KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Armina10

Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Hirdet10

Megosztás
 

 Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:35 pm


Megérkeztem nehézkesen a városba, voltak komplikációim, de nem számít. Sajnos akadt egy kevés gondom, mégpedig, hogy megfájdult az egyik fogam, az érzéseim szerint begyulladt az egyik foggyökerem. Fényes nappal van, gondoltam meglátogatom a kórházat, ahol is valószínűleg van fogorvos, aki segít a bajomon, szerintem a szaglása nem oly erős, hogy tőle kelljen félnem. Éppen most beléptem a főbejáraton, oda is caflatok a recepcióhoz, ahol is kívánt mértékben eligazítottak, nagyon ráérek, mivel először jövök ide, szerintem csak maximum időpontot kaphatok, bár lehet szerencsém is. Megyek, keresem a megadott sorszámmal ellátott rendelőt. Szerencsétlenségemre pont a létesítmény másik oldalába kell elkalauzolnom magamat, nem nagyon örülök, még egy cigit sem vehetek magamhoz, mert büdös pofával kizavar az orvos, ha a vérmérséklete kellően megfelelő hozzá. Nagy nehezen oda érek a rendelő elé nem látok ott, csak vagy egy marok öreget, meg egy nálam vagy 6 évvel idősebb pasast, akin azért látszik, hogy nincs ereje teljében. Köszönök illedelmesen, köszön mindenki vissza. Ezáltal le is szűrtem, hogy itt azért békében élnek az emberek és nem túlmenően bunkók. Ki nézek az ablakon, pont rossz ötlet volt, mivel kicsit megvakított a nap, megtörölgettem a szemem, és ha eddig nem tudtam volna, megjegyeztem magamnak, hogy elég szép napos időnk van. Mire a könnyeimet kiszedtem a szememből, az maga volt vagy 2 perc, nem baj, mire itt sorra kerülök a nap már rég le is ment, de nincs mit tenni a fogam piszkosul fáj, ezzel nem várok. Az előbb említett csávó mellett van csak hely, nem szórakozok, nem vagyok kisgyerek, elé megyek és tolmácsolom neki a bajomat. Valószínűleg nem leszünk egymás ellenségei pont egy orvosi rendelőben.



-Bocs, leülhetnék melléd, ha nem zavarlak túlságosan?
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:07 pm

Roy Mustang részére

Valami különös érzés fog el, mert már nem csak napok, de hetek óta szenvedek azzal a rohadt sebbel, amit a jó múltkor Netenlyvel meg az exe bátyjával összeszedtem magamnak. A karó szépen belevágódott a hátamba, azóta se nagyon bírom egyenesen tartani magam. Hogy a fene essen bele! Mintha verne az isten, mióta Tya elhagyott, pedig egyébként sosem hittem abban, hogy az ég tesz velünk szándékoltan akármi rosszat is. Most már teljesen megértem Netenly és Lowes múltkori viselkedését: azt hiszem, kellően át is vettem azt. Magam is épp olyan sötétnek látom a világot, de valljuk meg, még annál is sötétebben, mivel a vérem még mindig nem kering normálisan, és ha fel akarok egyenesedni, a hátamba minduntalan irtózatos fájdalom nyilall. A fenébe is!
Sötét tekintetet villantok magam elé, de mire odaérek az ápolónőhöz az átkötözés miatt, már magamra sikerül erőszakolni valami átlagos, vagy kicsivel alatta lévő mosolyt.
Hamar meg is úszom a dolgom, és mivel már nincs bennem annyi fájdalomcsillapító (hisz egy vadász mégis csak bírja jól, hát nem?), ezért muszáj vagyok megerősíteni magam abban, hogy jobb, ha elmegyek egyúttal a helyi fogászatra is, és megnézetem a fejem, hátha kiverték az egyik fogam a helyéből, és azért recseg az állkapcsom reggelikor.
Már ülök ott egy ideje, mikor egy átlagos, de jó erőben lévő fickó mellém kéri magát, és le is teszi magát a székre.
- Szebb napot - kívánom neki, és elhúzom kissé a szám. - Habár aki ide beül, az lassan a halálos ítéletét is aláírja, azt mondják, a fogorvos manapság elég átlagos fóbia az emberek közt.
Félvigyor jelenik meg az arcomon, de az is elég keserű. Nem fogok itt sóhajtozni, de van sokkal nagyobb bajom, mint egy recsegő állkapocs vagy egy megrepedt vagy félig kitört fog. De ezt egy vadidegennek csak nem fogom megmondani.


A hozzászólást Dailen Nesgale összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 02, 2013 6:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:29 pm



Leültem az elég rosszul kinéző emberem mellé, megengedte, vagy legalábbis gondja nem volt vele. De a fene essen bele, azt sem tudom, hogy itt mi, merre, hány méter. Megpróbálkozok beszélgetni vele egy rövidet, hátha benne van. Legalább nagyjából fesse le nekem az általa ismeretes városrészeket, nevezetességeket, szórakozóhelyeket. Ugye azért a kikapcsolódás sem árt olykor, egy sörtől meg ugyan akárkit széttépek még, beszélek magamban, mintha egész nap csak embereket tépkednék jó kedvemben.



-Te figyelj már, nem tudom, hogy a megszólítás meg felel e, de a nevedet nem tudom. Nem megyünk el este meginni egy jó pofa sört, ugyanis most érkeztem a városba, nem tudok senkiről semmit, fizetem is a köröket, nem számít, csak jó arcnak tűnsz én meg még házat sem találtam.



