayánál lennének jó helyen?
Megnyugtató kissé arra gondolni, hogy talán jobban hasonlítunk, mint bármelyikünk hinné. Egyelőre ugyan nem akarok Sorával ezekről a dolgokról beszélgetni, de miközben épp hazakísérem, és nyugodt mosollyal az arcomon sétálok vele, ott az érzés bennem, mennyire izgalmas és vérforraló lehet viszont Ayának a társasága - és ahogy bennem is van kétféle különböző energia, nem csak egyikük társaságára vágyom, de a másikukéra is. És ez annyira megnyugtat, mint még soha semmi talán. Átkarolom Sora vállát, és csak mosolygok csendben tovább, úgy érzem magam, mint valaki, aki felbecsülhetetlen kincset talált.


Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 8:48 am

to: Jordan



Kicsit tanácstalanul állok előtte. Nem tudom mit kellene tennem, mit gondoljak erről az egészről és mit érezzek Dan iránt amit Aya nem venne el tőlem. Mert tudom, hogyha egyszer erre rájön, vagy megtudja, mindent elkövet majd, hogy ne legyek boldog. Hogy egyáltalán ne kötődjek senkihez sem ilyen szinten. Jobb szeret ő irányítani és szereti ha úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt ő akarja. Nem nagyon tűri, ha valaki keresztülhúzza a számításait. De azt nem tudom, hogy ... őt az előbbi csók mennyire érintette meg.
- Miért bánnám? - talán nincs is jobb helyen. Keresve sem találhattam volna olyan férfit, aki jobban megérdemelte volna az én első igazi csókomat. Úgy érzem mellette mindent megélhetek, amit Aya elvett tőlem. Benne bízhatok, mert ő nem fog kihasználni, majd eldobni. Érzem hogy így van. Ezért is engedem meg neki, hogy hazakísérjen. Még ha nem is egészen az ajtóig, de kezdetnek szerintem a lépcső is megteszi. Onnan ha szükséges, könnyen el tudok menekülni. De miért lenne rá szükségem? Nem fog bántani, vagy olyat tenni, amivel megbántana. Amióta ismerem, egyszer sem volt tolakodó. Amióta ismerem? Ez úgy hangzik, mintha már régóta ismerném, közben meg délután láttam először.
Lassan elindulok mellette és igyekszem tartani a tempót, nem pedig a gondolataimba süllyedni. Most mit kellene tennem? Felnézek arcára, majd le a kezére, elfordítom oldalra a fejem, majd ismét karjára nézek. Ahogy átkarol már tudom mit tegyek. Közelebb lépek hozzá. Mitől kellene félnem?
Felemelem egyik kezemet, majd óvatosan ujjaim hegyét a vállamon lévő kezének ujjaihoz érintem. Mint egy játék, aminek az a lényege, hogy meddig merek elmenni.
Eddig és ne tovább! Karjaimat keresztbe fonom magam előtt, felemelem kissé fejemet és előreszegezem tekintetemet. Pff, még hogy átölel. Azt akarom, hogy távol maradjon tőlünk, nem azt, hogy egyre közelebb kerüljön hozzánk. Fogalmam sincs mit tehetnék, hogy elriasszam. De ki fogok valamit találni.
- Elég bátor vagy. De nem félsz, hogy leharapják a kezed ... vagy a nyelved? - szemem sarkából nézek csak rá. Nem tagadom, hogy mindig is bejöttek az ilyen típusú srácok, akik nem adták fel egykönnyen, de most igenis zavar. Nem akarom pont emiatt, hogy ilyen közel legyen hozzánk, hogy közel kerüljön Sorához, vagy hozzám. Persze szívesen megtapasztalnám, milyen egy igazi narf az ágyban, mit tud nyújtani és ez még jobban fűt belülről. Nehéz elválasztani a haragot és a vágyat. Csókját még én is egyértelműen érzem ajkaimon, de ez inkább Sorának szól. Vajon mit szólna, ha elvenném azt ami nekem is jár, de úgy, ahogy én szeretném. Nem ilyen tesze-tosza óvatosan. Sunyi mosoly jelenik meg gondolataim után arcomon, de egyelőre nem teszem meg. Még nem.

Vissza az elejére Go down

About...
Jordan Giorgio Barx
Vízilény
Vízilény
Jordan Giorgio Barx
Aktivitás-pontok: :
77
Hozzászólások száma: :
48

