KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Armina10

Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Hirdet10

Megosztás
 

 Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában EmptyHétf. Május 20, 2013 9:22 pm


Sétálgatok az erdőben, néha ilyet is kell. Nem szagolhatom mindig saját kocsim kellemes végtermékét, amely az elégetett üzemanyag után marad. Kivételesen jó messze parkoltam a mostani helyemtől, remélhetőleg nem is bántja ilyenkor senki a gépem. Ki is értem egy szép tisztáshoz, csillagos éjszakában utánozhatatlan látványt nyújt. Nem öltöztem fel olyan túlságosan, szokásos fekete farmer, és fekete póló amiket viselek. Csak egy tőr van nálam, mint fegyver, de ez megszokott, mert mindig magammal hordom. Leültem egy fatuskóra, nézem a csillagokat, érzem a kellemes szellő simogatását. Nem foglalkozok semmivel, éppen elgondolkodtam azon, hogy már pár embert ismerek is a városból. Örülök, hogy könnyedén tudok sok jó barátot összeszedni, van kire számítanom, ha baj van. Persze más ha bajban van, én megyek és segítek neki. Ez felénk így szokás, tartom is magam hozzá, így alakítok szoros köteléket magam, és társaim között. Ahogy elmerengek, nem is foglalkozom vele, hogy mi fog történni. Nem félek. Persze mitől is kéne? Nem tudom.

Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Ilario Gritti
Hófarkas
Hófarkas
Ilario Gritti
Faj: :
Hófarkas
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
30
Honnan jött: :
Rione

Foglalkozás: :
cégvezető, egyébként szakács-pék

Hozzászólások száma: :
10

Regisztráció: :
2013. May. 20.


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában EmptyHétf. Május 20, 2013 10:06 pm

Roynak

Pontosan tudom ma már, hány farkas él Rione területén, és hogy kik is azok. A legtöbbjüket ugyan személyesen ismerem, de van, akit egyelőre nem. A hiányt azonban mindig érdemes bepótolni, és ha nem a fiamon keresztül, akkor hát így, a két lábamon kell eljutnom olyanokhoz, akikhez másképp sosem érne el az ügy híre: nekünk, farkasoknak össze kell tartanunk.
Annyi a különbség, hogy én mint tapasztalt öreg inkább azon szokás híve vagyok, hogy ne emberként, hanem farkasom hófehér bundájába bújva járjam az erdőt és a vidéket. Most is így teszek, és puha léptekkel veszem birtokba a simogató zöld füvet, a fenyőtűkkel nem törődve, melyek a tavasz kezdetével hullottak a lábaim alá. Felmordulok. Megállok, vonyítok egyet, ez valamiféle jel, ha másra nem, akkor arra: tudd meg, világ, Rione környékén vannak farkasok!
De most nem csak ennyi az, amiről szó van. A farkas, akihez készülök, már csak néhány száz méterre lehet tőlem, aromáit, erejét nagy lendülettel hozza el felém a szél. Sebes futásba kezdek, négy lábam csak úgy kapkodom, és az erdő mélyére érve megpillantom alig tíz méterről a férfit.
Fiatal. Érzem, látom, tudom. Nem is olyan régóta farkas, de átváltozásait nyilván biztonsággal kezeli már. Kedveli a magányt, másképp nem volna itt. Nem vagyok igazi médium, mégis gyorsabban jóslok másokból, mint ahogy ők jellemezni tudnák önnön magukat. Büszkén szegem fel fejem, majd visszaváltozom. Megszoktam már testem működését, és nemes egyszerűséggel emberi alakom felvéve rögtön Vízmágiámat húzom elő tarsolyomból, mely ruhaszerűen fonja körbe testemet. Maga vagyok a víz. A hó. És mégis, csak hogy bízzon bennem, ő, aki előttem van, láthatja: farkas is vagyok.
- Bemutatkozom, Farkas. A nevem Ilario Gritti- mondom neki. Idősebb lévén közelebb sétálok hozzá, és szemébe nézve nyújtok kezet neki.


Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában EmptyHétf. Május 20, 2013 11:54 pm


Már rájöttem, hogy mitől is kéne félnem. Egyszer csak hallok valamit egyre közeledni, nem tudom hirtelen, hogy mi is lehet. Hirtelen a tőrömre teszem a kezem, amely a zsebemben van, ki tudja, hogy ki az a vendég, aki ilyen sebességgel közeledik felém. Egy farkas. Veszem észre hamar, mikor már elém került, látom, nem kell félnem. Átalakul emberi alakba, és hirtelen ruha is kerül rá, nem semmi amit csinált. A tőrt elengedem, végignézem azt amit csinált. Közben azért feszültebben figyelek, nehogy még nekem akarjon támadni, de nem. Megszólalt. Tudja, hogy farkas vagyok. Nekem nem fáj, tudom én is, hogy ő is az. Nem fogom letagadni, nehogy még meg akarjon enni érte. Láthatja, hogy csak a belépőjétől lepődtem meg, többtől annyira nem. El voltam gondolkozva, így elég közel jutott hozzám, mire észre tudtam venni. Még mindig szerencse, hogy nem támadott meg, kezet is nyújt. De honnan tudhatta, hogy itt vagyok? Vagy csak éppen erre járt, mindegy. Fogok vele kezet én is, csak előbb feldolgoztam a történteket.

-Roy Mustang vagyok.

Közöltem vele én is a nevem, de előtte azért felálltam, nem akarok bunkó lenni, nem szokásom. Kíváncsi lennék rá tényleg, hogy mi is vezethette utánam, várok még, hátha közli ezt velem. Most csak állok, és nézek a szemébe, szokásos komor képpel, ami már lassan a védjegyem.

Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Ilario Gritti
Hófarkas
Hófarkas
Ilario Gritti
Faj: :
Hófarkas
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
30
Honnan jött: :
Rione

Foglalkozás: :
cégvezető, egyébként szakács-pék

Hozzászólások száma: :
10

Regisztráció: :
2013. May. 20.


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában EmptyKedd Május 21, 2013 12:03 am

Roynak

Először, mielőtt bármit tennék, mindenképp meg kell róla győződnöm, hogy nem látok félelmet a szemében. A feszültség semmiképpen nem elhanyagolható, ám azért azt mindig fontos megfigyelni, berendezkedik-e a test arra, hogy támadjon, netán támadást vár-e ő maga is. És jelen esetben, azt hiszem, nem történik ilyesmi. A fiatal farkas visszaereszti megfeszülő tagjait, és én levonom magamnak az újabb következtetéseket: bátor, talán botor, ámde közben mégis igen őszinte alak.
- Megtiszteltetés- szólok, ahogy megszorítja kezem, és én is az övét. Majd ellépek tőle, megfigyelem, vajon melyikünk a magasabb, erősebb alkat, noha ez igazából nem számottevő. Mindkettőnknek lehetnek másféle erősségei, és egyébként sem vagyunk ellenfelek. Félig-meddig egy fajból származunk. Tekintetébe vándorol az enyém, majd pillantásom előbbi ülőhelyére vetül.
- Talán foglaljunk helyet. Nem tudom megítélni a képedet nézve, de talán kíváncsi vagy rá, mi folyik itt- jegyzem meg baráti hangon. Ilyenkor, érzem magam is, vészesen úgy beszélek, mint egy öregember, de hiszen az vagyok. Öreg farkas. Hófarkas. Nagyon öreg. Csak épp a testem fiatal közben.


Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában EmptyKedd Május 21, 2013 1:02 am


Hallgatom, észlelem a mondandóját. Látom rajta, hogy erős kiállása van, meg nem hiszem, hogy fiatal, mert túlságosan megfontolt. Azt sem hiszem, hogy ezek után nekem akarna támadni, de amit mond azon azért megakadok egy kicsit.

-Hol mi folyik?

Kérdezem meglepve, mert gőzöm nincs, hogy miről beszél. Azt hiszem lesz mit mesélnie, én ráérek, meg az éjszaka is hosszú. Leülök úgy, hogy legyen mellettem hely bőséggel, ha akar tudjon már leülni ő is. Nézek közben rá, minden mozdulatát figyelem, kíváncsi vagyok teljesen. Biztos vagyok benne, hogy jóval tapasztaltabb mint én, tanulhatok tőle egy keveset, ha tudok.

