KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Armina10

Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Hirdet10

Megosztás
 

 Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
43
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Empty
TémanyitásTárgy: Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem   Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem EmptySzomb. Jan. 25, 2014 11:15 am

Janella


Sötét. Egyre kevésbé zavar. Hideg. Röhögnék, ha télen nem volna az. Rázkódás. Nem tudom, miért voltam olyan könnyelmű, hogy hallgattam a haverokra, és eljöttem erre az éjjeli kalandra. Talán a veszélyérzetemre ráférne egy restauráció, és az is lehet, hogy néha többet gondolok egy vadász fizikális tűréképességéről, mint kellene. De istenemre mondom, élvezem!
Kedvemet lelem abban, hogy a lövő- és szúrófegyverekkel belülről erősen kipárnázott dzsekimet magamon összefogva, a hidegtől kissé borzongva, félig csukott szemmel hallgassam a teherautó zörgő kerekeit. A földutakon járhatunk, kint a város szélén. Hát nem baromi izgalmas?
Ül egy fickó velem szemben, nem ismerem. Annyit tudok róla, hogy vadász, mint a teherautó sofőrje is. Mindhárman egy fajból valók vagyunk, ha úgy tetszik, habár nyilván nem mindegy a fő cél. Mint már tudom, mert mostanában elég sokat megtudtam a vadászokról, nem mindenki a vámpírokat tartja a leginkább kiirtandó lényeknek ezen a környéken, mi több, a világon is. Van, aki a hibridekre utazik, van olyan is, aki igazából mindenkire - végső soron nem mindegy, de egy tuti: én bármilyen vérivó lényt leszedek, ha csak lehet.
Ma este is.
A kisteherautó zörögve áll meg valahol a puszta közepén. A másik fickó fejével int csak, hogy kifelé. Követem, leugrok a platóról, körbenézek.
- Célpont? - kérdezem nyugodt hangon. Szemeim résnyire szűkülnek. Régebben senkit sem bántottam volna, még ha vámpír is az illető. A dolgok változnak. Én is változtam, sokat, nagyon sokat.
- Keress egyet. - vágja hozzám a baromi hasznos infót a teherautó sofőrje, aki nem is száll ki, csak az ablakon át dumál.
- Időre megy? Vagy hogy adunk jelet egymásnak, ha valaki talál egyet? - kérdezem, mert fő a precizitás. A fószer felröhög, legyint.
- Hé, haver, én csak kihoztalak. A többi a te melód, szóval úgy csinálod, ahogy csak akarod.
Aha. Szóval kint ragadtam a pusztaság közepén. Frankó! Távolabb fénypontokat látok. Előttem felásott mezők, mögöttem a várost övező fasor. Ha már kint vagyok, induljunk el még messzebb kifelé. Eltévedni úgysem nagyon lehet!
El sem köszönök ezektől a semmihez sem értő mamlaszoktól. Még csak vissza se nézek rájuk. Sokat úgysem érnék azzal, hogy a társaságukban maradok.

Vissza az elejére Go down

About...
Janella Wayland
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Janella Wayland
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
5
Foglalkozás: :
Egyetemista

Hozzászólások száma: :
6

Regisztráció: :
2014. Jan. 23.


Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem   Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem EmptyVas. Jan. 26, 2014 3:20 pm


Dailen & Janella
I don't blame you for being you,
but you can't blame me for hating it.


