KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Armina10

Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Hirdet10

Megosztás
 

 Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptySzomb. Május 11, 2013 10:10 pm

Roy Mustang részére


A kocsi valóban megáll egy hevesebb féktáv után, de addig legalább van időm végighallgatni Royt, és mindent elraktározni a tudatom mélyére, amit mond. A kocsmáról, a kajáról meg az éhségről, ami igen, engem is kezd már lassan mardosni belül. Miközben a természetfelettire terelődik a téma, majd pedig arra, hogy honnan jönnek ide az emberek, elhatározom, hogy egy kis részét talán megosztom vele most az életemnek, hogy ne részegen, nyakba borulósan kerüljön rá sor, ha már valamiképp muszáj a dolgot megejteni.
- Én is elég sokfélével szembe kerültem már. Még Moire de Lansban kezdődött, Franciaországban, egy elég kis városban, ahol a nőt is megismertem, aki miatt itt vagyok, és aki aztán elhagyott, gondolom én, hogy valaki másért- foglalom gyorsan össze neki az elmúlt évek életútját. Több nem is kell, már szállunk kifelé a járműből, magamhoz is veszem a zsebemben lévő pénztárcát.
- Van elsősegély doboza?- kérdezem az eladót már messziről, pocakos fószer, sebaj, csak adjon valami kötszert, amivel körbevehetem a hátamon lévő sebet. Bár a ruhámnak már mindegy, azt mindjárt le is vetem, csak nem tudom, hogy úgy meg már hová fogunk tudni bemenni még.
- Éppen adhatok valamit, ha kifizeti.
- Ki én- vonok vállat, nekem már ugyan mindegy. Az ürge hátra mutogat, hogy menjek vele megnézni a doboz tartalmát, na meg gondolom, feketén még le is kell vele alkudni egy rohadt doboz sebtapasz árát, elég mocskos ez a mai világ. Addig fejemmel intek Roynak a bódé felé.
- Nézz már addig valami kaját, Haver- mondom neki, remélem, hogy nem veszi sértésnek, nem vagyok én egyébként ilyen gyorsan barátkozó típus, de szerintem bőven rászolgált a dologra a megmentésemmel, és ha még együtt is iszunk hamarosan, az az abszolút pertu.
Én meg követem a pasekot hátrafelé, és onnan látom meg a nyíló kis földutat a bódén túl, amivel párhuzamosan egy tábla valami ivót hirdet. Hétköznapi kis hely lehet, mert én ott bizony csak egy benzinkutat látok, de talán ahhoz tartozik. Minden esetre ott legalább talán figyelnének Roy kocsijára is, ha mi nagyon nem vagyunk a képben. Elhatározom, hogy majd megemlítem ezt a srácnak, ha visszajutok hozzá.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyVas. Május 12, 2013 1:43 pm


Ülök még a kocsin, nem árt, hogy nyújtózom, jól esik. Komám nagyon megindult, látom, hogy hajtja a sérülése. Én sem gyógyulok sajnos olyan gyorsan, mint kellene, de erre csak ritkán lett volna szükségem. Sokat fejlődtem azóta, így egyre kevésbé szükséges foglalkoznom a gyógyulással, mivel nem is sérülök meg.

-Ismerős a hely neve, mintha valamikor jártam volna már ott. Látom, téged nem feltétlen jó emlékek kötnek oda.

Próbálok megértően hangsúlyozni, nem is jó az, ha valakit ilyen csúnyán elintéznek. Az otthagyás azért nem túl szép dolog, ha lehet így fogalmazni. Az agyam sajna rövid, de minthogyha tényleg lettem volna azon a helyen egy párszor. Majd derülhet itt még fény több dologra is, még lehet, hogy vele is találkozhattam, csak ezt egyikünk sem tudja. Látom aktívan üzletelni is kezdett, szép ára van a jogosan járó segítségnek, ami egyébként lehetne nem megtérítendő is. Majd rájön a csávó a dolgokra, ha megtudja, hogy mennyi mindent is szeretnék én venni. Látom, hogy sokan nincsenek ezen a kis helyen, így kénytelen vagyok a tranzakciójuk végét kivárni.

-Oké, Haver.

Lazán válaszolok az anyagbeszerzési utasításra, oda is megyek a bódé elé. Látom van árlista, nagyon jó, azt szeretem. Végeztek is a dologgal, hamar megvolt, nem tudom, hogy mi ára is volt, ez a kettőjük dolga, nem az enyém.

-Szereted fullos kajákat, Haver?

Kérdeztem meg ismét ezzel a szép kifejezéssel az új ismerősömtől, hogy mennyire van oda a kiadós, és gazdag ízvilágú gyors ételekért. Igazából költői volt a kérdés nem várok választ, mivel már meg is jött az eladó, a komoly kérést már hozzá címezem.

-Jó napot! Kérnék négy darab extra hamburgert, amiben minden benne van, helyben fogyasztanánk, és további tizennégyet, amit elvitelre szeretnék kérni.

Egy időbe ez is el fog tartani mire mindezt megkapjuk, addig le is lehet ülni. Helyet is foglaltam az egyik széken, egy kör alakú, napernyővel felszerelt asztalhoz. Majd szól ha kész, rohadtul ráérek.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyVas. Május 12, 2013 1:54 pm