Remélem ezt nem esik nehezére teljesíteni, ugyanis elég kedvező körülményeket mutattam be neki, meg amúgy is ha nem szereti a sört nem férfi. Közben látom, hogy már csökken is a várakozók száma, azt hiszem, hogy a következő kettő pont mi leszünk, mivel látom, hogy az imént megkedvelt ember, csak eggyel hamarabb érkezett mint én. Jó arcnak tűnik, meg legalább, kicsit menőzhetek a pokoli járgányommal, ami picit sem átlagsofőr kezei alá való egy masina.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 9:02 pm

Roy Mustang részére

Oldalra fordított fejjel végiglesek a mellém ült nálam fiatalabb férfin. El is döntöm kissé a fejem oldalra, hogy jobban lássam, ez megy, nem úgy, mint bizonyos mozdulatok. Jobbomat nyújtom felé, ahogy beszél, gondolom, ez lenne a következő lépése az ismerkedésnek.
- Dailen Nesgale- mutatkozom be tömören, minden kertelés nélkül. Ezzel szerintem kábé bele is egyeztem az ötletébe, de azért hozzá is teszem, hogy tudja. - Oké, egy sör egy vadidegen sráccal mindig belefér. Főleg a lidokain után!- most már csak kissé keserű a vigyorom.
A következőkben az itteni nővérke a nevemet olvassa, majd egy másikat, vélhetően a srácét, mert feláll velem, és együtt sétálunk be a doki rendelője felé. Nem tudom, valami fura sejtésem van, és azon még csak el sem kezdtem gondolkodni, vajon miért nem gondolom, hogy ezúttal kivételesen egy halandóval állnék szemben. Ha bele akarok gondolni jobban, nem is igen találkoztam halandókkal sem itt, sem még annak idején Moire de Lansban. Viszont most vár a fogdoki, akihez valami fura oknál fogva előbb nekem kell odamennem, és a nővérke hozzá is fog, hogy felcsatoljon rám valami fóliát, és egy függönyt is elhúz, ami kívül tartja a velem együtt belépő srácot.
- Uram, lesz szíves nyugodtan feküdni, míg a doktor úr megérkezik!- hallom a nővérke hangját, majd kisétál, és gondolom, hogy a sráchoz szól. - Kérem, hajoljon ide a géphez, ellenőrizze a személyes adatait az előjegyzés alapján!
Hozzám pedig már meg is érkezik a doki, elég ronda, a szemei karikásak, a bőre szürkés kissé, az arca beesett. Olyan hangosan káromkodnék, de nem tehetem, szóval a fejembe befelé "bazmegolok". Ez egy vámpír. Hó't hétszentség, hogy az! A vészharangok (a vadászösztöneim) csak úgy konganak, miközben hallom a fószer hangját.
- Csak feküdjön nyugodtan. Nézzen a szemembe, és ne lepje meg, ha kis zsibbadást érez.
Mi a franc? Hipnotizálni akar? Valami hülye képességgel rávenni, hogy ne emlékezzek a fogorvosi vizsgálat mögé rejtett vérvételre? Meg a fenéket! Csak az a baj, hogy itt van két másik alak a függönyön túl, a nővér ki tudja, be van-e avatva, de a srác biztos nincsen. És ez bizony gáz lesz, így még csak meg sem támadhatom ezt a vámpírt! Argh.


A hozzászólást Dailen Nesgale összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 02, 2013 6:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptyKedd Ápr. 02, 2013 5:32 pm



Mikor elindultunk emberemmel befelé, ő bemutatkozott, ezt én sem hagyhatom ki, bár a fene tudja, hogy miért nem bemutatkozással kezdtem az ismerkedést. Ezt pótolandó utána is szóltam, nehogy bunkónak nézzen.



-Roy Mustang vagyok egyébként.



Megyek oda a nővérkéhez, aki megkért az adataim ellenőrzésére, és rájött, hogy új vagyok, nem zavarta, hamar bevitt a rendszerbe, kifizettem a rám háruló költségeket, mivel semmi sincs ingyen a mai világban. Közben hallom, hogy a társam már helyet is foglalt a fogorvosi székben. Megéreztem valami furcsa bizsergést, nem látok semmi furcsát, de nem hogy a levegő nem szokványos, még Dailen-ből is valami egészen mást érzek ki mint ezelőtt. Még jó, hogy mindig nálam van szeretett bicskám, hátha, bár nem reménykedem benne, lehetnek akár itt is konfliktusok. Nem tudom, hogy pont a kórházban kell ilyet éreznem, ahová mindenki bajjal, gyógyulni jön. Mondjuk meg sem szólaljak Farkas létemre, hiszen akármelyik bácsika, sőt itt dolgozó is lehet akármi, úgy sem jönnek rá a szokványos betegek, hogy a vérvételt, ellenőrzés után nem feltétlen kiöntik. Ez engem odáig nem is izgat, amíg nem egyenesen belőlem vesznek vért foggal, meg furcsállani is fogom, hogy ha fogbajjal vérvételre küldenek el. Hamar elküldeném őket a sunyiba, pedig nem vagyok az a fajta. Hallom, hogy caflat kifele az orvos aki már kicsit lejjebb adott életszínvonalából, ezzel nem is lenne gond, ha nem belőle jönne az a hideg, mintha valaki -20 fokra állította volna hirtelen a légkondicionálót. Nem egy „meleg” egyéniség lelkem, remélem, nem ő fog komplikációt okozni az életembe, különben hamar likvidálnom kell az „élők” sorából. Úgy érzem nekem nem mis fog kelleni érzéstelenítő, ha miszter frigó turkál majd a számban, ha közelebb érek, szerintem még rágó sem kell majd a jéghideg leheletemhez. Közben fel is ajánlja a nővér az érzéstelenítőt, mondom neki, hogy nem kérek, mert úgy fáj, hogy egyébként is zsibbad. Nem is fogadnám el, nehogy érzéstelenítő helyett altatót kapjak a pofámra jól néznék ki, ha döglötten kéne felkelnem, szerintem nem menne valahogy. Oda is ért az orvos a társamhoz, kíváncsi leszek, hogy csendben rendben lezajlik e a beavatkozás és nem kell átszabnom nekem is doki fogsorát egy picikét.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptyKedd Ápr. 02, 2013 6:19 pm