-Igen, kíváncsi lettem hirtelen.

Az előző kérdésem helyett talán ez már inkább már helytáll, szerencsére olyan sok időt nem hagytam a kettő között. Majd megkapom a választ, csak ülök és várok, nem tudom még elképzelni sem, sőt semmihez csatolni a kijelentését. Kapcsolatot nem tudok hozni semmivel sem, ami folyhat, és azt nekem esetleg tudnom kellene.

Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Ilario Gritti
Hófarkas
Hófarkas
Ilario Gritti
Faj: :
Hófarkas
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
30
Honnan jött: :
Rione

Foglalkozás: :
cégvezető, egyébként szakács-pék

Hozzászólások száma: :
10

Regisztráció: :
2013. May. 20.


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában EmptyKedd Május 21, 2013 10:26 am

Roynak

Pillantásom végigméri arcának minden vonását, főleg mimikájának folyamatosan végbemenő változásait. Figyelem, vajon mennyire figyel, és gyorsan megállapítom: valóban fiatal farkas lehet, mert bár valószínűleg a mondandómat hibátlanul megérti, mégsem kezdi el magában emésztgetni azt, hanem kérdez. Az évek tapasztalatával azt kell mondjam, ő csinálja jól.
- Körülötted. Egy idegen farkas hószínű bundával megjelenik, felkel a földről, folyadékkal takarja a testét, és úgy beszél hozzád, mintha többet tudna a világról, mint amennyit te valaha megtudhatsz. Igazság szerint a legtöbb farkast ismerem Rionében, de hozzád még nem volt szerencsém- vallom be, és hozzá hasonlóan az én hangomban is csendül némi kíváncsiság.
- Mivel úgysem öregszel tőle, légy nyugodtan kíváncsi. De ne haragudj közben, ha az iménti monológommal fellengzőssé váltam kicsit. Ritkán beszélgetek bárkivel, leginkább régi ismerősök köreiben mozgok csak. Ám most nekikezdtem egy ideje, hogy felkutassam az itteni9 farkasokat. Sötét energiák közelednek a város felé, és nagyon rövid idő kérdése, hogy megérkezzenek.
Mindent én sem tudhatok erről, de szerintem ez nem lepi meg.
- Talán bizalmaskodónak hat, de arra foglak kérni, mesélj magadról, Roy Mustang- mondom neki, közben helyet foglalok.


Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában EmptyCsüt. Május 30, 2013 2:04 pm


Hallgatom végig a mondatokat, még mindig elég misztikusan hangzik számomra a dolog. Biztos igaza van, magunk sem vagyunk túl hétköznapi lények, ezáltal ne csodálkozzak, hogy ha van nálunk még misztikusabb dolog a világon. Hát már ez nem vicces, ha igaz.

-Tényleg szép bemutatót kaptam, szó se róla.

Vigyorodtam el a vízruha említésétől, amely azért az én képességeimhez mérten lehet erősebb fegyver. De viccnek nem volt utolsó, szerintem.

-Kéne nekem félni attól a bizonyos erőtől? Remélem még nem késtem el a magam alá csinálással.

Remélem nem veszi rossz néven, hogy nem nagyon ijedtem még meg a szóban forgó valamitől. Nem tudok vele mit csinálni, egyszerűen már nem tudok olyan sok dologtól félni, még véletlen nem hagyna koncentrálni a félelem a küzdelemben. Ezt nem nagyon kéne mesélni az öregnek, ő is így lehet vele.

-Nem tudok magamról mit mondani, szerintem magától értetődik a stílusom, és a hozzáállásom. De kérdésekre szívesen válaszolok, csak magamtól, magamról nem jut most más az eszembe.

Ha már ő is ilyen hosszan mesélte el a dolgokat, néha válaszoljak már neki én is hosszabban.

Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Ilario Gritti
Hófarkas
Hófarkas
Ilario Gritti
Faj: :
Hófarkas
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
30
Honnan jött: :
Rione

Foglalkozás: :
cégvezető, egyébként szakács-pék

Hozzászólások száma: :
10

Regisztráció: :
2013. May. 20.


