KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Armina10

Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Hirdet10

Megosztás
 

 Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Zane Byron
Sárkány
Sárkány
Zane Byron
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
pincér a pizzériában

Hozzászólások száma: :
8

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Empty
TémanyitásTárgy: Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál   Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál EmptyKedd Május 21, 2013 6:52 pm



Valék már ideje-tudta óta magam, s utam talán itt ér végre véget mint lemenő Napnak is tenger végtelen kékje az édes haza. Édes haza nekem Nap valál Te egyedül, s buzdítsz maradni e helyütt engem, bárha magányul szegődöm magánynak, mert senkit sem ismerek.
Emberi dolgok, mi kényes kényszer az, lenni nekem magamnak álnok társul, szegődni boldog lét nyomába! Tenni elmém nyugtáért, mi férfinak oly fontos, új cipő, új ruha, e testi kegy, pihent álmot adó telt pénztárca, léleknyomorgató, válságba sodró lételem. Mint ing fehérjén igazított ezüstfekete textília-póráz izmos nyakszirten súrol engem, tudván tudom, kényszerítő erőnek épp olyan, köteles e test nyomorgatni lélek szabadját, lakbért fizettet maholnap velem kinél ellakom. Tőzsgyökeres család, mely megtalált engem szimpátia szerént, valék én megfelelő tán, vonzó alak, csődítő bátor vállizom, tálcát egyensúlyoz most e sárkány bősz mellkasa előtt, s rajta ezer törni-zúzni vágyott pohár remeg. Munka, mi bűntől fosztasz meg létjó világ kegyével, tíz óra déltől, míg zár a hely, hol tészták királya forgat lisztbe gyúrt élesztőt, s ajándékoz sütőt hőn viszonzott plátó-szerelemmel.
Itt ad nekem e világ kenyért, s kenyérhez paradicsom sajttal eldukál. Zárásidő, s eső szakad hozzá e mocsok-befogta, vérfestette kinti világban, Rione egét nem szeli fény, mi felhőtakarta város felett oly nagyon megriasztó.
- Fogok-e egy víztelen tincset találni, mi tény, nehéz gyalog ily időtájt?- vetek fel kérdésül témát, melyre felelni oly egyszerű: röpülni fénylő pikkely fedte sárkány-csontozattal fakó égen át, az kell nekem, s valék is otthon seperc alatt. Ám óra még, míg csendből kulcs túlsó végére pattanok, s múlatom addig időm a pultnál, mint látva vélem vendégek hiányát, felszolgálni hát úgysincs kinek, fogyasztom kapott vacsorám paradicsomból, sajtból, friss kenyérből, s lesek ajtónk felé, mint érezve halandó szagát, hogy nő lép rajta be.

Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál   Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál EmptyCsüt. Május 30, 2013 4:25 am


Talán a csillagok kedvezőtlen együttállása volt? A szél hevesen kezdett fújni egyik percről a másikra, és aki odakint tartózkodott épp, azonnal megérezte, milyen gyorsan vált fülledtté, majd hűlt is le rögvest az idő. Igaz ami igaz, szokatlan volt Rione környékén az ehhez hasonló hirtelen időjárásváltozás, hiszen a város olyan területen feküdt, ahol még a telek is igen enyhék voltak, korcsolyázni, hócsatázni szinte nem lehetett soha.
De most - most lassan feketés színű ködpára ereszkedett le az utcákra, eleinte egészen sűrű volt, majd lassan oszlani kezdett. Ám nem tűnt el teljesen. Egy szélvihar felkapta a sötétséget, végigrepítette az utcákon, a nyitott ablakokon át be a házakba is, át a tenger felett, végig az erdő fái közt. Mindenhol ott volt, mindenhol megült, aki belélegezte, érezhette sötét erejét.
Valami különleges történt. Sötét energiák lepték el Rionét, és ezt mindenki érezhette, aki levegőt vett vagy körülpillantott - aztán a köd eltűnt, nem látszott tovább, mintha ugyanolyan gyorsan távozott volna, ahogyan érkezett. Pedig ekkor már akadtak, akik tudták: ezek a sötét energiák olyan hatalmat adnak a rioneiek kezébe, melyről máshol mindenki csak álmodik. Vajon jönnek-e majd, akik használni akarják? S vajon az itteniek felfedezik-e erejét?
Senki sem marad biztonságban a Sötétség elől, annyi bizonyos.