Roy Mustang részére

Nem mondom, hogy úgy jöttem ide, hogy ki akarom nyíratni magam. Az egy dolog, hogy egyetlen átlagos halandóval sem találkoztam, mióta ebben a városban vagyok, vagy talán de, a fotóssal, aki azt a képet készítette Tyáról és rólam, ami a házban volt, mindegy. Azért azt, hogy a fogorvosom vámpír legyen, nem veszem éppen luxusnak, szóval úgy vagyok vele, ezt a kezelést lehet, hogy inkább kihagynám. De már itt fekszem a székben, és ide is lép, fölém hajol. Rezzenéstelen arccal veszem tudomásul, hogy kitátatja velem a szám.
- Tátsa nagyra a száját.
Csak tudnám, minek az neki, ha ne adj isten a torkomba akar harapni. Márpedig nagyon azt nézem, hogy a nyaki verőeret nézi, nem a fogsoromat. De ezt még meg tudom bosszulni a magam halk modorában.
- Doktor úr, maga nem lélegzik?- veselkedem neki a kérdésnek. Kezem a kabátomban rejlő késre lapul, belevágom én, ha csak az kell, nehogy itt komplett életvesztés legyen a fogorvosi kezelésből. Vadász vagyok, az isten szerelmére, alapvető feladatom megvédeni az emberiséget az ilyenektől!
Még azt azért megvárnám, erre mit reagál, de csak azt látom, hogy elfordul és felegyenesedik, és egy injekciós tűt vesz a kezébe. Hátával mindenképpen takar engem a külvilág felé, bármit csinálhat úgy, hogy sem Roy sem pedig a nővér nem látja meg. Én pedig nem akarom tudni, az a bármi pontosan mi is lehet!
- Semmi baj, bizonyára már hatott a fájdalomcsillapító, attól képzeleg.
Ez a szöveg nem tetszik.
- Miféle fájdalomcsillapító?- szűkülnek résnyire a szemeim. Kezem a késen.
- Ez- vigyorog a képembe a rohadt fakó pofájával, és már veti is felém azt a tűt, hogy belém döfje. Én meg a késsel együtt felemelem a karomat hirtelen, kiverem a kezéből azt a vackot, és felpattanok a székből. Ő azonban elkapja a torkom és neki is vág a széknek.
- Nyugalom, nem kell félni- mondja hideg hangon. A rohadt anyját! Elegem van ebből. De muszáj vetnem egy pillantást a két másik alak felé, vajon mit csinálnak és mennyit látnak ebből az egészből.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptyKedd Ápr. 02, 2013 6:41 pm


Hallgatom ahogy témázgatnak, én itt a függöny mögött csak komoran lesek ki a fejemből mellettem a nővérke sem igen csinál mást, csak a számítógépén rendezget valamiféle recepteket, de igazából nem izgat. Mondjuk mikor Dalien feltette a kérdését én majdnem elnevettem magam, hogy, hogy kérdezheti ezt meg, mikor ott ül védtelenül. Közben rájöttem, hogy nem nagyon lesz a fogam megjavítva, ha a mai napon kipakoljuk a rendelőt. Őket ez nem zavarja, el is kezdtek hancúrozni, engem és a nővérkét sem túlzottan zavarja, szerintem benne van a játékban és bízik doktor ura szakmai felkészültségében, hogy elteszi hamar láb alól a rakoncátlan beteget. Hallgatom ismét őket tovább, ahogy pózt váltanak, és a széket hívják segítségül, hiába is vicces, nem sodrom veszélybe társam életét, szegény alapból is rosszul néz ki, levettem a pólómat és a kockuló kisasszonyt egy gyors hangtalan mozdulattal elkábítottam egy időre, legalább ő ne emlékezzen, remélem a doktor sem hallotta, hogy asszisztense ledőlt szunyálni egy kellemeset. Megkérdeztem azért a függöny mögül egy sablon dumával, komor hangon a „harctéren folyó helyzetet”.


-Valami gond van odabent, tudok segíteni ?


Immáron félmeztelen vagyok, mivel a nővérke édesen alszik a pólómmal, levegőt is kap rendesen, nekem meg legalább nincs melegem, majd ha kérdezik miért vetkőztem le pont itt, majd azt mondom, hogy a terheléses ékágé ide költözött ideiglenesen. Remélem a doktor úr is felkészült a vizsgálatra, ha tudok neki valamiben segíteni, lehet, hogy az ő képére is ráfér egy kis protézis igazítás.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptySzer. Ápr. 03, 2013 9:49 am

Roy Mustang részére

Nem mondom, hogy nem irritál a tény, hogy ilyenek ezek szerint ebben a városban az orvosok, és körülbelül annyira lehet bízni bennük, hogy már az egyetemen is valószínűleg belekortyoltak a boncolandó hulla még esetleg meglévő vérébe ahelyett, hogy csak pár pillantást vetettek volna a testre. Ez nem csak gusztustalan, de kegyeletsértés, ha pedig él az áldozat, azaz bocsánat, a kliens, mint most én is, akkor főleg zavaró lehet az eset. Én például nem szeretném, ha adott esetben egy gyökérkezelés helyett ez a gyökér a véremből szeretne szürcsölni, míg a lidokain úgy elbódít, hogy lehet, hogy nem is tűnne fel. Ám technikásan és még időben kiverem a kezéből a tűt, ami kigurul az épp kérdező Roy elé.
- Minden oké, kösz, csak épp a doki vérkeringésével van egy kis baj- jegyzem meg kissé zihálva, a hátam rohadtul feszít, szerintem simán ki is fog vérezni bármelyik pillanatban a pár hetes seb, amit egy másik szúnyognak hála szereztem a bordáim közé.
- Hacsak nincs nálad egy székláb, egy hegyes fadarab vagy valami hasonló, nem nagyon tudsz tenni semmit- nyögöm a székben kapott két újabb ütés közt, majd lerúgom magamról azt a barmot, és még egy levegővel gyorsan hozzá is teszem: - A fogamat akarnám kipiszkálni vele.
Vagy inkább ennek a vámpírnak a szívét, de mennyire durva, a hónapban a második lenne, akit meg kell ölnöm. Nem tudom, mennyit hall a nővérke ebből, meg hogy a Royból érzett mágikus energiákból jól következtettem-e ki, hogy valóban a segítségemre lehet, de semmiképp nem akarok szokást csinálni ebből az egészből. Ha az ember még az előző sebeit se nézetheti meg, mert mindenhol újabb f@szokkal találja szembe magát, nincs más választás, ezt elintézem, és jöjjön az a megbeszélt sör, már az orvosi vizsgálatoktól is elmegy a kedvem egy jó időre, nem kicsit, nagyon.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptySzer. Ápr. 03, 2013 4:01 pm


