KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Armina10

Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Hirdet10

Megosztás
 

 Miss de Croses - Mr Mustang: Night club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 4:40 pm

Mr Mustang,...

Rég volt. Rég volt az utolsó olyan alkalom, amikor kint jártam, úgy kint, mint sötétedés után a város neonfényes utcáin, a részeg tinik és a beszívott bálványaik közt, az agyonitatott apukák előtt illegetve magam, akikről már most meg tudom mondani, fognak-e holnap monoklit viselni a szemük alatt.
Száz év alatt valakinek, aki olyan közelről érzékeli mások lelkének változásait, mint ahogy arra egy warlock képes, már szinte semmi sem új. Képes vagyok megmondani, igen, könnyűszerrel megmondom, hogy aki előttem áll, mit gondol rólam, vagy mit gondol bárki másról pusztán az alapján, ahogy tekintete az illetőre vetül, ahogy hangja elcsuklik, gégéje megmozdul, karja libabőrös lesz. Ezek mindazok a dolgok, amiket csak látok, de nem élek át, és ez így tökéletes.
Ezért vagyok warlock. Egy grófnő, aki megölte a férjét, mert ezer mást, jobbat bolondíthatott magába. Egy nő, aki ma már szinte halott és egyedül van, pedig egy percet sem öregedett szinte nyolcvan év eltelte alatt. Ilyesmi alkat vagyok, és feszes mosollyal, csipke alsóneműmet szűk, bordóvörös koktélruhába takarva, hófehér tűsarkúban és vékony, szintén fehér szövetkabátban lépdelek a sötétbe burkolózó Rione utcáin, és enyém ez az egész rohadt világ. És a férfiak benne. Tulajdonképp enyém minden, amiről azt tartom, hogy megszerezhető. És mi is ne lenne az?
Csak sajnos minden eltűnik. Hiába indulok neki az éjnek, ha az menekül előlem, a hajnal pedig szinte elém fut, mintha üldöznének a pokol kutyái. Én nem vagyok álmos ilyenkor, nekem ez adja az életerőt. Mégis nagyon, nagyon kevés. Lépteim végigvezetnek a part mentén, majd a Belváros felé indulok. Valahová, ahol zajlanak az események ilyenkor is.
A helyi Night club tárt kapukkal vár. Már az egyik ajtónálló lesegíti rólam a kabátot, ismernek, tudják jól, hogy gazdag vagyok, azt is, hogy kedvem szerint jutalmazok és büntetek. Megölöm, aki nem teszi, amit kérek tőle, de csodálatos éjjeleket adok azoknak, akik megdolgoznak érte. Ez vagyok. Képességeimmel elégtételt vehetek bárkin egy ujjal való hozzáérés nélkül is, és ez kifejezetten tetszik. Ma éjjel is jól jön, tudom.
Koppanó lépteimet senki meg sem hallja, mégis félrehúzódnak az utamból, ahogy a táncparketten keresztülsétálok. Három üres hely is keletkezik a bárpult mellett, pedig csak ránézek a máris szétrebbenő fiatal tyúkocskákra. Igen, félelemmel vegyes tisztelet övez engem itt!
A mixerek azonban nem akarnak figyelni rám. Nem? Rendben, játszhatunk ilyet. Csupán szemem villan a pulton álló fémpoharakra, melyekben a koktélokat kavarják, és máris sorban borulnak, mint a dominók. Ők pedig kapkodnak, és én szelíd mosollyal, mégis gyilkos tekintettel nézem őket. Az egyik felkapja fejét, a másik a poharakra figyel, a harmadik már hozza a felmosót. Látom a rettegést a fiatal srác szemében, és látom azt is benne, hogy nem ember. Sóhaj szakad fel torkomból - egyre kevesebb az ártatlan manapság.
- Nicarien kisasszony, mit parancsol ma este?- kérdi tiszta hangon. Ezt, ezt már szeretem. Tudja, hogy mit nyerhetek meg neki. Akármelyik nőt. És övé az éjszaka.
- Legyen a szokásos- húzom szám derűs, mégis hideg mosolyra. Magamba szívom a félelmet, a fájdalmat, a szégyent, a mocskot, amit ezek itt eregetnek magukból. A szagát annak, ahogy féktelenül kívánják egymást, ahogy legszívesebben szétszednék ezeket a férfi és női testeket. Magam elé emelem a poharam, és pillantásom a srácra emelem.
- Keress egyet, és hozd. De ha nem vagy itt, mikor kellesz...
- Igenis- hallom a halk, mégis erőteljes szavakat. Mindig elgondolkodom rajta, miért van szüksége egy vámpírnak az én képességeimre, és általában arra jutok, egyszerűen csak senki sem akar az ellenségem lenni. Igazuk van. Én sem merném megtenni a helyükben.


A hozzászólást Nicarien de Croses összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 08, 2013 6:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 6:44 pm