Megkésve tértem észhez a festésből, hogy semmi étel nincs itthon, mellyel csillapíthatnám már az oly gyötrő éhségemet. Amennyire lehetet eltűntettem arcomról a szívárvány színekben pompázó festéket.
Karórámra nézve tértem megint csak magamhoz. Sehol nem fogok már találni valamit, amit gyorsan bekaphatok. Nagyon príma, egyre jobb vagy Calla, jó, hogy éhen nem halsz.
Morgolódok magmaban. Lefutok a ferandán, a kocsimhoz, az ég halkan dörögni kezd. Felpillantok, eső várható, s ezt a levegőben is érezni.
Beülök a volán meléé, a tengerparta sietek. Nincs kedvem most a flancos éttermekhez, továbbá nem is olyan ruházatban vagyok, hogy be is engedjenek. Bevásárolni sincs már energiám. Egész napos ébrenlét után csak arra vágyok, hogy valami "huhh" de mérgező gyorskaja csúszzon le a torkomon.
Oly sok lenne ezt megadni egy éhező lánynak, aki mögött tizennény órás munka áll, kérdezem én, az égiektől.
A tengerparton végig hajtva, csak reménykedek benne, hogy valamit megpillanthatok, ahogy égve találom a lámpákat. Közben elered az eső, mikor megpillantom a pizzéria színes neon világítását.
-Hallelujja... - Mondom ki hangosan köszönetemet. Az út szélén megállok, kikapom a pénztárcámat, mély levegőt veszek, s kinyitom az ajtót.
Sietősen kipattanok, hogy az autót ne vizezzem össze nagyon. Majd megindulok a bolt felé, kapkodom a lábaimat, de úgy tűnik az eső másként gondolja. Olyan záport küld a nyakamba, hogy szinte elhomályosítja arcomat.
Az ajtó csillingelve jelzi, hogy itt vagyok. Kézfejemmel törlöm ki szemeből a vízet, belépek, becsukom magam mögött az ajtót ezzel kizárva az esős időt.
-Buona Sera! Én... khm... - Mondom mosolyogva, s eléggé dadogva, amint megpillantom a férfit, aki a pult mögött áll. - Túl későn jöttem volna, vagy van még valami pizza amit elvihetek? - Kitekintek a hátam mögé, még mindig zuhog, és van valami más is. Mintha az ég egyik pillanatról a másikra sötétedett volna be.
-Nagy vihar lesz. - Beszéd közben beljebb araszolok, mert valamiképpen félelmet vált ki belőlem a látvány, pedig ez csak eső, és szeretem az esőt, akkor meg mi ez mégis? Kezem a pultra teszem, s ujjaim görcsösen markolnak a márványba még úgy is, hogy jól tudom fogódzkodót nem találok. Hidegség, s valami annál is vélelmetesebb áramlik be a boltba, megrettenve állok remegve, s nem tudom mire vélni, csak azt tudom, hogy most úgy félek, mint még talán soha. Pulzusom az egekbe szökik, s lélegzetem szaporára vált.
-Álmodom tán, vagy az elmém viccel meg? - Fonom kérdésbe reményem is, s hangomban hallatszik, hogy megerősítést várok, hogy nem csak én élem meg ezt az egészet, bármit, hogy nem éppen a tudatom hullik darabokra. Könny szökik a szemembe, úgy nézek a férfira, kit életemben most látok először.
Vissza az elejére Go down

About...
Zane Byron
Sárkány
Sárkány
Zane Byron
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
pincér a pizzériában

Hozzászólások száma: :
8

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál   Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál EmptyCsüt. Május 30, 2013 10:42 am