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 11:03 am

Lassan értem csak meg, hogy Sora bizalma bennem úgymond abszolút. Végül is igaz, hogy eddig igyekeztem erre építeni, bár az a vizes fiaskó homokszem volt a gépezetben. Azóta ugyan történt néhány dolog, de szerintem ezek leginkább jó irányba befolyásolták azt, ami elkezdődött köztem és Sora között. Így ami érdekes, az az, hogy mi van vagy mi lesz Aya és köztem?
Azt ugyanis nem hiszem, hogy történnek csodák. A gonosz király nem enyhül meg egy aranyos kislány láttán, a sorozatgyilkosokat pedig az őket elkapó csinos rendőrnő nem tudja rávenni, hogy jó útra térjenek. Habár mindenki változik, de sosem leszünk saját magunk gyökeres ellentettjei, és én egy pillanatig sem feltételezem, hogy egy ilyen romantikus, ám lágy csókkal az ujjam köré tudnám csavarni egyúttal Ayát is. És nem is volt ilyen szándékom vele.
Most viszont ébred bennem valami ilyesmi szándék. Sora azt kérdezi tőlem, vajon miért kellene bánnia, hogy nekem adta azt a bizonyos csókot. Kissé különös ugyan, de a féltékenység érzete üti fel fejét bennem. A zöld szemű szörny inkább arra vágyna, hogy Aya is bánja, hogy neki nem az első csókja vagyok. Voltam... Leszek?
Azonban gondolatomban félbe szakít az a hirtelen mozdulat, amivel Soraya elhuzódik tőlem. Szemem sarkából tekintek le rá, kezdem pontosan érezni azokat a pillanatokat, amikor Ayára rátör a vágy, hogy a körmömre nézzen. Hogyan? Bennen is átkattan ezzel valami. És ugyanakkor abban is biztos vagyok, hogy az érkezése akár ki is provokálható.
- Nem, nem igazán - ingatom a fejem teljesen nyugodtan. Kihívás volna? Vajon azt akarja látni, ahogy nem adom fel? Nos, boldog lehet, mert akkor megkapja, amit vár.
- Azt hittem, nem kommunikálsz velem. Esetleg szeretnéd, hogy mégse tudjam meg, merre laksz? Vagy valami mást?
Kérdéseim nyugodtnak hatnak, pedig csak fair akarok lenni vele. Valójában én nagyon is akarok valami mást, de ebbe a gondolatmenetbe semmiképp sem akarom beavatni őt. Magától pedig valószínűleg nem sejti meg, mennyire érdekel.
Ahogy ő távolabb húzódik, én visszaeresztem magam mellé a kezemet, ami eddig a vállán nyugodott. Ha nem akarja a közelségemet, semmire sem kötelezem. De titkon abban hiszek, hogy nagyon is akarja azt. Akar engem. Akarja a részt, ami neki jár, ami hozzá passzol - tudnia kell, hogy mélyen bennem ugyanott a tűz, ahogy benne is. És meg akarhatja tapasztalni azt, ahogy én az övét.
- Aya, jobb lesz tisztáznunk, hogy nem akarok elmenni csak azért, mert te elzárod tőlem Sorát. Miattad épp úgy itt akarok lenni!
Nem is nézek rá, nem is mondok ennél többet. Pontosan tudom, hogy a szavak nem sokat jelentenek neki. De ha többet akar, nos... ahhoz először el kell hinnie, hogy én is többet, jóval többet szeretnék.
Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 12:21 pm

to: Jordan



Kicsit zavar, hogy nem jutok hozzá minden gondolatához az én pici másik felemnek. Egyre erősebb és már nem látok mindent amit akarok, ami nekem is jár.
- Elég rosszul teszed. - még hogy nem fél semmitől sem. Pedig tőlem kellene. Nem vagyok olyan kiszámítható, mint Sora. Szeretek inkább ösztönből cselekedni és akkor, amikor az eszembe jut. Nem tökölök és nem is várom meg, míg lemegy a nap. Egyetlen lehetőséget sem szabad kihagyni amit az élet ad és én mindig is az "Élj a mának!" elv alapján éltem. Lehet, hogy ha valamit elszalasztanánk, mert túl etikátlannak, vagy erkölcstelennek találunk, utána életünk végéig bánjuk. Elég nekem Sorát cipelnem magammal életünk végéig, nem még hogy ilyen hülyeségek miatt is fájjon a fejem.
- Előbb vagy utóbb úgyis megtudnád, hogy hol lakunk, de igaz ami igaz valami mást tényleg jobban akarok ... Azt hogy add fel. - megállok és szembefordulok vele. Vagy azt, hogy megízlelhessem a tüzét. Nyilván ezt jobban akarom, de távol kell tartanom őket egymástól, mielőtt Sora felerősödik és teljesen elzár. Azt pedig nem hagyhatom. Azért hozott létre, hogy megvédjem és meg is fogom, még akkor is ha Dant emiatt nem kaphatom meg. Mert őt magamnak akartam délelőtt.
Közelebb lépek hozzá, nyakához hajolok és a fülébe suttogok.
- Ha még egyszer meg mered őt csókolni, én magam fogom leharapni a nyelved, míg a számban van. - lassan elhúzódok tőle. Talán féltékeny vagyok, hogy Sora kaparintotta meg előbb. Végignézek rajta, majd határozottan megfordulok és elindulok a ház felé. De nagyon remélem hogy jön utánam. Féloldalas mosoly, szemeimben tűz ég. Egyenletesen lépek, majd egyik láb követi a másikat, egyik cipő a másikat és újra a csupasz talpammal érezhetem az apró homokkristályokat. Ezt jobb szeretem így. Pontosan. Persze hogy most incselkedek, hisz nem tettem le még arról, hogy birtokba vehessem száját, nyelvét, testét és legfőképp lelkét. De kínozni akarom, hogy ő veszítse el a fejét ne én. Ne mi. Sora biztos összetörne, ha csak úgy a dolgok közepén odalökném neki. Többet nem merne bezárni a sötétbe miatta. Ahogy ma tette.
Már csak néhány méter.
Átkarolom magam csípőmnél, majd ujjaim belekapaszkodnak a lenge felsőrészbe és lassan felfelé húzva kibújok belőle, közben három szó hagyja csak el a számat.
- Kívánd ... Akard ... Tedd ... - nem zavar, hogy itt hagyom szét a dolgaimat, van helyettük másik, nem is egy. Hagyom hogy a tengeri szél belekapjon az anyagba, majd elengedem, nem is nézek hátra hova viszi. Viszont az mindennél jobban érdekel, hogy Dannek most mi jár a fejében.

