KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Armina10

A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Hirdet10

Megosztás
 

 A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Nicolaios d'Arvada
Vérmágus
Vérmágus
Nicolaios d'Arvada
Faj: :
Vérmágus
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
138
Rionei lakhely: :
Nicarien nevű luxusvitorlása a kikötőben

Foglalkozás: :
elnök vezérigazgató, D'Arvada Enterprises Holding Inc.

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2013. May. 10.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyKedd Jún. 25, 2013 6:09 pm

Az asztal lábához bilincseltem olajbarna karjait. Másféle szépség volt, mint Nicarien. Nem mentem a közvetlen közelébe, messziről néztem. A szemei helyén kötés. Jobb is. Jelenleg ő az egyetlen személy, akire nem veszélyes a vére által nyert képességem, a kővé dermesztő tekintet. Nem múlt még el a hatása, éppen ezért nem is látogattam meg Nicarient immár... negyedik éjszaka.
A hajó belső fülkéjében ringatózom a Lánnyal. Van neve is, meg is mondta, de a neve mostantól lényegtelen. Amíg nem találok neki másikat, addig az, és még nem találtam...
Kifújom a szivar füstjét, melyet soká ízlelgettem számban, majd megrántom a láncot, mely a nyakpántjához van rögzítve: olyan, akár a legközönségesebb kutya legegyszerűbb fojtólánca. Felém billen telt idomú teste. A spanyol nőket idézi elém, alighanem ez tetszett meg benne... sűrű, sötét haja kócos bár, mégis buja, akárcsak a fanszőrzete az ölének domborulatai közt. Combja telt és erős, keblei nagyok, súlyuk lefelé húzza őket, mellbimbójának udvara nagy és sötét. Karja harapnivaló, válla gömbölyű, és ott térdel, csuklói összebilincselve, nyakában a pórázom. Akár egy lusta házimacska. És én nézem. Meg van ijedve.
Eléggé begyógyultak már a sebei ahhoz, hogy igyak belőle. Felállok, és elé lépek. Hallja a mozgásom neszeit, mivel nem is akarom elrejteni előle, és összehúzza magát, telt ajkaiba harap és halk, nyüszögő hangot hallat, melyet nem is hallana más, csak az én kifinomult vámpírérzékeim. Érezni kezdem a félelmének szagát, árad a pórusaiból és szinte harapni lehet. Annyira elvarázsol életének rettegő kipárolgásaival, hogy el is vonja figyelmem arról, hogy valaki a hajóra lépett. Csak a kinti vitára kapom fel a fejem, miközben kismacskám fejére teszem óvó kezem.
És ekkor berongyol. Őreim természetesen nem tudták tartóztatni.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyKedd Jún. 25, 2013 6:28 pm

Mr d'Arvada és a rongyocskája...

nem járta még a Poklot, kinek nem szenes a talpa...



A negyedik hét.
Résnyire zárt szemekkel lépdelek végig a kavicsos parton. Ezúttal nincs rajtam cipő, csupán egy félig átlátszó fekete selyemköntös, mely fél méteren suhan utánam a talpam bőrét édesen törő murván. A kikötőbe tartok.
Napok óta nem láttam őt, s ez kezd dühíteni. Szemem vörös fénnyel villan, vérre vagyok éhes, de jól tudom, nem a magam éhsége ez. Érzem szervezetemben az éledező új erőt, és bár eddig sem voltak felőle kétségeim, most már egészen biztosan tudom: a mágia sikerült.
Ő pedig nem törődik velem.
Kevés lenne haragnak mondani, ami bennem éled. A villanyoszlopok fém tartóvázai vékony porcelán egy ütésre széthulló darabjaiként reccsenve csapódnak a kavicsok közé, a világítás megszűnik létezni. Néma csendben lépek a hajóra, de nyugalmam hamar megrontja a két kutya, akik karjaikat vaskos testük előtt összefonva lépnek elém.
- Nem mehet tovább.
- Nem kérdeztem.
- Öld meg őket! Nem engedik, hogy Apához menjek. Pusztuljanak!
A démon persze nem kérdez. Elorozza testem, elorozza a tudatom. Bár ellenállhatnék neki, nem akarok. Nőies hangom elvész, ahogy Utasítást ad ki helyettem, ahogy egy vámpír tenné.
- Eltűnni az utamból! Most!
Felvillan szemükben az odavesző értelem, nem működik a parancs úgy, ahogy akkor működne, ha enyém volna a képesség egészen. De ez a magzaté, és bár nem akarnak, az őrök mégis kilépnek utamból oldalra, s mielőtt visszanyernék uralmukat a testük felett, én átszivárgok közöttük finom, nőies suhanással, majd kezem egyetlen intésével tépem fel már messziről az ajtó zárját, s tőből törik ki a kilincs. Vihar képességem kivágja előttem az ajtót, sarkig, reccsenésig, és szemem kellően megszokja a sötétet, mire odaérek.
Az ajtóban állok meg, mint a halál női képmása fekete köntösben mely láttatni engedi a kifelé nézőnek a testem vonalát. Idegen szagok. Igen, valami ilyesmiről beszéltem, amikor figyelmeztettem az én Uramat.
Ha gondolkodnék is, a démon nem tűr várakoztatást.
- Hmm.
- Nem tud jó okot mondani rá, hogy ne öld meg a rongyot. Megígérted neki.
Ismerem a hangot, ismerem a hozzá tartozó erőt. Akaratomnak csak félig van ellenére, hogy a villanyoszlopok darabjai egészen a partról emelkednek fel, és száguldanak a hajó felé. Két oldalamon sorakozik fel a levegőben a több száz kiló fémtörmelék.
- A fiad azt akarja, hogy meg se kérdezzem, mit keres itt- intek fejemmel a rab felé. Hogy érdekel-e, ki ez? És hogy mit csinált vele? A legkevésbé sem. Viszont mulattat az, hogy a fiának démona egy szemvillanás alatt tépne szét bármilyen nőt az apja közelében, aki nem én vagyok. Hogy is fogalmaztam? Az én fiam. Az Enyém.
De ezt nem is kell szóvá tennem Nicolaiosnak.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicolaios d'Arvada
Vérmágus
Vérmágus
Nicolaios d'Arvada
Faj: :
Vérmágus
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
138
Rionei lakhely: :
Nicarien nevű luxusvitorlása a kikötőben

Foglalkozás: :
elnök vezérigazgató, D'Arvada Enterprises Holding Inc.

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2013. May. 10.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptySzer. Jún. 26, 2013 12:56 pm

Elégedetlenül morranok annak hallatán, hogy félre söprődik az útból két emberem is. Vagy Nicarien erőszakos ennyire, vagy rég kaptak már a véremből és elgyengültek... Nos, ez utóbbiról nem lehet szó, mivel tegnap éjszaka éppen ezzel foglalatoskodtam. Szolgálóimat hívtam ide elméjükön keresztül, hogy felfrissítsem kötelékünket.
A Lány szíve rémülten dobog fel. Ő nem lát már, csak hall: érzi a kerekedő szelet, hallja a lépteket, a parancsokat, a szavakat. Mivel másra nem számíthat, csak rám, átfogják karjai a combom és félig elbújik mögöttem. Hullámos fürtjeibe túrnak ujjaim, megállítva ezzel azt a mozdulatot, hogy messzebbre másszon, kússzon félelmében.
- Maradj - mondom neki, letekintve rá. Hangom mozdulatlanságra marasztalja, pedig érzem, mennyire fél Nicarien... viharos belépőjétől.
Bármennyire is szeretnék szembe nézni vele, nem tehetem, érzem még a lány vérét szemeimen, úgyhogy nem kockáztatok. Inkább alázatos kis rabszolgám fejét nézem, rémült arcát, melyet felém fordít, mintha csak találkozhatna a tekintetünk.
- Bűbájos antré, kedvesem - köszöntöm inkább vendégemet. - Ezek szerint remekül birtokában maradtál képességeidnek, örülök... Hogy van a fiam? - kérdem. Majd kissé megemelem fél vállam.
- Éppenséggel megkérdezheted. Érdekel?
Lepöccintem a hamut a szivarról, és eltolom a lányt magamtól. Utánam kap, de a láncot megfeszítem, így nem tud nagyon mozogni. Ledobom aztán a láncot unottan a vállára, mintegy jelezve, vége a mókának.
Leülök a bőrkanapéra, pont arra, melyen olyan gyönyörűen megdugtam Nicarient első éjjel. Nem nézek fel rá. Azt hiheti, kerülöm a tekintetét, mint valami sunnyogó senkiházi, pedig szó sincs erről... de a gyanú mulattat.
- Foglalj helyet. Nem szeretném, ha kimerítenéd magad, vigyáznod kell a gyerekre... Mi az ördögért nincs rajtad cipő?! - háborodok fel, amint megpillantom lábait, melynél feljebb épp csak a hasáig emelem tekintetem.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 5:18 am

Mr d'Arvada és a rongyocskája...

nem járta még a Poklot, kinek nem szenes a talpa...