Roy Mustang részére


Lassabban követ, mint várom, talán ezek szerint mégsem olyan piszokul éhes. Igazság szerint egyelőre engem sem a gyomorforgató éhség hajt, hanem főleg inkább a sebem, aminek nem ártana némi kötszer. Mikor elsorolom neki, hogy mi minden volt velem meg mi nem, akkor meglepő módon azt mondja, ő is járt ott. Micsoda csoda! De nyilván nem egy volt az ismeretségi körünk, nem voltam ott nagy barátkozó, főleg a vámpírok kötöttek le, Tya... Meg Nazanek. Az a rohadék! Ökölbe szorul a kezem, ha csak visszagondolok a mocskos fejére.
Sötétülő tekintetemre az öreg fickó mégis úgy dönt, inkább ideadja a csomag gézt meg a tapaszt ingyen, nem tudom, vajon ennyire ijesztő vagyok? Kissé komoran térek vissza Royhoz, de amikor közli, hogy elég jónak tűnik a kaja (vagyis én ezt veszem ki a kérdéséből), az valamelyest felvidít.
- Befér bármi. Majd a sör lenyomja, a feles meg felemészti.
Ennél se szebben, se rondábban nem fogalmazok, bevárom a srácot, míg rendel, és igen, szerintem ilyenkor minden normákis ember meglepődik, ki eszik ennyit, de hát egy farkas és egy vadász, mindkettő kimerülten kissé a harctól (még ha nem is volt nagy harc, és a kimerültséget sem lehet túlzottnak nevezni) igenis éhesek lehetnek. És ahogy nézem, azok is vagyunk, Roy is, én is.
- Te aztán nem kicsiben játszol- vetek felé egy vigyort, és ha már leül, leülök én is. Annyi tapintat van bennem, hogy a sebesülésemet nem fogom itt helyben, az asztalnál bekötözni, inkább próbálok csak egy-két percig magamba mélyedni, és koncentrálni, hogy legalább némi nyugalommal a vérzés, ha még van, múljon el teljesen.
- Szerintem egy magamfajtának nehéz is hosszú távon az ilyen sörözős napoknál jobb emlékeket összeszednie- térek vissza kicsit az elejtett témához, nem sajnáltatni akarom én magamat, de mégis jónak látom a dolgot, hogy lássa, nem éppen leszek csak vidám társaság, de nem akarok nagyon lelki fröccsözni vele. Érdekelne, őneki farkasként mennyire lehet könnyű az élete.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyVas. Május 12, 2013 2:21 pm


Nagy ülésemben ide is jön a bajtársam, ezt a feladatot is együtt kell végrehajtanunk. Nem hiszem, hogy különös nehézségek elé állítottam ezzel magunkat, küzdeni azt nem fog kelleni. Az eladó láthatja, hogy nem egy földönfutó társaság akadt az ételeire, így remélem, meg ajánlom, hogy az elkészítésnél a legtöbbet hozza ki magából. Éhes vagyok, meg igényes, így válogatott minőségű étrendem van, megtehetem. Meg persze ne legyek gazdag, sóher hülye gyerek, így természetesen meghívom a velem utazó, és ivó cimborámat.

-Remélem rendesen be lesz hűtve a sör, nem szeretem, ha meleg.

Teszem hozzá az étel és az ital kapcsolatához a dolgot, és folytatom egy válasszal a kommunikációt.

-Ezt majd mond magadnak is, ha meg bírtad enni.

Vigyorgok vissza kollégámra, mivel láttam, hogy ezek az ételek méretben is elég nagyok, nem, hogy még több is lesz belőle. Nekem nem lesz egy küzdősport, de szerintem neki sem, éhes lehet ahogy látom. Én annyira nem vagyok beles, ettem reggel eleget, de amit most kapunk az le fog menni.

-Már látszik, hogy ez egy jó nap lesz, tetszik.

Mondom ezt a nap kezdete után, főleg az orvosi beavatkozás miatt. Jut eszembe, hogy azóta nem vettem magamhoz semmilyen innivalót, így az most jobban kell mint az étel.

-Legyen már még szíves, kettő-kettő liter, jó hideg innivalót a részünkre bocsájtani. Nekem szénsavas narancs kellene.

Közöltem is a szándékomat az eladónak, és várom, meg ő is gondolom, hogy Dalien-nek mi kell. Lemerem fogadni, hogy ő is meginna egy jó hideg akármit, amit kér.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyVas. Május 12, 2013 2:40 pm

Roy Mustang részére


Ekkora hamburgert régen láttam már. //egyszer elviszlek Pesten a Marika nénihez, ott vannak ilyenek, vazze, és finom nagyon// Társammal egyet kell abban értenem, hogy a meleg sörnek pont annyi értelme lenne, mintha szénsavval feltöltött ne is mondjam, mit inna az ember, így inkább bízzunk abban, hogy itt nem akarják elrontani a késő délutánunkat, és persze az esténket is vele.
Felröhögök kissé, amikor azt mondja, magamnak is mondhatom, amit neki. Hát igen, farkaséhes csak egy farkas lehet nyilván, de azért fáj, hogy nem nézi ki belőlem, hogy két hamburgert csak be tudok még termelni, ha a lehetőség úgy hozza. A tényt, hogy meghív rá, egyelőre nem háborgatom, fog még a kocsmában a későbbiekben az én számlámra inni ő is, és akkor minden klappol, ahogy mondani szokás.
- Hát igen, de azért nem félek, hogy nem bírok el vele- jegyzem meg a magam védelmében. Arra, hogy jó a nap, megint csak bólintok, nekem a hátamon lévő seb nélkül biztos is, hogy jobban tetszene, de egye fene, legyen így is jó, ne legyünk telhetetlenek.
- Nekem tonic jöhet- mondom. A keserűség a pohárban a legkevésbé szörnyű, főleg meg hűtve. Ezen vigyorgohatnék egyet, de nem teszem végül, csak várom, hogy megköszönje a fickó a rendelést, és tovább is álljon, és akkor újra Roy felé fordulok.
- Na és akkor ebben a városban mi jóval töltöd el az idődet?- érdeklődöm meg, hát szerintem ez éppen nem számít egy hű de indiszkrét kérdésnek, remélem, hogy válaszolni is fog.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyVas. Május 12, 2013 3:08 pm


Látom, hogy elfogadta ezt a meghívást is, ennek örülök, nem szeretem csak magara költeni a pénzem. Na de most már haladjon a kaja is, mert éhes leszek a végén, és azt ő sem szeretné. Meg nem eszem, azért én beérem élőhús nélkül is, nem vagyok olyan emberzabáló, mint a vámpírok. Kényelembe helyezem magam a széken, olyan kényelmes ugyan közel nincs, mint a kocsim, de azért most nem veszem ki az ülést.

-Még csak körbenézek, hogy érdemes e idejönnöm hosszabb távon.