Vissza az elejére Go down

About...
Jordan Giorgio Barx
Vízilény
Vízilény
Jordan Giorgio Barx
Aktivitás-pontok: :
77
Hozzászólások száma: :
48

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 5:06 pm

Nm komorodom emegáll. látom is Ayán, és a szavai is azt árulják el, hogy semmi kedve a társaságomban lenni, valamiért azt érzem, vagy legalábbis bemagyarázom magamnak elég könnyen, hogy nem ez az igazság. Ezt szívesen az orra alá is dörgölném, de ilyem vágyaim csak nagyon mélyen vannak, és talán inkább nem kellene őket teljesíteni. A cél ugyanis nem az, hogy felvegyem Ayával szemben a kesztyűt. Látszólag nem.
Amikor megszólal és tudtomra adja, hogy neki leginkább a távozásom tetszene, nem vagyok hajlandó a szavainak hinni. Ha Sora mondaná, benne nem kételkednék, Aya azonban pontosan amiatt fél annyira attól, hogy becsapom őt és Sorát, mert pontosan ugyanezt akarja tenni velem. Mert mindenki magából indul ki, nemde?
Nem is felelek neki. Nem, mert hiába adnék erre bármi választ, jót úgysem tudok mondani. Olyat, ami megfelel. Így nem szólalok meg előbb, csak akkor, amikor kitér a Sorával elcsattant csókunkra is. Amikor arrébb húzódik, és végre mondhatok neki valamit úgy, hogy látom az arcán, hogyan reagál.
- Tudd , hogy meg merem tenni még egynél sokkal többször is. És meg is fogom, bármit mondasz, hogy megfenyegess. De értékelem a próbálkozást.
Szeretném hinni, hogy minden bajának forrása inkább a féltékenység. Amiért végre előjött, de továbbra sem mutatom ki felé igazán az érdeklődésemet. Pedig érdekel, nem is kicsit. Akarom az ő csókját is érezni a számon, benne minden haraggal, amit igazából nem is irántam táplál, hanem azok iránt, akiknek csak annyira kellett, amennyire azok is kellettek neki - hogy szükségét és idejét töltse rajtuk, velük.
Nem mondok neki semmit, és ahogy erős léptekkel elindul előre, sokáig meg sem mozdulok. Magamban nem számolok, de érzésre kivárom, amíg elhiszi, hogy nem akarom követni őt. Hogy ilyen könnyen dobom Sorát, ha ő akadályt gördít elém, és hogy valójában ő sem érdekel annyira, pedig milyen magabiztosan papoltam erről az előbb.
Mert komolyan is mondtam. Mégis meg akarom várni, hogy a bizonytalanság kerülgesse őt, és azután is lassan indulok el. Nem akarom igazán beérni még. Helyette kecses mozgását figyelem, elegáns tartását. Felfedezem testében mindazokat a gyönyörűségeket, amiket Sorától való különbözősége ad.
Mert sok van. Járása és mozgása épp annyira árulkodó, mint a tekintete és a hanghordozása is. Merészséggel, ösztöneinek egyes elemeit kiemelve próbálja erejét megtartani felettem - most pedig elém hordja a topját a könnyű szél, és bennem visszavonhatatlanul megindul valami. Egy férfi vágyait egy csinos nő iránt felszítani egyébként sem nehéz, de az ő helyzete egészen más. Miközben meg akar kapni és el is akar üldözni ezzel párhuzamosan, én is akarok néhány dolgot, ami vele kapcsolatos. Felveszem a felsőt a földről, majd valamivel gyorsabb, de még mindig kényelmes séta tempóra kapcsolok. Csak akkor lassítok le, amikor ő megáll. Akkor van még legalább húsz méter közöttünk, amit nagyon lassan teszek meg. Felé nyújtom kezem, melyben ott az elhagyott ruhadarab. Egyszersmind végig is nézek a testén. Megállapítom, hogy a magabiztossága varázsol igazán erotikus kiállású nőt, Ayát az angyalian bájos és törékeny Sorából. Ugyanakkor azt is, hogy nem tudnék, de nem is akarnék választani kettejük közül.
Igen, kihasználom a tényt, hogy nem fordul meg. A nálam lévő topot dereka bal oldalán nyújtom előre neki, miközben jobb kezem hajához érintem, és egy a hátát simító tincset morzsolok.
- Meg akarsz kapni, de el is akarsz lökni magadtól. A kettő együtt nem működik, a kettőt egymás után megtörténni pedig nem hagyom. De egy valamit biztosan tudok. És hamarosan te is biztosan tudni fogod azt, Aya.
Megkerülöm, ha elvette a topot, ha nem. Tekintetem egyenesen belefúrom szemeibe, két kezem leengedem magam mellé. Nem érintem testét, leszámítva azt, hogy előre hajtom fejem, lélegzetem párája forró arcára csapódik. Lassan mozdulok, mert célom az, hogy megértse: pontosan tudom, mit akarna a kettő közül jobban, ha választania kellene. Inkább engem akarna, mint a magànyt.
Én pedig őt akarom.
Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 9:21 pm