Komótosan ráléptem az elém gurult dologra, a cipőm nehogy elkábuljon tőle, a linóleumon át a betonig hatolt e célból a tároló és a tartalma is, még rá is húztam a egy kis darabot, nehogy még párologni támadjon nekem itt kedve. Ez nem vicces, ami történik, de ettől függetlenül felhőtlen jó a kedvem, szerintem jót tett, hogy tegnap meg látogattam egy közeli edzőtermet, persze mikor senki sem látja, hogy rekord mennyiségekkel gyúrok. Van egy pici izomlázam, de elhanyagolható, most az adrenalintól érezni úgy sem fogom. Mivel a kedvem poénos, így hozzá is fűzök egy jó kis beszólást Dalien beszólásához.

-Szerintem elfelejtette beszedni a szívgyógyszerét.

Tettem hozzá, félig viccesen, közben amíg messzebb van tőle a doktor úr, addig szétnézek, hogy mivel károsíthatom meg a berendezést. De előbb inkább, kivettem az övemet, úgyis dísznek van, nem tart semmit, mivel a farmerom magába sem esik le rólam. A pólómmal bekötöttem a még alvó nővérke száját, az övemmel pedig kikötöztem a testét a székéhez, hogy se beszélni, sem pedig mozogni ne tudjon. Közben már teljesen viccből, hozzáfűzök ismét társamhoz egy beszólást, amivel szerintem kirobbanó sikert aratok.

-Le szeretnél ülni? Adok én neked ülőhelyet, csak sajnos át kell adnod az idősebbnek. Igaz Doktor ?

Ezzel megfogtam a függönyt, elrántottam a bal kezemmel, közben a jobb kezemmel egy mögülem frissen felkapott széket teljes erőmből vágtam a Vámpír egészségügyi dolgozónk felé. A fejemben csak az fordult meg, hogy ez valószínűleg olyan hanghatást vált ki, mintha egy gránátot vágtam volna a falnak.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 5:30 pm

Roy Mustang részére

A világnézetem ma már egy fogorvosi kezelés gondolatától is többet sötétedik az átlagosnál. Nem vagyok azok közt az emberek között, akik rettegnek a fehér köpenytől, na de ha a doki szíve nem dobog, és az ínyéből nem csak harminckét tökéletes fog, de négy agyar mered ki, akkor az szerintem kellő ok arra, hogy ugyanazt fogadjam meg, mint a legtöbben, csak más indokkal: soha az életben be nem teszem többé a lábam a fogorvosi rendelőbe!
És most, mielőtt kimennék innen, végezni akarok ezzel a vámpírral, már csak a fogaim és mások fogainak kedvéért. Így biztonságban tudhatom a leendő protézisemet, mert bizony öreg tataként már nem hiszem, hogy esélyem lenne a doki ellen, tehát jobb, ha elintézem most. Én, és a társam. Mert úgy látom, Roy nagyon is segítőkész ebben a dologban. Már repül és felém a székláb, a srác bőkezű, mert a szék maga is jön vele.
- Már azt hittem, kifogytál a poénokból- vigyorgok hátra, és ahogy a szék reccsenését hallom, fel is kapom az egyik darabot. Addigra a vámpír mögöttem terem, és sajnos meg is érzem, mert ahogy megrántja a vállamat, száz százalékos biztonsággal kijelenthetem, hogy felszakad a hátamon a legutóbbi székláb nyoma. Na nem, ezt nem játszom el még egyszer. Egy erős rántással felérő mozdulattal, mint valami judo-harcos, átvetem a vállamon a vámpírt, ennyi jár, ha már a teste majdnem egész súlyát rám helyezte. Ahogy a földre, a padlóra kerül, már döföm is mellkasába a széklábat, egyelőre nem törődve semmi mással. Aztán ellépek, és villámló, sötét tekintetet vetek Royra.
- És most húzzunk. De marha gyorsan- mondom. Belegondolok, hogy nem fognak-e minket gyilkosságért körözni, de reális esélyt látok rá, hogy ebben a kórházban a vérrablás nagyobb üzemben működik, és nem akarják majd, hogy fény derüljön rá. A tény, hogy megöltem itt egy vámpírt, inkább közös titok lesz, semhogy le akarnának majd fülelni érte. De ha kergetni fog a rendőrség, az is kit érdekel? Tya elhagyott, és nem sok más értelme van annak, hogy egy házban lakjak virágok és kényelmes bútorok közt. Még egyszer odanézek Royra.
- Vérzik a hátam, mi?- kérdem kissé komoran. Végre fel bírok egyenesedni. Induljunk innen. De merre?
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptyPént. Ápr. 05, 2013 6:46 pm


Tény hogy nagy robajjal érkezett meg a székem, de legalább haszna lett belőle Dailen kollégának. Okosan hasznosította is, csak előbb le kellett, hogy szedje magáról az éhes doktort, mikor ez sikerült végzett is vele. Addig én megszabadítottam szerencsére még mélyen alvó nővérkét a pólómtól, és az övemtől, amelyeket vissza is vettem a helyükre.

- Az ilyen helyzeteket mindig jó kedvel kezelem.

Tettem hozzá ezt vigyorogva, mivel így is van. Végig néztem a mutatványait, nem kellett segítenem, hamar megoldotta, elég volt csak a széket felajánlanom neki hozzá. Most hozzáteszi, hogy húzni kéne magunkat, mert sokan lehetnek még itt ellenünk. Magam sem gondoltam, hogy megvárom a következő fogorvot, mivel nem szeretnék kiszabadulni a börtönből, mert akkor jó messzire el kell mennem, hogy meg ne találjanak, sőt talán még új autót is vennem kéne, mert ugye a mai világban a hírek gyorsan terjednek, én hiába is nem látom a műsorokat, attól még azok ott vannak.