Járom a várost, imént gyalog, mert szórakozóhelyre nem megyek kocsival, még a közelébe sem, mivel nagy az esélyem arra, hogy egy bolond részeg megkarcolja, másra gondolni sem merek. Nem fázom, olyan hideg nincs így a szokásos fekete póló, és szintén fekete farmer az öltözékem. A szemem elé tárult a várva várt szórakozóhely nem ezt kerestem, sőt konkrét hely nem is volt ahová menni akarok, így ez tökéletesen megfelel a kritériumoknak, amik nincsenek, és nem nehéz nekik megfelelni. Be is megyek az ajtón, nincs túl szívélyes fogadtatás, de nem is kell, mivel nincs rá túlzottan igényem. Olyan hely ez is, mint a többi, sok illuminált és egyéb szerek hatása, és nem hatása alatt lévő emberek, és nem emberek. Nagyon jó, ez a nekem való, remélem nem lesz komplikációm senkivel, mert most az egyszer nyugodtan szeretnék inni egy pár pofa sört. Megyek be az ajtón, a termet már szépen belehelte a tömeg, ami középről hiányzik. Furcsa ez nekem, itt valami bűzlik, mindegy, ha már bejöttem vissza nem fordulok. Közelebb értem a pulthoz, itt egy csinibaba, nem az ízlésem, nem foglalkozom vele, csak furcsállom, hogy csak ő van itt, meg a pultosok, a többi ember, vagy nem az szerteszét, csak nem középen, csendben bulizik és fogyaszt. Mindenki, mintha minden rendben lenne elvan. A pulthoz állva kértem kezdetnek egy sört, mindig ezt teszem, a legjobb szomjoltó nedű a világon. Felültem a székre, egy szék elválaszt minket a macskanővel, aki baromi érdekesen sugároz felém, szerintem ez az ami nekem már belépéskor érdekes volt. Még mindig nem túlzottan érdekel a jelenléte, nem akarok tőle semmit, ez így is marad, ezt az estét az ivásnak szentelem, ehhez annyi kell, hogy hozzanak végre egy sört. Ahogy megkaptam amit kértem, a felét szinte egy húzásra el is nyeltem, annyira kellett már a folyadék, már csak ülök az üveggel a kezemben, és nézek magam elé a pult mögötti erős, számomra nem hívogató italokra.

Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 6:58 pm

Mr Mustang,...

Már szinte azon töprengek, miért tartják tőlem ilyen riadt galamblélekkel a távolságot azok is, akiknek valószínűleg a leghalványabb fogalmuk sincs róla, ki és mi vagyok. A félelem tömegnyomor, mondhatta volna egy bölcs, ha bárkinek eszébe jut ez előttem, de igazság szerint még egyetlen bölcstől sem hallottam róla. Sőt a bölcsek nem nagyon akarnak a rossz dolgokon gondolkodni, mindig csak a fránya nagy hősiességen meg hasonlókon jár az eszük. Nekem ellenben azon, hogy tőlem mintha mindenki félne, kivéve persze néhány farkast, akikkel találkoztam és akikkel egész kerekre sikerült a kapcsolatom anélkül, hogy bármelyiket megkaptam volna egy éjszakára, vagy akár egy percre is.
Szaguk most is itt érzik az orromban. Elnézek jobbra, elnézek balra...
Szemeim résnyire szűkülnek, leeresztem ajkaim elől a még mindig a kezemben tartott poharat. Ezt nem hiszem el. Egy férfi ül hozzám meglehetősen közel, és csak iszik, mintha itt se lennék. Alucardra, Tristanra emlékeztet, farkasokra, akik hasonlóképpen nem féltek mellettem maradni, mintha immunisak lettek volna rám. És ez - kimondom magamnak - bosszantó! Világ életemben az volt.
- Maga nem tart velük.
Nem kérdés, kijelentés. Halk, mégis határozott hangon. Egyetlen szék választ el a farkastól, tudom, biztos vagyok benne aurája alapján, hogy az. A poharak abbahagyják az ugrándozást a pult belső oldalán, teljes figyelmem ennek a különös alaknak szentelem. A szokásos. Emlékek rémlenek fel múltamból, szavak, amiket mintha egyszer gondoltam volna már.
"A farkasoknak az esetek kilencven százalékában nagyon kellemes, szívélyesen recsegő torkuk van, és én imádom a valamire való erős férfihangokat. Eleve van egyfajta fanatizmusom a jóképű hímek iránt, és minden, ami még a férfiassággal kapcsolatosan megvan valakiben - kivéve a szőr mértéktelen mennyiségeit, természetesen - elégedetté és kiéhezetté tesz. Nem akarom folytatni, amit körülbelül két percenként kéne leállítanom magamban, de ezt a farkast szívesen tudnám egy éjszakára áldozatomul. Be kell látni, a faji adottságai eleve elrendelik, hogy nekem való fazon legyen."
- Szinte meglep- állapítom meg, és tényleg így van. Ez is csak egy farkas, mint a többi volt, akikkel valaha összefutottam, de miért is ne örülnék a ténynek, hogy ez a pasi az utamba került? Megmosolygom a tényt, de mosolyom hideg, mint a sivatagi éjszaka, vagy mint a levegő az Antarktiszon.
- Valaki, aki nem követi a példájukat. Békés, túl békés. Maga nem fél- jegyzem meg, és nem, a hangomban nincs is semmi, amitől félnie kellene. De talán van valahol máshol: a szívem, lelkem hűlt helyén!
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 7:31 pm


Mellettem a nő asszem ő is iszik, a dolog még mindig annyira nem érdekel, csak folytatom csendes magányomba zárkózott ivásomat. Merengek, gondolkodok, elvagyok mint a befőtt szalicil nélkül, nem rohadok, csak átadom a gyomrom az erjedésnek. Bírom a szóvicceimet, lassan magam alá csinálok tőlük. Már éppen megfordult a fejemben, hogy lassan végzek és rendelhetem a következő „ugyanilyet”, csak a gondolatomat kettévágja, a csini barbi. Bár rajtam ez nem látszik meg, a stílusomat azóta is teljes lelki nyugalom, és nemtörődömség övezi körül. Kortyolok tovább, nem is igazán vágtam le, hogy nekem szólt, ugyanis megszólítást nem észleltem, így felfogtam úgy, mintha nem is nekem címezte volna a mondandóját. Már a nedű lassan elfogy, én meg lesek előre, mint aki beszívott, meg sem rezzenek, mintha üres lenne körülöttem a terem. Aztán hallok még egy szintén megszólítás nélküli mondatot, nem érdekel. Ennél még a Te is jobban hangzik, arra legalább felfigyelek, és ránézek, ha nem is szólok semmit mellé. Jókedvem sincs különösebben, mivel délután majdnem karamboloztam egyet, asszem az itteni sofőrök nem tudnak vezetni, mivel nem én tehetek róla, hogy kétbalkezes csórikám. Szerencséjére jól vezetek, így egy karcolás nélkül megúsztam a dolgot, sajnos a fényezése drága mulatság a kicsikémnek. Nincs itt semmi érdekes, a tömeg széleken húzódik, itt meg csak pár, nem szimpatikus egyéniség létezik. Nem erre gondoltam mikor inni jöttem volna, mondjuk meglökdöshetett volna valaki, de semmi. Kapom a harmadik mondatot, de mi jár a fejemben, nem jó így inkább magamtól is elhallgatom, és válaszolok, hátha nem fáraszt tovább és esetleg közelebb jönne a nép, bírnám értékelni.

