KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Üzenőfal
Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. Chatn110
Top posting users this month
No user
Társodalak


Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. Armina10

Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. Hirdet10

Megosztás
 

 Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. Empty
TémanyitásTárgy: Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton.   Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:47 pm


Meguntam az előző lakhelyem, semmi érdekeset, szórakoztatót magamnak már nem találtam benne, meg amúgy is mintha kezdtek volna gyanakodni valódi kilétemre. Nem játszom a tűzzel keresek magamnak egy nyugodtabb helyet, amelyet remélhetőleg a már nem messze lévő városban meg is találok. Szinte semmi nem hoztam magammal, csak a megszokott bicskámat, pár ruhát meg a kocsimat ami már régóta megvan és teljesen hozzám nőtt. Szegényke kicsit sokat eszik, mi több benzin temető a köbön, a maga 8 hengeres motorjával. Most indultam el az egyik pihenőből, mert az előbb leálltam nyújtózni egy picit. Több sem kell, újult erővel a gázba taposok, a két mérőműszer együtt lendül fel, az egyik kb. 100 Km/h-ig, a másik pedig a piros tartományig, a motor a maga érces hangján muzsikál, ahogy suhanok az úton a fák egyre gyorsabban mennek el mellettem, de nem foglalkozom vele, mivel felhős, sötét éjszaka van, senki nincs az úton, csak a saját fényszórómra hagyatkozom, nem félek tapasztalt sofőr vagyok. Közeleg egy kisebb település a város előtt, nem foglalkozom vele, még messze vagyok tőle, meg amúgy sincs kedvem lassítani. A gépjárművem korom fekete, szinte láthatatlan az éjszakában, nem is látnak, maximum csak hallanak, mivel már majdnem 300-al megyek, imádom, hogy a motor még ilyen sebességnél is felmordul nagyobb gázfröccsöket kapva. Figyelmem elkerülte, hogy már a városban vagyok és ideje lenne lassítani, igazából nem is törődöm semmivel, elég hangosan szólnak az autómban a kedvenc zenéim, sorozatban, megállás nélkül. A településhez érve látom, hogy szinte mindenki alszik, lassítok. A fékezés erőszakosan sikeredett, talán direkt, talán nem. A gumik meg csikordultak az aszfalton, közben én a gépet vissza tettem a második sebességfokozatba, és padlógázt nyomtam neki, csak egy sarkot mentem füstölő gumikkal, majdnem felszántottam az alattam lévő utat, meg gondolom nem is örült neki az éppen alvó embernek hívott, e helyen lakó népcsoport. Elég nagy település még mindig nem értem ki belőle, mondjuk ezt a lassításomnak is köszönhetem. Robogok tovább a célom felé, immáron lassabb tempóval, amely azért mégiscsak egy ilyen géphez illően lassú csak. Életet még mindig nem látok, mintha félnének a sötétben az emberek. Komor arccal megyek az úton, semmi sem jön elém, úgy érzem mintha hiányozna, hogy össze fussak valakivel, pedig nem vagyok egy kommunikatív alkat. . .
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton.   Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. EmptySzer. Márc. 27, 2013 11:01 pm


Tépem tovább az aszfaltot, ismét gyorsítok, nem igazán láttam eddig élőlényt, így nem is érdekel különösebben a dolog. Ismét sebesen száguldok, már 200Km/h fölött mikor is egyszer csak az úttest közepén meglátok egy vad leányt aki fegyverével éppen a kocsimat célozza, mivel nagyon szeretem szegényt nem hagyom, hogy csak így megsérüljön a fényezése. Hirtelen nagyon közel kerültem hozzá, nagy sebességemnek hála, a szívem dobbant egy nagyot, hallottam a lövése hangját, szinte mikor megragadtam és rántottam a kéziféken egyet. Jól megcsavartam a kormányt, körülbelül egy méterrel sikerült is kikerülnöm, még talán a lövése sem találta el a masinám drága porcikáit. Mikor mellé értem még így is nagy sebességgel, már észnél voltam vissza tettem a sebességváltót 1-es állásába, és úgy ráléptem a gázpedálra, hogy az még nekem is fájt, nem hogy a kocsimnak. Hatalmas csikorgások közepette mikor már kedves női majdnem áldozatomat elhagytam egy 50 méterre, szinte nulla sebességgel a gépet a tengelye körül felé fordítottam és üresben még csak úgy bosszúból nyomtam neki a gázt, gondoltam hagy ordítson rá még a kocsi ha már én valószínűleg ezt nem fogom megtenni. Levettem a lábam a gázról, sebességből nem vettem ki a kocsit így a tengelykapcsolóval tartom egy helyben alapjáraton a szeretett járművemet. Elővettem egy bontatlan doboz cigarettát a kesztyűtartóból, gyorsan kibontottam, bevettem egyet a számba meggyújtottam gyorsan szívtam bele kettőt, aztán szép lassan közelebb hajtottam hozzá, hogy közelebbről is megnézzem eme bátor amazont. Levettem a gyújtást, a motor moraja megszűnt. A kulcsot zsebre téve szállok ki a kocsiból, a cigimből már alig van kicsit ideges vagyok ugyanis. Kiszálltam, végigmértem a kocsit, a szememmel nem találtam rajta sérülést, nem is örültem volna neki túlságosan. Ránézek a kamikaze kisasszonyra, végigmérem és közlöm vele a mondanivalómat.