-A kocsim a parkolóban van, menjünk oda!

Szóltam oda neki, hogy ne a másik irányba kezdjen el rohanni, mivel futva hamarabb elkaphatnak mint gépjárművel száguldva, és valószínűleg nem is fognak, mert a jármű nem egy lassú darab. Nem tudom, hogy hol lenne a legfeltűnésmentesebb a menekülés, mivel az lesz amit most csinálni fogunk, mert ezt nem hagyják annyiban ha meglátják, és még mi az épületen belül vagyunk.

-Hát picit kivérzett, de annyira nem súlyos. Látom korábbi sérülés.

Tettem hozz kijelentésemet a kérdéséhez, de folytatom még valamivel.

-Nem tudom, hogy hol lenne a legjobb kimenni, ugyanis az ablakon keresztül közelebb a kocsi, de lehet, hogy feltűnőbb arra menni, meg nehezebb is lehet.

Várom a válaszát e kényes kérdéssel kapcsolatban, mivel nekem nem lenne baj, ha ablakon, árkon, bokron keresztül kellene menni, de nem tudom neki erről mi a véleménye, hátha azt gyorsan tolmácsolja is nekem, és együtt egyfelé, egy célért rohanunk.

Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 5:11 pm

Roy Mustang részére

Már van időm megnézni, ahogy Roy felöltözik. Mármint főleg az érdekel összesen ebből, hogy mi a frásznak vetkőzött le, de két pillantást vetve a nővérkére ezt már igazából értem is. A nagyobb dilemma amúgy sem az ő ruházata, amivel foglalkozni kell, inkább az, hogy hogyan fogunk kijutni innen. Az ablakon, le az emeletről? A képességeimben bízom, de sajnos az időben kevésbé, a regeneráció pedig még mindig nem az igazi, és ahogy mondja, ki is vérzett a sebem. De legalább az ötleteinek hasznát veszem.
- Oké, akkor a kocsihoz. Merre parkolsz? Gyorsabb az ablakon át?
Kinézek a kérdés közben, két emelet nem annyira sok, ha egy ablaksort lejjebb tudok mászni, a másik négy méter már ugrással is megy. Itt nem az edzettség hiányzik, csak a hátam ne fájna olyan baromira!
- Akkor nyomás.
Még talán meg fogom ezt gondolni utólag, de most kivágódom az ablakon, két lábam megtámasztom a falon, egyik kezemmel - a sebhez közelebb lévővel - kapaszkodom, a másikkal meg, mivel látom két ablakkal arrébb a tűzlétrát, elindulok arra. Két lendületes mozdulat kell, és sikerül eljutni odáig, bár szívesebben ordítanék. Lecsúszok a létrán és várom Royt görnyedt tartással, hogy mutassa, hol a kocsi. Közben már ott tartok agyban, hogy letépem az ingemet és körbefáslizom vele magam, mert baromira fáj és szerintem pont ugyanolyan súlyossággal vérzik is rajtam az a seb.
- Most már a neheze megvan, remélem, mert a múltkori vadászatomból ez a nyom eléggé nehezíti a dolgomat- jegyzem meg, mikor Roy leér, és körbenézek, vajon melyik jármű lehet az övé.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptySzer. Ápr. 17, 2013 5:53 pm


Társam hallgatott is a szavaimra, elindult kifelé az ablakon, ügyesen megoldva a magasság problémáját. Talált egy létrát is, amelyen könnyebb azért a közlekedés, mint ugrándozva. Követtem én is kis lemaradással, nehogy össze akadjunk. Sportosan vettem az akadályt, nem vagyok egy elveszett egyéniség, hamar le is értem, látom azért neki a sérülésével ez a művelet nem volt olyan egyszerű mint nekem, de ment. Sikeresen leértünk a talajra, innentől már futva hamar oda is érünk.

-Kövess.

Közöltem vele röviden a tényt miszerint tudom, hogy merre parkoltam le. Ezzel el is kezdtem futni, kicsit gyorsabban mint egy szokványos ember, nem hagyom le túlságosan, lássa, hogy merre kell menni. Nekem amúgy is ki kell nyitnom a gépet előtte. Hamar oda is értem, nem is fáradtam ki ebben a kis mozgásban, de erre most nincs időm, gyorsan kinyitottam az ajtómat, be is szálltam. Hamar át is nyúltam a másik oldalra, és kinyitottam immár bentről a másik ajtót, amelyen át az anyósülésre lehet bejutni. Reflexből dugtam be a kulcsot a kormány alá, és fordítottam el határozottan. Fel is mordult a motor, pöccre indult a szerkezet, ahogy az szokott lenni, mivel motorikusan karban van tartva rendszeresen. Míg ide nem ér sebesült társam, addig én megtúráztatom egy kicsit a gépjárművet, hogy üzemi hőmérsékletű motorral tudjunk száguldani, lehetőleg a város másik végébe. Már csak elvagyok, megvárom amíg ideér, és magára húzza az ajtót, a magamét más én is becsuktam, és a biztonsági övet is becsatoltam, mert nem lesz egy óvatos a menet, főleg ha közben még kedvük támad egy-két szerszámmal utánunk jönni, és megtorolni a tettünket. Szerencsére még nem látok utaló dolgokat arra, hogy valaki is követni akarna minket. Mire mindent megcsináltam amit akartam, addigra már közel is ért Dailen. Megvárom míg beszáll, addig már negyed gázon jár a gép, hogy nagy sebességgel meg is tudjuk kezdeni az eltakarodást.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 6:22 am

