KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Calla&Tara strandol^^ - Page 2 Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Calla&Tara strandol^^ - Page 2 Armina10

Calla&Tara strandol^^ - Page 2 Hirdet10

Megosztás
 

 Calla&Tara strandol^^

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Calla&Tara strandol^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla&Tara strandol^^   Calla&Tara strandol^^ - Page 2 EmptyCsüt. Május 30, 2013 4:40 am

-Merész kijelentés, hogy nem értékelik, szerintem mindössze csak másként tekintenek rá, másként élik meg mint én. Az is lehet, hogy talán én élem meg túlzottan. - Mondom, de közben szerényen mosolyok felé.
-Szerintem ebben én jó vagyok. Szeretem az álmokat, a képzeletet, mert az csak a sajátunk, senki nem kontárkodik bele, hogy "Itt talán lehetne egy kis kék..." vagy hogy " Ez a férfi sokkal szebb, sokkal energikusabb..." . Csak gondolj bele, hogy milyen rossz lene, hogy ha te magadnak álmaidbna egy lusta tunya férfit képzelsz el, olyan rossz lenne, ha valaki oda jönne és azt mondaná, hogy még se ilyen legyen. - Teljesen fellendülök a témát illetően. Én szeretek álmodozni.
Elmosolyodok, ahogy beszél a húgomról, pedig nem is ismeri.
-Igen, igen, meg ha megvan a hozzá való eszük. - Kuncogok fel, ettől függetlenül, ezt komolyan gondoltam. - Szerencsére a húgomnak helyén van az agya, és remélem ott is marad, nem örülnék neki, ha butaságot csinálna. - Ha már én ilyen esetlen vagyok, legalább Jenna legyen talpra esett és legyen élmény gazdak élete, de ne legyen baja. Bőven elég az, hogy nekem vannak érdekes találkáim, hát csoda, hogy túlféltem? Szerintem nem.
Vissza az elejére Go down

About...
Tara Bates
Vízilény
Vízilény
Tara Bates
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
100
Valódi kor: :
35
Foglalkozás: :
elméletileg zongoraművész, gyakorlatilag lustaság

Hozzászólások száma: :
48

Regisztráció: :
2012. Jun. 01.


Calla&Tara strandol^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla&Tara strandol^^   Calla&Tara strandol^^ - Page 2 EmptyKedd Jún. 04, 2013 9:05 am

from Cassy to Calla


Látható, hogy Calla maga sem ismeri el, hogy mennyire tehetséges, és tetszik a szerénysége, vagyis a bennem élő narf ugyanolyan szimpatikusnak találja őt, mint emberileg én magam is. Az, hogy mennyire kedves a nézőpontja, amiből a világot figyeli, megenged nekem egy következtetést. Ő talán... Nem csak hasonlítunk, de lehet, hogy megérdemelné, hogy tudja, miféle lény vagyok. De ennek a témának a kifejtése még egész biztosan várat magára egy darabig.
- Merész kijelentések egy merész csajtól- kacagok rá szélesen, az ital előhozza a hangomat, ha más nem is történik. Mosolyára bólogatok, igen, ahogy látom, szerintem is jó ebben, de a más képzeletét nyilván nem is mindig tudjuk úgy látni, ahogy más látja. Ezt azonban nem kell szavakba öntenem, mert tulajdonképpen ő maga is megteszi. Látom és érzékelem, hogy ez a téma kézenfekvő neki, így hagyom, hogy beszéljen, és csak kortyolgatom az italomat.
- A szőke hercegről, például?- kérdezek aztán bele mégis, magam se tudom, mi indítja el bennem ezt a furcsa hurrikánt. Érzelmekről akarom beszéltetni, tényleg? Egy rendes narf ezt nyilván rosszallaná.
Megindító és édes, ahogy a húgáról beszél, és mosolyogva bólogatok. Jó az, hogy vannak hozzánk képest merész alkatú lányok, és a legjobb, ha még vigyázni is tudnak magukra. Közben végzek az italommal, látom, hogy Callának sincs már sok belőle.
- Ránk is vár a butiksor- kacsintok kicsit arra értve, hogy oké, Jenna talán más, de nekünk is van még helyünk a fiatalság örömeiben.