Közöltem röviden az igazat, azt nem mondtam még mindig, hogy nyugalmat keresni jöttem ide, amit nem biztos, hogy megtalálok.

-Egyébként mostanában csak unalomból száguldozok a városban, és környékén.

Tettem hozzá a mondandómhoz, aztán a frissen megkapott innivalót nyitom ki, ami szisszent egy jót a benne lévő szénsavtól. Várom, hogy egy kicsit alább álljon a szénsav flakonból való áramlása. Mikor ez megtörtént rögtön meg is ittam majdnem a felét az tartalomnak, mondtam, hogy szomjas vagyok. Letettem az asztalra, és nézek a Haver felé.

-Azért érdekes helyen tudtunk mi is összefutni.

Gondoltam vissza a tervezett délutáni programba, ami majdnem vérszívásba ment át. Ha sima ember lett volna, és egy hang nélkül megölte volna a vámpír nem is segítettem volna neki, nem vagyok én a szuper ember. De az, hogy így alakult nagyon jó, meg egy ilyen embert nem lehet csak úgy veszendőbe hagyni, ugyanis egy oldalon állunk. Meg aki sebesülten elintéz egy ilyen bestiát, nem kevés tapasztalatra utal. A székláb, meg szerintem valamilyen megszokott rituálé lehetett.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyVas. Május 12, 2013 5:46 pm

Roy Mustang részére


Elengedek egy laza vigyort csak úgy. Kezd nem annyira fájni a hátam, és úgy érzem, lassan helyre fogok jönni ebből is, mint annak idején Nazanek támadásaiból, amiket többek között akkoriban szenvedtem el, amikor vadász lettem még Moire de Lansban, aztán a visszatérésekor itt Rionéban, amikor majdnem megölte Tyát.
Tya - már megint, mindig ő! Nem kéne és nem is szabadna ennyit gondolnom rá, ennyit bánkódnom miatta. Inkább odanézek a bódé felé, hozzák-e már a hamburgereket, majd vissza Royja, hogy válaszoljak neki.
- Mondanám, hogy nem érdemes, de azért, mert nekem nem feltétlen jött be, te még járhatsz szerintem több szerencsével- vonok vállat, ami elég rossz ötlet, mert egy jobb fajta görcs megint belehúz a hátamba. Káromkodnék, de nem szoktam, és azért annyira még nem romlottam el, mint amilyen Jack lett a Kyraih-val való szakításuk után.
- Elég jó, hogy megteheted, irigyellek. Én nem nagyon mozdultam ki mostanság, de hát igen, ez a fránya fogorvos, ez aztán muszáj volt. És nézd meg, utóbb kiderült, nem is az én fogamnak volt baja, hanem a doki szívét kellett kihúzni- röhögök fel keserűen, egy vérszopó halálán se szép ugyan viccelődni, de azért meg lehet azt tenni, csak valamivel halkabban kell, nem baj, ha nem tudja meg mindenki, hogy kifélék és mifélék vagyunk.
Közben várom még mindig, hogy megjöjjön a rendelés, és jön is a kaja végre, meg jó nagy üveggel az üdítőink, van annyi esze a vén fószernek, hogy hoz hozzá egy-egy poharat is. Még jó, hogy nem korsót, az szent, abba nekem csak sört rakjanak.
- De ahogy nézem, neked sem teljesen szokatlanok az ilyen kalandok- mondom csak aztán, hogy a négy hamburger elénk került az üdítővel együtt, és a fazon is (el)távozott.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyVas. Május 12, 2013 6:08 pm


Hallgatom a válaszokat, miközben a kaja megjött. Elég gyorsan végzett a csávó, remélem ez nem megy a minőség rovására. Fogtam is egy felőlem lévő hamburgert, látom, jó nagy. Tesztelni kell minél hamarabb, nehogy valaki másra ártalmas legyen. Nem lett rossz, remélem semmi nincs benne, aminek nem kéne.

-Ebben a városban szerezted a sérülésed?

Tettem fel a kérdést, mert akkor érthető, hogy nem a kedvence a hely.

-Nem lehet mindig otthon ülni, én nem bírnám ki. Meg ahogy mondod, volt részem már balhéban ilyen, meg olyan szerzetekkel.

Mondom ezt már evés közben, persze kulturáltan, nem teleszájjal. Mondjuk már mindjárt el is fogy az első hamburger. Extra, volt. Gyűrtem össze a papírt amibe kaptuk, kidobtam a tőlem nem messzire lévő szeméttárolóba, persze fel nem álltam hozzá, csak messziről beletaláltam. Ittam ismét vagy két decit az innivalómból, jólesett így összességébe. Mielőtt fogom a másodikat, még mondok azért valamit a kollégának.

-Majd ha balhézni támad kedved a jó ügy érdekében felhívhatsz, vagy megkereshetsz.

Tettem le az asztalra egy kártyát, ami tartalmazza a nevemet, és a telefonszámomat. Ilyenkor van az, hogy nincs kedvem diktálni, sem írni. Ha olyan akkor elfogadja, ha nincs rám szüksége akkor meg lehet, hogy legközelebb a temetőben látogatom meg, mert elintézte egy csapat vérszopó. Teljesen az ő dolga, egyikért sem veszem fejét. Ez részemről természetes, hogy segítségemet ajánlom fel úgymond, a magam módján. Fogtam is meg a második hamburgert, és már gyűröm is a képembe, miközben kíváncsivá tesz, hogy mit lép.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyHétf. Május 13, 2013 10:44 am