Lepne meg bár mást, mi vihart okoz szeszély égből jőve fekete sötét, mégsem akad meg szemem kint támadó jégerős szakadó esőn. Ám e lélek, mely vihart bont, s támaszt szelet hirtelen lépve ki ezüst árnyak mögül, hord tán felém oly energiát, mely tiszta szervbe fertőző hatással élni mászik-kúszik ím. S légzőutam nehezedik, mint ajtó nyitása hord be fekete szélből elém, lesek arra, ki az, ki ezt teszi.
Olasz szót ért fülem, s nyelve falatom záróra környéke lévén, állok fel kérni távozást, de vala e nő, ki érkezett, oly halk szavú, s kint zuhan égi könny ezer e fekete éjbe, hát kinek volna jó hamarébb köszönni el?
- Buona Sera, ha csillaga kívántatik- biccentek értőn, s lépek arrébb illem szerint ily este már magam venni el kabátját, bár nem oly elegáns a hely, magam mégis e típus szülötte valék.
- Alkalom adódik, mint valánk pizzéria, sütni pizzát, ha kegyed kéri tőlem- biccentek, s tolom elé lapunkat tálalón képeit ezernyi ételeknek, mely vala elkészíttethető, s mellé hajolva csendes sugalmat vezetek fülébe, nem lépvén át mégsem illetlen közelség csúfondáros határait. - Mint szakadó esőben nem kíván bár hazamenni senki sem, invitáljam inkább kisasszonyom maradni, s étkét itt enni meg, semmint ázánk el odakünn, látva jól, mindannyian.
Várón tekintek rá húzódva tőle el, s készítem jegyzetfüzetem máris elő, mímelve képtelenséget megjegyezni mondatát ily késő este, mert dicsekedjen értelmi képességeivel, ki fáradtnak nem érezheté magát sosem, én magam se vágyom elázni, s írva lassabb, mint szó amúgy is elszáll, megéri tán, ha itt vacsorálunk ma mindannyian. Ám nézve e nőre vissza könnyét mint érteni én nem tudom, s kérdő tekintet kíséri halk szavam.
- Ily késő órán több-e fáradtságnál, mi csillámot üt kegyed szemén?- vetődik fel, igyekvő hangom sem ütni meg udvariasság túlsó végletét.

Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál   Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál EmptyPént. Jún. 07, 2013 12:49 am

Oké, totálisan és teljesen berezeltem, azt is mondhatnám, hogy minden tagom remeg, mint a kocsonya. Ez msot rohadtul furcsa volt, és most valamiért azt érzem, hogy nagyon, de nagyon nem akarom kitenni a lábam a szabadba. Szeretem az esőt, de ez a köd, annyira vészjósló, nem vagyok egyébknt hívő, vagy olyan ember, aki hisz az ilyen jelenségekben, de azt sem hittem volna el, hogy vámpírok léteznek, pedig tényleg léteznek, nem csak beképzeltem. És sok más lény is kint sétálgat az emberek között, amik egy csöppet sem szívderítőek.
Szinte észre sem veszem, ahogy kabátomat lesegíti, mintha álmodnék, mintha ez nem is a vlaóság lenne, de nem lehet más. Nézem az étlapot, de tekintetem minduntalan visszavetül a kint tomboló viharra, arra a különös ködre s lassan már kezdem azt hinni, hogy ismét csak káprázott a szemem.
Nem történhet meg még egyszer ugyan az, az nem lehet.
Megrázom fejem, s felnézek a pincérre. Hirtelen nem igazán értem, hogy mit is akar megtudni. Olyan furcsán beszél, olyan nem evilágin s ez még inkább dob egy szintet a félelmeimen. Hirtelen zárom ökölbe mind két kezem, hogy körmeim félhold alakú mélyedéseket hagynak tenyerem puha bőrén.
-Csillámot? - Kis időbe telik, míg leesik, hogy a könnyekről beszél, amik remegve várakoznak szemeben. Zavartan pillantok félre, arcomat pir önti el.
-Ezek az átkozott könnyek... - morgok orrom alatt, közben próbálom ujjaimmal eltűntetni szememből azt a sós folyadékot, ami hívatlanul érkezett.
Úgy érzem, hogy meg fogok bolondulni. Félve pillantok fel ismét ki az ablakokon, egész testem reszket, de nem csak a rémületem miatt, hanem a hideg miatt is, lehült a levegő, mintha a köd hozta volna magával mind ezt. Félelem, hideg, gonoszság.... mintha mind ez ott lapult volna a ködben arra várva, hogy elkapjon egy gyenge lelket, akiből ki tudná erőszakolni ezeket az érzelmeket.
Nos nálam sajnos ez talált süllyedt, ha tényleg így van, vagy csak valóban elment az eszem.
-Mennem kell.... - Nem sok kedvem van hozzá, de nem maradhatok itt, veszélyben érzem magam, haza kell jutnom, mi van akkor, ha Jenna bajban van... - Úgy is biztos zárni akart már...- mondom neki egy elég gyatra mosoly kiséretében, nincs erőm valósra, és azok az átkozott könnyek megint jönnek, szinte érzem a gombócot a torkomban, folytogatva, hogy kifacsarják belőlem ha kell, de le fognak folyni az arcomon és nincs apelláta.
Megrázom fejem, úgy nézhetek ki, mint akinek elment a józan esze, megindulok a kabátom felé, de megtorpanok. Nem akarok az ajtó közelébe menni.... Érzem, ahogy körmeim felsértik tenyerem bőrét, s hogy kiserken a vérem, de a fájdalom az jó, mindig észhez térít. Vissza pillantok a férfira, ajkaim remegnek, de lassan megszólalok, szinte hang nélkül, mintha attól is tartanék, hogy valaki meghallja amit mondok....
-Érezte.... érezte azt a valamit? - Kérdezem, de én magam sem tudom, hogy mire is gondolok pontosan.
Vissza az elejére Go down