-A szomjúságom most nagyobb, mint a nyugalmam. A nevem Roy.

Most kommentáltam a mondanivalómat, továbbá kértem még egy sört, mert ezt már el is pusztítottam, az üres üveget is rátettem a pultra, hogy a telinek legyen hely a kezembe. Igazából remélem, hogy a komor hangvétellel ellátott mondandómat rágja egy darabig a kisasszony és hagy időt mondjuk úgy egy rekesz ital elfogyasztására, szerencsére a külső viselkedéseim nem sugallják a gondolataimat, különben már régen nem ez lenne kellemes kommunikációnk hangvétele. Jól jött, hogy közben meg is kaptam amit kértem a pultostól, így már ismét ihatok és merülhetek magamba, a tendencia szerint úgy fél percre.

Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyHétf. Ápr. 08, 2013 7:53 pm

Mr Mustang,...

Ez süket.
Visszafordulok az italomhoz, elegáns mozdulattal emelem ajkamhoz, és kortyolok belőle egyet. Lassan jutnak el fülemig a férfi - a farkas - szavai. Nem, dehogy komorodom el! A tény, hogy jelenlétem láthatóan bosszantja őt, olyan hangulatot kelt, mely még könnyebbé teszi, hogy magamba igyam negatív érzéseit, és táplálkozzam belőlük. Igen, kisfarkas, gyerünk! Morogj még, sőt mutasd a fogad fehérjét, azt szeretem csak igazán.
- Bo...Bo... Bocsánat- hallok egy hangot magam mögül. Hátra is csak félig fordulok, tincseim végigsimítják meztelen vállaim. Megengedek magamnak egy gyengéd félmosolyt, hadd játsszon szám sarkában, hadd riassza meg a törékeny szőke lányt, aki mögöttem áll. Fél? ugyan, mitől? Lángoló pillantásom felméri testét. Csak nem őt találta meg ma éjjelre a kis pultos vámpírfiú?
- Mondja csak- szólok mézesmázosan. Átengedem magam a bujaságnak, a bűnnek, amelyet képes vagyok pusztán saját viselkedésemmel másokra is kiterjeszteni, akik látnak vagy hallanak. Nem is foglalkozom a farkassal tovább, lemászok bárszékemről, és mutatóujjammal finoman érek a lány állához. - Hmm, milyen kis csinos. Tiszta báj- járom körül, és ujjaim végigcsiklandozzák pucér nyakának és vállának bőrét, majd megállapodik kezem a másik vállán, és fülébe súgok hátulról pár szót.
- Talán csak nem menekülni támadt kedve? Hiszen kegyedé az este. Csodálatos este, legyen benne biztos! Egy olyan gyönyörű kislány, amilyet én látok magam előtt, a legjobb testet sajátítsa ki!- hangom lágy, mégis szinte parancsoló. Megpillantom a pultosfiút, néhány méterrel arrébb vár rá, ó, mindig öröm számomra, ha valakinek egy kellemesen eltöltött éjszakát adományozhatok. A lány bizakodó, diadalittas mosollyal lép el tőlem, csodás látni, ahogy kihúzza vállait, megfeszíti hátát, behúzza hasát és kinyomja melleit. Gyönyörű! Magam is valami hasonlót teszek, csak természetesebben, és kortyolok egyet az italomból.
Visszafordulok a pult felé, lassú léptekkel kerülöm meg azt a bizonyos, Roy nevű farkast. Másik oldalán állok meg, és csupán fél szememmel lesve arcába halkan közlöm vele a mondandóm.
- Vannak dolgok, amik jobban érdekelnek, mint a keresztneve.
Bizalmatlan pillantással fürkészem, de mégis inkább a hatalom sugározhat belőlem. Mélyen magamba szippantom farkas-szagát. Nem, nem jön be az ilyesmi, de jobb biztosan ismerni az ellenfelet, és bizony nem egyszer fordult már elő, hogy egy farkas és köztem harcra került volna a sor. Ezúttal nem lesz így. Azok az idők elteltek, és én most már még erősebb vagyok! Erről pedig a mosolyom is árulkodik.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyKedd Ápr. 09, 2013 7:08 pm


Az a mérhetetlen hideg ami árad ebből a nőből az nem semmi, mintha itt mellettem is éppen valami bűbájt árasztana a delikvensek felé, szánalmas, hogy így csinálja. Legalább én amit akarok azt nyers erővel, mások agyát megkímélve érem el. Most meg idejön hozzám, mikor is ezt a kiselőadást megtartotta, na több sem kell annál, hogy ezt ne hagyjam neki, mondjuk elmenekülni sem fogok. Nem is kell mondanom, hogy a fejem a többszörösére dagadt mikor megszólalt, most nem kímélem a beszólásomtól, legalább röhögök egy kellemeset, ha máshol nem is, legalább magamban. Nem érdekelnek az érzései, meg egyébként is ő kezdett el inzultálni, nehogy neki álljon feljebb, semmivel nem több mint én.

-Kisasszony, a stílusa hallatán nekem a kivágott fának a földben maradt párcentis törzse jut eszembe, vagy az a része, amely a föld alatt terül el.

Nem tudom, hogy van e annyi sütnivalója, hogy ezt felfogja. Éppen csak választást adtam magamnak a stílusát illetően, hogy szerintem tuskó, vagy gyökér. Igazából még nem döntöttem el, hogy minek könyvelem el, de ha így halad, akkor mind a kettőnek. A mondandóm után, ami a szokásos hangvételében hagyta el a számat, felálltam a székről, és kettővel arrébb ültem. Rögtön, mikor helyet foglaltam közöltem is vele a miértjét.