Roy Mustang részére


Látszik, hogy a farkasokban és az emberekben jóval több még a közös, mint például a vámpírokban és bennünk, pedig róluk is állítják, hogy humanoid teremtmények, sőt emberek voltak még a születésükkor is, míg egy farkasnál ez nem is olyan bizonyos, hisz ők lehetnek átváltoztatottak de öröklöttek is. Roy elég jól megért, hamar rá is tapint a dolgok lényegére, hogy ebben a városban tényleg elég sok sz@r történt már velem, és a sérülésem ezek közül csak egy.
- Ebben, de ez csak egy ok, hogy egyelőre ne legyek túl elégedett ezzel a hellyel- mondom. Persze azért nem minden pocsék, nézzük csak azt, hogy megismertem ezt a srácot, és lehet, hogy hosszabb távon is jóban leszünk, ki tudja? Nesgale-ék annyira úgysem látnak szerintem szívesen a társaságukban, meg nekem sem sok mindenkihez van most kedvem, akinek köze lehet még Tyához.
- Gondoltam, elvégre ahogy néztem nem nagyon lepődtél meg ott a rendelőben- bólintok szavaira két falat közt. Kíváncsiságom felé terelődik a beszélgetés, ha összejön. - Mi volt eddig a legdurvább, amiből kimásztál?- kérdezem meg csak úgy, a sztorizgatás végső soron megengedett, minket nem köt a halott fogorvos bácsink titoktartási szerződése sem. Közben elveszem a kártyáját, megnézem, ahogy illik, majd elteszem, és előveszem a tárcámat, hogy én is adjak egyet neki.
- Az ajánlat kölcsönös- teszem hozzá a kártyám átnyújtásával. Mostanában úgyis elég sok feszültségem van, amit balhéban leadhatok.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyHétf. Május 13, 2013 1:44 pm


Szerencsére nekem még nincs okom nem szeretni ezt a helyet, idővel kiderül. Megettem azóta a második adagomat is, nem mondom, hogy nem tudnék még ugyanennyit megenni, de az már feltűnő lehetne. Kibírom, inkább megiszom a maradék üdítőmet. Közben hallgatom a kollégát, és jól látja, nem vagyok az aki ilyesmikben tehetetlen.

-Nem szokásom meglepődni, egyébként voltak durva helyzeteim mondhatni, hozzászoktam.

Jelentem ki a tényeket, amelyek úgy általában igazak. Van már elég tapasztalatom, hogy meglepődés helyett inkább mindenkori felkészültséget mondhassak, és tudhassak magaménak.

-Hát az egyik legkellemetlenebb, és keményebb szituáció egy bárban volt. Nem emlékszem már rá, hogy mennyien is voltunk egy zsák, jól megtermett vámpír ellen, menekülőre kellett fognunk hamar a dolgot. Egy lány biztos ott volt, hú a neve talán Tya, nem tudom.

Mondtam ezt miután eltettem a kártyát én is. Az biztos, hogy emlékezetes éjjel volt az számomra, ott azért jócskán szereztem tapasztalatot a harci képességeimhez. Várom, hogy ezekre mit mond, közben jól elterültem a széken, lazábbra vettem még inkább a dolgot. Azért próbálok még erősen visszaemlékezni az előbb említett helyzetre, valaki még volt ott, de már nem tudom, mindig inkább a nőt néztem. Jobban tetszett, mert ugye férfi vagyok, ez az élet rendje.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyHétf. Május 13, 2013 1:51 pm

Roy Mustang részére


Nekilátok én is a második hamburgeremnek is, tény, hogy nem rossz ahhoz képest, hogy milyen gyorsan elkészültek. Bizonyára azért, mert nincs vendég. A másik tizennégyet a fazon nyilván azóta is csinálja még, azért azzal nehogy már két perc alatt kész legyen.
Az árát ugyan nem tudom, de majd meghívom érte Royt egy pár italra, és akkor száz százalékosan viszonzást talál a dolog, szerintem neki se lesz ezzel baja. Közben figyelmesen hallgatom, hogy miket mond, de tele szájjal persze nem válaszolok. Azonban amikor mesélni kezd, hirtelen a torkomon akad egy falat.
Mondjam? Ne mondjam? Komor pillantást vetek a kezemben lévő hamburgerre, mielőtt megölöm szegény disznót vagy marhát benne még egyszer, inkább le is teszem a kezemből, és megszólalok.
- Tya volt a neve a menyasszonyomnak is. Örülök, hogy ezt így még józanon raktuk össze. Hogy nézett ki, akivel együtt harcoltatok?- kérdezem meg, potyára ne marjon meg belül az ideg. Nem akarok nagyon rossz kedvvel gondolni rá, de azért elég friss még az emlék. Egy forróbb sóhajt kieresztek a torkomon, aztán a hamburgerhez látok megint, de figyelmesen eszem, nehogy még megfulladjak, ha arról mesél, hogy majdnem meghalt a nő az ő karjaiban is, akit még mindig szeretek, mint ahogy az enyémben is majdnem meghalt egyszer az undorító szúnyog Nazanek miatt.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyPént. Május 17, 2013 11:43 am


Látom, hogy akaratlanul is jó témát sikerült választanom. Sajnos több dolog nem nagyon maradt meg a fejemben, hiába is próbálok több dolgot összeszedni. Látszik, hogy érzékenyen érintettem, lehet, hogy már akkor is együtt voltak, nem tudom. Azt hiszem lesz miről beszélni a sok ital mellett, el leszünk, csak tényleg semmit nem tudok már felidézni.

-Azt már meg nem tudom neked mondani, ha látnám lehet, hogy rögtön eszembe is jutna.

Közöltem is röviden, hogy további információt, a felejtésnek köszönhetően nem áll módomban kiadni. Nem tudom, hogy most érdemes még nekem is kérdezni, vagy csak hallgassam a kérdéseit, és válaszoljak rájuk, ha tudok. Megvakartam a tarkómat, és megigazítottam magam a széken, mert már majdnem az asztal alá folytam, olyan laza pózt vettem fel. Ránéztem a flakonra, észrevettem, hogy már üres, mivel az előbb kiittam. Nézek az eladó után, látom nagyon készíti az elvitelre készülő elemózsiákat. Nem is zavarom, el vagyok még egy jó ideig innivaló nélkül, csak jólesne valamit kortyolgatni, ha már az evést befejeztem. Inkább folytatom a mondanivalómat, mert már lassan unok itt várni, mikor már minden elfogyott.

-Meg a fényviszonyok sem voltak túl jók ahhoz, hogy alaposan megjegyezzem az arcokat.