About...
Zane Byron
Sárkány
Sárkány
Zane Byron
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
pincér a pizzériában

Hozzászólások száma: :
8

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál   Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál EmptyVas. Jún. 09, 2013 4:01 pm



Mint figyelmem régóta rögzül ez alakon eltekintve minden nemtől jött különcségén, zavart kelthetek tárgyában csodám lelkes bámulatának, s mélysége sajnálatomnak szavakban nem kifejezhető vala. Tekintet nem vész komorság ködébe nálam, szájsarok remeg mosolyra biztatón, próbálnám kelteni bizalmat nyújtó érzetét lényemnek ez idegen felé. Sikerem kétkedéssel járuló, mint ismétli szavam, s rázva fejét les oly kábán, ha nem érteném ez erőt ott künn, kérdeném egészségét alighanem.
- Szakadó ég alá nem merészkedni volna bölcs- adom figyelmébe szűkszavún, s lépve sietőst elé tenyerem dől ajtó üvegjének neki.
- Vélem szükségesnek kérni, ne higgye szándékom olyasmiben, mely nem leendő. Csak foglalja helyét, hol tetszik az- jele nyugalomnak átadja magát, arc rezzenni nem mer, e tenyér távolabb húzza magát esővagdosta hűs üvegtől, s lépek magam el útjából, mert döntése nyilván legyen saját. Fordítva hátat lep kérdése meg, s váll felett vetem vissza tekintetem rá, kérdve azzal is, mit hangom érdeklődni fog.
- Köd van s eső, egyébre ha gondolni vél, meséjét örömest vacsorája mellől hallgatom- tudtára adni kész vagyok, szívtelen volna rólam vélemény ereszteni őt ki e jégidőbe, s ad az kapóra indokot megtudni, érzése különc erőből fakadt-e tán, amint nékem magamnak is.

Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál   Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál EmptyKedd Jún. 11, 2013 12:53 am

Nem érzi, hát persze, hogy nem. Tuti biztos, hogy megzakkantam. Lehet, hogy a múltkoriak miatt van. Biztosan.
Jajj Istenem, lehet, hogy elkellene mennem egy pszichológushoz.
Lassan vissza sétálok a pulthoz, lévén, hogy úgy sem igazán tudnám elhagyni ezt a helyet, mert ez a férfi elállja az utam, és már annyira mehetnékem sincs. Leülök a pulthoz.
-Azt hiszem jót tenne nekem most valami cukros, esetleg egy cola, vagy egy sprite, ha lenne olyan szíves. - Üveges tekintettel böngészem át az étlapot, s megakad a szemem a négysajtos lehetőségen.
-Ha tényleg nincs túl későn, esetleg rendelhetném a négysajtos pizzát? - Csak vissza a jelenbe. Próbálok mindenhova nézni, csak az ablakhoz nem. De még is minduntalan arra pislantok.
-Valószínűleg csak megijesztett ez a hirtelen jött sötétség és a vihar. - Mondom nevetve. Miért ne lehetne, simán keverem a szezont a fazonnal, az is megeshet, hogy csak beképzeltem, hogy azt érzem, valami rossz következik. Sőt az is lehet, hogy nagyon sok mindent beképzeltem az elmúlt időszakban.
Ingatom a fejem.
-Sajnálom, hogy ilyen kései órán toppantam be, bizonyára már zárni készült, teljesen kihaltak az utcák, de pont ide estem be. - Magamban már el is döntöttem, hogy busás borravalót adok a srácnak. Biztosan lett volna jobb dolga is, hazamenni, vagy bulizni, vagy a barátnőjével, esetleg a feleségével találkozni. Én meg keresztbe húztam a számításait, hogy egy kicsit korábban lépjen le a főnöke tudta nélkül. Lassan tehetséges leszek abban, hogy ne csak magamnak, de másoknak is keresztbe tegyek. Jajj, de jó.
Vissza az elejére Go down

About...
Zane Byron
Sárkány
Sárkány
Zane Byron
Aktivitás-pontok: :
19
Foglalkozás: :
pincér a pizzériában

Hozzászólások száma: :
8

Regisztráció: :
2012. May. 08.


Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál   Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál EmptyHétf. Júl. 01, 2013 7:29 am



Bár kétkedés fogadna valószínűn, volna kedvem lehelni tűzzel haloványan teste mentét, s száradni késztetni meg ruháját, melynek szélein le most apró víz csöpög. Szava sötét zengetű, mit mutat nekem, vala riadt kis árnya éjjelemnek, s kérését nem habzék teljesítni így.
Koccan elé pulton gyenge üveganyag, bontom sörnyitóval neki. Átlátszó homokszemeken át mutatja magát a bugyogó üdítő, amint ugyanez az ablakon át a vihar. Lépek az ablaküveg iránt takarva a pillantást kifelé neki el. Résnyire nyílik - avagy záródik épp - két szemem, s figyelmem mozdulatában félelmeit, nyugtalanságát semmint se kerülheti el.
- Máris készül, vegye intézettnek vágyát friss vacsora iránt- felé biccent állam, s vetem tekintetem arcára. Érintsem-e, hogy nyugtalansága múljék, vagy volna ez csak tűzre jég s olaj, károsítva inkább még eddigi hangulatát is, melyet megőrizni sikerült neki.
- Ne riadjék, eső csupán ez. Maradjék, míg eláll, s veszélye hazamenetelének alábbhagyna úgy- teszem javallatom, mely épp felveti fejét eszem mélyén, s remélve rá elfogadást időt hagyok, lépek a konyha iránt tenni meg az bizonyos rendelést.
Mint füleimhez eljut szava, döntök mégis feladatköröm szegése iránt, s lépek iránta, hogy óvatosan vállára tegyem kezem. Érintésem csak röpke pillanat, s már távolodnak is tőle ujjaim.
- Valék munkaidőben, s kegyed lehet nyugodt felőle, nem veszi el mástól időmet ma este- mit mondok neki, igaz, s hangom ahhoz illőn határozott. Komolyság fűzi torkomat, de vágyom megnyugtatni őt, mert érzése e vihar iránt, vélem, valós, s járhat kinn erő, mellyel találkozni nem szeretnék még magam sem. - Kérem türelmét, míg vacsorája érkezék- jelzem, s próbát teszek figyelmét egy jobb irányba terelni, de kérdőjeles a siker.

Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál   Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál EmptySzomb. Júl. 13, 2013 5:03 pm

- Eső, hát persze. - Mondom, s csak remélni tudom, hogy semmi gúny nincs a hangomban. Nem akarok gúnyos lenni, de nekem többnek tűnik ez az egész egyszerű esőnél.
Ajkaimhoz emelem az üdítőt, kezem remeg, próbálok úrrá lenni a félelmemen. Régóta nem félek a viharoktól, sikeresen kihevertem, de most még is olyan erővel taglóz le, hogy levegőt venni is nehézkes.
Aggodalmam némileg alább hagy, mit a férfi iránt éreztem, s helyébe nyugodtság költözik, hogy valóban nem léptem bele a terveibe teli talppal.
-Akkor is taplóság tőlem, hogy az utolsó pillanatban esek be, de annyira belefeledkeztem a munkámba, hogy elfelejtettem milyen késő van, otthon meg nem volt semmi étel. - Mondom és egy kicsit zavarba jövök, hogy hirtelen ennyit beszélek. Jó , hogy az egész életemet nem kezdem el neki ecsetelni. Biztos arra lenne még szüksége.
-Bocsánat - szabadkozok - nem akartam a bajaimmal terhelni.
Folyamatosan vissza pillantgatok az ablakok irányába, a baljós árnyakat figyelve, de csak a szemem sarkából, mert már én magam is kezdem egy kicsit bolondnak gondolni, nem kell az nekem, hogy még ez a kedves férfi is annak higyjen.
Felé nézek, figyelem, hogy mit csinál, majd szólásra nyitom a számat... inkább becsukom. Tátogok mint egy hal, és ezt leplezve inkább még is megszólalok.
-Calla vagyok. - Ennyi ami kifér a számon. Nem is tudom, hogy mit akartam igazából mondani.
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál   Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál Empty

Vissza az elejére Go down
 

Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zane Byron
» Calla B. Duncan
» Calla&Tara strandol^^
» Calla B. és Tara C. ruhát keres

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Tengerpart :: Pizzéria-