to: Jordan



Kíváncsi vagyok, mégis mi fog ebből kisülni. Talán tényleg elérem azt, hogy elkerüljön minket és azt higgye én szívesebben vagyok mindig mással, mint egy valakivel. Pedig ha tudná. Még Sora sincs azzal tisztában, hogy pontosan hány férfi volt az ágyunkban, vagy mi mennyiben voltunk. Valószínűleg senki nem hinne nekem, de elég lenne egy kezem ahhoz, hogy megszámoljam. Nem adtam magam senkinek sem könnyen. Tudom mennyit érek és annál alább sosem adtam. Megpróbáltam arra gondolni, hogy talán olyan kellene, akit Sora választ, aki iránt érez valamit, de ha hagytam volna, akkor ennél is törékenyebb lenne. Én vagyok a bástya, a fal ami megvédi és ahol biztonságban érezheti magát. De ő csak azt érzi, hogy el akarom nyomni. Hogy uralkodni akarok felette. Talán kicsit így van, de nem önző szándékok vezetnek. Én is szívesebben mondanám valakinek, hogy tetszik, ha tudom nem ítélne el azért ami vagyok, vagy amit tettem. Sajnos nem épp egyforma a stílusunk sem Sorával és az ízlésünk pasi téren, de úgy tűnik az eddigiek megváltoznak. Ő szereti ha törődnek vele, ha megóvják, ha kedvesen és odaadóan foglalkoznak vele, én viszont szeretem ha egy férfi erős és domináns minden téren. Szeretem ha valaki uralkodik rajtam. Dannek még meg is engedném, de nem adom könnyen. Meg kell értünk harcolni. Látni akarom, hogy mennyire kitartó és mennyire gondolja komolyan. Cseppet sem leszek vele kedves, hiába veszek meg érte és hiába akarom, hogy minél előtt az enyém legyen. Nem a törékeny másik felemé, hanem az ENYÉM.
Még hogy meg meri tenni. Nem kételkedem benne, de azért kíváncsivá is tesz. Vajon, ha valamelyik csók közben helyet cserélnénk, azt észrevenné? Olyan jókat tudok kérdezni, de szomorú, hogy nem tudom rájuk a választ.
Hallom, vagyis inkább nem hallom lépteit mögöttem. Máris feladta volna? Ilyen könnyen? Szemeiben egyáltalán nem ez látszott az imént. Mintha egyetlen perc alatt máshogy döntött volna. Mintha neki is hasadt lenne a tudata. De jól tudom, hogy nem így van. Azt érzékelném, ha így lenne. Talán csak egy fokkal lassítok lépteimen, de nem annyira, hogy feltűnő legyen, egyszerűen csak így könnyebb figyelni. Valamiféle mocskos megnyugvást érzek belül, mikor hallom hogy mégis elindul utánunk. Azt hiszem Sora is tisztában van ezzel.
A háztól alig néhány méternyire megállok. Mire várok? Arra hogy utolérjen, hogy újra a közelemben legyen? Most, mikor simán csak be kellene sétálnom az ajtón és magára hagynom, hogy komolyan vegye amit mondtam? Lenézek magam mellett kezére, melyben a felsőmet tartja. Miért hozta utánam? Egy ideig csak némán állok és tűröm, ahogy hajammal játszik és ahogy ujja hozzá-hozzá ér bőrömhöz. Ez már talán nem is kényszer sem az ő, sem az én részemről.
- Te és a rébuszaid. - lassan a ruhámért nyúlok és elveszem tőle, miközben ujjaim hegye végigsimít tenyerén. A végén hirtelen kapom el kezemet az övétől, majd ismét magam elé nézek. Mi történt az előbb? Olyan volt, mintha valami szikra keletkezett volna, vagy mintha valami forróhoz értem volna. Ilyen még sosem történt eddigi éveim alatt és ez zavar. Nagyon.
- Mégis mit? Mi lehet az a fene nagy dolog amiről beszélsz? - nem tudom akarom-e tudni vagy sem mi erre a válasza. De jó megfigyelő és már így is túl sok mindenre jött rá. Nem gyengülhetünk el. Most nem. Még nem.

Vissza az elejére Go down

About...
Jordan Giorgio Barx
Vízilény
Vízilény
Jordan Giorgio Barx
Aktivitás-pontok: :
77
Hozzászólások száma: :
48

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 11:16 pm

Amikor végre mögé kerülök, megérzem az illatát, és máris pontosan tudom,  hogy nem fogom csak úgy hagyni lelépni. Eszemben sem volt eddig sem, viszont most már főleg nem hagynám, hogy megtegye. Sok mást mondjuk Szívesen hagynék neki, de bennem a kérdés, hogy vajon nem kötne-e mindent Sora orrára, amivel nyilván fájdalmat okoznék neki. Azt nem akarom.
Elveszi tőlem a trikót, és én elégedetten mordulok fel, ahogy megérzem bőrét a bőrömön, hogyha cak egy pillanatig is. Érintése egyértelmű hatással van rám, még inkább szeretném a teste és lelke közelében tudni magam. És fogom is - majd. Most viszont nyugodt mosollyal tekintek le rá.  Tehát nem jött rá magától arra, mi az, amit pontosan tudok. Nos, akkor ezt tisztáznunk kellene.
- Azt hittem, ennél egyértelműbb lesz. De tudod, örülök annak, hogy segíthetek kitalálni!  - szólalok meg, azonban a rébuszok megmaradnak titkaimnak. Nem mondok neki semmit. Nem mondom el, mit látok meseszép íriszeiben, sem azt, mennyire vágyom bikinivel takart selymes bőrét érinteni.
Szemem figyelőn csillog rá. Tekintetem az övében, kezeim továbbra is testem mellett lógnak.
- Tudod, tetszik ez a heves ellenállás. De szeretném, ha tudnád, hogy pontosan tudom, mennyi különbség van közted és Sora közt. És látom benned a vágyat, hogy halld ezt tőlem. Azt, hogy nem azért figyelek rád, mert sajá állításod szerint te csak Sora védőbástyája vagy.
Azt azonban továbbr sem árulom el, hogy tudom, mennyire akarná a délelőtti program utáni folytatást.
És hogy én is mennyire akarom.
De ezt hamarosan meg fogja érezni, mert végre előre dőlök egészen, magamba szívom a testéből kiáramló hőt. Majd egy kicsivel még előrébb, ígyhirtelen szám az övéhez ér. Nyelvem minden kérdés nélkül tör utat ajkai között, két karom nyaka két oldalára tapad. Lendületes mozdulattal veszem birtokba nyelvét, és ha valóban le akarja harapni az enyémet, itt az ideje, hogy megtegye. De nem fogja - ez az, amiben olyan nagyon biztos vagyok.
Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyPént. Jan. 31, 2014 4:56 pm