-Azt is megköszönném magácskának, hogyha lenne szíves nem a számba mászni, mivel körülbelül a béka hátsófelével összevethető hőmérsékleten üzemel kegyed. Most ha megbocsájt elmegyek folyóügyeket intézni.

Nem mondhatom, hogy kedves voltam, de aki megérdemli az ő. Megkértem az egyik csávót a pult mögött, hogy mutassa meg, hogy hol is az illemhely. Meg is tette, én meg elindultam arrafelé, mert a sörnek megvannak a rossz oldalai is sajnos. De ez nem izgat különösebben, mert addig sem látom, és nem is érzem azt a nem nekem való kisugárzását. Komolyan, miss frigó is lehetne a neve, „Miss frigo: A kecses és kegyetlen hűtőszekrény” ha lenne filmje tuti, hogy ezt a címet kellene neki választani. Ha kihozza belőlem, ezt is megmondom neki ízes kifejezésekkel karon öltve.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptySzer. Május 08, 2013 6:11 pm

Mr Mustang,...

Ha nem nézek oda is pontosan ismerem az érzést, ami belőle árad. A megbotránkozást. Azt a pillanatot is elcsípem, amikor talán kétszer is meggondolja, folytatódjon-e közöttünk a még igazából el sem kezdett beszélgetés, de miért is ne történhetne végre valami izgalmas is? Rég voltak már érdekes estéim, és igen, ma kifejezetten beleférne egy. Én pedig nem vagyok érdekelt olyan holmi piti kis játékokban, amik az embereket éltetik. Nem vagyok különösebben fogékony semmire már, ami emberi, hiszen élek vagy száz éve, és ez egyet jelent azzal, hogy kissé, igen, hideggé váltam.
Enyhe mosoly árad szét az arcomon, amikor hallom azt az igen különleges megjegyzést, amit úgy tűnik, csakis nekem tartogat. Kisasszony? Ez a legtalálóbb a mondanivalójában, de nem kötök inkább bele. Csak annyit teszek, amennyit egy bármilyen más grófnő tett volna hasonló helyzetben: apró mosoly a szám sarkában, amely nem jelent semmi többet önmagánál, de nem is különösebben szeretném, hogy azt higgye, hasonló megjegyzéseket teszek majd, mint ő nekem.
- Milyen humoros. És fantáziadús- mondom még mindig alig hallható hangon, hadd füleljen. Elvégre farkas, vagy mi a szösz. És igen, hordozza a farkasok legtöbb tulajdonságát: távolságtartó és makacs. És még én volnék a tuskó kettőnk közül? Szívesen kikérném magamnak, de nincs miért. Még az újabb csúfondáros megjegyzését sem. Alighanem egy nálam is rosszabbal találtam szemközt magam, és valószínűleg hagy időt rá, hogy eltöprengjek rajta, míg ő vizelni megy. Nem kell visszamásznom a szájába, legalább. No nem mintha egyébként annyira benne lettem volna. Arról, gyanítom, tudnék. Egy fiatal kis canis lupus lupus nem képes rá, hogy felbosszantson, de valószínűnek tartom, hogy nekem annál könnyebben sikerülne őt. Minden esetre míg távol van, kénytelen vagyok a figyelmemet más dolgokra irányítani.
A kölyökvámpír, akiről már gondoskodtam, ezóta eltűnt. Nem érzem a közelségét, sem pedig azt, hogy a képességem csábítása alatt álló kislány a közelben lenne még. Mire nem jó a hatalom? Kuncogok magamban egy aprót, gondolom, a pultos el is könyveli magának, hogy nyilván már kellően részeg vagyok. Nem, nem vagyok az. És épp ezért pontosan érzékelem, amikor a kötelékembe - azaz egyelőre csak a bár épületébe - újabb csomag természetfeletti energia lép. És azt is azonnal tudom, mi az illető, mert nekem magamnak is volt már előzőleg találkozásom a fajtájával. De mit keresnek itt ilyenkor vérfarkasok?
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptySzomb. Május 11, 2013 6:24 pm


Még mindig fokozattan idegesít a jelenléte, érzek legalább most majd egy kis felfrissülést. Haladok a hely felé, hallom ám, hogy van válasza, ami közel sem olyan gyermeteg mint az enyém. Nem érdekel, mondhatnám inkább, hogy teszek rá nagy ívben, hogy párszor műveltebben közli, amit akar. Elvégre is ő dolga, meg az én szégyenem. Amit mondtam, azt komolyan mondtam, ennyi. Na utoljára, már közel az ideiglenesen kihelyezett cél előtt, válaszolok még neki, hagy örüljön.

-Hát, mocskosul sok benne a fantázia.

Röviden válaszolok is, legyen megint ideje, bemegyek a helyemre. Addig csak vár nélkülem, mintha olyan túlságosan hiányozna az életéből a jelenlétem. Nem a legtisztább ez a férfi mosdó, nem baj, úgy is állva csinálom a dolgom, szerencsére másra most nincs szükségem. Na ki is vártam, amíg testem csatornái elvégzik a rájuk rótt feladatot. Nagyon is jót tett most ez nekem, több szempontom szerint is. Benyúlok az ülő részlegbe, kiszedek egy tekercs budipapírt. Megyek a mosdókagylóhoz, amit bejövetelkor is láttam, hogy nincs törölköző mellette, a tisztasági papírost lehelyeztem a mosdóedény szélére, megmostam a kezem. Szerencsére kuka van, így tudom hova dobni, a kéztörlésre elhasznált, immáron hulladék anyagot. Jól végezve dolgomat, megyek is ki innen, a szaganyagok is kergetnek. Lassú, kemény léptekkel hagyom el, nyitom magam előtt az ajtót. Sétálok, ahogy eddig, vissza a vesztőhelyre. Leülök, ismét távol a kis békától, és elveszem a nekem jogosan járó italt. Felé nézek, aztán vissza, csak nyugtáztam magamban a pontos helyét, és arckifejezését, mit mondjak, egyik sem tetszik túlzottan.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptySzomb. Május 11, 2013 6:54 pm

Mr Mustang,...