Tettem hozzá még az előzőekhez, egy pár pillanat elteltével. Sajnos az agyam lyukas, nem ezt az oldalamat kell szeretni.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyPént. Május 17, 2013 12:16 pm

Roy Mustang részére


Látom, talán próbálná visszacsinálni, és nem felemlegetni ezt a témát inkább mégsem, de már késő. Nem volt még olyan rég az életemnek a "Tya-szakasza", hogy már le bírjak kattanni róla, hogy erről a különleges nőről újabb és újabb dolgokat tudjak meg. Úgyhogy, bár már fénykép nincs nálam, sietősen felelek Roynak, és megpróbálom körülírni neki a volt menyasszonyomat.
- Tya fekete hajú volt, akkor még hosszabb volt a haja, nagyon csinos, karcsú, és harcias egy alkat. Vadász, és elég jó.
Eltekintve attól, hogy megcsalt egy vámpírral? Erről nem teszek említést új ismerősömnek, a farkas srácnak. Egyre jobban kezd érdekelni a szavai alapján, hol járhatott és milyen kalandban vehetett részt, de Tyával sosem beszéltünk ilyen dolgokról, és még az is nagyon nehéznek bizonyult, amikor egy komoly harcot Nazanek ellen együtt éltünk át.
- Vámpírokhoz is sokszor volt szerencséd Lansban?- kérdezem meg, hátha ezzel kicsit másfelé tudom terelni a beszélgetést, bár igazából az érdekel jobban, vajon olyanokat ismerhet-e, akiket én. Például Kyraih-t vagy Nazaneket, akik Tyának úgyis ismerősei, és akik, nos, eléggé ott szoktak lenni minden bajban. Ahogy azt már Jacknek hála is eléggé tudom. Persze manapság már létezik baj nélkülük is, de egészen biztos vagyok benne, hogy amikor történik valami itt a városban, benne lesz az ő kettejük keze is. Mert ilyen az én szerencsém.
- Ha kést lesz a kajánk, álljunk tovább? Lassan belemegyünk már a kora estébe, találhatunk valami alkoholban gazdagabb helyet- javaslom. Most még, komolyan, agyzsibbasztónak is meg fájdalomcsillapítónak is elmenne pár feles.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyHétf. Május 20, 2013 9:50 pm


Gyorsan válaszolt az érzékeny témára, a leírás teljesen megfelelő. Mint említettem én is ezeket a dolgokat jegyeztem meg leginkább a lányból, ezért teljesen tisztába vagyok velük. Az is csoda, hogy azt megjegyeztem, hogy vadász. Ezt mondom is, mielőtt el nem felejtem, legalább ezzel is egy kis időt nyerek magamnak a gondolkodásra.

-Vadász volt a lány, az biztos. Továbbá tényleg szép volt az alakja.

Válaszoltam rögtön, aztán hallottam még a többi kérdést is. Rögtön válaszolok mikor is, az agyam feldolgozta a kérdést. Hogy vámpírokkal találkoztam? Többel is, mint szerettem volna. Azt is kibírtam, ha találkozok még párral, azokkal sem lesz gondom, akárhogy is történjen.

-Jutott elég a vérszívókból is, tettem már el párat én is láb alól.

Jegyeztem is meg a véleményem, persze röviden, mert úgy szoktam. Azt nem mondtam, hogy volt olyan is, akivel nem szabotáltuk egymás jókedvét, pedig nem is egy volt ilyen. Mindegy, ez maximum nem vetne egy magamfajtára jó fényt, ezért inkább, ha tehetem nem mondom.

-Nekem mindegy, hogy merre megyünk, csak legyen elég, és hideg alkohol a hűtőikben.

Erre is, mint másra röviden mondtam el a véleményem, de szerintem ebben egyetértünk. Nem látnám, hogy az étel mikor akar elkészülni, így nem tudom, hogy mikor tudunk indulni. Teljességgel ráérek, és várok, hogy evő, ivó barátom kérdezzen még pár dolgot tőlem. Így nem is zavarom a dologban, most nem kérdezek tőle, csak hallgatom őt.

Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyHétf. Május 20, 2013 10:15 pm

Roy Mustang részére


Szép alakú vadász, akit Tyának hívnak. Semmi kétség. Ha tudná, hogy egy vámpírral lépett meg... Valószínűleg csalódna benne, de bennem talán még nagyobbat, hogy vadász férfi létemre ilyen harcban kapok ki. És épp egy vérszívó ellen! Na de nem akarom emészteni magam, főleg nem azért, mert neki valószínűleg úgysem vallom be ezt, másrészt meg nem akarom lehangolni őt, és vele az egész beszélgetést.
- Gondolom- reagálok rögtön a következő kijelentésére. - Nekem is csak azt az egyet nem sikerült, amelyik miatt vadász lettem, pedig elhiheted, hogy az ő feje csábítja a legjobban a fegyvereimet- mordulok egyet, de aztán egy félvigyorral megmutatom, hogy nem haltam bele a dologba, bár elég ciki az összefüggés köztem és Tya között még így is, hogy ugyanahhoz a vámpírhoz, nos, volt közünk, neki talán van azóta is.
- Akkor amint a kaja kész, elnézhetünk arra hátra, túl a benzinkúton jelöl valami ivót, megnézhetjük. Hátha az útszéli kis kuckókban még annyira öregek a tulajok, hogy nem felejtették el, mit jelentenek együtt a "minőségi" és "alkohol" szavak. Meg persze biztos tankoltak készlettel belőle a harmadik világháborúra is- legyintek, sokkal könnyebb úgy lenni vigyorgósnak, ha a téma, ami szóba jön, ennyire fekszik. Nem is kellene többször felhozni Tyát, de a fene a fejembe, hogy mindig eszembe jut újra és újra a csaj.
- Figyelj, Roy, és ebből a városból vannak már ismerőseid? Van egy haveri kör, ahogy nézzük, egyszer eljöhetnél brancsolni egyet- vetem fel, ha van rá igény. Végül is sose baj, ha eggyel többen vagyunk az úgymond jó oldalon.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyHétf. Május 20, 2013 11:35 pm


-Hallgatom végig a következő mondatait, figyelek, ahogy kell. Már mondjuk kicsit kockásra ültem a hátsó felemet, de majd moccanok egy kellemeset, ha válaszoltam. Mondjuk most nem leszek rest, és kérdezek már majd valamit én is tőle, legyen csak meg a kontaktus.