Pedig megfogadtam, hogy sosem jövök vissza ide. Rione-t még csak nem is voltam hajlandó kiejteni a számon. Gondolataimból is messzire száműztem. Talán úgy is lehet venni, hogy letagadtam azt a helyet, ahol születtem, ahol nevelkedtem, ahol megtanultam mindent a vadászatról. Nem egyszerű vadász vagyok, aki az erdőben légpuskával őzeket és más állatokat üldöz. Na nem, az nem én lennék. Csak olyannak ártok, aki megérdemli.
Az éjszaka démonjai vannak a célkeresztemben és örömmel üldözöm őket. Lélektelen, szívtelen lények, akiknek nem lenne szabad már létezniük. De egyre többen vannak és mi vadászok egyre kevesebben. Többségünket elvakít a hatalom és a halhatatlanság, amit kínálnak. Az ostobák pedig megállapodnak velük. Csatlakoznak hozzájuk. Néha el is feledkeznek arról, hogy a barátaikat, a családjukat, az örökségüket árulják el ezzel. Nekünk pedig őket is fel kell vennünk azoknak a listájára, akiktől meg kell szabadítani a világunkat. Viszont nem csak ők vannak terítéken. Sokszínű világban élünk, különböző fajok vesznek minket körül. Már nem tudhatjuk kiben bízhatunk meg és kiben nem.
És most senki se kérdezze meg, hogy mit keresek én épp most épp itt. A városperemén, messze mindentől és mindenkitől. Még dühös vagyok magamra amiért nem tartom magam a terveimhez és képtelen voltam elszakadni ettől az átkozott helytől. Talán zsákmányt keresek, ellenséget, vagy bármit, amivel levezethetem ezt az átkozott feszültséget, ami átjárja sejtjeimet. Kezeim ökölbe szorulnak. Tristan. Mi a fene van velem?
Nem messze tőlem egy kocsi zaja töri meg a csendet. Felkapom fejem és a hangok irányába fordítom. Párbeszéd, de nem tudom kivenni miről beszélhetnek. Nyilván nem piknikezni jöttek, vagy romantikázni, bár manapság már semmiben sem lehet hinni. 3-4 meleg pasi az éjszaka közepén csillaglesésre indul ... Fujj. Nincs bajom a melegekkel, amíg nem kell végignéznem azt amit csinálnak. Bár a ruházatuk alapján messze állnak a sivatagos jelzőtől.
Ahogy a kocsi elhajt, csak egyetlen férfi marad itt. A kíváncsiságom győzött, így lassan kisétálok a fák takarásából és halkan elindulok utána. Hátha hozna egy kis harcot, vagy izgalma ma éjjelre.

Hello Rione, Jan visszatért.
| words: - | music |


Vissza az elejére Go down

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
43
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem   Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem EmptyVas. Jan. 26, 2014 9:14 pm

Janella


Körbetekintek, és szinte vaktában indulok el. Egy darabig még, úgy döntök, követem a földutat arra, amerre fényeket látok, bár az kétségtelenül nem a város, legfeljebb egy országút menti fogadó lámpasora lehet.
Ám akkor hallom, hogy követ valaki. Vagy nem is hallom, csak a vadászösztön mondatja el velem? Lassan oldalazok a fák felé, bár lépteim nem gyorsítom meg közben. Úgy határozok, megállok pihenni egy kicsit, amíg bárki is jön utánam, de elveszít a szemei elől. Nem tudom, módom lenne-e arra, hogy valamelyik képességemet alkalmazva elrejtsem magam az idegen szemei elől, de ha nem, akkor is mindenképp megpróbálom megtudni, kivel vagy mivel állok szemben, azaz kinek vetem éppen a hátamat.
Lassuló lépteimmel egészen eltűnök a fák közt, és tudom, hogy legfeljebb egy vámpír szemei vehetnének észre, vagy valami más sötét teremtmény látása lehetne elég éles hozzá, hogy kitapintsa a sötétben a hollétemet.
Így módomban áll megfigyelni a nőt, mert igen, női alak az, aki itt kódorog a sötétben egyedül. Szélén a mezőnek, a görbe földút saras és porhanyós darabkáin kutató szemekkel jár. Engem keresel, kislány? Nem biztos, hogy kérek belőle, hogy meg is találj. Előrerántom hirtelen az egyik pisztolyomat a kabátom alól, és nyakához tartom, amikor egy hirtelen ugrással termek a háta mögött. Lehet, hogy észrevesz, lehet az is, hogy szándékosan nem menekült el, ezt nem tudom. Nem is ez érdekel.
- Miért kóricál itt egy kislány egyedül, főleg ilyen sötétben? Miféle szerzet vagy? - kérdezem sietve, hideg hangon. Nem fogom bántani, a pisztoly élesítve sincs, azonban kérdésemre már nem kapok választ. A következő pillanatban neszelést hallok közvetlenül a hátam mögül, de késő már, hogy felkapjam a fejem. A világ elsötétedik, forró levegő csap meg. Úgy tűnik, mintha egy hatalmas zsákot hútak volna rám és egyben a közvetlenül előttem álló lányra is. Mi ez? Nem tudom.
De amikor eszmélek, újra zötykölődést hallok, hideg platón ülök háttal a falnak, és bár a fejemen nincs zsák, nem sokat látok a sötétben. Kezeimet valami lefogja, fegyvertáramat is kiürítették, legalábbis azokat érzem, hogy elvették, amik a kabátomban voltak. Mellettem valami szintén testhőt áraszt - oldalra fordítom fejem, itt ül a nő, akitől én magam is szerettem volna megtudni, miben sántikál. Szintén megkötözve, természetesen.
- Csali voltál? Egy rohadt csali? Mit akartok tőlem? Mire volt jó ez az egész? - hangom bosszús, de nem hangos. Ideges, de nem forrósodik az agyvizem. Próbálok észnél maradni. Végül is lehet, hogy ő is ugyanúgy bajban van, mint én, és lehet, hogy inkább ki akarhatnánk mászni belőle. És ebből a teherjárműből, aminek a hátsó, lezárt, sötét és hűvös raktár-részében vagyunk.