Mélyet lélegzek, a fiam az első, és a többi jelenleg cseppet sem érdekel. A rongy kis szuka miatt sem fogom felidegesíteni magam. Ha Nicolaios fontosabbnak tartaná őt, mint engem vagy mint a fiút, nyilvánvalóan már nem itt lennék. Az aktus után nincs többé szükségem rá, ha azt vesszük, és amennyiben nem tartja magát a feltételekhez, lesheti, hány száz év telik el, mire újra megtalál. Ez persze nem fenyegetés, így nem is teszem szóvá neki.
Nem érdekel annyira a leányzó. Persze szemem odavillan rá, de aztán inkább Nicolaiosra pillantok.
- Ne nézd.
Gyanú támad bennem. A démon akaratának engedelmeskedve -  bár tulajdonképpen önként - vezetem végig újra szemeimet a lányon. Megvakította. Nem, mintha nem volna egyértelmű, de kibukik belőlem a kérdés.
- Mire használtad?- intek fejemmel feléjük, és nem is törődöm vele, hogy hízeleg a belépőmnek. Nem, ez most sért engem. Nem avat bele a terveibe, hát ne tegye. De hogy egy vak, pucér kis valami fetreng a lábainál a hajón, amit rólam nevezett el, ez szánalmas és hozzám, az én uramhoz méltatlan cselekedet. És igen, nekem igenis jogom van megítélni ezt.
- Nem érdekel. Öld meg! - hallom, de ezúttal gyengéden ingatni kezdem fejem.
- A fiad nincs jól, mert irritálja ez a valami itt. És a legkevésbé sem érdekli, mit keres itt, a halálát akarja, és kész- jegyzem meg elegáns hangon, kétségtelenül szeretek másokat hibáztatni, mert önmarcangolásukból szintén táplálkozom. És ha vak is, de a lány nyilvánvalóan nem süket. Magába szívom energiáit, és ezt jól láthatóan élvezem is.
Ha egy árnyalatnyit elégedetlen is vagyok vele, azért tisztelem Nicolaiost, és engedelmeskedem invitálásának.
Helyet foglalok egy távolabbi bőrülésen, és lábaim keresztbe téve mosolyogva pillantok le kissé átlátszó anyaggal fedett testemre.
- Ilyen kedvem volt.
Nem egészen értem, miért nem emeli feljebb tekintetét, de a démon figyelmeztetése gyanút ébreszt bennem ezt illetően is. Szóval hogy is van ez, Nicolaios? Azt hiszem, tartozol némi magyarázattal nekem.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicolaios d'Arvada
Vérmágus
Vérmágus
Nicolaios d'Arvada
Faj: :
Vérmágus
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
138
Rionei lakhely: :
Nicarien nevű luxusvitorlása a kikötőben

Foglalkozás: :
elnök vezérigazgató, D'Arvada Enterprises Holding Inc.

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2013. May. 10.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 6:52 am

Hátradöntöm a fejem, és behunyom a szemem. Elmém csillapító utasításokat ad mind kinti szolgáimnak, mind a lánynak (aki szintén ivott már a véremből). Bármily botor cselekedet is a lusta macska szerű elnyújtózás egy dühös warlockkal szemben ülve, vagy akár egy dühös, terhes nővel szemben, a nyakam nem arra termett, hogy leszegett fejjel beszéljek valakihez. Amellett: van mitől félnem?
- Kivájtam a szemét, mint látod. Amellett táplálkoztam belőle.
A lány láncai megcsörrennek. Hallom mozgásán, hogy közelebb kúszik az asztalhoz, mintha az, hogy bármiféle kapaszkodót lel és tart, majd megvédi. Szegény kis butácskám! De legalább érzem a rettegését, ez Nicariennek is energiát jelent. Mindre szüksége van.
- Ó igen? - kérdezek vissza, ajkamon egy félmosollyal. - Akaratos gyermek, nemde? Ezt közölte veled, vagy szimplán csak érzed? - érdeklődöm. Cinikusnak is hangozhatnék, pedig nem szándékozom az lenni. Valóban érdekel, de bizonyos helyzetekben (például mikor épp vádolnak és számon kérnek) nem tudok nem irritáltan válaszolni. Legalábbis, nagyon igyekeznem kell, hogy ne hangozzak annak.
Lesandítok rá, amint leül, tekintetem végigfuttatom a testén. Áttetsző ruhája alatt meredő mellek, enyhén domborodó hasa, combjainak édese csábító, nagyon is az. Legszívesebben egymás mellé fektetném őt és a Lányt, és gyönyörködnék különbözőségükben.
- Nagyon lengén öltözöl. Nem örülök, hogy mások is látják, amit csak nekem volna szabad - adom értésére nemtetszésemet, és rájövök: terhes nő társaságában dohányzom. Egy árny a kezem ügyébe emeli a hamutartót, melybe beletolom a szivart, pedig még csak félig szívtam el. A fülke egyetlen nyílászáróját nem kell kinyitnom, hogy kiszellőzzön a füst, hiszen Nicarien gyakorlatilag kitépte a helyéről. Igazából nagy kárt nem okoz, hiszen a kinti előtér ugyanúgy elsötétíthető, ráadásul ebben a helyiségben még van egy csapóajtó, mely alá bemászom éjszakánként egy egész kicsi hálófülkébe, de nem akarok semmiféle rizikót. Teljes sötétnek kell lennie körülöttem.
Felállok, és a vasárutelepről rabolt törmelékfelhőt kikerülve Nicarien mögé sétálok. Kezeimet a vállára teszem, hideg-hosszú ujjaim az izomba marnak masszírozó mozdulattal.
- Kérlek vidd ki ezeket a szarokat innen. Ha leereszted, a hajó csúnyán megmerül, és a kikötő nem elég mély - magyarázom, miközben nyakát, haját, arcának élét nézem. Innen hátulról nem veszélyes, tudom, és innen is tudok gyönyörködni benne. Aztán nem tudok ellenállni, lehajolok hozzá, a nyakába csókolok haját félrehúzva.
- Megváltozott az illatod - dörmögöm fehér bőrére. A Lányról és arról, hogy emiatt dühös ő, és a gyermek, meg is feledkezhetünk, nemde?
Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 8:58 am

Mr d'Arvada és a rongyocskája...

nem járta még a Poklot, kinek nem szenes a talpa...