-Jó. Hátha igazad van, meg amúgy sincs most kedvem kódorogni. Remélem legalább egy ilyen helyen teljes nyugalomban tudjuk élvezni a különféle italok varázsát.

Kivételesen hosszabb időre is képes voltam kinyitni a képem, ne hogy azt gondolja már, hogy csak kényszerből hallgatom, mert nem. Jó cimborának tartom, már többször is levontam, de ez tény.

-Most, hogy mondod a kocsimat sem ártana tankolni.

Vigyorodtam el, mert tényleg ő juttatta az eszembe.

-Nem sok ismerősöm van még itt, örömömre szolgálna, ha bemutatnál pár jó ismerősödnek.

Nem hazudtam, tényleg örülnék, ha ismernék több jólelkű lényt. Nem tudom, hogy pontosan hová tartoznak a cimborái, mint létforma, de szerintem vadászok, ha már ő is az. Mindegy is, nem ítélek én el senkit, és semmit az miatt ami. A tettek mutatják meg mindig, hogy ki az akivel én hajlandó vagyok barátkozni.

-El is szaladok tankolni, ha tudsz rám várni itt egy kicsit.

Váltottam témát, nem rossz szándékból, csak nem részegen kéne kocsikáznom, nem szeretnék balesetet okozni. A tank meg majdnem üres, így nem kéne róla megfeledkezni, mert ha véletlen kocsival kell majd menekülnöm, égő lenne, ha elfogyna az üzemanyag. Jót is fog tenni a kis mozgás,legalább ezzel is alkalmam van rá.

Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyKedd Május 21, 2013 12:11 am

Roy Mustang részére


Mozdul. Figyelek. Nem mintha fel tudnék fedezni bármi ellenségeset a farkas srácban, csak bennem van, mivel kénytelen vagyok a jó vadászt játszani minden egyes másodpercben az átváltozásom, a megszállás óta. Azért közben hallgatom is szavait, és illő félvigyorral az arcomon sietek felelni rá.
- Végül is, talán arrébb sem kell akkor állnod a kocsival. Persze nem tudom, bent a fák közt mi a helyzet, de száz métert, gondolom, te másodpercek alatt könnyen lefutsz, és a járműben is biztos jó a biztonsági rendszer- mondom a további várható előnyöket, nem mintha nem lenne nekem mindegy, hol iszunk, de tényleg, ha már egyszer ide sikerült találni, minek mennénk tovább?
- Most, hogy mondom?- felkacagok. Nem tudom, mit mondhattam, talán csak a benzinkút említéséről jutott eszébe, de jól van akkor, legalább holnap reggel hazafelé menet nem kell majd arra eszmélnünk, hogy villog az a bizonyos. Bólogatok, igen, elég jó ötlet lenne összehozni a srácot Netenlynek és Lowes-nak, aztán ki tudja, lehet, hogy kiderül, hogy őket is ismeri, elvégre még de Lans-i cimborák volnának ők is, még ha eleinte nem is volt maradéktalanul békés a kapcsolat.
- Na, majd összehozunk valamit- mondom, és meg vagyok győződve róla, hogy így is lesz. Ám közben ő pedig nekilendül hogy tankolja a kocsit.l Felállok, bólintok, felelek.
- Elmegyek brunyálni, és hozom a kaját. Majd a kútnál, a kocsinál találkozunk- intek, és nem is nagyon váratom a benzinkút mosdóját vagy a bokrost az út mentén, amelyik majd közelről jobb választásnak bizonyul.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyKedd Május 21, 2013 12:34 am


Fél vigyor még mindig fellelhető a képemen, felfogtam az összes mondanivalóját. Felállok, betolom a székem, és nekem is eszembe jut a probléma, amelyet kifolyással lehet orvosolni. Nem baj, majd a kocsi mögött elintézem.

-Jólvan.

Közöltem röviden, hogy értettem a dolgokat. Aztán el is indultam, először az eladó kezébe nyomtam a pénzt, ami őt illeti. Most meg megyek a kocsihoz, sétálok lassan, ráérek. Így is hamar mögé értem a tervezett helyre. Körbenézek, sehol senki. Nekiláttam a problémám kifolyatásának, mikor végeztem kinyitottam a kocsit, beleültem, elindítottam. Kivételesen nem pörgetem feleslegesen, csak lassan odaálltam a kúthoz. Lassan, nyugodtan meg is töltöttem, mikor tele lett, akkor abbahagytam. Besétáltam a pénztárhoz, kifizettem, mást nem csináltam, nem akarok semmi édességet venni, sör előtt nem kell. Beszálltam a kocsiba, örömmel látom is a mérőn, hogy tele van. Vissza hajtottam a parkolóba, ahol voltam, nincs messze. Látom már a Haver is elvégezte a dolgát, bezártam a kocsit, és vissza is sétáltam hozzá.

-Megvan a kaja, Haver?

Vigyorgok megint, meg ugye valamit mondani kell, nem állhatok itt némán. Legalább most sétáltam egy kellemeset, lassan mehetünk, és ihatunk.

Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyCsüt. Május 23, 2013 12:38 pm

Roy Mustang részére


Végül a mosdót tartom szerencsésebbnek, bár a benzinkutaknál ez egyébként nem mindig olyan jó minőség feltétlen attól, hogy fizetni kell érte. Vizelés közben nem jut legalább eszembe semmi, max az, hogy nincs wc-papír, de ezt is inkább csak konstatálom, és helyette marad a zsepi. Mindegy, annyira nem hat meg, lazán elindulok kifelé egy kézmosást is közé véve a dolgoknak, majd visszamegyek a kajáldához, és torkot köszörülök.
- Elvinném a hamburgereket- jelze a fazonnak, ő meg egy méretes nejlonba csomagolva átadja nekem az egyenként is lefóliázott darabokat, micsoda pazarlása ez a csomagolópapírnak? Le fogjuk tépni róla úgyis, bár jó, rendben, azt belátom, hogy nem lenne olyan gusztusos, ha csak behányta volna egy kupacba.
Közben megállok a szatyorral a kezemben Roy előtt, kérdésére odamutatom neki a tárgyat. Mellé megjelenik egy vigyor a fejemen, most nem vagyok annyira éhes, milyen meglepő, de kelleni fog ez még az este.
- Akkor ellesz itt a kocsi, mi? Eddig csak kitalálunk majd, akármennyit és akármit is iszunk vagy itatnak velünk- mondom elég magabiztosan, pedig nem szoktam nagyon hozzá a piához, leginkább csak most kezdem, mióta Tya elhagyott. A szabad kezem zsebre vágom, és elindulok, látom Roy is indul, kíváncsi leszek, miféle ivó az, ahová megyünk.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyCsüt. Május 30, 2013 1:45 pm


-A kocsi el lesz itt, ahogy mondod. Ha valaki próbálkozik legalább meg is hallom, mivel nem leszünk messze, ha az ivóhely a közelben van.

Helyeseltem az egyértelműt, állhatunk is tovább. Bevárom magam mellé az ivópajtást, mert csak jobban tudja mi, merre, mert ő nézte meg. Kaja megvan, autó szintén, nincs miért aggódnom. Semmi szokatlan, baktatunk előre. Csend van, ez egy kicsit furcsa, mondjuk nem pont a város közepén vagyunk, hanem a szélén.

-Remélem azért kényelmes ülőhelyek lesznek attól, hogy csendes kis hely.

Közöltem a kényelem irányú igényességemet, mondjuk ha sok hideg sörük van, ettől is eltekintek. Megláttuk a helyet, igaz még messziről, de innen nem tűnik rossznak, remélem nem csak a távolság áll neki jól. Gondolkodom el ezen hirtelen, meg nem akarok vészjósló lenni, elég volt mára már az izgalom. Főleg, hogy a fogam sem lett megnézve, és ha beleüt a fájdalom, nem kéne, hogy megpofozzak egy védtelen rosszfiút. Míg sétálunk és látunk előre, addig nem dobtak ki senkit, csak nem lesz erre példa, még ha belénk is köt valaki.

-Tényleg csendes kocsmának látszik.

Mikor már majdnem odaértünk, mind ketten látjuk rendesen. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz mikor majd be is tesszük a lábunkat, és kikérjük a jó hideg folyadékot.

Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyPént. Jún. 07, 2013 5:32 pm

Roy Mustang részére


Bólintással jelzem, hogy hallom és értem, amit a kocsiról mond, és egyrészt teljes mértékben igaza van, másrészt pedig annyira nem is fontos az, hogy én erről mit gondolok, elvégre a jármű az övé, és ez ugyanúgy előny is lehet, mint hátrány akár. Sétánk közben egyre közelebb kerülünk a kétszintes fabodegához, a kertje minden esetre rendben van tartva, ez számomra azt jelenti, hogy minimum egy hasas, jó kedélyű kocsmárosnővel lesz dolgunk, és esetleg a szintén pocakos, ötvenes, horgászni és erdészni szerető férjurával. Remélem, mindketten halandók, akár csak a vendégeik, persze sosem tudhatjuk igazán.
- Kívülről elég jó hely, lássuk, az-e belülről is.
Felsétálok a pár lépcsőfokon, megreccsen a lábaim alatt, de nincs benne semmi gyanús. Elképzelhető-e vajon, hogy egy közönséges kis esténk lesz itt, anélkül, hogy bármi bajunk esne? A sebemnek nem tenne rosszat egy kis pihenés és némi regenerálódás, ideje volna teljesen begyógyulnia már.
Kinyitom a nehéz, recsegő faajtót, belépek, tenyeremmel támasztom ki Roynak, hogy követhessen ő is. Azért merészeltem előre jönni, mert egyrészt idősebb is vagyok, másrészt fizetővendég is, és minek udvariaskodjam ebben a helyzetben?
A napfény maradványai beáramlanak a kissé koszos ablakokon, de alapvetően baráti a hely, kandalló középen, körülötte kerek, nehéz faasztalok kemény székekkel és színes textilpárnákkal, virág az asztalon, hamutál némelyiken a túlsó sarokban annak, aki cigarettázik is.
- Hallod, ha a sör is elég hideg, ez lesz a kedvenc helyem- mondom oda fojtott hangon a mögöttem jövőnek. A bal oldalon lévő pult felé indulok, nem tévedek, pufók, piros arcú, ébenhajú asszonyság somolyog ránk a faasztalok mögül.
- Mit adhatok, fiaim? - kérdezi, én meg nem állok ellent egy elbájoló mosolynak felé, azért annyira nem idős még, de ezt nem kell mondani, majd a fogaim kivillanása jelzi neki.
- Először két korsó hideg sört, ha van- mondom. - Aztán többet is- teszem széles tenyerem az asztalra jelzésül. Royra nézek. - Valamit még? Vagy melegítsünk be?- vigyorodom rá, a vállamat még húzza a seb, ami a hátamon lüktet, de a kedvem jó, és a többi most nem érdekel.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyPént. Jún. 14, 2013 4:58 am


Vigyorogva megyek utána, látom nem fél, hogy egy akárki, vagy akármi megtámadja bemenetelkor. Jól teszi, én sem félnék a helyében. Mikor betettem a lábamat én is utána, látom, szerintem ő is, hogy nincs mitől tartanunk. Azt hiszem nem csak kívülről tűnt jó kis helynek, ezt mind a ketten észrevettük, csak jelen esetben én nem kommentálom. Kicsit maradi a hely, ha mondhatom így, de ettől független tetszik. Igazából tudnék örülni valami nyugágynak, vagy fotelnek, ha eleget iszok akkor majd csökkennek az igényeim, a végén beérem a padlóval is.

-Azt hiszem ha nyugalom kell, én is ide jövök.