Vissza az elejére Go down

About...
Janella Wayland
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Janella Wayland
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
5
Foglalkozás: :
Egyetemista

Hozzászólások száma: :
6

Regisztráció: :
2014. Jan. 23.


Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem   Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem EmptyHétf. Jan. 27, 2014 2:19 pm


Dailen & Janella
I don't blame you for being you,
but you can't blame me for hating it.


Csak figyelem a férfit. Mozdulatait, viselkedését, ahogy lassan a fák felé halad. Nem tudom miféle, de ez sosem zavart abban, hogy kövessek bárkit is. Volt már néhány rossz húzásom, de nem tántorított el attól, hogy máskor is megtegyem. Nem tudni mikor cseppenek egy érdekes harc közepébe. Rengeteg vámpírfej, végtag és egyéb maradvány közé. Most erre lenne szükségem. Persze kicsit hülyén jönne ki, ha pont ezt a fazont kellene megmentenem. Nekem vicces, neki meg kínos. Mert mi már, hogy egy nő menti meg, nem? Pff, szánalmasak.
- Hmm. - csak ennyit tudok hozzátenni ahhoz, ahogy eltűnik az erdő szélén. Na jó ,most már érdekel mi is ő. Feltéve ha megtalálom. Vámpírokra vagyok specializálódva, így sokkal könnyebben bukkanok az ő nyomukra, mint másokéra. A teremtményeiket is könnyű megkülönböztetni a többi fajtól, de nem elég ha tudom mi tette azzá őket amik. Mindegyiknek meg van a maga gyengéje, amivel elkaphatók és nem feltétlenül ugyan azok.
De továbbra is abba az irányba tartok, ahogy a férfi eltűnt előlem, kezeim pedig továbbra sem veszem ki a zsebemből. Nem vagyok már kezdő, hogy ne legyen nálam egy-két fegyver és tőr. Igen, az ezüsttőrjeim a kedvenceim, ezt nem tagadhatom.
Pisztoly csövének hűvös, fémes érintése nyakamon, csak egy dolgot ér el nálam, hogy elmosolyodjak. Ha azt hiszi, hogy ezzel megfélemlít, hát nagyobbat nem is tévedhetne. Nem egyszer szorítottak fegyvert a fejemhez, vagy szegeztek rám. Lőttek már meg is és én rezzenéstelen arccal álltam támadóm előtt. Most sem sikítozok, vagy kapálózok. Nem szaladok el menekülő utat remélve. Felemelem fejem és szemem sarkából nézek a mögöttem álló felé.
- Szóval vadász vagy, ha? - már nem is mondok semmit arra, hogy le kislányoz. Csak mert nem vagyok régészeti lelet, még nem feltétlenül vagyok kislány.
Nem is nagyon van időm vagy lehetőségem válaszolni neki. Zajt hallok mögülem és ahogy megfordulnék nem látok mást csak sötétet. Hát ez remek, kicseszettül remek.
Kicsit kába vagyok, mikor kezdek magamhoz térni, valami furgon hátuljában. Kezeim a hátam mögött szorosan megkötözve. Tenyereim a falnak tapasztom, ahogy valami élet kiszögellést keresek rajta. Valamivel el kell vágnom a köteleket, ha már kicsúsztatni nem tudom a hurokból a csuklómat. Nem telik bele sok idő és úgy veszem észre, Csipkerózsika is ébredezik, de elég rossz hangulatban van.
- Fogd már be! - általában nem vagyok első találkozáskor ennyire nyers valakivel, de az istenért is, csali? Honnan a fenéből veszi ezt?
- Csali a nénikéd térdkalácsa. És ha még egyszer kislánynak nevezel, kivágom a nyelved a helyéről és odadobom egy kóbor kutyának. Csak szabaduljak ki innen és szerezzem vissza a tőrjeimet. - jól érzem, hogy nincsenek a helyükön, ahogy megmozgatom a bokámat. Az idióták azokat is elvették. Ne akarják megtudni, milyen az ha én tényleg dühös vagyok, szóval jobban tennék ha visszaadnák.
| words: - | music |


