KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Armina10

Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Hirdet10

Megosztás
 

 Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Wiliam Middleton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Wiliam Middleton
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
39
Kapcsolatok: :
Eva B. Demn - régi ismerős
Rionei lakhely: :
sokfelé

Foglalkozás: :
vadászat

Hozzászólások száma: :
7

Regisztráció: :
2012. Jul. 14.

Megjegyzések: :
Vérvadász vagyok, de a vérivást megtagadom magamtól, hisz ha arra folyamodnék, semmivel sem lennék több, mint ők maguk. Számomra amelyik vadász így tesz, már nem vadász, hanem az ellenségem, mert csak egy lépés választja el, hogy ember vérét is megkívánja. Semelyik szörny se a szövetségesem. Minden szörny ártalmas az emberre, így pedig ne várjon tőlem kegyelmet.


Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty
TémanyitásTárgy: Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam   Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam EmptyKedd Júl. 02, 2013 5:41 pm

Türelmetlenül kopogtam Eva ajtaján. Már a kapucsengőnek megmondtam, hogy siessen, de csak morgolódást hallok bentről.
Lassan nyílik is az ajtó. Ránézésre készen áll, csak a haját nem tűzte el a szeméből. Rámutatnék, de a tekintete azt súgja, nem érdemes még elkezdenem. Beinvitál a csöppet rumlis lakásba.
- Pont olyan, mint Moire de Lans-ban - jegyzem meg. Majd követem a hálóba. Ott fekszik már a hátizsákja becsomagolva. Jó kislány. Tudja, már, hogy a helyszínen fegyverkezünk csak fel rendesen.
Laposnak ítélem a csomagot, bár ez részben az én hibám. Egy balul elsült edzés közben elvesztettük pár fegyverét. Ezért is dobtam az ágyára egy lefűrészelt csövű puskát.
- Ajándék - mondtam, mire úgy zsongta körül, mint egy kisgyerek a tűzoltóautóját. Így elnézve egy kiskutyára emlékeztetett, aki a csontját szorongatja.
- Indulhatunk? - kérdeztem. Még van egy emberünk, akire várni kell, bár férfi létére, remélem nem olyan lassú, mint Elive. Mai, a németjuhásza, közben megállás nélkül keringett a lábam körül. Gyorsan megvakartam a fejét, hogy végre abbahagyja. Ha kicsit fegyelmezettebb és kevésbé jámbor lenne, őt is vihetnénk magunkkal, de tulajdonképpen ez az állat, nemhogy házőrző, de jóval inkább plüssöleb kategóriában él itt.
- Na, gyere - hívtam már az ajtóban állva. Gyorsan összekapkodta a dolgait, és elbúcsúzott a farkasbőrbe bújt birkától.
Elindultam a kocsim felé, de azt mondta csak két tömböt kell mennünk.


A hozzászólást Wiliam Middleton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 05, 2013 12:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam CIxuq
Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam HZCIX


Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam   Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam EmptyKedd Júl. 02, 2013 5:59 pm

Csodás kissé hűvös éjszaka volt. Tökéletes a kutya sétáltatásra, vagy a bulizásra a barátnőkkel. De ma minden ilyet ki kell hagynom, mert a mai éjjelem a vérről, a harcról és megúszhatatlan sérülések tömkelegéről fognak szólni, amit vagy más, vagy magamnak okoztam. Nagyot sóhajtok a kaputelefon csörgésre.
Wil jött át, és siettet. De, hogy őszinte legyen nem találtam meg még minden cuccom. Hosszú költözős vagyok. Már egy ideje itt vagyok, de még mindig vannak dobozaim itt ott.
Mai türelmetlenül lebzsel az utamban, és a labdájával rohangál.

- Tudom, szívem - mondom neki - de ma csak a gazdi megy sétálni.
Türelmetlen kopogás érkezik a bejárat felől. Morogva megyek ki, de még nem nyitok ajtót. A hálóból összekapkodott szennyest a fürdőbe viszem, majd visszaindulok az bejárathoz. Morcosan nyitom ki.
Wil se változott semmit. A megszokott kabátjában, és pólójában áll, a kopott nadrágjával együtt.
Én is a megszokott ruhámban voltam. Fekete topban és csőszárú gatyában. A kezemben szorongattam a kabátomat. Valamit mondani akart, de mégse tette. Kezdi megérteni az arcmimikámat. Végre! Azt hittem az életben nem fog neki sikerülni.