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában EmptyPént. Május 31, 2013 9:05 am

Roynak

Pontosan látom az arcán, hogy feszülten figyel, és ez kielégíti minden jelenlegi elvárásomat. Nem mintha sokat akarnék tőle, csak szándékomban állt felvenni a kapcsolatot egy újabb farkassal, még szükség lehet rá. És neki is szüksége lehet rám vagy a falkára, ez is kétségtelen adalékinformáció, és ha így van, miért is ne érné meg most meghallgatnunk egymást?
Szavaira csak bólintok, nem véletlenül használtam előtte képességeim, jobb most tudnia, hogy nem vagyok egészen olyan, mint ő, bár ezt észrevehette nyilván hószínű alakomon is, amikor farkas képében érkeztem meg. Ám újabb szavaira már annál fontosabbnak tűnik reagálnom, még ha kérdését meg is válaszolja magának, és rögvest fel is tűnik, hogy önbizalomnak nics híján ifjú farkas barátunk.
- Félni semmiképp. A félelem megbénít, ereje átszivárog az ereken és idegeken át, és lehetetlenné teszi, hogy győzedelmeskedjünk egy olyan sötét energia felett, mely éppen ezekből táplálkozik. Ám ez az energia, ha nem riad vissza tőle valaki, annál inkább jól használható, ha pontosan irányítani is képesek vagyunk, és nem engedjük, hogy olyanná tegyen minket, amilyen az erő maga.
Elégedett, bár fanyar mosoly jelenik meg szám sarkában. A világért sem buzdítanék rá senkit, hogy vegye magára egyfajta köpenyként ennek az energiának sötét burkát, de ezt a fiatal farkast, ahogy látom, nem fertőzné meg az erő használata. S mivel még épp időben érkeztem megelőzni magát az feketeséget, van időm megereszteni egy lanyha arckifejezést Roy felé.
- Érezd csak.


Talán a csillagok kedvezőtlen együttállása volt? A szél hevesen kezdett fújni egyik percről a másikra, és aki odakint tartózkodott épp, azonnal megérezte, milyen gyorsan vált fülledtté, majd hűlt is le rögvest az idő. Igaz ami igaz, szokatlan volt Rione környékén az ehhez hasonló hirtelen időjárásváltozás, hiszen a város olyan területen feküdt, ahol még a telek is igen enyhék voltak, korcsolyázni, hócsatázni szinte nem lehetett soha.
De most - most lassan feketés színű ködpára ereszkedett le az utcákra, eleinte egészen sűrű volt, majd lassan oszlani kezdett. Ám nem tűnt el teljesen. Egy szélvihar felkapta a sötétséget, végigrepítette az utcákon, a nyitott ablakokon át be a házakba is, át a tenger felett, végig az erdő fái közt. Mindenhol ott volt, mindenhol megült, aki belélegezte, érezhette sötét erejét.
Valami különleges történt. Sötét energiák lepték el Rionét, és ezt mindenki érezhette, aki levegőt vett vagy körülpillantott - aztán a köd eltűnt, nem látszott tovább, mintha ugyanolyan gyorsan távozott volna, ahogyan érkezett. Pedig ekkor már akadtak, akik tudták: ezek a sötét energiák olyan hatalmat adnak a rioneiek kezébe, melyről máshol mindenki csak álmodik. Vajon jönnek-e majd, akik használni akarják? S vajon az itteniek felfedezik-e erejét?
Senki sem marad biztonságban a Sötétség elől, annyi bizonyos.


Egy percnyi időre lehunyom szemeim, két karom kissé széttárva hagyom, hogy hátamba, tincseimbe kapjon a hirtelen támadó szél. Lelkem tépik, emlékeim vetik felszínre az érkező sötét energiák, és csak emelt hangon tudom közben úgy, ahogy lereagálni fiatal farkas barátom szavait.
- Nos, kérdeznék olyan hétköznapi dolgokat, mint az, hogy honnan érkeztél és mi szél hozott ide, de esetünkben tartok tőle, ez inkább egy baráti iszogatás mellé való terefere volna. Nekünk fontosabb dolgaink lehetnek. Érzed-e, ifjú farkasember, ami történik?- kérdezem, miközben ellepi a tisztást a fekete köd, és lassan őt sem látom már jól, pedig közel vagyunk egymáshoz. Gyűlöletes energiák ezek, de idevonzzák majd, akikre olyan régóta várok, és biztosan tudom, igen, biztosra veszem, hogy eseménydús lesz a nyár.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában EmptyHétf. Jún. 03, 2013 6:46 am