to: Jordan



Pokolba az érzésekkel...
Csak állok itt, miközben arra a pasira várok, akit távol akarok tartani magamtól, magunktól. Lehet egész rossz úton járok. Mert ha komolyan azt akarnám, akkor most fognám a pici lábaimat és tovább haladnék, majd minden szó és búcsúzkodás nélkül lépnék be a házba és zárnám be az ajtót. Nem tennék mást utána, csak kényeztetném magam. Pezsgőfürdőt vennék, kifesteném a körmeimet, megnéznék egy filmet a kanapén ülve és pattogatott kukoricát ennék hozzá. Nem húznám el a függönyt sem a nappaliban, hiába van faltól falig ablakom. De már ott elbukott ez az egész, hogy nem szeretek kádban lazítani. Egyetlen pezsgőfürdős kád van a lakásban, az is a vendégszobához tartozik, ahova én nem teszem be a lábamat. Nem kockáztatom meg, hogy elaludjak és belefulladjak. Jó nekem itt a zuhany is. Hmm.
Kezdek aggódni amiatt, vajon mit is akar. Mármint nem tud nagyon olyat tenni, amit én ne akartam volna vele megtenni délelőtt folyamán, vagy amire ne gondoltam volna akkor, de jelenleg más a helyzet. Szórakozni akartam vele és Sorával is. Összezavarni, majd jól kinevetni. Arra sajnos nem gondoltam, hogy ezek ketten így ... összemelegednek. Egymásba szeretnek vagy mi. Azt hiszem ezt is bele kellett volna kalkulálnom, de naivan azt hittem, hogy ha már eddig nem történt ilyen, akkor nem most és nem vele fog megtörténni. De nem félek tőle, ezért nem is lépek távolabb, vagy hajolok el, mikor közelebb hajol hozzám. Állom tekintetét és igyekszem nem kimutatni, mi mindent tennék meg vele akár most is, ha Sora nem kontárkodott volna bele a dolgomba.
- Nem tudsz te semmit. - egy pillanatra ajkaira téved tekintetem, majd vissza tengerkék íriszeibe.
Szemeimet forgatom, mikor fenyegetéseim ellenére ő mégis megcsókol. Nem szeretek második lenni, de tagadhatatlan, hogy kívántam. Határozottan csókolom vissza és elveszem amit nekem ad. Mindent el fogok venni tőle. Belekapaszkodok egyik kezemmel Dan felsőjébe és úgy húzom őt közelebb magamhoz. Testem hozzápréselődik lényéhez, érezzen csak mindent.
- Nem félsz? - zihálva suttogok ajkai közé, ahogy elválok tőle. Tényleg megfordult a fejemben, hogy ráharapok nyelvére, de akkor nem tudna mivel megcsókolni újra.

Vissza az elejére Go down

About...
Jordan Giorgio Barx
Vízilény
Vízilény
Jordan Giorgio Barx
Aktivitás-pontok: :
77
Hozzászólások száma: :
48

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyPént. Jan. 31, 2014 9:54 pm

Nocsak. Nem, nem ér annyira váratlanul a tény, hogy közli, nem tudok semmit. Egyik fele nyilván szeretné, hogy ez így legyen, viszont a másik része nyilvánvalóan engem akar. Hogy közelebb kerüljek, hogy többet adjak. Hogy jobban ismerjem és hogy jobban is ismerhessenek. Igazából egyáltalán nem bánom, hogy ellenkezik velem, azt viszont annál inkább, hogy csókom közben meg sem próbálja beváltani, amiv az előbb fenyegetett.
Én most nem szólalok meg. Nem arra tartom a legalkalmasabbnak a pillanatot, hogy azt eseteljem neki, miért is nem rezgeti a lábaimat a félelem. Mert nem, nem igazán van most olyan dolog, amitől komolyabban tartanék. Viszont ha a félelem arra a bosszúra vonatkozik, amit az előbb köztünk elcsattant csók miatt kéne várnom, akkor azt viszont izgatottan lesem.
Hiszek ugyan abban, hogy az sem nagyon zavarna, ha tényleg elkezdene a fogaival csattogni felém. Egy harapás nem a világ, a nyelvem viszont sok mindenre jól jöhet még. Szerintem legalábbis. És hogy erről őt is biztosítsam, amint közelebb húz magához, mellkasomat minden újabb légvételnél hagyom odapréselni az ő testéhez. Izmaimhoz nyomódnak a domborulatai, a fürdőruha nem túl vastag anyagán át könnyen megérzem keményedő mellbimbóinak ágaskodását. Valami rajtam is ágaskodik, ám alighanem túl sok lenne most megadnunk mindent, amit csak akarunk. Mert érzem, hogy nem változott a véleménye, és sok mindent akar. Nem azért, mert nem tudnám a vágyait beteljesíteni, de én most csak annyit akarok kihozni a dologból, ami eléggé felszítja benne is a tüzet. Hogy ne akarjon akadályozni abban, hogy vele és Sorával legyek hosszabb távon is.
Most tehát két kezem nyakárol lefelé csúszik. Melleit nem érintem meg, de közvetlenül alattuk hasfalához simul a két tenyerem, majd onnan az oldalára csúszik. Most még inkább birtoklón veszem be ajkait, fogam finoman tépázza álla, nyaka bőrét. Mélyen magamba szívom illatát és élvezem a forró párát, amit bőre érezni enged. Nyelvem mohón tör utat ajkai közt, és hacsak le nem harapja tényleg, akkor fogsorát és szajának üregét ismerem meg vele. Ha pedig engedi, hogy nyelvem az övéhez simuljon, incselkedve húzódom tőle távolabb csak egy picit. Hogy szám után kapjon, hogy pontosan érezzem, mennyire akar engem. Mert nem kétséges a dolog, ahogy az sem, én is mennyire akarom őt. De az, hogy hagyja magát csókolni, édes kevés. Nekem az kell, hogy tetteivel ismerje be: jobban kell neki az, hogy itt legyek, mint a tudat, hogy semmit sem kell kockáztatnia annak érdekében, hogy megismerjenek. Hiszen én is rengeteget kockázatok, most például a nyelvem épségét annak érdekében, hogy legalább csókunk mély, hosszú és emlékezetes legyen, ha már nincs is más most, amivel bizonyítható, hogy nem csak nem félek tőle, de egyenesen megnyugtat az, ahogy tüze a testem égeti!
Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptySzomb. Feb. 01, 2014 1:25 am