Vissza az elejére Go down

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
43
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem   Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem EmptyHétf. Jan. 27, 2014 9:45 pm

Janella


Nem akarok sokat hozzáfűzni ahhoz, amit elmondtam nagy hirtelen, inkább figyelnék a környezetre, de fojtott hangom ellenére a csaj szinte kifakad. Kiváló, hogy azt már tudja, mi vagyok, de azt láthatóan nem, hogy mindketten csapdában vagyunk, és ha egyikünk sem volt csali, akkor a helyzet még gázabb, hiszen nem is csak kettőnkről van szó, és közel sem arról, hogy a gond meg is oldódna, ha valamelyikünk mondjuk leütné a másikat.
Amiben persze nekem van némi akadályom, mivel nőről, ráadásul még csak nem is valami vérszívóról van szó. Így aztán valamivel higgadtabban is tudom kezelni, amikor hozzám vágja a nem túl kellemes, de végső soron az enyémekre stimmelő szavait. Nocsak, talán egy hasonlóan antiszociális emberrel van dolgom?
- Tulajdonképpen szerencséd, hogy jó a tipped. Igen, vadász vagyok. De most ne az én nyelvemmel foglalkozz pont ezért, hanem inkább azzal, hogy hol a francban lehetünk, hova visznek, és hogy jussunk ki innen. A végére kellene járni annak is, hova tették a fegyvereinket, mert nekem sincs meg mind.
Elvigyorodom.
- Persze azért mindenhova nem nyúltak be. Nyilván te is eldugtál még egy-két dolgot.
Na nem mintha nagyon megmozgatná a fantáziámat, hogy mit és hova dughatott, de pontosan él az emlékezetemben, Tya mennyi fegyvert húzott elő különféle helyekről, amikor először vetkőzött le a közelemben. Hiába, tudom én, milyen egy príma női vadász. Még azt is tudom, milyen, ha elhagy. De ez már nem érdekes, legalábbis baromira nem aktuális téma most.
Eltöprengek, mi legyen, közben a látásom is élesedik. Egyelőre azonban nem áll meg a furgon, csak zötyögtet minket tovább. Kezdem azt gondolni, hogy valahova elég messze kerülhetünk már a városhatártól, de majd csak hazajutunk valahogy. Nem kockáztatom meg, hogy ne folytatódjon az eddig is elég eseménydús életem.
- Dailen - intek fejemmel a lány felé. Elvégre valaha nagyon előzékeny voltam, és persze udvarias. Hogy ez megkopott kissé, hát igazán sajnálom. Megvan bennem az inger, hogy bemutatkozzam, bár kezet úgysem foghatunk, és a három puszi vadászok közt, azt gondolom, nem divat.

Vissza az elejére Go down

About...
Janella Wayland
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Janella Wayland
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
5
Foglalkozás: :
Egyetemista

Hozzászólások száma: :
6

Regisztráció: :
2014. Jan. 23.


Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem   Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem EmptySzer. Jan. 29, 2014 11:00 pm


Dailen & Janella
I don't blame you for being you,
but you can't blame me for hating it.