- Tudom - mondom a megjegyzésre - Szeretem ezt a színes, zavaros, és kesze-kusza stílust.
- Pont mint te - jön a válasz, de csak fújok rá egyet. Mai így se nagyon hagyja mozdulni. Remek élő lábbilincs. A hálóba megyek, hogy összerakjam a táskám.
Bejön és az ágyra dob egy gyönyörű fegyvert. Ajándékba kaptam, mert a múltkor elvesztettem az arzenálom felét, a hülye fegyver keresős játékában a katakombákban. Igazán megérdemeltem már.  Felkapom és magamhoz szorítom. Rosszallóan néz rám, majd kimegy. Összekapkodom a cuccaim, és utána futok. Felkapom a kulcsom, csókot intek a kutya felé, és bezárom a lakást.
Lent Wil a kocsi felé indul, de megállítom.

- Csak pár utcasarok - mondom és elindulok balra.
Meghívtam Dailen-t, mert úgy gondoltam a balul elsült eljegyzés után jó kis feszültség levezetés lenne ez. Meg nem akartam megint kettesben lenni Wilel. Hátha nem macerál annyit.
Megérkezünk a ház elé, és én felcsörgök Dy-nek.
Vissza az elejére Go down

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
43
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam   Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam EmptyKedd Júl. 02, 2013 6:02 pm

Wil és Eva részére


Igazából nem ismerem őket, egyszer találkoztunk, futólag. Talán ők sem tudják, miért is kerülünk össze és hogyan. Eva Tya barátnője volt, ezért kicsit tartok tőle, hogy vajon mi lesz, ha megtudja, hogy már semmi közöm a kolléganőhöz. A volt menyasszonyomhoz.
Meggyőzően felszerelkezve, a múltkori, régebbi vadászat sebeiből felgyógyulva (végre) megyek a megbeszélt találkahelyre, a régi házhoz. Nem adtam el, de már nem ott lakom. Van nálam két forgótáras pisztoly, az egyikhez ezüst golyók, még ha elméletileg én csak vámpírokra, illetve vérszívó lényekre vadászom is.
Nem észlelek kocsimorajt, de talán gyalogolnak. Végül is még nincs annyira éjszaka. Lesz némi időnk, mielőtt megérkezik... Nos, kedvenc barátom, a medvesajt.
Bent várok a házban. Két karó is van nálam, az egyiket fel-feldobom és megpörgetem a levegőben, majd elkapom újra. Szürke atléta van rajtam és sötétkék farmer, szemeim résnyire szűkülnek, ahogy megfigyelem az ablakon keresztül az érkező két vadászt. Ahogy becsenget a nő, kilépek az ajtón.
- Érdekes körülmények közt ismerkedünk meg újra- mondom nekik, ahogy közelebb kerülünk egymáshoz. Mivel a bemutatkozás már megtörtént, a nőnek nem nyújtok kezet, csak a férfinak, üdvözlésképp. - Bízom benne, hogy tudjátok, mire vállalkoztatok, de ha mégsem, akkor elmondanék pár részletet. Ugyanis elég sötét korokat élünk, és Nazanek, nos, túl sok mindent élt már túl, mióta valaki volt olyan ostoba, és vámpírrá tette.
Hörgés tör fel torkomból. Talán azt sem ártana megmondanom nekik, hogy azt készülünk kinyírni, akiért Tya engem elhagyott.

Vissza az elejére Go down

About...
Wiliam Middleton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Wiliam Middleton
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
39
Kapcsolatok: :
Eva B. Demn - régi ismerős
Rionei lakhely: :
sokfelé

Foglalkozás: :
vadászat

Hozzászólások száma: :
7

Regisztráció: :
2012. Jul. 14.

Megjegyzések: :
Vérvadász vagyok, de a vérivást megtagadom magamtól, hisz ha arra folyamodnék, semmivel sem lennék több, mint ők maguk. Számomra amelyik vadász így tesz, már nem vadász, hanem az ellenségem, mert csak egy lépés választja el, hogy ember vérét is megkívánja. Semelyik szörny se a szövetségesem. Minden szörny ártalmas az emberre, így pedig ne várjon tőlem kegyelmet.


Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam   Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam EmptyKedd Júl. 02, 2013 6:36 pm

Szimpatikus férfi nyit ajtót. Kezetfogunk, de Elivevel se túl barátságos, ami meglep. Azt hittem jóban vannak. Legalább is jobban.
Az említett vámpírral még nem találkoztam, de Eva kicsit megrettent.
- Nem tudom, hogy ma belefutunk-e egyáltalán - mondom őszintén neki.
Remélem, ettől még nem fog megcsappani a harci lelkesedése.
- Nos, - intézem a szavaim mindkettőjükhöz - A kiürült gyárcsarnoknál lehet tanyázik egy kisebb vámpír csoport, mert páran vissza-visszatérnek oda. Mivel nem egyedül vannak, így gondoltam nem egyedül megyek. Meg hát, miért csak én szórakozzak egy jót, nem de?
Türelmesen várom a reakciókat. Remélem, ez kellően kiengesztelő les Dailen számára is.
- Bővebben a helyszínen szeretnék, illetve a kocsiban kifejteni, szóval, ha megfelel, akkor visszaindulhatunk. Ja, és még valami, Dailen, általában a helyszínen szoktunk felfegyverkezni, szóval, hozd kérlek a cuccod!
Biztató mosolyt küldök felé, és megrántom Elive karját, indulásra készen.[/color][/color]
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam CIxuq
Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam HZCIX


Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam   Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam EmptyKedd Júl. 02, 2013 6:49 pm

Hűvösen köszönt. A nyakába ugrottam volna, és megölelgettem volna, mivel tudtam a dologról, de furcsán hideg volt, meg elkeseredett. Kell ez neki. Éreztem.
Kicsit mondjuk bántott a köszöntés, mert még is csak a vendég szeretetüket élveztem másfél hétig, míg vissza nem kellett mennem Franciaországba az irataimat elintézni, átköltözni, és a kutyámat áthozni.
Barátságosan intettem neki.

- Az már igaz - helyeseltem. Majd görcsbe rándult a gyomrom a név hallatán. Tudtam ki ő. Tyával váltottunk pár szót telefonon és e-mail-en is, bár mióta itt vagyok személyesen még nem tudtunk összefutni.
Szédülni kezdett velem a világ. Nem tudtam mit szóljak. Nem akarom elveszteni Tyát, de mégse ölhetem meg a... pasiját. Bármennyire is rühellem azt az állatot, nem tudnám ezt tenni a barátnőmmel szemben. Döntöttem. Önvédelemből lehet ölök. A társaimat megvédem, de nem én akarom neki a végső döfést adni. Lehet kétszínű, de kényszerben vagyok, és ezt vélem a helyesnek.

- Nekem is volt szerencsém hozzá. Örülhetek, hogy még élek - mondtam komoran.
Kicsit megkönnyebbülök Wil mondandójától. Lehet, nem is találkozunk.

- Már, akinek ez szórakozás - mormogom az orrom elé. Tudom ebben a kérdésben alul maradok.
Wil noszogat, majd a kocsi felé indul. Bevárom Dy-t, és halkan beszélgetni kezdek vele.

- Beszéltem Tyával. Tudok a dologról.
- Nézd, Tya az egyik legjobb barátnőm, de én se helyeslem a döntését. Melletted állok, és Garyl se a szívem csücske, de ha találkozunk vele, hadd ne az én dolgom legyen, kérlek. Szörnyű helyzetbe kerültem most én is miatta.
Vissza az elejére Go down

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
43
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam   Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam EmptyVas. Júl. 07, 2013 11:45 am