to: Jordan



Gyűlölöm. Gyűlölöm ezt az egészet, azt hogy ilyen közel van, azt hogy semmit nem tehetek az ellen, hogy az érzéseimet és a vágyaimat nem tudom csak úgy kiirtani a testemből. Megsemmisíteni mindent, ami csak hozzá vonz, amit ő kelt bennem érintésével. Csókjáról meg ne is beszéljünk. Ez már csak csepp a pohárban. Úgy érzem magam, mint akit mágnesként magához vonz ajka.
Egyáltalán mire jó ez neki? Miért kell ennyire ragaszkodnia ahhoz, hogy velünk legyen? Mi eddig is nagyon jól megvoltunk nélküle. Egy percig sem gondoltam, hogy nekem kellene valaki, aki mindig a nyakamon lóg. Aki jön majd a nyálas szövegeivel és azzal a csömör romantikájával, én meg majd hagyom neki, hogy elvegye az eszem. Mindig tartottam magam ahhoz, hogy nincs szükségünk SENKIRE. Minek nekünk valaki, akit megszeretünk, akihez ragaszkodunk majd, csak hogy évekkel később, mikor az illető megöregedik, lássuk meghalni. Hogy mikor mi is megöregedünk, levessük ezt a külsőnket és folytassuk az életet, ami már csak fájdalmat hozhat. Annál is több fájdalmat, amit Sora már átélt, de szerencsére ő nem tud róla. Minden emlékét el elrejtem mélyen magamban, hogy ne törjön újra darabokra és ezért sem kellene most bárkibe is beleszeretnie. Beleszeretnünk. NEM. Én sosem fogok beleszeretni ebbe a narfba. Nem leszek szerelmes. Senki kedvéért sem. Inkább száműzném magam az örök sötétségbe, mint az. De ha megtenném, akkor Sorának át kellene élnie mindent, amit nem biztos hogy el tudna viselni. Kevesebbtől is lettek már emberek öngyilkosok, bár azt nem hagynám neki. Nem magam miatt, hanem miatta.
Felizzik csupasz bőröm perzselő érintése nyomán. De nem csak bőröm az egyetlen ami izzik, a lelkem és egész testem is így reagál rá. Egyetlen hirtelen mozdulattal tépem el Dan felsőjét függőleges irányban és nem érdekel, ha ez volt a kedvence. Lesz másik. Átkarolom nyakát, hogy egész testemben hozzápréselődhessek és ő is érezhesse bőrömet a bőrén. Nem csalódtam benne, ilyenre számítottam. Érzem ágyékát és tudom, hogy ő is azt akarja amit én. Hiába hajtogatja, hogy tiszteletben tartja Sorát, most mégis engem kíván. Ahogy én őt. Körmeimet végighúzom felsőtestén, egészen a nadrág vonaláig.
Mikor elkezd incselkedni, belemosolygok cseppet sem lágy csókunkba, majd utána kapok. Érzem, ahogy fogam felsérti alsó ajkát, de biztosra veszem, hogy ilyen kis sérüléstől nem fog sírni. Kedvem támadt máshol is megharapdálni. Fülcimpáját, nyakának vonalát, vállát, mellizmait, egész testét. Majd pici Sora begyógyítja őket. De most nem fogok udvariaskodni. Fogaim kissé összezárom és megfogom velük nyelvét. Nem, nem fogom leharapni, akkor mivel csókolna minket? Nyelvének hegyét cirógatom az enyémmel, majd újra heves csókba fonom, miközben incselkedek.

Vissza az elejére Go down

About...
Jordan Giorgio Barx
Vízilény
Vízilény
Jordan Giorgio Barx
Aktivitás-pontok: :
77
Hozzászólások száma: :
48

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptySzomb. Feb. 01, 2014 9:30 pm