Hirtelen eljött valami nagyon sötét, és hideg köd szerű dolog. Lehet, hogy erről beszélt a vezér ? Mindegy. Kérdezhetném ismét, hova, és mikor csináljak. Nem szükséges, nem félek a sötétben. De már alig látom vadonatúj ismerősöm, ez ellen teszek valamit, csak végig hallgatom amit mond. Mondjuk amíg a szagát legalább érzem, tudom, hogy hol van, nem mintha nagyon mozogni támadna kedve, vagy bújócskázni a sötétben.

-Rossz felé lapoztam a naptárat?

Kérdeztem vigyorogva csak magamba, hallhatta, meg láthatja is.

-Messziről jöttem, kocsival, ha valami baja lesz a „sötétben”, nyakon verem a rossz idő hírnökét.

Gondolok itt a gyorsan egybefűzött mondanivalóimmal arra, hogy a kocsim fedetlen parkolóban van éppen, és biztos vagyok abban, hogy azt az „erőt” is lények irányítják, így oszthatok nyaklevest bőséggel attól tartok. A mondanivalómat azért már nem olyan vigyorogva mondtam, mert a gép többet ér, mint akármelyik Hókuszpók élete. Keresek is neki egy fedett parkolóhelyet, ha oda érek, mert ez nem tetszik. Nincs bajom a téllel, de árt a kocsinak.

-Na erre megiszok egy sört valahol.

Mondtam vigyorogva ezt is, csak előbb szeretnék biztonságosan parkolni a kocsimmal.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Ilario Gritti
Hófarkas
Hófarkas
Ilario Gritti
Faj: :
Hófarkas
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
30
Honnan jött: :
Rione

Foglalkozás: :
cégvezető, egyébként szakács-pék

Hozzászólások száma: :
10

Regisztráció: :
2013. May. 20.


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában EmptyHétf. Jún. 03, 2013 10:59 am

Roynak

Nincs a férfiúi büszkeséggel semmi baj. A veszélyérzet pedig bizonyára megvan benne annak ellenére, hogy semmilyen félelmet nem mutat. Megjegyzései engem ugyan nem kifejezetten mulattatnak, de ez nyilván a korom számlájára írható. Ám az, hogy neki van kedve vigyorogni, igen jó hír farkas mivoltára nézve. Mindig könnyebb kontrollálni a benned élő fenevadat, ha emberként derűs életet élsz.
- A sötétség nem okoz fizikai problémákat. Ez csupán egy energiamező, amely leszállt itt, felgyülemlett, mint a köd szokott. De nem fog nyomtalanul eltűnni még jó ideig, és jönnek majd mindenféle lények jobb-rosszabb szándékkal holt szívükben, hogy felhasználják. Mert mindenkinek a hasznára fordítható- jegyzem meg válaszul, s bár kissé zavar, hogy nem olvashatok tisztán arcában a köd miatt, legalábbis érzem jelenlétét és hallom hangját, ami épp ugyanannyit segít.
- Sört iszol, majd autóba ülsz?- hangomban minimális a kérdő súly, tudom, hogy nem fog meghalni egy piti kis autóbalesetben. Az nem egy farkasember volna. Tekintetem elárulná neki, mit gondolok, de nem látjuk túl jól egymást továbbra sem.
- Elkísérlek a járművedig- mondom közönyösen, de mégsem tűrve ellenállást, bár nem is hinném, hogy zavartatja magát, ha arra a néhány száz méterre társasága van. A vízruha rajtam továbbra is fed mindent a maga habszerű gomolygásával, képességemet pedig tökéletesen és zökkenők nélkül uralom. Mégis szívesen visszavenném már farkas alakomat.
Vissza az elejére Go down

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában EmptyVas. Jún. 16, 2013 3:44 am






Nagyon sok humora nincs az öregnek, majd megszokja. Az idő múlása nekem az egón, és a magabiztosságon kívül bizony, nem kevés humort hozott.

-Nem, előbb vezetek, aztán iszok.