Roy Mustang részére

Az ablakok sosem voltak a barátaim, de azért a felszakadó sebem emlékeztet arra is, hogy múltkorában mennyivel sz@rabb volt a helyzet, mint most. Akkor véres harcba fulladt a menekülés, vagy mi a szösz, míg most egyszerűen kisétálhatunk, vagy inkább kimászhatunk amolyan Júliásan, mondhatnám, Rapunzel, Rapunzel, ereszd le aranyhajad.
Nem ejt csorbát a büszkeségemen, hogy a farkas mennyivel fittebb, per pillanat az életem is lehet, hogy neki és a széknek köszönhetem, ez már ilyen, úgy tűnik minden héten így fogok mostantól kinyírni egy vámpírt. Lehet, hogy karó helyett vadászatkor is horgásszéket kellene magamnál hordanom, vagy valami még hasznosabbat.
- Oké- csak ennyit mondok, és némán, de sietősen követem. Azért tanulmányozás alá vetem a járgányát, kicsit az az érzésem támad, hogy elég mufurc egy alak lehet, nem kifejezetten barátkozó. Hát mit ad isten, mostanában én is leginkább ilyennek mondanám magam.
- Elég jó gép- mondom amúgy ránézésre meg hallomásra, ahogy beszállok mellé, mert hát nem vagyok annyira hozzáértő, de azért észreveszem, ha valami jól szól, mert belenyúlnak meg mert költenek rá. És kezd is kialakulni bizonyos véleményem erről a Roy-srácról, pédlául hogy mennyire fontos lehet neki ez a gép. Hülye gondolat, erről persze nekem Tya ugrik be, számomra nem volt és nincs is nála fontosabb, no meg el tudom képzelni, hogy nem is lesz soha.
- És most merre?- kérdezem meg a mellettem ülőtől. Nem keverem a luxust a szükséggel, nem kötöm be magam, csak nem akar nekivezetni egy fának, ha meg mégis, akkor teljesen mindegy az a biztonsági öv. A jó sofőr mindig tudja, hogy kell kinyírni azt, aki az anyósülésen utazik. Próbálom elterelni Tyáról a saját gondolataimat, és remélem, ebben majd a srác is segít. Közben előre is dőlök kicsit, nem akarom az ülését összevérezni. És be kéne kötnöm a sebemet, de egyelőre lusta vagyok rá.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptyKedd Ápr. 30, 2013 8:01 pm


Be is szált a kolléga, meg is vártam, hogy az ajtót becsukja. Rászólok az óvintézkedések betartása érdekében, nehogy rossz legyen számára ez a kis utazás.

-Szerintem kösd be magad, legalább amíg elég távol nem érünk ettől a helytől.

Szokásos hangomon közöltem vele, barátian, de komoran. Nem kéne még nekem ha pont itt törje össze magát, ahol, remélhetőleg már veszély nem leselkedik ránk. Miközben végig mondtam, amit akartam nem túl erősen, de elindultam várva a nagy pillanatra, mikor is a bajtársam beköti a biztonságot szolgáló övet. Mert anélkül elég nehéz elhúzni innen magunkat minél gyorsabban, meg sajnos extra agresszíven vezetek, nem hiszem, hogy ezt csak úgy ki lehet belőlem nézni, de kihajtom a kocsiból az utolsó lóerőket is. Főleg ha menekülni kell, mert a gépet jobban féltem, mint magamat. Megvártam amíg elrendezkedik az új barátom, és beköti magát, nehogy véletlen követni támadjon kedve akárkinek is. Már elmentünk ugyan pár háznyira, cikcakkban az objektumtól, de elégségesen messze még nem vagyunk. Mikor megtette az elhelyezkedést, és megült rögtön azt érezhette, hogy a jobban el is indultunk, meg ugye hallhatta is, mivel a gumik hangja is azt sugallja, hogy erős igénybevételt kap a motor. A gép felordít és csíkot húz az aszfalton, nem törődöm a járókelőkkel, és a forgalommal, mivel a vezetéshez emberfeletti tehetségem van a képességeimnek köszönhetően. Kerülgetem a velem szembejövő tárgyakat, élőlényeket akik azért kicsit meglepődnek, olykor sikítanak, ordítanak. Nem tudom, hogy Dailen-nek éppen mihez lenne kedve a kettő lehetőség közül, sajnos, vagy nem sietni kell. Közben azért válaszolok is a kérdésére, nehogy egyedül érezze magát, most úgyis főútra értem, itt meg nincs annyi dolog amit kerülgetnem kelljen.

-Keresek egy jó messzi kocsmát, nem tudsz egyet véletlenül?

haladtunk, elég messze vagyunk, lassítok, követőnek nyoma sincs, így ezt bátran teszem, mégis óvatosan, ne préseljem már ki a lelkét, ha már a gyorsításnál azt tettem. Azt sem tudom igazából, hogy merre vagyok így jól fog jönni a tanács, hogy merre folytassam az utat, mivel gőzöm nincs, így másra hagyatkozom keresgélés helyett.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptySzer. Május 08, 2013 6:26 pm

Roy Mustang részére

Csak egyetlen pillanatra jut eszembe a halál csúfos gondolata. Azért, mert nem pont most, és egyben nem is pont így képzeltem el magamnak. Eddig, mondjuk úgy, egy kis idővel ezelőttig úgy, hogy Tya mellettem van, de azt már pontosan tudom, hogy ebben hiába reménykedek. Nem is a kétségbeesésről szól a sztori számomra, de mégis bennem az izgalom: mi van, ha túl súlyos az a bizonyos seb? Ha egyszer már felszakadt, ez bármikor újra megeshet, és tulajdonképpen lehet, hogy annyi nekem.
- Oké- szakít ki világomból a farkas srác kijelentése, ami inkább figyelmeztetésnek, semmint parancsnak hangzott. Legszívesebben nem is venném komolyan, elvégre mit érdekel most engem, hogy mi minden történhet velem? Szemöldököm összehúzva eszembe jut Jack, akivel legutóbb, a hátamon lévő seb megszerzésekor beszéltem erről pár szót, és igen, ő is valahogy így nézett ki, olyannak, amilyennek én most érzem magam. De mégis életben maradtunk. Szóval bekötöm magam, és egy kissé mogorva sóhajjal megpróbálom kirázni az elmémből az ostoba és felelőtlen gondolatokat.
- Messzi kocsmát? Majd navigállak- mondom. Eszemben sincs visszamenni arra a helyre, ahol ezt a sebet szereztem, de egyszerűen nem tudok most jobb búvóhelyet, mint a város szélén lévő sztripbár kocsmája. Nem, soha nem jártam még bent, és hogy őszinte legyek, most nem a csúnyájukig vetkőztetett, a mellbimbójukra fényes kartoncsillagokat pillanatragasztózott táncosnők éltetnek. Olyan helyet akarok, ahol nyugi van, és szerintem, hacsak nem istenfélő vagy házas, a srácnak nem lesz kifogása ellene, de ezt a bejáratnál még úgyis kommentálhatja nyugodtan.
- Remélem, nem várnak nagyon haza, mert beférne egy-két pofa sör, és magában csak az ökör iszik- mondom neki, ezzel ki akarom puhatolni az előző, csak magamnak feltett kérdésre is a válaszát. Közben ujjam felemelve mutatok. - Két sarok, aztán balra, és le egyenesen a partig.
Majd rápillantok, és várom válaszát.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptySzomb. Május 11, 2013 5:56 pm