-Nem való lőfegyver egy ilyen kislány kezébe.

Mondom ezt neki kissé szemrehányóan, közbe a szemem sarkából oda-oda pillantok a gépjárműre. Kicsit azért neheztelek rá, bár lehet, hogy igaza volt abban, hogy nem kellett volna olyan eszméletlen sebességgel száguldani lakott területen. Mindegy ez nem rá tartozik, ha csak véletlen nem egy civil rendőr lelkem. Bár ha már a léleknél tartok, lehet, hogy tényleg jobban sérelmezte az esetet mint én, remélem azért nem akar hirtelen megverni, nem tudom melyik szemem nevetne előbb, tény hogy a testalkatával gond nincs, lehet erős, de nem érzek benne csak halványan valami bizsergést, amit furcsállok, de nincs időm koncentrálni, az autó jár a fejemben inkább.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton.   Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 8:05 pm


Végig nézem, ahogy a „kislány” éppen a kocsimat rongálja, és végig hallgatom, ahogy nem tetszik neki a megnevezés, sajnos ha a felelőtlenségért pontot osztanának, többje lenne mint nekem.


( Ne vedd a szívedre. Smile )


Éppen ezért előjogot adok magamnak, hogy így nevezzem, mert szerintem egy mérföldekkel saját magánál erősebb lénnyel kezdett, szerencséje, hogy amíg az életemet nem veszélyezteti, addig nőt nem bántok, így őt sem. Picit úgy nézem, hogy túlbecsüli magát, nehogy letörjem. Azért nem emberre vall ez a kisugárzás, azóta tudom mi is az igazi valója, meg nem kérdezem, mindegy is, nem 20x, hanem csak 10x vagyok erősebb nála. Kérdezem is magamtól nyomban, hogy becsináljak e, vagy ráérek később is. Azért a „bicska kinyílt” a zsebemben, nem túlságosan tetszik a hozzáállása, pedig én semmit nem vétettem, max majdnem elütöttem, de azt túl lehet élni, a kerekem kiszúrása azért, azt nem mondom, hogy többet ér mint a csinos barbi fenekű kisasszony, de azért nem csak pénzbeli értéke van számomra, nagy nehezen megszólalok, azért látszik az arcomon, hogy nem esett jól, a méreg ott van, körül-beleül olyan lehetek, mikor az apa éppen csak majdnem vágja nyakon rosszat tévő gyermekét.


-A méreteiddel nincs problémám, de tudd, hogy foglalt menyecskékkel nem foglalkozom, de az nagyon nem tetszik, hogy gyermeteg indíttatásból személygépjárművem abroncsát inzultálod, ha pedig akarsz valamit, azt ne így jelezd.


Ezzel, hogy adjak is lényeget a mondanivalómnak megfogtam a mellettem lévő villanyoszlopot, és megmarkoltam, szegény azon nyomban kidőlt, pedig acélból volt. Azt hiszem, hogy ebből láthatja, nem viccelek. Remélem hamar rájön, hogy jobban jár ha kibékülünk és beül mellém, legalább a városba beviszem, ő is, és én is boldog vagyok. Ezt inkább jelzem is felé, mert ha a kocsimnak esik még egy kis bántódása, utána vágok egy kukát, vagy egy tűzcsapot, szerintem a békélést hamarabb megköszöni, mert picit kondiban vagyok.

-Szerintem ne mutogassuk az erőnket, nem tudom, hogy miért is éppen engem fogtál ki, inkább most kérek elnézést, de ne szedjük szét az alvó várost, nem mondok semmit, nehogy egymásnak ugorjunk. Nem tudom, hogy megfelelne e inkább egy forrócsoki valahol, de tényleg nem lenne jó vége pont itt az egymás széttépéslének.