Mondtam a helyzet tisztázása érdekében, nehogy ennyire alkoholistának nézzen már, vezetni nem szoktam ittasan. Be teszi nekem az öreg az ajtót ezekkel a beszólásaival, nehogy visszaadjam. Igaz, kapott már belőlem ő is egy keveset.

-Megköszönném, nehogy eltévedjek.

Picit gúnyosabb hanglejtéssel szóltam, közben vigyorogtam, hátha látja, és nem akar érte megverni. Nem hinném, Ő annál diplomatikusabb alkat. Remélem lejjebb nincs ilyen sötét, mint a fák között, mert ha unatkozok, tényleg megyek egy kört a városban.

-Nem térünk be valami italozóba? Állom a kört, akármennyit.

Térek el a tárgytól, még el sem indultunk, de eszembe jutott. Felénk a közösségépítés a kocsmában kezdődik. Ott lehet beszélgetni a különböző furcsaságokról, és minden egyébről. Aztán csak elleszünk valahogy, ahogy sikerül. Várom a véleményét a mesternek, közben elindultam a személygépjárművem irányába. Megvárom az Alfát, ne érezze magát Bétának, baktatunk a cél felé, ami épp a kocsim.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Ilario Gritti
Hófarkas
Hófarkas
Ilario Gritti
Faj: :
Hófarkas
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
30
Honnan jött: :
Rione

Foglalkozás: :
cégvezető, egyébként szakács-pék

Hozzászólások száma: :
10

Regisztráció: :
2013. May. 20.


Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában EmptyKedd Jún. 25, 2013 11:49 am


Roynak

Amikor látok valamit magam előtt, magam körül, főleg az utamban, mindig pontosan tudom, hogy az a valami hogyan lehet hatással rám vagy befolyással az életemre. Próbálok menekülni, vagy néha igyekszem használni a lehetőséget, amit az élet ad, de minden esetben a legtaktikusabban szemlélem a helyzetemet, és úgy is megyek végig az utamon, hogy egy pillanatra sem hagyom tudatom spontán szervezőkészségét feltörni a mélyből.
Fiatalnak lenni más. Látom ezen az ifjú farkason, hogy élni akar, létezni, nem pedig törtetni, harcolni, erőket mozgatni és használni dolgokat, embereket. Talán nem is igazán van még fogalma róla, milyen ereje lehetne, ha komolyabban venné ezeket a dolgokat, de nem bánom, hogy így van. Ő rendkívül tisztán és egyszerűen logikázik hozzám képest, és irigylem érte, hogy megteheti.
- Ilyesmi választ vártam- mondom, és nem bontom ki jobban a fogalmazott mondatot. Értse jól, hogy zsenge kora ellenére is megfelelően tudatosnak és felelősségteljesnek tartom őt, olyannak, aki használni, de nem elpazarolni akarja életét és erejét. Szavai biztosítanak arról, hogy egyelőre nem lát bennem ellenséget, és hanghordozása meggyőz, hogy ennek ellenére minden apró gesztusomat megfigyeli, és ha kell, hát majd újra mérlegel. De nem is baj. Egyszerű léptekkel követem, ha elindul, és csak kis hatásszünet után jegyzem meg:
- Nem igazán fogyasztok alkoholt.
Vagy csak néha, titokban. Töményet, tisztán. Nem éppen az egészségem, inkább a mélyre rejtett titkok kis kuckójának tisztítása érdekében, de ez az én magányos önpusztító hajlamom, és másról nincs szó. Hogy ő inna, az engem nem befolyásol.
- Elkísérlek a járműig, addig meggondolom, továbbra is veled tartok-e. Megfelel így?- kérdezem. Az övé az autó, tehát övé a döntés joga is. Korom megtanított a mások és a más tulajdonának tiszteletére, és ebből, illetve az elveim többségéből sem szívesen engedek.
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában   Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ilario Gritti és Roy Mustang - Találkozás a szép éjszakában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ilario Mauritio Gritti
» Roy Mustang
» Miss de Croses - Mr Mustang: Night club
» Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál
» Soraya Hayes, Roy Mustang - Miért is pont ne a pláza parkolóban?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Városperem :: Erdő :: Erdei tisztás-