Viselkedése szemtelen, felelőtlen és rendkívüli módon "megtehetem" hatású. De nem teheti meg. Mint a fiam apja, egyszerűen nem. Megteszi, és ezzel megvadít. Mindennel megvadít voltaképpen, esélye sincs arra, hogy valami iránt is, amit ő mond vagy tesz, rezzenéstelen maradjak teljesen.
- Ez mind nagyon szép, de én nem fogom elhinni neked, hogy teljes mértékben a saját magad szórakozására vájtad ki a szemeit.
Habár én megtettem volna így is. Mindegy, nem rólam van szó, és ezt mindketten tudjuk. Az én nőies szeszélyeim egészen másmilyenek.
Hideg mosolya arra csábít, hogy lecsókoljam vagy letépjem az arcáról, melyre csak lopva nézek, míg a szemei csukva vannak még. Nem feledem a démon figyelmeztetését, kiváltképp akkor nem, amikor Nicolaios még rá is kérdez, mégis hogyan kommunikálok Vele.
- Megóvlak. Ez nem akaratosság - a démon kacag a fülembe, vagy mintha így tenne valahogy. Más esetben őrültnek hinném magam, de ő már hozzám tartozik. Vagy még?
- A démona figyelmeztet engem. És téged is figyelmeztet, nem tetszik neki, hogy pucér lánykákat tartogatsz itt. Talán még nem érti- mosolyodom el. Pedig az én fiam is bizonyára pucér lánykákat fog tartani a titkos kis helyein egy nap, és a megvakításnál, tartok tőle, kevésbé kegyes dolgokat is tesz majd velük. Ez felvidít.
- És ha én sem örülök, hogy olyasmit látsz, amit nem kellene?- vonom kérdőre. Nem, ilyesmiben nincs joga parancsolni nekem. Vagy csak próbálja meg...
Odalép hozzám. Érintése szinte bénít, a démon bennem elégedetten morajlik. Úgy tűnik, apja energiáját is magába tudja szívni, és az is épp úgy élteti. Ő meg a hajóval van elfoglalva közben megint. És nem is érdekli, hogy nekem ennél sokkal fontosabb dolgaim is volnának, amikről beszélni akarok.
Bólintok szavaira. Megnyalom alsó ajkamat.
- A vérét akarom - szólal meg bennem a démon. Halkan kuncogok. Vajon erre az illatra gondol Nicolaios?
Vissza az elejére Go down

About...
Nicolaios d'Arvada
Vérmágus
Vérmágus
Nicolaios d'Arvada
Faj: :
Vérmágus
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
138
Rionei lakhely: :
Nicarien nevű luxusvitorlása a kikötőben

Foglalkozás: :
elnök vezérigazgató, D'Arvada Enterprises Holding Inc.

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2013. May. 10.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 9:12 am

- Miért nem? - kérdezek vissza vidáman. - Elég szórakoztató volt.
A lány rémületében felnyöszörög, kezd megvadulni, érzem. A szíve hevesebben dobog, hallom. A félelem szaga kezd áradni pórusaiból újra.
- Hallgass! - rivallok rá. Könnycsatornáiból nedvesség kezd csorogni, átnedvesíti a szemén a kötést. Sírna, de nincs már szeme, mellyel megtehetné.
- Á, a démona máris öntudatánál van... Ez lenyűgöző - emelem fel a fejem, de még időben elkapom a pillantásom róla. Jobb lesz nekem a háta mögött, sokkal jobb. - Akár érti, akár nem, megtanulja majd, hogy emberekre szükségünk van. Ők táplálnak bennünket a vérükkel, a félelmükkel, a vágyukkal és oly sok másukkal - monologizálok egyet, hátha a démon és a gyermek is hallja. Sosem lehet elég korán kezdeni az oktatást. Masszírozó kezem értő gondossággal tapintja ki izmait és mozgatja meg őket némi lazítással, dörzsöléssel és nyomkodással vállain. Lecsúsztatom a köntöst fél válláról és egyben fél melléről. Amúgy is közszemlére volt téve ebben az átlátszó köntösben. Látom, megnyalja az ajkát. Lehajolok, és még közelebb a tűzhöz, a keblére csókolok, majd a kezem a köntös alá csúsztatom és kézbe veszem a formás halmot. Megsimogatom, és közben másik kezem hátrabillenti Nicarien fejét. Behunyt szemmel hajolok fölé, hogy megcsókoljam piros száját fejjel lefelé, ajkat ajakkal, nyelvet nyelvvel összesimítva.
- Ez hogy tetszik a fiunknak? - érdeklődöm.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 11:37 am

Mr d'Arvada és a rongyocskája...

nem járta még a Poklot, kinek nem szenes a talpa...



Szemeimben félreérthetetlen düh villan, de ő nem látja ezt a hátam mögül. Kezdek egyre inkább gyanút fogni azt illetően, hogy újabb mocskos mágia itatja át őt, és ezúttal a lányt használta hozzá eszközül. Lassú lenne a felfogásom? Nos, bocsánat, ha időközben épp azon agyalok, ész nélkül kinyírjam-e a kis léhát.
- Gondolom. De tudod, igen bosszantó, hogy mennyire nyilvánvalóan kerülöd ki a kérdéseimre való rendes válaszadást!- jelzem felé egyelőre rendkívül kegyelmes hangon. Ez változhat.
A rívó kis lény most nem érdekel. Démonomnak tetszik a szenvedése, és kétségtelenül nekem is. És a bennem élő másik démonnak is, bár az ő figyelmét a vér iránti szomjról és a gyilkosságra való éhségtől, úgy néz ki, semmi sem terelheti el.
- Mondd neki, hogy nem érdekel. Uralni fogom a tested is hamarosan. Tisztellek, őt is. De adjátok nekem a lányt! - követel bennem a félidegen lény. Mintha szemfogaim nyúlását érezném, bár számomra ez meghatározhatatlan, szinte elképzelhetetlen. Eddig legalábbis nyilván nem történt hasonló, mert én nem vagyok vámpír. De a bennem növekvő magzat az.
Hangom eltorzul, hörgővé változik. Nicolaioséhoz hasonlít, olyan, mint az övé azon a bizonyos első estén, véremmel az ajkai között.
- Vér. Más nem érdekel jelenleg- kezem az övére simítom szelíden, majd annál dacosabban tolom el magamtól. Kissé dühös vagyok a démonra, mely egészen elemészti saját akaratomat, de be kell lássam, a fiamnak igaza van. Bármennyire szép is volna, jelenleg nem aktuális.
- Aztán mondd meg, ki ez. Akkor tárgyalhatunk a vasszemétről.
Lehunyom szemeim. Utálom, ha irányítanak, és még jobban, ha egyszerre ketten teszik. De ugyan kivel dacolhatnék-e kettő közül? Mindketten képesek parancsolni nekem, és én mindkettőhöz egyformán tartozom. Saját akaratomnál fogva is.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicolaios d'Arvada
Vérmágus
Vérmágus
Nicolaios d'Arvada
Faj: :
Vérmágus
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
138
Rionei lakhely: :
Nicarien nevű luxusvitorlása a kikötőben

Foglalkozás: :
elnök vezérigazgató, D'Arvada Enterprises Holding Inc.

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2013. May. 10.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 4:03 pm

- Minden kérdésedre válaszoltam - emlékeztetem. Nem vesztem el a türelmem, bár, jobb volna nem játszanom a tűzzel, vagyis a fémmel és szép, halálos hangulatban levő kedvesem türelmével.
Ha hallanám fiam démonának követelőzését, bizonyára vele sokkal értékesebb társalgást tudnék folytatni, mint most ez a házastársi civódás, melyet csókkal próbálok csírájában elfojtani...
Nyelvem ajkai közé siklik, és csillapítón járja be szokott útját, ám beleütközik valamibe, amire nem számítottam. Ismerős az érzés, csókoltam már vámpírt. Ezek a szemfogai. Megfogom az állát és felemelem a fejem. Nem, nem nézhetek a szemébe, de a fogaira rámeredek.
- Ez meg mi?! - hördülök fel. Tekintetemben idegenkedés és rémület villan egy pillanatra, de aztán ki is alszik, ahogy jött, el is tűnik... hiszen nem lehet vámpír. Nem az, nem harapta senki magáévá, míg nem voltam vele együtt. Hisz a szíve dobog, és hordja a gyermeket. Akkor mégis mi ez? Mi ez a vérszomj ráadásul? Felkészülök rá, hogy visszafogjam őt, ha eluralkodna rajta valami démoni delírium. Kigombolom a mandzsettámat és feltűröm könyékig az inget. Hát kezdődik? Azok a rémes, démoni megszállottságok, azok a kínok... kezdődne? Nem tudhatom, de jobb felkészülve várni az ilyesmit.
- Jobb, ha nem az én véremből iszol, túl erőssé tenne. Igyál a lányból. Gyere ide! - tekintek fel a megvakítottra, miközben árnyaim kioldják a csuklóit fogva tartó vastag bőrszíjat. Engedelmeskedik. Négykézláb kezd el tapogatózva odakúszni hozzánk: nem tehet mást, engedelmeskedik a parancsomnak.
- Az utcán találtam - súgom közben Nicarien fülébe, egy arcára helyezett csókot követően. - Elloptam és elátkoztam a tekintetét. Akinek a szemébe nézek, kőszoborrá válik. Ezért nem mentem el hozzád az elmúlt négy éjszakán. A lányt megtartottam, mert a vére fantasztikusan jó. Mint a csípős csokoládé. Majd meglátod.
A lány szemkötése alól már patakzanak a könnyek. Zihál, nehezére esik idemászni, de végül megérinti Nicarien csupasz lábfejét. Megijed, visszahúzza a kezét. Egy árnyam Nicarien kezébe adja a póráz másik végét.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 4:20 pm

Mr d'Arvada és a rongyocskája...

hisz a fényt is a Sátán hozta, nem???