Meg kell hagyni, a dolgok gyorsan változnak. Gyorsabban csak ma, mint eddig akár egy év, vagy pesig még hosszabb idő alatt. De amikor magamba nézek, ideje bevallanom, hogy egyáltalán nem bánom ezt a dolgot. Sem azt, hogy lementem sétálni az állatkertbe, és ott elfogadtam a lehetőséget, hogy Aya kísérője legyek.
Talán furcsa visszagondolni erre, de akkor mintha tél lett volna, és azóta nyár lett, csodás meleg, gyönyörű minden. Gyönyörű a nő, aki itt áll előttem, akinek ajkaihoz tapadok. Akinek derekára simulnak a kezeim, és aki, nos - mégis rá meri tapasztani nyelvemre apró, ám annál hegyesebb fogait. Izgató a tény, főleg pedig az, amikor a felsőm reccsenésének hangja is eljut tudatomig. Nagyot nyelek. Nem tudnám elviselni egyetlen percig sem, hogy ne érintse tenyerével a mellkasom bőrét, de akár még ajkait is ugyanúgy.
- Vad...
Forró levegő tör fel a torkomból. Bár nem vagyok sárkány, tüzet tudnék okádani. Azt a tüzet, amit ő kelt bennem minden mozdulattal, bár egyelőre nem teszi meg őket, csak hagyja, hogy sejtsem, mi mindent lenne képes megtenni velem. Talán ideje lenne nekem is hagynom, hogy sejtsen valamit?
- Légy vad - mondom ajkai közé, és képtelen vagyok megvárni, mit felelne rá Derekán levő kezeimmel magamra rántom őt, illetve egyelőre csak magamhoz, magamra akkor, amikor két kezem egy villanás alatt combjaira tapad. Nagyot nyelek, majd újra száját veszem birtokba. Egyre nagyobb hévvel csókolom, miközben lábait derekam köré kulcsolom és kezeim a fenekemre tapasztom. Ujjaim a shortja anyagába nyomódnak.
Szám a nyakára siklanak, fogaim belecsípnek forró bőrére. Hogy kész lennék-e itt és most megadni neki mindazt, amit akar? Hát, talán nem itt kint a ház előtt az utcán, de minden további nélkül. Most is és máskor is. Ha akarja.
Ezt pedig könnyen megtudhatom. Egyik kezemmel fogom tovább fenekét, hogy súlyát tartsam magamon. Hátát a ház falának döntöm, ágyékommal nyomom őt oda. Akarom, hogy pontosan érezze, ahogy teljesen szétfeszít érte a vágy.
- Mindent akartál, nem? - suttogom nyakába. - Hát én mindent megadhatok. És nem csak ma éjjel - nyakába csókolok, majd lassan indulnak el ajkaim bőrén a dekoltázsa felé. Vajon meg akar majd állítani? Nagyon remélem, hogy engedi, hogy bizonyítsam: nem csak Sorának vagyok megfelelő, bennem van az is, amit ő vár egy pasitól. És csakis neki tartogattam edsig ezt az énemet.
Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptySzomb. Feb. 01, 2014 10:56 pm

to: Jordan



Megkaparintott. Kétségtelen, hogy elérte azt, ami ellen tiltakozni akartam. Amitől távol akartam már csak azért is tartani magamat. Érzem, hogy a jövőben ez az egész fájdalmat fog okozni. Nem tudom hogy neki, vagy nekem, vagy Sorának. De az biztos, ha kiderül, hogy mit tett velem a "szerelme", ki fog akadni. Lássuk be, ha ő nem lenne lélegzetelállító, vagy ennyire vonzó, könnyebb lenne véghezvinnem a tervet.
Csókolom, érintem őt, felsőtestének minden szegletét. Kíváncsian nézek rá, hogy mit akar kihozni abból, hogy vad, bár ziháló légzése azt hiszem mindent megmagyaráz. Érzem, ahogy az ő teste is egyre forróbb. Nem tudom mi ütött belém, de kell. AKAROM. És habár megtudnám védeni Sorát, és távol tarthatnám tőle azzal, ha az együttlét alatt egyszer csak odalökném neki. De önző vagyok és ezt magamnak akarom. Ha már nem engem csókolt először, akkor ezt meg fogom kapni. Bármi áron. És még mindig ott a lehetőség, hogy zsaroljam Dant ezzel. Majd meglátom mi lesz a következő lépés.
Tetszik az ötlet. Legyek vad? Igen, az pontosan én vagyok. Nem szeretem a túlzott romantikus pillanatokat. A cirógatást, mikor a férfiak azt hiszik, mi nők kiscicák vagyunk, akik ettől majd dorombolni fogunk. Én maximum vadmacska lennék, aki karmolni és ölni tudna, ha vele azt tennék, ha azt várnák tőle. De Jordan úgy tűnik nem erre vágyik. Kezd összezavarni ezzel, hisz azt hittem neki Sora a zsánere. Legyen ahogy ő akarja.
Lábaim dereka köré kulcsolom, karjaimat pedig nyaka köré. Magamhoz szorítom, érezni akarom, csókolni, megkaparintani. Az enyém. Jól érzem duzzadó ágyékát, de most már nem csak itt akarom érezni. Most már megőrülök, ha nem hihetek benne. Hogy komolyan le akarok-e feküdni Jordannel? Nos úgy nézek ki, mint aki nem akar?
Gerincem megfeszül ahogy fogai nyakam tépázzák, ahogy erogén zónámat csókolja.
- Hazudsz. Te is olyan vagy mint a legtöbb férfi. - közel hajolok füléhez.
- De azt akarom, hogy bebizonyítsd tévedek. - suttogom, egyik kezemmel kitapogatom az ajtó kilincsét mellettünk, majd belököm. Utolsó esély arra, hogy meghátráljon. Vajon tényleg ennyire ostoba és bátor? Tényleg képes mindent megadni nekünk? Tényleg bízhatunk benne?
Tetszik ahogy ajkai dekoltázsomat érik. Többet kérek belőle. Kihúzom magam, ezzel megemelve melleimet. Nem félek tőle.

Vissza az elejére Go down

About...
Jordan Giorgio Barx
Vízilény
Vízilény
Jordan Giorgio Barx
Aktivitás-pontok: :
77
Hozzászólások száma: :
48

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyVas. Feb. 02, 2014 12:50 am