Úgy látom, ennek a mogorva fráternek semmivel sem lehet a kedvére tenni - no nem mintha szándékomban állna. Egy darabig elnézem én, ahogy gyötrődik, kiváltképp akkor, ha nem is tartózkodik a közelemben, mert épp a folyó ügyeit intézni van. Nem mintha nagyon elememben volnék ma este, de el kell töprengenem a dolgon, hogy vajon akarok-e még itt maradni egyáltalán.
Ám alig telik el néhány újabb másodperc, fél szememmel is elég a belépők felé pillantanom, és máris tudom: érkezik az adrenalinpótlék. Önbizalomtól és barbárságtól terjengő aromák lepik el szaglómezőmet. Vérfarkasok. Mi a frászt keresnek itt? Némileg komor arccal fordulok a közben visszaérkező Möszijő Én Aztán De Nagy Valaki Vagyok felé.
- Nicsak, itt vannak a haverjaid is?
Hirtelen váltok a lazább hangra, nagyon is tisztában vagyok vele, hogy az itteni farkasok nem szoktak a vámpírvértől fertőzött ex-fajtársaikkal lepacsizni.
- Vagy nem ismered őket?
Az gáz, ha nem, mert én sem. És nem akarok balhét. Vagyis - ugyan már, Nicarien! Dehogyis nem akarok!
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptySzomb. Május 11, 2013 7:15 pm


Ahogy visszatértem, látom, és örülök, hogy nincs olyan kedve már a kisasszonynak hozzám közeledni, mint az elején. Gondolatban gyorsan kifújtam magam, a képem még mindig nem árulkodik érzésekről, nincs kedvem, meg nincs kivel vigyorogni egy jót. Benne vagyok a gondolataimban, már azért jobban feloldódtam, nincs az a hidegség a közelembe. Kényelembe is helyeztem magam a lehetőségeimnek megfelelően, nem sikerült teljes megelégedettséggel. Oda se neki, úgy is lazább lett a hátsófelem az alkoholtartalomtól. Fel kellett ébrednem, hozzám szólt a nő. Komoly, mégis meglepett, és érdeklődést mutató hangon válaszolok neki.

-Milyen haverjaim ?

Lepődök meg mikor meghallom a következő mondatát, amit nekem címzett helyeselek neki rá, mivel nem nagyon tudom, hogy kinek kéne pont itt a haverjának lennem, mikor senkit nem ismerek a környéken, farkasokat meg aztán külön nem. Érdekes egy menet lehet még ebből, igazából még mindig meg van a lehetőségem elhúzni magam innen, nincs most kedvem, főleg egyedül nem szeretnék balhézni.

-Nem ismerek én itt senkit.

Közöltem is, bár lehet, hogy pont nem neki kellett volna mondanom, nem baj, nem hiszem, hogy megfogna a lábamnál, ha ablakon kívánnék távozni. Remélem nem is kerül sor semmire, mivel nem kívánok olyan hozzáállást tanúsítani, amellyel kiérdemelnék egy pofán verést, amit, mivel hálás ember vagyok gyorsan viszonoznék is. Na hiába is, nem derül ki semmi számomra, míg ide nem ülnek a tagok, és kívánnak esetleg belém kötni.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptySzomb. Május 11, 2013 9:21 pm

Mr Mustang,...

Legszívesebben komolyan a farkasfiú fülébe morognék, hogy lazuljon már el, csak mert pontosan tudom, mennyire sikeresen elérném ezzel a tökéletesen ellenkező hatást. És iszonyatosan élvezném a dolgot. Ám most annak ellenére is, hogy visszakérdez, sőt még válaszol is, jobban lekötik figyelmemet a frissen érkezettek. Ha nem is szeretnék pacsiviszonyba keveredni Mr Morcossal, azért mégis csak inkább ő, mint egy rakás rothadt vérszagú ázott kutya.
- Ezeket a pincsiket sem?- kérdezem, bár csak félhangosan, mert nem tudom még eldönteni, akarom-e, hogy azok is meghallják, amit róluk mondok, avagy inkább vigyázok magamra egy kicsit ezen az estén. A szemtelenkedés megy, azzal sosem volt bajom. De nem akarnám, hogy kicsináljanak most, vagy valami hasonló.
- Én sem, ha ez vigasztal. És nem is szeretnék olyan pincsikkel közeli barátságba kerülni, akik nem csak jóindulatból nyalogatják meg a kezedet.
Undok vagyok -tudom! De legalább őszinte. Lenézhetnek érte, de ettől még logikusan látom az életet, bárki olyanhoz képest legalábbis, aki inkább élő, mint én, és hevesebben dobog a szíve. Nem vagyok oda a vérfarkasokért, viszont ők mindenkiért kifejezetten lelkesednek. Hamm! Sötét tekintettel pillantok a farkas felé.
- Azt hiszem, kimegyek levegőzni. Csatlakozol esetleg, Morcos uraság?- kérdezem meg, majd le is csusszanok a székemről, és kezembe veszem itallal még félig töltött poharam is.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyVas. Május 12, 2013 2:41 pm


Hallgatom figyelmesen az egyre kommunikatívabb Úrnőt, legalább talált jobb elfoglaltságot, figyeli a frissen érkezetteket. Kértem még egy sört, mert ezt is kivégeztem hamar, ahogy szoktam. Címzett még hozzám, egyre több kérést, még a végén tényleg pozitívan csalódok.

-Ezeket sem.

Helyeseltem ismét a kérdésére, egyre inkább kezdek megbarátkozni a tudattal, hogy itt van. Gondolom rájött, hogy nem hagyom magam semmiféle módon számára, elfogadta, úgy látom. Lehet, hogy csak látom, meg hülye is lehetek, nem baj.