Csak egy pillanat telik el? Azt feleli, mindenre tökéletesen válaszolt, de mindketten tudjuk, hogy rejteget még titkokat. Ahogy én is, bár nem áll szándékomban bármit is eltagadni Uram és Parancsolóm elől.
Csókja észreveszi szemfogaimat, melyeknek természetes formájukban a legkevésbé sem kellene ilyennek lenniük. Mondhatjuk, ezek nem az enyémek - de drágám, akár szokd is meg őket nyugodtan, mert lesznek nekem is.
- Túl erőssé?- felkuncogok. Már így is erősebb vagyok, mint szükségem lenne rá. Szervezetem heteken belül felőrli önmagát, hacsak rá nem szokom, hogy magam is véren éljek. De ha most elkezdem, abba fogom-e hagyni egyáltalán? Mi fog történni, ha a fiam megszületik?
- Hagyd!- hangzik szavam hirtelen. Nem az én hangom, vagy nem teljesen az enyém. Magam is értetlenül meredek a lányra. Mit akar a démon tőle? Mit akar a démon, aki bennem foglalja el ideiglenes helyét?
A szívem hevesen dobban meg. Ellépek Nicolaiostól a lány felé. Leeresztem kezem, kihullik belőle a póráz. A lánc hangosan csörren meg a padlón. Számon veszélyes mosoly fénylik, kissé sajnálom, hogy ezek szerint átok-áldotta vak uram nem láthatja ezt. Egy szemvillanás alatt ujjaim szétnyílnak, és akaratom közéjük húzza az egyik legélesebb fémdarabot. Rámarkolok, nem érdekel, ha kezem is elvágja egy kicsit. Még közelebb lépek a már nyöszörgő lányhoz, akinek sós könnyei nyilván marják eleven sebét, mert érzem mindazt a fájdalmat, ami ebből származik.
- Nem bántod.
Az utasítás határozott. Kezem megfeszül, mielőtt mozdíthatnám, elvesztem akaratom az ujjaim felett. Kihullik tenyeremből a fémdarab is, végiggurul kopogva a padlón. Vállam fölött félig hátrafordulok Nicolaios felé.
- Mostantól az enyém- tolmácsolom a démon szavait. Nos, talán a fiam ízlése nem a legjobb. Megalázkodón ereszkedem térdre a lány mellé. Kezem végigsimítja haját. Teste megrezzen az érintésemtől, de csitítom.
- Én sem bánthatlak. És ő sem. Egészen biztosan. De most inni fogok belőled, mert a fiam magának akar!- világosítom fel egyszerre őt, az Uramat és talán magamat is. Nos, vajon kinek lesz ellenvetése?

Vissza az elejére Go down

About...
Nicolaios d'Arvada
Vérmágus
Vérmágus
Nicolaios d'Arvada
Faj: :
Vérmágus
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
138
Rionei lakhely: :
Nicarien nevű luxusvitorlása a kikötőben

Foglalkozás: :
elnök vezérigazgató, D'Arvada Enterprises Holding Inc.

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2013. May. 10.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 5:41 pm

- Így is erősebb vagy, mint kéne. Túl sok hatalom van a gyermek démonának kezében - magyarázom, bár talán nem ezért kérdezett vissza.
Kezem Nicarien vállán nyugtatom. Közel vagyok hozzá, nyakához, fő eréhez. Innen nem csoda, ha az emberi hangot torznak hallom, de ez... ez egészen más volt, mint csupán torz. Ez nem az ő hangja volt. Engedjem, vagy ne? Engedem végül. Látnom kell, mire képes, mielőtt pórázt vetnék... éppen az ő nyakába. Észnél kell lennem. Hallom a hangos szívdobbanást, de nem tudom mire vélni, betudom izgalomnak. Árgus szemekkel figyelem, amint tesz egy pár lépést a Lány felé. Azzal a fémmel pillanatok alatt meg tudja ölni, igazából anélkül is, azt hiszem. Ellépek a háta mögül, melléjük állok, hogy bármikor közbe tudjak lépni, ha kell. Nem gyakran vagyok frusztrált vagy feszült, de most igen... most nagyon is, bár igyekszem leplezni. Igazából nem attól tartok, hogy kárt tesznek a Lányban. Az egyáltalán nem érdekel, sőt, lelki szemeim előtt már látom is felszabdalva. Attól tartok, hogy Nicarienben fog kárt tenni a gyerek démona. Vajon ellent tud állni neki? Akar-e egyáltalán? Ez a hang! Már az az érzésem, rég nem Nicarien van velem.
Letekintek az elguruló fegyverre, majd vissza Nicarienre. A profilját látom, ez alapján próbálom kitalálni, mi a helyzet. Félretekintek, mikor felém fordul, és hozzám szól, de aztán visszaemelem rá a szemem... De aztán ahelyett, hogy nekiugrana a prédának, letérdel mellé. (Így teljesüljenek a kívánságaim a szépségük összevetéséről! Kár, hogy most nem tudom élvezni.)
A lány megrezzen, el akar húzódni, de végül nem mer. Remeg egész testében, akár egy csapdába esett nyúl.
Pontosan észlelem, mikor vált vissza a démon hangjáról a sajátjára. Úgy gondolom, rendben van, közelebb lépek hozzájuk és mindkettejük fejére teszem a kezem puhán. Majd félresimítom a Lány haját.
- A fogad még nem elég nagy és hegyes ahhoz, hogy harapd. Karmold meg, és tapaszd a szád a sebre - tanácsolom, és le se veszem a szemem a kettősükről.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 6:58 pm

Mr d'Arvada és a rongyocskája...

hisz a fényt is a Sátán hozta, nem???



Szóval erősebb vagyok, mint kéne. Mint akarja. Talán jobban tetszene neki, ha egészen elgyengülnék? Ha a démon nem felruházna képességekkel, hanem elvonná az erőmet még az enyémek használatától is? Bevallom, kissé morcossá tesznek a szavai, de nem csupán magam miatt nem hagyom magam.
Mozdulataim csak félig önkéntelenek, bár tény, hogy a fémdarab nem azért esik ki a kezemből, mert én úgy akarom. Hangom felett is visszanyerem végül az uralmamat, de ettől függetlenül még irritál, ahogy Nicolaios két keze kettőnk fejére siklik. Mi az, talán nem is tesz már különbséget közöttünk? Egy fémdarab kerül akaratom vonzásába, hogy a fejemen lévő tenyerének adjon jelet: eresszen el. De még el sem határozom egészen a mozdulatot, a fémdarab a másik keze felé mozdul. A démon láthatóan inkább azt akarja, hogy őt eressze el.
- Tudod...
Lenyelem a mondatot, mielőtt még megemelném a hangomat. A démon talán makacskodna, akarná, hogy beszéljek. Hogy jól megmondjam: meg tudom oldani. Nincs szükségem rá. De nekem - nekem szükségem van! Nekem létszükségletem ez a férfi, is továbbra is inkább alkudni próbálok vele.
- Öltöztesd fel- szólok hirtelen követelő hangon. Magam sem értem, honnan jön az ötlet, vagy épp miért.
Nyelek egyet.
- Több egy áldozatnál, adj neki tiszteletet- mondom, és felállok. A szemfogak visszahúzódnak. Mi történik? Magam sem értem. Talán egy csók kellene, talán egy hatalmas pofon. A vér iránti vágy, vagy a féltékenység, bármi legyen is az ok, nem hagyja, hogy önmagam legyek.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicolaios d'Arvada
Vérmágus
Vérmágus
Nicolaios d'Arvada
Faj: :
Vérmágus
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
138
Rionei lakhely: :
Nicarien nevű luxusvitorlása a kikötőben

Foglalkozás: :
elnök vezérigazgató, D'Arvada Enterprises Holding Inc.