Igaz, hogy izgalmakra vágytam, de nem pont így gondoltam. Egy furgon hátuljában megkötözve ... egy férfival. Oh igen. Már szinte hallom is Tristan szavait ahogy ezt megtudja. Pff. Nincs szükségem arra, hogy bárki is kioktasson, vagy hogy kislánynak nézzen.
Jól jön az, hogy megtévesztem az embereket a külsőmmel és a korommal, hisz még fiatal vagyok, alig nagykorú. De épp ezért vagyok olyan veszélyes, amilyen. Alábecsülnek. De hogy kislány? Nem is emlékszem mikor viselkedtem úgy, mint egy lány. Mikor babáztam, vagy jártam habos-babos kis szoknyákban. Mikor jártam plázázni tűsarkúban a barátnőimmel és pletykáltunk pasikról. Na de hé, én vadász vagyok. Sosem jártam plázába pletykálni holmi hamis barátnőkkel, akik alig várják hogy valamivel belém marjanak, mint valami kiéheztetett kóbor kutyák egy falat húsba.Vagy hasonlíthatnám őket viperákhoz. És szerintem még csak babám sem volt. Az első ajándékom amire emlékszek az az egyik ezüst tőröm volt, amit most ezek a balfaszok elvettek. Értékesebbek mint a koszos kis életük. Ami nem lesz olyan hosszú.
Tenyeremet és a hátamat a falnak támasztom és megpróbálok felállni, hogy körbenézhessek idebent. Tudni akarom van-e itt valami, ami a szabadulásban is segítene, és később a harcban is. Mert az már biztos, hogy nem véletlenül vagyunk itt és nem vacsorázni visznek minket ilyen "udvarias" formában. És hiába van elrejtve kisebb tőr itt-ott, de a kezemre szükségem lenne, hogy elővehessem őket.
- Oh, tényleg szerencse. A kérdéseidre meg neked kellene választ adnod nekem, hisz a te haverjaid. - lassan sikerül felállnom is és próbálom megtartani az egyensúlyomat. Dailen. Neve hallatán lenézek rá. Pont olyan komolyan hangzik, mint amilyennek kinéz maga a férfi is.
- Jan. - utálom, ha a teljes nevemen szólítanak, így sosem árultam el eddig sem senkinek és nem pont azzal kezdem el, aki miatt itt vagyunk. Mert az hót biztos, hogy nem engem akartak. Én még csak most jöttem vissza, szóval nem nehéz kitalálni ki itt a ludas. Egyre jobban bánom, hogy visszajöttem Rione-ba.
- Nem mondtak semmit, mikor a földútra kivittek? - minden részlet fontos lenne most. Legalább az, hogy kivel, vagy kikkel állunk szemben.
Lassan elindulok a kocsi rakterében a fal mentén. Kiálló csavart, vagy meghajlott lemezt keresek, lábammal pedig a padlón tapogatózok.
- Mid maradt? - természetesen fegyverre gondolok, hogy mit hagytak nála óvatlanságból. A jármű még mindig egyenletesen halad nagyjából abba az irányba, amibe mi is mentünk gyalog. Vagyis messze a várostól. De nagyon be van határolva meddig mehetnek, mert egy idő után már csak a tenger lesz előttük. Nem tudom milyen messze, de ha hamar nem állnak meg, vagy jutunk ki, akkor csak az az egy esélyünk marad.
| words: - | music |


Vissza az elejére Go down

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
43
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem   Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 6:18 am