-Hát, igazából nem vagyok szomorú, így nincs szükség most vigasztalódnom.

Válaszoltam, kivételesen nem bunkózok, feleslegesen amúgy sem szoktam. Most kiérdemelte a normális énemet, aki nem olt.

-Önnel tartok, ha nem leszek terhére.

Válaszoltam a megfelelő szavakat megkeresve szótáramban. Várom, hogy elinduljon, gondolom többet van itt, mint én, aki először. Azért a zsebemből előszedtem a dobozából, egy szál cigit, meg egy gyújtót. A cigit a számba tettem, a sört meg a kezembe tartom indulásra készen. Legalább az est fénypontjait kikerüljük, mert ezek még nekem is bűzlenek. Látom nem sietik el a belépőt, olyan keményen és lazán, amíg egy jó fülest nem kapnak. Nem kell tudniuk róla, hogy ezt gondolom, de magamban nevetek, a dolgon. Megnézném a képüket egy kiadós nyakas után, nem akarok ilyen lenni, csak idegesít a hozzáállás. Elindultam a nő felé, azért távolságot megtartva, nem kell senkinek tévhitben ringatnia magát, ugyanis nem, nem jön be.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyVas. Május 12, 2013 2:48 pm

Mr Mustang,...

Talán most végre kezdi felfogni a kutyus, hogy nem akarom leborotválni az irháját, sőt semmilyen módon nem szándékozom az ártalmára lenni. A bundásoktól általában a szaguk és a modoruk miatt is távol szeretem tartani magam, és ezúttal is így van ez. Az italomat nem hörpintem fel, elhatározom, hogy magammal viszem kis kinti sétám során, nem akarok most balhéba keveredni, jó lesz az erőmet máskorra eltárolni, még szükség lehet rá. Mindig szükség lehet.
- Milyen jó is annak, aki elhidegül a társadalomtól- vonom finom mosolyra ajkaim, és ő meg majd úgy érti, ahogy akarja, hogy ez a mondat kinek is szólt és mire. Minden esetre a vérfarkasokat nem bírom a közelemben, még mindig irritál a jelenlétük, és mivel egyre közelebb kerülnek, nagyon hamar kipécézhetnek minket, hogy magunk is természetfeletti erővel bírunk. Én nem tudom, kedveli őket bárki is? A bandákon, falkákon kívül még ők sem egymást, a legbrutálisabb, és talán a leghülyébb nép, akikkel találkoztam az életben valaha is.
- Nem hívtam volna, ha úgy van- váltok vissza a magázódásra, és kifújom tüdőmből a levegőt. Felszegett fejjel, de tekintetemet a vérfarkas klubbról gondosan elfordítva lépdelek kifelé, és az ajtó előtt egy kevéssel megállok, kíváncsi vagyok, vajon beér-e, elém lép-e, kinyitja-e az ajtót nekem.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyVas. Május 12, 2013 3:29 pm


Nézek, hogy ezt kinek mondta. Úgy veszem, hogy magának, mert nekem elég nehezen mondhatta, mondjuk nem ismer, nem baj nem kötök bele nincs kedvem. Számban a bagó még mindig, látom nem néz a farkasok felé, talán szándékosan, én sem teszek hasonlóan, addig sem akarok pofont osztani. Megyek felé, kicsit lemaradva, megáll az ajtóban, én mellé lépek, és kinyitom, közben válaszolok neki.

-Nem jöttem volna, ha úgy van.

Cigivel a képemben vigyorogva nézem az arcát, mert ugye az ajtó kinyitásához mellé kellett mennem, elég rendesen. Várom, hogy kimenjen, aztán be is csukom az ajtót magunk mögött.

-Na de ha már ilyen szépen egymásra találtunk, elmesélhetnéd, hogy ki vagy te.

Közöltem ezt vele normális, inkább vidámabb hangnembe. Kíváncsi vagyok, hogy ezt most minek veszi, igazából csak érdeklődöm, ha már kihívott nem állhatunk némán egymás mellett. Közben a cigit meg is gyújtottam, ne díszelegjen már a képemben, ha nem parázslik a vége. Beleszívtam egy kellemeset, közben arrébb, úgy álltam, hogy ne rá fújjam a füstöt.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyVas. Május 12, 2013 6:08 pm

Mr Mustang,...

Látom, hogy most már ő is megválogatja, mire reagál és hogyan, és mindez arra enged következtetni, hogy inkább kihagyjuk ma az egymással való balhézást, mert nincs kedve egyikünknek sem emiatt valami még húzósabba belekeveredni. Nem mondom, oda meg vissza vagyok a botrányért, de jobban kedvelem az olyan helyzeteket, amikor a döntési jogom nagyon magasan másoké felett áll. És ha megtámadna egy kupac vérfarkas, lehet, hogy inkább hagyni akarnám őket a fenébe. Mondjuk az ivó falához szögezném őket egy-egy villanyoszloppal vagy utcai lámpával, míg fogom magam, és
szépen elmegyek haza. De ez most inkább mégse legyen opció.
Sötét tekintetet villantok a becsukódó ajtó résén át kívülről a belső tér felé. Lehet, hogy én ide ma már nem is fogok visszamenni, ha ezek a barmok sokáig maradnak. Semmire sem tartom őket igazság szerint. Balommal halkan kopogok a betonon, és figyelem, ahogy a farkaska rágyújt. Szemeim résnyire szűkülnek a mozdulat láttán.
- Rendben, de előtte megkínálhatnál- vetem fel mintegy lehetőségként, pedig pontosan tudom, hogy már megtette volna, ha annyira adni akar. Nem baj. Ha le tudom húzni, annyival is kevésbé fog kihatni rám a csalódottság miatt a testemben lévő ideg. Nem vagyok bosszús, de nem vagyok kifejezetten oda az ilyen jellegű meglepetésekért.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyVas. Május 12, 2013 6:29 pm