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2013. May. 10.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 7:23 pm

Látom a fémdarabot, és kezdem unni, hogy itt vannak még mindig. Ha újabb károkat okoz a hajóban, el fog süllyedni. Nem értem, mi történik, fogalmam sincs és ez eléggé kezd bosszantani. De alighanem ideje a saját kezembe vennem az irányítást. Árnyaim kazalba gyűjtik az ócskavasat, és kiküldöm őket a helyiségből, miközben az az egy, mely a csuklóimnál billeg, maradhat, addig is lefoglalja a démon, vagy démonok figyelmét. Ha megvág, igazából nem tesz kárt bennem, ennélfogva nem is érdekel. Nem fogok kivérezni. Mindkettejükről leveszem a kezem. Látom Nicarienen, hogy küszködik valamivel. Eddig soha nem hagyott mondatot befejezetlenül.
- Igen? - kérdem hangommal és tekintetemmel is, készen arra, hogy elfordítsam a fejem, amint felnézne rám. - Folytasd - faggatom. Beszélnem kell hozzá és beszéltetnem. Nicarient, nem a démont. Fontos, hogy öntudatánál maradjon, bár talán könnyebben bírnék vele, ha nem. Nem lehet a gyermek démona ilyen erős még, egyszerűen nem.
- Nincs rávaló ruhám - vetem ellen teljesen prózai okát annak, miért nem teljesítem a kívánságot. Micsoda ostobaság. - Azt akarom, hogy táplálkozz belőle. Itasd meg a démont, vagy téged zabál majd fel. Nicarien, tudod, milyen a démon. Tápláld, vagy felemészt!
Megragadom a fémet, mely a csuklómnál lebeg, és megvágom a lány vállát, felsebezve a bőrt, nem mélyen, hadd élvezze azt, hogy küzdenie kell az ételért.
- Igyál!
Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyPént. Jún. 28, 2013 6:41 am

Mr d'Arvada és a rongyocskája...

hisz a fényt is a Sátán hozta, nem???



Engem is zavarnak dolgok, őt is. Unalmas is volna, ha mindenben egyetértenénk. Ettől még szemeim odavillannak szája sarkára, ahogy megrándul ott egy izom - tudom, hogy zavarja őt ez a sok fém, melyeket most már kiparancsolok a hajó területéről. A parton hullanak le, majd visszaemelkednek eredeti helyükre, és törmelékeikből újra felállnak a kinti villanyoszlopok is. Akaratom vezérlete alatt a fémek szélei újra összetapadnak. Minden megtörténhet a vassal, amit akarok.
- Nem kell aggódnod értem- mondom, és remélhetőleg ebből kiolvassa a démon szavait is, aki nyilvánvalóan nem akarja, hogy vámpírként bárki is vezetni próbálja őt. vagy engem. Belegondolok egy pillanatra: vajon a fiam engem akar függővé tenni? Vajon azt akarja, hogy én is olyanná akarjak válni, mint az apja vagy ő? Netán minden más lehetőséget akar kizárni...
- Szólj a kis legénységednek, hogy találjanak rá valamit- mondom határozottan. Ez most nem kérés. Nem fogom megölni a lányt, többet akar tőle a fiam bennem élő démona. Valamiért meg akarja tartani.
Szemeim résnyire szűkülnek.
- Nem mintha lenne választásom, ha Ő akarná- mondom halkan. Magam sem értem a démont jelenleg. Csendben van. Vajon miért hagyott magamra? Sötét tekintettel fordulok a vak lány felé, aki riadtan nyüszít fel az utolsó a helyiségben maradt fémdarab hatására okozott seb miatt.
- Nem.
Az Uram szavait akadályozza az utasítás, melyet a tulajdon fiam rajtam használ. Ennyire erősek lennének a képességei? Ennyivel erősebbek, mint én? Vagy provokálni akar? Nem tudom, Nicolaios tudja-e, mi az, ami bennem e pillanatokban lejátszódik.
Egy pillanat alatt kapom el a lány karját és húzom fel magamhoz. Egyik kezem torkára tapad, kissé elemelem a földtől. A magam erejéből nem volnék képes rá - akkor most ki használ fel kit, én őt, vagy ő engem?
Megnyúló szemfogaimat belemélyesztem a vágott sebbe, és mohón szívok bele a sötétlő vérbe.
Kezdem úgy érezni, hogy nagyobb szükségem lesz Nicolaiosra ebben a harcban, mint azt először gondoltam.

Vissza az elejére Go down

About...
Nicolaios d'Arvada
Vérmágus
Vérmágus
Nicolaios d'Arvada
Faj: :
Vérmágus
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
138
Rionei lakhely: :
Nicarien nevű luxusvitorlása a kikötőben

Foglalkozás: :
elnök vezérigazgató, D'Arvada Enterprises Holding Inc.

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2013. May. 10.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyPént. Jún. 28, 2013 7:55 am

Érzékelem, hogy ő is mozdítja a fémet ki innen, árnyaimat visszahúzom, örülök, hogy megértette a szándékom és teljesítette kérésem. Ezek szerint efölött még van hatalma. A dühös démon biztos, hogy nem engedte volna neki, hogy kivigye a helyiségből mindazt, mellyel árthat nekem vagy a Lánynak, vagy az anyjának.
- De, kell - felelem rögvest szigorúan. Tudja, hogy kell, nem fog meggyőzni az ellenkezőjéről. Egyszersmind be is ismerem ezzel, hogy aggódok. Hogy féltem. Ezt talán nem kellett volna, nem is fogom többször kifejezni, jobb, ha nem adok fegyvereket a gyermek démonának kezébe. Szívesen tekintenék úgy rá, mint egy megnevelendő kölyökre, de ahhoz Nicarien, és a gyermek maga is túl fontos nekem. Ez az első öntudatra ébredése, ez az elsé dacolása. Tudom, mit kell tennem vele: letörni. Ha nem teszem, a gyerek már most a fejünkre nő, azt pedig nem hagyhatom. Nemcsak nevelnem, de fegyelmeznem is kell. Ahogy engem fegyelmezett ésnevelt atyám évszázadokkal ezelőtt. Nem fogom hagyni, hogy annak öröme, hogy végre feléledt egy utódomban a démon, elvegye az eszem és a józan ítélőképességem. Nem fogok vad démont szabadítani a világra. Ennél felelősségteljesebb vagyok.
Eltűnődöm, hogy árnyindával felkapjam-e a zakómat a kanapé támlájáról, és a lány vállára terítsem-e, hogy nesze baszd meg, ruha, de úgy vagyok vele, nem teszem. Nem, ennyiben sem engedek a szeszélyeknek. Eleresztem a fülem mellett, ez a ruha-kérdés nem érdekel.
- Van választásod. Erősebb vagy nála, Nicarien - hangsúlyozok mélyen, lassan, szuggesztíven, szándékosans zólítva meg Őt.
Remélem, a vérszag majd eltereli az éledező vérmágus démonának figyelmét. Megsebzem a lányt, összerándul, de nem engedem, hogy kezét reflexből a vállára borítsa. Figyelem Nicarient, ó, mit megadnék, ha e pillanatban a szemébe nézhetnék! De nem lehet, az ösztöneimre kell hagyatkoznom.
Várok, figyelem Nicarian szép arcát. Igyekszem erőt sugározni, ahogy ott állok két térdelő nő fölött.
Aztán Nicarien lecsap. Végre! Még ha az idegen démon is mozdítja a testét, akkor is, ráharapott a csalira. A lány felnyögve omlik kedvesem karjaiba, olvatagon és megadón, pihegve tűri, hogy eligyák életét és élvezi. Érzem az öle nyirkosodásán,szíve dobogásán.
- Jól van - simítom végig Nicarien haját, hátrafogva azt, ne vérezze össze. Nem tudom, mi zajlik benne, de ez azt hiszem, vémpírgyermeket hordva normális. - Ízleld. Forró és erős. Az áldozatokat általában nem szokás megölni, de most megteheted. A lány a fiunké lehet - mondom, mintegy beleegyezve, kérésnek és nem követelésnek fogva fel az előbbi kijelentéseit. Végül is, csak azok lehettek. Semmi más. Felém és Nicarien felé a fiunk csak kéréseket állíthat, parancsokat nem. Soha.



Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyVas. Jún. 30, 2013 4:33 pm

Mr d'Arvada és a rongyocskája...

hisz a fényt is a Sátán hozta, nem???



Dühít a tény, hogy ennyire nem vesz komolyan engem mint fenyegető erőt. Nem mintha akarnám fenyegetni őt valaha is, de tudjuk, hogy kárt tudok tenni benne, ha arról van szó. Persze erős, erősebb is, mint én, de fontos is, hogy megtartsa minden erejét. Ha a fiam hatalma felettem tovább nő majd, talán folyamatos védelemre lesz szükségem, arra, hogy valaki visszafogjon. Ugyanakkor nem tehet kárt bennem, sem a gyermekben, elvégre akkor kezdődnének csak igazán a bajok.
Szóval a helyzet nehéz, és bár tisztában vagyok vele, hogy ezt ő is tudja, mégsem érzem, hogy kellő komolysággal kezelné az ügyet, vagy akár a kéréseimet.Ez idegessé tesz, még ha ki nem is mutatom.
Viszont ez táplálékot nyújt. Ez, és az idegen lány félelme is. Azt már tudom, hogy akarom őt, nagyon is akarom, de nem holtan, sem én, sem pedig a fiam. Bár hallom Nicolaios szavait, hogy hatalmasabbnak kellene lennem a fiamnál, nem is törődöm velük. A lányt figyelem, és akaratom hirtelen válik vérre való éhséggé, melynek következménye, hogy fogaim egy másodperc alatt mélyednek a vágási felületen megreccsenő bőr alá.
Magamba szívom különös vérét, és érzem, ahogy erővel tölt fel - egyrészt. Másrészt undort kelt bennem, elvégre egy warlock leginkább csak elméleti síkon táplálkozik, és legtöbb életerejét a negatív hullámok síkjaiból nyeri.
Mozdulatom ösztönszerű. A nyílászáró üres helyén át akaratom és Vihar képességem révén erős szél tör be a szobába, és ami mozdítható, azt hatalmas csörömpöléssel szórja szét vagy dönti fel. A lányt is hátraveti a szél a falig, ám nekem csupán tincseimet lobogtatja. Nicolaiost is egészen biztosan megmozdítja, de erejét ismerve ő ellent tud állni a hatalmas és hirtelen érkező, viharos erejű fuvallatnak, melyet talán fiunk haragja támaszt, talán az enyém. Felállok.
- Nem fogjuk elvenni az életét!- jelentem ki, és lassan megfordulok tengelyem körül. Nem nézek Nicolaios szemébe, de a nyaka magasságáig igen. Hangom kellően határozott. Nem, a lány életben marad. És kell nekem. Addig, míg a fiam tőlem is el nem veszi.

Vissza az elejére Go down

About...
Nicolaios d'Arvada
Vérmágus
Vérmágus
Nicolaios d'Arvada
Faj: :
Vérmágus
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
138
Rionei lakhely: :
Nicarien nevű luxusvitorlása a kikötőben

Foglalkozás: :
elnök vezérigazgató, D'Arvada Enterprises Holding Inc.

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2013. May. 10.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyHétf. Júl. 01, 2013 9:05 am

Egy hajón vagyunk. Gyakorlatilag nagyon kevés a mozdítható tárgy, azok is főleg a cigarettatárcám, az öngyújtó, kintről elegáns szék sodródik be, könyvek, újságok, telefon... a díszpárnák és effélék. A felkerekedő szél meglendíti a hajót előre, bár a vitorlák be vannak vonva itt a kikötőben teljes mértékben, a szél úgy kap bele a belső nyílásokba, mintha csak egy láthatatlan kéz akasztaná bele az ajtókba és a fedélzet építményeibe az ujjait, mint ahogy a gyerek szokta a fürdőkádban. A horgonyzás miatt ténylegesen nem tudunk előremenni, következésképpen vissza fogunk rándulni. Attól tartok, hogy a szél elálltával majd úgy csapódik vissza a vitorlás, hogy a kikötő betonjának ütközve teljesen összeroncsolódik a tatja.
Nemcsak a szél az, aminek ellen kell tartanom, ahogy próbálok talpon maradni.
- HAGYD EZT ABBA! - kiáltok rá. Közben még arra is ügyelnem kell, hogy ne nézzek rá. A lány nem talál kapaszkodót és nem is igen tudna találni. A túlsó falhoz csapódva áll meg a bárpultnál. A poharak leesnek a széltől, otromba csörömpöléssel törnek szilánkosra, ugyanígy néhány palack alkohol is a földre hull. A lány teste végiglocsolódik scotch-al és bourbonnel. Sikít és sír, összekuporodik, de van annyi esze, hogy bemásszon a pult mögé. Ott mondjuk a szél nem éri, csak a szilánkokba tenyerel és térdel bele...
Próbálom árnyaimmal megtartani a hajót kívülről. Szembeszállni a vihar erejével felesleges lenne, de a visszacsapódástól meg kell óvnom. Felemelem a fejem aztán, és dacolva a széllel, odaállok Nicarien elé. Egyszerű lenne a dolog, ha tudnám, hogy a kővé dermesztésből vissza lehet hoznom, csak a szemébe kéne néznem, és minden varázslatnak vége lenne... de ezt nem tudhatom biztosan. Megragadom a felkarjait, majd kezembe veszem az arcát. Nem szemébe nézek, hanem az ajkára, bár ez egyre rizikósabb. Innen csak egy pillantás a szeme. Nem nézhetek a szemébe, de le kell állítanom.
- Elég legyen, szedd össze magad! Nem fog egy szaros gyerek nyomorult démona dirigálni, és főleg nem fogja veszélybe sodorni az anyja életét!
Hiszen ezt teszi. Azzal, hogy ilyen veszélyesen beringatja a hajót, azt teszi. Bár vihar legjobb, ha a kikötőben éri a vitorlást, itt is súlyos károkat okozhat.
- Nem tűröm ezt a hisztériát! - címzem egyszersmind az anyának és a fiúnak is. - Neked adtam a lányt, azt teszel vele, amit akarsz, de ha még egyszer ellenem fordítod anyád erejét, kikotorlak a méhéből, megértetted?!
Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyHétf. Júl. 01, 2013 9:24 am

Mr d'Arvada és a rongyocskája...

mégis Éva evett először almát?