Vissza az elejére Go down

About...
Calla B. Duncan
Halandó
Halandó
Calla B. Duncan
Nem: :
nő
Aktivitás-pontok: :
123
Valódi kor: :
38
Rionei lakhely: :
Rione

Foglalkozás: :
Festő

Hozzászólások száma: :
61

Regisztráció: :
2012. May. 16.


Calla&Tara strandol^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla&Tara strandol^^   Calla&Tara strandol^^ - Page 2 EmptyPént. Jún. 07, 2013 1:16 am

Valahogy ha a húgomról beszélek mindig vidám leszek. Szeretem őt és ebben semmi sem tud változtatni. Az embernek a család legyen a legfontosabb, és bárhonnan is nézem, nekem már csak Jenna van, aki tényleg a legszűkebb családom, mert igaz, hogy ott van Hannah is, de ő még sem Anyu, meg Apu....
Még mielőtt elszontolyodhatnék, inkább csak Cassy vidám arcát nézem.
Olyan enegikus, annyira vicces és annyira szabadnak tűnik, szinte nehéz elhinni, hogy tényleg olyan visszahúzódó, mint én magam. Az is igaz, hogy valójában senkiről nem tudom elhinni, hogy olyan félnótás legyen mint én. Én egy érzelmi csődtömeg vagyok, olykor szeszélyes.... bár az inkább csak akkor van, mikor valamilyen szer miatt illuminált állapotba kerülök, lásd fű.... lenne mit mondanom róla.... Oh jajj, de még mennyit, viszont ez talán egy olyan dolog, amit inkább soha és legfőképpen senkinek nem fogok elmondani.... bőven elég, hogy én tudok róla.... meg Ő.... mindegy is.
-Igen, igazad van... haladnunk kellene, ne ragadjunk le itt. - Kiiszom az utolsó kortyot a poharamból, és mintha ez egy kis harang lett volna, meg is érzem a szükséget. Előkapom a tárcámat, keveszek belőle annyi pénzt, hogy még a pincérfiúnak is busásan jusson borravaló.
-Jajj... be kell ugranom a mosdóba, kifizeted a számlát, sietek vissza. - Rámosolygok Cassyre, megvárom, hogy ha még mondani akar valamit, majd elsietek a mellékhelyiség felé...

Dolgom végeztével megnézem magam a tükörben. Az arcom ki van pirulva, s egy kissé szédelgek is, ettől függetlenül a tükörképem folyamatosan mosolyog rám. Olyan nyugodtan indult ez a nap, és lehet, hogy végre lesz egy átlagos és nagyon jó napom, egy olyan napom, ahol nem ér meglepetés... Jó lenne végre egy ilyen is.
Kifelé jövet szembe találkozok a pincérfiúval, rámosolygok, azon voltam, hogy elsétáljak mellette, de megfogta a karomat és a fülembe súgott, mondanom sem kell, hogy egész testemben megfezültem az érintésére, hogy hangja dallamként csavart körbe, eljutva tudatomig...
-Mond meg a barátnődnek, hogy ennél sokkal többre teremtetett és a családja visszavárja, kevesen vagyunk, vigyáznunk kell egymásra! - Zavartan pillantok rá...
-Re-rendben.- Dadogok, még rám mosolyog, de már szinte hatástalan. Mire vissza érek megpróbálom magamra erőltetni ismét a mosolyt, mintha mi sem történt volna... de amit mondott a srác, az szöget ütött a fejemben. Ám egyelőre még úgy döntök, hogy megtartom ezt a dolgot magamnak. Rágódok rajta egy kicsit, kiderítem, hogy miről beszélt, megfogom tudni, vagy így, vagy úgy.
Mosolygok Cassyre, lehajolok a cuccomért, vállamra dobom és megszólalok.
-Mehetünk?
Vissza az elejére Go down

About...
Ajánlott tartalom



Calla&Tara strandol^^ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla&Tara strandol^^   Calla&Tara strandol^^ - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Calla&Tara strandol^^

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Calla B. és Tara C. ruhát keres
» Tara Bates
» Calla B. Duncan
» Calla - Zane: étteremben, ám vala ez másképp a vártnál

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Tengerpart :: Tengerparti strand-