Kint vagyunk, az ajtó csukva. Elvagyunk, száraz a levegő, nincs benne semmi különleges számomra. Mikor az elsőt beleszívtam a cigibe, kaptam a kérelmet egy szál iránt. Ennyivel legyen kevesebbem, adok én szívesen. Nyúlok a zsebembe, kinyitom a dobozt, és oda nyújtom, hogy húzza ki, belőle, mert nem akarom összefogdosni neki előtte, nem szokásom. Inkább most az örömöm a nagyobb, hogy megfogtuk egymás értelmes oldalát, ehhez lehet, hogy a vérebek kellettek, de így lett. Megvárom még kihúzza a szálat, és elteszem a dobozt, nem várom meg, a továbbiakat, szedem elő a gyújtót, ha kell elveszi, ha nem, akkor nem. Nyújtom felé, közben iszom a sört.

-Ha már így benne vagyunk, akkor én is mondok neked dolgokat.

Mondtam a magamét, miután elvettem a számtól mindent, ami ott volt, ami felesleges az éppen mindig magam mellé tettem, a falon találtam rá helyet, ahol vízszintes, és sok minden elfér.

-Gondolom látszik, hogy én egy általában kóborló, farkasból lévő hülye gyerek vagyok. Ezt nem is kell részleteznem, a nevemet tudod, ha még az eszedbe van. Egyébként olyan nyomott most az estém, hogy nincs kedvem semmihez, ezt is láthatod. Ha valami még érdekel arra is készségesen válaszolok.

Mondtam pár dolgot, nem jut most eszembe semmi, mert most érzem, hogy lenyomta a hangulatom a sör, ennyitől még csak álmosodom. Ennyi erővel mondjuk a várható időjárást is elmondhattam volna, de mindegy.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyVas. Május 12, 2013 8:12 pm

Mr Mustang,...

Ha már így benne vagyunk...? Nem mintha rendkívül kíváncsi természet volnék, de meghallgatom, már csak azért is, mert legalább sikerülhet kiderítenem, miért ilyen iszonyúan mogorva. Táplálkozhatnék rossz érzéseiből, és még ki is élvezhetném a helyzetet, de nem lehet, mert hiszen ez a farkas nem sötét szemléletű, egyszerűen csak olyan közömbös és üres. Vagy csak előlem rejti gondosan el, hogy milyen érzések táplálják épp a lelkét.
Végighallgatom mondandóját magáról, és úgy döntök, egyelőre nem kérdezek bele. Helyette próbálom magamról azt a néhány dolgot, amit érdemes megjegyeznem, az övéhez hasonló szavakba önteni. Szám sarkában apró félmosoly mutatja, mindez nem az én eredeti és sajátos stílusomhoz tartozik, de egy olyan élet-színésznek, mint én vagyok, nem is lehet minduntalan saját magának lennie. Még megunnám.
- Gondolom látszik, hogy a lelkem kopár és az elmém sötét. Sötét mágus vagyok, és a bujaság bűne szőtte át még születésem időpontjában a korhadt lelkemet. Tudom a neved, de az érdekel a legkevésbé, mivel életérzésekből táplálkozom, és abból is nyerek információt. Hogy kóborló vagy, azt ugyan nem, de hogy szkeptikus és szociálisan válogatós vagy, azt már tudom.
Odapillantok rá, majd hozzá kell mondanom még valamit.
- És nagyon jól is teszed. Ha túl közel kerülsz valakihez, a kése a hátadba kerül. Az élet épp olyan kegyetlen, amilyennek az emberek látják, ezért halnak olyan korán bele.
Figyelem az arcát, és közben megmosolygom saját elhangzott szavaim. Igen, azt hiszem, ebben minden, amit rólam tudni kell, benne volt. Mégis - kíváncsi vagyok rá, hogyan reagálja le. Közben odanyúlok a felém nyújtott dobozhoz, magamévá teszek belőle egyetlen szálat, és csak biccentek felé amolyan megköszönésformán. Ahogy mindig szoktam, a tüzet most is kebleim közt tartom a melltartó mélyén, s most egy óvatos csippentő mozdulattal húzom onnan elő, hogy az édes füstöt végre magamévá tehessem.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyHétf. Május 13, 2013 1:22 pm


-Élvezetes lehetett.

Mondom ezt főleg arra, hogy vele született betegsége van, nem lennék a helyében. Jobb nekem ez így, ahogy vagyok, hozzászoktam már saját, jól bejáratott életformámhoz. Látom azért, hogy valamennyire hasonlítunk, mert ami engem nem érdekel, azzal én sem foglalkozom. De, hogy pont valakinek a neve ne érdekeljen, fel nem fogom ésszel. Teljesen az ő dolga, csak véltem felfedezni egy kicsi hasonlóságot, mivel én jól elvagyok akivel csak tehetem. Mindig tanulok valami újat, és tudom, hogy ettől mi még barátok nem leszünk, lehet még helyzet, mikor majd lesz egy kis erődemonstráció. Mondjuk én már megkaptam ezt tőle, mondhatom, élveztem. Érezhetem magam előnybe, de jogtalanul. Nem hiszem, hogy csak ennyi telik a varázslataiból. Teljesen felesleges ezzel fogyasztanom az agyam kapacitását, miközben hallgathatom, hátha mond még érdekeset, még mindig kíváncsi vagyok.

-Azért szeretek pár megbízható egyént a közelembe tudni, ki kell ismerni, hogy ki a barát.

Mondtam ezt válaszul a mondanivalójára, mert hiába vagyok én magányos, azért kell pár megbízható egyéniség az életembe. Sose lehet tudni, hogy mikor lesz szükségem pár jó cimborára. Eltettem közben a dohányzáshoz tartozó eszközeimet, nem kell nekem most egy darabig, még ezt sem végeztem ki. A sörömet megfogtam, igaz, hogy majd a friss levegő után iszom újra, nekem nem fér össze a kettő egyszerre.