Ahogy arcomhoz ér, a vihar csillapodni kezd. Attól tartok, túl fogok töltődni energiával, vagy talán már meg is történt, és bár nem robbanok fel vagy ilyesmi, de olyan módokon adom ki magamból, hogy azzal magamnak is túl könnyedén árthatok.
Felnézek - nem Nicolaios szemeibe, hanem oldalra, a hajókabinra, amelyből romhalmazt csináltam. Nem szégyellem magam, az ugyan igaz, de igazából nem annyira bánom a dolgot, mint talán kellene. Azt, hogy a fiam elcsendesedésével az ereje bennem maradt, és én
úgy söpörtem ki azt magamból, hogy megsínylette az egész környezetem, még a lány is, akit pedig most már biztos, magamnak akarok megtartani. El akarom venni az én Uramtól.
Két karom önkéntelen emelkedik a nyaka köré, fejem a mellkasához hajtom. Ronda dolog ez - nem megszelídültem, egyszerűen elfáradtam, és ennél most nem tudok jobbat elképzelni, ami megtörténhetett volna. Tehát így megy ez. A hatalmas erő jön, megy, nyomokat hagy és káoszt. Bennem pedig űrt, fáradt űrt, hogy a lábamon is alig bírom magam megtartani. Hosszúak lesznek ezek a hetek...
- De, veszélybe fogja sodorni... Még ezerszer- súgom vállgödrébe szinte erőtlenül, de továbbra is határozottan. Mélyen magamba szívom a szoba maradványainak felfrissült levegőjét.
- Magammal viszem a lányt. Talán az megnyugtatja- mondom halkan, várakozón, vajon van-e bármi kifogása ellene. Nem, nagyon nem vagyok jól, de egyelőre leplezni tudom, hogy mennyire is. Nagyot nyelek, próbálok mindent magamba szívni, ami energia csak körülvesz, de a szervezetem most nem igazán energiára éhezik, elvégre most okádta ki magából, amennyi csak volt. Ezt még szoknom kell... És mire megszoknám, alighanem vége lesz.


Vissza az elejére Go down

About...
Nicolaios d'Arvada
Vérmágus
Vérmágus
Nicolaios d'Arvada
Faj: :
Vérmágus
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
138
Rionei lakhely: :
Nicarien nevű luxusvitorlása a kikötőben

Foglalkozás: :
elnök vezérigazgató, D'Arvada Enterprises Holding Inc.

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2013. May. 10.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyHétf. Júl. 01, 2013 10:36 am

Enyhül a vihar, de nem hirtelen és nem egyszerre. A felkerekedett ellenséges szél adagonként engedi vissza a hajót, nem ütközünk semmivel, csak a ballasztokkal, amik ezt a lökést még kibírják. Érzem, felnéz, én lesütöm a szemem. De aztán olyasvalami történik, amire nem számítottam. A gyermek démonának csökönyös ereje, vagy épp az övé elereszti. Karjaimba omlik lágyan, mintha nem is ő lenne egészen. Kimerült testét egyből magamhoz ölelem, és amint a szélvihar teljesen elül és csak a lány mocorgása nyomán hallatszó apró csörrenések, csikordulások hallatszanak, felsóhajtok. Nincs szükségem levegőre, maga a reakció régi emberi koromból maradt, hiszen sokkal tovább voltam ember, mint vámpír.
Hideg ajkaim a homlokára csókolnak, lehajolok és aztán az arcára is. Kezemmel eltakarom az arcát, simítom, óvom az ölelésemmel. Talán túlzó ez a hirtelen gyengédség, melyet tanúsítok iránta, de megrémültem. Beszélnünk kell erről, útmutatást kell kérnem tőle, mert azt hiszem, most nem rajtam múlt, hogy véget érjen a káosz. Egyébként a káosz máskor, máshol nem zavar, de itt Nicarien sérülékeny, a magzat miatt pedig különösen, és egyikükben sem akarom, hogy kár essen.
- Vidd. Az övé - egyezem bele. Amit egyszer megmondtam, ahhoz tartom magam. Nekiadtam a lányt, nem fogok ellenkezni. - Hazaviszlek - határozok aztán. - Nem akarom, hogy egyedül légy.
Lehajolok, és a térdei alá nyúlva felemelem a karjaimba. Nem viszem messzire, csak a kanapéra, melyre leültetem.
- Felöltöztetem a lányt, és indulunk - ígérem neki. Arcon csókolom, és aztán megfordulok, hogy összeszedjem a kis halálra rémült jószágot.
Átlépdelek a szanaszét szórt holmikon, majd üvegcserepek csikordulnak a cipőm talpa alatt. A lány be van bújva a sarokba, mint ahogy egy rémült macska lenne vihar után. Odalépek hozzá, megérintem. Hátrariad, összekulcsolja maga előtt a karjait, összekuporodik.
- Semmi baj. Gyere. Add a kezed - mondom neki. Hangom mély, megnyugtató, az egyetlen hang Nicarienén kívül, melyet mostanában hallott.
- Nem, nem akarom... - mantrázik ijedten, mégis nagyon bátran. - Meg fognak ölni, meg fognak ölni.
- Nem fognak. Kínozni fognak és bántani, esetleg megerőszakolni és inni belőled, de megölni nem.
- Ne-em, nem akarok.
- Ebben nem te döntesz. Gyere, állj fel.
Megragadom a karját, és talpra húzom. Teste csupa seb, vágás, a tenyere, a lábszárai, a feneke.
- Rendbe hozom - szólok oda Nicariennek. - Öt perc.
Felkapom a lányt, éppúgy mint Carient az előbb, és beviszem a hálófülkébe, ahonnan a fürdőfülke nyílik. Hacsak nincs kifogás, az öt percet kihasználva árnyaim megtisztítják a lányt, eltávolítják a szilánkokat és megfésülik a haját. Inget adok rá a sajátjaim közül, ez elég hosszú ahhoz, hogy eltakarja az ölét. Két nagyobb, bőségesen vérző sebet beforrasztok rajta, addig is kortyolva az ízét, de végül a saját lábán meg ki. Azt a magassarkú fekete cipőt adom rá, amelyben jött: ruhái közül ez az egy maradt használható.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyHétf. Júl. 01, 2013 1:25 pm

Mr d'Arvada és a rongyocskája...

mégis Éva evett először almát?



A távolból sziréna hallatszik. Nem hiszem, hogy lenne bármi köze ahhoz, hogy a kikötőben vihar van, mégis észhez térít. Itt vagyok. Önmagamnak kellene lennem. Nicolaiosnak szüksége van rám, de nekem annál nagyobb szükségem volna saját magamra ahhoz, hogy ne csak egy születendő, még rendes test nélküli démon burjánzásának gazdatestje legyek.
Átölel. Megnyugszom, és alighanem a bennem lévő démon is. Csak bólintok szavaira, nem, én sem akarok most egyedül lenni, azért is vinném a lányt, persze ha ő is jön, az csak még inkább elégedetté tesz. Számítok rá, és ez nem is véletlen, a démon, aki bennem él, az ő számomra ismeretlen erejét is magában hordozza, nyilván lesznek képességei, melyeket nem értek, és ennek ellenére a testem mégis használni fogja őket. Akkor pedig nagyon is kell, hogy ő mellettem legyen!
Nicolaios elereszt, s én felállva a kanapéról az ajtófélfának döntöm hátam, vagy amennyi megmaradt belőle. Magam is fájó dirib-darab törmelékeken lépek keresztül mezítláb, de ez abszolút nem tud érdekelni.
Érzem a lány félelmét, de nem szívom ki belőle a maradék energiát is. Most inkább maradok kissé legyengült állapotban az ajtó maradványai mellett, és nem kezdek újabb önálló produkciókba. Ha megint hagyom teljesen megerősíteni a testemet, legközelebb a fiam a kastélyomat is romba döntheti úgy, hogy közben alatta vagyok. De az Urammal ellentétben én hiszem, hogy nem engem vagy minket akar bántani. Talán a démonnál is hatalmasabb még az erő, melyet a varázslat költöztetett kettőnk jelenleg közös testébe, s lehet, hogy senki józan esze sem elég, hogy rendesen képes legyen bánni vele.
- Majd a kastélyban kialussza magát. Nem tartottad épp a legelegánsabb körülmények között.
Persze más a stílusunk, és hangomban nincs is ehhez mérten megrovás vagy akár megvetés. Inkább csak észlelem, hogy ahhoz képest, amilyen erőt merített ebből a lányból, csak az erőt magát tiszteli. Nem mintha nem érteném, de azt hiszem, ő most több lesz annál, semhogy csak így elbánjunk vele, és aztán megöljük.
- Lány, amiktől félsz, azok nem fognak megtörténni.
Talán hatalmat adok majd neki. Lehetne belőle valami, vagy akár valaki is. Ez még kérdéses. Minden bizonnyal életben kell tartanom a fiamnak, és jó állapotba kell hoznom őt. Még én sem tudom, a démonnak mik a szándékai vele, de lehet, hogy hamarosan vámpír lesz belőle, ki mondhatja meg?
Odapillantok kettejükre, és bólintok. Nem nézek Nicolaios szemébe. Meg kellene kérdeznem tőle, meddig fog tartani ez az egész, meddig nem látom majd az íriszeit, ha ugyan  élni akarok, de nem hiszem, hogy jelenleg ez fontos információ. Lágy szelet támasztok, mely kint is elsöpri utunkból a törmelékeket, s levegővel megszívva alakom kifelé indulok.
- Egy autó vár rám a kikötő bejáratánál, ha gondoljuk- jelzek. Magam akasztom karom a lányéhoz, s egymásba kapaszkodva indulhatunk el. Hogy Nicolaiosnak van-e kifogása ellene, ezúttal nem érdekel. Talán magatartásom leereszkedő. Vagy sejtek valamit, amit még egyikünk se tud. Ez a lány jó szolgálatot tehet még nekünk.