Gyorsan stílust váltottam, de szerintem helytálló a gondolatmenetem, nem lenne szükség darált húst csinálni ebből a szép lányból, az ellenségünk meg úgy is közös, inkább azt irtsuk, mint egymást. Kíváncsi leszek a véleményére, de ha nekem nem kedvez, kénytelen vagyok ártalmatlanítani, és itt hagyni, aztán jó messze elmenni, hogy lehetőleg ne is találkozzunk, mert azt a találkát már mind a ketten komolyan kezelnénk, meg ugye ki tudja mennyi verő legénye van raktáron.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton.   Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 5:38 pm


Ahogy a kocsi mellett állunk mind a ketten, úgy kommunikálni is elkezdünk, a fene gondolta, hogy pont így alakul majd a kocsikázásom. A lényeg, hogy legalább nem rendőr, nem tudnám elhajtsak e, vagy fizessek. De fölös ezen gondolkodni, mikor hitetlenkedve sétál felém egy barbilány. Nem tudom, hogy miért vagyok ilyen nyugodt vérmérsékletű, de valószínűleg ilyen is maradok. Nézegetem az autóm azóta is, amikor éppen arra jár a tekintetem.

-Nézd, nekem sem bajom, rád sem akarok ijeszteni.

Szakítottam meg röviden a mondanivalómat, amit valószínűleg hamar folytatok, csak előtte veszek levegőt is, mert ugye nekem olyat is kell. Közben leültem a kocsim motorháztetejére a jobb szélén, elhelyeztem magam kényelmesen, úgy nézek tovább e leányra.

-Nem vagyok őrült, csak messzemenően nyugodt, olyan valaki, aki nem bánt nőt.

Magyarázom neki a stílusom mivoltát, hogy értse, és ne nézzen bolondnak azért, mert nem tépem szét egy szó nélkül. Tisztelem a női nemet, és persze alapból sem támadok csak úgy nálam gyengébbekre. Bár lehet, hogy ő nem ezt várta volna, de így járt velem. A bemutatkozására közvetlenül, kedvesen, már ahogy stílusom engedi válaszolok.

-Roy vagyok, örvendek a szerencsének.

Ezt úgy mondom, mintha nem is ő szúrt volna ki velem az előbb. Nézek a szemébe, ahogy közeledik, egy darabig, mert lepattanok a kocsim elejéről, hátra megyek és kinyitom a csomagtartómat, amiben is, mint minden gépjárműben van tartalékgumi, hogyha baleset, mint most, tudjak továbbmenni. Kivettem a gumit, meg egy pár szerszámot és neki is álltam a műveletnek. Közben válaszolok a kérdésére is, hamar.

-A nevemet már tudod, fene meg nem vagyok, a várost meg szerintem te jobban ismered mint én, így gőzöm nincs.

Mosolygok miközben munkálkodok és megadom a választ, amivel szinte semmit nem ér Yelena kedves, mert újat nem nagyon mondtam neki.

-Ha elmondod, hogy merre kell menni, akkor még süteményt is veszek neked, hátha van cukrászda nyitva még ilyenkor.

Folytatom rögtön a mondandómat belefűzve az előzőbe, közben be is fejeztem a dolgom, most a pumpát veszem elő, és a megadott nyomásig töltöm levegővel az abroncsot, aztán körbemegyek és az összeset átnézem, az egyikbe kellett is egy kevés még. Kénytelen vagyok ellenőrizni, mert az úton mégiscsak a gumi tart.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton.   Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. EmptyPént. Ápr. 05, 2013 9:58 pm


Elvan a csaj, de éppen unatkozok, teljesen ráérek, semmi dolgom, stb. így én is el vagyok vele, legalább rájövök, hogy mitől olyan csípős ma este. Bár kezdem azt hinni, hogy alapból ilyen, nem tudom, hogy van e barátja, ha van akkor minden elismerésem az övé, főleg, ha kezelni is tudja ezt az erős jellemet. Meg ugye látszik az is, hogy nem sok dolog van amitől fél, még tőlem sem, pedig láthatta, hogy mi is vagyok igazából. Még a kocsimra is simán ráül, ahogyan azt én tettem az előbb, még mikor nem kezdtem el megcsinálni a kerekemet, lassan én csinálok be a stílusától. Nem félek, mert nincs miért, de nem vagyok hozzászokva az ilyen mértékű önbizalommal ellátott nőkhöz, most nekem inkább önkontroll kell, hogy némely beszólását jól kezeljem, főleg, hogy őrültnek néz amiért nem öltem meg azonnal a tettéért. Most, hogy befejeztem az autóm felkészítését a menetre, az készen is áll az út folytatására.