Wil és Eva részére


Nem mintha nem figyelnék oda arra, amit mondanak, vagy ne akarnám meghallani és tudatosítani magamban minden egyes szavukat, de csak azon a ponton érzek késztetést a válaszolásra, mikor Wil a fegyverekről beszél.
- Itt van nálam minden- mondom kissé szemráncolva. Tya mellett kicsit fiatalabbnak éreztem magam, mint vagyok, de nem akarnám tagadni, hogy a harmincharmadik évemben járok. Azért még elég sok mindent túl sikerült élni az elmúlt időkben.
- Neki hála lettem vadász is- fűzöm bele a plusz információt. Nem beszélek többet a dologról, ha Wil nem akar, habár azt esetleg nem ártana sejteniük, hogy Nazanek sebezhetetlenné tette azóta magát, és előfordulhat, hogy annak a sötét valaminek a hatása még mindig tart, és ő veszélyesebb, mint valaha. Nos, ezért vagyunk hárman, vagy mi a szösz.
Abban Evával egyet kell értenem, hogy nehéz ügy lenne neki érzelmileg, hogy kivégezze Tya újdonsült szerelmét. Hát, nekem nem lenne az. Illetve függetlenül ettől valószínűleg meg tudnám tenni, ha nem kell közben a nő szemébe néznem, látnom, ahogy ugyanúgy összetörik, ahogy én is összetörtem, mikor elvesztettem őt. Az már elmúlt. Tya elmúlt. A feladatra kell, hogy koncentráljak, az a fontosabb.
- Gondolom, hogy szörnyű. Nézd, engem ez már nem hat meg.
Persze, hogy nem mondok igazat, de erre remélhetőleg nem kell most kitérjünk.
- Majd megoldjuk valahogy a dolgot okosan- mondom, mert olyan még nem volt, hogy sehogy se lett volna. Követem Wilt és Evát, ha indulnak, mert a kocsiba érve még lesz nekik mondanivalóm.

Vissza az elejére Go down

About...
Wiliam Middleton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Wiliam Middleton
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
39
Kapcsolatok: :
Eva B. Demn - régi ismerős
Rionei lakhely: :
sokfelé

Foglalkozás: :
vadászat

Hozzászólások száma: :
7

Regisztráció: :
2012. Jul. 14.

Megjegyzések: :
Vérvadász vagyok, de a vérivást megtagadom magamtól, hisz ha arra folyamodnék, semmivel sem lennék több, mint ők maguk. Számomra amelyik vadász így tesz, már nem vadász, hanem az ellenségem, mert csak egy lépés választja el, hogy ember vérét is megkívánja. Semelyik szörny se a szövetségesem. Minden szörny ártalmas az emberre, így pedig ne várjon tőlem kegyelmet.


Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam   Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam EmptyHétf. Júl. 08, 2013 6:18 pm

Hallom, ahogy mögöttem pusmognak, de nem figyelek rá. Azon töprengek vajon, hogyan kéne mozognunk, de persze erről több információt majd csak a kocsiban tudok meg. Az út félórás, helyben is még tudunk egyeztetni, és persze negyed órányira fogunk leparkolni a vámpírháztól.
Mikor meglátom a kocsimat előhalászom a kulcsomat és távolról kinyitom. Egy ébenfekete Chevy Suburbanom van. Elismerem, szeretem a jó kocsikat, de nem afféle megszállott módján. Mint mindennél a kihasználhatóságát nézem, nem, hogy mennyire "állat" vagy "király".
Az ember azt gondolná egy vadász ócska, platós tragaccsal járkál, mint a "rendes" vadászok, de végül is melyik baromarcú pöfög végig az erdőn, miközben a kocsija hörög, köhög, és óbégat az éj mély csöndjében. Egy dolog, hogy ezeknek a bestiáknak élesebb hallásuk van, de tálcán kínálni magad! Viszont ez a szépség a lehető leghalkabban suhan át a tájon, és egy ismerőssel elintéztettem, hogy olyan szemkápáztatóan se csillogjon, mint vettem, mert így nem lehetett volna az erdőben elrejteni.
Kinyitom nekik a csomagtartót, ahol már az én táskám is hever, hogy bepakoljanak.
- Na, pattanjunk! - mondom miután bepakoltak, és lecsapom az ajtót, majd előresétálok, és beülök a kocsiba. Feloldom a sebességváltó zárát, majd elfordítom a kulcsot, és beindul a halk motor. Bekötöm az övem, leellenőrzöm, hogy a többiek is így tettek, majd gázt adok.
- Dailen, neked milyen csecsebecséid vannak? - kérdezek rá a fegyvereire vigyorogva.
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam CIxuq
Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam HZCIX


Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam   Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam EmptyHétf. Júl. 08, 2013 7:14 pm

Még mindig kényelmetlenül érzem magam, de kicsit megkönnyebbülök, hogy rábízhatom. Végül is, az ő bosszúja, nem? Ha Wilnek meg igaza van, akkor meg lesz még más elintézendő fattyú.
- Köszönöm - mondom neki hálásan.
Rühellem Garylt, pedig csak egyszer találkoztunk. Hálás is lehetnék, mert nem ölt meg. Viszont rühelltem azt, amit velem tett, hogy így megalázott. De talán, amit az egészben a legjobban rühelltem, az az volt, hogy milyen gyenge voltam, és nem tudtam ellene semmit tenni. Bosszantott a saját hibám és a beismerés helyett inkább áthárítottam rá. Persze, emellett még piszok kis dögnek tartom, akinek vágnának már karót a szívébe.

- És hidd el, közel vagyok én is ahhoz a gyűlölethez, amit te érzel. Engem is megalázott, persze nem olyan módon. De mindenek előtt meg akarom ezt Tyával is beszélni. És itt rekesszük is be ezt a témát - zárom le - ma vadászunk, és élvezni fogjuk, és én nagyon remélem, hogy nem szegem nyakam - mosolygok rá.
- Tudod, kéz és lábtörést! - kacsintok rá, és már hallom is, hogy Wil kinyitja a csodás kocsiját. Szerettem mert kényelmes volt, viszont a legkevésbé sem volt a szívem csücske, ahova vinni szokott.
Rutinosan behajítom a táskám, és automatikusan beülök az anyósülésre. Mikor Dailen is elfoglalja a helyét, hátra fordulok:

- Ugye nem baj? - kérdem tőle, mert én is ülhetnék hátul - Elférsz?
Miután elindulunk a két férfi eszmecserét folytat az arzenálról, én pedig a kint suhanó tájat figyelem.
Vissza az elejére Go down

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
43
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam   Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam EmptyVas. Szept. 29, 2013 8:22 am

Wil és Eva részére


Azt veszem ki a dologból, hogy Eva minél kevesebbet szeretne Tyával kapcsolatos témákat, úgy bármit felemlegetni, és úgy döntök, ebben igaza van. Nekem sem tesz jót ennyit gondolni rá, de így megy ez. A vadászat eltereli a figyelmem valamennyire, de ha megsérülök, mindig pontosan ott lebeg előttem, hogy mit szólna vajon. Mert persze megsérülök, általában. Még nem tudok úgy koncentrálni, ahogy akarok, és az a nagy büdös igazság, hogy talán sosem voltam és leszek olyan jó vadász, mint amilyen ő. De elszánt vagyok.
A büdös életben nem voltam még ennyire elszánt, hogy kinyírjam az összes rohadt vérszívót, ahány csak van ezen a világon! És ehhez Wil tökéletes partner lesz, azt hiszem.
- Jól van, beszélj vele- hangomban száraz megvetés, no, nem Tya iránt. Csak én már rájöttem, hogy a világ összes hangja értelmetlen, ha valaminek a hátterében Nazanek áll. Akivel persze REMÉLHETŐLEG nem találkozunk ma este. Haha.
- Nekem nyolc.
Persze dühönghetnék, elég gáz végül is, de nem érdekel. Alig maradt már valami a régi kedves, megértő, türelmes Dailenből, és most már az a tipikus megkeseredett alak lettem, akikből hosszú távon esetleg jó vadászok válnak.
És ehhez a fegyverek témája pont rímel, valamelyest el is veszi a keserű élt a hangomból, elvégre legalább a bosszúm eszközeit ne utáljam már.
Vissza az elejére Go down

About...
Eva Belive Demn
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Eva Belive Demn
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
50
Valódi kor: :
33
Kapcsolatok: :
Tya Petite - legjobb barátnő
Wil Middleton - munkatárs, önjelölt, de el nem ismert, mester
Eroin Arnem - farkaspajti
(continue...)
Rionei lakhely: :
Via Pietro Bembo 12-16. III.em.13.

Foglalkozás: :
szinésznő, L'Orange Koktélbárban kiszolgáló

Hozzászólások száma: :
26

Regisztráció: :
2012. Jul. 13.