Mondom utána Havernak, mielőtt elindul a pulthoz italért. Megyek én utána, de lassabban, még nézelődök. Nézem a helyet, hogy merre kéne leülni, nem tudom. Oda értem a pulthoz, mire a sör már ki lett kérve. Mikor megkérdezte a bemelegítést, elvigyorodtam, nem mintha eddig nem tettem volna. Nyugalom van, sok az alkohol, ez boldogságra ad okot.

-Valamivel be kell melegíteni. Nekem most jólesne valami erősebb, te mire gondoltál?

Nem sok konkrétat mondtam, de nem tudom, hogy ő miket szeret, és csak egyformát kellene legelőször innunk. Szerencsére én nem vagyok olyan válogatós, így akármit választ meg fogom tudni inni. A pultra helyezkedtem mellette, és nézek rá, aztán a pult mögötti kínálatra, amely nem tűnik csekélynek.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyHétf. Jún. 17, 2013 8:25 am

Roy Mustang részére


Megjegyzése a nyugalomról stimmel az enyémhez, meg a gondolataimhoz úgy általában erről a helyről. Mit tagadjam, annyira nem vagyok ismerős a külvárosban, nem sokszor jártam "tilosban" sem addig, míg Tyával voltam. Most viszont a megtört hiúságom engedékenyebbé tesz a máskor rossznak mondott dolgokat illetően, és egy cseppet sem zavar, ha valakinek esetleg nem tetszik, amerre járok, vagy amit kezdek magammal. Ezen az estén például istenesen a sárga földig iszom magam, ha csak lehet.
- Valami töményet? - kérdezek vissza, de már bólogatok közben. Végül is igen, a sebet belülről kifertőtlenítem, aztán majd csak észreveszem, hogy már nem is fáj. Haha. - Adjon puerto ricóit, egy üveggel- mondom az asszonynak, csak remélem, hogy nem az a fajta, aki mindjárt bevágja itt nekem, hogy "aztán össze ne okádják itt nekem a terepet". De úgy tűnik nem, kinézi belőlünk, hogy elbírunk hét deci hatvan százalékos rummal, a legjobb minőséggel, amit hozatni lehet.
- Jó ízlésetek van, fiaim!- vigyorog a nő, és tolja is elénk az üveget két feleses pohárral, meg a két sört, amit kértem. Ideje volna elballagni az asztalhoz, hát elé tolom a legnagyobb címletet, ami nálam van, már nem is azért, hogy felváltsa kisebbre, hanem tudatni akarom vele, hogy ma este itt mi biztos nem hitelre isszuk meg a legutolsó sört sem, emiatt nem kell aggódnia. Megvárom, míg visszaad, fogom az egyik sört, meg másik kezemben a két poharat és az üveget, és elindulok. Gondolom, Roy elbírja a saját sörét. Hátrébb találok szimpatikus asztalt, de azért megállok előtte, fejemmel odabiccentek.
- Na akkor, a megérdemelt pihenés?- kérdezem nagy vigyorral az arcomon.

Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyHétf. Jún. 17, 2013 2:23 pm


Látom, hogy mit vesz a kolléga, nem semmi, amit itt mi most csapni fogunk. Ő fizetett, ez nem nagyon tetszik, majd kárpótolom még egy körrel, ha ezt kibírjuk. Nem semmi, amit vett. Kezdésnek egy-egy felesre gondoltam, nem egy üvegnek a felére, de így is jó. Bunkó lennék visszautasítani, meg amúgy is régen ittam már ennyit. Igazából bajom nincs, nem vagyok bánatos, meg semmi, na de az örömre is inni kell.

-Mi sem játszunk kicsiben.

Vágtam egy félvigyort, megfogtam a sörömet, és elindultam én is, ahogy Ő. Megyek utána, követem. Megállunk egy asztal mellett, hátul ahol senki nem zavar, és mi sem fogunk senkit.

-Tökéletes.

Fejezem ki röviden az asztal iránti érzéseimet, és le is ülök. Magam elé teszem a poharam, megvárom, míg Haver is elhelyezi magát. Egészen kényelmes az ülőhely, ezt nem gondoltam volna. Azt hiszem el is lehet itt lenni elég sokáig, nem lesz gond arra, hogy hová menjünk. Remélem azért az éjjel eljövetelével, nem tesznek ki minket. Nem szeretném a maradék italt a gödörparton elfogyasztani, meg a széken kényelmesebbet is alszom igazából.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
44
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás EmptyKedd Jún. 25, 2013 11:30 am

Roy Mustang részére


Miközben megjegyzésén vigyorgok, hátraballagok kíséretében a kinézett asztalhoz, leteszem rá az üveget, a poharakat, a sörömet is. Kezdetnek szerintem épp elég ennyi, aztán meglátjuk majd, ki hogy bírja. Hétszentség, hogy a farkas jobban, mint én, aki szervezetemet tekintve csak egy megerősödött és különleges erőkkel vértezett halandó volnék, de ezt majd orvosolja a fogyasztott mennyiség, legalábbis bízom benne, hogy meg fogunk alkudni ezügyben.
Aztán jöhet a duma meg a lazaság, néha ilyen is kell, ne felejtsük, hogy ma már megpróbáltak minket kinyírni egyszer, aminek az ismétlését nem kérem, köszönöm.
- Mondtál volna mást- vigyorodom el határozottan, leteszem magam, odahúzom elém az asztalon a sörömet. Ki is nyitom az üveget, szerencséje az asszonyságnak, ezt is sikerült okosan meghűteni, mertek volna csak meleg rumot rakni elém, azt hiszem, hogy bajok törtek volna ki nagy hirtelen.
- Most, hogy van jó hely, jó ital és jó társaság, hátha ez már a nap jobbik fele akarna lenni. Komolyan kész volt az a fogorvos. Hirtelen azt gondoltam, vérvételre küldtek- emlegetem fel csevegő hangon a történteket, hát tény, hogy kicsit ciki lett volna, de a szék lába nagy segítséget nyújtott nekem már megint. Lassan megszokom, és karót is csak széklábból faragok.

Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás   Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás Empty

Vissza az elejére Go down
 

Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dailen Nesgale
» Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam
» Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Városperem :: Benzinkút-