KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Calla B. és Tara C. ruhát keres Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Calla B. és Tara C. ruhát keres Armina10

Calla B. és Tara C. ruhát keres Hirdet10

Megosztás
 

 Calla B. és Tara C. ruhát keres

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Tara Bates
Vízilény
Vízilény
Tara Bates
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
100
Valódi kor: :
35
Foglalkozás: :
elméletileg zongoraművész, gyakorlatilag lustaság

Hozzászólások száma: :
48

Regisztráció: :
2012. Jun. 01.


Calla B. és Tara C. ruhát keres Empty
TémanyitásTárgy: Calla B. és Tara C. ruhát keres   Calla B. és Tara C. ruhát keres EmptyPént. Jún. 07, 2013 6:14 pm

from Cassy to Calla

Nem férek a bőrömbe! Ez a lány aranyos, bájos. Máris imádom! A lelkesedésem az este és a délután iránt egyformán határtalan, és várom, hogy eljussunk a fénypontig, ami nem is tudom, mi lesz. És az, hogy enyhe siettetésemre azt feleli, hogy persze, igazam van, csak hadd menjen el mosdóba, arra ösztönöz, hogy máris menjek az ellenkező irányba, és addig rendezzem a számlát. A pultnál álló fiatal lány rendkívül barátságos, még ha le is gombol rólam némi cash-t. Szépen lassan kezdek el sétálni kifelé, de aztán az asztalnál megint csak bevárom Callát, aki mintha egy pillanatig "nem itt lenne", de ezt betudom a piának.
- Menjünk, menjünk!- tapsolok egyet halkan, és karon fogva vezetem Callát kifelé. Ó, énekelni és táncolni volna kedvem! De talán ezzel várjuk be még az estét.

Sétánk a part mentén vezet egy darabig, és igazából oda kell figyelnem az útra ahhoz, hogy ne kavarodjak össze a saját lábaimban. Még mindig kapaszkodhatunk egymásba Callával, miközben az általam kiszemelt francia divatház felé megyünk, ami bár a belvárosban van, de nem esik túl messze innen, talán tizenöt perces sétányira van az egész. Nagy mosollyal az arcomon nézek bele Calla szemeibe.
- Hmm, vajon milyen ruha is állna jól neked? Nagyon kíváncsi vagyok, hány szempár fog este megakadni rajtad!- álmodozom helyette, bár biztos ő is szokott. Közben nagyobbakat-kisebbeket lépdelve húzom őt magammal, hogy minél hamarabb odaérjünk.


Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Calla B. és Tara C. ruhát keres Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla B. és Tara C. ruhát keres   Calla B. és Tara C. ruhát keres EmptySzomb. Júl. 13, 2013 12:27 pm

Még ha némileg, még mindig ott tartok, hogy azon agyalok, amit a srác mondott, még is örülök neki, hogy Cassyvel tötlhetem az időmet.
Viszont azért itt van ez a dolog, és szöget ütött a fejemben. Ha Cassy ismerhette a férfit, akkor miért nem beszélgettek, vagy ha a srác ismerhette őt, akkor miért nem mondta meg Ő azt amit akart, miért nekem kell átadni az üzenetet?
Próbálom tartani az iramot, nem haladunk túl gyorsan, de mivel enyhén illuminált állapotba kerültem, némileg nehézkes a séta, főleg, hogy belém karol Cassy, ami nem gond, legalább együtt botladozunk.
Szinte már el is felejtettem, hogy merre is tartunk, mikor megszólal, ezáltal enyhe pir önti el arcomat.
-Ugyan, engem nem szoktak megnézni, de nem is baj, megvagyok én a vizslató szemek nélkül. - Döcögősen, de végig mondom ezt a mondatot, és közben halkan nevetek.
-Biztos vagyok benne, hogy rád több szem fog tapadni, főleg, ha találunk, valami tengerkék ruhát. - Nézek rá, s szemeim előtt már látom is a tökéletes színt, ami passzolna a szeméhez, s erős kontrasztban állna a hajával.
Vissza az elejére Go down
 

Calla B. és Tara C. ruhát keres

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Calla&Tara strandol^^
» Tara Bates
» Calla B. Duncan
» Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Belváros :: Francia-negyed :: Divatház-