Vissza az elejére Go down

About...
Nicolaios d'Arvada
Vérmágus
Vérmágus
Nicolaios d'Arvada
Faj: :
Vérmágus
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
138
Rionei lakhely: :
Nicarien nevű luxusvitorlása a kikötőben

Foglalkozás: :
elnök vezérigazgató, D'Arvada Enterprises Holding Inc.

Hozzászólások száma: :
77

Regisztráció: :
2013. May. 10.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyHétf. Júl. 01, 2013 2:31 pm

Sziréna, ritka hang errefelé az éjszakában, de most nem izgat különösebben.
Lassan napirendre térek a történtek felett. Nekem nem lehet inognom, hogyha döntéshelyzetről van szó. Utóbb majd korrigálom a tévedést, de összességében tévednem sem szabad. Minden tévedés és minden tétovaság halálos. Ha nem nekem, majd valaki másnak biztosan, márpedig mivel most van egy fontos, jelentős "valaki más" az életemben, kétszer annyira józannak kell lennem.
- Pedig sokat aludt mostanság. Négy napja most kelt fel először - mesélem a történetet Nicariennek, aki követett. - Bármennyire is hergeli ez a benned fejlődő démont, eleddig csupán rabnak szántam a lányt.
Szándékosan teszek úgy, mintha itt se lenne. Nem is igen van más választása, vagy egyéb hozzáfűznivalója. Csak borzong, és próbál talpon maradni.
- Nem? - kérdi a lény felemelkedő fejjel. A női hangban jobban bízik.. elvégre eddig Nicarien hangja volt, aki óvta őt és tiltakozott a halála ellen. Tekintetem végigsiklik az ing alatti meztelen testen, továbbra is csábító és kívánatos, de talán csak a rettegése teszi egyre inkább azzá. Immár azonban egy ujjal sem érek hozzá. A fiamnak adtam.
Kikísérem kettejüket. Összekapaszkodásuk különös nagyon. A lány annak ellenére is botladozik, hogy Nicarien elhordta az útjukból a törmeléket. Ingatag, bizonytalan járása főleg a magassarkúban mulatságos. Olyan, mint egy sérült kis őz.
- Szálljatok be. Mindjárt megyek - hagyom meg Nicariennek. Én adok néhány utasítást a hajón maradó személyzetnek. Árnyam magammal hozza a cigarettatárcám, zsebre teszem. Végül csatlakozom hozzájuk a kocsiban.
Vissza az elejére Go down

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány EmptyHétf. Júl. 01, 2013 3:28 pm

Mr d'Arvada és a rongyocskája...

ha egy igaz úr van, a testemben élővel mit csinálsz?!



Jogos a kérdés: miért karolom fel ezt a lányt? Az ilyesminek a történelem során ezer és száz okára világítottak már rá. Mert hasonlítana egy korábbi rám? Mert ismertem valakijét, s hálával tartozom neki? Mert várok tőle valamit hálaképp? Egyik sem. Egyik oka az, hogy a fiam démona akarja őt. S mivel ki akarta tulajdonítani, értelemszerűen előbb az enyém kellett, hogy legyen. Másrészt viszont ha magamhoz láncolom lelkét, hozzám való hűsége feltételezi azt is, hogy alám tartozik, s nekem egy cseppnyi féltékenységre sem lesz okom, ha valaha újra pucéran és Nicolaios környezetében látom őt.
Azért eljátszom a gondolattal, hogy mezítelen férfiak társaságával ápoljam lelkemet, de természetesen ezt az ötletet kellő hirtelenséggel el is vetem. El, mert nem akarnám tudni, mit kapok fiam démonától, ha csak árnya is rám vetül annak, hogy másvalakit megkívánjak, s Uramtól és Parancsolómtól sem várhatok egyebet, ki kellene tépnie az illető gerincét is, ez így lenne jogos. És rendkívül imponáló is lenne nekem.
- Rabnak- mondom utána. - Azáltal semmi haszna sem volna. Én ugyan nem tudom, mit tervez vele utódunk, de annyi szent, hogy életben, sértetlenül és tisztességében marad. Már amennyi tisztességet hagytál neki- halkítok hangomon az utolsó mondatra, nem is a lány, inkább magam miatt. Miért is ne lennék féltékeny, ha ilyesmit látok? De nem akarom, hogy fiam démona a gyanú árnyékában újult erőre kapjon, s félelmeim egyedüli okán Nicolaios felé fordítsa képességeim.
Szemeim résnyire szűkülnek, bólintok, ahogy Uram magunkra hagy bennünket a járművem felé vezető úton. Rég volt már, mikor félnem kellett bármilyen támadástól, de nem akadt még idő, hogy másokat féltsek, akik körülöttem léteznek, és egyetlen hibájuk, hogy magukra fordították a bennem lakó démon tekintetét. A lány talán az egyetlen lesz, aki nem kerülhet ilyen veszélybe, és így érdemes, sőt muszáj lesz őt magam mellett tartanom. Alkalomadtán, ha majd nem hallja, ezt talán meg illik vitatnom az én Urammal is, bár bizonyára egyetért majd, hogy az óvatosság ezúttal kötelesség. Minden tekintetben az.
- Az én kastélyomban úrinő leszel- jelentem ki határozott, bár halk hangon, mikor Nicolaios már jócskán hátramarad. Nem érdekel, hallja-e, csak az, hogy a lány elhiggye: bizalmas csendben beszélgetünk. - Kell neked két dolog. Egy név, először is. És másodszor, kell erő. Hogy valaki legyél- mondom. Persze kérdés, fiam akarja-e, hogy netán a lányt valaki vámpírrá vagy más lénnyé tegye. Azért nem vetem el a gondolatot. Beülünk abba a bizonyos autóba, hosszú, sötétített ablakú, egyébként is sötét színű. Sofőrömnek szememmel intek, az anyósülésre ülteti be és az övvel szíjazza oda a lányt, én magam hátul foglalok helyet, s megvárom Nicolaiost. Ahogy beül mellém, előre sem kell szólnom sofőrömnek, hogy indulhatunk, az autó már eszi is az utat kastélyom felé. Lehunyt szemmel döntöm oldalt fejem, majd fordítom Nicolaios felé, és lágyan, bár cseppet sem érzelmesen csókolom szájára a csendben, hogy valójában tetteivel semmi bajom, s ha neki van bármivel, amit én műveltem odabenn, hát ne vegye készpénznek, hogy a kedvéért nem bánom azt.


Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány   A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Nicarien - Nicarien, Nicolaios és a Lány

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nicarien de Croses
» Nicolaios d'Arvada
» Viszontlátni egy d'Arvadát; Carie & Nicolaios
» Nicolaios & *****Garyl - gyilkos kör, mauzóleum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Tengerpart :: Kikötő :: Kikötői mólók-