Janella


Türelmem, ami régebben olyan nagy előnyöm volt, szerencsére nem szenvedett akkora csorbát az engem ért többi különféle sérülés kiheverése során. Most is igen nyugodtan pillantok a nőre, már amennyit látok belőle a sötétben. Tudom, elhangzó szavai akár idegesíthetnek is. Még hogy a haverjaim? Nem is ismerem őket. És nem tudom, hogy vajon akkor is veszélyben lennék-e, ha őt nem látják velem. Még abban sem vagyok biztos, hogy ez a furgon ugyanaz, mint amivel idejöttem, bár tény, hogy nagyon logikusan hangzana. Mégis hány kisteherautó járna erre az éjszaka közepén?
- Nem ismerem őket túl jól, még a nevüket sem tudom - jegyzem meg némi kialkudott türelemmel a hangomban, nincs sok kedvem társasághoz, nyilván ezért nem aggódtam amiatt sem, hogy szélnek eresztettek az erdőben egyedül. De a lényeg mégsem ez.
Elmondja ő is a nevét, de csak biccentek rá. Semmi kedvem olyanokat mondani, hogy "örvendek, hogy megismertelek", vagy hasonló. Ósdi duma, leszoktam róla már.
- Ha ezek ugyanazok, akik kihoztak ide, akkor sem vágom a szitut. Az egyik tutira vadász volt, és nem nagyon értem, mi oka lett volna felszedni újra., ráadásul így. De hogy a kérdésedre válaszoljak, nem, nem nagyon mondtak semmit azon kívül, hogy egy kicsit sem érdekli őket mit csinálok, és hogy jutok majd haza. Egy szó mint száz, nekem nem tŰnt úgy, hogy a fickók kiscsoportos foglalkozást akarnak tartani ma még.
Így tehát én arra gyanakszom, hogy nem ugyanazokról van szó, bár azt persze nem is értem, hogy akkor mi más történhet most velünk. Viszont amikor a fegyvereimről kérdez, egyértelmű megkönnyebbülés lesz rajtam úrrá.
- Van a csizmám szárában egy pillangókés. Biztos nincs nő a támadóink között, ha lenne, élvezettel halászta volna el a késemet - mondom kissé élcesen. Tudom én, milyenek a nők, na mindegy. Az élvezet kell nekik, aztán ejtenek. Nem mintha akkora élvezet volna végigtapizni a lábam szárát, de ha már itt tartunk, az egyetlen, aki most megteheti, Jan lesz.
Két kezemre, melyek hátul össze vannak kötve, megtámaszkodom, és felhúzom térdből a bokánál összekötött lábaim. Egyik kezem épp eléri a nadrágom szárát, próbálom feljebb húzni, hogy tiszta legyen az út a csizma emlegetett szárában egy darabig. Megpróbálok
úgy fordulni, hátha Jan eléri a csizmaszárat.
- Próbáld meg, ott van a balban - mondom. Tisztában vagyok vele, hogy nincs ebben semmi erotikus, nem is hiszem, hogy bármelyikünk különösebb élvezetet lelne benne, de ha egyikünk elérné és megkaparintaná azt a kést, jóval előrébb lennénk. Akkor legalább a kötelektől megszabadulhatunk, még ha a raktér vélhetően belülről nem is fog kinyílni nekünk.

Vissza az elejére Go down

About...
Janella Wayland
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Janella Wayland
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
5
Foglalkozás: :
Egyetemista

Hozzászólások száma: :
6

Regisztráció: :
2014. Jan. 23.


Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem   Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem EmptyCsüt. Jan. 30, 2014 11:23 am


Dailen & Janella
I don't blame you for being you,
but you can't blame me for hating it.