-Ha nekem ugrottál volna a késeddel akkor én is megvédtem volna magam, de szerencsére erre nem volt szükség.

Válaszoltam az egyszerű, számomra egyértelmű kimenetelű lehetőségre, mivel nem kell sok erő és egy vámpírt is kettéroppantok, ha arról van szó. Oda mentem a csomagtartóhoz, kis rendet tettem benne, aztán lecsuktam a tetejét, ahogyan azt kell.

-A csomagtartóba a szerszámok mennek, te mellém ülsz, ha az megfelel.

Tolmácsoltam a tényt, hogy mellettem kellene ülnie, remélem bele egyezik, ugyanis nagyobb döccenők által elég hamar mixet csinálnék a gyomrában, ha a csomagtartóba kerülne. Mikor végeztem a dolgommal komótos léptekkel mellé sétáltam és ott folytatom teljes nyugodtsággal a mondandómat.

-Szerintem mind a ketten jobban járunk, ha te vezetsz valamerre, mivel én még nem voltam a városban, gondolom te igen, de tévedhetek. Édesség függő meg nem vagyok, csak szeretem, de ha gondolod vacsorázni is elmehetünk valahová.

Ezzel tettem pár lépést hátra, kinyitottam az anyósülés ajtaját, és mint egy úriember szólalok meg.

-Parancsoljon hölgyem.

Elő sikerült vennem egyik legkedvesebb hangomat a tény közlésére, hogy neki nyitottam ki az ajtót. Megvárom ameddig beszáll, hogy aztán szállhassak be én is.
Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Roy Mustang
Farkasember
Farkasember
Roy Mustang
Faj: :
Farkasember
Nem: :
Férfi
Aktivitás-pontok: :
113
Foglalkozás: :
Mûszerész.

Hozzászólások száma: :
56

Regisztráció: :
2012. May. 12.


Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton.   Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. EmptyCsüt. Május 30, 2013 2:30 pm


Nagy kő esett le a szívemről, nem szeretnék sérülés okozni a kisasszonynak. Marad elég lény akinek én ártsak, nem kell még neki is. Megvártam míg beült az autóba, óvatosan be is csuktam az ajtaját, ahogy illik. Beültem a helyemre, a kocsi volánja mögé, helyére tettem a kulcsot, és készen állok az indításra.

-Hát jó, van elég üzemanyag, hogy kódorogjunk, valami éttermet csak találunk a közelben, ahová betérhetünk enni egy jót.

Mosolyogtam a lányra, és egy mozdulattal elindítottam a jármű motorját, amely hangos indulás után, érces hangján duruzsol alapjáraton. Előre nézek, mert úgy kell vezetés közben, nehogy fának hajtsak, miközben nézem magam mellett ezt a szép leányt. Első fokozatába tettem a gépet, és kis gázzal el is indultam, próbálok óvatosan vezetni, nehogy baja essen a szépségnek.

-Kösse be magát kegyed, nehogy baja essék.

Közöltem a biztonsági óvintézkedést, közben én is bekötöttem magam, mert szokásom. A megerősített biztonsági öv azért utal az autó teljesítményére, ajánlott használni is. Alig vannak a város szélén, sebaj, bemegyünk a városba, legyen kit elütni. Vicceltem, nem szeretnék még rendőrségre is menni az éjszaka. Csak találok legalább a város szívében egy elfogadható minőségű helyet, az ár nem érdekel. Már utazó sebességben vagyunk, ami még nem gyors, csak elmegy. Rá pillantok a kisasszonyra vezetés közben, azért ha épp idefigyel legyen meg a szemkontaktus.

Vissza az elejére Go down
https://www.facebook.com/Roy003

About...
Ajánlott tartalom



Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton.   Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton. Empty

Vissza az elejére Go down
 

Yelena Volkova és Roy Mustang - Találka a város felé vezető országúton.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Yelena & O.L.C.
» Skizó vadászat avagy Stilton & Netenly féle vérontás
» Roy Mustang
» Miss de Croses - Mr Mustang: Night club
» Dalen Nesgale és Roy Mustang - Fájó ütközés a fogorvosnál

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vialuce - Város majdnem a vízben :: Rione - helyszínek :: Egyéni- és mesehelyszínek-