-Még barátaid sincsenek?

Tettem fel érdeklődő kérdésemet, nem fogom fel, hogy mit kezd így magával, ha éppen máshoz nincs kedve.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyHétf. Május 13, 2013 1:28 pm

Mr Mustang,...

Látom, hogy érti. Vagy csak félig? Nem mosolygom meg kijelentését, igenis élvezetes volt, éspedig minden irónia nélkül. Warlock létemre pontosan azt élvezem, amit mások nem tudnának soha, és ez egyben azt is jelenti, hogy nincs gondom a rossz, avagy a mások által rossznak bélyegzett dolgokkal sem. Sőt, szegény rossz dolgok! Majd én kezelésbe veszem őket.
- Voltak barátaim- mondom, és most viszont mindenképpen megengedem magamnak azt az undok, sötét félmosolyt. Jól tudom, nem leszek neki szimpatikus, de eddig sem voltam az, és sosem tartottam fontosnak az ilyesmit. Elég egyéni értékek alapján létezem, és így is fog ez maradni, hacsak nem tör ki rajtam valami istentől elkapott ócska betegség, és megjavulok. Nem, soha.
- Sajnos megöltem őket- mondom színpadias drámaisággal, majd beleszívok mélyen a cigarettámba, és leeresztem a szám elől megint. Nem hiszem, hogy teljesen komolyan veszi, amit mondok neki, de inkább nem is. Nem jönne ki jól a dolog, még a végén inkább a vérfarkasokat választaná a nagyszerű és csodálatos társaságom helyett. Megérteném.
Látom rajta, hogy mennyire mások vagyunk, de nem is csodálkozom, elvégre farkas, a fajtája kifejezetten bandázós falkabéli típus.
- Hol hagytad a falkád?- kérdezem is, mert hadd tegyek úgy, mintha érdekelne akármi is magamon és a kis dolgaimon kívül.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyPént. Május 17, 2013 12:03 pm


Eldobtam a már elszívott cigarettát, jó messze vitte el az általam kapott lendülete, repülés közben már ki is aludt. A számhoz vettem a sört, és ittam belőle egy jóízűt. Közben hallgatom a mondandót, mit ne mondjak, elvolt a barátaival. Azt hiszem nem szeretném, hogy a barátom legyen, nem akarok idő előtt elhasalni, főleg nem általa.

-Látom sajnálod.

Vigyorgok felé, meg nem fogom érte ölni, nem vagyok én rendőrség. Lehet, hogy kapóra jöhetett volna még neki életében pár jó cimbora, mindegy ő tudja. Itt látszik, hogy mennyire is különbözünk, bár ezt már az elején is kikövetkeztettem. Sosem tennék ilyet senkivel, akit barátomnak hívok, és tudom, hogy ő sem tenné meg ezt velem. Ez már a személyes gondolatmenetem, nem kanyarodok el a valóságtól, figyelem, hogy mi jön még, amire válaszolnom kell.

-Nincs falkám, mondtam, hogy magányos életet élek általában.

Ezzel ittam is a sörömből, és gondolkozok, hogy ezek után kell e kérdeznem, vagy várjam, míg ő kérdez.

-Gondolom, én ezt meg se kérdezzem.

Vigyorgok ismét, ha már a falkánál tartunk akkor feltételezem, hogy neki nem sok lehet, ha minden barátját megölte. A véleményem meg van róla, de nem akarom vele megosztani, ha már ilyen jól megvagyunk.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Nicarien de Croses
Sötét mágus
Sötét mágus
Nicarien de Croses
Faj: :
Warlock
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
161
Valódi kor: :
106
Kapcsolatok: :
ismerem...
Roy Mustangot
Garyl Nazaneket ("barát")
Nicolaios d'Arvadát ("Ez az alak egy szörnyeteg. Láncra vonva tart, és még csak nem is parázsló vérem vagy mocsokban fürdő lelkem, de nem is törékeny nyakam köré tekerte szögecses pórázát, hanem egyenesen halódó, bár a maga sötét csendjében még el-elműködő szívemet célozta meg.")
Rionei lakhely: :
de Croses kastély, városperem

Honnan jött: :
Spanyolországból, Moire de Lans-on át

Foglalkozás: :
gazdag úrinő, gyilkos, életművész, kéjenc

Hozzászólások száma: :
94

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club EmptyHétf. Május 20, 2013 10:22 pm

Mr Mustang,...

Sajnálom? Kérdése meglep. Igen, iszonyúan. Hogy is ne. Nyilván azért végeztem mindenkivel, akim volt, mert nem tudtam kitalálni jobbat. Vagy mert annyira szerettem őket.
- Nézd, egy warlock életvitele eléggé különbözik a tiédtől, kis bozontos- mondom kissé melankolikus hangon, nem igazán fűlik már a fogam ehhez a beszélgetéshez. Az este kezd ellaposodni, és nekem lassan ideje áldozatot keresnem, akinek a félelmeiből táplálkozhatok.
- Falka? Nekem?- keserűen nevetek fel. - A negatív dolgokból élek. Nekem az ad erőt. Szóval lehet, hogy itt is hagylak mára, és keresek valami rosszabbat, bocs a szóért. Bár igazán és rendkívül izgalmas volt a beszélgetés.
Kacsintok egyet, és harisnyatartóm után nyúlva előhúzok egy névjegykártyát. A nevem és a telefonszámom áll rajta, bár nehéz engem telefonon elérni, de valamelyik ügynököm per szolgám majd csak felveszi. Roy nadrágjának pereme alá tolom a kis kártyát, intek neki, és egyszerűen távozom, mint aki köddé válik. Köszönés? Felesleg.
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss de Croses - Mr Mustang: Night club   Miss de Croses - Mr Mustang: Night club Empty

Vissza az elejére Go down
 

Miss de Croses - Mr Mustang: Night club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nicarien de Croses
» Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam
» Roy Mustang
» Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál
» Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Belváros :: Night club-