Megjegyzések: :
Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam CIxuq
Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam HZCIX


Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam   Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam EmptyPént. Okt. 11, 2013 9:16 pm

- Rájöttem valamire – vágok hirtelen a témába. Wil lapos pillantást küld felém, de tudom, hogy érdekelni fogja a téma.
- Ha összefutnánk a közutálatnak örvendő piócánkkal, akkor, tudom Dailen te megölöd, de mi, talán Wil kivétel, de előnnyel indulhatunk a vele szembeni küzdelemben.
Megfordulok az anyósülésen, és pimaszul Dy szemébe nézek.
- Lehet én értekelem túl magam, de gondolod, hogy Tya bármikor is megbocsátana neki, ha nekünk komolyabb bajunk esne? - kérdezem tőle, mert jelenleg szent meggyőződésem, hogy nem szép világ várna rá, ha Tya barátait bántaná.
Wil eltöprengett mellettem. Ezt onnan tudom, hogy beharapta a szája sarkát. Úristen milyen régóta ismerem ezt az alakot, hogy ilyen kis akaratlan szokásait egy szempillantás alatt felismerem és megfejtem. Őszintén szólva ijesztő dolog.
Nem tudom, hogy Serafinával mit beszéltek rólam, de úgy viselkedik mostanában, mintha feleskették volna rá, hogy a „vadászgyámom” legyen. Amiből köszönöm szépen, nem kérek. Én a túlélésért és egy jobb világért harcolok. Nem csak szimpla „ami rám veszélyes, az kiírtandó” alap emberi tulajdonságból
Türelmesen várom Dailen és Wil válaszát is erre. Az utóbbi volt a gyorsabb.
Vissza az elejére Go down

About...
Wiliam Middleton
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Wiliam Middleton
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
11
Valódi kor: :
39
Kapcsolatok: :
Eva B. Demn - régi ismerős
Rionei lakhely: :
sokfelé

Foglalkozás: :
vadászat

Hozzászólások száma: :
7

Regisztráció: :
2012. Jul. 14.

Megjegyzések: :
Vérvadász vagyok, de a vérivást megtagadom magamtól, hisz ha arra folyamodnék, semmivel sem lennék több, mint ők maguk. Számomra amelyik vadász így tesz, már nem vadász, hanem az ellenségem, mert csak egy lépés választja el, hogy ember vérét is megkívánja. Semelyik szörny se a szövetségesem. Minden szörny ártalmas az emberre, így pedig ne várjon tőlem kegyelmet.


Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam   Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam EmptyPént. Okt. 11, 2013 9:17 pm

Igazán élveztem a beszélgetést Dailennel. Remek vadász lehet, ugyanis, aki így tud beszélni a fegyverekről, az bizony használni is tudja őket. Tapasztalat. Épp a kedvenceimet soroltam, amikor a törpe megszólalt az anyósülésen. Elive azon ritka pillanatok egyikét mutatta meg nekünk, amikor értelmes mondani való hagyta el a száját. Az ötlet jó. Legalábbis felhasználható.
Ha igaz, amit mond, háromból egy már minimum előnyt élvez. Nem sokat tudok a női érzelmekről, de lehet, hogy Dy sérülése ugyan úgy bántaná Tyát, mintha a barátnőjét verték volna péppé.
Az út hirtelen elkanyarodott, és a pillanatnyi meglepettséget kihasználva máris válaszoltam a fel nem tett kérdésre.
- Ez használható szerintem is, csak okosan kell tudni felhasználni – mondtam – De ha már témánál vagyunk Dailen te mit tudsz erről a vámpírról. Elive hasznavehetetlen beszámolóját már meghallgattam.
Tudom, hogy most duzzgni fog mellettem és hangodan felháborodik, de tényleg az volt. Ködös emléket, amikből a düh sugárzott és több érzeremlől számolt be, mint eseményről, a technikát meg meg se figyelte. Csak pocsékba vész belé a tehettség. Tényleg ki kell kupálnom, mert megdöglik.
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam   Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Wiliam Middleton
» Dailen Nesgale
» Miss de Croses - Mr Mustang: Night club
» Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás
» Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Városperem :: Kiürült gyárcsarnok-