- Ha nem ismered őket, akkor meg mi a fenéért szálltál be a kocsijukba? - sosem fogom megérteni a férfi logikát. Engem arra neveltek, hogy idegen emberek, vagy kevésbé emberek kocsijába még véletlenül se szálljak be. Nem lehet tudni kiben bízhatunk meg és ez a mai napig így van. Nem tudni, hogy kinek mi a célja azzal, hogy megáll melletted, vagy odajön hozzád egy szórakozóhelyen.
Ezért rángattam mindig magammal Trist, ha mentem valahova. Inkább ő idegesítsen, mint valaki más, akinek hamarabb kivágnám a nyelvét, mintsem hagyjam, hogy akár csak hozzám is érjen, vagy megcsókoljon. Nincs bajom a férfiakkal úgy általánosságban véve, csak jobb szeretem, ha mindenki békén hagy.
- Szóval nem zárható ki, hogy az ő kezük van a dologban. Elvégre tényleg a te dolgod, hogy hogyan jutsz haza innen, nem? - de ha csak róla lenne szó. De én is itt vagyok bezárva és nem tűröm valami jól az ilyet. Mármint a szűk és zárt helyeket. Nem vagyok igazán klausztrofóbiás, de hosszú idő után képes lennék beleőrülni a bezártságba.
A férfi felé pillantok, majd egy kátyúba hajt a kocsi, én meg vissza zuhanok mellé. Az esést a vállammal tompítom. Hát inkább, mint az arcommal. Nem féltem, de nah, betört orral mondjuk nehéz a szabadulásra koncentrálni.
- Pasik. Miért gondoljátok mindig azt, hogy mi nők minden alkalmat megragadunk, hogy fogdoshassunk titeket? - hangom jóval nyugodtabb, mint mikor magához tért. De ez, hogy ha nő lenne a csapatban ... Igenis van annyi önbecsülésünk, hogy nem fogdosunk ájult férfiakat. Legalábbis nekem nem volt szándékomban és nem is fogok ilyet tenni. De legalább megtudtam, hogy van a csizmájában egy pillangókés. Ez már haladás. Nekem csak olyan helyeken van, ahova senki nem fog benyúlni. Ő meg főleg NEM. A fehérnemű az nálam tabu.
De most nincs más választásom. Vagy ez, vagy megvárjuk, míg nyílik az ajtó és rosszabb esetben megölnek minket. Milyen szép halál is lenne.
- Hát ennél azért valamivel jobb programot terveztem, mint egy vadász csizmájába nyúlkálni. - forgatom szemeimet, miközben elfordulok, hogy könnyebben a csizmához férjen a kezem. Vállaim fölött próbálok hátranézni több-kevesebb sikerrel a sötétben, hogy legalább ne kelljen végigfogdosnom a lábszárát, hogy megtaláljam a csizmát. Nem sűrűn voltam eddig megkötözve, így becsukott szemmel nem igen menne még.
- Szexi láb. - kínomban már lassan magamon röhögök, de legalább egy kis nyújtózkodással megszerzem a kését és kinyitom.
- Tartom, míg elvágod a köteledet.
| words: - | music |


Vissza az elejére Go down

About...
Dailen Nesgale
Vérvadász
Vérvadász
Dailen Nesgale
Faj: :
Vérvadász
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
122
Valódi kor: :
43
Foglalkozás: :
író, üzletember

Hozzászólások száma: :
62

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem   Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem EmptyPént. Jan. 31, 2014 7:30 pm

Azt mindjárt gondoltam, hogy nem akar túlzottan barátságos lenni velem, hiszem nem valami nyamvadt puszipajtások leszünk, csak ki akarunk jutni innen. Mások nyilván amúgy is értelmesebb dolgokkal töltik el egy ilyen unott estéjüket, amikor nincs kedvük teljesen egyedül ülni otthon.
Nekem mondjuk soha ninc, hiszen még mindig nem költöztem el a házból, aminek minden darabja Tya hiányára emlékeztet. Ez persze nem jelenti azt, hogy állandóan rá gondolnék, de sokszor eszembe jutnak még a dolgai. Persze ma már tudom, ha újra találkoznunk kellene, nem mondanék semmi rosszat neki, nem bántanám őt sem szóval, sem tettel. Még a vámpír t sem, akit helyettem választott, aki miatt most is itt vagyok.
De az, hogy itt vagyok, az is jelenti, hogy erre a helyzetre kell figyelnem. A kissé mogorva kolleginára többek között, aki először hallhatóan felelőtlennek tart, majd kritizálja, hogy könnyebb módon nem tudom fegyverhez juttatni őt. Igazán sajnálom!
- Nem vagyok védtelen kislány, hogy ne legyen mindegy, kinek a kocsijával utazom. Ahogy látom, te sem vagy az, szóval ne tulajdonítsunk a lábam közelségének ekkora jelentést, ha kérhetném. Mert akár máshonnan is szedethetnék ki fegyvereket - mondom kissé hűvös hangon. Nem fenyegetem, eszemben sincs. Csak tudni akarom, mennyire veszi komolyan a dolgokat. Én amúgy sem kezdek ki mindenkivel, vadász nőkkel mostanában főleg nem szoktam. Tya után. ..
Szavai gondolkodóba ejtenek. Igen, az tényleg az én dolgom, hogy jutok haza, de igazából az is nagyon érdekel, hogy most hova megyünk. Minden esetre most még nem tudok mással foglalkozni, csak azzal, hogy kiszabaduljon a kezem. Próbálom tehát két kezem odatartani, hogy elvághassa a kötelet. Ha pedig sikerül, elveszem tőle a kést, és megszabadulok a bokámra csavart darabtól is.
Aztán komoly tekintettel, de az arcomon pimasz derűvel fordulok hozzá.
- Nos, kisasszony... Jan, ugye? A helyemben bármelyik férfi rendkívül sok izgalmat képzelne el ebben a helyzetben. Szabad akarsz lenni? - kérdezem. Szemétnek tűnök, de csak tudni akarom, hogy mennyit bír a humora. Arról nem is szólva, hogy én is férfi vagyok. Én is nagyon sok mindent el tudok ebben a helyzetben képzelni egy lekötött kezű és lábú nővel, bár sosem voltam tiszteletlen egy nővel sem - még.
Vissza az elejére Go down