Látom, hogy teljesítette friss komám a kérésemet, aki most elég kókadt egyébként, de majd kivirágzik egy pár sörtől. A gázt még mindig tövig nyomom, morogjon csak a motor, szeretem. Még mindig nem izgat túlságosan a forgalom, kerülök amit tudok, szerencsére nincsenek sokan, így tudok szinte mások anyázása nélkül vezetni, a saját „lassú” tempómban, olyan öregesen. Igaz, hogy próbálom a sebességet 200 fölött tartani, de messze még a hatodik fokozat, kinek mi az öreges. Közben mikor már majdnem autóversenyzőnek érzem magam, szakít félbe a mondat.

-Nincs is lakásom, családom mégúgy sincs.

Nevetek egy kellemeset, aztán válaszolok a mondat többi részére is.

-Én röviden, egy röviddel indítanék, jól fog az esni a nagy fáradtságomra. Igazad is van, én sem szoktam egyedül inni, ha csak tehetem. Ha nem találunk haza, ha neked van olyan, akkor majd alszunk a kocsimba.

Egészítettem ki, nem kevés dologgal a szituáció témáját, ne legyen már unalom. Találkoztam legalább egy értelmes emberrel, aki szeret inni.

-Vettem.

Közöltem ezt az irányításra, aztán nagy sebességgel be is tettem a kocsit a kívánt irányba. Szerencsére pont nem jött senki, mondjuk szét is néztem, de megállni nem lett volna időm. Szokja a kolléga a mellettem létezést, nem egyszerű, ha kocsiban vagyok. Kíváncsiságom vezérel, meg is kérdezem már azt a helyet, hogy milyen is igazából, bár így is, meg úgyis, bemegyek.

-Milyen helyre is megyünk most pontosan, nem mintha nem mennék be, de érdekel.

Tettem is nyilvánvalóvá, amire olyan nagyon kíváncsi voltam, még mindig az vagyok, de ezt az időt ki győzöm várni.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptySzomb. Május 11, 2013 7:02 pm

Roy Mustang részére

Még mindig próbálok odafigyelni a sebemre is, meg egyúttal a kocsira is. Azt gondolom, a farkas srác közelében egyelőre nem lesz gáz, autós üldözés meg főleg nem, mert szerintem ennek a városnak majd' az összes kocsiját lerázná kábé két tizedmásodperc alatt. Viszont így aztán érdemes lesz új izgalmak után nézni, és amit kigondoltam, ahhoz valójában elég szívesen tartanám is magam. Így aztán eléggé megörülök, amikor azt mondja, független.
- Az akkor itt is stimmel- mondom hozzá, és nem jelentem ki rögtön azt is, hogy "mivel pár hete itt hagyott a menyasszonyom". Nevetése amúgy is kizökkent még időben, mielőtt elkezdeném nagy állhatatos csendben sajnálni magamat.
- Belefér a rövid is, bár érdekesen fogsz annyi pia után vezetni, amennyi speciel ma bennem elfér. Az alkohol állítólag fájdalmat is csillapít, hát nekem most annyi fájdalmam van, hogy arra nagyon sok alkohol kell!- jelentem ki. Nem vagyok túl büszke magamra ezekben a pillanatokban, de a fene essen bele, hát nem megtehetem? Mocskosul egyedül vagyok, és most, hogy végre legalább akadt egy alkalmi ivócimborám, a sárga földig iszom magam.
- Igazából valami vetkőzős bárnak a tulajdona, de nem tudom, a kocsma részlegen is vetkőznek-e. Igazából engem most nem is hatna meg tízmillió női test sem, inkább csak egy tonna fájdalomcsillapító, meg rá két feles.
De nem szedek gyógyszert, ahogy szerintem egyetlen valamire való férfi sem, ha legalábbis nem halálos beteg. És mivel most úgy érzem, minden kérdésre megfeleltem neki, hagyom kibontakozni megint Royt is egy kicsit, hadd fejtse ki a reakcióját, max még idő előtt visszafordulunk.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptySzomb. Május 11, 2013 7:35 pm


Szerzem az információkat, miközben még mindig elég gyorsan mennek a fák, és egyebek mellettünk. Látom rajta, még mindig, hogy nincs túlzottan formában, mikor feldolgoztam amit eddig, most mondott, aztán majd megkérdem, hogy mibe is keveredett.

-Mondhatnám, hogy jó, de szempont kérdése ez is.

Szóltam a családi állapotra, nekem például nagyon jólesik egyedül, haverokkal, és egyebekkel. Alapból magányos az életem, de ha keresek társaságot, általában meg is találom. De most szintén, mint az előbb mosoly ült a számra, rohadtul elalszok a kocsimba, mivel kényelmes, ezáltal maximum pár száz métert kell megtennünk kocsival, nyugodt alvóhelyet keresve.

-Messze még a holnap, addigra ki is józanodunk.

Nyugtattam meg egyszerűen, mosolyogva a bajtársamat. Egyébiránt örömmel hallom, hogy nem csak én akarok most kiemelt mennyiséget fogyasztani, főleg, hogy nekem is kiült a képemre a fogfájás, a nagy vigyorgásban.