Nem sok választást hagy, de azok pomt tetszenek. Pont megfelelnek azoknak a gondolatoknak és terveknek, amik az én fejemben körvonalazódnak. Vagy nem annyira a fejemben. Jelenleg egy ösztön táplál, az, hogy maximálisan megadjak mindent a nőnek, akinek öle az enyémhez nyomódik e pillanatokban is.
Ahogy nyelvem ártatlan kört tesz nyakán, máris hallom azokat a hangokat, amiket szeretnék, hogy egy egész szobát betöltsenek. Tudnék mit tenni érte, hogy így történjen, és Aya láthatóan akarja is, amit én. Ezért aztán nincs bennem semmi félelem, hiszen én egyébként sem akarok elmenni most. Már elhatároztam magam, itt és ma este én legfeljebb egyetlen módon mehetek el.
Vele.
Szám már dekoltázsát járja be, miközben beszél. A lenge kis fürdőruha felsőt nem lenne nehéz a testéről eltávolítani, de ennek az ideje még arrébb van kicsit. Egyelőre nyelvem tör csak be a textil alá, kínozni akarom melleit ezekkel a majdnem megadott Érintésekkel, ahogyan ő is kínoz engem a tudattal, hogy mi mindenre lenne vajon képes velem. Meg kell tudnunk,elég vagyok-e neki és ő és én ugyanilyen heves vágyakat fogunk táplálni egymás felé holnap is. Addig azonban ma van, és én meg akarom élni a ma minden apró darabját. Fogaim kapnak hát bele itt-ott melle finom bőrébe, és gyönyörű keblei közé suttogok.
- Nyilván jobb lenne bent folytatni. Csak mondd az irányt - Kérem tőle. Csak jussunk olyan helyre, ahol utolsó felesleges ruhadarabjainktól is minden gond nélkül szabadulhatunk meg. Örömmel szolgálnám testemmel végre az ő testének boldogságát, mert tudom, ez egyfajta próba is, hogy tényleg én vagyok-e a megfelelő. És biztos vagyok abban, hogy igen. Ám ehhez kell egyfajta makas botorság, például az, hogy feneke alatt lévő kezem egyik ujjával végigsimítom szeméremrését a ruhán keresztül, miközben elindulok vele befelé. Másik kezem most a fenekére tapad oda, hogy biztosabban tartsam és jobban a farkamhoz szorítsam őt. Közben ujjamat erősebben nyomom a textília alatt nedvesen, forrón rám varo réshez. Erre mit reagál vajon?
Vissza az elejére Go down

About...
Soraya Hayes
Sárkány
Sárkány
Soraya Hayes
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
97
Valódi kor: :
35
Kapcsolatok: :

> Jordan Giorgio Barx <

Rionei lakhely: :
Tengerpart / Via Servita 3.

Foglalkozás: :
°°Modell

Emlékek: :
Semmire nem emlékszem, csak keresem az elveszett múltat és az emlékeimet.


Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2013. Feb. 05.

Megjegyzések: :
Aya
Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 1405151412-erin

"I don't know whether to worship at your feet or spank the living sh*t out of you" - Fifty Shades Darker



Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 EmptyVas. Feb. 02, 2014 5:59 pm

to: Jordan


(18)

Pont nem érdekel, hogy Sora mit fog ehhez az egészhez szólni, ha rájön vagy ha megtudja, hogy nekem hamarabb megvolt az ő újdonsült szerelme, mint neki. Újra önmagamat adom, ahogy azt ő hiszi és megszerzem magamnak Dant. Persze kíváncsi lennék az arcára, de egyelőre még amolyan titokként fogom kezelni és ha az "úriember" nem úgy viselkedik, ahogy azt én szeretném, vagy ahogy elvárom tőle, akkor mindent kitálalok.
Hamarosan úgyis minden kiderül, hogy mennyire tudunk egy csapatként összedolgozni, vagy egy csapatként működni. Érzem a vágyának édes illatát és jól tudom, hogy innen már csak azok a férfiak fordulnak vissza, akik melegek. És ő nem tűnik annak. Ahhoz túlságosan magabiztos és pontosan tudja, mivel tüzeljen fel még jobban.
Felnyögök, ahogy nyelve mellemet érinti. Kín. Ezt akarom érezni ma. Azt akarom, hogy a testem egyszerre érezzen szenvedést és szenvedélyt méghozzá ő általa. Minden szerelem és gyengéd érzelem nélkül. Még nem találtam senkit, aki minderre képes lett volna egyszerre. Ugyanis egy sárkány vágyait kielégíteni nem egyszerű, főleg ha annak a sárkánynak két személyisége van. Dan jól tudott váltani. Sorával gyengéd és kedves volt, velem pedig ... Nos, mondhatjuk úgy, hogy kegyetlen.
- Emelet. - bár ha már bent vagyunk a lakásban, édes mindegy, hogy most eljutunk-e a hálóig, avagy sem. Az emeleten két szoba van, az egyik a sajátom, aminek egyik fala szintén üveg és a kilátás egyenesen a tengerre nyílik. A másik pedig egy vendégszoba. Nem szoktunk vendégeket fogadni, így ha azt nézzük az is a mienk. Szóval rábízom, hogy melyikbe visz.
Nem aggódom azért, hogy esetleg nem bírna el és nem tudna felvinni a lépcsőn. Dolgozzon meg értem.
Érzem, ahogy lüktet mindenem. Még én is jól tudom, hogy mennyire nedves vagyok odalent és hogy itt helyben is kész lennék befogadni. De azért már mégsem a szomszédok előtt kellene. Így én is amellett vagyok, hogy odabent folytassuk.
Nyakához hajtom a fejem és kicsit megszívom bőrét. Had látszódjon csak. Fogaimmal óvatosan tépázom, mert tudom mire lennék képes. Könnyűszerrel kiharaphatnék belőle egy darabot, ha a sárkány úrrá lenne rajtam. Ennyi év alatt már megtanultam kezelni.
Ahogy belépünk a lakásba és elhaladunk az ajtó mellett, egyik lábammal belököm, csak hogy ne kelljen emiatt is megállnunk. Kezeim először a bikinim felsőm alsó, majd utána felsőrészét is kioldják. Nem foglalkozom azzal, hogy innen hova esik. Lenézek melleimre, majd bele Jordan szemeibe. Sunyi és vággyal teli mosollyal nyomom felsőtestem az övének, miközben újra vad csókba vonom.

Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sora, Jordan: pizzéria a parton   Sora, Jordan: pizzéria a parton - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sora, Jordan: pizzéria a parton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Jordan Giorgio Barx

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Tengerpart :: Pizzéria-