About...
Janella Wayland
Vámpírvadász
Vámpírvadász
Janella Wayland
Faj: :
Vámpírvadász
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
5
Foglalkozás: :
Egyetemista

Hozzászólások száma: :
6

Regisztráció: :
2014. Jan. 23.


Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem   Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem EmptySzomb. Feb. 01, 2014 6:57 pm


Dailen & Janella
I don't blame you for being you,
but you can't blame me for hating it.


Ez mondjuk hiányzott az elmúlt négy évből. Egy "kis" izgalom. Túl unalmas volt az életem veszély nélkül. Én ebbe születtem, ebben nőttem fel. Más aki csak úgy csöppent bele a vadászok életébe, az nem igazán értheti ezt.
Legszívesebben jelenleg beváltanám Dailennek tett ígéretemet, ugyanis újra kislánynak szólít. És én mit mondjak neki? Vénség, vagy mi a szent szöszt? Nem tudom miért kell a korom miatt lekicsinyíteni. Nem lehet mindenki ugyan annyi idős, viszont mások kérését tiszteletben lehetne tartani. De Ő erre képtelen ahogy látom.
Megfordult a fejemben az is, hogy elhúzódok tőle és magamat szabadítom ki előbb valahogy a kése segítségével, majd kivágnám a nyelvét míg meg van kötözve és csak utána oldoznám el a lábát, hogy el tudjon szaladni, mielőtt mást is levágok neki. A reakciója nagyon is érdekelne.
Gyilkos tekintettel nézek a férfira.
- Te mindig ennyire tiszteletben tartod a nők kérését? Vagy csak engem tisztelsz meg ezzel? - hátammal meglököm. Pff, dehogy vagyok kislány. És ezt szívesen be is bizonyítanám neki, de nem most és nem itt. Viszont nem fogok letenni arról, amit ígértem neki. És ahogy látom, a humorérzéke is megsavanyodott.
- Lassan és élvezettel húznám elő őket. - cseppet sem ijedek meg az ilyen szövegektől, sőt. Nem vagyok szende szűz, aki fél egy férfi közelségétől, csak mert nem bírja a stílusát, vagy csak mert férfi.
Várok, türelmesen várok, hogy elvágja a köteleit. De nála még a nagyanyám is gyorsabb, pedig ő már halott. Kérdésére úgy teszek, mint aki fontolóra veszi a dolgokat, majd közel hajolok hozzá.
- Ne csodálkozz, ha az ilyen szövegek után valaki azt hiszi rólad hogy meleg vagy. Bár nekem nincs bajom a mássággal, de azzal igen, hogy még mindig meg vagyok kötözve. Szóval leszel szíves kioldozni? - kivételesen előhúzom a kalapból a nyulat, izé a bájosabb énemet és nem szedem le a fejét. De nem is húzódok el tőle. Kíváncsi vagyok mi jár a fejében.
| words: - | music |


Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem   Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem Empty

Vissza az elejére Go down
 

Jan, Dailen // A labda el van vetve; földutak, városperem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dailen Nesgale
» Hunter's Night - Dailen, Eva, Wiliam
» Roy & Dailen - kaja, pia, városszéli autóban éjszakázás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Városperem :: Kihalt városszéli földutak-