-Jól van az, inkább iszok most, nincs kedvem cicizni a fertőzött kislányokat.

Láthatta, hogy nem hatott meg különösebben a dolog, nem foglalkozom most túlságosan az ilyesmi élvezetekkel, nem szeretem a férges almát. Majd keresek tisztát egyszer, ha ráérek. De most itt az ideje még egy kérdésnek, beszélgessünk csak, nem árt egy kis társaság építés.

-Megkérdezhetem, hogy mibe keveredtél, ahol ilyen szépen elintéztek ?

Lehet, hogy túlságosan sokat kérdeztem most ezzel, de ha nem akar úgysem mondja meg, nem tartozik rám, az élet megy tovább, keresünk más, jobb témát.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptySzomb. Május 11, 2013 7:58 pm

Roy Mustang részére

Nem annyira bánom, hogy nincs családja, nője, gyereke, kutyája, ki tudja, mije még. Nem mintha sajnálnám tőle vagy bárkitől a magánéletet, de kell most nekem a társaság, igaz ami igaz. Jót fog tenni pár feles, amit nem egyedül húzok le, és pár sör is, főleg, hogy a hátamra nincsen semmi aktuális gyógyszer.
Elvigyorodom azért, ha fájva is, a kijelentésén, igen, a világon minden annak kérdése, honnan nézzük, és főleg a józanodás is ilyen dolog - jobban csípném én most, ha visszafelé telne az idő, és Tya mellett ébredhetnék megint, de nem, nem akarom ezt átélni újra, akkor már inkább a kocsiban éjszakázás legyen.
- Ki hát. De ahhoz előbb végig kell vedelni az éjszakának legalább az első felét, és egyelőre délután van. Talán valami kaját is bedobhatnánk még az út közben, nem?- vetem fel ötletnek, aztán majd mond rá valamit, ha tetszik neki, vagy ha nem.
- A kislányok engem sem érdekelnek nagyon, de annyi pia után szerintem látni se látnánk túl sokat belőlük. Azért szerintem van ott a sörözőnek kinti része vagy valami, ahol békében és persze jóval olcsóbban ellehetünk.
Miközben figyelem az utat, újra kérdez. A navigációra nincs szükség, itt már csak egy út van ki a város pereme felé, és mi épp azon megyünk. Kapok hát az alkalmon, gyorsan elsorolom neki a helyzetet.
- Farkas lévén nem tudom, mennyire vagy otthon ezek közt a természetfeletti erők közt, múltkor pár sráccal összefutottunk a helyi pankrátorcsarnoknál, és ott elkapott minket egy vámpír meg egy warlock. Én csináltam ki a vámpírt egy széklábbal, csak hogy drámai legyen, és annak a nyoma ez itt a hátamon- mondom. Nem fáradok vele, hogy elmeséljem neki, hogy kik a haverjaim, nem hiszem, hogy ismeri őket, de azért felvet ez egy kérdést.
- Honnan keveredtél ide? Nincs olasz akcentusod, gondolom, nem vagy itteni- mondom. Kezdek rá kíváncsi lenni.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál EmptySzomb. Május 11, 2013 8:26 pm


Ismét örömömre szolgál, hogy egy véleményen vagyunk. Jó ember ő, mondjuk erre már rájöttem egy párszor. Látom, hogy itt egyenesen kéne menni, nem mond semmit, hogy térjek le valahova, csak tudja.

-Rég voltam már kocsma, és egyéb közelében, megvárjuk mi az estét.

Közöltem vele, amit tudhatott, hogy tisztában vagyok a napszakkal, de nem különösebben izgat, ráérek inni egy jót. Mondjuk ivás mellé kell más is, de az meg van a kocsimba, nevezetten három doboz cigaretta. Egy dobozért be is nyúltam az ülésem alá, és zsebre tettem, mellé meg egy gyújtót is tettem, rossz lenne tüzet csiholni.

-Most, hogy mondod, kimondottan éhes lettem. A helyre ahová megyünk, ott nem adnak kaját ? Kénytelenek leszünk betárazni itt valahol, ha úgy van.

Ezt nem kellett volna, de ez van, enni márpedig kell. Nézek erősen, hátha az út szélén meglátok egy gyors kaja lelőhelyet. Még nem vettem észre egyet sem, nem baj.

-Volt nekem is részem elég természetfeletti dologba, még magamon kívül is, szerencsére javamra vált eddig.

Mondtam a különleges létformákra a válaszom, volt részem sok mindennel találkozni eddigi életem során, kénytelen voltam beleedződni, nem esznek meg engem olyan gyorsan.

-Sose néztem a város nevét, nem érdekelt. Azt tudom, hogy arrafelé is sok vámpír tartózkodik, ahogyan itt is.

Bár ez nem olyan jó, számomra, mivel nyugalmat kerestem volna leginkább, de járt már így más is. Megláttam egy objektumot a másik oldalon, ahol ételt adnak.

-Kapaszkodj.

Szólítom fel higgadtan komámat, hogy ne érje meglepetés. Alkalmaztam a kéziféket, ezt élvezni fogja. A kocsi hirtelen ferdén csúszik az út közepe felé, túl a célon. Mikor eléggé lelassult, vissza tettem alacsonyabb fokozatba a váltót, és padlógázzal, gumit égetve a parkolóban is teremtünk, egy utolsó nagy fékezés után meg is álltunk.

-Remélem nem kavartam fel a gyomrodat.

Közöltem ezt vele kiszállás közben, mert nem árt egy kis lazítás, mielőtt odamegyek kaját kérni. Az ajtóm nyitva, így hallom, ha mond valamit, nem mentem én messzire, csak leültem a motorháztetőre.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Ajánlott tartalom



Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál   Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál Empty

Vissza az elejére Go down
 

Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dailen Nesgale
» Roy Mustang
» Miss de Croses - Mr Mustang: Night club
» Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában
» Soraya Hayes, Roy Mustang - Miért is pont ne a pláza parkolóban?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Belváros :: Kórház-